>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam , ja także chcałbym podziękować za analizę tej kolejki w wykonaniu kolegi
Karlooos dobra robota .
Na najbliższe spotkanie zagrałem sobie takiego oto akumulatorka
Poniżej 4 goli
Powyżej 3 kartek
Poniżej 13 rogów
Wynik X
Dało to kurs @10 . ⛔
Reszte chyba na live , powodzenia wszystkim .
Australia dziś jak malowana , bramki kartki tylko rogów brak a ja głupi pojechałem w under bramek ,no cóż dobrze że , jest live .
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Pierwszy raport z boiska w dniu dzisiejszym:
18 minut spotkania za nami na razie typowy mecz z dołu tabeli, pełno niedokładności... warto nadmienić o sytuacji z 16&#39; kiedy to CCM stanęło przed szansą na zdobycie gola po wyrzucie z autu; główkował jeden z graczy &lt;nie dostrzegłem który&gt; i intuicyjnie Young sparował; w odpowiedzi akcja Brisbane ale nie zakończona strzałem, następnie Simon strasznie się zagotował.. i dostał żółtą kartkę - Tongynik biega za nim jak cień - szykuje się też pierwsza zmiana u gości
EDIT: ALEŻ BRAMA! Bautheac dostał idealne dośrodkowanie od Wenzel&#39;a-Halls&#39;a na piąty metr, przyjął na klatkę i PRZEWROTKĄ zapakował pod poprzeczkę obok bezradnego Kennedyego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Pierwszy raport z boiska w dniu dzisiejszym:
18 minut spotkania za nami na razie typowy mecz z dołu tabeli, pełno niedokładności... warto nadmienić o sytuacji z 16&#39; kiedy to CCM stanęło przed szansą na zdobycie gola po wyrzucie z autu; główkował jeden z graczy &lt;nie dostrzegłem który&gt; i intuicyjnie Young sparował; w odpowiedzi akcja Brisbane ale nie zakończona strzałem, następnie Simon strasznie się zagotował.. i dostał żółtą kartkę - Tongynik biega za nim jak cień - szykuje się też pierwsza zmiana u gości
0:1. Piękny gol;)
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
i 2-0 !! ALEŻ BOMBAAA!; Alex Lopez z pola karnego z woleja pakuje piłkę pod poprzeczkę ! - mecz może nie zachwyca ale bramki - klasa światowa!
EDIT: Pain i już tylko 1-2! szybko rozegrany wolny, uprzedzenie obrońców i bramkarza i CCM wraca do gry!
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Hoole przed chwilą 100% sytuacja na 2-2; Brisbane po zadaniu dwóch potężnych ciosów teraz same ledwo trzyma się na nogach !
EDIT: kolejny strzał Pain&#39;a, ponownie instynktownie Young
EDIT: O RANY CO TO JEST ZA MECZ - świetna akcja gości po skrzydle, wrzutka Eric, którą kończy Mikkelsen, idealną główką choć Kennedy mógł chyba zrobić troszkę więcej

EDIT: 2-3 - hahahahha, skończę pisać post, włączam mecz a tu kolejna bramka! piękne uderzenie zza pola karnego !
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Zakończyło się pierwsze 45min!
Mecz od początku wydawał się kolejnym nudnym spotkanie w A-League do jednej bramki i wybijaniu po autach; po czym nagle w 32&#39; bramkę kolejki strzela Eric; chwile potem poprawia Alex; 40 sekund później zaś Pain łapie kontakt i gdy wydaje się, że piłkarze CCM pójdą za ciosem (dwie-trzy stuprocentowe okazje) i wpadnie na 2-2; akcje z niczego robią goście i Mikkelsen strzela na 3-1; gdy wszystkim już się wydaje że połowa zakończy się takim rezultatem - O&#39;Neil ładuje zza pola karnego przy słupku i jest &quot;tylko&quot; 2-3.
Jeżeli chodzi o drugą połowę; widać, że Brisbane nie ma obrony, z przodu tworzą sytuacje ale zero stabilności z tyłu może doprowadzić do tego, że strzelając 5 bramek w meczu mogą go przegrać niestety.. osobiście za drobne kontruje w kierunku CCM i szukam beta, że Wenzell-Halls strzeli bramkę bo chłopak robi szaszor!
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Ja w drugiej odsłonie idę w korki. CCM będzie atakować będą nabijać rogi, przy ewentualnych kontrach Brisbane też mogę wpadać rożne.
Over 8,5 różnego p kursie 2,35
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Simon się wzniecił , chyba zobaczył transparent na trybunach trzymany przez kibiców , żeby odgryzł im jaja
jedną kartkę już ma za pyskówki , coś czuje że wyleci, niestety nie ma opcji zagrania czerwonej dla niego szkoda .
W doliczonym ale dostał , waleczny Mati ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
chwile mnie nie było a tu Alex zapakował na 4-2 i przed chwila wyleciał O&#39;Neil- mam nadzieje że Brisbane to wygra ????
EDIT: To jeszcze nic pewnego, przed chwilą Simon o centymetry od kolejnej bramki kontaktowej
EDIT: WENZELL-HALLS 5-2!! młodziak naprawdę zrobi karierę, waleczny, skuteczny, gra kombinacyjna! dla mnie odkrycie sezonu
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
2:5 myśle ze juz po Australii ????
Proponuje Japonię ???? w Vissel
Kobe wlasnie debiutuje David Villa, do tego w składzie Iniesta i Podolski ???? go Vissel!! ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Pierwsza kolejka w Japonii, ja bym uważał, kilka razy się już nabrałem na europejskie gwiazdy w składzie czyt. Torres czy własnie Poldi i Iniesta w tamtym sezonie, tam dużo zależy od tego jak reszta japońców biega ????
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Pierwsza kolejka w Japonii, ja bym uważał, kilka razy się już nabrałem na europejskie gwiazdy w składzie czyt. Torres czy własnie Poldi i Iniesta w tamtym sezonie, tam dużo zależy od tego jak reszta japońców biega ????
Wiem, śledzę ???? ale teraz przepracowali wszyscy cały okres, wiec liczę na dobra współpracę ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
ja wracam do australii 3-5; jak pisałem wcześniej strzelenie przez Brisbane 5 bramek niekoniecznie może zagwarantować im zwycięstwo
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
ja wracam do australii 3-5; jak pisałem wcześniej strzelenie przez Brisbane 5 bramek niekoniecznie może zagwarantować im zwycięstwo
Nie swiruj. Myslisz ze tam się może cos zdarzyć jeszcze? Ze odrobią 3 gole w dziesięciu? Zobaczymy;)
 
Do góry Bottom