>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
ostatnie 5 minut to akcje w polu karnym(!) Brisbane, gdyby zamiast CCM byłoby np Perth to myślę że spokojnie 5-5 by się skończyło :cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
drif 25,3K

drif

Użytkownik
Tylko jedno mi przychodzi na mysl po tak wspanialym meczu :cwl:



:hp:
Panowie Powodzenia jutro!!! C&#39;mon Victory!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Meczyk fajny, Brisbane zwycięskie co bardzo mnie cieszy, wnioski z tego spotkania:
1) CCM kompletny outsider; jak wygląda sprawa z kartkami w tej lidze? bo przyznam że nie pamiętam czy Simon będzie pauzował za tydzień za dwie zółte? jeżeli tak i dojdzie do tego brak O&#39;Neila w środku pola to może być kolejny pogrom
2) Brisbane w obronie gra taką padakę, że nie zdziwię się jak do końca nie wygrają już żadnego spotkania, skoro grające w dziesiątkę CCM a) strzela im bramkę b) mocno ich ciśnie; to gdzie tu dalej z poważnymi rywalami
3) Na plus u gości atak; fajnie przeprowadzane akcje; w końcu błysnął trochę Eric, chociaż w końcówce już za dużo próbował sam; jak do tego dodać jeszcze Charlesa, który dopiero przyszedł i nie dostał jeszcze szansy to overy w meczach Brisbane powinny wchodzić jak w masło
reasumując: Brisbane ✅ Wenzell-Halss ✅ kontra na CCM za drobne ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Dzięki karlooos za kawał dobrej roboty.... szkoda, że nie mogłem dziś oglądać meczu - pewnie nadrobię to w nocy. Natomiast na jutro:

Nixi - SFC

bts - @1,61 - 2j ⛔
Wg booków mocnym faworytem jest SFC - wiadomo - walczy o 2 lokatę i znaczne skrócenie drogi w PO.. no ale jadą do Nowej Zelandii - tutaj każda drużyna musi swoje wywalczy. Ostatnio potknęło się tutaj Victory z Hondą w składzie.... Dlatego trio Krishna, Sighn i Williams powinno coś ustrzelić.. choćby jedną bramkę. Z drugiej strony La Fondre - to też raczej pewniak na strzelca. Z tego prostego równania 1+1 wychodzi mi bts... i na razie tyle... mecz wcześnie, więc nie wiem czy składy rano dodam.. a bez wyjściowych jedenastek jakichś mocniejszych typów się nie podejmuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +31
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam kolegow,✅✅
Bts w Melbourne kurs 1.75 @ Bwin
Mysle ,ze na grubo mozna jutro wejsc w bts w derbach w Melbourne.
Patrzac na h2h to bylo tych bramek kilka z obu stron. Trudno podejmowac sie typowania 1x 2 ze wzgledu na charakter ligi plus derby ...Kusi jedyna za 2.0 ale ciezko mi jakos to jednoznacznie Wam polecic jako pewniak. Te btsy jakos zawsze napawaja optymizmem,czekasz na akcje a nie obgryzasz resztki paznokci czekajac ,zeby ktos nie strzelil...
Gramy Panowie.Jest komu strzelac wiec jest komu stawiac.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dziękuję Panowie za udzielanie się dziś, fajnie widzieć, że dział żyje. To mnie bardzo cieszy chciałbym aby tak zawsze &quot;tu&quot; było ???? Dla spóźnialskich skrót dzisiejszych popisów w Gosford:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-brisbane-roar-2
PS Po czerwonych kartkach dla O&#39;Neilla i Simona za tydzień gwałt się szykuje. Jeśli tylko Nixom będzie się... chciało ???? ...
nie miałem okazji śledzić na żywo, ale dwie pierwsze bramki Roar stadiony świata, szczególnie pierwsza, takie mecze to aż chce się oglądać, mimo, że dzisiaj dla mnie dzień w Australii na minus to ten skrót mnie podbudował + trochę odrobiłem na naszym Piątku w Milanie (zainteresowanych zapraszam do mojego tematu), do jutra ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Sydney FC 0:1

Sydney @1,98 Unibet ✅

Raczej marne szanse, żebym zameldował się na pierwszym meczu, więc po najniższej linii oporu, gram czysty win Sydney, ciągle są w grze o top 2, Phoenix PO mają już praktycznie zapewnione, poza tym nie chce mi się wierzyć, że Sydney przegra 3 mecz z rzędu w delegacji, jedyna nadzieja w Kurto, że ich zatrzyma i skończy się remisem, ja jednak liczę/przeczuwam, że to goście wyjadą jutro z kompletem punktów, mecz raczej underowy, ale po dzisiejszej strzelance nie próbuję nawet uderzyć w ten rynek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
drif 25,3K

drif

Użytkownik
Wellington Phoenix v Sydney FC
Over 3.5 goals @2.75 0.310 ⛔
First Half Over 0.5 Goals @1.33 - 1/10 ⛔

First Half Over 1.5 Goals @2.5 - 0.32/10 ⛔
Over 10 Corner @1.83 .5/10 ⛔

Goalscorers Adam La Fondre Anytaime @1.9 1/10 ✅
Goalscorers Adam La Fondre 2+ @5 0.5/10 ⛔ Total ⛔ 1.72j

Oby Kiwi utarli nosa chlopcom z Botany Bay. Sydney walczy o 2 pozycje, Adam o Krola strzelcow. Powinno byc overovo.

Melbourne Victory v Melbourne City FC - Victory @2.05 2/10 ⛔
Over 2.5 goals @1.8 1/10 ⛔
First Half Over 0.5 Goals @1.36 - 1/10 ✅
First Half Over 1.5 Goals @2.62 - 0.26/10 ⛔
Over 10 Corner @2 0.5/10 ⛔
Goalscorers Honda Anytaime @3.2 1/10 ⛔ Total ⛔ 4.4j

Stan A-League -0.796j

Duzo opisywac nie trzeba Derby jak wszedzie rzadza sie wlasnymi zasadami. C&#39;mon Victory!!!
Ins and Outs


Melbourne Victory squad: 1. Matthew ACTON (GK), 2. Storm ROUX, 3. Corey BROWN, 4. Keisuke HONDA, 5. Georg NIEDERMIER, 6. Leigh BROXHAM (Capt), 7. Kenny ATHIU, 8. Terry ANTONIS, 9. Kosta BARBAROUSES, 10. James TROISI, 11. Ola TOIVONEN, 14. Thomas DENG, 15. Raul BAENA, 16. Josh HOPE, 17. James DONACHIE, 20. Lawrence THOMAS (GK), 24. Elvis KAMSOBA, 25. Anthony LESIOTIS
Ins: 8. Terry ANTONIS (return from suspension), 11. Ola TOIVONEN (return from injury)
Outs: Nil
Unavailable: 23.Jai INGHAM (quad), 21.Carl VALERI (hamstring)
Melbourne City FC squad: 1.Mark BIRIGHITTI, 2.Ritchie De LAET, 3.Scott JAMIESON (c), 4.Harrison DELBRIDGE, 5.Bart SCHENKEVELD, 7.Rostyn GRIFFITHS, 8.Riley MCGREE, 9.Shayon HARRISON, 10.Dario VIDOSIC, 13.Nathaniel ATKINSON, 15.Kearyn BACCUS, 18.Eugene GALEKOVIC (gk), 19.Lachlan WALES, 22.Curtis GOOD, 25.Iacopo LA ROCCA, 26.Luke BRATTAN, 27.Florin BERENGUER-BOHRER, 29.Jamie MACLAREN
Ins: 10.Dario VIDOSIC (promoted), 25.Iacopo LA ROCCA (promoted)
Outs: Nil
Unavailable: Nil
Fajny zatytulowany artukul w necie - City have no room for error in Derby


Newcastle Jets v Adelaide United - Newcastle @ 2.8 1/10 ⛔ Wynik 0-0 Total -1j

Tutaj licze na porazke Wellington co przy zwyciestwie Jets da im 3 punkty straty i pozostaje bezposredni mecz miedzy tymi druzynami, oraz kilka spotkan w sezonie zasadniczym.
Niby slowa krytyki w strone Jets za remizsiew eliminacjach ACHL ale to zostalo juz omowione. Co do meczu z Kashima to wiadomo nie ta pulka.

Bet365
Stan A-League +5.324j
Powodzenia!
Stan A-League -1.796j

Z nowinek Mark Bridge (Wanderers) zapowiedzial ze ten sezon jest dla niego ostatni. To on zapisal sie w kartach klubu na wieki zdobywajac 1 gola dla Wedrowcow w A-League. Zrobil naprawde wiele dla klubu.



 
Otrzymane punkty reputacji: +54
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Patrząc na sklady tylko popieram poprzednie Wasze typy. Spodziewam się festiwalu goli ???? może nie tyle co wczoraj (chociaż byłoby miło ;)) ale liczę na kilka ????
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:


I przypominam, że mecz konkursowy jest dziś... więc jak ktoś nie oddał głosu to już pora. Liczą się głosy oddane maksymalnie 30 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Patrząc na składy gram jeszcze:
Nixi - SFC
ov0,5 HT - @1,3 - 2j ⛔
gol Krishna - @3,4 - 0,2j ⛔
gol La Fondre - @1,66 - 0,5j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
isztwan 252,2K

isztwan

Użytkownik
Witka. Składy składami ale co oni robią ? Kopanina ze strony Nixów, a Sydneye juz 2x 100% sytuacja i error. I te strzały Nixów, przecież dzieci w podstawówce mocniej strzelają ;]
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
Poniżej 2.5
1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Wellington Phoenix v Sydney FC
O tym spotkaniu trochę krócej, gospodarze pozytywne zaskoczenie, siła ognia z przodu w postaci Williamsa, Krishny (pomimo słabszej psychiki podczas karnych w końcówce ???? ) czy chociażby Sheridan i Singh kontra moim zdaniem najlepszy duet napastników, który dopiero się zgrywa mianowicie Adam LaFondre i niedawno zakontraktowany Reza Ghoochannejhad, którego nazwiska nie sposób zapamiętać jednak jego bramki w przeszłości zdobywane głównie w lidze holenderskiej pozwoliły na to aby zapadł w pamięci. Tutaj rozsądnym typem wydaje się pobranie soczystego over&#39;a 3,5 po kursie około @2,4. Ja jednak skupiam się na strzelcu z Iranu, który przybył z Nikozji i potrzebuje z pewnością trochę czasu na aklimatyzację, na razie zagrał dwa niepełne spotkania, myślę że najbliższa sobota jest to dzień w którym po raz pierwszy wpiszę się na listę strzelców w A-League
TYP: Reza strzeli bramkę @2,08 Unibet


Haloooo, ŁIMBLEDON ????
14&#39; - na razie spokojny mecz; dobra wrzutka O&#39;Neila nie zakończona strzałem niestety
EDIT: 17&#39; - śmieszna sytuacja, środkowy obrońca Phoenix dotyka piłkę lecącą do Kurto, powinien być rzut wolny pośredni o którym mowią komentatorzy, na boisku bez reakcji, w odpowiedzi marny strzał Krishny
EDIT: 21&#39; - REZA w słupek ????
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Witka. Składy składami ale co oni robią ? Kopanina ze strony Nixów, a Sydneye juz 2x 100% sytuacja i error. I te strzały Nixów, przecież dzieci w podstawówce mocniej strzelają :]
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
Poniżej 2.5
1.85
Mam nadzieje ze się mylisz ???? wczoraj w 31 minucie padł pierwszy gol, potem jeszcze 7;)
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja wchodzę w over2,5 teraz @2,11 fortuna; moim zdaniem lekko
EDIT: Piłka w siatce Sydney, sędzia pokazał spalonego jednakże; cała australia - Sydney w natarciu o maly włos nie traci bramki ????
EDIT: W odpowiedzi Reza wystawia piłkę na 6 metr Caceresowi który jest jednak ofiarnie blokowanny
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Póki co widać zdecydowana przewagę Sydney, bo gospodarze cały czas są w defensywie.
Jeżeli ma tu paść over 2,5 to tylko za sprawą Sydney
@edit: hahaha jednak nie ma gola, ale to było ostrzeżenie dla Sydney. No cóż program sobie w takim razie Sydney over 1,5
⛔⛔????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Warto przy tej sytuacji pochwalić sędziego bocznego - ja nawet po pierwszej powtórce nie dostrzegłem spalonego na którym rzeczywiście znajdował się Kopczyński; tymczasem szykuje się pierwsza zmiana - Lowry zastąpi bodajże Foxa, który ratował przed utratą bramki - swoją drogą piłka odbiła się od ręki podczas tej obrony ale sędzie uznał, że zamiaru nie bylo
 
Do góry Bottom