>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 83K

grendel

Użytkownik
Ja paczę cały czas i oczy przecieram,trochę ze zmęczenia trochę z niedowierzania.Się wzięli do roboty po 0-3,jasny gwint znowu będzie czerwono.Dobrze, że na live pokontrowałem trochu ,to strata mniejsza.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
ale ja pamiętam. &quot;podbieram&quot; typy i jestem spokojny
Wstałem sobie spokojnie i co ja paczę ???? Zdążyłem jeszcze postawić przy 0-2 over 3,5 po 2,60 za garść centów,bo mój miedziak (z dubla) poleciał. Tutaj nie zdążyłem podać, jak wejdzie to przepraszam. Ale kwintesencją tego meczu jest chyba gol i to co się działo od 65 min. do jego utraty przez Phoenix. Dawno czegoś takiego nie widziałem...
Edit. Przepraszam, jak pisałem to wpadła bramka na 1-3. Naprawdę ciężko czasem być &quot;tu i tu&quot;.
To co gra Wellington to jakiś dramat i liga podwórkowa.......
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To co gra Wellington to jakiś dramat i liga podwórkowa.......
Nie oglądałem 1 poł. ale jak tylko zobaczyłem kawałek 2 - iej to dałem ten over bo wyglądało, że przy tej farsie będzie 0-5 ???? Jeden koleś z piłką biega/traci/biega/odzyskuje/biega/strzela gola, a koło niego 7 przeciwników! I tak ze 3 min.
edit Wiele się teraz nie pomyliłem 1-4 ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
0-5 nie ale 1-4 może być.
Wolałbym 5-0 ale dla Nix. Załatwili mi dubel, live na plus, ale złość jest. Przepraszam, że nie zdążyłem tu podać (ja tu pisałem, a w kilka minut 2 bramki wpadły), ale jak ktoś oglądał to pewnie wyciągnął takie same wnioski jak ja, bo to żadna filozofia była patrząc na to co się wyrabiało w tym meczu.
edit.
W Sydney mecz dla mnie tylko do oglądania. Na razie mam dość ????
Wobec tego zostaje mi na jutro bts w Adelaidzie, na który przedmeczowo położę monetę (bo miedziak przepadł - porwał go kiwi i spi...czył). Strach pisać ale jednak GL!
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Wolałbym 5-0 ale dla Nix. Załatwili mi dubel, live na plus, ale złość jest. Przepraszam, że nie zdążyłem tu podać (ja tu pisałem, a w kilka minut 2 bramki wpadły), ale jak ktoś oglądał to pewnie wyciągnął takie same wnioski jak ja, bo to żadna filozofia była patrząc na to co się wyrabiało w tym meczu.
Ja dałem over 6 korków Wellington i niestety wtopa. Teraz gram karny w meczu w Sydney. Jak mam przegrać to wole po większym kursie niż granie 1.5 z całym szacunkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja dałem over 6 korków Wellington i niestety wtopa. Teraz gram karny w meczu w Sydney. Jak mam przegrać to wole po większym kursie niż granie 1.5 z całym szacunkiem.
Spoko, każdy postępuje wg. własnego uznania. Ja przedmeczowo Sydney odpuszczam, Roar do tego dla mnie zawsze pechowe.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Spoko, każdy postępuje wg. własnego uznania. Ja przedmeczowo Sydney odpuszczam, Roar do tego dla mnie zawsze pechowe.
Super, skoro nie grasz TY to ja mogłem zagrać ze spokojem... bo wiesz...gdybyś zagrał (mecz Brisbane) to trzebaby było odpuścić ;), a tak...za drobne nawet handikap
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Super, skoro nie grasz TY to ja mogłem zagrać ze spokojem... bo wiesz...gdybyś zagrał (mecz Brisbane) to trzebaby było odpuścić ;), a tak...za drobne nawet handikap
Cały poprzedni sezon musiałem z tą klątwą żyć ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nooo, nie zdążyłęm też zagrać. Chciałem na live dołożyć cośna gospodarzy, ale ....w golach też tempo sporeeee :p
No widzisz ???? mogłeś na priv zapytać, to byś miał teraz wóz dukatów, a nie się czaić &quot;po krzakach&quot; ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Et tu Brute contra me ???? ???? ????
Saluto te, Koval
No widzisz ???? mogłeś na priv zapytać, to byś miał teraz wóz dukatów, a nie się czaić &quot;po krzakach&quot; ????
wozu dukatów bym nie miał, ale zagrałem z krzaków parę monet, tylko live chciałem trafić wyższy kurs, poza tym w tej kolejce pierwsze gole strzelali ci, którzy NIE MIELI wygrać ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Saluto te, Koval
wozu dukatów bym nie miał, ale zagrałem z krzaków parę monet, tylko live chciałem trafić wyższy kurs, poza tym w tej kolejce pierwsze gole strzelali ci, którzy NIE MIELI wygrać ????
Potwierdzam - 3 mecze, 3 rozczarowania, 3 diabelskie scenariusze (czerwo, czerwo, karny, samobój).
edit Dziś nawet dodatkowe 2 czerwa.
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
dzisiejsze mecze overowe... a jutro ostatnie spotkanie kolejki... po serii czerwonych minusów pojawił się jeden plus.. światełko w tunelu... może to pociąg... a może przełamanie. Na jutro bez szaleństw:
-

Adelaida - WSW (2:0)

bts - @1,6 - 0,25j ⛔
(HA 0:1) - 2 - @1,4 - 0,75j ⛔
(-1j)
Gospodarze wymęczeni po pucharze, goście potrafili zremisować z City, Jets czy SFC.... jak dla mnie to mega plus i mecz z osłabioną kadrowo Adelaidą powinien być łatwiejszy niż z ww zespołami. O ile na bts są jakieś szanse, to na nie przegranie meczy przez WSW widzę całkiem duże prawdopodobieństwo (co w Australii nie oznacza zarobku).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Redsi dalej osłabieni, po pucharze (dogrywka) zmęczeni, ale u siebie, to nawet na czworakach powinni choć jedną bramkę wcisnąć. WSW mistrzami defensywy nie są, ale głodni gry na pewno. Dlatego dalej podtrzymuję kierunek bts-u, co prawda kurs nie powala, ale niech coś drgnie in plus w tej kolejce, w przedmeczowych wróżbach. Do jutra koledzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom