>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
racja.. trafienie 3 zdarzeń z jednej ligi - ciężkie. Ale nie, nieosiągalne. W sumie ta liga jest do tego zdolna i kurs &gt;@4 jest fajny...
ja koło środy coś tam skrobnę. Do zobaczena
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
stan konta (-7,56j)

Z dużym minusem zaczynamy kolejkę numer 9. Składy, powroty i nieobecności wg oficjalnej strony ligii (co nie zawsze jest zgodne z tym co widzimy później na boisku):
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-9-1
Stawkowanie minimalne.. zobaczymy co z tych pomysłów wyjdzie
-

Adelaide - Sydney (0:1)


1 (HA+1) - @1,64 - 0,5j zwrot
un2,5 - @1,86 - 0,5j +0,43j
Rewanż za finał pucharu... Mam nadzieje udany dla Adelaidy. Po ciuchu liczę, że zobaczymy na boisku Lia i, że będzie to spore wzmocnienie dla gospodarzy. Dodatkowo jest Gulum, Baba i Kitto, którzy rozegrali całkiem dobre zawody w poprzedniej kolejce w meczu z WSW.
Sydney bez Simona - ale czy to wpłynie w jakiś sposób na skład - jest przecież Bobo. Liczę zwyczajnie, że podejdą do tego meczu defensywnie, z myślą, aby przede wszystkim nie przegrać.. i to może być potknięcie w meczu przeciwko mocno zmotywowanej Adelaidzie.
-

WSW - Roar (0:2)

bts - @1,67 - 0,5j -0,5j
1+ov2,5 - @2,46 - 0,5j -0,5j
Z jednej strony mamy Rierę, który już dawno nic nie strzelił i chęć zapomnienia o kompromitacji w Adelaidzie. Z drugiej Roar, które walczy do końca i w składzie którego grają Maccarone czy Papadopoulos ( edit - no tak Papadopulos zawieszony - dzięki za zwrócenie uwagi ). Myślę, że to może być podobne spotkanie jak mecz WSW - Perth.
-

Jets - City (1:2)

un3,5 - @1,43 - 1j +0,43j
Mecz ciężki do typowania, i myślę, tutaj może być każdy wynik. Jets jest w gazie o czym boleśnie przekonało się V. Ale w tym sezonie V zawodzi.. a City musi zawalczyć o honor Melbourne.... i mam nadzieje wyciągną wnioski z meczy z Perth i Roar i postawią bardziej na obronę. City bez Malika, Jets bez Geogievskiego


to na tyle.. mecze niedzielne pewnie jakoś jutro sobie przemyśle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam panowie. Ja na dana chwile jutrzejszy mecz odpuszczam. Jakoś nie przekonuje mnie tam karny, ewentualnie dla poszukania wyższego kursu to over 6 korków gospodarzy. Co innego w sobotę. W obydwu meczach sprobuje zagrać karnego i może dorzucę gdzieś over 2,5 gola plus over 12 korków. W WH kurs na takie zdarzenie w drugim sobotnim meczu to 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Co innego w sobotę. W obydwu meczach sprobuje zagrać karnego i może dorzucę gdzieś over 2,5 gola plus over 12 korków. W WH kurs na takie zdarzenie w drugim sobotnim meczu to 5.
czekam na info. bo chętnie zagram sobie Twoje typy ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
A ja tu pójdę pod prąd - co robiębaaaardzo rzadko. Kurs na brak BTSa jest jednak &quot;ciekawszy&quot; a ostatne spotkania każdej z drużyn (2/5 bts - 2 btsy w 5 meczach), oraz H2H (1/5 bts), skłaniają mnie jednak w tę właśnie stronę:
Adelaide - Sydney, BTS - NIE, 2.12 (1xbet), 0.3 j.
Sydney,win; 2.12 (1xbet), 0.2 j.
I połączenie obu typów: Sydney wygra do zera, 3.68 (1xbet); 0.1 j.
Oczywiście wiem, że statystyka nie gra lecz piłkarze ????
Edit:
Dziękuję za pierwszą &quot;reputę&quot; i &quot;lajka&quot; w tym dziale. Pierwsze za typ bo za &quot;głupie gadanie&quot; już miałem okazję zarobić ???? . Przyznam wprost: wierzę w moc Waszej logiki bardziej niż w statystykę (choć w nią i tak wierzę dość mocno ;) ), ale dziś zrobiłem wyjątek boooooo kuba72 nie podał żadnej analizy ani toku rozumowania, po prostu suchy typ, więc...rozumicie, poczułem ,że nie wiem skąd ten typ i podałem swój. Czekam jednak na Wasze typy na kolejne mecze, bo b ardzo sobie je cenię (nie mecze lecz Wasze typy ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Wróciłem z pracy i hazard chodzi mi po głowie hihi. Miałem nie tykać dzisiejszego meczu i w dalszym ciągu nie wiem czy to zrobię. A wiec jeśli Adelaide będzie wystarczająco zmotywowana żeby zrewanżować się za finałowa porażkę to stawiałbym over1,5 gola Adelaide w WH kurs 3.
Stawiałbym również over 6 korków Adelaide. Kurs 3.1 również WH.Do tego według mnie potrzebne są nastepujace czynniki. Ewentualna strata gola na 0-1 no i motywacja, chęć zwycięstwa, zaangażowanie.
Zagrałbym mojego ulubionego karnego po kursie 4 bo ........czemu nie. Po wypiciu piwka zaszumiała w głowie;) i zdecydowałem się być mało profesjonalny i zagrać te wszystkie zdarzenia. Teraz idę spać i mam nadzieje, ze choć jeden bet wejdzie to wyjdę na zero Haha. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
09:50 Adelaide United - Sydney FC - trudne do typowania spotkanie, po ostatnich kolejkach to nawet kategoria &quot;wielka niewiadoma&quot;.
Przesłanki za Adelaidą: swój stadion i wsparcie Red Army, niezłe morale po ostatnim zwycięstwie nad WSW, powrót do składu Lia, niezła statystyka spotkań u siebie z Blue Sky (Redsi odwiecznie rywalizują z Sydney), obowiązuje dodatkowo zasada: &quot;bij mistrza&quot;, chęć odwetu za przegrany puchar.
Słabe punkty: przede wszystkim brak obrońców (Marrone, Garrucio), Regan, Absalonsen i Elrich też nieobecni przecież od jakiegoś czasu.
Przesłanki za Sydney: mobilizacja w szeregach Blue Sky, Arnold wymaga od swoich zawodników maksymalnej koncentracji w tym meczu, skład optymalny (brak tylko Simona), spotkanie prestiżowe ( tym bardziej po finale pucharu).
Słabe punkty: ostatni mecz na wyjeździe wyglądał fatalnie, pytanie: czy w Gosford, to był tylko wypadek przy pracy?
Podsumowanie: pierwotnie to był dla mnie no bet, zostawiłem sobie ten mecz na &quot;live&quot;, ale z racji, że mnie nie będzie, to odpuszczam sobie takoż typowanie przedmeczowe w tym spotkaniu. W taśmie (dla sportu) dam ew. tylko dnb @ 1,50 Sydney FC.
PS Zważywszy ostatnie zwariowane wyniki (7,8 kolejka) nie sugerowałbym się (a propos tego spotkania) moimi wypocinami ???? Grającym tradycyjnie GL!
Składy:

https://www.a-league.com.au/match/adelaide-united-v-sydney-fc-a-league-01-12-2017/927982#!/lineups
edit. Kierunek był słuszny. Tym razem mój &quot;kompas&quot; nie zawiódł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Ajjjjjj. Pierwsza myśl żeby odpuścić ten mecz była najlepsza. Niestety emocje mnie poniosły i trzy bety w plecy. Z drugiej strony według mnie ambicji gospodarzom wystarczyło na 10 minut. Grali fatalnie, niczym kryminaliści Haha z Wellington tydzień temu. Do tego trener według mnie robił kiepskie zmiany. Dobrze ze Ochieng się sam zgruzowal bo nie mogłem ba niego patrzeć. Jutro walczymy dalej......ten sam tok myślenia. Wysokie kursy. Gratulacje dla wygranych.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
sledze kopana kongurow latami zamozna bylo zarobic na overach i to w doliczonym czasie gry na kjorkach zoltkach ale teraz to jest posucha odpuszczam ta lige z overowej na underowa w golach korkach kartkach
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
sledze kopana kongurow latami zamozna bylo zarobic na overach i to w doliczonym czasie gry na kjorkach zoltkach ale teraz to jest posucha odpuszczam ta lige z overowej na underowa w golach korkach kartkach
Już poprzedni sezon sezon nie był &quot;standardowy&quot; jeśli chodzi o Antypody. W poprzednim temacie prowadziliśmy wiele dyskusji na ten temat. Liga się zmienia ( to już leci dla mnie 11/12 rok z Australią) i cały czas zaskakuje ???? Sam wiem o tym najlepiej. Wbrew pozorom nie jest to łatwy kawałek chleba. Zapraszam do dyskusji, każdy głos świeży/stary się liczy. Do zobaczenia.
PS Jutrzejszy mecz Wędrowcy rozegrają na ANZ Stadium, ale to dalej ofc Sydney ????
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Sydney nie gra po Australijsku jeśli można tak powiedzieć... za to jutro spodziewam się piłki typowej z antypodów. Roar grające do ostatniego gwizdka i worka goli w meczu kolejki - Jets - City. Chyba, że ktoś ma inny pomysł? kartki, rogi, karne?.. ???? Jakieś pomysły?
edit.... dobrze, że Orły nie trafiły na Kangurów.... bo by ich siłowo zdominowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney nie gra po Australijsku jeśli można tak powiedzieć... za to jutro spodziewam się piłki typowej z antypodów. Roar grające do ostatniego gwizdka i worka goli w meczu kolejki - Jets - City. Chyba, że ktoś ma inny pomysł? kartki, rogi, karne?.. ???? Jakieś pomysły?
edit.... dobrze, że Orły nie trafiły na Kangurów.... bo by ich siłowo zdominowali.
Ja w konkursie dałem: Polska, Meksyk, Dania i Australia ofc ???? Uważam, że mamy trudną grupę, ale zawsze to lepiej niż Nigeria, czy Anglia.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Odnośnie jutra to mecz WSW - Roar śmierdzi mi tradycyjnym dla obu ekip remisem 1:1 na kilometr. A że z natury remisów nie gram, bo jak zagram to takowego nigdy nie ma, to ten mecz odpuszczam.
Ale nadal mi ślinka cieknie na jutrzejszy home win Jetsów. Skoro Newcastle było w stanie ograć u siebie Victory 4:1 czy powalczyć w Sydney bez O`Donovana to jutro nie są w stanie pacnąć bezpłciowego City? No pewnie, że są. Tym bardziej, że City w ostatnich 4 meczach zgarnęli aż JEDEN punkt. Dostając w pacynę chociażby u siebie z Perth które to na wyjazdach wygrywa tylko trochę częściej niż Benevento potrafi zapunktować w Serie A. Jutro Jetsi z Nabboutem w ataku wdeptują w ziemię City. Wspomnicie moje słowa.
Jets - City 1 @ 2,35 9/10
Jets - City (0-1,5) @ 4,10 6/10
Żebyśta nie żałowali że nie zagraliśta. ????
A tak na poważnie, mieszkań nie zastawiajcie, samochód też może wam się jeszcze przydać, ale ja jak na siebie gram win Jetsów dość odważnie jutro. Powodzenia!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dla mnie pierwszy jutrzejszy mecz to wynik w okolicach 2:1. ALe że bliżej mi tym razem do BTSa niż i overa niż do braku bramki którejś z drużyn, to pre zagrałbym sobie remis i jak wspomiałem BTS, a na livie gdyby się okazało, że remis (obu nie bezbramkowy) się utrzymuje dość długo, to zagrałbym dodaktowo na zywięstwo gospodarzy po lepszym kursie (im później tym za bardziej drobne). Ot , taki scenariusz - pisze do meczu mariusz
______
Edit: zaspałem, nie pograłem, aleee MINUS ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No to witam...na razie bez większej analizy (muszę się na nowo rozkręcić ;) ), tak więc na dzisiejszy porane proponuję taki oto dubelek :
Jets - City - over 2,5 (zgadzam się z Prezezo - City chimeryczne, ale ukłuć kim ma, a Jets to ostatnio gwarant goli, tak więc nie bawiąc się w szansę na zwycięstwo każdej z drużyn idę gole)
Sydney FC - Melbourne Victory (W-League) - 1 - Melbourne osłabione, Sydney u siebie mocne, historia przemawia za gospodyniami.
AKO : 2,88
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Ja w pierwszym dzisiejszym meczu gram tradycyjnie karnego i over 6 korkow Brisbane. Oba zdarzenia w WH z kursami 3.75 każdy. Powodzenia
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję 2 duble. Pierwszy bts-owy drugi kartkowy. W pierwszym meczu ze statystyk obu ekip z tego sezonu bts wychodzi na plan pierwszy. W drugim myślałem też o ov 1.5 Jets, ale ostatecznie po przeczytaniu analiz, w których większość z kolegów wskazuje klasycznego overa idę w stronę bts-a - wszak to bardzo poważna składowa overa. Prawdopodobieństwo oceniam jako dość wysokie, stąd i nieco wyższa stawka. Drugi dubel - kartkowy - to zabawa za drobne. Unibet w obu meczach zaproonował najniższe linie, jakie w tym sezonie są ustawiane na A-League, ale już nie raz się przekonałem, że i tak są one zdecydowanie za wysokie. Wygląda to więc tak:
1. WSW-Roar bts @ 1,65 0:2
Jets-MC bts @ 1,64 1:1
AKO: 2,71 - 1j ⛔ -1j
2. WSW-Roar ov 4.5::zoltakartka: @ 1,57 3
Jets-MC ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,66 3
AKO: 2,61 - 0,16j ⛔ -0,16j

Powoli mam dość tej ligi, ale póki co jeszcze spróbuję.
Jets-MC bts @ 1,68 - 1,3j ✅ 1:2 +0,88j

strata: -8,18j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom