>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po dzisiejszych cyrkach mam nadzieję, że City nie zmarnuje okazji i przynajmniej nie przegrają jutrzejszego spotkania.
Ba, to była rzeź ???? FT 5-0 !!! Brawo City, brawo Budzik ???? To był ich najlepszy mecz w tym sezonie i do tego piękne bramki ????
Ufff...over 2.5 wchodzi ledwo z biedą ???? Swoją drogą naszła mnie taka refleksja, jaką to znaczną transformację przeszła przez kilka miesięcy liga kangurów. Jeszcze w tamtym roku meczów, gdzie padało po 5, 6 bramek w danej kolejce było po kilka. Tak samo z ilością kornerów, gdzie wysokie linie wchodziły jak w masło. Teraz Australia stała się jakby bardziej europejska, wyważona. W skrócie brakuje tego szaleństwa z poprzednich sezonów ????
Mam z kolegami, z którymi śledzimy tą ligę już sporo czasu (u mnie idzie 12 rok ???? ) podobne spostrzeżenia. Nagadaliśmy się wtedy o tym &quot;na bieżąco&quot; w poprzednim jeszcze temacie.
Przypominam o naszym konkursie. Kolejne spotkanie City vs Jets
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-melbourne-city-newcastle-jets-25-01-18-09-50.150101/
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
rozwlekają te kolejki na 4 dni... i do tego w tygodniu dwa mecze topowe.. Zobaczymy co tam przyniesie nowa kolejka. Dzięki za rozpiskę ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
@ majekx - ja z innej beczki. Dzisiaj mecz w Brisbane. Kurs na gospodarzy nikczemny. Jak uważasz, czy Ceres ma szanse na strzelenie 1 bramki? Na bts jest 1,98.
W ubiegłym sezonie, też w eliminacjach do azjatyckiej LM i też z filipińskim Global wygrali 6:0. Grać bts-a?, wysokie handi na Roar, czy dodatnie handi na gości?
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
oj nie wiem.. Ceres ma dużo słabszy skład niż Global Manila... ale z drugiej strony Roar już nie to.... Ja nie ruszam tego.
a czysta 1 - wstyd zagrać ????
w Ceres są 2 nazwisko, ktróe mogą coś zadziałać - Bienvenido i Rodriguez Fernando - ale obaj chyba dziś nie zagrają.
0:0 się męczyli z jakimiś amatorami z Birmy... teoretycznie powinien być handi na Roar - ale, żeby nie przegiąć... bo Roar już za 4 dni gra w lidze i cały czas walczy o playoffy.
dla mnie no bet.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Cóż, teraz można gdybać. Wszystko ułożyło się nie tak. A że jestem poirytowany takim obrotem sprawy, to brnę dalej:
kupon 2566
Brisbane-Ceres (live &#39;4 0:0) HT -1 @ 1,62 1:1
stawka: 0,5j
zwrot: 0,81j ⛔
Unibet

kupon 2567 (kontra)
Brisbane-Ceres (live &#39;27 0:0) HT un 1.0 @ 1,37 1:1
stawka: 1,5j
zwrot: 2,06j ⛔
Unibet
Ja p...dolę co za syf !!!


kupon 2568
Brisbane-Ceres (live &#39;46 1:1) -1 @ 1,64 1:1
stawka: 1,5j
zwrot: 2,46j
Unibet

kupon 2569
Brisbane-Ceres (live &#39;46 1:1) +1 @ 2,25 1:1
stawka: 0,5j
zwrot: 1,13j
Unibet

podsumowanie dnia:
strata:
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
w Ceres są 2 nazwisko, ktróe mogą coś zadziałać - Bienvenido i Rodriguez Fernando - ale obaj chyba dziś nie zagrają.
a jednak Bienvenido gra.. i dwa gole już strzelił... jak Ceres to wygra to będą jaja... wczorajszy underdog z Santosem po @6 to mały pikuś - dziś Ceres z kursem @20 na fortunie był.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
1:3 - i dalibyście wiarę, że tak to będzie wyglądało ???
Przed chwilą jak zobaczyłem stan 1-3 ???? ???? od razu w ciemno dałem over 3,5 (4,5 ofc) po @ 2,20 (w trakcie wskoczyło na 2,25), ale nie miałem jak tu zdążyć ze wpisem. Ale jaja to fakt patrząc na potencjał obu drużyn. Tym bardziej, że skład nie jest jakiś słaby jeśli chodzi o Roar. A wcześniej już były deklaracje, jak to w Chinach będzie im później ciężko ???? A tu Panie lanie od Filipin. Kurs na 1 był z 1,05 ???? Tak się kończy dzielenie skóry na niedźwiedziu. Grającym w stronę Roar współczuję. Egoistycznie się cieszę, że od Nowego Roku nie przynoszą mi strat, ba nawet można na nich zarabiać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
kupon 2566
Brisbane-Ceres (live &#39;4 0:0) HT -1 @ 1,62 1:1
stawka: 0,5j
zwrot: 0,81j ⛔
Unibet

kupon 2567 (kontra)
Brisbane-Ceres (live &#39;27 0:0) HT un 1.0 @ 1,37 1:1
stawka: 1,5j
zwrot: 2,06j ⛔
Unibet
Ja p...dolę co za syf !!!


kupon 2568
Brisbane-Ceres (live &#39;46 1:1) -1 @ 1,64 2:3
stawka: 1,5j
zwrot: 2,46j ⛔
Unibet

kupon 2569
Brisbane-Ceres (live &#39;46 1:1) +1 @ 2,25 2:3
stawka: 0,5j
zwrot: 1,13j ✅
Unibet

kupon 2570
Chiangrai-Bali ov 2.5 @ 1,58 0:0
Eastern AA-Thanh Hoa bts TAK @ 1,58 0:0
Muang Thong-Johor ov 1.5 @ 1,43 0:0
AKO: 3,57
stawka: 1,13j
zwrot: 4,02j
Unibet

podsumowanie dnia:
strata:
No a teraz wóz albo przewóz. Za ocaloną część kasy z Brisbane gram va banque trebla na pozostałe dzisiejsze mecze z eliminacji. Odrobinę próbowałem to przeanalizować, ale i tak to czysta loteria. Kurs dokładnie taki, aby odrobić dzisiejsze straty.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Jets

Jutro mecz &quot;konkursowy&quot;, nie mam czasu na analizy, ale gdyby brać tylko pod uwagę ostatnie mecze, to wydaje się, że City nie powinno przegrać. Pomimo wagi spotkania (w końcu gra 3 z 2 zespołem tabeli), mam nadzieję, że oba zespoły jutro pokażą fajną dla oka piłkę i oby choć trochę nadchodzące spotkanie przypominało &quot;starą, dobrą&quot; Australię. Wypadałoby też monitorować sytuację pod kątem pogody żeby potem nie fukać, że nikt nie &quot;mówił&quot; o tych zagadnieniach. Kadry aby być pewnym są do sprawdzenia o poranku, ciekawe, czy Budzik wyjdzie w pierwszym składzie? Jeśli chodzi o ewentualne stawki, które ktoś miałby rzucać na ten mecz, to nie polecałbym wychodzić poza miedziaka. Ale to jak kto woli, jego sprawa. GL!
edit
PS
Sędzią będzie Kurt Ams, brrr, ciekawe, czy coś dzisiaj odp...fiziuje.
Przy okazji podsumowanie styczniowych ruchów transferowych:
https://www.a-league.com.au/news/january-transfer-hub
oraz
Outs/Ins 18 kolejki
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-round-19-ins-and-outs-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam!
MC-NJ godz.9.50
Ja widze tu over 2.5 i bts.Moze byc nawet lamak jakis.MC ostatnio zachowalo czyste konto ale dzis moze nie wyjsc.
1.53 bts i np. 3.4 na 1/bts z Fortunki.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
City - Jets
Na tą chwilę idę w ogólnym kierunku, że to Australia i spotkanie zespołów z 2 i 3 miejsca - zatem ov2,5+bts - @1,85 ✅

City u siebie z bramkami 13:7 (9 spotkań), Jets na wyjazdach 15:10 (7 spotkań). Śledzę TT więc jak pojawią się składy postaram się dać na forum.
Ja widze tu over 2.5 i bts.
to mnie przedmówca uprzedził ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom