>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Ogólnie poziom widowiska kiepski.....delikatnie mówiąc. Muszę się zastanowić czy od następnej kolejki nie odpuścić grania teoretycznie słabszych drużyn.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przed chwilką włączyłem i ... tytuł frajera miesiąca odbiera zespół z Brisbane ???? 1-2 ???? No ale mają jeszcze chwilkę na rehabilitacje przed swoimi fanami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A jednak okazałem się człowiekiem małej wiary. Sędzia się rozkręcił w drugiej połowie i pokazał tyle, ile trzeba ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Ja również nie mam specjalnie przekonania co do typów wiec zagramy prawie jak zwykle.
Brisbane Roar-Perth Glory
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Brisbane over 1,5 gola w 1 połowie
WH kurs 6
3) Brisbane over 3 kartki
WH kurs 4.75
4) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4
Jeden bet siedzi wiec jestem na zero...... do zoba jutro.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na koniec, po prostu: nie mam szczęścia do meczów z udziałem Brisbane.
Początkowo miałem myśl aby pójść w stronę gospodarzy, ale może na siłę nie ma co grać. Z pistoletem przy głowie może zaryzykowałbym remis? Może ktoś będzie miał lepszy pomysł na ten mecz? Chętnie poczytam ????
No i na siłę nie gramy, to dobra koncepcja ???? mecz oglądaliście w całości to wiecie lepiej jak to wyglądało (ja na wyrywki tylko) wydaje mi się, że remis byłby sprawiedliwy, ale się Roar sfrajerzyli na koniec. Ams sam chyba postawił, że kartki rozda w 2 poł. ???? Wygranym gratulacje ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj, podobnie jak wczoraj, idę w kartki. Argumenty podobne, czyli w większości linia 4.5 pokryta na stadionie w Newcastle i w meczach wyjazdowych Wędrowców. Dodatkowo w pierwszym meczu między tą parą, rozegranym w tym sezonie (w Newcastle) było 7 żółtych kartek. Kolejnym argumentem &quot;za&quot; jest osoba sędziego - Griffiths-Jonesa. W swoich ostatnich 3 meczach po prostu szalał z kartkami (wprawdzie w pamiętnym finale pucharu tak naprawdę rozkręcił się dopiero w dogrywce, ale jednak). Kurs wprawdzie trochę słaby, dlatego wchodzę mocniej:
Jets-WSW ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,61 - 1,4j ⛔ 2 -1,4j
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
składy na dziś:

vs

i małe spostrzeżenie... kursy na Jest poszły ostro do góry...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Poszły w górę, co mnie nie dziwi, bo wg mnie nie wygrają tego meczu. Wiem, że wczoraj miałem dużo szczęścia, mam nadzieję, że dziś już normalnie, piłkarsko, nos mnie nie zawiedzie, jednak trudno mi się zdecydować czy remis padnie czy może wygrają goście, dlatego....
X2, kurs 1.66 (1xbet), 0.7 j.
Live spróbuję wcisnąć się po kartoniki od kuby72 , podobnie jak wczoraj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiesz majekx o czymś może nie wiemy? Na pewno nie chodzi o oprawę jaką fani Jetsów mają ok. 20 min. zaprezentować ???? No i statystyki. Newcastle nigdy nie wygrało z WSW na swoim stadionie.
Poszły w górę, co mnie nie dziwi, bo wg mnie nie wygrają tego meczu. Wiem, że wczoraj miałem dużo szczęścia, mam nadzieję, że dziś już normalnie, piłkarsko, nos mnie nie zawiedzie, jednak trudno mi się zdecydować czy remis padnie czy może wygrają goście, dlatego....
X2, kurs 1.66 (1xbet), 0.7 j.
Live spróbuję wcisnąć się po kartoniki od kuby72 , podobnie jak wczoraj ????
Ja mam opcje typu dnb jak wspominałem, remis by mnie też nie zdziwił. Aha więcej jak miedziaka bym nie postawił. GL! edit FT 4-0 a i live był łaskawy ????
PS Ponoć szczęście sprzyja lepszym więc ... ???? ode mnie graty!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
to komentujemy..:
10&#39; 1:0
15&#39; Jets gra to co wczoraj Roar w pierwszej i Perth w drugiej połowie.. czyli daleka, górna piłka na wolne pole z pominięciem pomocy - widać skuteczna taktyka
24&#39; Jets lekko się cofnęło i gra z kontry... przed chwilą nurkowanie w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać
29&#39; Po raz kolejny WSW głupio traci piłkę na środku boiska... przed utratą bramki ratuje ich słupek
HT trochę tempo siadło w końcówce... 1:0 do przerwy
69&#39; człowiek na chwile wychodzi po kawę a tutaj już 3:0
83&#39; 4:0 - tyle miejsca w polu karnym WSW że hoho... obrońcy gospodarzy niczym dzieci we mgle
86&#39; centymetrów zabrakło a było by 5:0.. znowu kontra Jets i znowu obrońcy dali ciała
FT - 4:0 - najmniejszy wymiar kary. W końcówce WSW nie istniało

live HT - kontra - czyli mam pewny zysk: x2+ov1,5 - @3,5 - 0,3j ⛔ -0,3
podliczenie tej kolejki:
zaczynaliśmy ze stanem -6,52
potem były porażki w meczu Roar - Perth - w sumie: -0,26
mecz Jets - WSW: +0,23

Suma przed derbami Melbourne: -6,55
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jetsi i stalowa obrona to taki klasyczny oksymoron, nie powinni oddawać inicjatywy, bo to zazwyczaj dla nich źle się kończy.
edit ale blisko było teraz, niezły strzał Jetsów, ale koło słupka.
W 60 2-0 ???? ???? ????
67 min. znowu szansa dla Jets. Chwilkę później 3-0 ???? FT 4-0.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Wczoraj do przerwy nie było ani jednej kartki, ale w drugiej rozwiązał się worek. Dzisiaj do przerwy mamy już tę jedną, więc może nie warto panikować.
Nie tym razem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;Frajerzy miesiąca&quot; skrót dla zainteresowanych wczorajszym meczem w Brisbane:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-perth-glory
Dzisiejsze popisy Jetsów:
https://www.a-league.com.au/video/newcastle-score-4-win-over-western-sydney
PS Trener Głąb jest zabawny. Kapitan Wędrowców mówił o strasznym meczu, a &quot;trener&quot; jest spokojny o swoją pozycję w klubie po takim blamażu. No i fajnie. Będzie co grać ???? Szkoda tylko fanów, że muszą takie g...o oglądać.
PS 2 Przy okazji zapraszam do zaprzyjaźnionego działu: Panowie - kierunek Irlandia Północna. Może coś/ktoś sobie wybierze ???? Pozdrowienia dla Psychosociala ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Czołem Panowie
Rano pewnie nie zdążę, więc dziś napiszę, ze nie wierzę w tyle zwyciestw faworytów bukmacherskich, więc jutro rano:
Nix - Sydney, 1x, 2.58 (1xbet), 0.7 j.
oraz ze względu na mały odsetek remisów
Nix - Sydney, X, 4.54 (1xbet), 0.2 j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom