>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na
chacie pod meczem mówili ze czuja Czerwo. Zagrałem - 3,6 kurs, szybko siadło. Przed meczem za drobne zagrałem over 3,5 CCM-V i brisbane podwójna szansa 2-2 połowa-mecz. Dobrze idzie ???? zbieram na gole w Perth ???? haha
Trzeba było u nas napisać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wcale nie zdziwi jak Adelaide to wygra, goście wyłapią reda ????
Redsi ostatnio ledwo, ledwo niech się cieszą, jak zremisują. Do tego nie ma Hallorana, on zawsze robił zamieszanie i coś tam wpadało ???? Po ostatnim meczu są u mnie pod obserwacją. Dziś Roar ma szansę...
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Witam takie pytanie czy w kreatorze zakładu jeżeli zagrałem ,że w pierwszych 10 minutach nie będzie kartki , a zawodnik dostał czerwoną to się liczy czy nie , bo b365 wyświetla na zielono
A dlaczego ma sie nie liczyc? Czerwona to nie kartka?
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ale amatorka obrońców przy tej drugiej bramce... szok.
Kurs 15 na win Adelaide... za symboliczną kwotę wejdę w to :] Nic się nie stanie jak stracę stawkę, a jak wejdzie, to będzie ubaw do końca dnia.
Edit: anulowano... bo właśnie weszło na 3:0
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Przed rzutem wolnym pogralem for fun za maksymalne drobne na 1X, bo jeśli rzut wolny by wszedł, to potem już tylko 2 bramki...

 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Uff ale jazda 2-0 już było. Wino poprawiłem wiski Argentyńskim. Tragedia straszna nie pijcie tego. Idę spać dalej pozdro. U mnie 200f do przodu.
 
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
składy na ostatni dzisiejszy mecz:


W Perth zapowiada się mocno ofensywnie z obu stron... no to zagrajmy z kreatora takie coś:
gole ov2 ✅+ bts ⛔ + rogi ov9 ⛔- @3,4 - 0,7j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Redsi ostatnio ledwo, ledwo niech się cieszą, jak zremisują. Do tego nie ma Hallorana, on zawsze robił zamieszanie i coś tam wpadało ???? Po ostatnim meczu są u mnie pod obserwacją. Dziś Roar ma szansę...
ht 1-3 ???? Kto by się spodziewał? I kolejne czerwo, 2-3 już ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Pare chwil po przerwie, dwie sytuacje gospodarzy. Wspomnę tylko ze Taggart zbytnio nie cieszy się po golu na 0:3, może wie ze nie wygra tego meczu...? Może 3+ goli gospodarze...?

Live: Myśle ze Brisbane nie skończą w komplecie.
Edit: niedługo czekałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Kurde nie zdążyłem , to teraz jazda w drugą stronę .
Pare chwil po przerwie, dwie sytuacje gospodarzy. Wspomnę tylko ze Taggart zbytnio nie cieszy się po golu na 0:3, może wie ze nie wygra tego meczu...? Może 3+ goli gospodarze...?

Live: Myśle ze Brisbane nie skończą w komplecie.
Edit: niedługo czekałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
co by nie mówić.. Roar gra fairplay... Ingham chyba jedno z głupszych zagrań jakie widziałem
 
Do góry Bottom