>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Wanderers - już jutro pojedynek zespołów, które przej...y sezon, gdyby nie Rozbitkowie28 byłby to mecz na szczycie, ale dna tabeli. A tak? Nie ma co się szczypać, nie ma czego bronić tylko dać się wyszumieć zawodnikom i sprawić radość kibicom. Oba zespoły w możliwie optymalnych zestawieniach, w obu kadrach są młodzi &quot;gniewni&quot; ???? i niech jutro zapomną co to obrona (pomijam fakt, że do tej pory przynajmniej i tak nie wiedzieli co to znaczy ???? ). Czyli? Wychodzi mi over i bts po @ 1,61 ✅ co za miedziaka pobiorę. GL&amp;KTF!
edit
Ustrzelone jeszcze w ht ???? Fajnie, fajnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
dokańczamy kolejkę i wydawać by się mogło, że piękne spotkania do grania: mam nadzieje że się, iż się nie przejadę bo zainwestowałem sporą sumkę w dubelek o którym poniżej:
Brisbane - WSW
Typ: OVER 3,5 @2,03 lvbet

Obie ekipy poza totalnym outsiderem CCM (48 straconych bramek) straciły w tym sezonie najwięcej bramek odpowiednio 46 i 42 bramki, [dla porównania kolejny zespół .. 27 goli.. ] notując przy tym całkiem niezłe statystyki strzeleckie na poziomie 4-5 miejsce w tabeli. Brisbane przed dwoma tygodniami rozegrało wesoły mecz z rozbitkami wygrywając to spotkanie 5-3(!), w tym spotkaniu większość &quot;wycieczek&quot; pod pola karne kończyły się bramkami.. o gospodarzy zatem w ogóle się nie boje, nie pomaga Young solidny bramkarz, nie pomaga Tongyik nowy środkowy obrońca.. nie pomaga też ewidentny brak obrońców (Roars ma problem ze skompletowaniem bloku składającego się z 4 obrońców) wraca co prawda Nigro ale wypadł z kolei Hingert. Jeżeli chodzi o przód to wygląda to dużo lepiej - są doświadczone skrzydła - Mikkelsen i Eric do tego dochodzi młody gniewny Wenzel-Halls i doświadczony Henrique - chłopaki nie potrzebują wielu sytuacji aby umieścić piłkę w siatce. Moje jedyne obawy to fakt, że WSW zanotowało ostatnio &quot;niepokojące wyniki&quot; - po blamażach z Jetsami i właśnie z Brisbane (POPIS JANJENTOVICIA - jak ktoś nie widział, odsyłam do skrótów - koniecznie!!) zanotowali trzy bardzo pozytywne wyniki - wygrana z CCM (2:0), wygrana z Adelaide (1:3) i remis(!) z liderem Perth (1:1). I kurczę na ten temat nie mogę się zbytnio wypowiedzieć gdyż nie widziałem tych spotkań.. pamiętam tylko tę serię porażek i dramatyczną grę w obronie zwłaszcza w końcówkach meczów ale być może Babbel coś odmienił? Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe wraca Yeboah to na plus jeżeli chodzi o atak no i kurde mimo wszystko myślę, że tutaj postrzelają, tak jak qowalski napisał obie ekipy grają o złote gacie.. statystycznie overek powinien paść w 20 minut aczkolwiek to jest australia, z najbardziej underowych drużyn wychodzi over a z tych overowych.. no własnie.. oby na plus! Riera, Yeboah, Kamau kontra Bauthec, Mikkelsen, Wenzell-Halls; na strzelców typowałbym Kamau (dawno nic nie dał, należy mu się) + po drugiej stronie młodzian Wenzell-Halls, który jak już pisałem, dla mnie, jest jednym z największych odkryć tego sezonu ????

Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
TYP: Wellington @2,00 efortuna

Pobierajcie bo moim zdaniem mega kursiwo jak na taki mecz. Wiem że CCM w końcu się musi w tej lidze przełamać ale nie w tym spotkaniu. Goście złapali poważną zadyszkę zwłaszcza jeżeli chodzi o grę do przodu, Krishna i spółka jakoś wolno się napędzają ale muszą pilnować żeby im play offy nie odjechały - Jetsi już tuż tuż. Do rzeczy Gospodarze w sobotę zagrają bez Endriu Hoole&#39;a, Ajdena O&#39;Neila no i przede wszystkim Mattttta Simona. I tutaj w zasadzie można by zakończyć analizę. Nie rozumiem takiego kursu, spodziewałem się czegoś w granicach 1,6-1,7 ale nie 2 :O . Po kolei - Hoole to jeden z napędzaczy ofensywnych, to dzięki niemu piłka z bocznych sektorów trafia w pole karne bądź też sam łamie i oddaje groźne strzały ale te w tym tygodniu może oddawać tylko na treningach ponieważ został zwyczajnie &quot;pominięty&quot; przy ustalaniu składu - dlaczego? ja nie wiem, dajcie info jeżeli ktoś ma. Następny O&#39;Neil to jeden z liderów środka pola, nie jest to na pewno najlepszy ŚPD w Aleague ale jest w miarę solidny, jego brak w środku będzie na pewno widoczny a pauzuje za kartki z meczu z brisbane. No i na koniec wisienka na torcie - brak Simona, który nie wytrzymał nerwowo również w spotkaniu z Brisbane i dostał czerwo oraz dwa mecze zawieszenia. Nie widzę najmniejszych szans na to, żeby ktoś spróbował pokonać Kurto. Obrona CCM za to może zagrać w jakiejkolwiek konfiguracji a i tak gwarantuje stratę przynajmniej kilku bramek. Moim zdaniem mecz idealny na przełamanie dla Gości. Ale ponownie jak wyżej to tylko Aleague
REASUMUJĄC:
dubelek: over3,5 Roar-WSW + win Phoenix = @4,06 8/10

strzelcy (jeszcze niepograne, muszę poszukać kursów): Kamau, Wenzell-Halls 1/10
singiel: Wellington -1,5 = @3,35 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Roar - WS Wanderers 1:4
powyżej 3,5 gola, @2,10 Unibet ✅
powyżej 4,5 gola, @3,55 Unibet ✅
powyżej 5 goli, @5,30 Unibet ▶

W dzisiejszym spotkaniu podobnie jak koledzy powyżej nie widzę innej opcji niż over, obie ekipy tracą mnóstwo bramek, nie grają już o nic, więc liczę na &quot;wesoły&quot; mecz pod kibiców. Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania to 2 razy po 2:2. Liczę również, że Roar pójdzie dzisiaj na wymianę jak w ostatnim meczu z CCM zakończonym 3:5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
No cóż.. Roar - WSW

Wszystko o meczu zostało już powiedziane, typy właściwie też zostały juz podane.. to ja się tylko podpinam pod typy powyżej i pobieram:
ov2,5+bts - @1,6 - 1j ✅
ov3,5 - @2,1 - 0,6j ✅
x HT - @2,5 - 0,4j ⛔
kreator: ov2,5+bts+rogi ov10 - @2,75 - 1j ✅
rogi ov10 - @1,72 - 0,5j ✅
rogi ov12- @2,75 - 0,3j ✅
więcej rogów Roar - @2,3 - 0,5j ⛔

i łamaki:
1/2 - @21 - 0,3j ⛔
2/1 - @23 - 0,3j ⛔
+2,89
gruba kasa w grze ???? ... czekamy na składy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Mecz o nic, ciekawe co cudaki wyczarują? Może jakiś łamak a może under 0:0? ????
Wszystko możliwe ????
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Brisbane Roar vs Western Sydney Wanderers
Typ: X ⛔
Kurs: @3,92

A ja to widzę tak...
Obie ekipy graja o tak zwana „pietruche” wiec jakiś cudów możemy sie spodziewać. W ostatnim ich meczu, który odbył sie 25.01.2019 padł moim zdaniem „dziwny” remis. Brisbane strzeliło bramki odpowiednio w 92’ i 96’ i mecz zakończył sie wynikiem 2:2, przypadek... ? Możliwe, ale dla mnie nie było to przypadkowe. I kto wie czy obie ekipy nie ugadały sie na jakiś overowy lub underowy remis i tym razem...??
Kurs na pewno zachęcający i skorzystam.
Powodzenia!
1:4 ⛔
Jednak nie pograli na remis.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
i składy:


może i mecz o pietruszkę.. ale to Australia i mogą być cuda ????

edit: i mały tip z Argentyny - dziś o 23:00 - Lanus win lub un2,5.. lub oba w komplecie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
drif 31,6K

drif

Użytkownik

Ja Jeb.. co tu mowic nic nie czaruje nic nie analizuje. Lepiej isc sprobowac lapac Possumy niz zgadywac w ktorym kierunku pojda te Kangurowate druzyny.
Bank nadwyrezony i to niezle. (I niech nikt nie mysli ze ja sobie tak pisze dla checy te typy)
Dzis tak i niech sie dziej wola boska ????
Stan A-League -96.296j
Total Goals over 7.5 @23 6/10 ⛔
Total Goals over 6.5 @13 10/10 ⛔
Total Goals under 0.5 @21 7/10 ⛔
First Half Goals over 3.5 @13 10/10 ✅
I lamaki jak
majekx
1-2 @19 7/10 ⛔
2-1 @23 6/10 ⛔ Total +84j

Bet356

Stan A-League
-12.296j
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja Jeb.. co tu mowic nic nie czaruje nic nie analizuje. Lepiej isc sprobowac lapac Possumy niz zgadywac w ktorym kierunku pojda te Kangurowate druzyny.
Bank nadwyrezony i to niezle. (I niech nikt nie mysli ze ja sobie tak pisze dla checy te typy)
Dzis tak i niech sie dziej wola boska ????
Stan A-League -96.296j
Total Goals over 7.5 @23 6/10
Total Goals over 6.5 @13 10/10
Total Goals under 0.5 @21 7/10
First Half Goals over 3.5 @13 10/10
I lamaki jak
majekx
1-2 @19 7/10
2-1 @23 6/10

Bet356
Powodzenia!
Ja mam świra na punkcie overow i zagrałem 3,5 i 4,5 ft oraz 1,5 i 2,5 ht ale Ty jesteś szalony ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam . Wszyscy dziś jadą w overy , to i ja nie będę inny i pójdę za stadem
Ht over [email protected]
Ht rzuty rożne over 5 @1.8
Ako 7.8✅
Powodzenia .
No i fajnie , ładnie się dzionek zaczął .
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
carlos2 460

carlos2

Użytkownik
Mi chodzą po głowie kartki dla Brisbane. Ostanie dwa mecze ligowe tej drużyny to tylko jedna kartka. Średnio na mecz łapią 2.95 (żółte+ czerwone).
Że względu na pozycje w lidze obawiam się o zaangażowanie obu ekip.
Kursy nie powalaja:
Brisbane O 2.5 kartki @ 1.8 i O 3.5 kartki 3.0⛔
Symbolicznie można spróbować
Kartki były ale z drugiej strony
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Panowie! na szybko potrzebuje jakiegoś streama bo mój się zaciął ????
EDIT: Swoją drogą, Dylan piękną bramkę zapakował ???? zapamiętajcie tego dzieciaka bo niebawem zabawi w Europie!
EDIT: dzięki, już mam ????
 
Do góry Bottom