>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Wanderers - już jutro pojedynek zespołów, które przej...y sezon, gdyby nie Rozbitkowie28 byłby to mecz na szczycie, ale dna tabeli. A tak? Nie ma co się szczypać, nie ma czego bronić tylko dać się wyszumieć zawodnikom i sprawić radość kibicom. Oba zespoły w możliwie optymalnych zestawieniach, w obu kadrach są młodzi &quot;gniewni&quot; ???? i niech jutro zapomną co to obrona (pomijam fakt, że do tej pory przynajmniej i tak nie wiedzieli co to znaczy ???? ). Czyli? Wychodzi mi over i bts po @ 1,61 ✅ co za miedziaka pobiorę. GL&amp;KTF!
edit
Ustrzelone jeszcze w ht ???? Fajnie, fajnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
dokańczamy kolejkę i wydawać by się mogło, że piękne spotkania do grania: mam nadzieje że się, iż się nie przejadę bo zainwestowałem sporą sumkę w dubelek o którym poniżej:
Brisbane - WSW
Typ: OVER 3,5 @2,03 lvbet

Obie ekipy poza totalnym outsiderem CCM (48 straconych bramek) straciły w tym sezonie najwięcej bramek odpowiednio 46 i 42 bramki, [dla porównania kolejny zespół .. 27 goli.. ] notując przy tym całkiem niezłe statystyki strzeleckie na poziomie 4-5 miejsce w tabeli. Brisbane przed dwoma tygodniami rozegrało wesoły mecz z rozbitkami wygrywając to spotkanie 5-3(!), w tym spotkaniu większość &quot;wycieczek&quot; pod pola karne kończyły się bramkami.. o gospodarzy zatem w ogóle się nie boje, nie pomaga Young solidny bramkarz, nie pomaga Tongyik nowy środkowy obrońca.. nie pomaga też ewidentny brak obrońców (Roars ma problem ze skompletowaniem bloku składającego się z 4 obrońców) wraca co prawda Nigro ale wypadł z kolei Hingert. Jeżeli chodzi o przód to wygląda to dużo lepiej - są doświadczone skrzydła - Mikkelsen i Eric do tego dochodzi młody gniewny Wenzel-Halls i doświadczony Henrique - chłopaki nie potrzebują wielu sytuacji aby umieścić piłkę w siatce. Moje jedyne obawy to fakt, że WSW zanotowało ostatnio &quot;niepokojące wyniki&quot; - po blamażach z Jetsami i właśnie z Brisbane (POPIS JANJENTOVICIA - jak ktoś nie widział, odsyłam do skrótów - koniecznie!!) zanotowali trzy bardzo pozytywne wyniki - wygrana z CCM (2:0), wygrana z Adelaide (1:3) i remis(!) z liderem Perth (1:1). I kurczę na ten temat nie mogę się zbytnio wypowiedzieć gdyż nie widziałem tych spotkań.. pamiętam tylko tę serię porażek i dramatyczną grę w obronie zwłaszcza w końcówkach meczów ale być może Babbel coś odmienił? Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe wraca Yeboah to na plus jeżeli chodzi o atak no i kurde mimo wszystko myślę, że tutaj postrzelają, tak jak qowalski napisał obie ekipy grają o złote gacie.. statystycznie overek powinien paść w 20 minut aczkolwiek to jest australia, z najbardziej underowych drużyn wychodzi over a z tych overowych.. no własnie.. oby na plus! Riera, Yeboah, Kamau kontra Bauthec, Mikkelsen, Wenzell-Halls; na strzelców typowałbym Kamau (dawno nic nie dał, należy mu się) + po drugiej stronie młodzian Wenzell-Halls, który jak już pisałem, dla mnie, jest jednym z największych odkryć tego sezonu ????

Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
TYP: Wellington @2,00 efortuna

Pobierajcie bo moim zdaniem mega kursiwo jak na taki mecz. Wiem że CCM w końcu się musi w tej lidze przełamać ale nie w tym spotkaniu. Goście złapali poważną zadyszkę zwłaszcza jeżeli chodzi o grę do przodu, Krishna i spółka jakoś wolno się napędzają ale muszą pilnować żeby im play offy nie odjechały - Jetsi już tuż tuż. Do rzeczy Gospodarze w sobotę zagrają bez Endriu Hoole&#39;a, Ajdena O&#39;Neila no i przede wszystkim Mattttta Simona. I tutaj w zasadzie można by zakończyć analizę. Nie rozumiem takiego kursu, spodziewałem się czegoś w granicach 1,6-1,7 ale nie 2 :O . Po kolei - Hoole to jeden z napędzaczy ofensywnych, to dzięki niemu piłka z bocznych sektorów trafia w pole karne bądź też sam łamie i oddaje groźne strzały ale te w tym tygodniu może oddawać tylko na treningach ponieważ został zwyczajnie &quot;pominięty&quot; przy ustalaniu składu - dlaczego? ja nie wiem, dajcie info jeżeli ktoś ma. Następny O&#39;Neil to jeden z liderów środka pola, nie jest to na pewno najlepszy ŚPD w Aleague ale jest w miarę solidny, jego brak w środku będzie na pewno widoczny a pauzuje za kartki z meczu z brisbane. No i na koniec wisienka na torcie - brak Simona, który nie wytrzymał nerwowo również w spotkaniu z Brisbane i dostał czerwo oraz dwa mecze zawieszenia. Nie widzę najmniejszych szans na to, żeby ktoś spróbował pokonać Kurto. Obrona CCM za to może zagrać w jakiejkolwiek konfiguracji a i tak gwarantuje stratę przynajmniej kilku bramek. Moim zdaniem mecz idealny na przełamanie dla Gości. Ale ponownie jak wyżej to tylko Aleague
REASUMUJĄC:
dubelek: over3,5 Roar-WSW + win Phoenix = @4,06 8/10

strzelcy (jeszcze niepograne, muszę poszukać kursów): Kamau, Wenzell-Halls 1/10
singiel: Wellington -1,5 = @3,35 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Roar - WS Wanderers 1:4
powyżej 3,5 gola, @2,10 Unibet ✅
powyżej 4,5 gola, @3,55 Unibet ✅
powyżej 5 goli, @5,30 Unibet ▶

W dzisiejszym spotkaniu podobnie jak koledzy powyżej nie widzę innej opcji niż over, obie ekipy tracą mnóstwo bramek, nie grają już o nic, więc liczę na &quot;wesoły&quot; mecz pod kibiców. Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania to 2 razy po 2:2. Liczę również, że Roar pójdzie dzisiaj na wymianę jak w ostatnim meczu z CCM zakończonym 3:5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
No cóż.. Roar - WSW

Wszystko o meczu zostało już powiedziane, typy właściwie też zostały juz podane.. to ja się tylko podpinam pod typy powyżej i pobieram:
ov2,5+bts - @1,6 - 1j ✅
ov3,5 - @2,1 - 0,6j ✅
x HT - @2,5 - 0,4j ⛔
kreator: ov2,5+bts+rogi ov10 - @2,75 - 1j ✅
rogi ov10 - @1,72 - 0,5j ✅
rogi ov12- @2,75 - 0,3j ✅
więcej rogów Roar - @2,3 - 0,5j ⛔

i łamaki:
1/2 - @21 - 0,3j ⛔
2/1 - @23 - 0,3j ⛔
+2,89
gruba kasa w grze ???? ... czekamy na składy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Mecz o nic, ciekawe co cudaki wyczarują? Może jakiś łamak a może under 0:0? ????
Wszystko możliwe ????
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Brisbane Roar vs Western Sydney Wanderers
Typ: X ⛔
Kurs: @3,92

A ja to widzę tak...
Obie ekipy graja o tak zwana „pietruche” wiec jakiś cudów możemy sie spodziewać. W ostatnim ich meczu, który odbył sie 25.01.2019 padł moim zdaniem „dziwny” remis. Brisbane strzeliło bramki odpowiednio w 92’ i 96’ i mecz zakończył sie wynikiem 2:2, przypadek... ? Możliwe, ale dla mnie nie było to przypadkowe. I kto wie czy obie ekipy nie ugadały sie na jakiś overowy lub underowy remis i tym razem...??
Kurs na pewno zachęcający i skorzystam.
Powodzenia!
1:4 ⛔
Jednak nie pograli na remis.
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
i składy:


może i mecz o pietruszkę.. ale to Australia i mogą być cuda ????

edit: i mały tip z Argentyny - dziś o 23:00 - Lanus win lub un2,5.. lub oba w komplecie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
drif 23,7K

drif

Użytkownik

Ja Jeb.. co tu mowic nic nie czaruje nic nie analizuje. Lepiej isc sprobowac lapac Possumy niz zgadywac w ktorym kierunku pojda te Kangurowate druzyny.
Bank nadwyrezony i to niezle. (I niech nikt nie mysli ze ja sobie tak pisze dla checy te typy)
Dzis tak i niech sie dziej wola boska ????
Stan A-League -96.296j
Total Goals over 7.5 @23 6/10 ⛔
Total Goals over 6.5 @13 10/10 ⛔
Total Goals under 0.5 @21 7/10 ⛔
First Half Goals over 3.5 @13 10/10 ✅
I lamaki jak
majekx
1-2 @19 7/10 ⛔
2-1 @23 6/10 ⛔ Total +84j

Bet356

Stan A-League
-12.296j
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja Jeb.. co tu mowic nic nie czaruje nic nie analizuje. Lepiej isc sprobowac lapac Possumy niz zgadywac w ktorym kierunku pojda te Kangurowate druzyny.
Bank nadwyrezony i to niezle. (I niech nikt nie mysli ze ja sobie tak pisze dla checy te typy)
Dzis tak i niech sie dziej wola boska ????
Stan A-League -96.296j
Total Goals over 7.5 @23 6/10
Total Goals over 6.5 @13 10/10
Total Goals under 0.5 @21 7/10
First Half Goals over 3.5 @13 10/10
I lamaki jak
majekx
1-2 @19 7/10
2-1 @23 6/10

Bet356
Powodzenia!
Ja mam świra na punkcie overow i zagrałem 3,5 i 4,5 ft oraz 1,5 i 2,5 ht ale Ty jesteś szalony ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . Wszyscy dziś jadą w overy , to i ja nie będę inny i pójdę za stadem
Ht over [email protected]
Ht rzuty rożne over 5 @1.8
Ako 7.8✅
Powodzenia .
No i fajnie , ładnie się dzionek zaczął .
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
carlos2 460

carlos2

Użytkownik
Mi chodzą po głowie kartki dla Brisbane. Ostanie dwa mecze ligowe tej drużyny to tylko jedna kartka. Średnio na mecz łapią 2.95 (żółte+ czerwone).
Że względu na pozycje w lidze obawiam się o zaangażowanie obu ekip.
Kursy nie powalaja:
Brisbane O 2.5 kartki @ 1.8 i O 3.5 kartki 3.0⛔
Symbolicznie można spróbować
Kartki były ale z drugiej strony
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Panowie! na szybko potrzebuje jakiegoś streama bo mój się zaciął ????
EDIT: Swoją drogą, Dylan piękną bramkę zapakował ???? zapamiętajcie tego dzieciaka bo niebawem zabawi w Europie!
EDIT: dzięki, już mam ????
 
Do góry Bottom