>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
o rany tragiczna kolejka się szykuje.. nie widzę żadnego konkretnego betu a do tego wszystkiego rozpoczyna się ona meczem moich ulubieńców czyli Adelaidy...
jedyne przedmeczowe bety jakie łapie to leciutko dubelek:
Melbourne Victory - Brisbane Roar and Newcastle Jets - Central Coast Mariners
TYPY: 2x OVER 3,5 -&gt; @2,11 i @1,94 efortuna = @4,09

za dużo rozpisywać się nie będę bo wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja, outsiderzy zbierają bęcki i nic się nie zanosi na poprawę. Owszem MV zmęczone po LM(chociaż wraca Toivonen to w lidze na pewno coś ustrzeli, w LM wyglądało słabo ale na tle obrony Roar... ) natomiast Jetsi osłabieni przez kontuzje (CCM wracają napędzacze Pain i Hoole; nowy trener, coś strzelą a Jetsi potrzebują punktów) i powołania ale kursy lecą powoli na łeb na szyję to trzeba próbować bo tak jak mówiłem to wydają się być najpewniejsze typy w ten weekend.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
hej, gracie cos?
ja probuje o1,5 dla Adelaidy po kursie 2,75 w 16 min gry.
Adelaide jak zwykle gra &quot;swoje&quot; czyli twarda murarka.. przed chwilą błąd obrony Perth a tak to ciężko o sytuacje bramkowe niestety... sam dałem za drobne na over3,5 w tym spotkaniu aczkolwiek cieniutko to widzę
 
D 1K

damian_rs

Użytkownik
Adelaide jak zwykle gra &quot;swoje&quot; czyli twarda murarka.. przed chwilą błąd obrony Perth a tak to ciężko o sytuacje bramkowe niestety... sam dałem za drobne na over3,5 w tym spotkaniu aczkolwiek cieniutko to widzę
poki co to faktycznie nic sie nie dzieje, mam nadzieje ze jednak sie rokreci ten mecz z biegiem czasu.
PS sytuacja dla Perth z 32 min gry sie zemsci he he Jak on mogl tego nie strzelic? he he
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
0-1 Diego Castro, bramka Z NICZEGO ????
EDIT: nie trafił w 32min takiej patelni za to zdobył bramkę wydawałoby się niemożliwą przy takim strzale jaki oddał ???? cały DIEGOOO
EDIT: końcówka połowy trochę cios za cios ale znając gospodarzy to przynajmniej pierwsze piętnaście minut drugiej połowy to znowu męczenie buły..
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurz gra o posadę, powinni Redsi coś ukłuć mimo wszystko. No chyba, że go nie chcą ????
A żałoba w Nz będzie na 100% dla miejscowych szok, bo zazwyczaj jest tam spokojnie...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Kurz gra o posadę, powinni Redsi coś ukłuć mimo wszystko. No chyba, że go nie chcą ????
mam nadzieje że go nie chcą... ta drużyna najbardziej nie pasuje stylem do ukochanej A-League ????
aczkolwiek dzisiaj czytałem że Prezes jest pozytywnie nastawiony na współpracę z Kurze&#39;m. Mają siąść do rozmów bo wrócił z wakacji ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
mam nadzieje że go nie chcą... ta drużyna najbardziej nie pasuje stylem do ukochanej A-League ????
aczkolwiek dzisiaj czytałem że Prezes jest pozytywnie nastawiony na współpracę z Kurze&#39;m. Mają siąść do rozmów bo wrócił z wakacji ????
Właśnie po tym meczu, wczoraj o tym pisałem ????
Live edit
Na bts mamy @ 1,75 ⛔, a za drobne wezmę, może choć jedną Redsi strzela? ;) Ps może być choćby z karnego... albo samobój...
Edit
FT 0-2, Goodwinowi 92 min. będzie się śnić po nocach...
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide United - Perth Glory 0:1 (3-5 RR) HT live

Perth pierwsi 8 RR, @2,25 Unibet ⛔
Perth pierwsi 9 RR, @3,80 Unibet ⛔
Perth powyżej 7,5 RR, @2,10 Unibet ⛔
powyżej 14,5 RR, @2,45 Unibet ✅
powyżej 15,5 RR, @3,70 Unibet ✅

Jeżeli Perth &quot;nie zabije&quot; prędko meczu, strzelając kolejne bramki to typy mają duże szanse powodzenia, optymalnie by było, gdyby Adelaide wyrównało, wtedy goście będą musieli zaatakować co może skutkować cornerami. Stawki delikatne, ponieważ nie mogę oglądać meczu i bazuje tylko na statystykach z pierwszej połowy.
FT 0:2 (11-6 RR) ogół rożnych z nawiązką, ale tylko przez Adelaide, Perth w drugiej odsłonie tylko 1 corner.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
W przerwie wszedł Mileusnic więc kornery jak najbardziej do grania, skrzydełka będą latać!
46:04 - pierwszy RR w drugiej połowie ????
EDIT: rożne ładnie, teraz do tego prezencik od gospodarzy i Keogh na 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W przerwie wszedł Mileusnic więc kornery jak najbardziej do grania, skrzydełka będą latać!
46:04 - pierwszy RR w drugiej połowie ????
EDIT: rożne ładnie, teraz do tego prezencik od gospodarzy i Keogh na 0-2
Wierzcie albo nie ale ja to &quot;widziałem&quot; ???? przed podaniem, że Keogh przechwyci piłkę i będzie kara. No taka wizualizacja przed faktem ????
A Redsi jak prawiczki przed doświadczoną laską, tu poliżą, tam złapią za cycka, a fujara poza boiskiem, nie mówiąc o &quot;golu&quot; ????
Edit
I &quot;skończyli&quot; jak młokosi, a Goodwinowi 92 min. będzie się jeszcze śnić nie raz... FT 0-2
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
jak widzę jak Adelaide rozgrywa rzuty rożne to robi mi się niedobrze... ????
EDIT: Adelaide nie zawodzi, przypomniało mi się dlaczego ich nie gram i nie oglądam; dno dna mam nadzieję że Kurza wyKURZą
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Szok totalny. Na dodatek strzelal Aussie... :|
https://www.dailytelegraph.com.au/news/world/gunman-opens-fire-in-christchurch-mosque/news-story/6f6ce5dc9db6cde5edf5ae778b6da368
Flaga opuszcona do polowy. Ale nic narazie nie znalazlem o tym ze zrobili zalobe... Jak by nie zrobili byloby to nadzwyczaj dziwne.
Smutna i przykra sprawa, żal ofiar niezależnie od wyznania. Żal mi też chrześcijan, co 3 minuty na świecie zabijany jest jeden, lecz to przestało robić na ludziach wrażenie. Też smutny fakt i nie nagłaśniany przez media...
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
The Reds od miesiąca są kompletnie bezbarwni, pełni błędów i bez iskry, co widać po Goodwinie. Gdyby się chciało kogoś obrazić, to &quot;obyś był prezesem Adelajdy, który wraca z wakacji&quot;. ;) Wypada mieć nadzieję, że z gabinetu zabrano wszystkie szklane przedmioty. Marco Kurz jest najczęściej karanym kartką trenerem w A-League, odkąd wprowadzono kartoniki dla sztabu.
 
Do góry Bottom