>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
2 połowa już sie zaczęła, ale pozwolę sobie jeszcze postawić 1/10 j., że Victory nie zdobędzie bramki w tym meczu. Przebieg 1 połowy wskazuje, ze gra odbywać sie będzie pod dyktando gospodarzy, z reguły pod bramką gości, a w (świetle statystyk ligowa) srednia defensywa Wellington, tutaj nieźle radzi sobie z akcjami ofesywnymi Melbourne. W Victory brak 2 snajpera,. warto odnotować, że Victory nie zdobyła bramki na wyjeździe, w 2 połowie meczy, w tym sezonie. Kurs na początku połowy był 2,30, teraz na pewno już spadł.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ten wpis zamieściłem w dziale snookera, z przyzwyczajeniai z braku czujności, na początku 2 połowy. chciałem wejść z Wami w konwersację, ale z powodu mojej głupoty, nie udało się. Na zegarzemeczu jest 74 minuta.

"2 połowa już sie zaczęła, ale pozwolę sobie jeszcze postawić 1/10 j., że Victory nie zdobędzie bramki w tym meczu. Przebieg 1 połowy wskazuje, ze gra odbywać sie będzie pod dyktando gospodarzy, z reguły pod bramką gości, a w (świetle statystyk ligowa) srednia defensywa Wellington, tutaj nieźle radzi sobie z akcjami ofesywnymi Melbourne. W Victory brak 2 snajpera,. warto odnotować, że Victory nie zdobyła bramki na wyjeździe, w 2 połowie meczy, w tym sezonie. Kurs na początku połowy był 2,30, teraz na pewno już spadł."

Niestety głupi błąd z lewej strony defensywy w 76 minucie i z niczego padła bramka Znowu nie mam szczęścia do australijskiej piłki.. :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Składy na drugie spotkanie:




Gratulacje tym co pograli czystą 1 w pierwszym meczu... to był przyjemny typ.

W drugim ja daję od siebie: ov2,5+bts - @1,81 i odział punktów.. w sumie dla obu ekip nie za dobrze.

SFC jest faworytem.. Perth to mega overowa drużyna.. bramki powinny być po obu stronach, zwłaszcza, że obrona Perth jest dla mnie porównywalna z obroną Victory.... Czyli mamy bts... a skoro jednak goście są faworytami, to muszą strzelić kilka bramek.. a to już over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Masz propozycje na jakies zakłady na mecz który sie zacznie o 11 20 ? Lusy ?
Na pierwszy rzut oka widać osłabienia w obu ofensywach. Poza tym roszady w defensywie gości i po prawej stronie ich pomocy. Dawno nie oglądałem Australii, poza dwoma meczami w tym tygodniu. Ale pierwsze moje odczucie to wiecej argumentów po stronie Sydney i under 2,5
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Perth widzę troszkę pomieszane składy w stosunku do tego, co nam trenerzy do tej pory proponowali. Do tego z gwizdkiem będzie biegał turban z Iranu. On czesto bywał "ślepy" w wielu meczach. Unikam go tak jak ryżego Amsa. Gdzieś tam w tle słyszę chichot Pana Li on lubi takie sytuacje. Slowem: odpuszczam...
Edit
Bum i 1-0, ale hola VAR, 0-0, a nie w sluchawce Pan Li i usmieszek turbana: no pewnie, że 1-0 ht... :)a i dementuje plotki, że ma kwarantannę. Widziano go w Szanghaju w lokalach o niskiej reputacj podobnie jak ich żeńskiej obsludze :) Tak, ze tego...
Edit2
O i jaki jestem zdziwiony, karny dla Sydney, a nie VAR, oho no pewnie, ze nie ma :)
Po chwil 1-1, błąd a jakże obrony tym razem turban nie zabrał...
Edit3
Było też 2-1, ale no jakby to powiedzieć spalony więc zostalo 1-1.I jakie wrażenia po tym meczu? Bo Pan Li zarobiony, to pewne :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Przed chwilą postawiłem 1/10 j. na to, że do przerwy nie bedzie gola. 2,75 superbet. Statystyki sugerują mała ilość bramek obu w do przerwy. Bet ma sens, ale tylko dla kogoś kto stawia agresywnie.

Było blisko, ale niestety. Castro i Fornaroli zabrali mi kasę w 43 minucie. Omal VAR by mnie uratował, ale niestety. Kto by się spodziewał, że Sydney przegra 1 połowę!?

Na drugą połowę stawiam 3j/10 j. (etoto 1,91), że Sydney nie przegra tego meczu. Sytuacje bramkowe mieli, obrona Perth jest jak durszlak, przy tym słabo kryje i, nie jest agresywna w próbach odbioru piłki. Dla agresywnych typerów, wg. mnie racjonalny jes bet na zwycięstwo gości 1/10 j. (4,33 etoto). Nie spodziewałem się bramki Perth w tym meczu, skoro jest to chyba szala przechyla się na korzyść overa 2,5. Chyba warto też obstawić rogi Sydney, tym bardziej teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Patrząc na przebieg pierwszej połowy, to łamak jak najbardziej możliwy po @3.90 w Fortunie. Tak naprawdę Glory jedną groźną akcję przeprowadziło, strzelając w niej gola. Sydney przeważa, brakuje im szczęścia po prostu. ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wczoraj udało się z dubelkiem, jutro próbuje z singlami, o które poprosiłem BETFAN:

Melbourne City vs Western Sydney Wanderers:
Jamie Maclaren strzeli gola + BTTS @2.20 ✅
Jamie Maclaren + Mitchell Duke strzelą gola @4.50 ❌
BETFAN


Jamie powinien zastanowić się nad zmianą nazwiska, ponieważ na australijskich boiskach pędzi jak McLaren. Jako, że praktycznie od urodzenia interesuje się niemiecką piłką to pierwszy raz usłyszałem o nim, gdy występował w Darmstadt. Była to bardzo nieudana przygoda, ale starał się na swój sposób podbić Europę. Najlepiej czuje się jednak u siebie, co udowadnia również w tym sezonie. Jest w niesamowitym gazie i ma spory wkład w serię wygranych meczów przez City. Jego gol jutro będzie moją podstawą, a dodatkowo dobieram sobie BTTS, a za drobne połączenie z trafieniem Mitchella Duke. Zdaje sobie sprawę z tego, że ekipa z Melbourne spisuje się nie tylko świetnie w ataku, ale także w defensywie, gdzie widzimy cztery czyste konta, ale każda seria się kiedyś kończy. Uważam, że stanie się to jutro, bo może podobać się gra Wanderers. Na czele z Mitchellem Duke stać ich na małą niespodziankę i urwanie punktów faworytom. Myślę, że parę bramek jutro zobaczymy i mam nadzieję, że jego autorami będą najskuteczniejsi napastnicy obu drużyn na ten moment.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +568
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Melbourne City FC - Western SW
Typ: over 11.5 RR @2,28 ✅ (17:2)
Unibet

Idę w rożne na jutrzejsze starcie.
City ze średnią 7.40 cornera na mecz u siebie a Western 6.60 w delegacjach.
Az żal nie spróbować.
Na początku marca mieliśmy 14 różnych gdy Western podejmowało City u siebie.

Edit: O Panie, 19 korkow. Co tu się odje××××?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam, dawno się nie udzielałem, jakoś mało czasu ciagle🙂 na dziś też wymyśliłem rzuty różne jak kolega wyżej ale na fortunie tylko live, więc bez kursu. Trochę ostrożniejszy jestem i będę grał over 10,5 kurs myślę, że koło 1,6-1,7 zobaczymy. Akurat trafiają się overowe drużyny w tym meczu, będzie dobrze

City - Wsw over RR 10,5
Fortuna live 1,54

Edit. Łatwo, aż szkoda, że taki niski próg zagralem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
G 0

gubernator_nh

Gość
he, jaki tajming, gol do HT po 1.50 za 1200 zł z hakiem a po niecałej minucie gol. Nawet nie zdążyłem napisac
Post automatycznie złączony:

To teraz over 1.5 do HT @1.67 za 150 zł , już delikatniej :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
over 2.5 do HT @2.95 za 20 zł :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

CCM - Victory

1 - @1,7

Kto by przypuszczał, że będę mocniej szedł w CCM przeciwko Victory. Goście już na pewno myślą o nowym sezonie.. albo o jeszcze kolejnym biorąc pod uwagę salary cap. CCM już swoje przegrało w poprzedniej kolejce... teraz może już bez ciśnienia grać to co do tej pory. Kurs na 1 jak jest powyżej @1,5 moim zdaniem jest bardzo ok.


Perth - Jets

ov2,5+bts - @1,83
ov3,5 - @2,6

Oba zespoły ostatnich spotkań nie wspominają za dobrze... każdą z tych drużyn mogę inaczej opisać. Perth - zespół, który postawił zdecydowanie na atak zupełnie pomijając obronę. Jets - zespól z kłopotami pozasportowymi, który ma trochę pecha ale gra momentami przyjemny dla oka football. Faworytem jest zespół Perth (i moim również) ale fakt ich gry obronnej powoduje, że nie wykluczam niespodzianki.. a kurs na 1 rzędu ~@2,1 jest jak dla mnie za słaby. Liczę, że bramki będą z obu stron i na pewno wyższy wynik mnie nie zaskoczy. Fajny też typ powinien być Perth ov 1,5 - ale 3 typy na jeden mecz to już za dużo :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro nie mam jakiś extra pomysłów, jesli wierzyć miejscowym, to kroją się dwie jedynki.
Piraci "powinni" oklepać Victory, a w Perth gospodarze może w koncu coś wygraja...
Coś takie "latwe" te kierunki więc tylko sportowo i symbolicznie dla lepszego ogladania wezmę taki dubelek po @ 3,60...A jesli chodzi o bramki, to nie mam pomysłu, będę kibicował majekxowi. GL!
Edit
"coś latwe te kierunki więc tylko symbolicznie..." - taka historia...
Edit2
W Perth2-1 ale co mnie wkurzyli to ich...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Dokładnie mam taka sama koncepcje jak wy.... Nie ma co tu wielce rozkminić zagram po prostu dubla : win Central Coast Mariners 1,66 + over 2,5 w meczu Perth 1,68. W meczu Newcastle - Perth zaatakuję też dodatkowo cornery linia 10,5 jest aktualnie po 1,66 . Taka kombinacja tych trzech zdarzeń daje ako 4,73 i wydaje sie dość prawdopodobna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +484
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
CCM - MV 1:1
CCM, @1,66 Unibet
CCM i powyżej 1,5 gola, @1,90 Betsson
CCM i powyżej 2,5 gola, @2,30 Unibet
CCM powyżej 2,5 gola, @2,95 Unibet


CCM po dwóch meczach bez wygranej powinien wrócić na zwycięską ścieżkę, tym bardziej, że przyjeżdża MV, które ostatnio wszyscy leją oraz aplikują po kilka goli, CCM jak chce się uttrzymać na szczycie musi takie mecze wygrywać, tym bardziej, że MC oraz Adelaide ostatnio w mega formie i wygrywają wszystko po kolei. Ostatnie 4 mecze MV to średnio stracone 4,25 gola, liczę, że jutro dużo lepiej nie będzie i CCM potwierdzi swoją formę.

Glory - Jets 2:1 (8-10 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,08 Unibet
powyżej 12,5 RR, @2,75 Unibet
powyżej 13,5 RR, @3,75 Unibet


Jets to moi ulubieńcy jeśli chodzi o rzuty rożne, w ich meczach często padają dwucyfrowe wyniki, nie raz w okolicy 20 cornerów, sami Jetsi kilka razy mieli już dwucyfrowe wyniki, Glory w tym fragmencie gra w kratkę, ale mimo wszystko nabija też sporo rożnych oraz pozwala przeciwnikom wykonywać trochę wybić z narożnika, jutro faworytem są gospodarze, więc jeżeli przewidywania się sprawdzą i to Glory obejmie prowadzenie to woda na młyn dla Jets jeśli chodzi o nabijanie rożnych, jak odrabiają wynik to kręcą niesamowite wyniki, natomiast jeśli to goścuie zaskoczą i wyjdą na prowadzenie to myślę, że Perth też swoje nabije, wynik w tym spotkaniu sobie daruję, ale liczę na tradycyjne overowe spotkanie w w cornery z Jetsami w roli głównej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Ja w każdym meczu widzę ov 1.5 gola gospodarzy i to pogram CCM po ostatnim laniu będzie się chciało zrechabilitowac a Glory no cóż innego wyjścia nie ma jak tylko wygrać jeżeli myśli o czymś więcej niż dół tabeli pozdr i GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
Do góry Bottom