>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Lauseston, Tasmania :)
Perth vs Roar
Po karnym Bruno, "gospo" prowadzą 1-0. Tak też skończyła się 1 pol. Poza bramka tego meczu mogłoby już nie być. Jesli ten mecz to reklama soccera, to już żaden Aborygen piłki nie kopnie na tej wyspie... A ze "stadionu" będzie uciekał z głośny krzykiem: aaaa będę już grzeczny, tylko nie każcie mi na "to" patrzeć !!!
Edit
Pole karne, Bruno (jego lis :)), 4 obrońców koło niego, a tu obrocik i strzał :2-0. No coś z tego meczu mam chociaż :)
Edit2
Ft 2-0, antyfutbol, antyreklama, naszą ekstraklape lepiej się ogląda a i na zapleczu fajne mecze da się obejrzeć...
Tego nie... Niestety...
Ps
a wiecie, że to był pojedynek 2-krotnego i 3-krotnego mistrza Australii? Ja też nie wierzę :)
Tylko Fornaroli pokazał klasę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +578
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
WU vs WSW
Duzo by pisać o tym meczu ale... Ht x po @ 2,15 za drobne... Niech się rozkręca ale w drugiej polowie...
Edit
Prijovic w swoim stylu na 1-0, aż dziw że nie było Var i uznano gola... Dla meczu lepiej, dla drobnych gorzej....
Edit2
W 46 Ogawa postanowił, że nie wyrówna stanu meczu, po czym Garuccio podziękował i podwyższył na 2-0. Notabene ładna asysta Prijovica. Jakby grał w Legii, to by takiego wstydu w ekstraklapie dla stołecznych nie było :)
Ht 2-0... Nieudana na razie podróż sentymentalna dla Rudana...
Edit3
Chciałem zapytać czy jest Hemed na boisku? Jest, karnego strzelił, jest 2-1...
Edit4
Chciałem napisać że jak tu nie bedzie dalej bramek to idę na urlop i to znaczy, że nie powinienem już tu pisać...
Asysta... Prijovic, gol (skorpionem :)) Garuccio 3-1... Dawno takiej bramki nie widziałem... Nieźle :)
Edit5
Ft 3-2, kierunek ok, emocje były, bramki padły, wszyscy zadowoleni mam nadzieję...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +578
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Western - WSW

2:0 do przerwy i w moim odczuciu zaryzykuje stwierdzenie że Western United w tym meczu nie wyglada na drużyne z Australii a stylem gry bardziej jak średniak z Europy. Są bardzo bardzo solidni . Prijović to taki to teraz taki Australijski Ibrahimović strzela asystuje podaje bierze ciężar na siebie. WSW bez żadnych argumentow do przerwy więc ciężko powiedzieć co będzie po przerwie. Nie typuje tylko oglądam dalej
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/A-League
Godzina: 9:55
Spotkanie: Melbourne City vs Central Coast Mariners
Typ: Melbourne City powyżej 2.5 goli ✅
Kurs: 2.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mistrz A-League wraca powoli na dobre tory i wygrana z Newcastle Jets była bardzo ważna. Nie ma mowy o kryzysie, bo odbywa się marsz w górę tabeli australijskiej ekstraklasy i celem jest jak najszybsze zajęcie pierwszego miejsca na koniec sezonu zasadniczego. Dzisiaj jest na to dobra okazja, bo ewentualny komplet punktów pozwoli City przeskoczyć aktualnego lidera Western United. Nie ma wątpliwości, że gospodarze dysponują najlepszym składem w całej stawce i brak udziału w wielkim finale play-off byłby sporą niespodzianką. Do tego jeszcze kilka miesięcy i forma przyjdzie w odpowiednim momencie. Wtorkowym przeciwnikiem ekipy z Melbourne będą Rozbitkowie, którzy cały czas szukają swojej dobrej dyspozycji. Kibice tego klubu już dawno nie cieszyli się z wygranej i ciężko ogląda się pojedynki z ich udziałem. Często brakuje pomysłu na rozegranie akcji i z pewnością nie jest to zespół. Nie mniej jednak na takiego rywala jak dzisiaj motywujesz się podwójnie i motywacji do przerwania złej passy nie będzie brakował. Jak Central Coast Mariners zagra na boisku mistrza A-League?

Faworyt jest jeden i idę w stronę City. Ponownie zaproponuję ich trzy gole, ponieważ jestem zdania, że po ostatniej wygranej nad Newcastle City pójdą za ciosem i pokażą, kto jest najlepszym zespołem w A-League. Central Coast Mariners ma swoje problemy, co odbija się na osiąganych wynikach. Uważam, że aktualni mistrzowie pewnie poradzą sobie na własnym boisku z przeciwnikiem i skuteczność Jamie Maclarena oraz jego kolegów przełoży się na bramki faworyta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś na AAMI Park pojedynek City z CCM. Wg. buków zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. I ja się skłaniam ku temu faktowi, lecz granie czystej 1 to już mało opłacalny interes. Jak patrzę na ostatnie wyniki to oprócz 3:0 z Jets, obywatele z Adelaidą stracili 2 bramki, w WSW stracili bramkę (fakt, że stracili ją prowadząc już 3:0), ponownie z Jets i tutaj stracili 2 bramki, i jeszcze pod koniec z stycznia z WU stracili gola... To świadczy, że City mimo świetnego ataku w defensywie nie jest już tak dobre. Mój pomysł to btts. Patrząc na CCM to ostatnio (podobnie jak obywatele) wyłamali się z mojego kursu i nie strzelili gola Victory, ale wcześniej strzelali Perth, Macarthur, Victory (puchar), Sydney FC. Do btts dodają wygraną gospodarzy mamy już akceptowalny kurs:
Chcąc podbić jeszcze kurs można pomyśleć o rzutach rożnych. Gospodarze powinni zdobyć te 5-6 szt. Do tego 3 szt. gości i mamy ov7,5 rzutów rożnych w meczu. Taki zestaw to już kurs > @3 i ja obieram ten kierunek

1 + btts - @2,61
1 + btts + ov 7,5 rzutów rożnych - @3,09

ze składów, Urena na ławce, za to Moresche od pierwszej minuty. City praktycznie w identycznym składzie co w meczu z Jets (jedyna zmiana to Good za Griffithsa)


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1721
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne do 44 min. mecz był underowo zabity. Kolejny gniot A-league w tym sezonie. A potem przyszła 45 min. Nkololo na 0-1, po chwili VAR i karny dla City. Maclaren i HT 1-1... Jakby nie ostatnie sekundy ht to powiedziałbym : "ziew" :) A tu błysk złotego zęba Pana Li na trybunach i horror szoł...:)
edit
2 poł. 65 min. i z 2-1 mamy 2-2. Bozanic przypierniczył z bliska tak, że myślałem, że dziurę zrobi w siatce... Czarna walizka krąży po stadionie...
edit1
Tilio i 3-2... hehe... zatrzymają się?
edit2
sprawdzam symbolicznie, over 5,5 po @ 2,85, a niech tam... Może ukłują jeszcze?
edit3
VAR ale że dla biedaków to ch... nie ma karnego, za to żółta kartka dla trenera Marynarzy bo pyskował. Bogaci vs biedni. Pan Li kula się ze śmiechu...
edit4
13 min. doliczonego... wynik bez zmian 3-2... Skandal... Szkoda Marynarzy, ja symboliczna strata, oni okradzeni w biały dzień...Przykre.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1112
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Mecz Nudny ale jak zobaczyłem gol w 45 minucie to już wiedziałem że będę grał Over 2,5 i wielce prawdopodobne że Melbourne wygra czyli łamak. Ale jak w bardzo podejrzanej minucie bo 45 +7 widziałem że sprawdza karnego to już podejrzane i teraz piernik wie czy zrobili ten remis bo musieli czy Zobaczymy jeszcze bramki po przerwie
 
G 0

gubernator_nh

Gość
mi wlazł over 0.5 do HT po @2.00 o czym pisałem na czacie, Bambo ładnie wszedł i strzał z dystansu :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
mi wlazł over 0.5 do HT po @2.00 o czym pisałem na czacie, Bambo ładnie wszedł i strzał z dystansu :)
Nie Bambo Krisu, tylko Nkololo, pamiętaj moje słowa, długo w Australii nie zagrzeje miejsca. Swietnie to zrobił. Zaraz potem sędzia Evans (też warto kola zapamiętać) wydrukował karnego dla City. I tak się stał "cud", 2 gole w ht... 45 i 47 min. W drugiej 13 min. doliczonego, ale to już zupełnie inna historia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +592
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj suchar, ale szykuje nam się interesujacy mecz, bo obie ekipy graja coraz lepiej i dobrze czują się w ofensywie. W niedawnym bezpośrednim spotkaniu ten zakład byłby zielony. Obaj trenerzy wystawili praktycznie to, co mają najlepsze od pierwszej minuty, atakuje:

Western United vs Sydney FC: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.40 BETFAN ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +440
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pokłosie wczorajszej afery VAR-owej, gdzie Evans przekręcił mecz na rzecz City, gdzie najpierw przyznał karnego dla gospo, a w końcówce nie dał karnego gościom. 2 wielbłądy. Skandal...
A dzisiaj?
WU vs Sky Blues
U gospo nie ma kapitana - Diamantiego, u gosci jest za to 3 napastników w wyjściowym składzie. Dlatego myślę, że Sydney tego nie przegra, ale chwilę sobie jeszcze popatrzę...
edit
Sydney ciśnie, gospo troszkę pogubieni, warunki trudne (upał) ale myślę, że 3 punkty przypadną gościom... 2 po @ 2,40 pobrałem, teraz jest jakieś 2,25. ... Stawka? No nawet miedziak...
edit1
Kicha, jest 1-0, dam over 1,5 za miedziaka po @ 3,0 ... no masakra jakaś....
edit2
Jestem zaskoczony, to Sydney cisnęło a skończyło się 1-0... Co zrobisz jak nic nie zrobisz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +525
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Perth - Macarthur

Perth nastawione bardzo ofensywnie - 3 napastników, czyli Garcia chce powalczyć o 3 punkty. Macarthur trochę mniej ofensywnie, ale i tam jest komu strzelać gole. W pierwszym składzie wychodzą i Giannou, i Davila i LaRose i Noon. Po składach zapowiada się otwarty mecz. A historia pokazuje, że gdy i Garcia i Milicic stawiają na atak to gole padają z obu stron.

Ja tutaj pobieram:

btts + ov2,5 + rzuty rożne ov 8,5 - @2,6

i składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Na papierku skład Perth w ofensywnie wygląda niezwykle ciekawie:) Macarthur co prawda wzmocnione w defensywie Mariappą, który i w ofensywie już pokazał, że potrafi dołożyć swoją cegiełkę, no ale... Ostatnio pierwsze zwycięstwo od 5 czy 6 spotkań.
2,5 gola w meczu 1.83 oraz 1,5 gola Perth kurs 2.5. Wszystko STS. Niech się dzieje:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +441
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Screenshot_20220223_091309_eu.livesport.LiveSports_pl2_plus.jpg Screenshot_20220223_091237_eu.livesport.LiveSports_pl2_plus.jpg Screenshot_20220223_090035_eu.livesport.LiveSports_pl2_plus.jpg

Podobny scenariusz w meczach City jeśli chodzi o miesiąc luty rozgrywa się praktycznie co roku. 2015, 2018, 2019, 2021, 2022.
2 kolejki temu mecz gdzie wyszli na prowadzenie a 2 połowa wyglądała jak wyglądała. Sedziowie też pomagają jak nie idzie. Np. w Turcji już takie mecze widziałem że głowa boli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nie wyszło z pierwszym meczem, Sydney nie strzeliło jakimś cudem gola przy dobrych sytuacjach, to pobieram takie składaki w AKO, bo mecze zapowiadają się interesująco i ofensywnie:

Newcastle Jets vs Western Sydney Wanderers: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.15 ❌
Perth Glory vs Macarthur FC: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.45 ❌
AKO @5.27 Forbet ❌


Rogi były, ale wyniki 1:0 dzisiaj na czasie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +716
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja już nie mogę :) oglądam te mecze i oczy przecieram ze zdumienia, no jest to "zgniły czas", sam o tym pisałem, ale aż tak bardzo? Szkoda moich nerwów, Wam Panowie GL, ja już dziś mam dość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja już nie mogę :) oglądam te mecze i oczy przecieram ze zdumienia, no jest to "zgniły czas", sam o tym pisałem, ale aż tak bardzo? Szkoda moich nerwów, Wam Panowie GL, ja już dziś mam dość...
Odpuściłem na długi czas Australię, ale dzisiejsze mecze tylko pokazują, że słusznie...

Oglądasz może Perth? Albo ktoś w ogóle? Sturridge typowa wędka trener wpuścił i zdjął bo marny poziom czy kontuzja?
 
Otrzymane punkty reputacji: +442
Do góry Bottom