>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam szanownych entuzjastów szalonej AL w nowym sezonie.
Pokłony i inne wyrazy dla naszych zasłużonych kolegów qowalsky i majekx za pracę którą tu wykonują, bez nich ta zabawa nie miała by sensu.
No i się zaczęło pierwsze mecze i pierwsze niespodzianki , ja również zagrałem na MC przy wyniku 1-1 , człowiek uczy się na błędach , a trzeba było zagrać poprostu over 2.5 .
Niebieskie derby zagram na live , mam nadzieję , że tym razem się nie wzniece za mocno i coś się uda trafić.
Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych wygranych w nowym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2320
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Na pokrycie strat spowodowanych przez fenomenalne City :) pogram sobie , strzelec 1-go gola Lolley @12
Go go Joe.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podebrałem ten pewny typ na gospodarza z bezpiecznym hcp-1....heh no powiem, że w tej lidze nic się nie zmienia. Poprzedni sezon pełno wynikow z dupy i ten zaczyna się podobnie. Na jakiś czas wyleczyłem się z Ausi.
Weź pod uwagę, to co tu piszemy. Poczatek sezonu i 2-3 kolejki mogą być dziwne. Dlatego stawki to "drobniaki", symboliczne", "for fun". Proszę brać to koledzy pod uwagę.
Do tej pory dla mnie niespodzianką jest wynik City. Reszta mnie nie zdziwiła za bardzo, ot randomowa Australia... Szczególnie o tej porze sezonu. To 1 kolejka jest... Więc ku pamięci... KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Drżącą ręką piszę coś na jutrzejszy pierwszy mecz WSW v NIX

Typ podstawowy:
Powyżej 2.5 gola w meczu
Powyżej 10.5 rz. rożnych w meczu
Powyżej 3.5 kartek w meczu
@ 3.5 SUPERBETS

I spróbuję łamaka HT/FT - 2/1 @ 25 (Bo wiadomo co ostatnio lubi pewien Pan :) )

OSKAR ZAWADA STRZELI @ 3.00

MASAKRA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1188
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Ja na jutro pobieram wygraną Perth - @2,06 - stawka for fun.

Myślę, że biorąc pod uwagę kurs, szansę na wygraną to ten typ wydaje mi się najlepszym wyjściem. W pierwszym meczu pewnie WSW ogarnie wygraną - zwłaszcza w sytuacji jak SFC przegrało... do tego MC bez punktów... ale kurs na czystą 1 rzędu @1,6 - to lekko za mało, zwłaszcza, że jednak Nixi mogą zaskoczyć... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
WSW vs Nix, 0-0 ht...
Nie wiem co tam "honorowy" prezes Wedrowcow - szlachetny Pan Li obstawił ale ja 4fun postawię za drobne ofc 2 kierunki:
a) win WSW po @ 2,0 - może jakiś faworyt w tej kolejce wygra?,
b) liczba rogów WSW over 12,5 po @ 1,95 - póki co gospo atakują i nabijają.
Jak będzie? To tylko Pan Li wie 😉
Edit
Ft, 0-0, rogów WSW z 15 więc 👌. Pan Li zadowolony, podopieczni chcieli karnego, ale Wielki Szef miał inne plany...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2144
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę w Perth...
Wielka niewiadoma: Glory vs Jets
Oba teamy z nowymi trenerami, po karuzeli zmian w skladach. Oba zespoły w ostatnich latach nie grały w Play offach powodujący frustrację wśród fanów. Do tego inne kłopoty i mamy niby slabeuszy na ten sezon A - league.
Z ciekawostek, to Jetsi ostatnio przegrali z Glory w marcu 2021 r. Hmm... Podtrzymanie, czy przelamanie historii dziś zobaczymy?
Edit
Scott w bramce Jets to zbyt dużego ogrania nie ma, więc może bramki zobaczymy?
Dla mnie póki co zostaje live... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2037
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Newcastle zawsze kojarzyło mi się z rogami. Wiem że to loteria a dodatkowo 1 mecz ale jakoś czuję tutaj rogi. Wejdę w wysoka linie:
Over 11,5 po 2,07 w Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1811
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę w Perth...
(...)
Z ciekawostek, to Jetsi ostatnio przegrali z Glory w marcu 2021 r. Hmm... Podtrzymanie, czy przelamanie historii dziś zobaczymy?
Edit
Scott w bramce Jets to zbyt dużego ogrania nie ma, więc może bramki zobaczymy?
(....)
I bramki były, ft 2-2 👌
A i Glory znowu musi poczekać na win z Jetsami, którzy wyrównali w doliczonym 😉
No i live można było snajp snajp @ łapać overowe, np 3,45...👍 na over 3,5... Do zobaczenia...
Ps Ciekawa nam się liga zrobiła patrząc na 1 kolejkę... KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2134
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
U Marynarzy w pucharze AFC na bramce od pierwszej minuty Jacek Warszawski - ot taka ciekawostka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1673
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
U Marynarzy w pucharze AFC na bramce od pierwszej minuty Jacek Warszawski - ot taka ciekawostka
Samobója zaliczył i to na 0-1 😉
A teraz live gniot z AFC
PPC vs Byki, ht 0-0, bralem x po @ 2,80, bo takiej qupy nie dało się oglądać. Pan Li bankowo ht zarobił.
Może tak samo g.... się skończy. Za drobne. GL!
Edit
Ft 3-0,
widziałem, że Aussie nie idzie (dlatego x), ale, że taka wtopa? Ba, przy 2-0 ok. 90 min. bralem over 2,5 po @ 3,30 4fun, bo byłem "pewny" 😉, iż Byki wcisną honorowego gola, a potem kto wie?
A tu 3-0... Szoku nie ma, bo sam pisałem, że będę przeciw Kangurom na wyjazdach próbował grać , ale umówmy się, gospo to nie była potęga a wynik poszedł w swiat...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1793
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś chciał coś dziś obstawiać to poniżej składy:



rewanż za finał pucharu? ja sobie minimalnie pobiorę 1 - @2,85 - ale to typ bardzo ryzykowny, bo wg mnie wynik może być tu każdy. Nie widzę jakiegoś konkretnego kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +698
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak by ktoś chciał coś dziś obstawiać to poniżej składy:



rewanż za finał pucharu? ja sobie minimalnie pobiorę 1 - @2,85 - ale to typ bardzo ryzykowny, bo wg mnie wynik może być tu każdy. Nie widzę jakiegoś konkretnego kierunku.
Ja "widzę" bts 😉
Roar odpadli przez Sky Blues w pucharze FFA. Do tego nieźle wyglada ich gra i ma kto strzelać.
Sydney po porażce w derbach też nabuzowane więc ich gol to "pewniak".
I wychodzi bts, ale @ na to to kryminał więc zostaje mi live... GL!
Edit
Ft 3-0,
"pewniak" na gola Sydney, dobre sobie... No ale jak z kilkunastu prób g..... wychodzi, to coś Panie Corica chyba nie tak? Drugi mecz Sydney, 0 goli... Uuuu.
Ps
A trzeba było qowala posłuchać, od roku zwalniam pana C w swoich postach z posady trenera. Ale co ja tam wiem... Kierunek na minus.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +492
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
U Sydney dalej bez zmian, nudna, bez jaja drużyna, zero charyzmy, ale z tym trenerem to tak będzie
Corrica nie ma teraz, za bardzo kim grać. Redmayne z roku na rok coraz starszy... Fabio Gomes odpalił w pucharze, po czym w lidze zniknął (może fajny pomysł żeby postawić na jego gola w przyszłej kolejce (?)), Lolley - puchary mega, po 2 meczach w lidze - poniżej oczekiwań, Brattan - był?, nie było go?... Lecerda - jeszcze się nie odnalazł, Mak - ciągnie, ale on jeden to za mało.

Muszą Brazylijczycy odpalić, Kucharski, w końcu mógłby grać to co w rezerwach... na papierze jest ok, ale te tryby jeszcze nie pracują tak jak powinny. Ja tam widzę potencjał, ale te pierwsze 5 kolejek.... no właśnie - te zespoły muszą się zgrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro..

Nixi - Perth

Chciałem postawić na win Nixów, no ale... Tak na prawdę nie wiem co Nixi prezentują u siebie.. zadowolę się ov2,5+btts - @1,75 - stawka, najmniejsza z możliwych. Jak będą na boisku Zawada, Taggart, Kraev może i pojawi się Williams, to bramki powinny wpaść. No jest komu strzelać.

A drugi mecz.. odpuszczam.

Zieloności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam pierwsza połowa za nami , niewiele się dzieje . Zawada strzela gola przewaga Nixow , jedna seta Phoenix gospodarze wyciągnęli piłkę z linii bramkowej. To na drugą połowę gramy [email protected] wydaje mi się , że to skończy się remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1191
Do góry Bottom