>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Western Sydney Wanderers - Macarthur FC
Typ: Wanderers powyżej 1.5 gola
@1.57 Superbet


Australia ma krótką przerwę i już 28 grudnia wznawia rozgrywki. Opisywany przeze mnie mecz odbędzie się dopiero za sześć dni, ale pomyślałem sobie, że fajnie byłoby zostać autorem pierwszej analizy w Nowym Roku 😉. Obudziłem się na "lekkim" kacu, więc jeszcze nim na dobre zacznę drugi dzień Świąt, trochę dam umysłowi popracować.

17 godzin od rozpoczęcia nowego roku czasu lokalnego dwie dobrze sobie znane ekipy wybiegną na boisko by zainaugurować 2024 rok w Australii 🇦🇺.

Obydwie drużyny są na dość podobnym poziomie sportowym, co zresztą widoczne jest w tabeli ligowej, gdzie na czas pisania niniejszego postu są zrównani punktami i po 9 kolejkach tracą 5 pkt do lidera. Wanderers są mocni na CommBank Stadium - stracili cztery bramki co jest najlepszym wynikiem pod tym względem w lidze, samemu strzelając 11.

Najskuteczniejszym strzelcem gospodarzy jest Marcus Antonsson, mający obecnie na koncie cztery gole. Myślę, że przyczyni się do sukcesu swojej drużyny w tym meczu.

Macarthur jest świeżo po dwóch porażkach, w tym jednej bolesnej z Perth, którzy mocno dołują w tabeli. Dokładnie rok temu, 1 stycznia, WS Wanderers wygrali u siebie z dzisiejszym rywalem 4-0. Ten sam wynik powtórzyli miesiąc później. Idę tutaj za utrzymaniem biegu historii i zdobyciem przez gospodarzy minimum dwóch bramek.

Drodzy fani australijskiej piłki - życzę Wam, żeby za rok bilans rozpoczynającego się właśnie 2024 był co najmniej dwa razy tak dobry, jak bilans za właśnie skończony rok, nie tylko na płaszczyźnie bukmacherskiej😉⬆🎉📈 Jedziemy z tym nowym rokiem!

pierwszy trafiony. Jaki nowy rok, taki cały rok 😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3580
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Dzięki successful successful 0 i Tobie życzę zieloności na kuponach.

A tymczasem ja jeszcze pozostaję w starym roku:

City - Roar

Obywatele muszą to wygrać... i myślę, że tak się stanie. Żeby nie grać po kursie ~@1,7 to pobieram:

HA-1,5 - 1 - @2,6 8:1
1 + gol Maclarena + ov2,5 - @2,78

Na oba zakłady, w sumie, przeznaczam średnią stawkę. Uczciwie dzielę ją na pół.

Myślę, że Obywatele odbiją sobie derby. Przeciwnik wydaje się dobry do tego celu. Nie zdziwi mnie wysoka wygrana gospodarzy. Gol Maclarena również mnie nie zdziwi, gdyż już dawno nie wpisywał się na listę strzelców. Myślałem jeszcze czy by nie dodać jakiegoś btts'a... ale powiem, szczerze, że bardziej spodziewam 3:0 niż jakiegoś 2:1... bramka Roar tylko w przypadku pewnego prowadzenie City.
Dodatkowo City musi gonić czołówkę tabeli - i liczę, że wykonają kolejny krok w górę.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4208
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
News:


Tulio odchodzi do Japonii. Ostatni Jego meczem w barwach CCM będzie spotkanie z WSW 6 stycznia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1742
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Podoba mi się rozkmina majekx majekx ja też od rana mam swoje przemyślenia na dzisiejszy mecz i również jestem zdania, że City się przełamie. Ogólnie gospodarze i goście kojarzą mi się ze sporą ilością rzutów karnych w tym sezonie. Dodatkowo King chętnie je dyktuje, bo z tego co pamiętam, to 4-5 ma już na swoim koncie, ale nie mam niestety czasu podać dokładnych liczb arbitra i drużyn.

W City był problem z wykonywaniem 11. Jamie Maclaren nie był skuteczny w tym elemencie gry, dlatego zarówno w azjatyckiej LM, jak i w A-League jego obowiązki przejął Tolgay Arslan. Niemec bardzo dobrze przyjął się w Australii i w nowej drużynie, bo zdobywa gole nawet bez potrzeby rzutów karnych. Z tych moich rozkmin wyszły dwie propozycje na dzisiaj:

Melbourne City vs Brisbane Roar:
rzut karny @2.30 ETOTO🟥
Tolgay Arslan strzeli gola @3.35 ETOTO ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2251
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Roar
Hmm... City do tej pory zadziwia ilością straconych bramek, tak się mistrzostwa nie zdobywa, Roar ostatnio przegrywali, pytanie czy to już tendencja spadkowa?
Mam nadzieję, że oba zespoły sobie postrzelają ale jak to się skończy to tylko Pan Li wie 😉 Grającym pre GL!
Mi może się uda popatrzyć coś na live...
Edit
65 min i 5-1, a jeszcze Roar miało 2 slupki :) strzelają dziś w Melbourne aż miło popatrzeć 👌
Edit 1
Jeszcze poprzeczka Roar (!) i 2 gole City... 7-1, Już dla sportu tylko za drobne over 8,5 po @ 2,0... KTF!
Edit 2
8-1, co za mecz 😁
Edit 3
Ft 8-1, eeehhhh, żeby częściej takie perełki się trafiały...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4040
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Nie ma dziś transmisji na Youtubie KEEPUP?

Edit: ok rozpoczeli transmisję od 7 min
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Jutro o taki wynik, jak dziś będzie dużo trudniej. Fabio też ostatnio strzelał... sam nie wiem - może under (to ze względu na fakt, że Nixi ostatnio potrafią w obronę)?

Jak będę miał pomysł - to rano dam wpis.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1632
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro o taki wynik, jak dziś będzie dużo trudniej. Fabio też ostatnio strzelał... sam nie wiem - może under (to ze względu na fakt, że Nixi ostatnio potrafią w obronę)?

Jak będę miał pomysł - to rano dam wpis.

Pozdrawiam.
Święta Tereso,
Sky Blues vs Nix,
Ja do dziś mam traume po meczu w Sydney gdzie Nix wygrało w 9 (!) a Le Fondre zjeb... 2 karne (!) w czasie doliczonym (!)
To była masakra...
A jutro? Będą cyrki? Jak dla mnie fakt, że trenerzy to przyjaciele, byli współpracownicy (jakby kto nie wiedział Talay był trenerem Nix, a Italiano był jego asystentem :), wcześniej też się znali :)) wystarczy aby się trzymać od tego widowiska z daleka. Dla jaj poszukalbym niespodzianki czyli x po @ 4,10 lecz tylko za symboliczne drobniaki... Uff, już się denerwuję tym meczem 😉 KTF!
Ps To jest mecz dla Pana Li jak nic...
Ps1 Ponoć Zawada ma wrócić do skladu Nix po kontuzji dopiero w okolicach
19.01.2024... Szkoda.
Edit
Ft 3-1,
W 81 Kosta zrobił 1-1, mozna było zamykać x, ja przy symbolicznych drobnych tego tradycyjnie nie zrobiłem. Potem błąd goalkeepera i nastepnie dobicie Fabio na 3-1... No ale emocje były :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2051
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sydney FC vs Wellington Phoenix:

Powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.50✅
Powyżej 11.5 rzutów rożnych @1.80✅
Powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.20✅
BETFAN


Przenosimy się do Sydney i tutaj dojdzie do ciekawego starcia pomiędzy The Sky Blues a Wellington Phoenix. Interesujący jest fakt, że na ławkach trenerskich obu klubów zasiądą menadżerowie, którzy znają się już jakiś czas i otwarcie się przyjaźnią. Obecny szkoleniowiec gospodarzy Ufuk Talay prowadził niedawno zespół gości i jego asystentem był aktualny trener przyjezdnych, a więc Giancarlo Italiano. To powoduje, że można spodziewać się dzisiaj cudów w Sydney, tak jak to było niespełna rok temu, gdzie Adam Le Fondre nie strzelił dwóch rzutów karnych w końcówce, a rywale występowali w 9.

Przejdźmy jednak do aktualnej sytuacji obu klubów. The Sky Blues wreszcie sięgnęło po ważny triumf w lidze. Pokonanie Western United to jedno, ale liczy się też styl gry i był on zadowalający, chociaż przeciwnicy tworzyli sobie sytuacje na remis. Dzisiaj należy pójść za ciosem, aby wygrzebać się z dołu tabeli. Zadanie nie będzie łatwe, wszak aktualnie jedyna ekipa z Nowej Zelandii jest liderem australijskiej ekstraklasy. Wellington Phoenix radzi sobie bardzo dobrze bez kontuzjowanego Oskara Zawadę i przyjezdni mają nadzieję na kolejny komplet punktów. Przede wszystkim popularni Nixi brylują w defensywie i 7 straconych do tej pory bramek to magiczna liczba, jak na Australię. Czy uda się zachować kolejne czyste konto?

Uważam, że to Sydney FC będzie stroną dominującą, ale Wellington Phoenix będzie odgryzać się swoimi kontratakami. Przyjezdni to zdecydowanie najlepsza defensywa w stawce, dlatego też The Sky Blues będzie się męczyć i z tego też powodu pobieram ogólny over 10.5 kornerów. Myślałem o samych rzutach rożnych gospodarzy, ale statystyki meczów wyjazdowych gości mnie przekonały. Jeżeli zajrzymy do liczb pod tym kątem, to Sydney FC u siebie za każdym razem pokrywało nasz próg stałych fragmentów gry, podobnie możemy powiedzieć o Wellington Phoenix w delegacjach. Tych rywalizacji było odpowiednio 5 po stronie The Sky Blues i 4 u Nixów. Uważam, że może być to mecz dla koneserów, ale emocji z pewnością nie zabraknie, wszak na ławkach trenerskich spotkają się trenerzy, którzy znają się jak łyse konie. Oby samo spotkanie nas nie zawiodło i tym samym liczymy na rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3133
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tomorrow,
Jets vs WU - ja rozumiem, że oba teamy kombinują jak mogą ale jutro mam nadzieję na bts/over w ich wydaniu, bo tu nie ma czego "bronić". Kibice sympatyczni na marginesie Jets mogą być już wkurzeni brakiem zwyciestwa u siebie, a WU jak taka ch... będzie grać to skonczy z wooden spoon w tym sezonie... Więc do dzieła nieudacznicy :)
Victory vs Reds - kierunek bts/over jak najbardziej" logiczny" i oby nic tego nie spierd... Do tego typ poboczny Bruno 4nagoli :) coś ustrzeli... Oby oba teamy utrzymały dotychczasowe klimaty 😉
Sie ma...
Edit
Co to się w dzisiejszych meczach odwala do tej pory,... Słupki, brak karnych, nieuznane gole... Masakra...
Edit 1
2 mecze, 2 razy 2-0, mnóstwo okazji na gole/bts ale nieeee. Pan Li był lepszy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1415
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Jets - WU - odpuszczam - tu może być każdy wynik

Victory - Adelaida

1 + btts - @2,67 2:0

Stawka minimalna. Victory powinno to ugrać, gole powinny być.. i to gole z obu stron. I właśnie dlatego stawka tylko minimalna... za bardzo to pasuje. A w takich przypadkach coś się może nieoczekiwanego zdarzyć.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1783
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbujemy to co wczoraj:

Melbourne Victory vs Adelaide United:
powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.55
powyżej 11.5 rzutów rożnych @1.85
powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.30
Superbet


Najwcześniej rozpocznie się mecz w Australii pomiędzy Melbourne Victory a Adelaide United. Gospodarze w derbach miasta z City mieli lepsze sytuacje, aby sięgnąć po zwycięstwo. Szkoda, ponieważ Big V było stroną dominującą i była szansa, aby cieszyć się z kolejnego kompletu punktów. Sytuacja Victory nie jest jednak zła, wszak zwycięstwo dzisiaj pozwoli wskoczyć na pozycję lidera, bo Wellington Phoenix nie popisał się wczoraj w rywalizacji z Sydney FC. Wiele par oczu będzie skierowanych na Bruno Fornaroli i z 12 trafieniami jest na ten moment najlepszym strzelcem w stawce. Do Melbourne zawita The Reds, które wreszcie się przełamało. Udało się pokonać słabego przeciwnika i to dobra wiadomość dla wszystkich kibiców United, ponieważ strefa play-off uciekała, a teraz strata wynosi 1 oczko. Przyjezdni w swoim stylu postarają się zagrać ofensywnie na tle wymagającego rywala. Czy outsider pokona faworyta?

Spodziewam się ciekawego i ofensywnego widowiska. Jedni i drudzy często nie kalkulują i w meczach z udziałem Victory oraz The Reds zazwyczaj wiele się dzieje. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram progi kornerów. Jeżeli zajrzymy do statystyk, to gospodarze u siebie za każdym razem pokrywali linię 9.5, to samo możemy powiedzieć o przyjezdnych w delegacjach. Oba kluby mierzyły się już ze sobą w tej kampanii i tam oglądaliśmy 10 takich stałych fragmentów gry. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie, a nawet więcej.

Dorzucę jeszcze gola Zinedine Machacha, dobrze ten duet z Bruno współpracuje

Zinedine Machach strzeli gola @4.60 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1467
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne...
Co jest z tymi dzisiejszymi meczami? WU słupek i over/bts zawalony, teraz też był słupek, karnego pan z gwizkiem też za rękę nie przyznał, gol Bruno nieuznany, o co comeone?
Eeeh, liczę, że jeszcze gole zobaczymy. KTF!
Edit
Dobra u Redsów zmiany, weszli Irankunda i Halloran, over 1,5 po @ 2,15 za drobne pobieram... GL!
Edit 1
Bruno 4nagoli ratuje mi dzień, najlepsza lewa noga A-league 😄 2-0...
Edit 2
A i zapomniałem, majekx majekx prorok, sunxl sunxl snajper 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5570
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
WS Wanderers - Macarthur FC 3:1 (4-5 RR)
Betbuilder: WS Wanderers win & BTTS & over 3.5 gola & WS Wanderers over 4.5 rożnego & over 8.5 rożnych w meczu
@ 5.25 Fortuna


Bardzo dawno nie zaglądałem na boiska A-League , jednak słaba oferta w ten Noworoczny dzień zachęciła mnie do spojrzenia w kierunku Antypodów.
Na tapetę wziąłem pojedynek ekip które w chwili obecnej plasują się na pozycjach gwarantujących grę w fazie Play - Off od etapu ćwierćfinału. Gospodarze na miejscu 3-cim , goście na 5-tym aczkolwiek obydwie ekipy uzbierały tyle samo 15 pkt w dotychczasowych meczach , mając identyczny bilans spotkań 4-3-2. Zespół WS Wanderers przygotowuje się do corocznego noworocznego starcia z lokalnym przeciwnikiem chcąc rozpocząć rok 2024 w lepszy sposób niż zakończyli 2023 -ci, po niefortunnej wyjazdowej porażce z Wellington 2:0. Obydwa gole przyjezdni stracili w doliczonym czasie gry , jednak trzeba uczciwie przyznać że we wcześniejszej fazie spotkania gospodarze trafiali dwukrotnie do siatki jednak za każdym razem gole nie zostały uznane po interwencji VAR ( ręka , spalony). Tak czy inaczej sposobność do pierwszych punktów w nowym roku nadarza się dzisiaj gdyż podejmują ekipę której w ostatnim czasie nie idzie zbyt dobrze.

Macarthur przegrało 2 ostatnie mecze , w domu z Wellington Pxoenix 0:3 i ostatnie wyjazdowe w Perth 3:2. Mogą czuć przyjezdni niedosyt zwłaszcza po tym drugim spotkaniu kiedy to prowadzili do przerwy 2:0 by ostatecznie przegrać ,tracąc decydującego gola w 93 min. meczu. To niewątpliwie frustrujące. Obydwie ekipy całkiem nieźle prezentują w tym sezonie odpowiednio w roli gospodarza ( Wanderers ) 3-1-1 , jak i gości (Macarthur ) 2-1-1 , co zapowiada wyrównany pojedynek.
Patrząc na h2h obu ekip w spotkaniach rozgrywanych na CommBank Stadium w Sydney w ostatnich 4-ech starciach bywało róznie. W dopiero co zakończonym roku 2023 dwa razy wyraźnie górą byli gospodarze wygrywając zdecydowanie po 4:0 , jednak w 2-óch wcześniejszych latach to goście byli lepsi pokonując rywala 0:1 i 0:2.
Pierwsze co rzuca się w oczy to wygrane do zera. Sądzę jednak ze ten trend zostanie dzisiaj przełamany i obydwie drużyny pokuszą się o gole. Z racji " własnego" boiska mimo że obydwie ekipy z Sydney jednak więcej szans na zwycięstwo daje gospodarzom. Spodziewam się także łącznie kilku bramek , oraz sporej ilości rzutów rożnych. Gdybym miał zgadywać to liczę na wynik w okolicach 3:1 ; 3:2 dla WS Wanderers . To zagwarntuje dobre widowisko w tym dziewiczym noworocznym spotkaniu A-League.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +906
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Central Coast Mariners vs Perth Glory: Marco Tulio strzeli gola @2.50 ETOTO

Mistrzowie australijskiej ekstraklasy mieli swoje problemy na początku obecnej kampanii. Poprzedni sezon był wyjątkowy dla Marynarzy, wszak po raz drugi w historii udało się sięgnąć po tytuł. Mało kto stawiał na gospodarzy, ale niespodzianka stała się faktem. Wiele dobrego zrobił wtedy napastnik Jason Cummings, który w 28 spotkaniach zaliczył aż 20 trafień i nagrodą za dobre rozgrywki był transfer do Indii. Kolejny z kluczowych graczy Maro Tulio pożegna się dzisiaj ze swoimi kibicami, a jego ostatnim mecze będzie rywalizacja z Western Sydney Wanderers w święto Trzech Króli. Szkoda, bo Brazylijczyk wprowadzał do ligi nutkę nieprzewidywalności i zawsze można było na niego liczyć. Jego transfer do Japonii do J-League jest również wynagrodzeniem za sukces osiągnięty w ostatniej kampanii. Szkoda, ale takie jest życie piłkarza i ofensywa Central Coast Mariners z pewnością ucierpi. Gospodarze postarają się pójść za ciosem i po pokonaniu Brisbane Roar siegnąc po kolejną wygraną. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Perth Glory sięgnęło po niesamowitą wygraną z Macarthur FC. Do przerwy widzieliśmy wynik 0:2, a na tablicy wyników ostatecznie wyświetlił nam się rezultat 3:2. Patrząc jednak po historii bezpośrednich rywalizacji, można było spodziewać się takiego przebiegu tamtego meczu, ale skupmy się na sportowych aspektach. Przyjezdni to jedna z najgorszych kadrowo zespół w całej stawce. W tej chwili jest to przedostatnia pozycja, ale nikogo nie zdziwi to 12. miejsce na koniec. Brakuje tutaj zespołu oraz przede wszystkim trenera, który podniósłby poziom tej ekipy. Alen Stajcic to menadżer, który przede wszystkim ma spore doświadczenie w piłce nożnej kobiet, a w męskim futbolu prowadził właśnie Central Coast Mariners jako tymczasowy oraz stały szkoleniowiec. Motywacja tego Pana z pewnością będzie spora, bo wraca niejako na swoje śmieci. Czy outsidera stać na niespodziankę?

Ostatnio strzelcy w australijskiej ekstraklasie idą mi bardzo dobrze, dlatego zdecydowałem się dzisiaj zaproponować gola Marco Tulio. Brazylijczyk żegna się ze swoimi kibicami i z pewnością przed pierwszym gwizdkiem zostanie odpowiednio uhonorowany. Zawodnik ten robi różnicę na boisku i może w tej kampanii nie jest na razie skuteczny, jak w mistrzowskim sezonie, ale w ostatnich starciach regularnie popisuje się trafieniami. Na 4 niedawne spotkania we wszystkich rozgrywkach popisał się 4 bramkami. Perth Glory to zdecydowanie jedna z najsłabszych ekip w stawce i po triumfie nad Brisbane Roar pójść za ciosem. Liczę mocno na Brazylijczyka i jego kolegów, którzy będą go szukać w polu karnym, aby jak najlepiej zakończyć swoją przygodę przed widzami w Gosford.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2583
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Ponieważ, kończymy stary rok, w Sydney, od godziny już jest nowy rok to pora wystawić jakiś typ.

Niestety ostatnie dni starego roku dały mi w kość, dlatego typ będzie z tych, co nie wymagają większej analizy, właściwie to bez analizy.

WSW - Macarthur

1 - @1,8 3:1

Stawka lekko powyżej minimalnej.

Typ raczej z tych oczywistych. Niestety, z uwagi na sylwestra i związanych z nim zabawach, gdzieś tam, w zaułkach mojej świadomości czai się niemiła niespodzianka dla kibiców wędrowców. Może będzie niespodzianka, a może wszystko zakończy się zgodnie z planem :).



I Wam życzę udanej zabawy, szczęśliwego Nowego Roku, i do zobaczenia w tym Nowym Roku.



Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4154
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, tam już od dawna 2024 rok...
WSW vs Byki - jest 2-1, fajnie byłoby zobaczyć jeszcze chociaż jedną bramkę w Nowym Roku 😉
No to over 3,5 po @ 2,0 za drobne, tym bardziej, ze u gospo młodziak na bramce... GL and HNY!!!!! 🍸🍹🍻🥃🍷🍾🎈🤩
Edit
Ooo, szybki prezent i 3-1 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +4535
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie jeszcze parę dni ale kursy spadają więc może trzeba się zainteresować? Dwie drużyny z Melbern w sobotę i niedzielę na wyjazdach? Jak to widzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Panowie jeszcze parę dni ale kursy spadają więc może trzeba się zainteresować? Dwie drużyny z Melbern w sobotę i niedzielę na wyjazdach? Jak to widzicie ?
Perth i ich magiczny stadion - hm może być niespodzianka
City - rozkręcili się i są w gazie... ale granie po kursie @1,7 - to mało opłacalne

Na ten moment chyba jedyne co jest sensowne do grania to 1X w Perth. I kursy rosną, więc ja sobie jeszcze poczekam jak to będzie wyglądać bliżej weekendu.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +880
Do góry Bottom