>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Buki mocno cisną w stronę win Adelaide a ja tak pod prąd spróbowałem over 1.5 Nixow po @2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2982
Lukasz1988!! 542,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Buki mocno cisną w stronę win Adelaide a ja tak pod prąd spróbowałem over 1.5 Nixow po @2.10
Wiesz wlasnie czym to jest spowodowane ? Bo z tego co widzę tylko Zawady brakuje , a to u gospodarzy jest większy brak zawodników . Ja chyba delikatnie pójdę w win Nixow i do tego dnb .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1680
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem jak tego Adelaide nie wygrali . Tu powinno paść jeszcze z conajmniej 2-3 gole.
Czerwo Warlanda na pewno nie pomogło, dolicz jeszcze 2 slupki dla jednych i drugich i mamy podział punktów, a dla tych, którzy widzieli tu jeszcze gole niestety rozczarowanie.
Post automatycznie złączony:

18 RR sami pokryli dość niezła linie
Za to cornery to był odjazd 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +2097
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow Bulls vs Jets
Czwarta porażka z rzędu Byków? Nie sądzę... Czy zwyciężą? No nie wiem...
A przeciwnik? Niestabilny fix club, do tego zagrają bez napastnika (Apostolos S). Co mi zostaje? Live ofc... KTF!
Edit
Ft 1-1 więc Byki nie przegrały ale mecz pod Pana Li jak nic 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2984
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Kurde pełen obaw ale z mocnym przeczuciem pograłem 1 gol w 1 połowie gospodarzy po @2.15jak kolega wyżej też nie sądzę żeby 4raz przegrali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1645
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

wczoraj Adelaida zawiodła... widać u Nich obniżkę formy. Dziś Macarthur - Jets

Tak sobie patrzę na tę parę i wychodzi mi 1+btts - @3 1:1

Byki mają serię 3 porażek... ale każda seria się kiedyś kończy. Do tego 2 z 3 porażek to mecze na wyjeździe, dziś wracają na własny stadion.
A Jets? - grają ok, walczą... mogą się postawić.

Stawka? nie przesadzam, mecz nie najłatwiejszy do typowania, ryzyko spore, każdy wynik jest tutaj możliwy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Macarthur FC - Newcastle Jets
BetBuilder: Macarthur win & BTTS & Macarthur over 4.5 rożnego & over 8.5 różnych w meczu & każda z drużyn poniżej 3.5 gola
@5.50 Fortuna

Tym razem analiza pisana w biegu , w telefonie więc będzie krótko. Gospodarze po wcześniejszej serii niezłych występów bez porażki notują obecnie 3 przegrane z rzędu.
Zajmując 5 - te miejsce z przewagą
3-ech pkt nad 10 -tym Newcastle mają sposobność do odwrócenia tego trendu. Przyjezdni grają w kratkę bezkompromisowo, wygrywając lub przegrywając swoje mecze. Myślę że podobnie będzie dzisiaj i spotkanie to nie zakończy się remisem, a że Macarthur jest gospodarzem to właśnie w nich upatruje kandydata do wygranej.

Bezpośrednie starcia obydwu ekip w meczach gdzie gospodarzem był Macarthur miały różny charakter i wygrywali zarówno jedni jak i drudzy. W 3 - ech ostatnich nie notowano opcji BTTS jednak dzisiaj myślę że obydwie ekipy postrzelają. Nie sądzę jednak by którakolwiek z drużyn trafiła aż 4 razy , choć gospodarzom zdarzało się to wcześniej gdy byli w lepszej formie. Tradycyjnie liczę na sporo rożnych z obydwu stron jak to w A- League.

Podsumowując , stawiam na przełamanie drużyny gospodarzy i pierwszy win od 3 - ech spotkań. Goście na pewno nie zrezygnują z walki co powinno zaowocować przynajmniej jednym trafieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +913
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Live HT 0:1, 4rr

A może buduje nam się ciekawy scenariusz na łamaka? Jeżeli tak byki muszą zaatakować. Idę w tym kierunku

1 - @6 1:1
rr ov10,5 - @2,1 14

Stawka - średnia i dzielę ją na połowę.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1643
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live,
Hmm Byki na 1-1 ale VAR i... Powrót do 0-1...jak Pan Li nie kręci to może Byki wyrównają...
1x po @ 2,40 za miedziaka... GL?!
Edit
Rose zrobił wiatr, karny w 99 min. I 👍
Ft 1-1, ale mecz pod Pana Li ewidentnie...
Jak wcześniej pisałem Jets "umie" dać d... w kluczowym momencie... 😉 Jets=fix club. Warto pamiętać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3308
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Na jutro od rana:

WSW - CCM

Z jednej strony mamy wędrowców na swoim stadionie, gdzie publiczność to 12 zawodnik. Z drugiej mamy marynarzy, którzy grają to co grali zdobywając mistrza. Ja tu widzę bramki. Typ mało odkrywczy, ale patrząc na drużyny, ostatnie ich mecze, formę, okoliczności (pożegnanie z CCM Tulio)... to tak wychodzi. Kładę na szalę większą stawkę niż zwykle - zobaczymy co to będzie:

ov3,5+btts - @2,32 - stawka normalna 0:1
Tulio strzeli+ov2,5 - @3,52 - stawka średnia


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1876
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
WSW -CCM
Idąc tropem kolegi wyżej spróbuję coś takiego
1ht btts
1ht over 3.5 rzutów rożnych
[email protected] ⛔
Powodzenia wszystkim grającym.
Nowy rok stare demony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1648
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzięki majekx majekx za Tulio, chłopak na koniec swojej przygody z CCM nie zawodzi :D Dorzucę parę groszy od siebie:

Brisbane Roar vs Sydney FC: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.33
Perth Glory vs Melbourne Victory: Victory powyżej 1.5 gola @1.65
AKO @2.19 Superbet

Bruno Fornaroli strzeli gola @2.05 ETOTO
Bruno Fornaroli strzeli 2 gole + Perth Glory poniżej 6.5 goli (BetArchitekt) @5.75 Fortuna
Bruno Fornaroli strzeli 3 gole + Perth Glory poniżej 6.5 goli (BetArchitekt) @21.00 Fortuna


Nieco wcześniej rozpoczną się spotkania w Australii i Roar podejmie u siebie Sydney FC. Ekipa z Brisbane doznała kompromitującej porażki z Melbourne City. Przegrać można, ale aż 1:8? To jeden z rekordów tamtejszych rozgrywek i gospodarze po 3 porażkach z rzędu muszą wziąć się w garść, ponieważ niezadowolenie kibiców wzrasta. Przecież Roar bardzo dobrze wystartowało w obecnych rozgrywkach, niestety coś się zacięło. Dzisiaj trudno będzie jednak o komplet punktów. Sydney FC wyraźnie łapie coraz lepszą nić porozumienia z nowym jeszcze trenerem Ufukiem Talayem. Są widoczne postępy, przede wszystkim w tworzeniu sobie sytuacji bramkowych i to przekłada się na kolejne wygrane. 2 domowe zwycięstwa to jedno, trzeba to jeszcze potwierdzić również w delegacjach. Zdobywca Pucharu Australii postara się znów pokonać Roar. Czy tak też się stanie?

Jest to kolejny mecz rewanżowy zespołów, które brały udział w finale tej edycji Pucharu Australii. Przypomnijmy, że The Sky Blues sięgnęli wtedy po triumf. W tej kampanii obie ekipy mierzyły się już w Brisbane i tam padł wynik 3:0 dla gospodarzy. Był to też jeden z gwoździ do trumny trenera Steve’a Corica. Dzisiaj oba kluby są na całkiem innych biegunach. Roar osiągnął dna w starciu z Melbourne City, a Sydney FC ma tendencję zwyżkową. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 9.5 kornerów. Spodziewam się sporej motywacji ze strony gospodarzy. Po takim blamażu należy od pierwszych minut atakować przeciwnika i zrehabilitować się kibicom za tę wpadkę. The Sky Blues ma jednak sporo jakości w swoim zespole i spodziewam się interesującej rywalizacji. Liczby gospodarzy u siebie pod kątem rzutów rożnych to: 4, 7, 5, 9 a gości na wyjazdach 5, 2, 6, 11. Liczę na pokrycie linii 9.5.

Ostatnim przystankiem będzie Perth i starcie miejscowego Glory z Melbourne Victory. Można śmiało powiedzieć, że gospodarze to jedna z najsłabszych ekip w stawce. Niestety takie są fakty i zaplanowana wygrana z Macarthur FC tego nie zmienia. Outsider musiał uznać wyższość rywala Central Coast Mariners i na dzisiejsze starcie stracić dwóch zawodników, którzy otrzymali czerwone kartki. Mark Beevers oraz Aleksandar Susnjar to dwaj podstawowi obrońcy i to spore osłabienie linii defensywnej. Nic więc dziwnego, że Glory skazywane jest na porażkę z Big V. Gra przyjezdnych może się podobać i nie tylko w ofensywnie wygląda to świetnie, ale też w defensywie. Goście w całej stawce tracą najmniej bramek obok Western Sydney Wanderers i to przekłada się na kolejne sukcesy. Błyszczy doświadczony Bruno Fornaroli i jego trafienie w meczu przeciwko The Reds było kapitalne. Czy napastnik ten ponownie trafi do siatki przeciwnika?

Zdecydowałem się w tym spotkaniu pójść w stronę dwóch goli przyjezdnych. Pisałem powyżej o problemach kadrowych gospodarzy. Dwóch podstawowych stoperów Mark Beevers oraz Aleksandar Susnjar nie wystąpi dzisiaj na boisku za czerwone kartki otrzymane w spotkaniu w Gosford. Liczę tutaj na ofensywę Big V, która bryluje na czele z Bruno Fornaroli. Były piłkarz Glory będzie mocno zmotywowany, aby trafić znów do siatki.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Dzięki majekx majekx za Tulio, chłopak na koniec swojej przygody z CCM nie zawodzi :D Dorzucę parę groszy od siebie:

Brisbane Roar vs Sydney FC: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.33
Perth Glory vs Melbourne Victory: Victory powyżej 1.5 gola @1.65
AKO @2.19 Superbet

Bruno Fornaroli strzeli gola @2.05 ETOTO
Bruno Fornaroli strzeli 2 gole + Perth Glory poniżej 6.5 goli (BetArchitekt) @5.75 Fortuna
Bruno Fornaroli strzeli 3 gole + Perth Glory poniżej 6.5 goli (BetArchitekt) @21.00 Fortuna


Nieco wcześniej rozpoczną się spotkania w Australii i Roar podejmie u siebie Sydney FC. Ekipa z Brisbane doznała kompromitującej porażki z Melbourne City. Przegrać można, ale aż 1:8? To jeden z rekordów tamtejszych rozgrywek i gospodarze po 3 porażkach z rzędu muszą wziąć się w garść, ponieważ niezadowolenie kibiców wzrasta. Przecież Roar bardzo dobrze wystartowało w obecnych rozgrywkach, niestety coś się zacięło. Dzisiaj trudno będzie jednak o komplet punktów. Sydney FC wyraźnie łapie coraz lepszą nić porozumienia z nowym jeszcze trenerem Ufukiem Talayem. Są widoczne postępy, przede wszystkim w tworzeniu sobie sytuacji bramkowych i to przekłada się na kolejne wygrane. 2 domowe zwycięstwa to jedno, trzeba to jeszcze potwierdzić również w delegacjach. Zdobywca Pucharu Australii postara się znów pokonać Roar. Czy tak też się stanie?

Jest to kolejny mecz rewanżowy zespołów, które brały udział w finale tej edycji Pucharu Australii. Przypomnijmy, że The Sky Blues sięgnęli wtedy po triumf. W tej kampanii obie ekipy mierzyły się już w Brisbane i tam padł wynik 3:0 dla gospodarzy. Był to też jeden z gwoździ do trumny trenera Steve’a Corica. Dzisiaj oba kluby są na całkiem innych biegunach. Roar osiągnął dna w starciu z Melbourne City, a Sydney FC ma tendencję zwyżkową. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 9.5 kornerów. Spodziewam się sporej motywacji ze strony gospodarzy. Po takim blamażu należy od pierwszych minut atakować przeciwnika i zrehabilitować się kibicom za tę wpadkę. The Sky Blues ma jednak sporo jakości w swoim zespole i spodziewam się interesującej rywalizacji. Liczby gospodarzy u siebie pod kątem rzutów rożnych to: 4, 7, 5, 9 a gości na wyjazdach 5, 2, 6, 11. Liczę na pokrycie linii 9.5.

Ostatnim przystankiem będzie Perth i starcie miejscowego Glory z Melbourne Victory. Można śmiało powiedzieć, że gospodarze to jedna z najsłabszych ekip w stawce. Niestety takie są fakty i zaplanowana wygrana z Macarthur FC tego nie zmienia. Outsider musiał uznać wyższość rywala Central Coast Mariners i na dzisiejsze starcie stracić dwóch zawodników, którzy otrzymali czerwone kartki. Mark Beevers oraz Aleksandar Susnjar to dwaj podstawowi obrońcy i to spore osłabienie linii defensywnej. Nic więc dziwnego, że Glory skazywane jest na porażkę z Big V. Gra przyjezdnych może się podobać i nie tylko w ofensywnie wygląda to świetnie, ale też w defensywie. Goście w całej stawce tracą najmniej bramek obok Western Sydney Wanderers i to przekłada się na kolejne sukcesy. Błyszczy doświadczony Bruno Fornaroli i jego trafienie w meczu przeciwko The Reds było kapitalne. Czy napastnik ten ponownie trafi do siatki przeciwnika?

Zdecydowałem się w tym spotkaniu pójść w stronę dwóch goli przyjezdnych. Pisałem powyżej o problemach kadrowych gospodarzy. Dwóch podstawowych stoperów Mark Beevers oraz Aleksandar Susnjar nie wystąpi dzisiaj na boisku za czerwone kartki otrzymane w spotkaniu w Gosford. Liczę tutaj na ofensywę Big V, która bryluje na czele z Bruno Fornaroli. Były piłkarz Glory będzie mocno zmotywowany, aby trafić znów do siatki.
A Bruno będzie wogole grał w tym meczu? On chyba dostał powołanie do kadry Australii a oni grają dziś towarzyski mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1648
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Wędrowcy vs CCM
Jest 0-1,.
Hmm, symbolicznie po @ 3,0 wezmę over 1,5 😉 No chyba, że Pan Li ma inne plany...
Edit
Pan Li nie chciał psuć benefisu Tulio, ft 0-1 trochę zaskoczony jestem, ale minus symboliczny...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2266
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Mecz w Sydnej mnie boleśnie sprowadził na ziemię.... Zatem kolejne dzisiejsze mecze to typy za stawkę januszową:

Roar - SFC
Mecz który pokaże jak SFC sobie radzi pod nowymi rządami. Ostatni wyjazd był na trudnym terenie w Melbourne, potem 2 mecze u siebie.... jeżeli Sydney chce pokazać, że wróciło do formy z przed 2-3 sezonów - to ten mecz muszą wygrać.

2+ov2,5 - @2,6 1:2



Perth - V

Tutaj gram pod prąd...
1X - @2,04 2:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2757
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Z tym Bruno się dzisiaj spaliłem, ale ostatnio byłem w pełni skupiony na hokeju i wyleciał mi ten Puchar Azji. Swojego zdania jednak nie zmieniam. Glory ma ogromne problemy w defensywie, zagrają Lachman i Warland, którzy w tym sezonie mało grali, dlatego próbuje dwóch strzelców z Victory. Francuz mnie ostatnio nie zawiódł a Christopher to były gracz klubu z Perth, więc motywacja będzie spora.

Zinedine Machach @3.05
Christopher Ikonomidis @3.90
ETOTO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
Do góry Bottom