>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 10:45
Spotkanie: Western Sydney Wanderers vs Brisbane Roar
Typ: Sonny Kittel strzeli gola
Kurs: 3.70🟥
Bukmacher: Etoto
Post w dziale:
Analiza
:

Wędrowcy jeszcze jakiś czas temu znajdowali się poza czołową 6, która gwarantowała play-off. Wszystko zmieniło się w ostatnich tygodniach, gdzie udało się na wyjeździe pokonać Perth Glory oraz Macarthur FC. Nie były to łatwe rywalizacje, niemniej jednak komplety punktów powędrowały do dzisiejszych gospodarzy i jest spora szansa, aby przedłużyć swoją kampanię. Natrualnie za plecami znajdują się takie firmy jak Melbourne City, ale wszystko jest w rękach i nogach podopiecznych Marka Rudana. Jeszcze niedawno w Australii krytykowany był Sonny Kittel, który nie wnosił niczego wielkiego do gry Western Sydney Wanderers, ale zawodnik wypożyczony z Rakowa Częstochowa notuje powoli liczby. Na swoim koncie ma premierowe trafienie oraz 2 asysty. Czy poprawi dzisiaj swoje statystyki?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Brisbane Roar, które nie ma zbyt wielkich szans na play-off. Sytuacja przyjezdnych to 8 punktów straty do dzisiejszego rywala a pozostało jeszcze do rozegrania 4 kolejki. Po raz kolejny goście będą musieli obejść się ze smakiem. Szkoda, bo wiele lat temu był to dominator australijskich boisk, a teraz jest to typowy średniak, który nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Roar to projekt, który nie pozwala zbytnio wybić się nie tylko na światowym, ale i na krajowym podwórku i ciekawy jestem, czy lata świetności jeszcze wrócą do Brisbane. Ostatnie porażki nie pozwalają pozytywnie myśleć o dzisiejszym starciu. Czy stać outsider na niespodziankę?

A spróbuję sobie Kittela na poranne emocje. Sonny był krytykowany niedawno nie tylko w Polsce, ale też w Australii. Jak były reprezentant Niemiec miałby sobie nie poradzić na Antypodach? Trzeba jednak przyznać, że cała ekipa Western Sydney Wanderers w pewnym momencie nie dojeżdżała i trener Rudan często wychodził z siebie. Sonny zaliczył jednak premierowe trafienie w starciu przeciwko Macarthur FC i ogólnie dzisiejsi gospodarze zaprezentowali się świetnie pod kątem ofensywy. Kittel pięknie dograł na ścianę do Hendrixa a wcześniej otrzymał świetne podanie krzyżujące od Milanovica. Myślę, że Wędrowcy są tutaj faworytem, bo Roar na wyjazdach prezentuje się tragicznie. Stawiam na jego trafienie. Dzisiaj zagra na szpicy wraz z Borrello. Myślałem o asyście, ale Betfan wystawił marny kurs poniżej 2.00, więc próbuje gola, bo spodziewam się 2-3 trafień po stronie gospodarzy, a ostatnio bardzo dobrze wygląda ich atak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1623
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak już wspominałem WSW70 nie raz jeszcze zrobią sobie w lidze jaja 😉
Sam sobie nie zamierzam zaprzeczać :) Pass... Zostaje live...
Post automatycznie złączony:

A tak wózek Wedrowcow toczy się dalej. Zobaczycie powiadam Wam, iż jaja w meczu tej drużyny będą przeogromne jeszcze... 😉
Czy dziś zobaczymy kolejny przekręt? A może przekornie wszystko będzie "normalnie"? Telefon Starego Żółtego Psa milczy wymownie... Dla mnie to jak "krzyk ciszy" :))
edit
ft 1-2, jak się podobało? Szczególnie karny niestrzelony w końcówce? Jak dla mnie nic dodać, nic ująć, Pan Li w wysokiej formie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1243
Baqu 781,4K

Baqu

Forum VIP
30'
Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar
Over 0.5 HT
2.02
Betfair


Myślę że warto. Było kilka ciekawych sytuacji. xG już prawie ponad 1 jeżeli utrzymają to bramka będzie bankowo.

33' - właśnie skończyłem pisać te dwa zadania i akurat 0:1 Brizzue :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1736
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Ale leje , śliska sprawa.Wejdzie Antonsson i załatwi sprawę . ;) No to ku...... załatwił !!!

DC / 1X & ov2,5 @ 3.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
Baqu 781,4K

Baqu

Forum VIP
Będzie łamak pod gospodarza?
Kolego a czy Rosja zaatakuje Polske ? My takich rzeczy nie kontrolujemy tylko możemy coś mniemać.

WS lekko lepsze typ snajp snajp bardzo racjonalny ale równie dobrze Brizzie tu strzeli drugą bramkę w 50 minucie i zamknie mecz.

WS zdecydowanie w formie ale kiedy oni ostatni raz wygrali w domu ? lata świetlne temu. Dzisiaj debiut na nowym stadionie na pewno są spieci i chcą dużo pokazać ja bym tu raczej szedł w over.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Ja postawiłem na dwie bramki gospodarzy. Powodzenia wszystkim grającym. ⛔
Jak to się nazywa, a pech no niech będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +771
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
(...)
Dzisiaj debiut na nowym stadionie na pewno są spieci i chcą dużo pokazać ja bym tu raczej szedł w over.
Nie bardzo trafiony tekst o nowym stadionie. WSW gra na swoim stadionie od lat i z tego co wiem nie zamierzają mieć nowego ;)
PS Pomyliłeś zapewne WSW z Western United tak mniemam... Ale to już inna historia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +752
Baqu 781,4K

Baqu

Forum VIP
Nie bardzo trafiony tekst o nowym stadionie. WSW gra na swoim stadionie od lat i z tego co wiem nie zamierzają mieć nowego ;)
PS Pomyliłeś zapewne WSW z Western United tak mniemam... Ale to już inna historia.
Jak zawsze masz rację Boss. Dobrze że jesteś i takie moje półprawdy wychwytujesz.
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 10:45
Spotkanie: Western Sydney Wanderers vs Brisbane Roar
Typ: Sonny Kittel strzeli gola
Kurs: 3.70🟥
Bukmacher: Etoto
Post w dziale:
Analiza
:

Wędrowcy jeszcze jakiś czas temu znajdowali się poza czołową 6, która gwarantowała play-off. Wszystko zmieniło się w ostatnich tygodniach, gdzie udało się na wyjeździe pokonać Perth Glory oraz Macarthur FC. Nie były to łatwe rywalizacje, niemniej jednak komplety punktów powędrowały do dzisiejszych gospodarzy i jest spora szansa, aby przedłużyć swoją kampanię. Natrualnie za plecami znajdują się takie firmy jak Melbourne City, ale wszystko jest w rękach i nogach podopiecznych Marka Rudana. Jeszcze niedawno w Australii krytykowany był Sonny Kittel, który nie wnosił niczego wielkiego do gry Western Sydney Wanderers, ale zawodnik wypożyczony z Rakowa Częstochowa notuje powoli liczby. Na swoim koncie ma premierowe trafienie oraz 2 asysty. Czy poprawi dzisiaj swoje statystyki?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Brisbane Roar, które nie ma zbyt wielkich szans na play-off. Sytuacja przyjezdnych to 8 punktów straty do dzisiejszego rywala a pozostało jeszcze do rozegrania 4 kolejki. Po raz kolejny goście będą musieli obejść się ze smakiem. Szkoda, bo wiele lat temu był to dominator australijskich boisk, a teraz jest to typowy średniak, który nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Roar to projekt, który nie pozwala zbytnio wybić się nie tylko na światowym, ale i na krajowym podwórku i ciekawy jestem, czy lata świetności jeszcze wrócą do Brisbane. Ostatnie porażki nie pozwalają pozytywnie myśleć o dzisiejszym starciu. Czy stać outsider na niespodziankę?

A spróbuję sobie Kittela na poranne emocje. Sonny był krytykowany niedawno nie tylko w Polsce, ale też w Australii. Jak były reprezentant Niemiec miałby sobie nie poradzić na Antypodach? Trzeba jednak przyznać, że cała ekipa Western Sydney Wanderers w pewnym momencie nie dojeżdżała i trener Rudan często wychodził z siebie. Sonny zaliczył jednak premierowe trafienie w starciu przeciwko Macarthur FC i ogólnie dzisiejsi gospodarze zaprezentowali się świetnie pod kątem ofensywy. Kittel pięknie dograł na ścianę do Hendrixa a wcześniej otrzymał świetne podanie krzyżujące od Milanovica. Myślę, że Wędrowcy są tutaj faworytem, bo Roar na wyjazdach prezentuje się tragicznie. Stawiam na jego trafienie. Dzisiaj zagra na szpicy wraz z Borrello. Myślałem o asyście, ale Betfan wystawił marny kurs poniżej 2.00, więc próbuje gola, bo spodziewam się 2-3 trafień po stronie gospodarzy, a ostatnio bardzo dobrze wygląda ich atak.
Niestety buki dobrze oceniły kurs. Myślałem podobnie jak ty aczkolwiek Sony już zjazd do bazy. Jeżeli tak dalej będzie to pewnie następny przystanek Indie

Druga połowa dość ąkła. WS strzelili gola ale to goście mają optyczną przewagę. Myślałem o over 2.5 ale Sam nie wiem. Na razie kurs niski gdyż 1.6 w 69'

78' i 1:2. Już się szykowałem brać u2.5 ale w takim wypadku biorę under 3.5 po kursie 2. W tej połowie 3 strzały na bramkę i dwa gole. 💰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1198
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj gol w odpowiedniej minucie uratował mi dupę a Szwed spitolił zysk.
A na jutro pre pogram lekko tak :


WU vs BULLS

Penha strzeli przynajmniej dwa gole @ 9.00 (Aut , kontuzja , pechowo )

CCM vs NIX

1. gol (przedziały 10 min)
Typ: 11-20 @ 4.70

VICTORY vs CITY

Zawodnik strzeli gola zza pola karnego

Daniel Arzani @ 7.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +771
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... WU - Macarthur

2 - @3,05 4:2

Myślę, że na wygranej bardziej zależy gościom. Wygrana przybliży ich do top 5.. a to wykluczy z gry z Victory w playoffach.. przyjmuję że Victory będzie 3. Byki znacznie lepiej radzą sobie z zespołami z Sydney... I tego się trzymam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live WU vs Byki, ht 0-2...
Niestety zszedł napastnik United, Penha czyli mega oslabienie. Ba strzelili gospo na 1-2, zajebiaszczo fajny gol (Filip połamał się jak scyzoryk i nie dał rady), ale Var - srar i po ptakach...
Myślałem o overze typu 3,5 ale teraz to trochę "penham"...
Ps Ten nowy obiekt na którym jest mecz bo boję się go nazwać stadionem, to raczej d... nie urywa 😉, podobnie jak WU w tym sezonie...
Edit
Fajnie zaczęli i już 1-2...
Edit 1
I 2-2, dupa z chorągiewka, że spalony, tym razem Var oddał co WU zabrał... Ładna przerzutka. Z tym overem spekalem a potem nie zdążyłem 🤐 I jeb 3-2, ale cyrki :)
Edit 2
Biere overa 6,5 po @ 2,50 za miedziaka, a co tam...
Edit 3
Z 0-2 na 4-2, super mecz, a Davila (wisisz mi miedziaka gościu) ot choćby z 2 m w 96 min. nie trafił do bramki... Qwa, fiutem bym to strzelił 😁
Po drodze vary - srary, czary - mary...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1214
Baqu 781,4K

Baqu

Forum VIP
Live WU vs Byki, ht 0-2...
Niestety zszedł napastnik United, Penha czyli mega oslabienie. Ba strzelili gospo na 1-2, zajebiaszczo fajny gol (Filip połamał się jak scyzoryk i nie dał rady), ale Var - srar i po ptakach...
Myślałem o overze typu 3,5 ale teraz to trochę "penham"...
Ps Ten nowy obiekt na którym jest mecz bo boję się go nazwać stadionem, to raczej d... nie urywa 😉, podobnie jak WU w tym sezonie...
Edit
Fajnie zaczęli i już 1-2...
Edit 1
I 2-2, dupa z chorągiewka, że spalony, tym razem Var oddał co WU zabrał... Ładna przerzutka. Z tym overem spekalem a potem nie zdążyłem 🤐 I jeb 3-2, ale cyrki :)
Edit 2
Biere overa 6,5 po @ 2,50 za miedziaka, a co tam...
Wystarczyło zdjąć najlepszego napastnika i wprowadzić 20 letniego młokosa żeby ekipa zaczęła grać joga bonito 😆

Nowy piękny kurnik na polu... Trzeba celebrować! Miała być okazała wygrana to będzie! Filip ich je powstrzyma ;) już 4:2 zaraz chyba łapie under 6.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +771
Lukasz1988!! 544,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Co tu się odpierdziela w tym meczu z 0:2 na 4:2 i myślę ,że to jeszcze nie ostatnie słowo tylko kogo 😉. Przy 4:2 spróbuję w 70'
Over 7,5 @2,62

Jeśli nic nie strzela do 80' wejdę w over 6,5 na przekór bacusiowi jak zwykle 😉😊😘💪
W 80' przy 4:2
Over 6,5 @1,73

1:0 dla Ciebie Baqu
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Melbourne Victory vs Melbourne City:
powyżej 4.5 kartek @1.75✅
powyżej 5.5 kartek @2.35 ✅
powyżej 6.5 kartek @3.30 ✅
Superbet


Dzień zaczniemy jednak od derbów Melbourne, które tradycyjnie zostaną rozegrane na AAMI Park. Victory podejmie City i trzeba przyznać, że widzimy tutaj zespoły, które znajdują się na innych biegunach. Big V w ostatnim czasie znacznie poprawiło swoje wyniki i tym samym awans w tabeli A-League stał się faktem. Do strzelania wrócił Bruno Fornaroli i ten doświadczony napastnik potrzebował wielu tygodni, aby ustawić odpowiednio celownik. Dwa trafienia w starciu ze swoim byłym klubem z Perth dały triumf Victory. Defensywa, to jest coś, nad czym należy popracować, ponieważ Big V regularnie traci bramki. Czy dzisiaj uda się zachować czyste konto?

City w tej chwili nie jest tym klubem, który znamy z przeszłości, gdy był dominatorem australijskich boisk. Wielu piłkarzy jest pod formą, jak Jamie Maclaren i napastnik ten nie łapie się teraz nawet do pierwszego składu. Co prawda kibice formalnych gości mogą liczyć ponownie na Marco Tilio, który powrócił do kraju po nieudanej przygodzie w Szkocji, ale ten ofensywny gracz leczył jeszcze niedawno kontuzję i potrzebuje chwili, aby znów imponować swoją techniką i szybkością. City walczy o przedłużenie swojej kampanii w play-off i jak dobrze, że Western Sydney Wanderers przegrało wczoraj swoje spotkanie. Strata do tego zespołu wynosi 4 oczka. Czy dystans zostanie skrócony po sobotnich derbach?

Bardzo często w derbach Melbourne idę w stronę kartek i ponownie zdecydowałem się na ten typ. Dodatkowym plusem jest fakt, że arbitrem tego starcia będzie Alireza Faghani, który chętnie sięga do kieszonki. Jego liczby to 5, 2, 3, 5, 8, 5, 5. Irańczyk prowadził ostatnie derby tego miasta i tam był zmuszony ukarać piłkarzy obu klubów łącznie 5 razy. Zarówno Victory, jak i przede wszystkim City walczą o poprawę swojej sytuacji w tabeli i spodziewam się wielu fauli, prowokacji i nieczystych zagrań. Ponownie pachnie kartonikami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2932
Baqu 781,4K

Baqu

Forum VIP
Wystarczyło zdjąć najlepszego napastnika i wprowadzić 20 letniego młokosa żeby ekipa zaczęła grać joga bonito 😆

Nowy piękny kurnik na polu... Trzeba celebrować! Miała być okazała wygrana to będzie! Filip ich je powstrzyma ;) już 4:2 zaraz chyba łapie under 6.5
Tak jak napisałem:

83'
Western United v Macarthur FC
Under 6.5 💰 🎯
Betfair

Goście już myślami przy meczu z Adelajdą a gospodarze wprowadzili małolatów gdyż starzyzna już chłodzi browar żeby celebrować pierwsze zwycięstwo na nowym stadionie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1739
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Witajcie Panowie po dlugiej przerwie.

Powodzenia w nowym roku i koncczaczym sie A-league sezonie . Duzo bylo przwrowtow ale nie mi to komentowac gdyz nie uczestniczlem w tym zjawiakowym jak co roku sezonie.

Szacun dal majekx majekx i qowalsky6 qowalsky6 ze maja sile i nerwy ciagnac ten temat

Powodzenia i do uslyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1672
Do góry Bottom