>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 497,7K

snajp

Użytkownik
Tak coś czuję , że Pan Elder pokarze dziś wapno i myślę że dla NIX.
A jak będzie karny to Rufer .
Rufer strzeli gola w meczu @ 7.50 (fuksiarz)

Karny w meczu @ 2.5 (betcris)

ALE LEJE W N.Z. :eek:
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nix vs Big V: BTTS live🟥
The Reds vs Byki: powyżej 9.5 rzutów rożnych ✅
AKO bez podatku Betclic @2.02🟥


⚽W Nowej Zelandii idę w BTTS. Myślałem o rogalach, ale jednak bardziej mi tutaj gole pasują. Może u Feniksów nie ma Zawady, ale reszta daje radę. Big V wraca powoli do formy i pokonanie City w derbach z pewnością da pozytywnego kopa przyjezdnym. 5 ostatnich bezpośrednich meczów to BTTS.

⛳W Adelaide standardowo stawiam na rogale. United to jedna z najbardziej overowych ekip w stawce pod tym względem. Ich ostatnie liczby to 10, 2, 14. Byki również notują spora ilość rzutów rożnych: 5, 17, 6. 2 bezpośrednie starcia w tej kampanii pokrywały próg 9.5 (11 i 17).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Prawie pewniak 😉 wyszedł,
Nix vs MV 1-0, praktycznie z ostatniej akcji (scislej z dosrodkowania z wolnego), Victory w szoku bo to doliczony był. Dziś fart był przy Nix...
Edit
Za chwilę Reds vs Bulls,
Znowu w składzie (wyjsciowym edit) gospo brak Hallorana, poza tym ekipy w mocnym zestawieniu.
Przydałby się w Australii jakiś fajny over. Może dziś w Adelaidzie?
Edit 1
Halloran wchodzi z lawki, powinno się coś rozkręcić, szczególnie, że Byki w 10...
Edit 2
Ale jaja, Byki w 10 na 1-1... Myślałem o golach ale bardziej na 2-0 😉 no i fajnie...
Edit 3
Cyrk, 1-2, to już odlot. No to jeszcze jedna :)
Edit 4
Karny dla Reds w 98 i smolasty odjeb... kichę. Potem w 100 min. kontra Byków 4 na 2 i kolejna kicha. Ale i tak było fajnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Panowie to co w tym sezonie sie wyprawia z pre-kursami w Australii to czysty kryminal. Nawet dzis @3.5 na over 2.5 HT to sa jakies kpiny.
qowalsky6 qowalsky6 piszesz ze fajny over by sie przydal. Masz racje ale grac np over 5,5 za @4.5 :eek: Ja nie wiem czy buki mysla ze tam bedzie padac po 7 goli w meczu co kolejke.
Nawet ze statystyk wychodzi jawnie ze to jest tylko 16% meczy w calym sezonie. Co daje srednia co 6.5 mecza czyli nawet nie mecz na 6-scio meczowa kolejke.

Jedynie co dzis wpadlo w oczy to lamak @41 HT/FT ale np juz na 2/1 bylo tylko @19. Nic nie gralem w tym meczy to dla tych co pomysla ze wpis jest poniewaz cos nie wlazlo ;)
Tak oto sucha refleksja na konczacy sie Kangrooski sezon

Karny dla Reds w 98 i smolasty odjeb... kichę. Potem w 100 min. kontra Byków 4 na 2 i kolejna kicha. Ale i tak było fajnie.
Taka sama sytuacja jak w meczu tydzien temu WSW-Roar karny w doliczonym na 2-2 i "kapec"
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1140
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie to co w tym sezonie sie wyprawia z pre-kursami w Australii to czysty kryminal. Nawet dzis @3.5 na over 2.5 HT to sa jakies kpiny.
qowalsky6 qowalsky6 piszesz ze fajny over by sie przydal. Masz racje ale grac np over 5,5 za @4.5 :eek: Ja nie wiem czy buki mysla ze tam bedzie padac po 7 goli w meczu co kolejke.
Nawet ze statystyk wychodzi jawnie ze to jest tylko 16% meczy w calym sezonie. Co daje srednia co 6.5 mecza czyli nawet nie mecz na 6-scio meczowa kolejke.

Jedynie co dzis wpadlo w oczy to lamak @41 HT/FT ale np juz na 2/1 bylo tylko @19. Nic nie gralem w tym meczy to dla tych co pomysla ze wpis jest poniewaz cos nie wlazlo ;)
Tak oto sucha refleksja na konczacy sie Kangrooski sezon


Taka sama sytuacja jak w meczu tydzien temu WSW-Roar karny w doliczonym na 2-2 i "kapec"
Ogladam A - league od zarania, tutaj piszę stosunkowo od niedawna 😉 (co tam ponad 10 lat), troszkę sobie smieszkowalem o Panu Li i fixowaniu w Australii, ale to co moje oczy "paczą" ostatnimi czasami, to tego się nie da odzobaczyć. Redsi niby walczyli o top6, prowadzili 1-0, Bullsi czerwo i w 10 nagle "odlot" bam i 1-2... A mogli na 1-3 ale kontra im "nie wyszła"... Aha... Przy 1-2 patrzyliście na ławkę Bulls? Cieszył się trener i 2 asystentów. Pilkarze sobie siedzieli na spokoju jakby nic się dziwnego nie wydarzyło. A gol na 1-2? Obrona Reds stoi, nawet bramkarz nie udawał za bardzo, że broni... A mecz był "pod kontrolą"... No proszę, jak tu mlodych do czystego sportu zachęcać?
Pod rozwagę weźcie młodzi padawani moje słowa ... Pod rozwagę... Sie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Ogladam A - league od zarania, tutaj piszę stosunkowo od niedawna 😉 (co tam ponad 10 lat), troszkę sobie smieszkowalem o Panu Li i fixowaniu w Australii, ale to co moje oczy "paczą" ostatnimi czasami, to tego się nie da odzobaczyć. Redsi niby walczyli o top6, prowadzili 1-0, Bullsi czerwo i w 10 nagle "odlot" bam i 1-2... A mogli na 1-3 ale kontra im "nie wyszła"... Aha... Przy 1-2 patrzyliście na ławkę Bulls? Cieszył się trener i 2 asystentów. Pilkarze sobie siedzieli na spokoju jakby nic się dziwnego nie wydarzyło. A gol na 1-2? Obrona Reds stoi, nawet bramkarz nie udawał za bardzo, że broni... A mecz był "pod kontrolą"... No proszę, jak tu mlodych do czystego sportu zachęcać?
Pod rozwagę weźcie młodzi padawani moje słowa ... Pod rozwagę... Sie ma!
Wez sie qowalsky6 qowalsky6 stary Lisie nie wyglupiaj he he ja juz swoje wiem. Co do Pana Li moze i smieszkujesz ale takich Panow Li w A-League nie brakuje. IMO to jedna z najbardziej skorumpowanych 1 ligowcow na swiecie jak nie najbardziej. Nawet ta cala sytuacja w derbach Sydney gdzie WSW kibice wyszli ze stadionu w gescie protestu wlasnie o korupcje i potem nie zostali wpuszczeni. Doszlo za to do zamieszek z policja przed stadionem i kilku nawet wyladowalo na komisarjacie. Mecz wiadomo 4-1 w plecy . Ale pieknie zrobiony baner jak freedy krueger "rozszarpuje szponami slynna opere w Sydney" przemawia sam za siebie. Musze przyznac ze niezle dzielo sztuki :)
Na Antypodach robia co chca by zabic ten sport nawet sam fakt po co Paramount wykupil prawa jak kiedys mozna bylo ogladac AL do bolu for free a teraz jakies tam wybrane mecze. Wiem wiem kasa i zarobek etc. Anyway
Kiedys to byl egzotyk az sie chcialo ogladc teraz szachy. No ale wiadomo kazdy sport sie zmienia a gry druzynowe juz kompletnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1090
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Dla mnie czysta 1
Ale że Nixi wygrają czy że będzie tylko jedna bramka czy że Nixi wygrają 1:0?... Graty :) słuszny kierunek
Post automatycznie złączony:

Dlaczego dali strzelać Irankundzie? Przecież na boisku byli i Issaias i Kityo i Halloran... Przecież młodzik miał już bramkę, już ma ugadany wyjazd... Zupełnie dla mnie niezrozumiałe podejście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
snajp 497,7K

snajp

Użytkownik
Heheheh jutro WU vs CCM

Tu nie będzie żadnej niespodzianki. Według mnie będzie po prostu remis @ ~ 3.8 :)🙃
 
Otrzymane punkty reputacji: +975
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Panowie na szybko i na sucho jak to powiadaj.
Oto kilka faktow na zapowiadajace sie ostatnie 3 kolejki.

Wynik 3-0 padl tylko 3 raz w tym sezonie ostatni raz w 8 kolejce
Wynik 2-2 x 12 (norma przez ostatnie 3 lata) a ostatni mial miejsce 20 spotkan temu w meczu WU-MV...
Wynik 0-2 x 4 ostatni raz w 7 kolejce..?
Wynik 3-3 x 5 (poszaleli w tym sezonie) ostatni w 16 kolejce
I rodzynek 2-3 tylko raz w 11 kolejce :)

Wszytkie te CS maja dosc wysokie pre-kursy. Mozna pomyslec nad progresja biorac pod uwage ze mecze sa jeden po drugim co doskonale pasuje do takiej strategii.
Co bedzie czas pokaze moze byc tak ze zadenego z nich nie zobaczymy.

A i dla qowalsky6 qowalsky6 upragniony jakis fajny over. Moze zatem @5.5 mial miejsce widomo w ostatniej kolejca x2 a wczesniej w meczu MC-WSW (7-0) czyli 14 meczykow wstecz ale jeszcze przed tym wspanialym wynikiem over @5.5 padl w kolejce 16 poza tym w tej wlasnie kolejce byly az 3 overy @5.5 i bylo to 25 kolejek przerwy pomiedzy nimi a 7-0. Moze zatem w tych ostatnich 17 spotkaniach cos bedzie mozna wykombinowac. Biorac pod uwage ze ten over dosc regularnie padal na poczatku sezonu (srednia pomiedzy 6 do 14 meczy). A moze i sie juz wystrzelali.
Powodzenia.

Wiesz, że 17.04 Marynarze zapierd... tysiace km na jakieś pastwisko w Kirgistanie w ramach Pucharu AFC?
Dla mnie może być jutro "wszystko" :) GL!
Sluszna uwaga. Moze nawet poleca odrazu po meczu z Melbourne to raczej bardzo pradopodobne. 20/h w samolotach. Komu by sie chcialo grac przed taka podroza? Czekamy zatem na 3-0 albo 2-2 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1998
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
WU vs CCM
Przed chwilą dalem x ht po @ 2,0 za drobne. Co to jakiś trening? 😄
Ps A sklady optymalne!
Edit
Ht 0-0
Nic się nie działo, plucie kibicom w twarz. Nawet te grosze za x nie cieszą... A przecież WU niczego nie broni i o nic nie walczy. Powinni robić soccer a nie rozgrzewkę. Marynarze nie lepsi. Premiers Plate ich wali? Przecież gdyby dziś wygrali to zrównać się mogą z Nix. Ale co ja tam wiem... Plus.
Edit live
W drugiej ruszyło, przy 0-1był Var srar dla WU, ale nic z tego (dla mnie była reka i karny), teraz "Teodor" ładnym strzałem dał 0-2. Trochę ponarzekalem i coś tam drgnelo...
Edit x
To ja podsumuje ten "mecz". Kpina z kibiców, WU broni sie przed wooden spoon i zero celnych strzałów. W meczu 1 kartka. Po przegranej trener WU spaceruje z usmieszkiem po boisku. Nic się nie stalo? Brak słów, a WU on the paper ma niezły skład. I co z tego jak w głowie gówno a nie olej :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5231
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
przy 0:1 i 78' myślałem o ov1,5.. heh nie zdążyłem... no to trzeba coś pomyśleć o kolejnych meczach:

Roar - Jets

Kolejny mecz o nic? Dlatego może być tak, że Jetsi będą sobie odbierać to co dawali w trakcie sezonu jak liczyły się punkty.... druga myśl - komu by się chciało grać? dlatego sobie delikatnie wchodzę w takie kierunki:

X2 - @2,5 0:2

i odważniej
un3,5 - @1,85


SFC - WSW

Jedyny mecz w tej kolejce o stawkę? do tego derby, do tego mecz o to kto zagra w playoffach z Macarthur a kto z Victory, do tego porażka WSW może oznaczać, że o top 6 będą musieli walczyć do końca, do tego nasz mecz konkursowy... - no cóż stawka jest wysoka.

Ciekawe, czy moje predykcje o to czy WSW odda City miejsce w jakiś sposób się sprawdzą? - mimo, że City bardzo się przed tym broni. No cóż, dużo niewiadomych dlatego bez szaleństw na stawce i wybieram grę pod prąd. Przeważył szalę fakt, że SFC mają dosyć mocno przerzedzony skład:

X2 - @2,14 2:1
ov 4,5 kartki - @1,95 3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2442
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Taki sobotni luzik , chodzone . Idę w kartki.
WU over 2,5 ŻK @ 1.85 Ja pitole 1 kartka w meczu ! Pan Jonathan bardzo pobłażliwy.
Gdzie te czasy kiedy Kurt "ryży ch..." Ams robil po 3 karne i 2 czerwa w meczu :))))
Za chwilę Roar vs Jets...
Też qwa asy jedni i drudzy więc albo 0-0 albo 3-4 :)))) będzie. Wspaniale zespoły 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +241
Lukasz1988!! 542K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Tak jak majekx napisał w meczu
Roar vs Jets mecz o nic dlatego uważam ,że piłkarze powinni z jednej strony dać kibicom trochę radości i postrzelać , a z drugiej strony po co wypruwać sobie flaki skoro grają już o "nic". Ja pójdę jednak w kierunku radosnego soccera i

Over 3,5 @1,91
Delikatniej over 4,5 @3,10
Dupa blada ze strzelania

W następnym meczu
Sydney vs WSW jednak obieram kierunek gospodarzy

Sydney win @1,66
Sydney i over 1,5 @1,85
Sydney I over 2,5 @2,15
Ale jaja 90+7 na 1:1 WSW i 90+8 Sydney na 2:1 pięknie .😎💰💰💰 Za to się kocha Australię
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sydney FC vs Western Sydney Wanderers:

powyżej 3.5 kartek @1.46🟥
powyżej 4.5 kartek @1.99🟥
powyżej 5.5 kartek @2.95🟥
powyżej 6.5 kartek @4.70🟥
ETOTO

Czerwona kartka @4.00🟥
Superbet


Na sam koniec zostawiłem sobie najwcześniejsze spotkanie na naszym kuponie, a jest to najstarsza derbowa rywalizacja w Australii, a więc mecz dwóch kubów z Sydney. Można powiedzieć, że też największa w kraju kangurów, wszak kawał historii kryje się w spotkaniach pomiędzy The Sky Blues a Wanderers. Skupmy się jednak na teraźniejszości. Zarówno gospodarze jak i goście walczą o udział w play-off. Do końca sezonu zasadniczego pozostały jeszcze 3 kolejki, co powoduje, że krąg drużyn, które zainteresowane są przedłużeniem swojej kampanii, zdecydowanie się zmniejsza. Sydney FC ma 5 oczek przewagi nad Melbourne City, a Western Sydney Wanderers 4 i tutaj nie wolno pozwolić sobie na potknięcia. Obywatele mają dosyć łatwy kalendarz i derby w tym szczególnym okresie nabierają tutaj specjalnego znaczenia.

Niestety The Sky Blues musieli obejść się ze smakiem w poprzednich dwóch rywalizacjach. Najpierw remis z Perth Glory, a potem porażka z Newcastle Jets. W obu tych starciach zawodnik gospodarzy musiał przedwcześnie opuścić boisko, co nie pomagała w osiągnięciu pozytywnego rezultatu. Western Sydney Wanderers trochę niespodziewanie poległo z Brisbane Roar na własnym obiekcie. Wydawało się, że forma przyjezdnych rośnie, ale goście szybko zostali ściągnięci do parteru. Sonny Kittel zagrał słabe spotkanie i zobaczymy, jak zawodnik wypożyczony z Rakowa Częstochowa poradzi sobie w derbach.

Jak derby to naturalnie kartki i jest to też mecz o udział w play-off w tym sezonie. Jedni i drudzy są jeszcze nad kreską, ale Melbourne City czai się za plecami tych drużyn. Pobieram niską linię 3.5 upomnień. Wielokrotnie w bezpośrednich rywalizacjach oglądaliśmy wiele kartek. Na dodatek Sydney FC w ostatnim czasie wyłapuje też czerwienie i można zastanowić się nad wyższymi liniami. Dobrą wiadomością jest sędzia Alireza Faghani i tydzień temu również graliśmy kartoniki, tym razem w derbach Melbourne. Tam sięgnął aż 8-krotnie do kieszonki. Liczę na Irańczyka i na zawodników dwóch drużyn z Sydney.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
snajp 497,7K

snajp

Użytkownik
Gdzie te czasy kiedy Kurt "ryży ch..." Ams robil po 3 karne i 2 czerwa w meczu :))))
Hehhhhhhheeee ciekawe gdzie się podział Amsik :)

W ostatnim dzisiaj meczu poszukam łamaka
HT/FT 1/2 @ 29
Post automatycznie złączony:

ROAR - JETS
ov 0,5 HT @ 2.6
 
Ostatnia edycja:
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Popsuli nam zabawki panowie Li jednym słowem, kiedyś potrafiłem nastawiać budzik na godzinę 5 żeby obejrzeć mecz bo wiedziałem że, będzie co oglądać chociaż poziom tej ligi nigdy nie powalał. Ale było w tamtych meczach coś sam nie wiem co że chciało się to oglądać, były gole , rogi , kartki , kontrowersje po prostu coś się działo a dziś czasami aż zęby bolą od patrzenia na to wszystko. Już nie ustawiam budzika i często odpuszczam mecze albo oglądam zza firany zerkając tylko na te pseudo widowiska. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1315
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Live HT 0:0 - SFC - WSW

Myślę, że coś wpadnie... a jak już będzie gol to druga bramka powinna szybko wpaść. Dlatego ov1,5 biorę po @1,7 2:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2541
Do góry Bottom