>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

drif 28,4K

drif

Użytkownik
Panowie na szybko i na sucho jak to powiadaj.
Oto kilka faktow na zapowiadajace sie ostatnie 3 kolejki.

Wynik 3-0 padl tylko 3 raz w tym sezonie ostatni raz w 8 kolejce
Wynik 2-2 x 12 (norma przez ostatnie 3 lata) a ostatni mial miejsce 20 spotkan temu w meczu WU-MV...
Wynik 0-2 x 4 ostatni raz w 7 kolejce..? 😎 😉
Wynik 3-3 x 5 (poszaleli w tym sezonie) ostatni w 16 kolejce
I rodzynek 2-3 tylko raz w 11 kolejce :)

Wszytkie te CS maja dosc wysokie pre-kursy. Mozna pomyslec nad progresja biorac pod uwage ze mecze sa jeden po drugim co doskonale pasuje do takiej strategii.
Co bedzie czas pokaze moze byc tak ze zadenego z nich nie zobaczymy.

A i dla qowalsky6 qowalsky6 upragniony jakis fajny over. Moze zatem @5.5 mial miejsce widomo w ostatniej kolejca x2 a wczesniej w meczu MC-WSW (7-0) czyli 14 meczykow wstecz ale jeszcze przed tym wspanialym wynikiem over @5.5 padl w kolejce 16 poza tym w tej wlasnie kolejce byly az 3 overy @5.5 i bylo to 25 kolejek przerwy pomiedzy nimi a 7-0. Moze zatem w tych ostatnich 17 spotkaniach cos bedzie mozna wykombinowac. Biorac pod uwage ze ten over dosc regularnie padal na poczatku sezonu (srednia pomiedzy 6 do 14 meczy). A moze i sie juz wystrzelali.
Powodzenia.



Sluszna uwaga. Moze nawet poleca odrazu po meczu z Melbourne to raczej bardzo pradopodobne. 20/h w samolotach. Komu by sie chcialo grac przed taka podroza? Czekamy zatem na 3-0 albo 2-2 :)
Tego i tak szybko sie dzis w takich rozmiarach nie spodziewalem. :) Wynik 0-2 x2. Czasem warto zerknac na staty.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live HT 0:0 - SFC - WSW

Myślę, że coś wpadnie... a jak już będzie gol to druga bramka powinna szybko wpaść. Dlatego ov1,5 biorę po @1,7
A może remisik, który praktycznie eliminuje City z play - off? Taki prztyczek od klubów z Sydney dla Melbourne? :)
Post automatycznie złączony:

Tego i tak szybko sie dzis w takich rozmiarach nie spodziewalem. :) Wynik 0-2 x2. Czasem warto zernac na staty.
Albo raczej do kajetu Pana Li :)
edit
live Sydney
56 min. dalej 0-0, pobieram za drobne x po @ 3,15... Co mi tam, spróbuję... GL!
Edit
W 95 min WSW na 1-1, ale już w 98 min Kucharski na 2-1...hehehe....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
A może remisik, który praktycznie eliminuje City z play - off? Taki prztyczek od klubów z Sydney dla Melbourne? :)
Post automatycznie złączony:


Albo raczej do kajetu Pana Li :)
Ale przecież przy remisie WSW będzie miało 5pkt przewagi nad City które będzie miało 3 mecze do rozegrania. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +774
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale przecież przy remisie WSW będzie miało 5pkt przewagi nad City które będzie miało 3 mecze do rozegrania. :)
A patrzyłeś z kim? Nie napisałem, że matematycznie tylko, że praktycznie... To może dodam dla spokojności: jak dla mnie praktycznie mają City przy dzisiejszym remisie pozamiatane...
Edit
Nie ma tematu, remis to był ale "tylko" do 95 min. W 98 min. Sky Blues "zrobiło" 2-1.
Aaa dziś City pojechało 8-0, czyli "walczą" do końca. I dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +685
Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
Live HT 0:0 - SFC - WSW

Myślę, że coś wpadnie... a jak już będzie gol to druga bramka powinna szybko wpaść. Dlatego ov1,5 biorę po @1,7
dobrze prawisz wac Panie i ja w to wchodzę


Sydney FC 1-0 Western Sydney Wanderers
76'
Over 1.5
2.02
Betfair



🦘 znów nie zawiódł 🤑
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2362
snajp 500K

snajp

Użytkownik
Testuje nowe kierunki na jutro : ;)

Połowa z największą liczbą goli:
spotkanie 1 // druga połowa @ 1.92
spotkanie 2 // druga połowa @ 1.94
spotkanie 3 // druga połowa @ 1.93

w ako @ 7.19

Test zaliczony na PIĄTKĘ
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego ja od 8 marca ani raz nie zagrałem takich tripelków , dubelków itd.:rolleyes:
Przecież było by bogato . :sneaky:

Jutro City HC - 2,5 @ 3.1 /// HC - 3,5 @ 5.35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3039
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Na dzis HT over 1.5 @2 i over 2.5 @ 4.3 betfair
Po 4 remisach 0-0 HT z chyba wystarczy juz tej farsy w Kangoorowie.

Mało prawdopodobny jakikolwiek rezultat CS z wczorajszego postu jedynie 3-0 dzis bedzie brany pod uwage. Lekko pobrany 2-3 i 3-3 bo kursy sa mega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2445
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Melbourne City vs Perth Glory:

Arslan + Taggart gol @3.87 bez podatku Betclic 🟥


Dzisiaj o godz. 7:00 rusza ciekawe spotkanie w Australii. Po wczorajszej porażce Western Sydney Wanderers City musi wykorzystać szansę i zbliżyć się do miejsca play-off. Glory walczy, aby uniknąć wooden spoon. Po ustawieniach widać, że będzie to ofensywne starcie i zdecydowałem się na strzelców. Arslan i Taggart to liderzy swoich zespołów. Niedawno z trafieniami, oby powtórzyli to dzisiaj. Dodatkowo zakład ten był pokryty w ostatnich 2 bezpośrednich spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1633
snajp 500K

snajp

Użytkownik
WU vs REDS 11:00

Jak by Unitet wyciągło przynajmniej remis w ostatnim meczu z CCM
to można by powiedzieć ,że nowy objekt jest zaczrowany.
Tak się nie stało i chłopaki muszą liczyć na siebie i myślę , że są w stanie pokonać Reds.

Dlatego pre pobieram lekko WU WIN & BTS @ 3.41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2301
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
WU - Adelaide

buki pokazują że szanse są wyrównane... to ja biorę X2 - @1,53 3:3

Kurs nie powala, jednak widzę, że Adelaida znowu ma zwyżkę formy. Myślę, że nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1760
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
WU vs Adelaide United:

Nestory Irankunda strzeli gola @2.65 bez podatku Betclic✅


Spróbujemy z singlem na Australię. Mocno zastanawiałem się nad Ibusuki, ale jednak idzie niesamowity 18-latek. U Kangurów zawodnik ten robi spora furorę i nic w tym dziwnego, jak na swoim koncie ma już 7 trafień i 6 asyst. Zauważył to Bayern Monachium, który wykupił Nestora za nieco ponad 3 miliony. The Reds walczą jeszcze o udział w play-off i zadanie nie będzie łatwe, ale każdy punkt jest na wagę złota. Western United po otwarciu nowego stadionu radzi sobie mocno średnio i uważam, że to goście mają zwyżkę formy, która pozwoli dzisiaj zdobyć 2-3 bramki. Obie ekipy mierzyły się ze sobą niedawno w Adelaide i tam padł wynik 4:1 dla dzisiejszych przyjezdnych. Hat-tricka zaliczył nasz bohater.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1458
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WU vs Reds
Ostatni mecz sezonu WU na swoim nowym stadionie. Skład optymalny. Tylko miejsce w tabeli do d... Po meczu ma być piknik dla kibiców z drużyną. Wypada gospo chociaż ustrzelić gola. Albo lepiej: 2.
Redsi zaklinaja rzeczywistością, że walczą do końca. Powoli żegna się Irankunda przed wyjazdem do Niemiec, w skladzie ma być Ben Halloran. No to jak im zależy to gol lub 2 to mus 😉
Kierunek: bts, over lecz @ to kpina w biały dzień. Może złapie coś live. GL!
Edit
Wyszło nawet lepiej :) ft 3-3, a i live był udany 👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1493
Lukasz1988!! 542K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Western United Vs Adelaide United 0:0 11'

Adelaide United win @2,15
Adelaide I over 1,5 @2,40
Adelaide I over 2,5 @2,80

W 80' przy 2:3
Over 5,5 @1,90
3:3
Jak to Adelaide wypuścili w ostatnich sekundach to nie mam pytań ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
Heh właśnie pisząc tego posta Adelajda strzela:)

Przynajmniej podałem w temacie live


Ciekawe spotkanie jak na razie gospodarze z gazem.

Pierwsza bramka po fatalnym błędzie bramkarza gości - Delianov, a wcześniej była poprzeczka Riku.

34' James Donachie podwyższa na 2:0 po rzucie różnym.

45+ - ten karny dla mnie strasznie naciągany ale 66- Irankunda kolejny raz dobry wiatr w ataku.

20240416_105927.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1761
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Ht 2-1, fajny meczyk, ładne gole gospo, mówiłem że oni mają niezły zespół ale wyniki fatalne, ba Aloisi już dawno powinien polecieć.
A Reds? Karny z d... Ale dla moich kierunków idealnie :) Liczę, że Redsi ustrzelą jeszcze choć 1. Główny temat wyrobiony. Łączyłem go jeszcze z roznymi i kartkami więc niech się Panowie nie krępują :) KTF!
Edit
Hehe, nawet 2 Redsi jeszcze wsadzili, ale jak dla mnie mogą wszyscy jeszcze strzelać. W koncu soccerowy over a nie ch.... szachy.
Edit
Ft 3-3, dziś wyszło wszystko na 👍👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3275
Do góry Bottom