>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak działa ten cały system ratalny w gamecenter? Zdecydowałem w tym sezonie wypróbować taki sposób i po pierwszym doładowaniu w październiku wszystko działało bez zarzutu, przez cały miesiąc. W listopadzie po odnowieniu miesięcznej subskrypcji/raty działało może 10 dni. Zdecydowałem w tym miesiącu jeszcze raz spróbować opłacić ratę i znów podobnie - po ok tygodniu pakiet przestał działać.

W regulaminie nie ma niestety żadnej wzmianki o tym. Próbowalem nawet do nich pisać kilka razy Ale bezskutecznie...

Miał ktoś podobny problem, albo wie o co w tym chodzi?


Podbijam, mam niestety to samo... wie ktoś coś na ten temat?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cieżko stwierdzić na czym polega problem, bo ja również mam opcję na kilka rat wykupioną i u mnie wszystko działa bez zarzutu, nic mi się nie wyłącza nie muszę nic odnawiać, z tego co widziałem to samo mi pobiera pieniądze z konta ;)

Dla Leniwych :razz: wprowadzenie do WC 2014, widziałem że jest już E2 i chyba E3 również ale E3 jeszcze niedostępna...
http://www.youtube.com/watch?v=mtewCgN3z3A
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z tych LA Kings to mega dziwna ekipa. Potrafią wygrywać mecz za meczem mając kontuzjowane wielkie gwiazdy, a teraz grają w pełnym składzie i podejrzewam, że w tej formie w jakiej są by ich nawet Buffalo ograło... Lepiej, by się szybko ogarnęli, bo na zachodzie rywalicja jest tak duża, że kilka porażek z rzędu w regulaminowym czasie mocno komplikuje sytuację i jak tak dalej pójdzie, to nie zobaczymy ich w playoff.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
takie luźne skojarzenie z wczoraj. Czy wam też Tortorella przypomina Charlesa Mansona z wyglądu i mimiki twarzy? ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Post dotyczący IO, ale mówimy przecież głównie, a w przypadku Team Canada i USA tylko i wyłącznie o zawodnikach NHL, więc zamieszczam tutaj.
Do jutra ekipy hokejowe biorące udział w Sochi mają ogłosić oficjalne rostery.
Kilka drużyn już to zrobiło, m.in Szwajcarzy, Słoweńcy i przede wszystkim Amerykanie. Niektóre powołania spotkały się z ogromną krytyką, dla mnie też przynajmniej jedno z nich jest niczym innym jak kpiną.
Team USA
Goalies
Miller, Howard, Quick
D-mans
Carlson, Faulk, Fowler, Martin, McDonagh, Orpik, Shattenkirk, Suter
Forwards
Backes, Brown, Callahan, Kane, Kesler, Kessel, T.J Oshie, Pacioretty, Parise, Pavelski, Stastny, Stepan, van Riemsdyk, Wheeler
Zacznijmy od małych nieporozumień ????
Brown? Serio? ???? I jeszcze z naszywką kapitana ????
Brać na IO takiego nerwusa i obrzydliwego symulanta to co najmniej dziwne posunięcie. Ten gość, kiedy coś będzie szło nie tak zacznie machać łokciami w okolicach twarzy przeciwnika, jego znak firmowy. Jeśli Amerykanie szukali kogoś z charakterem, to obrali ciekawe kryteria. Formą sportową też się nie broni, no chyba że 14 punktów w 42 spotkaniach kogoś przekonują. Mnie nie.
T.J Oshie.. hmm.. OK, ale nie kosztem Bobby&#39;ego Ryana. RW Sens pracował na te Igrzyska jak nikt inny. TJ jest zawodnikiem bardziej odpowiedzialnym w D, ale w ogóle nie ma startu do młodszego rodaka jeśli chodzi o strzelanie goli i szeroko rozumiany &quot;ciąg&quot; na bramkę. Amerykanom zabraknie ognia. Jedynie Kessel i Parise będący w optymalnej formie mogą być takim gwarantem. Kesler, Backes, Stepan to świetni F, wyśmienici w D (Kesler) i zapewniający komfort na bandach (Backes), ale nie typowi snajperzy (chociaż Kesler 41 goli już raz ubił).
Stastny bardziej za zasługi
Wheeler zabrał miejsce Okposo - czy zasłużenie? Tutaj zdania są już bardziej podzielone. Blake miał lepszy skrócony sezon, ale w tym to K.O wymiata, strzela GWG i IMO jest bardziej kompletny od gracza Jets.
Teraz nieporozumienie największego kalibru
Orpik zamiast E.Johnsona? To jest bardzo kiepski dowcip i cios dla gracza Avs, który gra najlepszy sezon w życiu. Orpik? Luuudzie ???? Obecnie to tylko nieco lepsza wersja Erskina. Wczoraj w matchupie z Jets grał taką kupę, że po prostu żal mi się zrobiło Erika. Brooks nie ma ani strzału (career high 2 gole w sezonie), ani szybkości. O właściwościach jego strzału, a raczej o celności, mógł przekonać się Sid dostając bombę w szczenę właśnie od Brooksa. To powołanie to jakaś komedia. Mam nadzieję, że będzie healthy scratch bo na grę nie zasługuje i tyle. Nominacja Carlsona to też bardzo duże zaskoczenie. Dla mnie niby spoko, bo Caps, ale to Yandle jest lepszym obrońcą i ten rodzynek Coyotes był zdecydowanie lepszym kandydatem od Johna. W D porównywalnie, Keith jest nawet nieco pewniejszy, a w ofensywie #3 zjada Carlsona. Ścisła czołówka D-mans podczas PP. John w przewadze grać nie umie. JC ma jeszcze czas, jest młody, za to Yandle ma 27 lat, więc kolejna okazja nadarzy się dopiero po 30. Naprawdę szkoda Keitha. Niemniej Erika szkoda jeszcze bardziej, bo w tej chwili jest lepszy od Brooksa dziesięciokrotnie.
Absencja Bishopa to już mniejszy spór. Trzeba jednak przyznać, że na dzień dzisiejszy dla wielu jest jednym z kandydatów do Veziny i wielu widziało go w kadrze zamiast Quicka/Howarda. Miller bezdyskusyjna jedynka, najlepszy bramkarz RS i świetny na turnieje. Życzę mu jak najlepiej, bo to jedyny poważny gość w tym kabarecie o nazwie Buffalo Sabres.
Teraz tylko czekać na wybory Kanady i dopiero się zacznie jazda.
Wy co myślicie o wyborach? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 7K

juanroman08

Forum VIP
@michbrze - gdyby jeszcze &quot;Tortilli&quot; dodać takie długie kłaki jak miał Charles to z pewnością można by stwierdzić że coś ma jeden z drugim wspólnego :razz: aczkolwiek twarz łączy te dwie osobowści.
@Yem
Dla mnie ogółem ta kadra to jest niezła kupa. Jak można odstawić Ryan&#39;a to jest dla mnie chore i jeszcze zastępuje go Oshie... nie rozumiem tych wyborów, Orpik chyba jako zadośćuczynienie tego że miał ten wstrząs mózgu...
Brown jest w tym sezonie zawodnikiem nawet nie średniego kalibru, kolejny grający słabo i jeszcze captain ????
Jeśli chodzi o Blake&#39;a to akurat jego powołanie mi się podoba, gość ma ostatnio dobry okres i myślę że będzie bardzo przydatny kadrze, owszem Kyle również prezentuje się dobrze, ale w takim wypadku wyrzuciłbym kogoś innego a powołał obu.
Stastny tak jak napisałeś, bardziej za zasługi niż jakikolwiek poziom prezentowany w tym sezonie, ogółem to nie mogę zrozumieć takiej polityki powołań... co to ma być :?: Gra o złoto czy może jak wszystko spier..... :?:
Brak Yandle&#39;a to osobiście dla mnie śmiech na sali, Amerykanie sami sobie strzelają w stopę...
Carlson niby ok, ale mozna było wybrać np. Johnsona i to nie tylko tego z Colorado ale również tego z Jackets. Za Stastnego widziałbym Dubinskiego, który w mojej ocenie całkiem nieźle wygląda w barwach CBJ, zwłaszcza jego świetna gra w PK z pewnością przydałaby się USA.
Odnośnie bramkarzy to wybór oczywisty i chyba innego nikt się nie spodziewał, szkoda że nie ma Ben&#39;a ale tak jak pisali i mówili brakuje mu doświadczenia, a wybrani bramkarze z pewnością są o wiele bardziej przystosowani do gry pod presją.
Nie podoba mi się ta kadra, szkoda mi kilku graczy bo przez złe wybory mogą tutaj mieć spore problemy, ale to już nie mój biznes.
Na kadrę Kanady już się nie mogę doczekać, mam nadzieję że nie doznam szoku, ale Mike B. wie co robić ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Po ogłoszeniu rosteru Czech nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ludzie odpowiedzialni za selekcję postawili sobie za punkt honoru dokonać jeszcze głupszych wyborów od drużyn, które zrobiły to wcześniej. Tym samym otrzymujemy mieszankę, która IMO o medalu może zapomnieć. A mogło być tak pięknie.
Goalies:
Ondřej Pavelec (Winnipeg Jets)
Jakub Kovář (Jekatěrinburg)
Alexander Salák (Petrohrad).
Defense:
Marek Židlický (New Jersey Devils)
Ladislav Šmíd (Calgary Flames)
Radko Gudas (Tampa Bay Lightning)
Michal Barinka (HC Vítkovice Steel)
Lukáš Krajíček (Dinamo Minsk)
Michal Rozsíval (Chicago Blackhawks)
Zbyněk Michálek (Phoenix Coyotes)
Tomáš Kaberle (Rytíři Kladno).
Forwards:
Jaromír Jágr (New Jersey Devils)
Patrik Eliáš (New Jersey Devils)
Tomáš Plekanec (Montreal Canadiens)
Aleš Hemský (Edmonton Oilers)
Jakub Voráček (Philadelphia Flyers)
Michael Frolík (Winnipeg Jets)
Martin Hanzal (Phoenix Coyotes)
Vladimír Sobotka (St. Louis Blues)
Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning)
Milan Michálek (Ottawa Senators)
David Krejčí (Boston Bruins)
Roman Červenka (Petrohrad)
Petr Nedvěd (Bílí Tygři Liberec)
Jiří Novotný (HC LEV Praha)
W Czeskiej kadrze od zawsze były układy, układziki, ale na najważniejszą sportową imprezę trzeba o nich zapomnieć, albo po prostu tyle nie chlać, bo nie wierzę, że Hadamczik ustalał skład na trzeźwo.
42-letni Nedvěd zamiast grającego sezon życia w żenująco słabym Calgary Hudlera to wystarczający powód żeby przywrócić prohibicję w Czechach!
Co z Vrbatą? Gość ma świetną chemię z Hanzalem, a nie ma go w kadrze. Gdzie Fleischmann? Świetny playmaker też nie znalazł uznanania w oczach trenera.
Kimże są Barinka i Krajicek, żeby stawiać ich przed defensorami pokroju Hejdy i Kindla? M a s a k r a, &quot;dzięki&quot; temu i tak kiepska D Czechów jest teraz jeszcze gorsza. Byłbym zapomniał o wypalonym Kaberle. Co on tam w ogóle robi, skoro nawet w rodzimej lidze radzi sobie przeciętnie?
Czesi tym samym przebili Jankesów, co wydawało się niemożliwe.
E: wyczytałem na HF, że Barinka jest zięciem Hadamczika. Żenada, po prostu żenada.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Może i rzadko.. ale Pingwiny właśnie to są bestie na wyjazdach. Oni mogą przegrywać, ale poddać się nie poddadzą! I po raz kolejny Crosby, udowodnił jakim jest wielkim i ważnym zawodnikiem Pens. Też bym nie przypuszczał, że wstaną z tego dołu. Ale póki oni grają i jest na lodzie Crosby wszystko może się wydarzyć. Zawodnik kompletny jeszcze, w karnych zapieczętował wygraną bo jedyny trafił. Także, wygrana moich ulubieńców cieszy. Determinacja i zdobywanie celów, z meczu na mecz Pingwinów nawarstwia się i może być tylko lepiej. Zwłaszcza, że górują w swojej konferencji i oby to dobrze górowało na finały, mimo że to nich jeszcze daleko ;).
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W sumie to najwięcej zasługi w tej wyrównującej bramce miał Kunitz, który wyłożył krążek jak na tacy Crosbiemu. Sidney akurat zagrał średnie spotkanie, ale nie umniejsza to faktu , że dobił w karnych olewackich, spustoszałych i będących myślami na krańcach wszechświata Nucks.
Chciałbym tylko wiedzieć, co miał w głowie Tortorella będąc świadomym utraty przewagi 2 bramek na własnym terenie w zaledwie 20 sekund w samej końcówcę, dokłądając do tego oczywiście świetne zaangażowanie swoich chłopaków w partyjce karnych ????
reakcja: &quot;bezcenna&quot;
Tak nawiasem mówiac, po tym zwycięstwie Bylsma ustawnowił jednocześnie rekord zwyciestw jako head-coach Penguins wyprzedzając Eddie Johnstona
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
233 zwycięstwo w karierze, pod wodzą ekipy Pens, Bylysma zanotował i to nie jest koniec. Ta liczba będzie większa i wyniki będą obiecujące.. ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
@Yem
Czesi wybrali opcję &quot;zaskoczmy wszystkich&quot; :grin: Bezlitosne są niektóre wybory naprawdę, brakuje słów... Osobiście brak Hudlera w Czeskiej reprezentacji traktuje jako największe zaskoczenie z pośród wszystkich wyborów każdego kraju. Nie ma miejsca dla Hudlera, a jest Novotny... (czas umierać panowie).
No i jeszcze ten Nedved z Liberca... mają w KHL Petruzalka pod nosem, gość gra dobry sezon to nie lepiej grać drużyną oldboys. Czesi wygrali konkurs...

Co sądzisz/sądzicie na temat wyborów w Kanadzie, osobiście mam kilka &quot;smutków&quot; oczywiście ciężko jest tu polemizować z wyborami bo cała reprezentacja wydaje się być potężna, ale jak dla mnie brak Letang&#39;a i Jeff&#39;a Skinner&#39;a jest dużym zaskoczeniem, Letang za Pietrangelo czy też za Bouwmeester&#39;a to nie był by głupi pomysł, zwłaszcza za tego drugiego, który nic wielkiego nie pokazuje w tym sezonie. Skinny za Cartera lub Benn&#39;a why not ? to samo z Jamesem Neal&#39;em.
Fajnie że jest Kunitz bo on zasłużył w pełni, ale wydaje mi się że to kosztem St.Louis&#39;a co jest trudnym wyborem. Z pozostałych opcji to cieszy mnie obecność Sharp&#39;a, który również mocno sobie zapracował na to miejsce. Linie ofensywne potężne, co do defensywy mam jak zawsze kilka uwag, ale to już przed samymi IO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zupełnie nie rozumiem trenera LA Kings jeśli chodzi o wybór pierwszego bramkarza. Quick co prawda jest dobry, ale dlaczego po powrocie po kontuzji jest on od razu pierwszy bramkarzem, skoro Jones ma o niebo lepsze statystyki, jest wielkim talentem, a nawet Scrivens gra w tym sezonie dużo lepiej od Quicka? Może warto postawić na to co kto aktualnie gra, a nie na magię nazwiska i genialną formę dwa sezony temu? Jones broni 95% strzałów w 11 meczach, a nie dostaje szansy gry ???? .
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kings tak czy siak zapewne zajmą 6 miejsce na Zachodzie(no przy bardzo pomyślnych wiatrach 5), więc co im szkodzi trochę poeksperymentować z bramkarzami, by wybrać jak najlepiej do fazy playoffs i ostarać się powtórzyć to co było w sezonie 2011/2012, kiedy to rozgromili wszystkich w playoffs wychodząc dopiero z 8 miejsca?
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sęk w tym, że Quick po wyleczeniu kontuzji jest w bardzo dobrej formie i kilka razy przyczynił się w dużej mierze do wygrania meczu przez swoj team wspomagając jednocześnie ich kulejaca ofensywę. Owszem, Jones zaliczył super debiut w NHL, ale w miarę upływu czasu zaczął gasnac. Wyszedl brak doświadczenia i być może narastajaca presja. Póki co zostaje mu permanentna rola backupa
Quick jest prawdziwym numerem 1 w bramce tego zespołu i pracował na to długo. Podejrzewam, że nawiązujesz do przegranego meczu w Detroit, ale fakty są takie że Wings nie powinni tego wygrać poprzez tą wyrównujące bramkę w końcówce, która w ogóle nie powinna zostać uznana. Mówię to bardzo obiektywnie jako tan Skrzydeł ;)
Btw. Scrivens został oddany do Edmonton
 
Do góry Bottom