>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt:
25.07.2012 r.
Peru Primera Division

Sport Huancayo - Jose Galvez Chimbote ANTY 2 R ⛔ (0:1)
Tutaj (powyżej) UWAGA! Druga już taka sytuacja, gdy bukmacher i algorytm nie zgadzają się co do tego, kto jest faworytem. Poprzednio rację miał bukmacher a ten typ jest z gatunku &quot;ryzykownych&quot;.
W takim przypadku nie muszę dodawać, że typ/kurs wg Antyfaworyta NIE jest atrakcyjny.

Inti Gas Deportes - Club Sportivo Cienciano ANTY 1 R ⛔ (1:0)

Korea Południowa K-League

Chunnam Dragons - Sangju Sangmu Phoenix ANTY 1 R ✅ (0:0)

Pohang Steelers - Gangwon FC ANTY 1 (+) ✅ (1:2)
Seongnam Ilhwa Chunma - Jeonbuk Hyundai Motors ANTY 2 R ✅ (0:0)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kurs Algorytmu dla nocnych graczy:
Boa - America Mineiro - 2A kurs 2,0
powodzenia
Miał rację &quot;Antyfaworyt&quot;.
Jeśli znajdę czas to zrobię poprawki w &quot;zwyklym&quot; aby tak na siebie nie nachodziły ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
jak dla mnie to algorytm w korei trafił 3 na 3 bo wyłączenie najniższego kursu jest według mojej &quot;teorii&quot; najważniejsze w bukmachercel. Bo na tym na buki &quot;dymają&quot;
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
jak dla mnie to algorytm w korei trafił 3 na 3 bo wyłączenie najniższego kursu jest według mojej &quot;teorii&quot; najważniejsze w bukmachercel. Bo na tym na buki &quot;dymają&quot;
Zgadza się, trafił 3 na 3. Tak jest to liczone od początku. Faworyt nie wygrał meczu.
Natomiast Typerzy mają od tego głowy, żeby obstawić to co uważają za stosowne.
Nocne mecze brazylijski i peruwiański, też weszły. Osobiście je zagrałem i wygrałem. Żałuję, że nie zdążyłem koreańskich.

Można chyba powiedzieć, że &quot;Antyfaworyt&quot; &quot;daje radę&quot; ???? . Jest to w tym momencie jedyny znany mi usystematyzowany zbiór myśli/założeń, przelany w formę programu a dotyczący w zasadzie wysokich i bardzo wysokich kursów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt:
25.07.2012 r.
Peru Primera Division

Sport Huancayo - Jose Galvez Chimbote ANTY 2 R
Tutaj (powyżej) UWAGA! Druga już taka sytuacja, gdy bukmacher i algorytm nie zgadzają się co do tego, kto jest faworytem. Poprzednio rację miał bukmacher a ten typ jest z gatunku &quot;ryzykownych&quot;.
[...]
Tak jak napisałem powyżej. To jest jakaś b. specyficzna sytuacja. Prawdopodobnie, należy uznać za faworyta zespół &quot;wskazany&quot; przez bukmachera i grać przeciwko niemu.
Ja tak właśnie dzisiaj zrobiłem i dobrze na tym wyszedłem. Grałem więc wyjątkowo przeciwko Algorytmowi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt:

28.07.2012 r.
Szwecja Allsvenskan
Helsingborgs IF - IFK Norrköping ANTY 1 (-) ✅ (1:2)
Edit: Mecz chyba zacięty (sześć żółtych kartek ...).

Japonia J-League
Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima ANTY 2 (+) ✅ (2:2)
UWAGA!
Tutaj (w powyżej cyt. spotkaniu) raczej Algorytm i bukmacher nie zgadzają się co do tego, kto jest faworytem spotkania/drużyną choć trochę przeważającą. Wiecie co może się stać, na podstawie poprzednich dwóch podobnych przykładów ... Zagracie tak jak uważacie za stosowne.
Właściwie nie wiem czy nie zaistniała taka potrzeba aby się ponownie oficjalnie tutaj określić i powiedzieć, że w tym konkretnym i podobnych przypadkach gramy przeciwko faworytowi bukmachera?
Edit: Remis, więc również faworyt nie wygrał. kimkolwiek był :grin:
Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka ANTY 1 (+) ⛔ (4:1)

Korea Południowa K-League
Chunnam Dragons - Jeonbuk Hyundai Motors ANTY 2 (+) ⛔ (2:3)
Edit: Tu na &quot;usprawiedliwienie&quot; można powiedzieć, że trop był dobry. Remis przestał być remisem w doliczonym czasie gry.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Norwegia 2 liga
Vinbjart-Randaberg 1 1A kurs 1,8 ⛔ 0-1
Szwecja II liga
Jonkopings-Degerfors 1 1a kurs 1,8 ⛔2-2
To na dziś z Algorytmu. Do wszystkich którzy śledzą wątek, dziś, mimo bogatej już oferty lig w Europie to musimy poczekać do minimum 5 kolejek żeby był sens sprawdzać algorytmem
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt:

29.07.2012 r.
Norwegia Eliteserien
Tromsö IL - Rosenborg BK ANTY 2 R ✅ (1:1)
Peru Primera Division
Universitario de Deportes - Universidad Cesar Vallejo ANTY 2 R ✅ (1:1)

W tych ww. przypadkach jest różnica zdań pomiędzy Algorytmem a bukmacherem, kto jest faworytem.
To może być więc ten wyjątek, kiedy grać należałoby (?) przeciw Algorytmowi.
Edit: w przypadku ww. spotkań widać, że nieważne kto jest faworytem ???? . Wystąpił remis więc wynik pozytywny, niekorzystny dla faworyta ktokolwiek nim jest.
--
Norwegia 1. Divisjon
Sandefjord Fotball - Il Hödd ANTY 1 (+) ⛔ (1:0)
---
Te plusiki i minusiki w nawiasach oraz lierka &quot;R&quot; są dosyć plynne, ponieważ znowu zamierzam je inaczej przyporządkować. Projekt jest w ruchu. Był jest i będzie (aby reagować na błędy) zmieniany na bieżąco. Jest dynamiczny, co tak wku .... wia/ało i będzie wk .... wiać &quot;Ludzi - Meteoryty&quot; wpadających tutaj od czasu do czasu, żeby wysączyć z siebie trochę sfrustrowanych myśli i nieświeżego oddechu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt:
[...] Projekt jest w ruchu. Był jest i będzie (aby reagować na błędy) zmieniany na bieżąco.[...]
... ale w zw. z brakiem czasu nie będzie &quot;realizowany&quot; publicznie. Do odwołania. Niestety, trochę mi to zajmuje aby typy znajdywać, logować się, zamieszczać, opisywać i &quot;rozliczać&quot;/edytować.
 
antares80 0

antares80

Użytkownik
Witam
Bede szczery. Caly ten algorytm to jedna wielka sciema i jeszcze wieksza kompromitacja. Naprawde skoncz juz ten caly kabaret bo to juz zalosne. Pomysl o niektorych graczach ktorzy moga korzystac z tych twoich swietnie oplacalnych typów, ciekaw jestem ile kasy juz oddales bukom ???? zajmij sie analizowaniem statystyk, druzyn, poszczegolnych zawodnikow, informacji o transferach , kontuzjach, H2H itp itd....a nie opowiadasz tu bajki o niby algorytmie do meczow pilki noznej ???? matematyka jest istotna ale na niej samej nie ma tu co polegac. domyslam sie zreszta ze pewnie wiedze o niej tez masz mierną....bez urazy ,Pozdro
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=antares80;2991864]Witam
Bede szczery. Caly ten algorytm to jedna wielka sciema i jeszcze wieksza kompromitacja.
Witaj.
Podaj proszę w Twojej szczerości przykłady na ściemę a właściwie wielką ściemę. W przypływie szczerości mógłbyś podać również przykład kompromitacji? Zwłaszcza, że jest jeszcze większa niż wielka ściema.

Naprawde skoncz
Czy bierzesz pod uwagę, że to nie Ty, nawet w trybie nakazującym o tym zadecydujesz?

bajki o niby algorytmie do meczow pilki noznej:smile:
Faktycznie, &quot;niby algorytm&quot;. Nikt go jeszcze nie widział, hę? :grin:

twoich swietnie oplacalnych typów,
&quot;Świetnie opłacalnych&quot;? Zdaje się, że nie rozróżniasz (?) setek tematów z &quot;kuponikami&quot; w innym Dziale od tego eksperymentu na żywo, z algorytmami. Być może nawet nie zadałeś (?) sobie trudu zaglądnięcia w ogólne założenia choćby i takiego &quot;Antyfaworyta&quot;.
Czy wiesz może, jaką funkcję mają w zamierzeniu pełnić te algorytmy wobec Wielkich Umysłów Wielkich, Szacownych Typerów i Graczy?
... No ale przecież algorytmy to wielka ściema, więc faktycznie, nieinteresowanie się ww. zagadnieniami byłoby to konsekwentne postępowanie.
ciekaw jestem ile kasy juz oddales bukom ????
Zaspokoję Twoją ciekawość, w zakresie szczątkowym. Wskazówkę znajdziesz np. w typach &quot;Antyfaworyta&quot;. Wystarczy obliczyć ile otrzyma bukmacher kiedy algorytm trafi tak wielkie kursy ze skutecznością co najmniej 50% (np. 2 z 4, 3 z 4) a ile z tego mam ja. Przy czym kurs 2.00 przy liczbach, o których mowa to niski kurs.
pewnie wiedze o niej tez masz mierną
Bingo! Trafiłeś mnie. Kilka razy &quot;zwierzałem się&quot; z tego Userom ale być może przeoczyłeś tę straszną tajemnicę ????
zajmij sie analizowaniem statystyk, druzyn
Pomijam tym razem Twój tryb &quot;nakazujący&quot; i Ci odpowiadam pytaniem:
jak uważasz, na czym się opiera ten zapis algorytmiczny, skąd bierze dane?
Sorry, zapomniałem, że nie ma żadnego zapisu ;)
Reszty nie komentuję. Raczej musiałbym przekonywać, że nie jestem wielbłądem a nie mam zamiaru nikogo przekonywać, jak również polemizować z osobistymi odczuciami.

bez urazy ,Pozdro
Właśnie. Pzdr.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Po co ktoś wchodzi i rzuca mięsem na prawo i lewo zamiast wnieść chociaż &quot;konstruktywną krytykę&quot;? wszyscy gramy przeciw bukom i powinniśmy byc jednej stronie ????
tak swoją drogą to fajny był ten eksperyment... i algorytm niezły wynik tam osiągnął...tak jak człowiek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... Co w ostatnich dniach zrobiłem w &quot;Antyfaworycie&quot;:
- wyeliminowałem (jednak) prognozę meczów z najbardziej ryzykownymi typami (ANTY 1 R, ANTY 2 R) bo faktycznie jest ona na zasadzie &quot;na dwoje babka wróżyła&quot; ... W procentach, 50% możliwość wystąpienia zdarzenia to dla mnie za mało. Po co robić sobie złudzenia?
- dodałem prognozę dwóch rodzajów spotkań, w których jestem pewien, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo zwycięstwa Gospodarzy (przeciw faworytowi) oraz &quot;czystego&quot; remisu, tak więc będą to &quot;czyste typy&quot;, &quot;1&quot; albo &quot;X&quot;. Będą one oznaczone następująco: 1 (-), X (-).
Tzn. może trochę inaczej bo zapytacie pewnie, &quot;a dlaczego minusiki&quot; (w tych nawiasach)?
Dlatego, że są to ogólnie typy o mniejszym prawdopodobieństwie wystąpienia ale jeśli już wystąpią to będzie &quot;czysty&quot; remis lub &quot;czysta&quot; jedynka (zdarzenia traktowane jako niepomyślne dla faworyta oczywiście ...). Należy je traktować jednak jako typy &quot;ze wskazaniem&quot;.
Zwłaszcza, że pozostałe symbole tzn. ANTY 1 (+), ANTY 1 (-), ANTY 2 (+), ANTY 2 (-) a używane do tej pory, nadal &quot;obowiązują&quot;.

W przypadku niezgodności &quot;Antyfaworyta&quot; i bukmachera w kwestii takiej, kto jest faworytem meczu z dotychczasowych doświadczeń wynika, iż powinniśmy wówczas przyjąć punkt widzenia bukmachera i stawiać przeciwko jego faworytowi. (I w konsekwencji, &quot;przy okazji&quot;, kurs otrzymamy wyższy niż gdybyśmy w przypadku tego spotkania przyjęli punkt widzenia &quot;Antyfaworyta&quot;).

Może jeszcze jedno ... Zanim Ktokolwiek wparuje tutaj z impetem aby sobie zaistnieć i pogadać, powiedzieć coś mądrego, pośmiać się, zwrócić uwagę itp, itd. proponuję wcześniej zapoznać się z przedstawianą tematyką.
W innym przypadku nie widzę możliwości dialogu bo byłaby to rozmowa dosłownie o niczym.
Nie zamierzam wyręczać czyichkolwiek szarych komórek i tłumaczyć po raz enty co jest meritum, jakie są założenia i w ogóle OCB.
Polecam przy okazji, sprawdzenie czy istnieją już programy do valuebetów (nie piszę o stronach &quot;wyliczających&quot; Online możliwy typ, który jest &quot;value&quot;) albo do typowania meczów o bardzo wysokich kursach. Nie ma takich? No proszę ...
Może są, tylko ktoś kto posiada taki program nie ujawnia się z nim. Ciekawe dlaczego? :grin:
W ogóle, najchętniej to załączyłbym jakąś &quot;legendę&quot; (dotyczącą stosowanych symboli) w formie sygnaturki ale w moim przypadku nie jest to wykonalne technicznie, więc jeśli posiadacie receptory wzroku to ich po prostu używajcie do &quot;skanowania&quot; tego tematu.
I to co powtarzam zawsze ale co niekiedy chyba nie dociera do wszystkich: program jest i będzie zawsze dodatkiem do tego co wygeneruje ... ale Wasz umysł. Będzie zawsze pomocnikiem. Taka jest jego podstawowa funkcja.
Polecam to podejście zwłaszcza amatorom &quot;łatwego myślenia&quot;, którzy uważają, że otrzymają podane na tacy prawidłowe w 100% typy. Za friko i bez kiwnięcia palcem u nogi, o ruchu szarych komórek nie wspominając.
Tak więc, nie otrzymacie typów podanych na tacy. Nie zostaniecie milionerami bez wysiłku. Jeśli uważacie inaczej, lepiej dla Was abyście tutaj nie wchodzili.
 
Do góry Bottom