>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym będzie tutaj temat zbiorczy dla piłki na obu kontynentach amerykańskich. Rzecz jasna Brazylia, Meksyk, Chile i Argentyna będą miały swoje odrębne tematy, więc prosiłbym o pisanie w odpowiednich tematach. Tutaj piszcie od Kanady, po Paragwaj.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wenezuela, 20:30
Tucanes - Atl. Venezuela
ht/ft - 2/1 @ 29 - Bet365

Tutaj spróbuję upolować coś ciekawego z porządnym kursem. Jest to drugi mecz tych ekip, nie wiadomo czy to specjalnie czy nie, ale w pierwszym ich meczu, na wyjeździe Tucanes do przerwy prowadziło 2-1, wcześniej było 2-0. W drugiej wyrównanie i pod koniec meczu gospodarze na 3-2. Dziś sądzę, że może być podobnie, nie jest to potwierdzone info, ale nie przekonamy się jak nie spróbujemy. O samych drużynach niewiele mogę powiedzieć, nie są to ekipy, które będą walczyć o mistrzostwo. Ciężko wskazać faworyta, ale za drobne warto zagrać łamańca. GL.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mineros - Zulia @1,45 ✅ 2:0
Yaracuyanos - Zamora DNB @1,33 zwrot 1:1

Dep. Petare - Anzoategui DNB @1,50 ✅ 0:1

AKO: 2,89 bet365 był zwrot jeden, więc policzone za 2,18
Pierwsza kolejka Clausury w Wenezueli. Ja stawiam na faworytów, trafili na takie mecze, gdzie powinni sobie poradzić ze swoimi rywalami, gdyż nie są zbyt wymagający, ale zabezpieczam się w dwóch przypadkach DNB. Mecz numer 1 to spotkanie zwycięzcy Apertury z typowym średniakiem ligi. Mineros u siebie bardzo dobry bilans w Aperturze 6-2-0 i w bramkach 17:6. Zulia na wyjazdach strasznie kulawo, w sezonie otwarcia było to 1-5-3 a rok temu odpowiednio 1-2-5 (Apertura) i 0-4-5 (Clausura). Nie widzi mi się jakaś zażarta walka, zwycięstwo gospodarzy powinno być formalnością. Odszedł ich napastnik najlepszy, Valoyes, ale to tyle jeśli chodzi o osłabienia. Z zespołu gości odszedł młody i obiecujący 19-latek Arteaga (16/5) i doświadczony pomocnik Florez (10/0). Drugi mecz to spotkanie Yaracuyanos z Zamorą. O ile u siebie Zamora jest bardzo mocna (a szczególnie ich defensywa) to w grze na wyjeździe już tak kolorowo nie jest, chociaż i tak w ogólnej skali ligi plasują się w czołówce. Wygrali rok temu Clausurę i od kilku lat stale walczą w o najwyższe miejsca. O drużynie gospodarzy powiedzieć mogę tyle, że w Aperturze zdobyła jedynie 6 punktów i potrzebne są tam zmiany, bo jeszcze niedawno na luzie byli w środku stawki. Zaufam gościom, jednak podeprę się DNB, gdyż z grą na wyjazdach Zamora nie jest jakaś ekstra, jednak to co strzelają umieją dowieźć. Ostatnie spotkanie - z jednej strony zespół, który w Aperturze nie wygrał u siebie meczu 0-6-3 a z drugiej topowa drużyna ligi, chyba najbardziej znana w Wenezueli. Uważam, że na Estadio Olímpico de la UCV są w stanie zwyciężyć, ale tak jak w przypadku Zamory - podpieram się Draw No Betem.

Taka rozkminka mnie naszła na 1 kolejkę, ze stawką ostrożnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
13.01.2014
Kostaryka - Primera Division
Belen - Puntarenas
1 @2.63 Bet365 5/10 ✅✅✅
1X @1.5 Bet365 10/10 ✅✅✅
Również w Kostaryce rozpoczynamy sezon w ten weekend. W spotkaniu kończącym pierwszą kolejkę Puntarenas zmierzy się z &#39;czerwoną latarnią&#39; poprzedniego sezonu, a więc ekipa Belen. Na wstępie powiem, że rekiny nie powinny wywieźć kompletu punktów z trudnego terenu, a nawet mogą wrócić z zerowym dorobkiem punktowym. Goście, z tego co czytałem na ich oficjalnej stronie, z wielkimi przerachowaniami w składzie, i tu widzę szansę na sukces gospodarzy. Gdy do tego dorzucimy h2h, w którym wygląda to naprawdę przyzwoicie - 10-2-0 . Odpowiednio gospodarz - remis - gość. Jak widać coś tu jest na rzeczy i zwykle wygrywają gospodarze, toteż w ich stronę idę.
\No i bardzo łatwa wygrana gospodarzy, momentami było widać że tak jak mówiłem, goście nieuporządkowani taktycznie, a gospodarze wielką wolą walki dali radę. Pewne 2-0.
@Down: a tutaj specjalnie też obserwowałem, widzę że typ wszedł, ale gdyby pograć to live w drugiej połowie to mżna było naprawdę ogromny kurs podłapać ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Polecam jeszcze tak na szybko dość over w meczu Carmelita - Ajaluelense. Goście powinni wywieźć jakieś punkty ze stadionu Alejandro Morera Soto, jednak myślę, że nie bez problemów. Carmelita u siebie całkiem całkiem sobie radzi, pada też sporo bramek, a kurs w okolicach ~2,00 gdzie jest to liga BTS&#39;owa jest zachęcający.

over 2,5 @1,95 Expekt / Betclic @1,99 Sbobet ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik

Herediano - Puntarenas

Herediano to jeden z najlepszych klubów z Kostaryki, zmierzy się w nocy z ligowym średniakiem. Jak na razie gospodarze idą jak burza, mieli 1 miejsce w Invierno, jednak w finale przegrali z Alajuelense, zaczyna się Verano i już wygrali 3:1 na wyjeździe z CS Uruguay. Ogólnie gracze z Heredii są ofensywnie nastawieni, dodatkowo po pauzie wraca ich supersnajper Nunez (przez 3,5 sezonu gry 97/54) i jest bardzo optymistycznie nastawiony do dzisiejszego spotkania, jednak bardzo respektuje ekipę gości, z czym się zgadzam, bo Puntarenas wcale nie musi tutaj przegrać wysoko.
Estuve disputando el No Descenso con Limón ante Santa Bárbara y Puntarenas, todos los partidos lo jugamos a muerte, estoy seguro que Puntarenas va a venir a darlo todo, tienen un gran entrenador, buen equipo, esperemos que vengan hacer un buen partido.
Wystartowali falstartem (0:2 z Belen) ale myślę, że są w stanie tutaj powalczyć. Widzi mi się over w tym meczu, jak goście zdołają coś trafić to dobrze, jednak ostatnia forma Florenses jest na tyle dobra, że nawet sami mogą go pokryć.

over 2,5 @1,60 Marathonbet ✅ 3:1

Nunez już bramka po przerwie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Znowu zagram w stronę Herediano, są w formie i myślę, że są w stanie wygrać Verano na luzie. Belen dobrze zaczęło sezon, ale nie są jacyś bajeczni, Invierno skończyli na ostatnim miejscu z siedemnastoma punktami na koncie. To trudny teren, ale goście są w takiej formie, że na moje na razie nikt nie może ich zatrzymać (poczekamy do meczów z Alajuelense i Saprissą). Do gry w Herediano wrócił Nunez, który strzelił już bramkę w ostatniej kolejce, więc ofensywa z nim wygląda jeszcze lepiej. Kursy ostro pospadały, więc gram zwycięstwo gości w dublu.
A drugi typ to DNB na Saprissę. Uważam, że są w stanie wywieźć punkty przeciwko Carmelicie, taki typowy średniak. Jest początek sezonu zamknięcia, więc biorę DNB, bo przyznam, że lekko mnie zdziwili porażką u siebie z Zeledon, ostatnio jednak już wygrali, więc wszystko w dobrym kierunku powinno zmierzać, czyli do play-offów i jak co sezon walki o mistrzostwo.
Carmelita - Saprissa DNB @1,40 zwrot 2:2
Belen - Herediano @1,36 ✅ 1:4
AKO: 1,90 bet365
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Aurora - Club Universitario / 1.95 WilliamHill
vs

Analiza: typ dla lubiących ryzyko &amp; tych którzy opierają swoje typy na statystykach.
Na dzisiejszy wieczór a w zasadzie za pół godziny wyhaczyłem spotkanie z oferty na
williamie w lidzie Boliwijskiej. Zauważyłem zależność w H2h, gdzie obie drużyny spotkały
się ze sobą niejednokrotnie i w ponad 60 % górą byli gospodarze :
29/11/13 Aurora 4 - 1 Club Universitario ✅
30/08/13 Club Universitario 3 - 3 Aurora
05/05/13 Club Universitario 2 - 0 Aurora ✅
17/02/13 Aurora 1 - 1 Club Universitario
08/11/12 Club Universitario 3 - 3 Aurora
02/08/12 Aurora 2 - 1 Club Universitario ✅
04/05/12 Club Universitario 2 - 1 Aurora ✅

08/03/12 Aurora 0 - 2 Club Universitario
21/04/11 Aurora 2 - 2 Club Universitario
30/01/11 Club Universitario 3 - 1 Aurora ✅
14/11/10 Club Universitario 2 - 0 Aurora ✅
12/09/10 Aurora 2 - 1 Club Universitario ✅
18/04/10 Aurora 2 - 1 Club Universitario ✅
13/03/10 Club Universitario 3 - 2 Aurora ✅
28/06/09 Aurora 1 - 0 Club Universitario ✅
26/04/09 Club Universitario 2 - 1 Aurora ✅

25/05/08 Aurora 0 - 0 Club Universitario
16/03/08 Club Universitario 0 - 0 Aurora
30/09/07 Aurora 2 - 1 Club Universitario ✅
26/08/07 Club Universitario 2 - 0 Aurora ✅
01/05/07 Aurora 1 - 0 Club Universitario ✅

07/03/07 Club Universitario 2 - 4 Aurora
27/09/06 Club Universitario 1 - 0 Aurora ✅
20/08/06 Aurora 3 - 1 Club Universitario ✅
01/06/06 Club Universitario 2 - 1 Aurora ✅

16/04/06 Aurora 2 - 4 Club Universitario
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
vs

Bolivar - Nacional Potosi -0,75 @1,300 ⛔ 2:1
vs

Real Potosi - The Strongest +0,5 @1,475 ⛔ 1:0
To co Strongest w 2 połowie robiło to woła o pomstę do nieba. Spokojnie mogli wygrać, była cała masa sytuacji, słupki, czasem bramkarz ratował Real. No cóż, świetnie weszli w sezon ????
AKO: 1,91 bet365
Zaczynamy sezon w Boliwii, to dopiero 1 kolejka, ale zdecyduję się już postawić na faworytów. Jak wiadomo są to dwie najsilniejsze ekipy z kraju, który &quot;żyje&quot; z rolnictwa i przemysłu wydobywczego. Mecz numer 1 to zdecydowany faworyt bukmacherów (i mój) nie tylko w tym meczu, ale i jako zwycięzca sezonu zamknięcia. W Aperturze brakło im wygranej, co wykorzystało właśnie Strongest. Bolivar jest bardzo silną ekipą, teraz dyrektorem sportowym został Soria - legenda Bolivaru - który zakłada wygranie Clausuli i powrót do taktyki z trzema obrońcami (3-4-1-2) O tym napisali trochę tutaj i tu. Piszą tam m.in, że do składu wraca Arrascaita, Cardozo. W ataku tradycyjnie dwie strzelby, czyli Arce i Ferreira. Na luzie są w stanie wygrać. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że to przez Nacional gospodarze nie wygrali Apertury, więc będzie chęć zemsty, oj będzie ???? . Wspomnę jeszcze, że wzmocnili się Pedrielem, który w Turcji całkiem dobrze sobie radził.
Drugi mecz to Real, który obudził się pod koniec Apertury i wygrał ostatnie 5 spotkań kontra zawsze solidne Strongest. Tutaj krótko, myślę że są w stanie wygrać, mają dobry skład, ale jest to 1 kolejka + wyjazd. Dlatego biorę dodatnie handi. U nich praktycznie całą grę robi napastnik Reinoso i niezniszczalny oraz niezawodny Escobar, koleś mimo 34 lat na karku ciągnie tą ekipę za jaja. Dobry duch drużyny a przy tym bardzo skuteczny. Jeśli obaj wystąpią (czego dowiemy się jakąś godzinę przed meczem?) o typy jestem spokojny.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Tak bez zbędnego lania wody to polecam czystą 2, w meczu CSU - Alajuelense. Goście są w dobrej formie, jest początek sezonu zamknięcia i na pewno nie będą chcieli odstąpić Herediano choćby na punkt. Sezon otwarcia wygrali, więc są mocni i zmotywowani, by wygrać po raz drugi, nic nie daje takiej przyjemności jak wyższość nad rywalami ???? a szczególnie nad właśnie pokonanym Herediano w finale Apertury . Ofensywa mocna, a CS Uruguay nie potrafi w większości spotkań wykorzystać atutu własnego spotkania. W sumie wszystko przemawia za tym, by pograć gości. Kursy już trochę pospadały, ale w WilliamHill stoi jeszcze po niezłym @1,73 i to pobieram. Ewentualnie można spróbować BTS @1,87 bwin, bo Kostaryka to bardzo BTS&#39;owa liga.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: River Plate - San Lorenzo / Goście wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/argentina/torneos-de-verano/river-plate-san-lorenzo/vP0A5c9U/
Liga: Argentyna / Argentinian Torneo de Verano / Start: 01:10 UK
vs

Analiza: River Plate bez takich graczy jak : Barovero, Mercado, Maidana, Balanta,
Carbonero, Ponzio, Kranevitter, Vangioni, Lanzini, Menseguez oraz Gutierrez.
Mistrz argentyńskiej Primera Division podejmuje na wyjeździe rozbite w zawodników
River Plate. Nie ma tu co dużo dokładać od siebie. H2h bardzo wyrównane, ale ja zawsze
gram tam, gdzie absencje !
River: Chichizola, Cabrera, Pezzella, Funes Mori, Solari, Ledesma, Rojas, Ferreyra,
Fabbro, Cavenaghi, Villalva.
San Lorenzo: Torrico, Buffarini, Alvarado, Gentiletti, Mas, Mercier, Ortigoza,Correa, Piatti, Blandi.

 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Comunicaciones - Miclan
Nie ma opcji, żeby gospodarze nie wygrali. Pisałem kiedyś, że Gwatemala to liga zespołów własnych boisk, strasznie się to sprawdza, chociaż są wyjątki coraz częściej. Jednak o Los Cremas jestem spokojny, zdominowali tą ligę. O ile na wyjazdach są do pyknięcia (najlepszy bilans w lidze mimo tych porażek wszystkich) to u siebie są nie do walnięcia. Ostatnio przegrali na początku października 2013 gdzie tam im doszły gry pucharowe w Lidze Mistrzów CONCACAF. Przytoczę taką fajną statystykę. Strasznie lubię grać na wygrane Comunicaciones albo na brak BTS&#39;a, bo --&gt; 43 spotkania (liczyłem tylko ligę i od momentu Apertury 12/13 do dnia dzisiejszego) i 12 straconych bramek czyli ~ 0,28 straconej bramki / mecz? Dla mnie bomba. Co do gości to cóż ja mogę powiedzieć, no starczy rzucić okiem na ostatni mecz tych zespołów między sobą albo na mecze wyjazdowe tej ekipy i ilość traconych bramek. Miclan tak samo zaczynało sezon regularny, czyli od 2 zwycięstw i remisu a się skończyło na 10 miejscu także tutaj wg mnie nie ma żadnego szału.
bwin już się wysypał, więc gram.
Comunicaciones @1,40 ✅ 2:1
BTS - Nie @1,83 ⛔ 2:1 czyli Los Cremas następne 10 spotkań u siebie na 0 z tyłu czuję
Pierwszy zakład dobry do dubla. W sobotę po północy liczymy hajs (oby ???? )


+ Jeszcze jedna ważna sprawa. Ekwador.
Olmedo - Deportivo Quito
Gospodarze jak na razie w bardzo dobrej formie po powrocie do Ekstraklasy. Na początek zainkasowali 6 punktów z drużynami które były stawiane jako faworyci. W każdym razie na pewno są uskrzydleni no i nie mają nic prócz ligi. A Deportivo owszem, w nocy ciężkie boje z Botafogo, a 6.02.2014 rewanż w Brazylii. Nie ma opcji, żeby trener Garay nie oszczędził kilku graczy na mecz z Olmedo by zagrali w rewanżu do CL. Dodatkowo mają zaliczkę ze spotkania u siebie (1:0) więc pełna koncentracja i walka o przynajmniej remis w rewanżu. Można grać w stronę gospodarzy podług mojej opinii. To, że Quito ma el do CL to jedno, a drugie to forma Olmedo. Tak czy siak grałbym na nich, oglądałem 1 mecz z Barceloną i trochę z El Nacional. Jak na spotkania z takimi ekipami poczynali sobie bardzo odważnie, dużo pojedynków 1v1, środek pola w meczu z Barceloną opanowali na tyle ile im starczyło sił (czyli jakieś 70 minuty, dopóki się Barcelona nie obudziła, że przegrywa) ale wtedy mieli już wynik i bronili. Do rozważenia:
Szkoda, ze nie dałem do działu wcześniej, bo w południe jeszcze na bet365 wisiało @1,73
Teraz to nie ma co grać wg mnie ~1,50 jak pewnie jeszcze lekko spadnie. Chyba, że do dubla.
Ja czekam aż bet365 da ofertę na bramki drużyny, wtedy atakuję.

E: W Marathonie znalazłem wcześniej, więc Olmedo over 1,5 @1,68 marathonbet ⛔ 0:0
 
K 59

kita

Użytkownik
Racing Montevideo - Club Nacional
Urugwaj
1.02.2014, 23:30
Typ: Racing Montevideo @4,50, bet365

Źródło:
http://www.nacional.com.uy/mvdcms/uc_7498_1.html

Club Nacional podejdzie do spotkania w bardzo rezerwowym składzie. Na liście powołanych mamy multum juniorów, czy graczy, którzy jeszcze nie wybiegli na boisko w tym sezonie. Powód tej sytuacji jest prosty i bardzo ważny - Club Nacional 3 dni później zagra rewanżowe spotkanie w Copa Libertadores z Oriente Petrolero i będą musieli odrabiać straty, gdyż w nocy z 28. na 29. przegrali 1:0.
Kursy spadają i będą spadać, także zalecam refleks.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ja zagram nieco bardziej asekuracyjnie.
Tutaj nieco informacji kto odpoczywa - kto gra po co i dlaczego.
http://www.ovaciondigital.com.uy/futbol/nacional-futbol-racing-cespedes.html
Prawdopodobny skład:
Jorge Bava(gk 14/0) , Santiago Pereyra(0/0 junior) , Jorge Curbelo(df 0/0), Ismael Benegas, Luis Espino(df 0/0); Nicolás Prieto(mf 0/0), Hugo Dorrego(mf 0/0); Renato César(att 3/0), Gastón Pereiro(mf 0/0), Henry Giménez(att 0/0) Juan Cruz Mascia(att 3/0)
Taka ciekawostka to do Nacionalu przyszedł na wypożyczenie Sebastian Coates, ten z LFC.
Wg mnie nie ma opcji, żeby gospodarze nie powalczyli. Jakby Nacional wystąpił w normalnym składzie to nie ma o czym gadać, ale przy takich roszadach na pewno coś ugrają.
Racing Montevideo 1X @2,10 ⛔ 0:2
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Czysto statystyczny typ.
Real Sociedad - Real Espana
Na przeciwko siebie staną dwie mocne ekipy z Hondurasu, w Aperturze walczyli ze sobą aż do finału gdzie tam decydowały bramki wyjazdowe i w dwumeczu sezon otwarcia wygrał Real. Nie wgłębiam się w kadry i inne cuda, bo mnie ta liga nie interesuje, ale ciekawie wygląda H2H i zagram na czuja.
Sezon 2012/2013
Real Sociedad Real Espana 2:0
Real Espana Real Sociedad 1:0
Real Espana Real Sociedad 1:0
Real Sociedad Real Espana 1:0
Sezon 2013/2014
Real Sociedad Real Espana 2:1 (pen.)
Real Espana Real Sociedad 3:1
Real Sociedad Real Espana 3:1
Real Espana Real Sociedad 3:0
Ogólnie wygląda to tak, że zawsze gospodarz wygrywał swój mecz. Średni kurs wynosił 1,98. Teraz w marathonie i wh 1,95. Ja próbuję, może Honduras jak Gwatemala, liga gospodarzy.

Real Sociedad @1,95 Williamhill ✅ 3:2
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka Nożna KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Mecz: Dep. Pasto - Dep. Cali 06.02.2014 - 02:00


Za niecałe dwie godziny w lidze kolumbijskiej Liga Postobon - Apertura dziesia druzyna ligi Deportivo Pasto podejmie Deportivo Cali obecnie ostatnia druzyna ligi. Gospodarze w dwoch spotkaniach wygrali u siebie 3-1 z Patriotas i przegrali w ostatniej kolejce 2-0 z Ind. Medellin. Goscie natomiast przegrali na inauguracje ligi mecz na wyjezdzie z FC Chico 2-1 oraz, w ostantiej kolejce ligowej ulegli u siebie z Atl. Nacional az 3-0. Pomiedzy tymi meczami rozegrali rowniez spotkanie pucharowe, ktore takze przegrali , w regulaminowym czasie bylo 1-0 i w karnych nie zdolali pokonac swojego przeciwnika. Ostatnie dwa spotkania pomiedzy tymi druzynami konczyly sie wysokimi bramkowymi overami 08.12.2013 Deportivo Pasto 3-2 i 16.11.2013 Deportivo Cali Deportivo Cali 3-2 Deportivo Pasto. W zeszłym sezonie obydwie druzyny zaliczały sie do czolowki ligi, obydwie zajely miejsce w grupie ktora walczyla o mistrzostwo [ pierwsza najlepsza osemka]. Obydwie ekipy w okienku transferowym utrzymaly swoje sklady jedynie Deportivo Cali stracilo Nery Bareiro ktory odszedl do Ofi Kreta. U gosci argumentem do strzelania goli jest bedacy w swietnej dyspozycji mlody ofensywny pomocnik Higuita Cristian ktory w tym sezonie strzelil gola. U gospodarzy grozny jest Viktor Zapata ktory w zeszlym sezonie strzelil 5 bramek, w tym rowniez strzelil gola oraz 25 letni William Zapata ktory wpisal sie na liste strzelcow z Patriotas. Wszystko wskazuje ze w tej overowej lidze kolumbijskiej za niespelna 2h ujrzymy minimum 3 bramki, nieszczelna obrona gosci i doswiadczeni gracze ofensywni u gospodaarzy. Taki kontrast powinien przyczynic sie do wielu goli.
typ over 2 1,50 10/10
over 2,25 1,70 6/10
over 2,5 2.0 3/10
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Real Potosi - Guabira
Idę w over. Goście to outsider, żyją z meczów u siebie, tam ciułają punkty. Poza domem tracą wszystko co mogą zaoferować (a w gruncie rzeczy wiele nie mają do zaoferowania). Real to dobra marka w Boliwii, ostatnie lata mocno średnie jak na nich, ale zawsze są groźni. Teraz są w chyba najlepszej formie od kilku miesięcy, dobra końcówka w Aperturze i bardzo dobrze zaczęta Clausura, po ewentualnej wygranej dzisiaj mogą już być liderem i mając 1 mecz mniej, więc na pewno warto tutaj zdobyć te 3 punkty, dodatkowo z takim słabym rywalem. Guabira o ile w sezonie otwarcia walczyła zażarcie u siebie i zdobywała punkty, tak na wyjazdach dostawali srogie baty (np. 1-6 z Bolivarem, 0-3 właśnie z Realem, 1-4 z San Jose). W Clausurze wygrali już jedno spotkanie u siebie na inaugurację, a potem dwie porażki 0-1 z nieskutecznym Blooming i 2-3 u siebie z Oriente. Ogólnie to starczy spojrzeć m.in na H2H i zobaczyć jak prezentują się goście. Czuje strzelaninę. A, no i warto wspomnieć, że stadion Realu jest położony ok. 3km wyżej niż ten, na którym trenuje sobie Guabira, więc w 2 połowie mogą już być mniej wydatni.
over 1,5 w II połowie @1,80 WilliamHill ⛔ 1:1 (0:1)
I taka petarda, ten mecz jest dobry na przełamanie tych 3 underowych meczów Realu.
Real over 3,5 @3,40 bet365 ⛔ 1:1
Zaczynamy o 20:30.

Independiente Medellin - Santa Fe
Gram przeciwko ekipie, która zakwalifikowała się do fazy grupowej CL. Ostatnio bardzo napięty terminarz, jest dopiero 8 luty a dla gości dzisiejszy mecz będzie 4 w tym miesiącu. (1.02 - 2:1 z Fortalezą, 5.02 - 1:0 z Monarcas, 6.02 - 1:0 z Patriotas). Na pewno jest to męczący okres i uważam że dzisiaj też Gutierrez oszczędzi sporo graczy na inaugurację CL z Nacionalem Asuncion - 12.02. &quot;El DIM&quot; to uznana marka mimo ostatnich średnich wyników i 3 punkty powinny zostać na Atanasio Girardot.
Okrojony skład Santa Fe, można sobie porównać z kadrą na mecz z Monarcas
Arqueros: Robinson Zapata, Libis Arenas.
Defensas: Juan Daniel Roa, Dairon Mosquera, Francisco Meza, Yerry Mina, Héctor Urrego, Sergio Otálvaro.
Mediocampistas: Yulián Anchico, Armando Vargas, Fram Pacheco, Luis Manuel Seijas, Luis Carlos Arias.
Delanteros: Sergio Herrera, Darío Rodríguez, Wilder Medina.
Ind. Medellin @1,80 Unibet ⛔ 0:2
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero
Overowe ekipy, taktyki nie zmieniam i spróbuje znowu na bramki w Boliwii. Oriente już pożegnało się z CL więc zostaje im tylko liga i się na tym skupią. W meczu z Nacionalem wyglądali całkiem dobrze mimo porażki 0-2, obie bramki padły przez indywidualne błędy zawodników. Wilstermann u siebie jest mocne i potrafi strzelać (z Apertury 3:1 z Bolivarem, 4:3 ze Strongest, w grudniu 6:1 z Oriente). Obie ekipy jeszcze nie weszły dobrze w sezon, ale Oriente powinni już wrócić na tor ligowy i zbierać punkty, a gospodarze mocni u siebie zawsze i też powinni ogarnąć, bo strzelają dużo w domu, a Oriente sporo traci. Dobry mecz się zapowiada.
over 2,5 @1,65 marathon jeszcze trzyma ✅ 2:2

Coatepeque - Comunicaciones
Mistrz Apertury jedzie do miasta położonego u podnóża gór Sierra Madre - Coatepeque. O ile miasto jest ładne, to piłkarsko tam kicha. Klub z dolnej części tabeli, w gruncie rzeczy całkiem młody i jak dla mnie mają małe szanse na punkty z Los Cremas. Granie przeciwko gospodarzom w Gwatemali jest całkiem ryzykowne, ale Comunicaciones to jedyny klub, któremu idzie w miarę dobrze w delegacjach, więc będę często na nich próbował grać
Comunicaciones DNB @1,47 Unibet [Betsafe 1,51 daje] ⛔ 1:0

I na koniec idzie dubel - Kostaryka.
Saprissa - Puntarenas over 2 ✅ 2:1+ Cartagines - Herediano over 2 @2,02 ⛔ 0:0
Według mnie za duże kursy na overy w tych meczach. Saprissa lubi grać z El Puerto i padają fajne bramkowe wyniki, ale też ich obrona nie jest najlepsza, więc na BTS też za dużo dali IMO. Saprissa młodziaki w przodzie Escoe, Ramirez i Rodriguez powinni postrzelać. Drugi mecz to Herediano które jak się postara to powinno samo wcisnąć dwie bramki, Arias Nunez i Diaz w przodzie zagrają na swoim poziomie to jestem spokojny o over tam.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Spotkanie: Fortaleza - Junior
Data:11.02.2014 02:00
Typ: over 2,25
Kurs: 1,78
Bukmacher: http://www.pinnaclesports.com/
Analiza:
Pod koniec stycznia wystartowala kolubmijska ekstraklasa, rozegrano juz cztery kolejki, uwieńczeniem tej kolejki bedzie spotkania Fortaleza - Junior . Fortaleza bardzo słabo wystartowała przegrywając wszystkie spotkania 25.01.14 LIG Once Caldas Fortaleza 3 : 1 01.02.14 LIG Fortaleza Santa Fe 1 : 2 07.02.14 LIG Huila Fortaleza 3 : 1 , w 3 spotkaniach straciła az 8 goli a strzeliła tylko 3. Jak widac 3 spotkania 3 overy 2,5 w tym 2 overy 3,5 , w kazdym meczu potrafili strzelic gola. Gospodarze zajmuja ostatnia pozycje w tabeli. Goscie natomiast FC Junior zajmuje piata pozycje w tabeli z bilansem 6 goli strzelonych 3 stracone , jesli dzisiaj wygraja wskoczą na pozycje wicelidera z 10 pkt. Na te 3 mecze 1 over na wyjezdzie 26.01.14 z Huila 2 : 3 Junior pozniej dwa mecze z dwoma golami, czas na przelamanie. U gosci w swietnej formie na poczatku sezonu jest doswiadczony 32 letni napastnik Martín Arzuaga strzelil juz 3 gole dla Junior. Zapowiada sie swietne widowisko i grad goli.
over 2 1,50 10/10
over 2,25 1,78 6/10
over 2,5 2.0 3/10
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Comunicaciones - Heredia
Los Cremas grają u siebie, to na nich stawiam. Wiadomo że są mocni na własnym obiekcie. Ostatnie dwie kolejki to dwa wyjazdy, gdzie zebrali ledwo punkt. Pora na spotkanie na własnych śmieciach no i zwycięstwo. Heredia gra w kratkę od początku, nie wiem czy są jakoś w stanie zagrozić gospodarzom.
Pisałem o nich kilka słów w postach wyżej, a bwin jak zawsze szybko daje kursy na lige Gwatemalską.
Comunicaciones @1,45 bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom