>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2014

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
U. San Martin - Los Caimanes
Ważny mecz dla obu drużyn w kontekście awansu do play-off. Obie drużyny są obok siebie w tabeli i dzieli ich różnica jedynie dwóch punktów. Według bukmacherów faworytem są gospodarzy, częściowo się z tym zgadzam jednak sądzę, że kurs jest trochę za niski, a co za tym idzie za wysoki na gości. Dlaczego tak uważam? Może i Caimanes nie błyszczą na wyjazdach, jeszcze bez zwycięstwa w tym roku, jednak kiedyś musi przyjść moment na przełamanie swojej serii. Z drugiej strony San Martin u siebie bez porażki w bieżącym roku, jednak nie sądzę, że ich seria potrwa nieskończenie ile, patrząc na to, że przeciwników wymagających nie mieli. Caimanes przegrali jeden wyjazdowy mecz, dwa zremisowali, a przegrali z liderem i to jednym golem, więc aż tak źle nie jest. Na dodatek w zespole gospodarzy nie będzie paru graczy. Santiago Silva, Benjamin Ubierna, Ricardo Farro, Jorge Bosmediano, Luis Perea. Z tych powodów dam szansę gościom w tym spotkaniu.
Los Caimanes +1 @@ 1.83 Bet365
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nacional Potosi - Aurora
over 2,5 @1,66 Pinnacle ✅ 3:2

W poprzednim meczu Aurora została okradziona z bramki, klub nawet wysłał pismo o jakieś zawieszenie dla Luisa Mancilli, który prawidłowo zdobytej bramki nie uznał. Ostatnio Aurora ma też problem z biletami, chodzi o to, że ktoś kupuje sporo biletów, potem odsprzedaje je z nową ceną, podobno sprawa już trafiła na policję i mają to wyjaśnić, bo Aurora traci sporo kasy przez to. Ale to tak obok meczu. Wracając do meczu, Nacional ostatni mecz wygrał 2 miesiące temu, no słabo im idzie w Clausurze, wszystkie 4 punkty, które obecnie posiadają zdobyli u siebie, więc pewnie jest przekonanie że mimo ich słabej dyspozycji są w stanie powalczyć z Aurorą. Goście na wyjeździe jeszcze bez zwycięstwa ale grali z Bolivarem, Realem Potosi czy San Jose a są to mocne ekipy. Obecnie grają niezły futbol, zawsze gdzieś schowani na dole tabeli ale teraz jest okazja powalczyć o play-offy i jest to bardzo realne. Jedno potknięcie kogoś z góry zmienia tabele sporo więc każdy mecz się liczy, a że Aurora dawno w play-offach nie była to motywacja jest niecodzienna. Gospodarze się zacięli, od nowego roku grają zupełnie niezrozumiały futbol, totalnie nieskuteczny. Może i Ferrufino ma pomysł na grę ale w Nacionalu się on nie sprawdza jak widzą wszyscy. Jedynym plusem dla Nacionalu dzisiaj może być wysokość, bo grają na 3967 m n.p.m ale z drugiej strony ten plus jest niewielki no bo boliwijskie ekipy są przyzwyczajone do grania w takich warunkach (Aurora gra na 2548m n.p.m). Idę jednak w over w tym meczu, bo Nacional mimo że przegrywa to strzela też sporo, a Aurora również sobie pozwala wbijać bramek wiele na wyjazdach.

Comunicaciones ✅ 3:2 + Saprissa DNB zwrot 1:1 @1,74 Sportingbet
Tutaj krótko, jak dla mnie to nie powinno być tutaj niespodzianek, mimo ostatnio słabej formy Los Cremas tutaj przeciwko Malacateco nie powinni mieć problemów. A Saprissa od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, oglądałem ostatnio ich mecze i naprawdę można ich oglądać nie spodziewając się nudnego meczu. Duży ciąg na bramkę, sporo strzałów, jak trzeba to i press założony bardzo skutecznie. Są na pewno teraz na Kostaryce numerem 1 ale zabezpieczam się DNB, bo Limon lubi sprawiać niespodzianki tak jak ostatnio 4:2 z Alajuelense.
12 de Octubre - Libertad
Libertad @1,61 marathonbet ✅ 1:2
Libertad over 1,5 @1,72 bet365
✅ 1:2

Tutaj też nie powinno być niespodzianki. Libertad ostatnie 3 mecze to 11 bramek a strzelali je z ekipami na pewno lepszymi niż gospodarze (3:1 Cerro Porteno, 1:5 Ciapata, 3:1 Rubio Nu). Pewnie kroczą do wygrania Apertury, jeszcze sporo do końca ale już od początku widać jaki mają priorytet i dążą do tego od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu. Dzisiaj pojadą do miasta Itaugua po kolejne 3 punkty, nie widzi mi się za bardzo inny scenariusz i gram w stronę Libertad po raz drugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
12 de Octubre - Libertad
Zgodzę się tutaj z Czarem. Libertad mają fajny skład, są chyba największymi kandydatami do mistrza i awansu do Copa Libertadores. Dziś zmierzą się z klubem bez zwycięstwa w tym sezonie, z serią jedenastu meczy bez zwycięstwa i pewnie przyjadą tutaj po trzy punkty. Wartym odnotowania w tym spotkaniu będzie nabyty w zimowym okienku Rodrigo Lopez, który już ustrzelił sześć bramek w tym sezonie.
Libertad -1 @@ 2.00 ComeOn
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Gwatemala Liga Narodowa
Godzina:
19:00
Spotkanie: Heredia - Marquense
Typ:
over 2,5
Kurs: 1.72

Bukmacher: bet365

Analiza: Heredia w roli gospodarzy bilans 5/1/0, bardzo widoczny jest fakt że na swoim
podwórku wymiatają. Ostatnie ich spotkania w roli gospodarzy :
http://pl.soccerway.com/teams/guatemala/club-deportivo-heredia/5080/matches/
Ostatni mecz u siebie przegrali 4 sierpnia ubiegłego roku. Ponad to drużyna gości w tym
spotkaniu będzie bez obrońcy Fuentes 36/1, obrońcy Leon 32/0, pomocnika
Velasqez 32/0, pomocnika Norales 32/1, pomocnika Grajeda 34/4, oraz bez napastnika
i tym samym najlepszego drugiego strzelca Brown 36/10. Spotkania w 2014 roku u siebie :
02/02/14
Heredia 4 - 0 Halcones ➤ over 2,5
12/02/14
Heredia 4 - 0 Mictlán over 2,5
23/02/14
Heredia 2 - 0 Xelajú
09/03/14
Heredia 3 - 2 Iztapa ➤ over 2,5
12/03/14
Heredia 4 - 1 Suchitepéquez ➤ over 2,5

 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Blooming
Przed Tigre mecz ze słabym Blooming, słabym ale w delegacjach. Od długiego czasu są z tego znani, że ciulą te punkty tylko u siebie, głównie przez te wysokości. Strongest u siebie rzuca niezłe tempo gry i są przy tym skuteczni. Mają jeszcze kilka dni po dzisiejszym spotkaniu wyjazd do Peru i tam starcie o wszystko można powiedzieć, trener gospodarzy już mówił że będą rotacje dzisiaj. Z tego co się dowiedziałem, to wątpliwy jest występ Escobara czyli trzonu tej ekipy. I tutaj się pojawia pytanie, czy Tigre jest w stanie tak się zmotywować dzisiaj, mimo meczu w CL o awans za kilka dni i wątpliwych występów paru zawodników by wygrać to spotkanie? No może i wygrają ale kurde nie bardzo mi się widzi tutaj pogrom, chociaż z drugiej strony Blooming uwielbia zbierać ostre baty na wyjeździe. Ciężka sprawa, najpierw myślałem nad dodatnim handicapem na gości, później na bramki Strongest. W końcu mi wyszło, że tak: Strongest mimo tych roszad powinno tutaj zgarnąć pełną pulę, ale nie tak łatwo, liczę tutaj że Blooming mimo tej nieudolności na wyjazdach nie staną za podwójną gardą i też będą w stanie groźnie zaatakować. Gospodarzy stać na pewno na 2/3 bramki nawet bez Escobara, Blooming to zagadka dla mnie, umieją stracić 2/3 bramki z zespołami słabszymi (Aurora 3:2), by z klubem wyżej grać jak równy z równym (np. z Bolivar 2:1). Tutaj kwestia bramek gości będzie zależała w 60% na koncentracji gospodarzy, wszystko w La Paz się kręci wokół CL teraz. Jako, że obie ekipy mają imo atakować sporo to biorę rożne, w Boliwii sporo nabijają w sumie.

over 10 rożnych @1,83 bet365 ✅ 12


Oriente Petrolero - Bolivar
Bolivar w Copa Libertadores ma szanse na historyczny awans z grupy. Wszystkie siły są oszczędzane na mecz w Meksyku. Oriente mimo słabszej formy ostatnio powinni tutaj zgarnąć 3 punkty, Bolivar ma wyjść rezerwowo. Kursy pospadały na łeb na szyję, więc tutaj będzie warto upolować coś przed meczem lekko jak np. bet365 da szerszą ofertę. No to jak Oriente potrzebuje punktów, a Bolivar wychodzi rezerwowo no to:

Oriente over 1,5 @1,66 bet365 ✅ 2:0 15&#39; minuta
Gol przed 30:00 @1,66 bet365 ✅ 2:0 (gol w 1&#39; minucie)


Belen - U.C.R ✅ 1:2 + Puntarenas - Alajuelense ✅ 1:1 BTS @2,87 bet365

Piszę często, że Kostaryka to liga bardzo BTS&#39;owa, więc zobaczymy na ile się to sprawdza. Wg mnie z dzisiejszych spotkań te dwa mają największe szanse na powodzenie. Belen u siebie strasznie BTS&#39;owo gra, niemal co mecz strzela i traci, a U.C.R to na pewno nie jest rywal, który ma problemy ze zdobywaniem bramek a w szczególności z takimi rywalami pokroju Belen. Myślałem, że dadzą ~1,50 ale jak jest 1,7 to biorę. W drugim meczu sytuacja podobna, z tym że tutaj Alajuelense mimo ofensywnej gry to zapomina często o defensywie dlatego też sporo tracą jak na zespół swojego pokroju. Ostatnie 3 mecze to 8 straconych bramek przy strzelonych dziewięciu, tutaj też strasznie mi się widzi BTS, bo Puntarenas nieraz lubiło uprzykrzać życie tym zespołom z górnej półki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Argentyna - Primera B Nacional
Villa San Carlos - Defensa y Justicia

Drużyna gospodarzy wygląda znacznie lepiej niż na początku sezonu co przekłada się na wyniki, ostatnie sześć spotkań bez porażki i powolutku doganiają inne zespoły z dołu tabeli, ciekawe jednak czy starczy sił. Z drugiej strony wicelider tabeli, awans pewny w 90%, ostatnio wygrali z liderem (Banfield) bardzo wysokim jak na tą ligę wynikiem 5-3. Mają najwięcej strzelonych goli z całej ligi jednak ich defensywa pozostawia wiele do życzenia. Na dodatek są dosyć overową drużyną, (13/1 over 1.5 na wyjazdach, 7/7 over 2.5 na wyjazdach), mają u siebie najlepszego strzelca w lidze Lucero (19 goli) co świadczy o ich ofensywie.
Over 2 @@ 1.77 comeon
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ekwador ⚽
Deportivo Quito - Emelec
Typu nie polecam grać grubo, nie wiem na ile oszukuje mnie translator ???? . Do rzeczy - w drużynie gospodarzy jest dosyć słaba atmosfera, część zawodników otrzymała kary za brak dyscypliny, dodatkowo słaba jest pozycja trenera. Co do bardziej statystycznych rzeczy, zespół z Quito jest na dziesiątej pozycji, w dziewięciu spotkaniach zaledwie jedno zwycięstwo, aż pięć remisów i trzy porażki. Co prawda u siebie grają dosyć dobrze, ale do tego jeszcze dojdziemy. A właśnie, bym zapomniał. U siebie grają dobrze, bez porażki, jedno zwycięstwo, ale na dole w filmiku zobaczycie w jakim stylu wygrali ???? . Przejdźmy do mojego głównego celu - drużyny Emelec. Jak wiadomo, bądź też nie, Emelec jest z Guayaquil (5 metrów n.p.m - co jest istotną informacją, ale o tym pod koniec). Są liderami, ze sporą przewagą i dwoma zaległymi meczami (przewaga 3 pkt nad Independiente del Valle, które rozegrało 10 spotkań), w lidze bez porażki, jedynie cztery stracone gole. W Copa Libertadores nie mają meczu w najbliższym czasie (następny 3 kwietnia), także na zły terminarz nie mogą narzekać. Na wyjazdach idzie im jako tako, także bez porażki wygrana m.in z Loja. I przejdźmy do największego zagrożenia dla drużyny gości - różnica wysokości. Quito - 2850 m n.p.m, Guayaquil 5 m n.p.m. Różnica ogromna, jednak Emelec pokazało, że takie warunki im nie straszne, co prawda nie grali jeszcze na aż takiej wysokości, jednak wygrali w Loja (2100 m n.p.m). Po wszystko przekłada się na to, że gram na gości z DNB.
Emelec DNB @@ 1.73 bet365
Obiecany filmik z pięknym golem ????
https://www.youtube.com/watch?v=uTljSu6Qsso
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
San Jose - Blooming

Blooming nie lubi wysokości. Ostatni mecz na wyjeździe wygrali pod koniec listopada 2013. Z ogólną formą też tak sobie jest, 5:11 w delegacjach, ale oni zawsze u siebie 95% punktów zdobywają. Tutaj nie powinno być niespodzianki, San Jose od początku w dobrej dyspozycji i walczą o wysoką lokatę. U siebie bardzo mocni, na wyjazdach też wysoka zdobycz punktowa jak na razie, patrząc na boliwijskie realia. Średnia bramek na Estadio Jesus Bermudes to ~3,1 jeśli chodzi o H2H. Przy dobrych wiatrach San Jose jest w stanie samo ogarnąć overa myślę. Gomes zdrowy, Neumann zdrowy - razem zdobyli 14 bramek z 20 całej ekipy. Jestem zdania, że over tutaj może być większy niż 2,5 ale gram na ostro.

San Jose over 2,5 @2,37 bet365 ✅ 3:1
Oczywiście pewniejsze zawsze -
over 2,5 @1,63 bet365 ✅ 3:1

A nawet nie ogarnąłem, że Neumann nie gra, ale i tak wbili trójkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Defensor Sp. - Racing Montevideo
Nie rozumiem aż takiego kursu na gości, Defensor gra w środę ważny mecz w Copa Libertadores, gdzie w Peru będą podejmować Garcilaso. W lidze są bez zwycięstwa od dwóch spotkań, lekko odpuścili jedno z nich właśnie z powodu Copa Libertadores. Racing jest w dobrej formie, pięć spotkań bez porażki, na wyjazdach także bez pięciu porażek z rzędu. Nie grają w żadnych innych rozgrywkach więc tylko liga przed nimi, moim zdaniem kurs warty grania, więc gram.
Racing Montevideo albo remis @@ 1.73 Bet365
Racing Montevideo DNB @@ 2.70 Unibet
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nacional Potosi - Bolivar
Zrobił się szpital w ekipie Bolivaru. Trener mówi, że jest duże prawdopodobieństwo, że z Nacionalem nie zagrają: Lorgio Alvarez (DEF 26/0), Juan Carlos Arce (FOR 25/12), Luis Gutierrez (DEF 21/1), Edemir Rodríguez (DEF 23/0), Walter Flores (MID 29/0) i Eduardo Moya (DEF 11/1), dodał również, że Ronald Eguino (DEF 19/1). Prawie cała defensywa narzeka na jakieś urazy, nie wiem na ile poważne ale Bolivar w tyłach ma zagwostkę. Rodriguez i Flores ze względu na swoje urazy będą musieli przechodzić operację prawdopodobnie, pierwszy coś z więzadłami w kolanie, drugi po jakimś zderzeniu - też kolano. Moya słyszałem, że cała kostka sina, a Arce też na kolano narzeka.
W Nacionalu są zdrowi, są pewnie pojedyncze przypadki, ale ostatnio grają podstawowym składem, mimo słabych wyników.
Kursy na over urosły, bardzo fajnie. Buki poszły za tymi pauzami, ale co z tego - i tak w obu ekipach zostają gracze, którzy strzelać potrafią, no i przecież to jest Boliwia.
Ostatnie 5 spotkań Nacionalu u siebie:
vs. Aurora 3:2
vs. Real Potosi 2:2
vs. San Jose 1:4
vs. Wilstermann 2:3
vs. Oriente 3:1
Bolivar ostatnie 5 spotkań w lidze na wyjeździe:
vs. Oriente 4:0
vs. Sport Boys 0:0
vs. Strongest 3:3
vs. Universitario 3:1
vs. Nacional 1:0
Ja bez zastanowienia biorę over, Nacional duże szanse na zwycięstwo, Bolivar poharatany.
over 2,25 @1,56 Pinnacle 1:1 1/2 zwrot 1/2 przegrana
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Boliwijska: 30.03.2014 ➤ 22:00
Spotkanie: Potosi - Bolivar
Typ: Potosi @ 2.10 ➤ Bet365
Goście na to spotkanie wypuszczają rezerwy, z racji tego że oszczędzają swoich zawodników
na Copa Libertadores . W drużynie gości zabraknie szczególnie graczy którzy w 80 %
napędzają te drużyne i sa najbardziej bramkostrzelni a sa to m.in. Ferreira, Arce, Callejon,
Moya, Flores. Gospodarze zamykają tabele ligową na ostatnim miejscu lecz Bolivar nie ma
mocnej rezerwy.
Można dodatkowo się wesprzeć analizą od kemawira :
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-03-2014-niedziela-105805.html#post4368588
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Real Potosi
Zacznę od prawdopodobnych braków. W Tigre &#39;doubtful&#39; są: Castro (MID 26/3 - kartki), Alfaro (FOR 5/4 - uraz uda), Cristaldo (MID 23/5 - poobijany?), Soliz (DEF 20/3 - poobijany?). Wraca za to Wayar (MID). W zespole Realu wyłączony jest na pewno Pena (MID 25/4 - kartki) i na tym koniec, chyba że im jakimś cudem dzisiaj ktoś wypadnie.
Strongest teraz mały maraton z grą na Hernando Siles, czyli na własnym obiekcie. Dwa spotkania ligowe (Real, Sport Boys), później decydujący mecz w CL z Atletico PR i liga z Aurorą. Czasu na odpoczynek stosunkowo mało, ale całkiem łatwy terminarz, ale sądzę że jak mają się potknąć to właśnie w meczu z Realem, lub w CL. Chociaż chwila, na dobrą sprawę to Strongest u siebie gra spotkań sześć, bo dzielą stadion z Bolivarem, a po derbach mecz z Oriente.
Gracze z Potosi jako jedyni bez porażki od 11 kolejek. Najlepsza defensywa na wyjeździe (6 straconych), jedna z lepszych ofensyw (5 spotkań 10 bramek, tylko San Jose ma 11 ale tylko dzięki łamańcowi 3:4 z Guabirą :p ) w tej lidze naprawdę robi wrażenie. Potrafili wbić 3 bramki Bolivarowi na wyjeździe, zremisować na trudnych terenach jak w Oruro (San Jose) czy Warnes (Sport Boys). Ogólnie ekipa sprawia wrażenie bardzo pozytywne, osobiście liczę że utrzymają formę i pokuszą się o grę w eliminacjach do CL.
The Strongest z formą stabilnie, ale nie jakoś wybornie. Można to tłumaczyć bojami w CL, no ale nie wszystko one usprawiedliwiają. Bilans 18:15 nie bardzo przekonuje do zespołu, który ma walczyć o lidera. W lidze jako jeden z czterech zespołów bez porażki u siebie, bilans 12:6.
Historii przywoływał nie będę, bo z dzisiejszym spotkaniem nie ma nic wspólnego i jest na niekorzyść Realu. Dla mnie liczy się po prostu obecna forma. Są jakieś tam braki w składzie gospodarzy, poza tym nie ma co mówić o różnicy wysokości, bo La Paz i Potosi różni jakieś 400m n.p.m a w Boliwii można powiedzieć, że to jest nic. Spore te kursy, no ale się dziwić jak Strongest u siebie zazwyczaj nie przegrywa, a jak już to robi to w najmniej spodziewanym momencie. Nie licząc porażki z Bolivarem w listopadzie to całą pulę zgarnęły oba zespoły rok temu (Aurora 1:2 i Universitario 1:4 - oba mecze z końca kwietnia 2013).
Real jest w Clausurze dobrze ułożonym zespołem, naprawdę Illanes robi kawał dobrej roboty. Teraz tylko udowodnić swoją formę w meczu z drugim mocnym rywalem obok Bolivaru - Strongestami. Metodą analogii, jeśli Real był w stanie wygrać z Bolivarem, a oni rozgrywają mecz na tym samym stadionie co Strongest to czemu by nie mieli się pokusić o niespodziankę w nocy? Ja tam ryzykuję, albo świetna passa podtrzymana, albo ładny rekord meczu bez porażki pójdzie w niepamięć.
Nie wierzę, że nie powalczą, na bramkę liczę na pewno. Ostatnio strzeliło im słabe Blooming, więc tutaj nie może być inaczej.
Real Potosi gol @1,43 marathonbet ✅ 2:1
Ideolo
Opcji jest sporo, można też zwykły over po nieco większym kursie, ale jak ma paść to Real musi strzelić tak sądzę. I za lekko taka bomba.
Średnia dwóch bramek na wyjeździe to bardzo dobry wynik, myślę że są w stanie to zrobić.
Real over 1,5 @3,05 marathonbet ⛔ 2:1
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Blooming - Bolivar
Krótko
Bolivar mały maraton, 6 dni 3 mecze w tym ostatnie w Copa Libertadores i pewnie na tym spotkaniu się skupią, bo mają szansę na awans a to ekipom Boliwijskim się nie zdarzało często.
Wiadomo, że nie zagrają Lorgio Álvarez i Juan Carlos Arce ze względu na zawieszenia i Wálter Flores, Eduardo Moya oraz Edemir Rodríguez ze względu na różne urazy.
Blooming z meczów u siebie robi wielki pożytek, przeważnie z tych spotkań żyją, myślę że tutaj są w stanie 3 punkty zainkasować i podreperować pozycję ligową. W Clausurze wszystkie ich zdobyte punkty są ze spotkań u siebie.
Można też DNB grać, ale ja sie decyduje:
Blooming @2,32 marathonbet ⛔ 0-1
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna Primera Division (Torneo Final)
Godzina: 1.15
Spotkanie: San Lorenzo - Arsenal Sarandi
Typ: San Lorenzo + over 2.5 w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zapraszam na spotkanie kończące 11. kolejkę argentyńskiej Primera Division. Gospodarze tego meczu to mistrzowie Torneo Inicial, tak więc mają już zapewnione miejsce w meczu finałowym. Jeśli chodzi o Torneo Final - drużyna San Lorenzo zajmuje siódmą pozycję z dorobkiem 15 punktów. Bilans bramkowy tej drużyny wynosi 10-9. Jak widać jest to dosyć underowa drużyna, ale nie powstrzyma mnie to przed zagraniem na nią, jak i na over w meczu. Goście - Arsenal Sarandi zajmują przedostatnie (dziewiętnaste) miejsce w Torneo Final. Co ciekawe, w fazie Inicial zajęli ostatecznie piąte miejsce. Główną rzeczą, która przekonała mnie do tego, aby zagrać na over są statystyki z meczów pomiędzy tymi drużynami. Do tej pory obie drużyny spotkały się dwadzieścia sześć razy, z czego trzynaście padał over. W meczach bezpośrednich lepszą drużyną okazują się być goście z Sarandi. Wygrali 10 meczów przeciwko San Lorenzo, 9 razy padał remis, a 7-krotnie wygrywali dzisiejsi gospodarze. Natomiast co przekonało mnie, aby oprócz overu bramkowego zagrać na zespół z Buenos Aires? Przede wszystkim fakt, że w Torneo Final jeszcze na własnym boisku nie polegli. Zanotowali trzy zwycięstwa, a raz podzielili się punktami z drużyną przyjezdną. Teraz uwagę skierujmy na gości. Mecze wyjazdowe Arsenalu to w tej rundzie jedno wielkie nieporozumienie. Zaledwie jedno zwycięstwo przy czterech porażkach? Wygląda naprawdę marnie. Dlatego też liczę na zwycięstwo San Lorenzo oraz na to, że w tym meczu padną trzy bramki. Typ ryzykowny, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Wynik: 2-0 ⛔⛔⛔ || Tyle sytuacji :/
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jest w czym wybierać, mam nadzieję, że na plus.
Sol de America - Libertad over 2,25 @1,63 Pinnacle 2/10
Starczy spojrzeć na ostatnie spotkania obu drużyn, jak i H2H, over sie rzuca sam. Jak dla mnie to Libertad może samotnie go ogarnąć nawet. Czuje 1:3, 1:2. Obie ofensywy bardzo dobre, o dziwo przód Ameriki spisuje się nad wyraz dobrze, więc powinni pokryć tutaj ten overek. Dwóch napastników dzisiaj wystąpi z klasyfikacji najlepszych strzelców, Libertad - Lopez (9) i SdA - Ovelar (7).
Boliwia jednak na live
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Trzeba nadrobić niską aktywność ostatnio ???? .
Gwatemala
Halcones FC - Iztapa
Tutaj myślę, że nie trzeba dużo pisać. Halcones są na granicy play-off, więc takie mecze muszą wygrywać, u siebie pięć meczów bez porażki, potrafią wygrywać z wyżej notowanymi ekipami np. Comunicaciones. Iztapa na wyjazdach siedem porażek z rzędu, ostatnia pozycja w tabeli i już raczej bez szans na cokolwiek. Do 11 drużyny tracą 8 punktów.

Halcones FC @@ 1.44 bet365


Wenezuela
Anzoategui - Mineros
Trochę się dziwie takiemu kursowi na gości, no ale nic - próbujemy. Mineros wygrali Aperturę, jednak o powtórzenie sukcesu w Clausurze będzie ciężko. Ostatnio wygrali z Zamorą co na pewno pokazuje, że potencjał mają jednak rywalizacja jest ogromna. Na wyjazdach jednak często tracą punkty, trzy mecze bez zwycięstwa chyba odpowiednio pokazują to co mam na myśli. Anzoategui gra w Copa Libertadores, trafili na trudną grupę i są bez szans na awans, rozgrywki kontynentalne także wpływają na zmęczenie niektórych zawodników, szczególnie młodych co czasami wpływa na głupie straty punktów, u siebie grają średnio, co prawda bez porażki w tym sezonie jednak dwa remisy i dwa zwycięstwa. Moim zdaniem goście są w stanie wywieść tutaj minimum punkt.
Mineros +0.5 @@ 1.73 bet365
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Clausura2013/2014
Spotkanie: Oriente Petrolero - Nacional Potosi
Typ: Oriente Petrolero wygra po przejęciu prowadzenia
Kurs: 8,00
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 07.04.14 00:00
Stawka: 2/10

Dziś o północy czasu polskiego odbędzie się mecz kończący trzynastą kolejkę boliwijskiej ekstraklasy pomiędzy Oriente Petrolero a Nacional Potosi. Gospodarze to szósta ekipa ligi, goście są na ostatnim miejscu w tabeli.

Gospodarze zremisowali ostatni mecz ligowy z przedostania Guabirą 2:2. Pomimo tego, iż przez ponad dziesięć minut goście grali w &quot;10&quot; gospodarze zdołali ledwie wyrównać trafieniem z rzutu karnego. Na swoim stadionie Oriente gra solidnie: 3 zwycięstwa, remis i porażka (z walczącym o mistrzostwo kraju Realem Potosi).

Goście zremisowali ostatni mecz Bolivarem 1:1. Mimo, iż przegrywali spotkanie zdołali doprowadzić do remisu i zdobyć cenny punkt na drodze ku utrzymaniu. Niestety, goście dysponują fatalnym bilansem wyjazdowym - każdy z 6 ligowych wyjazdów kończył sie klęską gości. Mało tego, Nacional strzelił rywalom ledwie dwie bramki, tracąc aż 13!

Obie drużyny grały ze sobą w styczniu tego roku – wtedy to lepszy okazał się Nacional Potosi, który wygrał spotkanie pewnie 3:1. W 12 z 15 ostatnich spotkań obie ekipy strzelały bramki.

To że padną bramki oceniam jako pewniak. Bukmacherzy również nie pozostawiają złudzeń kto jest faworytem. Pokuszę się więc o typ przewidujący losy spotkania. Można przypuszczać następujący rozwój spotkania – walczące o utrzymanie Nacional stawia wszystko na jedną kartę, okupuje się we własnym polu karnym i być może strzela bramkę z zaskoczenia. Myślę jednak, że i to może okazać się za mało. Po pierwsze, nad ekipą gości wisi fatum – dla nich remis na boisku rywala będzie jak zwycięstwo. Po drugie – różnice w poziomie gry obu zespołu obrazuje nam dystans punktowy między obiema ekipami: goście 8 „oczek”, gospodarze aż o 10 więcej. Nacional udowodnił jednak, iż potrafi strzelać bramki akurat temu rywalowi, nawet na wyjeździe.

Stawiam drobną kwotę z ostatniej wygranej na wygraną gospodarzy po przejęciu prowadzenia. Ewentualna wygrana będzie dobrym kapitałem przed wtorkową LM.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/mexico/liga-de-ascenso/
http://www.oddsportal.com/soccer/honduras/liga-nacional/
Ostatnia kolejka w tych dwóch ligach przed play-offami, więc walka o nie będzie zacięta. Można sobie samemu wywnioskować co się może zdarzyć. Na live też kto ma możliwości pograć warto co nieco.
Sam bez większej analizy pograłem
Leones Negros - Atletico San Luis @1,83 PaddyPower
Altamira - Zacatepec DNB @2,25 PaddyPower
Delfines del Carmen - Estudiantes Tecos
| over 2,5 @1,90 BetVictor
i z Hondurasu
Olimpia + Real Espana @2,48 marathon
Wszystkie ekipy pograne walczą o awans do fazy pucharowej, zwycięstwa postawiłem na tych co muszą wygrać żeby spokojnie awansować bez patrzenia na innych.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Paragwajska: 13.04.2014 01:00
Spotkanie:
Rubio Nu - Cerro Porteno
Typ: Rubio wygra 1. połowe
@ 3.20 WilliamHill
Według moich informacji to 11-stka drużyny Cerro Porteno : Diego Barreto; César Benítez, Teodoro Paredes, Diego Viera, Diego Vera;
Rodolfo Gamarra, Santiago Lopez, William Candia, Ivan Torres; Diego Godoy
Guillermo Beltran
Tak więc zabraknie takich graczy jak F. Oviedo 7/0, L. Cardozo 6/0, M. Almirón 6/0,
Ángel Romero 6/2, Óscar Romero 6/1, D. Ortiz 5/0, Daniel Güiza 5/3, J. Alonso 5/0,
J. Dos Santos 5/3, M. Corujo 5/0, C. Bonet 4/0, R. Fernández 5/0.
Podkreślam że ci zawodnicy nie zagrają w pierwszej 11-stce także mogą być
powołani na to spotkanie, ale zacząć na ławce. Dlatego też zdecydowałem
się zagrać na pierwsza połowę w stronę gospodarzy ! Cerro 16.04 gra w Copa
Libertadores z Cruzeiro tak więc stąd ten odpoczynek dla najważniejszych
graczy. Może być tak że zagrają ci ważniejsi zawodnicy w drugiej połowie i
wynik może ulec zmianie.
 
M 0

marwis

Użytkownik
W meczu ligi Boliwijskiej The Strongest ₋ Aurora kurs na gospodarza urósł z ok 1.35 -&gt; do 1.7 na William Hill
Statystyka: Strongest ostatni mecz u siebie przegrał 3.11.13r
Aurura zalicza 20 meczy na wyjezdzie bez zwycięstwa z czego 17 to porażki.
Skad taka zmiana kursu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom