>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Zaczynamy 13 kolejkę ligową. Na razie jak sobie patrze na pierwsze mecze to mam pustkę. Jedyne światełko w tunelu (oby to nie był pociąg), to spotkanie:
-

Talleres - Newells (1:1)
un2,5+no bts - @1,83 - bet365 ⛔
\\edit... nie wierzę... gol na 1:1 w 95 min... fatum

Spotkanie zespołów z bardzo mocną obroną. Gospodarze mają serię 6 meczy bez straconej bramki. Zachowali czyste konto w meczach z Estudiantes, Atletico Rafaela czy Patronato. Newells także dysponuje solidną defensywą i nie traci zbyt wielu bramek. W lidze po 12 kolejkach straciło tylko 9. Po ostatniej porażce 0:2 z Banfield na pewno teaz uważniej będzie grało w obronie. Z braków kadrowych, to warto odnotować takowe w zespole gości:
Pocrnjic - bramkarz - 12 meczy - 1080 min
Quignon - pomocnik - 9 meczy - 731 min - 2 asysty
m
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
jeszcze mam jedną perełkę na tą kolejkę:

-

Banfield - Huracan (1:0)
1 - @2 - bet365 ✅
Szczerze powiem - nie rozumiem skąd taki wysoki kurs. Wg Mnie powinien być około 1.6. Dlatego widzę tutaj duże value. Banfield u siebie ostatni raz przegrało 07.08.2016r. Od tego momentu rozegrali 6 meczy na własnym stadionie i 4 razy wygrał i 2 razy zremisował. Ogólnie ostatnie 3 mecze Banfield to 3 wygrane. Najpierw wyjazdowe 3:1 z Arsenalem Sarandi (30 w lidze), potem na własnym stadionie 3:2 z Estudiandes (1 w lidze) i w końcu wyjazdowe 2:0 z Newells (4 w lidze). To pokazuje aktualną siłę tego zespołu.
Huracan natomiast w lidze zajmuje 29 pozycję. Ostatnią wygraną odnieśli 8 kolejek temu. Od tego momentu 2 remisy i 5 porażek. Klub jest w mocnym dołku i jak na razie nie zapowiada się żeby z niego wyszedł. Z braków kadrowych Banfield zagra w optymalnym składzie z Silvą na środku ataku.
W Huracan natomiast pod znakiem zapytania stoi występ 2 zawodników:
Pussetto - ofensywny pomocnik - 8 meczy - 559 min - 2 gole
Barrales - napastnik - 9 meczy - 464 min
Pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dawno się tutaj nie udzielałem, ale w najbliższym czasie powinno się to poprawić ;)

Defensa y Justicia - Arsenal de Sarandi

Ogólnie rzecz biorąc cieszy mnie rosnący kurs na under w tym spotkaniu i wydaje mi się, że w tym momencie jest na prawdę dobrą opcją na to spotkanie. Zarówno u jednych jak i drugich w ostatnich tygodniach doszło do zmiany trenerów. U gospodarzy na ławce zasiadł Beccacece i w debiucie był na prawdę bliski zwycięstwa, ale błędy obrony spowodowały że trzy punkty do Parany zabrało Patronato. Ogólnie to szkoda, bo obie bramki padał pod sam koniec spotkania. W drugim meczu wygrali 1-0 z wyżej notowaną Rafaelą, ale tak na prawdę to po bramce gospodarze nadal grali nieporadnie i więcej okazji było po stronie gości. Została zmienione ustawienie i w tym momencie grają piątką w obronie i pomimo tej wtopy w pierwszym meczu, to w drugim to już funkcjonowało na przyzwoitym poziomie. Widać efekt nowej miotły, może i tym zwycięstwem kierują się typerzy przy stawianiu na Defense, ale szczerze 1,60, które w tym momencie mamy na nich jest dla mnie po prostu słabą opcją. Okej, może i zawodnicy ofensywni zbierają dobre noty po ostatnich spotkaniach, ale dzisiaj na pewno nie będą mieli łatwego zadania i ten dzisiejszy sukces nie jest tak oczywistą sprawą.
Tak jak wspomniałem w Arsenalu też zaszła zmiana na stanowisku trenera i teraz stery przeją Bernardi. Trener młody, wielu użytkowników kojarzy go pewnie jeszcze z gry w m.in. Monako, albo OM. Debiut trenerski ma już za sobą, bo trenował jego macierzysty klub czyli Newells Old Boys. Wyniki miał średnie, ale co trzeba mu przyznać to to, że wówczas ta drużyna bramek tracić wiele nie traciła i widać, że od tego samego zaczął w Arsenalu. Dwa mecze, oba na zero z tyłu, bardzo dobra gra obrońców wraz z defensywnymi, do tego Santillo, który pod nieobecność Pellegrino w bramce spisuje się świetnie i myślę, że ostatnie punkty to zasługa w głównej mierze jego. W ataku nie mają czym straszyć tak na prawdę i ich gra opierać będzie się na kontrach, w których i tak nie błyszczą.
W moim odczuciu ofensywnie lepsi są gospodarze, ale te ostatnie spotkania Arsenalu pokazują, że o bramkę nie będzie im tak łatwo, ale i druga strona też będzie mieć ciężko, bo naprzeciw staję piątka defensorów. Ogólnie mecz wydaje mi się remisowy, ale granie 1x2 odpuszczam. Idę w stronę undera, który wydaje mi się być na prawdę dobrą opcją na to spotkanie. Dodatkowo można pokusić się o granie under2,5+no bts po dość fajnym kursie.

Defensa y Justicia : Agustín Rossi; Hugo Silva, Mariano Bareiro, Alexander Barboza Ullúa y José Rivero; Leonel Miranda, Hernán Fredes, Tomás Pochettino y Rafael Delgado; Nicolás Stefanelli y Agustín Bouzat

Arsenal : Pablo Santillo; Leandro Marín, Marcos Jurado, Jonathan Botinelli y Claudio Corvalán; Juan Imbert, Franco Bellocq, Gonzalo Papa y Luciano Vella; Juan Brunetta; y Juan Ignacio Sánchez Sotelo

Under 2,5 - 1,61 Bet365 ✅ 2-0
Under 2,5 + No BTS - 1,95 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
River Plate zgarnie dzisiaj puchar?
Zgarnie albo nie zgarnie :p

Stawka to nie tylko sam puchar, ale i awans do Copa Libertadores 2017. Mecz w Cordobie na neutralnym terenie. Cieżko wskazać faworyta. River słabe mecze z Boca i Independiente. Rosario fatalnie w lidze, ale potencjał mają i też skupiają się na meczu. River w niedzielę Superclassico z Boca 2:4 pełną armadą i motywacja duża. Rosario rezerwami z Lanus bo szykowali się na dzis.


River Plate: Augusto Batalla; Jorge Moreira, Jonatan Maidana, Lucas Martínez Quarta, Luis Olivera; Ignacio Fernández, Leonardo Ponzio (capitán), Gonzalo Martínez; Andrés D’Alessandro; Sebastián Driussi y Lucas Alario.

Rosario Central: Sebastián Sosa; Víctor Salazar, Dylan Gissi, Marco Torsiglieri, Cristian Villagra; Walter Montoya, Damián Musto, José Luis Fernández; Giovanni Lo Celso; Teófilo Gutiérrez y Marco Ruben (capitán).
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na 14 kolejkę...
-

Godoy - Gimnasia LP (0:3)
un2,5 - @1,5 - bet365 ⛔

\\edycja - Gimnasia 4 strzały celne, 3 bramki... i tyle w temacie

typ, którego głównym argumentem jest postawa Gimnasii. Po 13 kolejkach strzeliła 8 bramek a straciła 10. Myślę przeciwnik ten pasuje zespołowi Godoy - strzelił on 14 bramek ale i 18 stracił. Z ostatnich meczy, Godoy przegrał w poprzedniej kolejce z Temperley 1:0 (25 pozycja w lidze - bramki 7:16) bez celnego strzału na bramkę, przegrał z Atletico Tucuman 2:1 (14 pozycja w lidze - bramki 16:15) oraz zremisował z Sarmiento 2:2 (17 pozycja w lidze - bramki 13:13).
Dziś przyjeżdża do Godoy Cruz zespół, który średnio strzela 0,61 bramki na mecz. Dodatkowo w ostatnich 3 meczach strzelił 1 bramkę a stracił 4. 1:1 z Belagrano (6 - 13 goli) oraz porażki 1:0 z Lanus (bramki 15 - 7) i 2:0 River w pucharze (w lidze River bramki 20:16).
DO kadry w Godoy wraca na środek obrony Alvarado, natomiast nie zobaczymy:
Beniteza - lewy obrońca - 11 meczy - 1005 min - 1 asysta
Fernandeza - defensywny pomocnik - 13 meczy - 1200 min - 1 asysta
W Gimnasii pod znakiem zapytania stoi występ Coronela - 6 meczy - 540 min - środkowy obrońca.

-

Huracan - Talleres (1:0)
un2,5+no bts - @1,85 - bet365 ✅
Tutaj typ ze względu na zdobycze bramkowe obu zespołów. Ten układ idealnie pasuje do siebie. Huracan - mało strzela, więcej traci - 8:15. Talleres więcej strzela, mało traci - 12:7. Talleres to zespół w tym momencie z najlepszą obroną w lidze. W ostatnich 10 meczach dzisiejszych gospodarzy tylko z Colon i Temperley padło więcej niż 2,5 bramki. Więcej niż 2,5 bramek nie było w meczu z River, San Lorenzo czy Rosario. Ostatnie 10 meczy Tallerez to także głównie undery - dokładnie 8. Powyżej 2,5 bramki było w meczach z San Martin i Aldosivi - oba w październiku. Huracan ciągle bez podstawowego bramkarza - Diaza - 13 meczy - 1126 min., pomocnika Fritzela - 13 meczy - 1136 min., i bez napastnika Pussetto - 8 meczy - 559 min. - 2 gole.
Talleres natomiast nadal bez jednego z głównych strzelców - Menendeza - 6 meczy - 362 min - 3 gole - 1 asysta
pozdrawiam
m
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
i pora na ostatni mój typ na tą kolejkę... potem zaczną się mecze ciekawe ale wyjątkowo ciężkie do typowania:
-

Estudiantes - Defensa (1:2)
1 - @1,8 - bet365 ⛔
1 + no bts - @2,62 - bet365 ⛔

//Edit: jednak Estudiantes w kryzysie... znowu po 1 dniu kolejki pozostaje oglądanie... Ciągle liga rozchwiana do granic możliwości.

Estudiantes jest trochę zaskoczeniem sezonu - na razie spisuje się wyśmienicie i zajmuje 2 pozycje w lidze ,chociaż ostatnio trochę uszła z nich para. 3 ostatnie mecze to 2 porażki i remis, ale patrząc na mecze na swoim boisku to 2 wygrane i remis. Wygrane z Racingiem (8 poz.) i Colon (10 poz.). Remis z Talleres (aktualnie 9 poz.). Defensa zajmuje 22 pozycje w lidze. Ostatnie mecze im wyszły - 2 wygrane z Arsenalem Sarandi (30 poz.) i Atletico Rafaela (21 poz.). Te wygrane pewnie trochę podbiły kurs, podobnie jak słabsze mecze gospodarzy. Jak dla mnie to dobra sytuacja bo Estudiantes przełamać gorszą passę.
W golach także typy pasują. Gospodarze zdobyli dotąd 22 gole tracąc zaledwie 11 - z czego aż 6 w ostatnich 3 meczach - dlatego pewnie dziś większa uwaga będzie poświęcona obronie.
Defensa w bramkach pasuje do typów - 10:13.
Kurs na pewno windują braki kadrowe. W składzie Estudiantes zabraknie podstawowych obrońców:
Desabato - środkowy obrońca - 9 meczy - 810 min
Schunke - środkowy obrońca - 13 meczy - 1170 min - 1 gol - 2 asysty
Defensa ciągle bez napastnika:
Rios - środkowy napastnik - 10 meczy - 627 min - 3 gole

z innych meczy to zostawiam sobie do oglądania. Wam także je polecam, bo zapowiadają się na ciekawe:
18.12 00:00 - Independiente - Banfield - mecz zespołów z górnej połówki tabeli.
dla mnie mecz kolejki:
18.12 21:00 - Lanus - San Lorenzo - spotkanie aktualnego mistrza, który wreszcie gra jak w poprzednim sezonie z zawsze mocnym i grającym otwarty football San Lorenzo.
z zerkaniem co jakiś czas na:
18.12 21:00 - Belgrano - Rosario - spotkanie zespół zawodzących w tym sezonie - liczę, że któryś się przełamie - w końcu potencjał oba posiadają dość duży.
i na koniec pozycja obowązkowa:18.12 - 22:30 - Boca - Colon - tutaj najprawdopodobniej pożegnalny mecz Teveza (przed odejściem do Chin). Boca bez najlepszego strzelca Benedetto - ale w ataku jest Bou, który jest w świetnej formie - 4 mecze - 5 bramek.

m
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Union de Santa Fe - Racing Club
To będzie dobry mecz i bramek według mnie nie zabraknie. Obie strzelą to zakład, który nawet teraz, po spadku kursów jest po prostu idealny dla tego spotkania.
Union po słabych wynikach które odnosili na przełomie września i października zaczęli grać na prawdę bardzo dobrze. Wygrane przeplatane remisami, głównie remisami wyjazdowymi. Ostatnio przegrali 3-2 z San Lorenzo, ale w moim odczuciu byli zespołem lepszym, szczególnie widać to było w drugiej połowie. Na Estadio 15 de Abril bilans mają przyzwoity, ogólnie mocno underowo jak dotychczas, ale tak na prawdę nie grali z nikim wymagającym. Ani Aldosivi, ani Olimpo czy Quilmes to na pewno nie poziom ich dzisiejszych przeciwników, ale i tak takie drużyny sporo krwi im napsuły. W defensywie wyglądają fajnie, w ofensywie potencjał jest spory, ale w oczy rzuca się słaba skuteczność. Ostatnio dobrze pograli, od porażki z River w pucharze bez przegranej, w każdym meczu strzelali bramkę, przy czym w 4/2 meczów padał bts. W formie jest Soldano, który dość regularnie ostatnimi czasy wpisuje się na listę strzelców, jest Godoy, drugi strzelec zespołu, Rolle główny asystent czy Rivero.
Racing ostatnio gra trochę w kratkę, zwycięstwa przeplata porażkami. Za nimi dwie porażki i o ile z Bocą można to przyjąć dość spokojnie, tak porażka u siebie z Olimpo 0-2 to już na prawdę jest bardzo zły wynik, tym bardziej że okazji do strzelenia bramek im nie brakowało, ale za to brakowało skuteczności. Być może będzie to spotkanie na przełamanie, bo rywal jest w ich zasięgu. Ogólnie obrona nie wygląda dla mnie zbyt pewnie, bo bramki tracą dość często. Świetną informacją jest na pewno powrót do pomocy Acuny, który niesamowicie ciągnie ten zespół do przodu. Pięć bramek i do tego cztery asysty w ledwie jedenastu spotkaniach mówią wszystko. Z przodu Bou i Lisandro, na środku Gonzalez i Aued, dla mnie po prostu potencjał jest bardzo duży do gry ofensywnej.
W poprzednim roku był tutaj niesamowity wynik jak na warunki ligi argentyńskiej, czyli 3-6. Raczej niedorzecznym byłoby wierzenie, że ten wynik może się powtórzyć, ale bramki według mnie padną z obu stron. Defensywnie lepszym zespołem wydają się być gospodarze, ale to po stronie Racingu leży większy potencjał w ataku. Idę w BTS, gdyż myślę, że w tym spotkaniu bez bramek obyć się nie może i wielce prawdopodobnym jest, że będą one padać z obu stron, tak jak to miało miejsce już wielokrotnie w przeszłości.
Obie strzelą @ 1,95 Bet365 ⛔ 1-0
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
typy for fun... passe mam fatalną więc odradzam granie:
-

Lanus - San Lorenzo (2:2)
ov 2,5+bts - @2,87 - bet365 ✅
Typ głównie ze względu na styl gry San Lorenzo. Bilans bramkowy 26-13. Goście grają otwarty football. Potrafią grać z kontry, wykorzystywać stałe fragmenty gry, jak i stwarzać sytuacje po indywidualnych akcjach ofensywnych graczy. Lanus to aktualny mistrz, który zaczyna grać jak w poprzednim sezonie. Ostatnie 5 meczy to 3 wygrane, oraz 4 wyniki pokrywające dzisiejszy typ.

-

Boca Juniors - Colon Santa Fe (4:1)
1 - @1,4 - bet365 ✅
Tutaj tylko 3 argumenty.. i wszystkie po stronie Juniors
- wszyscy już mówią, że to ostatni mecz Teveza przed wyjazdem do Chin. Teveza, który od zawsze utożsamiał się z Juniors (mimo, że z płatnościami było różnie) i który jest ikoną klubu.
- Bou jest w niesamowitej formie - do tego dochodzi Pavon
- po porażce Estudiantes, Boca ma szansę odskoczyć mu na 3 pkt. Czyli jeden z pretendentów do tytułu mniej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Boca Juniors - Colon Santa Fe
1 - @1,4 - Bet365
Tutaj tylko 3 argumenty.. i wszystkie po stronie Juniors
- wszyscy już mówią, że to ostatni mecz Teveza przed wyjazdem do Chin. Teveza, który od zawsze utożsamiał się z Juniors (mimo, że z płatnościami było różnie) i który jest ikoną klubu.
- Bou jest w niesamowitej formie - do tego dochodzi Pavon
- po porażce Estudiantes, Boca ma szansę odskoczyć mu na 3 pkt. Czyli jeden z pretendentów do tytułu mniej.
Nawet na 4 punkty jest szansa dla Boca by odskoczyć ;)
Ale nie ma co mówić jeszcze na tym etapie sezonu, że to jeden rywal do walki o tytuł mniej. Liga dopiero osiągnęła półmetek. Druga faza rozpocznei się dopiero po nowym roku więc nie wiadomo jak tam to będzie wyglądało.
Aczkolwiek Boca jest w formie, pokazały to mecze z River i Racingiem, a to przecież bardzo wymagający rywale.
Carlos Tevez zagrał w nich znakomicie, pożegnanie Teveza dziś prawdopodobne. W Chinach ma dostać astronomiczną gażę.
Jak wspomniałeś Walter Bou zastępuje Benedetto udanie. Ale też nie bez znaczenia był moim zdaniem powrót do zdrowia Fernando Gago, razem z Bentnacurem świetnie zarządzają środkiem pola.
La Bombonera to kolejny atut w kierunku Boca.
Sam rzadko ostatnio oglądam inne mecze poza tymi w wykonaniu Boca, ale dziś w ostatniej kolejce w tym roku myślę podobnie jak Ty, że warto zagrać Boca w jakiejś kombinacji.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
miało być obstawianie 2 meczy na początku kolejki.. a wyszło 6 typów.. jak dotąd bo dziś dodam jeszcze 2 - tak na zakończenie kolejki. Za drobne for fun.
-

Tigre - Atletico Tucuman (0:0)
ov2,5 + bts - @2,3 - bet365 ⛔
1+bts - @4,5 - bet365 ⛔
Główny argumenty to fakt, że oba zespoły zarówno sporo strzelają ale i dużo tracą goli. Suma goli strzelonych w przypadku gospodarzy wynosi 34 i 31 w przypadku gości.
Kolejny argument to poprzednie spotkania. Tigre jest podrażnione dwoma meczami poniżej oczekiwań - najpierw remis 1:1 z Aldosivi i w poprzedniej kolejce porażka wyjazdowa 2:0 z Sarmiento. Z kolei Atletico zanotowało dwie wygrane - wyjazdowe 2:1 z Godoy i u siebie z 3:0 z Quilmes.
Z tego co wyczytałem to do pierwszego składu po Galmarini - prawy obrońca. A na środku powinniśmy zobaczyć kreatywnych młodych piłkarzy - Sosę i Castro - ten drugi jest w tym momencie najwięcej wnoszącym graczem do gry zespołu.
Atletico zagra najprawdopodobniej w tym samym składzie co w ostatnim meczu - z Zapemdri&#39;m (strzelcem 6 goli) na środku ataku.
m
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
No to pora na powrót Primera Division. Przerwa zimowa trochę się przedłużyła, ale na szczęście od najbliższego weekendu liga ponownie będzie grała. Dla przypomnienia tabela:

oraz zestawienie meczy na 15 kolejkę:

ja osobiście tą kolejkę będę śledził tylko jako widz, ale od następnej trzeba będzie &#39;ruszyć z kopyta&#39;...
pzdr​
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
ja osobiście tą kolejkę będę śledził tylko jako widz, ale od następnej trzeba będzie &#39;ruszyć z kopyta&#39;...
pzdr
a ja jednak skuszę sie na grę.
Na tapecie spotkanie
Rosario - Godoy Cruz
under 1.5 gola Kurs: 2.75 Bet365 delikatnie :grin:
under 2.5 gola Kurs: 1.57 Bet365 do dubla dokładam
No cóż przeglądając statystyki zaskakująco wiele nam mówią.Mianowicie na terenie Rosario mecze między tymi zespołami zazwyczaj kończyły się jednobramkowym zwycięstwem którejś z ekip tak więc pójde tym tropem.
Nie wiem czy trafnie czy też nie ale myśle,że under 1.5 delikatnie można spróbować bo kurs całkiem przyjemny.
A under 2.5 to już dla mnie swego rodzaju &quot;pefka&quot; na to spotkanie które będzie składową dubla.
Będzie sie o wiele lepiej oglądało :cool:
Wynik: przełożony zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Niestety mamy dalszy ciąg sagi pod tytułem kto zarobi... czyli w Argentynie po staremu - nie ma prezesa AFA, nie ma kontraktu z telewizją... nie ma pieniędzy dla klubów, ale federacja grać każe. Na razie kluby zbojkotowały tą kolejkę.. może z tydzień będzie lepiej.
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Miałem odpuścić sobie pierwszą kolejkę w Argentynie... ale po tym jak odwołana została kolejka w Meksyku.. to aby na wieczór się nie nudzić postanowiłem dla zabawy coś tam pograć. Typy właściwie tylko na podstawie nazwisk jakie się pojawią, bo to co zaprezentują zespoły to jedna wielka niewiadoma - więc grane symbolicznie:

Banfield - Boca Juniors (0:2)

bts - @1,95 ⛔
Banfield stracił w okienku transferowym dwóch ważnych graczy - Waltera Ervitie i Santiago Silvę. Ale w zamian mamy obiecujących piłkarzy. Linia pomocy na papierze wygląda ok - Sarmiento, Bertolo i Mauricio Sperdutti powinni zapewnić spokój i pomysłowość rozgrywania piłki na środku boiska.
Z drugiej strony w Boce wrażenie robi przede wszystkim atak. Trio Pavon, Bou i Centurion w lidze strzeliło 17 goli.
Czyli mamy z jednej strony mocny atak gości kontra gospodarze, którzy mają mocną pomoc i są wspierani przez własną publiczność. Mam nadzieje, że bramki tutaj będą, a fakt że bramki będą po obu stronach wydaje mi się całkiem możliwy.

River - Union (0:0)
1 - @1,55 ⛔

River może bez kilku podstawowych graczy z poprzedniej części sezonu... ale tutaj będą wspierać i trybuny.. no i mają w swoich szeregach Drissiego - chyba najlepszego strzelca ligi i Morę - to bardzo mocny atak.
Z drugiej strony mamy Union, który na wyjazdach gra słabo - tylko 1 wygrana w 6 meczach. A dziś przyjeżdżają do jaskini lwa. Nie sądzę aby tutaj udało im się coś ugrać. Niestety - wg mnie piłkarze Union nie wywiozą dziś choćby jednego punktu.​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: Racing Club - Atletico Lanus
Typ: 1
Kurs: 1,97
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zacznę standardowo od tabeli:

Racing u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 3 zwycięstwa, 2 remisy i doznali 1 porażki. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy z jednego głównego powodu. Lanus za 4 dni gra spotkanie w Copa Libertadores z brazylijskim Chapecoense i głównie na to spotkanie się szykują, bo jest to 2 kolejka w tych rozgrywkach a w swoim pierwszym spotkaniu u siebie nieoczekiwanie przegrali z urugwajskim Club Nacional 1-2. Muszą zatem zdobywać punkty w Copa Libertadores jeżeli chcą awansować do kolejnej fazy. Z tego względu trener gości oszczędzi dziś kilku piłkarzy z podstawowego składu i da pograć graczom rezerwowym i tym, którzy nie łapią się do kadry meczowej. W Atletico Lanus nie zagrają dziś pierwszy bramkarz Monetti (14 występów w tym sezonie), obrońcy Herrera (11 występów w tym sezonie) i Silva (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Acosta (12 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Marcone (11 wystepów w tym sezonie), Martinez (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i nowy nabytek Rojas, który trafiłdo tej drużyny z paragwajskiego Cerro Porteno i napastnik też nowy nabytek w drużynie Denis ściągnięty z innej argentyńskiej drużyny Independiente. W zespole Racingu nie zagrają z kolei obrońcy Grimi (6 występów w tym sezonie) i Barbieri (1 występ w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec drużyny Lopez (12 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). U gości prócz wymienionych graczy, inni podstawowi mogą usiąść na ławie, bo jak napisałem wyżej oni teraz głównie szykują się na mecz w Copa Libertadores odpuszczając nieco to ligowe spotkanie. Wobec tego gram tutaj na wygraną gospodarzy, którzy mimo, że zagrają bez najlepszego strzelca, to i tak są w stanie zdobyć 3 punkty z tak osłabionym dziś rywalem.
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Argentyna Primera B Nacional

All Boys - Gimnasia Jujuy

Typ: under 1.5 Kurs: 2.45 (delikatnie) Sportingbet

under 2.5 Kurs: 1.50 (do dubla) Bet365

Kiolejny raz statycznie podchodze do spotkania w Argentynie.
Patrząc na historie spotkań widzimy,że zazwyczaj kończyło sie bezbramkowym remisem
a w dwóch spotkaniach padł jeden gol tak więc under 2.5 wydaje sie mega pewnym typem na to spotkanie ale delikatnie również mozna spróbować under 1.5 po ładnym kursie.
W takim spotkaniu myśle,że warto zaryzykować również DW 0:0 (kurs: 7 Bet 365)
ale to już dla prawdziwych ryzykantów!
Jak bedzie okaże się już około 2 w nocy!

Wynik: 2:1 kompletna klapa ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
To pora na kolejkę nr 16:

-

Tigre - Gimnasia LP (0:1)
ov2,5+bts - @2,87 ⛔

\\edit - strzały celne 9-6, strzały niecelne 12-2.. gole 0:1 - i tyle w temacie. Szanse były z obu stron, ale niemoc napastników popsuła over

Tigre - 20 pozycja w lidze, bramki 19:19
Gimnasia - 12 pozycja w lidze, bramki 14:11
Faworytem jest Gimnasia, ale po pierwsze - dziś grają na wyjeździe, a po drugie ostatnie pięć meczy między tymi dwoma drużynami to 1 wygrana Gimnasi, 3 remisy i 1 porażka. Z drugiej strony ostatnie mecze pokazują, że dzisiejsi goście są dobrze przygotowani do sezonu - wygrana w poprzednim meczu z Quilmes 3:1. W składzie w stosunku do poprzedniego meczu nie powinno być zmian i powinna dziś pojawić się ta sama jedenastka:
Arias; Licht, Guanini, Gorga, Oreja; Faravelli, Rinaudo; Carrera, Alemán, Ibáñez; Mazzola
Ostatni mecz Tigre to porażka wyjazdowa 3:1 z Temperley. Ale dziś na swoim stadionie na pewno będą chcieli się pokazać ze znacznie lepszej stronie. Skład także podobny do tego z ostatniego meczu (oczywiście z Luną - strzelcem gola w poprzednim meczy - w składzie):
Arias; Licht, Guanini, Gorga, Oreja; Faravelli, Rinaudo; Carrera, Alemán, Ibáñez; Mazzola
Podsumowując. Tigre u siebie w Luną w składzie coś powinno strzelić. Gimnasia - także mam nadzieje coś odpowie golem. I tutaj patrząc na ostatnie mecze - coś więcej powinno wpaść, ale za nic nie wiem po której stronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom