>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
-

Newells - Estudiantes (0:0)
1 - @2 - unibet ⛔
x/1 - @4,2 - unibet ⛔
Mecz zespołów ze ścisłej czołówki ligowej. Ja tutaj widzę faworyta w postaci gospodarzy.
1. graja u siebie
2. Maxi Rodriguez poczuł drugą młodość - dwa ostatnie mecze to dwie jego bramki
3. Scocco nie strzelił bramek w 3 ostatnich meczach - może przyjdzie przełamanie
4. ostatnie 5 meczy NOB u siebie - 4-0-1, 11:3
5. ich obrona naprawde dobrze ze sobą współpracuje i tworzy istny monolit
Estudiantes:
1. grają na wyjeździe
2. fatalnie zawiedli w CL (porażka 2:0 z Barceloną)
3. ostatnie 5 wyjazdów 1-1-3, 12:12
4. we wtorek grają kluczowy mecz w CL o być albo nie być
z braków kadrowych, to u gospodarzy zabraknie:
Formiliano - obrońca, 9 meczy - w tym roku jeszcze nie grał
Paz - lewy obrońca, 14 meczy, 1 asysta
W zespole gości pod znakiem zapytania stoi występ:
Cavallaro - pomocnik, 11 meczy - w tym roku jeszcze nie grał
Viatri - napastnik, 14 meczy, 7 goli, 2 asysty
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newell´s Old Boys - Estudiantes De La Plata
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zgadzam się z majekx-em. Dla mnie też faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Od siebie dodam tabelę:

Co do braków kadrowych to z tego co ja wyczytałem to u gospodarzy nie zagra obrońca Paz (14 występów w tym sezonie) i napastnik Tevez (4 występy w tym sezonie a w zespole Estudiantes obrońcy Diarte (7 występów w tym sezonie) i Vargas (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Viatri (14 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Cavallaro (11 występów w tym sezonie). Estudiantes grali 3 dni temu mecz w rozgrywkach Copa Libertadores z ekwadorską Barceloną, który przegrali u siebie 0-2. Lepiej zregenerowani zatem na to spotkanie powinni być gospodarze, bo oni ostatni mecz grali tydzień temu w lidze argentyńskiej. Newell´s na to spotkanie wydaje mi się być mocniejszy, zatem zgadzam się z kolegą wyżej i tez typuję ich wygraną.
⛔ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Na szybko bo z telefonu:
Gimnasia - Alsosivi (1:0)
1 - @1,75 ✅
1+un2,5 - @3,15 ✅
Gimnasia to murowany faworyt. W tej kolejce faworyci zawodzą, ale może na zakończenie kolejki moneta się odwróci. Gimnasia to najlepsza obrona w lidze. Może za dużo nie strzelają, ale dziś grają z prawie najgorszą obrona w lidze. Powinni wygrać spotkanie na własnym stadionie i zbliżyć się do top 5. Ostatni mecz gospodarzy to wpadka 1:1 z Temperley. Dlatego dziś mam nadzieję że nie będzie powtórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 25 w Primera Division. Rozkład meczy wygląda następująco:

I już na początek widać, że jest on o wiele przyjemniejszy niż poprzednia kolejka. Z przyjemnością można dodać kilka typów. Zapraszam serdecznie.​
 
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
zastanawiam się nad postawieniem na San Lorenzo.. ale jakoś mnie nie przekonuje ich ostatnia forma i fakt, że za chwilę grają w CL - i ten mecz muszą wygrać.. sam nie wiem... ktoś coś doradzi?
Natomiast mam w miarę zdanie wyrobione na temat meczu:

-

Aldosivi - NOB (0:3)
2 - @2,4 - forbet ✅
2+no bts - @3,35 - forbet ✅
I znowu zespół Aldosivi trafia na żelazną obronę. Tylko tym razem NOB dysponuje lepszym atakiem niż Gimnasia. Niestety nie wróży to niczego dobrego dla gospodarzy. Gościom się upiekło w poprzedniej kolejce bo mimo podziału pkt z Estudiantes, Boca także straciła punkty i nie odskoczyła w tabeli. A ten mecz NOB powinni wygrać bo całe spotkanie przeważali. Dziś NOB nie może liczyć na kolejne potknięcie lidera i powinno zgarnąć komplet punktów.
Z braków kadrowych to w zespole gospodarzy nie zobaczymy:
Algere - środkowy obrońca - 776 min w lidze - 2 gole - czerwona kartka w ostatnim spotkaniu
Llama - ofensywny pomocnik - 665 min - 1 asysta - kontuzja od 08 kwietnia.
w zespole gości brak nowy osłabień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mch91 261

mch91

Użytkownik
Banfield - Quilmes
Typ: Banfield -1 ✅Udało się, ale na mega szczęsciu;)
kurs: 2,9


Również myślałem nad San Lorenzo, ale znalazłem w moim mniemaniu coś pewniejszego. O Banfield już raz pisałem i u siebie grają na prawdę bardzo bardzo dobrze w 9 meczach 6 zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka, ale nie z byle kim bo z Boca a od tamtej pory dwa pewne zwycięstwa. Ich przeciwnikiem będzie Quilmes czyli drużyna będąca w fatalnej formie ponieważ w ostatnich 6 meczach, 6 razy przegrali a jeśli chodzi o wyjazdy to jest to najgorsza drużyna w lidze bo w 9 meczach tylko 3 razy zremisowali i 6 razy przegrali a ich bilans bramek na wyjeździe jest tragiczny 4-20.

Jak wiadomo Wy znacie się trochę lepiej na tej lidze więc liczę na komentarz. Niby Quilmes rozegrało ostatnio dobry mecz u siebie z Colon, ale Colon to chyba typowi minimaliści bo jak patrzyłem to oni większość spotkań tak wygrywają. Więc co sądzicie o tym becie na Banfield?

kapszti // Fajnie, że piszesz w dziale, ale na przyszłość prośba o zapoznanie się z nazwą drużyny. Stawiasz na Banfield, a nie &quot;Benfield&quot;. Poprawiłem i pozdro.
 
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
ja mam czysty win Banfield... na handi fakt - jest świetny kurs... może też go gdzieś dodam. Dla nie typ wygląda ok. Nie widziałem w akcji Banfield więc wypowiadam się tylko po statystykach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
kapszti // Fajnie, że piszesz w dziale, ale na przyszłość prośba o zapoznanie się z nazwą drużyny. Stawiasz na Banfield, a nie &quot;Benfield&quot;. Poprawiłem i pozdro.
oj tam, oj tam - literówka...;)
-

Racing - Atletico Tucuman (4:3)
1 - @1,55 - unibet ✅
Na początek typ do tasiemki. 6 w tabeli Racing (11-3-6) podejmuje 14 Atletico (7-6-7). Racing na własnym stadionie to druga ekipa w lidze - seria 6 wygranych na własnym stadionie (liga 7-2-1, bramki 19:7) robi wrażenie. Przeciwnikiem Racingu będzie zespół, który ma serię 5 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa. Do tego ma złą sytuację w CL i jeżeli chce mieć nadzieję na awans do dalszej rundy musi wygrać mecz z Wilstermannem 26.04. Dlatego sądzę, że w tym meczu nie pokażą pełnych możliwości.
Braki kadrowe w zespole gospodarzy:
Vittor - środkowy obrońca - 1209 min w lidze - 1 gol
W zespole gości nie zagrają:
Canuto - środkowy obrońca - 1175 min w lidze
Menendez - napastnik - 780 min w lidze - 5goli

-

Rosario - Gimnasia (2:1)
un2,5 - @1,55 - unibet ⛔
Gimnasia to najlepsza obrona w lidze - w 20 meczach, zespół z La Platy stracił tylko 12 goli (w 9 wyjazdach tylko 4 gole). To pokazuje jak dobrze jest zorganizowana i zgrana linia obrony. Zespół gości bez osłabień.
Rosario zajmuje w lidze 13 pozycję - 7-7-6, bramki 23-19 (mecze na własnym stadionie: 4-3-3, bramki 12-7). Ostatnie 3 mecze to co prawda overy, ale przeciwnicy nie byli byt wymagający - Sarmiento (24 gole stracone), Tucuman (21 goli straconych) i Temperley (25 goli straconych). Wcześniej seria 5 meczy z under 2,5 gola. Dodatkowo gospodarze osłabieni brakami:
Salazar - prawy obrońca - 810 min w lidze
Fernandez - pomocnik - 916 min - 1 gol - 2 asysty
Gutierez - napastnik - 921 min - 2 gole - 4 asysty
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
oj tam, oj tam - literówka...;)

-

Racing - Atletico Tucuman

1 - @1,55 - unibet

Na początek typ do tasiemki. 6 w tabeli Racing (11-3-6) podejmuje 14 Atletico (7-6-7). Racing na własnym stadionie to druga ekipa w lidze - seria 6 wygranych na własnym stadionie (liga 7-2-1, bramki 19:7) robi wrażenie. Przeciwnikiem Racingu będzie zespół, który ma serię 5 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa. Do tego ma złą sytuację w CL i jeżeli chce mieć nadzieję na awans do dalszej rundy musi wygrać mecz z Wilstermannem 26.04. Dlatego sądzę, że w tym meczu nie pokażą pełnych możliwości.
Braki kadrowe w zespole gospodarzy:
Vittor - środkowy obrońca - 1209 min w lidze - 1 gol

W zespole gości nie zagrają:
Canuto - środkowy obrońca - 1175 min w lidze
Menendez - napastnik - 780 min w lidze - 5goli
Zgadzam się z tym typem też sam go gram od siebie tylko dodam, że w zespole gości nie zagra też najlepszy strzelec w zespole napastnik Zampedri (18 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie). Racing Club powinien zdobyć tutaj 3 punkty, jest w dobrej formie a Atl. Tucuman czeka we wtorek spotkanie w Copa Libertadores, gdzie ich sytuacja jest nieciekawa i jeżeli myślą o awansie to muszą to spotkanie wygrać tak jak piszesz. Typ na gospodarzy tutaj jest dobry powinni wygrać bez większych problemów. Ponadto podaję link, gdzie można się dowiedzieć o składzie gości na to spotkanie itd. ;)

http://elsigloweb.com/2017/04/21/atletico-tucuman-ya-definio-a-los-concentrados-para-enfrentar-a-racing/
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie sposób się nie zgodzić z tym co piszą @majekx i @wielki_gracz ;) W ogóle to świetna robota i fajnie, że napędzacie dział w najlepsze. Często sporo typów i w ogóle.


VS

Racing - Atl.Tucuman
Typ; Racing @ 1,60 Expekt
✅✅4:3​

Jak wspomniał @wielki_gracz przed Tucuman już w najbliższy wtorek rywalizacja w Copa Libertadores. W dodatku maja mecz na własnym terenie z zespołem z Boliwii, a jak wiadomo Boliwijczycy jak wyjeżdzają poza własne &quot;góry&quot; to są zespołami do bicia. Wiec Tucuman jak jeszcze o czymkolwiek marzy, a zapewne ambicje mają. Przypomnę, że w tym sezonie 3 miejsce daje po fazie grupowej awans do Copa Sudamericana. Dla takiego zespołu jak Atl.Tucuman gra w pucharach to wielka sprawa, nie szybko im się to może zdarzyć ponownie.

Racing znajduje się w kapitalnej dyspozycji. W środku tygodnia odrobiali zaległości i wygrali w wielkim stylu 4:1 z Tigre. Relacje z tego meczu można poczytać tutaj -&gt; http://albicelestes.pl/2017/04/20/avellaneda-niezawodna-w-zaleglosciach/

Racing dziś wedle prognoz argentyńskiego OLE ma zargać tym samym składem co przeciwko Tigre.
Wspomniany przez @majekx środkowy obrońca Vittor znalazł się w kadrze na mecz dzisiaj -&gt; https://twitter.com/RacingClub/status/855440572747788288/photo/1
Brakuje natomiast nadal Lisandro Lopeza, ale jak mawiają trenerzy lepiej poczekać jeden mecz dłużej niż przedwcześnie go wprowadzić i pogłębić uraz. Licha więc poczeka jeszcze na ponowne granie.

Racing na dziś: Orion- Pillud, Barbieri, Torsiglieri, Insua - Diego Gonzalez, Meli, Aued, Acuna - Gustavo Bou, Lautaro Martinez.

O tym, że Atletico Tucuman powaznie traktuje Copa Libertadores niech najlepiej świadczy fakt, że mecz który zaplanowany był na przyszły tydzień pomiędzy River i Atletico Tucuman został przełożony własnie ze względu na udział obu klubów w Libertadores i fakt zaangażowania w te rozgrywki. Mecz z River Plate by przedzielał rywalizacje z Jorge Wilstermann i Penarolem 3 maja. Więc 30 kwietnia i mecz z River został przełożony. -&gt; http://www.ole.com.ar/futbol-primera/reprogramacion-river-atletico-tucuman-torneo-local_0_1781222085.html
A w Libertadores mimo 1 pkt na koncie jeszcze nic straconego. Bo dwa mecze z Jorge WIlstermann i Penarol maja u siebie, a na koniec wyjazd do Palmeiras, które może już mieć wtedy pewne 1 miejsce. Więc priorytety są jasne.
Racing walczy o jak najwyższe miejsce, a jak widać forma jest więc trzbea to wykorzystać dzisiaj.


A co myślicie w tej kolejce o meczu Atletico Rafaela - Boca?
Tydzień temu Boca zawiodła z Patronato u siebie, ale są jednak mocni, według mnie powinni wygrać,ale chętnie poznam Wasze opinie ;)

Przewidywane składy na obecną serię gier można znaleźć tutaj -&gt; http://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones_0_1781822013.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
już po meczu NOB - tutaj się udało.. dlatego myślę, że Boca też wygra - po prostu musi, Jednak kurs mnie osobiście nie satysfakcjonuje - jak by było powyżej @2... bym zaryzykował.. poniżej - ryzyko jest dla mnie za duże.
Boca niby gra dobrze, ma porządny, równy skład ale od czasu do czasu zalicza wtopy - 1:1 z Patronato w poprzedniej kolejce czy porażka z Telleres 2:1 (19.03). A dziś zespół jest niewygodny. Z Atletico Rafaela już się przejechało Independiente i Estudiantes. Szkoda tylko, że nie zagra Diaz w Atletico (6 meczy - 2 gole dla dzisiejszych gospodarzy).
Także ja pasuje ten mecz, chociaż pewnie znając życie Boca wygra dość pewnie.
Na kalendarz też nie ma co patrzeć, bo jeszcze może się wszystko zdarzyć - meczy jeszcze sporo przed nami.

\\edit - dobrze, że buk dał taki a nie inny kurs...
 
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
-

Estudiantes - Huracan (1:1)
1 - @1,6 - forbet ⛔
Pierwszy typ do tasiemki. 4 w tabeli Estudiantes walczy o utrzymanie miejsca w tabeli. Gospodarze do tej pory zdobyli 38 pkt - 11-5-4, bramki 34:19 - u siebie 7-1-1-, bramki 14:5. Ostatnie mecze Estudiantes to wygrana W CL z Atletico Nasional, remis w lidze z NOB i porażka w CL z Barceloną. Komplet punktów w tym meczu jest bardzo potrzebny ze względu na terminarz - po meczu z Huracanem kolejne 3 mecze są mega trudne - wyjazd z Independiente, wyjazd w CL z Atl. Nacional i spotkanie u siebie z Boca Juniors.
Huracan znajmuje w lidze 24 miejsce z 20 pkt - 4-8-8, bramki 15-19 (mecze wyjazdowe 2-3-5, bramki 6:9). Ostatnie mecze Huracanu to porażka u siebie z Arsenalem Sarandi (30), i remisy z Atletico Rafaela (21) i Patronato (19). Dodatkowo w zespole gości nie zagra:
Nervo - środkowy obrońca - 1710 min w lidze - 1 gol - 2 asysty
Romat - prawy obrońca - 1133 min w lidze - 2 gole - 1 asysta
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Panowie, któryś z Was się orientuje, który bukmacher ma ciekawą, czyli szeroką ofertę jeśli chodzi o zakłady na kartki np. w ekstraklasie (jeśli można tak to nazwać) argentyńskiej? Do tej pory co przejrzałem to bieda z tym wszędzie...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 02:15
Spotkanie: Colon Santa Fe - CA Tigre
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek ????

Próbuję na gospodarzy, którzy są w ostatnio w bardzo dobrej formie i mają passę 5 meczy z rzędu wygranych i co najważniejsze we wszystkich tych spotkaniach nie stracili bramki ! Może dużo też goli nie zdobywają ale w ostatnich spotkaniach wogóle ich nie tracą także to dobrze rokuje przed tym spotkaniem, w którym przeciwnikiem będzie zespół Tigre, który jest w dołku. Zespół gości na 6 meczy ligowych w tym roku 5 z nich przegrał i raz zremisował. Bardzo słabo wygląda ich gra i po takim kursie wolę iść zdecydowanie w stronę drużyny Colon. Gospodarze u siebie do tej pory zanotowali 5 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, natomiast Tigre na wyjazdach ma bilans 1 wygranej, 2 remisów i 6 porażek. Dodatkowo u gospodarzy nie ma żadnych problemów kadrowych i trener dysponuje najmocniejszym składem na to spotkanie. U gości z kolei kilku zawodników nie może zagrać.
Absencje w Tigre:
obrońcy Echeverria (5 występów w tym sezonie) i Blengio (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Gurri (1 występ w tym sezonie) i Redondo (bez występu) i napastnik Janson (5 występów w tym sezonie)
Absencje u gości też do jakiś wielkich problemów nie należą ale odnotowałem w razie czego ;) Ja tutaj kieruję się formą obu zespołów. Colon w gazie, szczęście dopisuje i nie tracą goli, goście z kolei bez formy i raczej nie spodziewam się tutaj poprawy z ich strony.
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
najbliższy weekend to 22 kolejka Primera Division. Zapraszam do typowania:
kursy z unibet
i brakująca para

jak kursy się pojawią to oczywiście zostaną dodane
Tradycyjnie już jak od kilku kolejek zerkam w stronę NOB, po za tym ciekawie zapowiada się mecz Lanus (ale na typie zaważy kadra na ten mecz i przede wszystkim dzisiejsze spotkanie w CL). Po za tym będę najprawdopodobniej celował w Independiente i na 100% na Boca Juniors (ale tutaj kurs będzie miał znaczenie).
A jakie są wasze typy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
-

Independiente - Estudiantes (2:2)
1 - @2 - unibet ⛔
i typy bonusowe:
1+un2,5 -3,55 - unibet ⛔
un2,5+nobts -1,8 - unibet ⛔

\\edit - fatalnie rozpoczęty weekend

Na początek zapowiadane Independiente. Gospodarze walczą o czołowe miejsca - przynajmniej mają takie aspiracje. Ostatnie mecze to m.in. cenna wyjazdowa wygrana z Telleres oraz komplety pkt z Arsenalem Sarandi i Patronato. U siebie Independiente ma serię 4 spotkań w lidze bez wygranej, ale jednocześnie 3 mecze bez porażki. Najwyższa pora na wygraną i podtrzymanie dobrej passy. Przeciwnikiem w dzisiejszym meczu będzie Estudiantes. Zespół, który nie zachwyca. Gra naprawdę słabo, minimalistycznie i bez polotu. Potrafili wywieść remis 0:0 z Newell&#39;s Old Boys i później zremisować u siebie 1:1 z Huracanem. Dodatkowo po ostatniej wygranej 1:0 z Atletico Nacionalem w CL nagle okazało się, że mają szansę na awans do następnej rundy. Myślę, że bardziej skupią się nad rozgrywkami międzynarodowymi, zwłaszcza, że w tabeli zajmują wysoką - 3 pozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
pora na drugi dzień z ligą i chyba ostatni w tej kolejce... jakoś nie mam pomysłu na dalsze mecze, a i w tym tygodniu obowiązki zajmą mi cały wolny czas:

-

Huracan - NOB (0:1)
un2,5+nobts - @1,8 - forbet ✅
2 - @2,5 - forbet ✅
i dodatkowo:
2+un2,5 - @4,25 - forbet ✅
Newells jest w gazie. Ostatnie 6 meczy bez porażki. Grają naprawdę fajną, zespołową piłkę. W lidze zajmują 2 pozycję (12-6-3, bramki 30:13) z 3 pkt straty do pierwszej Boci. NOB w tym momencie dysponuje najlepszą obroną w lidze. Przeciwnikiem i gospodarzem dzisiejszego spotkania będzie zespół Huracana - 24 pozycja, 4-9-8, bramki 16-20. Gdzie ostatnie 3 pkt zdobyli 5 kolejek temu, w tym czasie notując głównie remisy i raz przegrywając u siebie z Arsenalem Sarandi (1:2).
Z braków kadrowych to pod znakiem zapytania stoi występ w ekipie gości Amoroso (skrzydłowy) i Scocco (napastnik, najlepszy strzelec) - pewnie dlatego kurs jest taki wysoki. Jednak jest jeszcze w ataku Maxi Rodrigez i Formica.

-

Sarmiento - Colon (0:4)

2 - @2,65 - forbet ✅
I drugie spotkanie zespołu, który dysponuje mocną i stabilną obroną. Colon ma ostatni zwyżkę formy i mam nadzieje, że będzie marsz w górę tabeli kontynuował. Ostatnie wyjazdy to minimalne wygrane z Quilmes, Belgrano i Union de Santa Fe - czyli zespołami z podobnymi możliwościami co dzisiejszy gospodarz.
W zespole gości zabraknie:
Ladesma - środkowy pomocnik
Torres - lewy skrzydłowy
Ceballos - prawy obrońca
Gospodarze zajmują w lidze 25 pozycję - 5-6-10, bramki 20-25. Ostatnie mecze na własnym stadionie to gra w kratkę. Bo i jest wygrana z Temperley (2:1) i remis z Rosario (2:2) i porażka z Racingiem (2:1).
Mecz dość ryzykowny, ale myślę kurs warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Wczorajszy dzień był udany - szczęście dopisało - zwłaszcza w meczy NOB. Nie powiem sam mecz nie zachwycił, bo to Huracan atakował i wyglądał lepiej. Newell&#39;s zrobiło właściwie to co do nich należało.. wyczekał ataki, wyszedł z kontrą i wygrał 1:0... ale końcówka to naprawdę był lekki horror... Mam nadzieje, że skorzystaliście i jest jakiś tam plusik.
Na dziś za ten plusik celuje w 2 mecze:

-

Boca Juniors - Arsenal Sarandi (3:0)
1+ov2,5 - @1,85 - forbet ✅
Najlepszy atak w lidze gra z najgorszą obroną. Wynik tutaj może być tylko jeden i może to być wygrana Juniors. Co więcej po piętach dzisiejszym gospodarzą już depcze NOB (już zrównał się punktami). Kolejny argument to ostatnie mecze Boci z Atletico Rafaela i Patronati - czyli remisy. Dziś jest najlepsza okazja do przełamania złej passy. A atak Pavon, Bernadetto może namieszać. Zwłaszcza, że sporo bramek ten duet zdobywa strzałami z dystansu.. a piętą achillesową gości są właśnie strzały z daleka. I to może być klucz do sukcesu w spotkaniu, w którym Arsenal zapewne zagra stawiając przysłowiowy autobus w bramce. Z braków warto wspomnieć, że gospodarze zagrają bez dwóch środkowych pomocników - Sary i Pereza... ale dziś zapewne na środku pomocy zagra Gago - czyli żadna strata.
drugie spotkanie, któremu dziś się przyglądam:

-

Rosario Central - Aldosivi (2:0)
1 - @1,65 - forbet ✅
Ostatnie mecze Rosario to imponująca pogoń za czołówką tabeli. W ostatnich 5 meczach ligowych tylko jeden remis - reszta meczy wygranych. A wygrane z zespołami wcale nie najgorszymi... bo raczej ze średniakami ligowymi - z Gimnasią (10), Temperley (17), Atletico Tucuman (15). Dziś gościem jest zespół z dołu tabeli - 28 pozycja, 4-8-9, bramki 13:24. Aldosivi w ostatnich 4 meczach ligowych zanotowało 4 porażki - bramki 1-9. Myślę, że mimo braków Rosario ma ambicje na czołówkę ligową i dziś powinno odnieść zwycięstwo. A co do braków to zabranie napastnika Rubena (5 goli), ale najprawdopodobniej zastąpi go Teo Gutierrez (13 meczy, 2 gole, 4 asysty), nie zagra przwy pomocnik Colman, powinien zastąpić go Lovera. Dodatkowo do składu wraca prawy obrońca Salazar. Jak widać wszelkie ubytki w składzie powinny być w miarę dobrze uzupełnione zmiennikami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gratuluje @majekx wczorajszych typów, wreszcie Ci szczęście dopisało i wynagrodziło szczegółowe śledzenie tej ligi ;)

Boca Juniors - Arsenal Sarandi

1+ov2,5 - @1,85 - forBet

Z braków warto wspomnieć, że gospodarze zagrają bez dwóch środkowych pomocników - Sary i Pereza... ale dziś zapewne na środku pomocy zagra Gago - czyli żadna strata.
Sara panie to nie pomocnik, to bramkarz :razz:
Z Perezem i Gago się zgadza. Dziś Boca też bez skrzydłowego Zuqui. Schelotto przechodzi na schemat 4-3-1-2. Zagra dwójka napastników, a na &quot;10&quot; będzie młody 18-letni Maroni, który podobno wymiata w zespole rezerw.

Mecz dla Boca to must win! Ostatnie dwa mecze z zaściankowym Patronato i Atl.Rafaela to po prostu wstyd, że nie były wygrane. Dzisiaj nie można dopuścić do blamażu i braku zwycięstwa.

Kurs na Boca niski, ale do dubla to świetna propozycja. Odnośnie Twojego 1+ov2,5 to moim zdaniem ryzykowne. Wszytsko za sprawą tego, że trzeba sobie zadać pytanie czy spodziewasz się tutaj gola Arsenalu? ja nie bardzo. Zatem Boca by musiała trzy strzelić, a to może być kłopot bo Arsenal przyjedzie murować. Boca może walić głową w mur jak z Patronato czy Rafaelą. Obym się mylił, oby wyszli od początku zmotywowani i głodni gry po tych dwóch wpadkach a wtedy zrobią swoje.


Boca Juniors (4-3-1-2):

Agustín Rossi – Gino Peruzzi, Santiago Vergini, Juan Manuel Insaurralde, Frank Fabra – Fernando Gago, Wilmar Barrios, Rodrigo Bentancur – Gonzalo Maroni – Cristian Pavón, Darío Benedetto.

Arsenal de Sarandi (4-2-2-1-1):
Pablo Santillo – Leandro Marín, Marcos Curado, Jonathan Botinelli, Claudio Corbalán – Gonzalo Papa, Damián Pérez – Leornardo Rolón, Lucas Wilchez – Juan Brunetta – Juan Sanchez Sotelo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom