>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
-

Lanus - Atletico Tucuman (1:0)
1 - @1,61 - bet365 ✅
Lanus powoli wraca na swoje miejsce w lidze. Ostatnie 5 meczy to 2-2-1. W tych 5 meczach 3 gole strzelił Sand, który wreszcie się obudził. Po za meczem (przegranym 1:0) z Quilmenes w pozostałych spotkaniach czołowy napastnik gospodarzy grał bardzo dobrze. Jedyne osłabienie to brak Braghieriego - środkowy obrońca. Atletico zajmuje w lidze 17 miejsce. Ostatnie 5 meczy to 1-2-2. Grają w kratkę - bo potrafią pokonać na wyjeździe Independiente czy zremisować u siebie z Boca... ale i przegrać z Olimpo i Huracanem. Goście też osłabieni są brakiem środkowego obrońcy - Sbuttoniego.
Lanus powoli wchodzi na poprawny kurs i po falstarcie z początku sezonu coraz częściej zdobywa pkt w lidze. Myślę dziś także wygrają, zwłaszcza, że Sand jest w doskonałej formie - a to połowa siły zespołu.
Pozdrawiam
m
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Dziś idę za ciosem
-

Boca Juniors - Rosario Central (1:1)

1 - @1,75 - bet365 ⛔
ov2,5 + bts - @2,85 - bet365 ⛔
Boca na własnym stadionie wygrał 5 ostatnich meczy, strzelając 15 goli a tracąc 1. O sile zespołu świadczy dobrze poukładana ofensywa. Na środku ataku Bandetto (5 goli) a za nim w lini Tevez (1 gol, 3 asysty), Pavon (5 goli, 1 asysta) i Centurion (2 gole i 1 asysta) - taki mix doświadczenia i młodzieńczej fantazji. Środek pomocy to także mocne strony Boca - mamy tutaj Pereza, Bentancura (ewentualnie Gago). TO jest główna siła i moc gospodarzy. Dziś nie powinni mieć problemów z Rosario - klubem mocnym, ale w tym sezonie w lidze zawodzącym. 5 ostatnich wyjazdów ligowych - 0-2-3. Ale trzeba mieć na uwadze jednak, że atak Rosario coś tam może - mamy tutaj Teo Gutiereza i Rubena. Zabraknie w drużynie gości Musto (doświadczony defensywny pomocnik).
Boca dodatkowo jest zmotywowana faktem, że 03.11 przegrali właśnie z Rosario w pucharze. Dziś nie powinni stracić punktów - zwłaszcza, że muszą gonić Estudiantes.

drugi typ, równie zasłużone zespoły:
-

Independiente - San Lorenzo (1:2)
ov2,5 - @2,5 - bet365 ✅
x/1 - @4 - bet365 ⛔
Taki typ, głównie dlatego, że Independiente wydaje się iż to klub wybitnie underowy. W 9 meczach 7 bramek strzelonych i 4 stracone. Ale jak na razie grali z zespołami, które raczej nie stawiają na atak (no może po za Tigre) - 0:0 z Rosario (bramki 10:8) i Gimnasią (6:7), wygrane 1:0 z Temperley (5:13) i Sarmienro (4:9) czy 1:1 z Tigre (14:13) i Quilmes (8:9). Teraz gośćmi będzie San Lorenzo - trzeci pod względem ofensywy zespół w lidze - 17:10. Na 9 spotkań w 6 padł over 2,5.
Obaj trenerzy mają przed spotkaniem na pewno mają mocny ból głowy - gospodarze zagrają bez najlepszego obrońcy - Cuesta zawieszony za kartki i Mezy - wszechstronny pomocnik, napastnik - ostatni nabytek z Gimnasi.
Rosario natomiast za 4 dni gra rewanżowe spotkanie w Copa Sudamericana (to już półfinał). Dlatego na pewno odpoczywał będzie Cauteruccio (4 gole) i Blandi (4 gole). W ataku zobaczymy zapewne doświadczonego zmiennika Bergessio, a w pomocy Belluschiego i Costę - wszyscy powyżej 30 roku życia.
Myślę, że tutaj oba zespoły stać na strzelenie gola, a na kurs na over jest pewne value. Independiente pomimo dość underowej gry do tej pory może dziś strzelić kilka goli drugiemu garniturowi San Lorenzo. Natomiast zmiennicy w składzie gości powinni chcieć pokazać się z dobrej strony - w końcu to dla nich pewna szansa.
Jak będzie zobaczymy dziś.
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
dziś delikatnie:

-

Olimpo Bahia - Gimnasia La Plata (0:0)
un2,5 - @1,4 - bet365 ✅
Szału nie ma. Gimnasia w ostatnich 5 ligowych meczach strzeliła 1 gola, Olimpo trochę lepiej - bo 5. Ogólnie to zespoły bardziej stawiające na defensywę niż atak:
Olimpo - 9 meczy w lidze - bramki 8:9
Gimnasia - 9 meczy w lidze - bramki 6:7
W obu zespołach trzon drużyny to defensywa - Olimpo to przede wszystkim środkowy obrońca Rodriguez i prawy obrońca Sacks.
Gimnasia - bramkarz Arias i środkowy obrońca Coronel.
Z braków, warto odnotować jedynie pauzującego za kartki Carrerę z zespołu gości (uniwersalny pomocnik - 9 meczy w lidze, 707 min).
pozdrawiam
m
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
dziś dwa mecze - i jednocześnie dwie propozycje:
-

Temperley - Lanus (1:3)
un 2,5 - @1,47 - bet365 ⛔
11 kolejka - 24 Temperley podejmuje 9 Lanus. Gospodarze do tej pory strzelili w lidze 5 goli (średnia 0,5 na mecz), goście 9 (śr. 0,9). Jak już napisałem wcześniej mistrz powoli zaczyna grać swoje.. czyli mecze wygrane minimalnie, ale wygrane. Temperley nie będzie na pewno prowadziło szaleńczych ataków a to bardzo pasuje Lanus. Z braków kadrowych:
Temperley w optymalnym składzie
Lanus:
Martinez - środkowy pomocnik - 10 meczy - 802 min., 1 gol
Braghieri - środkowy obrońca - 6 meczy - 530 min.

drugie spotkanie to:
-

Talleres - Arsenal Sarandi (0:0)

1 - @1,65 - bet365 ⛔
Pewnego rodzaju objawienie ligi (6 pozycja) podejmuje u siebie ostatni zespół (30 pozycja). Telleres jest na dużej fali - 5 wygranych z rzędu. Może nie z zespołami czołowymi ale z takimi z środka ligi: szczęśliwy wyjazd a Atl. Rafaela (21 pozycja) (1:0), u siebie Patronato (16 pozycja) (1:0), wyjazd z Velez (25 pozycja) (0:2), u siebie Defensa (27 pozycja) (2:0) i wyjazd z San Martin (22 pozycja) (1:3). Jak widać kalendarz taki że pewnie później przyjdzie zimny prysznic - ale zespół stara się wykorzystać maksymalnie ten układ i zdobyć jak najwięcej punktów przed marszem w dół tabeli - bo ten myślę nastąpi już od następnej kolejki. O Arsenalu mogę powiedzieć, że jeszcze nie wygrali meczu.
Z braków. Talleres:
Quintana - środkowy obrońca - 5 meczy - 409 min.
Menendez - lewy skrzydłowy - 6 meczy - 362 min. - 3 gole - 1 asysta
Gil - pomocnik - 9 meczy - 766 min. - 1 gol
Arsenal: Rodrigues - napastnik - 6 meczy - 394 min. - 1 gol
Velazques - pomocnik - 5 meczy - 298 min.

\\edit - tą kolejkę odpuszczam już.. lekko się zdołowałem tymi meczami. Temperley - Lanus - pierwsza połowa strzały celne: 1-3... wynik 1-3.. masakra...
Talleres - nie strzelony karny i statystyki meczu mówiące wszystko:


pozdrawiam
m
 
macready 56

macready

Użytkownik
Temperley - Lanus over 2 2,0 ✅ (1-3)
Ja jednak myślę że po 5 kolejkach Temperley w końcu zanotuję jakiś over u siebie, zasada zakończenia serii ma tu zastosowanie, dokładając do tego coraz lepszą formę Lanus myślę że jest szansa na over, co będzie zobaczymy.
Krótko i bez sensu bo mecz za minutę :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Temperley - Lanus over 2 2,0
Ja jednak myślę że po 5 kolejkach Temperley w końcu zanotuję jakiś over u siebie, zasada zakończenia serii ma tu zastosowanie, dokładając do tego coraz lepszą formę Lanus myślę że jest szansa na over, co będzie zobaczymy.
Krótko i bez sensu bo mecz za minutę :grin:
gratulacje... ja znowu jak kulą w płot. :;/:. tą kolejkę już odpuszczam..
pozdrawiam
m
 
macready 56

macready

Użytkownik
Dzięki, dziś sporo meczy do wyboru z lig argentyńskich. Wybrałem na miły wieczór po dni pełnym over/under na hokej coś takiego.
(Primera B Nacional)
Independiente Rivadavia - San Martin Tucuman over 2 1,952 ✅ (2-2)
Dziś trochę typ na czuja. Chwilę się zastanawiałem nad meczem z racji postawy gospodarzy u siebie na przestrzeni ostatnich sezonów ale jednak zdecydowałem się na over. Primera B Nacional nie obfituje w zbyt wiele bramek jednak w większości kolejek jest do wyrobienia pewna &quot;norma&quot; meczy na over, oczywiście jest ich mniej niż underowych co odzwierciedlają kursy.
Kolejka 16 była delikatnie poniżej średniej z 17 mamy rozegrany jeden mecz i jest 0-0 więc strzelanie czas zacząć w innych meczach:grin: Można powiedzieć że każdy mecz to inna historia coś w tym jest ale można spojrzeć też na to jak na naczynia połączone w pewnym małym ale czasami wartym dostrzegania procencie. Mam nadzieje że goście będą starać sie trochę narzucić ofensywny styl i nie dadzą się wciągnąć w minimalistyczny styl gospodarzy. Obie drużyny ostatnio undery, więc dobry czas na przełamanie obu serii. Sędzia Andres Merlos lubi dawać kartki i gwizdać przewinienia, nie pozwala na zbyt ostrą grę dzięki czemu można po cichu liczyć na stałe fragmenty gry które stworzą możliwości zdobycia bramek.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Ciężko było coś dzisiaj wybrać a że jest kilka interesujących meczy to trzeba było wybrać ten jeden, długo zastanawiałem się nad dwoma i oby nie wyszło odwrotnie niż mój wybór:grin: Zobaczymy.
Ferro Oeste - Villa Dalmine over 2 1,806 zwrot (1-1)
Mecz za kilka minut więc bez konkretów. Tu w przeciwieństwie do wczorajszego meczu nie liczę na strzelaninę, ale i tak mam nadzieję że przynajmniej linia 2 bramek zostanie pokryta. Goście chcą przełamać swoją wyjazdową niemoc i tutaj liczę właśnie na odkrycie się i powrót ofensywnej gry Ferro. Tyle na krótko, jak będzie zobaczymy za 1,5h.
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
no to lecimy z nową kolejką, to już 12 .... dziś dwa typy na ten sam mecz:
-

Newells Old Boys - Banfield (0:2(0:0))
x HT - @1,9 - bet365 ✅
x/1 - @4,5 - bet365 ⛔
Co do remisu do przerwy - podpieram się statystykami: Na ostatnie 5 meczy Newells do przerwy remisowało 3 razy - Colon, River, Rosario. Banfield remisowało 2 mecze do przerwy - Patronato, Velez.
Ogólnie na 11 meczy ligowych gospodarze do przerwy remisowali 7 razy (w tym 6 razy potem wygrali). Goście remisowali także do przerwy 7 razy (z czego 3 razy później przegrali).
Co do ostatecznego triumfu Newells - przede wszystkim Old Boys grają u siebie - a tutaj grać potrafią - ostatnie 5 meczy - 4-1-0 (bramki 8-3).
5 wyjazdów Banfield wygląda następująco: 2-1-2 (bramki 6-5).
Co do braków kadrowych to Banfield zagra w optymalnym składzie. Natomiast w zespole Newells zabraknie:
Nestora Moriaghi - środkowy obrońca - 11 meczy - 990 min - 1 asysta
Facundo Quignon - pomocnik - 9 meczy - 731 min - 2 asysty

drugi typ - sam typ bez opisu:
-

Tigre - Aldosivi (1:1(1:0))

1 - @1,8 - bet365 ⛔
1/1 - @2,87 - bet365 ⛔
braki Tigre:
Lucas Janson, Bruno Urribarri, Sebastián Rincón, Oliver Paz Benítez
braki Aldosivi:
Joel Acosta, Federico León, Gastón Díaz

pozdrawiam
m
 
macready 56

macready

Użytkownik
Atletico Parana - Ferro over 2 1,952 ⛔
Dzisiaj proponuję wyżej wymieniony mecz. Ferro rozdrażnione ostatnimi słabymi wynikami, cały czas remisy a jednak celują trochę wyżej. Zapewne będą starać się grać trochę agresywniej zwłaszcza że rywal też nie w najlepszej formię ale zwłaszcza u siebie jednak potrafią zagrać niezłe mecze, co prawda bez efektu często ale jednak. Liczę na bramki z dwóch stron... choć obojętne z której byle padały z drugiej strony:grin: Nie ma sensu się więcej rozpisywać, większość argumentów przemawia za overem a kurs atrakcyjny więc można spróbować, z jakim efektem zobaczymy.
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Dziś kolejna tura meczy.. zobaczymy jak tym razem wyjdzie:

-

Patronato - Velez (0:0(0:0))

1 - @2,05 - bet365 ⛔
x/1 - @4,75 - bet365 ⛔
ligowa tabela wygląda tak:
poz. klub z r p pkt
13 P. d. Parana 5 1 5 16
25 V. Sarsfield 3 1 7 10
Patronato ma serię 3 zwycięstw na własnym stadionie. I to nie z byle kim bo z River, Banfield i San Martin. Velez ostatnie 5 meczy to 0-1-4 i fatalna postawa a boisku.
Z braków kadrowych w Patronato:
Lemos (środkowy pomocnik), Guzman (pomocnik) i Telechea (napastnik)
Z braków Velez:
Caire (prawy obrońca), Somoza (pomocnik) i Barcos (napastnik).

inne typy:
-

Independiente - River Plate (1:0(0:0))

x HT - @2 - bet365 ✅
bts - @2 - bet365 ⛔
ov2,5+bts - @2,75 - bet365 ⛔
Po klęsce z Racingiem, Gabi Milito znalazł się w ciężkiej sytuacji. Mimo że jest ikoną klubu, może szybko pożegnać się z posadą. River Plate grało w czwartek wieczorem w półfinale Copa Argentina przeciwko Gimnasi. Zapewne może dlatego trener River oszczędzać piłkarzy. Zwłaszcza, że kolejny mecz grają z Boca Juniors.
Mimo fatalnej passy Independiente musi coś grać, i musi atakować. A to, mam nadzieje da bramki - bramki po obu stronach.

-

Estudiantes - Talleres (0:0(0:0))

1 - @1,7 - bet365 ⛔
x/1 - @4 - bet365 ⛔
un 2,5 - @1,57 - bet365 ✅
un 2,5+no bts - @1,9 - bet365 ✅
Estudiantes ostatnio przerwało serię 8 meczy bez porażki. Teraz Estudiantes powinno się zrehabilitować na własnym stadionie i zgarnąć 3 pkty. Zwłaszcza, że przeciwnik temu sprzyja. Może i Telleres posiada jedną z lepszych defensyw w lidze, ale teraz zostanie ona wypróbowana przez Viatriego i Auzquiego. I to na stadionie w La Placie. Myślę, że mecz będzie underowy i sił na obronę wystarczy zespołowi Telleres tylko na pierwszą połowę. W drugiej gospodarze dopną swego. Największy ich atut - to atut własnego boiska, gdzie ostatnie punkty stracili 30.04.2016r. Dodatkowo Estudiantes zagra bez osłabień. W drużynie Talleres zabraknie:
Carlosa Quintany (środkowy obrońca) i Janathana Menedeza (lewy skrzydłowy).

Powodzenia.
Pozdrawiam
m
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Dziś na szybko bo z telefonu.
Lanus - Gimnasia (1:0(1:0))
1 - @1,53 -bet365 ✅
Un2,5 -@1,53 - bet365 ✅
x/1 - @3,75 - bet365 ⛔
 
macready 56

macready

Użytkownik
Zapewne Tobie majex wejdzie:grin: ale ja widząc kurs 9,12 zaryzykuję w stronę Gimnasi LP jednak co prawda z nikłą szansą wejścia ale to Argentyna więc...
Jedyne co mogę powiedzieć ze Gimnasia nie gra źle nie jest bita przez rywali każdemu w lidze potrafią się postawić. Zdecydowana większość argumentów po stronie Lanus, więc nie ma co pisać:grin:
edit:
Mało brakowało wiec warto było ;p czasami warto zaszaleć. Swoją drogą co do ligi to na początku myślałem że te 30 drużyn to będzie fajna sprawa ale teraz to aż się odechciewa śledzić tą ligę dobrze że zmniejszają liczbę ekip. 20 drużyn tak jak w najlepszych ligach na świecie jest idealnie, więc tak jak w Argentynie trzeba zmniejszać ich liczbę tak w Polsce zwiększać do 18 przynajmniej zwłaszcza że ma kto grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Mi osobiście podobała się formuła z zeszłego roku.. 2 grupy + tzw klasyki.. teraz to ta liga to chaos. Zresztą widać po wynikach. No i mam nadzieję że federacja nie wycofa się że zmian.. tam to różnie z tym bywa
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mi osobiście podobała się formuła z zeszłego roku.. 2 grupy + tzw klasyki.. teraz to ta liga to chaos. Zresztą widać po wynikach. No i mam nadzieję że federacja nie wycofa się że zmian.. tam to różnie z tym bywa
Yyy serio Ci się podobało to co było w poprzednim sezonie? Przecież to było jedno wielkie gó... ! Szit jak nie wiem co! Dwie nierówne grupy, pomotanie z poplątaniem, zero sprawiedliwości.
Teraz jest dobrze jak na argentyńskie warunki. Normalna liga, chociaż oczywiście 30 zespołów to strasznie za duzo! Ale w Argentynie zawsze muszą coś wymyślić innowacyjnego i durnego.
Ale co roku będą zmniejszać teraz ligę o dwa zespoły więc z czasem się to ustabilizuje miejmy nadzieje.
No, ale Argentyna ma najgorsze rozgrywki ligowe pod względem systemu od zawsze. Torneo ŻENADA jak to zwykłem nazwać jakiś czas temu.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
20 drużyn mecz rewanż bez żadnych play off bez żadnych podziałów na grupy i można to jakoś oglądać. teraz to tylko zaglądam na jakieś ciekawsze spotkania pod względem kibicowskim bo poza tym to poziom rozgrywek żenujący
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy poratuje ktoś oficjalną stronę drufiej ligii argentyńskiej? Chodzi dokładnie o ten mecz: http://www.sportstats.com/soccer/argentina/primera-b-nacional/almagro-atletico-parana-IctRv1Ke/

Wszędzie na stronach z wynikami niby mecz zakończył się normalnie, ale bet365 upiera sie, że został przerwany w 90 minucie.
Tutaj coś poszukaj, moze znajdziesz http://www.ole.com.ar/futbol-ascenso/b-nacional/

Bo na oficjalnej stronie nic nie widzę -&gt; http://afa.org.ar/499/
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom