>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@BSNT złapał formę i widać go nie odpuszcza, świetnie! Oby więcej takich typów, gratulacje ;)

VS

Quilmes - San Lorenzo
Typ; San Lorenzo@ 2,05 b3 65
⛔3:0​

San Lorenzo wpadło w lekki dołek, remis z Gremio w środę bardzo bolesny, szanse na awans z grupy Copa Libertadores lekko się oddalił, trzeba będzie teraz wygrać w Meksyku z Tolucą. Ale dziś powrót na ligowe boiska i jest też duża chęc wygranej, bo czołówka się oddala, a skoro w Libertadores idzie kiepsko to trzeba w lidze odrabiać straty bo obecne Tornero krótkie. Guede dziś najlepsze co ma wystawia. Quilmes jeszcze bez wygranej w tym sezonie, kilka problemów ze składem. Zawieszony jest Adrián Calello, a kontuzjowany jest kapitan Alan Alegre.

Jedni i drudzy seria remisów, ale czas się przełamać wreszcie!

Quilmes: Walter Benítez; Gastón Bottino, Damián Malrechauffe, Juan Celaya, Leonel Bontempo; Daniel Imperiale, Rodrigo Braña, Sebastián Romero, Fernando Elizari; Federico Andrada, Ezequiel Rescaldani

San Lorenzo: Sebastián Torrico; Julio Buffarini, Marcos Angelleri, Matías Caruzo y Emanuel Más, Franco Mussis, Néstor Ortigoza y Fernando Belluschi; Ezequiel Cerutti, Mauro Matos y Nicolás Blandi


VS

River Plate - Banfield
Typ: River Plate @ 1,65 unibet
⛔1:1 Mora co dziad karnego przy 0-0 przestrzelił to masakra...​

Słowo przełamanie także idealnie pasuje do River, ostatnia seria kilku meczów słabszych i bez wygranej. Banfield też zawodzi choć ich gra momentami może się podobać, jednak ostatnie wizyty na El Monumental im raczej się nie układały. Trzy porażki z rzędu w tym ostatnia dość wyraźna.
Dla River ostatnia szansa na włączenie się w walke o czołowe lokaty i możliwość gry w Libertadores za rok.

River Plate: Marcelo Barovero; Milton Casco, Gabriel Mercado, Emmanuel Mamana y Leonel Vangioni; Camilo Mayada, Leonardo Ponzio, Nicolás Domingo y Leonardo Pisculichi; Lucas Alario y Rodrigo Mora

Banfield: Mauricio Arboleda; Gonzalo Bettini, Carlos Matheu, Claudio Pérez y Alexis Soto; Walter Erviti, Iván Rossi, Franco Colella y Thomas Rodríguez; Santiago Silva y Giovani Simeone

Banfield dziś bez bramkarza Hilario Navarro, w jego miejsce zadebiutuje w tym sezonie 19 letni Arboleda z Kolumbii. Debiut na takim obiekcie może być nerwowy. Ponadto w pomocy młody Thomaz Rodriguez mający do tej pory 14min zagranych w tym sezonie.

Co do składu River nie ma co przywiązywać wagi, bo Gallardo dopiero oceni wszystkich pod względem fizycznym i wtedy zdecyduje kto zagra, a kto nie. Więc powyższy skład może się mylić, a jest jedynie przewidywanym.


Lanus - Boca Juniors bez wątpienia dziś hitem i ogólnie hitem tej kolejki, ale ja nie mam na niego pomysłu.


@kapszti @BSNT, macie jakieś pomysły na dzisiejsze mecze? Oraz co sądzicie o moich typach? ;)
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Zgadza się Robson, zarówno San Lorenzo jak i River Plate muszą w końcu wygrać w lidze, bo przeciwnicy z kolejki na kolejkę powiększają przewagę. San Lorenzo w ogóle mnie nie przekonuje, czy to w Copa Libertadores czy tutaj w lidze, a dzisiaj grają z zespołem, który zawsze mocno spina się na mecze z topowymi zespołami, tym bardziej u siebie, dlatego osobiście odpuszczam ich spotkanie.

Co do River to mają lepsza sytuację w grupie, długa przerwa do następnego spotkania, a teraz grają u siebie z zespołem, który gra otwarty futbol, dlatego ostatnie wyniki takie a nie inne. Słaba defensywa, ale z przodu zawsze groźny Silva z Simeone. Wygrana wygląda nawet fajnie, ale osobiście szedłbym w stronę over 1,5 na gospodarzy za @1,83.

Ale ogólnie życzę powodzenia! ;)

Ode mnie dzisiaj jeden typ, ale nie będę się zbytnio rozpisywał na jego temat.

Huracan - Temperley

Gospodarze w lidze wygrywają, ale jeśli by chodziło o ich grę to nie zachwycają, może dlatego że te dwa mecze były grane na wyjazdach. Trzeba przyznać że dobrze funkcjonuje defensywa, bo w meczu z Tigre wyszli obronną ręką i przywieźli trzy punkty, a z Defensą to mnóstwo szczęścia oraz pokaz niesamowitej nieskuteczności graczy ówczesnych gospodarzy. Teraz powinno być lepiej bo grają u siebie, teraz to oni powinni prowadzić grę i to oni powinni dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty. Trener Dominguez powołał praktycznie wszystko co ma najlepsze, z Abilą, Montenegro, Gonzalezem czy Espinozą. W defensywie zabraknie jedynie Marcelo Risso, którego ma zastąpić Luca Sosa. Skład mocny, a na przeciwko nich ma zagrać zespół, który jest na pewno z półkę niżej aniżeli gospodarze. Mają sześć punktów, ale z kim oni grali? Z Boca u siebie remis, ale to co Boca gra to dramat, później porażka z Lanus również u siebie, a oba zwycięstwa to przecież Rafaela i Tigre, czyli zespoły nic ciekawego nie pokazujące, do tego remisy z Juniorami i Aldosivi. Według mnie za duży poziom drużyny przeciwnej, by dzisiaj cokolwiek ugrali.
Za gospodarzami na pewno przemawia skład, bo jest z pewnością lepszy, również teren na którym mierzyli się w 2014 roku i pewnie wygrali wtedy dzisiejsi faworyci oraz fakt, że podobnie jak River czy San Lorenzo muszą zacząć wygrywać, bo rywale odjeżdżają. Kurs dobry i myślę, że warto iść w tą stronę.

Huracan - Temperley - Huracan win @ 1,83 Bet365 ✅ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
po wczorajszym dniu, już coś wiadomo - Lanus idzie konkretnie na mistrza, a River odpuściło rozgrywki, dziś jest jeden mecz, który wydaje się być formalnością:
Rosario Central - Sarmiento - 1 - @1,44 ✅ (1-0)
Co tu dużo się rozpisywać? drużyny z dwóch różnych biegunów ligi. Rosario walczy o mistrzostwo (w przypadku wygranej będzie liderem), a Sarmiento jest czerwoną latarnią ligi. Rosario nie odpuści tego meczu - w Libertadores mają mocną pozycję, teraz grają u siebie. Ostatnie 5 meczy w domu to 2-3-0 (bramki 12 - 7). Jeżeli zagra Marco Ruben to na 90% coś ustrzeli (albo i dwie bramki wciśnie), a że jest w formie pokazał ostatni mecz w Copa Libertadores z urugwajskim River Plate (4-1 - dwa gole Rubena) Sarmiento - no cóż nie jest to zespół wyjazdowy - 0-0-5 - z 2 zdobytymi golami i 12 straconymi. I to by chyba wystarczyło do scharakteryzowania tego zespołu.

Drugie spotkanie, wg mnie znacznie ciekawsze (tutaj mam kilka pomysłów):

Atletico Rafaela - Racing Club - 2 - @2,15
✅ (3-6)
Racing Club ov 1,5 - @2,25 ✅ (3-6)
Atletico Rafaela - Racing Club - ov2,5 -@2,10 ✅ (3-6)
Cóż, dla Rafaela ostatnie mecze u siebie to pasmo porażek - 0-0-5 (bramki 2-10) - co wyraźnie pokazuje w jakim są kryzysie. W lidze w swojej grupie zajmują 14 pozycję. Ostatni mecz to wyjazdowy remis (1-1) z Newell&#39;s ale wywalczony rzutem na taśmę (wyrównująca bramka w 92 minucie). Wcześniejsze 4 mecze to strata 2 i więcej goli. Racing natomiast to zespół o poziom wyżej. Prowadzi w grupie w Copa Libertadores, w przypadku wygranej awansuje na 4 pozycje w grupie w lidze. Ostatnie mecze wyjazdowe wyglądają następująco: 1-3-1 (bramki 9-11). może to nie wygląda najlepiej ale policzyłem tam odpuszczony mecz z newells (5:0) z 17.02.2016. Od tego meczu Racing nie przegrał. Ostatnie 3 mecze to przynajmniej dwie zdobyte bramki. Dodatkowo trzeba pamiętać, że potrafili wygrać 12 marca z Lanus - to pokazuje siłę tej drużyny. Jeżeli Atletico zbyt mocno nie będzie murowało bramki - a nie sądzę, że tak będzie - grają przecież u siebie, to jestem pewien, że bramki będą. A jeżeli będą to więcej strzeli ich Racing.

ps. nie wiem dlaczego ale wycina mi nazwę buka
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na temat wczorajszego River Plate szkoda gadąć... San Lorenzo po przemyśleniu jednak odpuściłem, ale za to władowałem się w River. 1 połowa grali dobrze, fajnie z przodu, sporo wiatru robili, mieli nawet karnego, ale Rodrigo Mora uderzył fatalnie, piłka wysoko w trybuny nad poprzeczką... masakra. Potem Santiago Silva ładna główka i Banfield na prowadzeniu i ogólnie to Banfield miało swoje momenty dobrej gry, cóż wyrównanie w ostatniej minucie nci mi nie dało... Eh.
Trzeba było iśc w Huracan jak @BSNT :p

Do typów @majekx wrzucę tylko przewidywane składy na dzisiejsze mecze. Powodzenia! O Rosario sam myślałem, a Racing ma ambicje gonić Lanus, które wczoraj 2:0 z Boca wygrali. Wraca Bou do Racingu, spory atut.

Atlético Rafaela: Germán Montoya; Leonardo Godoy, Rodrigo Colombo, Nelson Benítez y Bruno Urribarri; Esteban Orfano, Walter Serrano, Agustín Díaz y Mathías Abero; Gabriel Morales y Federico Anselmo

Racing Club: Sebastián Saja; Iván Pillud, Nicolás Sánchez, Sergio Vittor y Germán Voboril; Luciano Aued y Francisco Cerro; Facundo Pereyra, Diego Milito y Ricardo Noir; Gustavo Bou


Rosario Central: Manuel García; Víctor Salazar, Alejandro Donatti, Javier Pinola y Pablo Álvarez; Gustavo Colman, Damián Musto y Franco Cervi; Giovani Lo Celso; Marco Ruben y Germán HerreraCoudet.

Sarmiento:
Emanuel Trípodi; Alexis Niz, Franco Peppino, Francisco Dutari y Guillermo Ferracuti; Hamilton Pereira, Dardo Miloc, Renzo Spinaci y Rodrigo Depetris; Nicolás Sánchez; Diego Chaves
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Też oglądałem River wczoraj i naprawdę zagrali dwie różne połowy. W pierwszej trochę okazji i w miarę fajne gra, do tego karny, a w drugiej totalny piach i zero pomysłu na rozerwanie obrony rywala. Generalnie Gallardo moim zdaniem popełnił błąd wystawiając jednocześnie D&#39;Alessandro i Ivana Alonso. D&#39;Ale jeszcze starał się biegać i coś kąsać, ale na ogół są to zawodnicy niezbyt mobilni na boisku, więc ich wspólna gra nie może dać niczego dobrego. Kompletnie nie rozumiem dlaczego pomijany jest Piti Martinez, który udowodnił na początku sezonu, że gdy gra od początku to idzie mu lepiej. Tak samo brak Pisculichiego w składzie, to zawsze minus dla ofensywy. Kolejny zarzut to Sebastian Driussi. Widzę któryś raz w tym sezonie tego chłopa i nie umiem powiedzieć w jakim celu on jest na boisku? Ani w grze kombinacyjnej, ani w kontrze, po prostu nic. Nie kreuje szans, nie wychodzi na pozycje, zazwyczaj jest niewidoczny.
Banfield z kolei fajnie się oglądało, ale mimo całej sympatii do Gio Simeone, to jednak widać ile mu brakuje do doświadczonego Santiago Silvy, który naprawdę potrafi mnóstwo, a jedynie słaba głowa przeszkodziła mu w tym, że nie zrobił kariery w Europie.
Oglądałem też Boca i dramat okrutny. Początek i już przegrywali 2:0, a po chwili Tevez mógł strzelić kontaktowego gola, ale to tyle. Potem Tevez miał festiwal niepotrzebnych strzałów z dystansu, którymi próbował zabijać kibiców na trybunach, milion strat po niedokładnych podaniach i generalnie cienka gra, która mu nie przystoi. Osvaldo też niczego nie pokazał, a mnie osobiście zdenerwował też Jonathan Silva, który na lewej stronie podłączał się do akcji i kilka razy miał okazje by zacentrować, to ładował bomby, które albo lądowały na trybunach, albo na autach po drugiej stronie boiska... Natomiast Lanus ładnie zagrało i zwłaszcza plus dla aktywnego Mouche, do tego Pepe Sand groźny jak zawsze w tym sezonie i generalnie był tam zespół, czego nie można powiedzieć o Xeneizes.

Rosario over 1,5 @ 1,66 Bet36,5⛔1:0
Moim zdaniem na dzisiaj naprawdę zakład &quot;lux torpeda&quot;. Rosario wraca do domu i liczę na rehabilitacje po meczu z Patronato. Przed tygodniem mieli słupki, poprzeczki, mimo że nie zagrali najlepszych zawodów, to okazji nie brakowało. W tygodniu wygrali z urugwajskim River Plate w Copa Libertadores, mimo że Coudet dał odpocząć swoim największym gwiazdom. Dzisiaj do składu wracają Montoya, Lo Celso i Cervi, a więc pełna moc idzie przeciwko Sarmiento. Generalnie u siebie Canallas grają bardzo fajnie i super się ich ogląda. Póki co wyniki takie:
1:0 Godoy, 2:0 Newell&#39;s, 3:3 River Plate, 2:2 Banfield - liga
1:1 Nacional Montevideo, 4:1 River Plate Montevideo - Libertadores
Jedyny mecz, o którym niewiele wiem, to ten z Godoy, ale rywal jak widzimy po tabeli mocny, a potem koncerty gry ofensywnej. Nie wiem jakim cudem nie wygrali z River czy Banfield, bo okazji stworzyli sobie po kilkanaście, a głupio tracili gole i zamiast wysoko wygrać, to ledwie po punkcie. To samo z Nacionalem Montevideo, gdzie cisnęli przez kilkadziesiąt minut i mieli od pyty okazji, a ostatecznie wyrównali dzięki karnemu z kapelusza...
Sarmiento widziałem u siebie dwa razy: z Velezem i przed tygodniem z Godoy Cruz. Velez ograli i spisali się nieźle, tyle że to ich jedyna jak do tej pory wygrana. Potem już było gorzej, a tydzień temu nic nie pokazali i Godoy powinno wygrać, chociaż też nie zagrało wielkich zawodów i generalnie po nudnej potyczce było 0:0. Na wyjazdach wyglądają cienko, porażki - 2:1 z San Lorenzo, 2:0 z Arsenalem i 3:0 z Belgrano - mówią same za siebie. Przed tygodniem zespół poprowadził nowy trener - Ricardo Caruso Lombardi, ale generalnie nie wierzę w sukces dzisiaj ekipy z Junin, bo różnica klas jest ogromna, a w tym momencie Rosario jest jedną z najlepszych ekip Argentyny i Ameryki Południowej.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Huracan - Aldosivi

Po raz kolejny stawiam na wygraną gospodarzy. W poprzedniej kolejce wygrali 4-2 z Temperley, ale od samego początku dali zbyt odważnie pograć rywalom, czego efektem były dwie bramki stracone. Dwie bramki po stałych fragmentach, dwa razy rzut wolny i dwa razy Gonzalo Rios. W obu sytuacjach obrona się lekko nie popisała, a przy drugiej to już w ogóle.. Straty zaczął odrabiać Mariano Gonzalez, a swój koncert gry zaczął grać nie kto inny jak Ramon Abila, strzelec trzech bramek. Chłopak jest w formie, bo na ostatnie siedem spotkań, wliczając wszystkie rozgrywki strzelił osiem bramek i zaliczył asystę. Dobry mecz rozegrał również Cristian Espinoza, który asystował przy dwóch trafieniach Ramona. Po meczu Eduardo Dominguez przyznał, że w drużynie jest duża motywacją i ogólnie mają parcie na dobry wynik, a kolejne dwa spotkania, czyli to z Aldosivi i następne na wyjeździe z Argentinos Juniors muszą po prostu wygrać, by myśleć o rywalizacji z Lanus.

Aldosivi ma na koncie tylko dwie porażki, z silną u siebie Defensą oraz Estudiantes. Ostatnio dobre spotkania przeciwko Atletico Tucuman oraz San Martin. Oba mecze remisowe, ale to w meczu domowym pokazali potencjał w ofensywie i moim zdaniem tamto spotkanie powinni wygrać. No właśnie, potencjał w ataku jest, bo dobrze w tym sezonie spisuje się Rosales, Diaz, Rivero czy Penco i myślę, że w tym spotkaniu mogą coś ustrzelić. Statystycznie biorą, nie strzelili tylko z Defensą, no ale właśnie, prócz niej oraz Tucuman ( stosunkowo słaby mecz gospodarzy) to były tylko dwa jedyne spotkania wyjazdowe w tym roku, dlatego poniekąd uciekam od overu bramkowego w tym spotkaniu. W defensywie przeciętnie, a dwanaście bramek straconych w siedmiu meczach to jednak sporo.

Stawiam na gospodarzy, bo są drużyną na pewno lepszą pod wieloma aspektami, motywacja w drużynie duża, do tego wraca na to spotkanie kapitan Nervo, czyli kolejny plus. Abila robi mega różnicę w ostatnim czasie, a Aldosivi punkty zbiera tylko z dołem tabeli. Kurs taki jak w poprzednim spotkaniu, więc śmiało pobieram.

Huracan - Aldosivi
- Huracan win @ 1,83 Bet365 ✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
@ BSNT
Są liczne buki (w tym chyba dość popularne w Polsce Piinacle i betsson) gdzie kursy wczoraj-dzisiaj podskoczyły z 1,80 na 1,90-1,94
To oczywiście off-topic - do usunięcia,
ale
już nie do końca poza tematem jest pytanie: czym spowodowane są wg Ciebie wzrosty kursów na faworytów, i do tego gospodarzy (i to w obu meczach jakie przed nami w czwartkowo-piątkową noc)??
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
w zupełności z @BSNT się zgadzam. Huracan musi wygrać. Kalendarz temu sprzyja - dwa mecze muszą być za 6 pkt. - dom ze słabszym Aldosivi, wyjazd z czerwoną latarnią ligi - Argentinos Juniors. Dopiero potem zaczną się tzw. schody - 5 w tabeli Tucuman (wyjazd) i Libertadores ze Sportingiem Cristal (dom). Jeżeli tylko najbliższe 2 mecze wygrają to zrównają się z punktami z Lanus.
Ja myślę, że jednak over będzie - mam przed oczami ostatni mecz Hracan i fakt że jednak Aldosivi coś tam na wyjazdach jednak strzelało. A, że patrząc na cały sezon - Huracan nie jest drużyną overową - to i kursy są jak dla mnie zachęcające aby zaryzykować.
Może będę mało oryginalny - ale dodam od siebie jeszcze taki propozycje:
CA Huracán - CA Aldosivi - ov2,5 - @2,1 - bwin ⛔
CA Huracán - CA Aldosivi - CA Huracán ov1,5 - @2,1 - bet3.6.5 ✅
CA Huracán - CA Aldosivi - 1+ov2,5 - @3,2 - bet3.6.5 ⛔

//2:0 - zabrakło jednej bramki Aldosivi - było blisko - Huracan mecz kończył w 10.
pozdrawiam
m
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Forum już czynne... a zatem można spokojnie coś zaproponować.
Z lidi argentyńskiej zaproponuje spotkanie:
Argentinos Juniors - Huracan - 2 - @2,5 bet.3.6.5 - ⛔
Spotkanie pomiędzy czerwona latarnia ligi argentyńskiej a zespołem, który ma aspiracje minimum awansu do Copa Libertadores. Huracan w lidze kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Ostatnie ich zwycięstwo to 2:0 u siebie z CA Aldosivi. Jeżeli Huracan teraz wygra zrówna się punktami z liderem Lanus. Juniors natomiast to wg mnie pierwszy i najmocniejszy kandydat do spadku. Przegrywają wszystko co się da a jednocześnie jakiegoś światełka w tunelu nie widać. Kurs zachęca więc czemu nie?...
pozdrawiam
m.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
przed nami kolejna kolejka ligi argentyńskiej. Na dzisiejszą noc mam dwie propozycje do zagrania. Pierwsza to:
Olimpo Bahia - Rosario Central - 2 - @2,20 - bwin ⛔ (1:1)
Spotkanie pomiędzy przedostatnią drużyną pierwszej strefy a liderem i pretendentem do mistrzostwa.
Olimpo - 7 pkt, 2-1-5, bramki: 6:11
Rosario - 17 pkt, 5-2-1, bramki 14:6
Co prawda Olimpo ostatnio notuje dobre wyniki - u siebie wygrane z Sarandi i Belgrano ale myślę, że to za mało na Rosario, które mierzy w tym sezonie wysoko. Mecze wyjazdowe Rosario w lidze wyglądają dobrze: 2-0-1 (bramki 5:1). Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że następny mecz Rosario to ważne spotkanie w Libertadores z brazylijskim Palmeiras. Ale to dopiero 7.04.2016 i dodatkowo Rosaria gra u siebie - to mnie trochę uspokaja.
Druga propozycja:
wersja dla odważnych
Atletico Tucuman - Atletico Huracan - 1 - @2,10 bet.3.6.5 ✅ (2:1)
lub pewniejszy:
Atletico Tucuman - Atletico Huracan - x HT lub FT - @1,57 bwin ⛔ (2:1), do przerwy (1:0)
Mecz zespołów z 2 i 4 miejsca w Strefie 2 ligi argentyńskiej. Poztcja w tabeli wygląda następująco:
Tucuman - 16 pkt, 5-1-2, bramki 12:8
Huracan - 17 pkt, 5-2-1, bramki 12:5
Mecz na pewno będzie wyrównany. Początkowo skłaniałem się ku Huracan, i chęci rehabilitacji za fatalny mecz z Arg. Juniors, ale przyjrzałem się przyszłym i przeszłym meczą obu drużyn. Ostatni mecz Tucuman rozegrał 19.03.2016 (wygrana z Juniors na wyjeździe - 3:0). Odpowiednio ostatni mecz Huracan 29.03.2016 (Także Juniors i także wyjazd - 0:0). Kolejne mecze - Huracan u siebie już za 4 dni - 06.04.2016 w Libertadores - i to jest ważny mecz. Huracan aby myśleć o kolejnej fazie musi wygrać to spotkanie.Tucuman ma 6 dni odpoczynku i potem wyjazd do La Platy i tam mecz z Estudiates. To mnie przekonało że Tucuman tutaj musi się spiąć i zagrać na maksimum sił.. natomiast Huracan może mecz odpuścić aby powalczyć w Libertadores...
a jak będzie - przekonamy się już dziś w nocy.
//edit:
@robson United - masz racje co do tego Rosario... miałem to na uwadze.. ale jak napisałem.. mecz dopiero za 5 dni + u siebie.. na ten mecz w Libertadores też czekam ???? .
no i co @BSNT powie - na pewno coś co warto brać pod uwagę.

pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@majekx co do typu na Rosario to należy mieć na uwadze, że w najbliższą środę czeka ich mecz o awans z grupy w Copa Libertadores. Rosario wtedy gra z Palmeiras u siebie i podejrzewam, że to główny nacisk na ten mecz będzie. A, że Rosario gra super na własnym obiekcie więc szanse są jeszcze większe. Do tego słaba postawa Palmeiras i ich kłopoty itp itd, ale na to przyjdzie czas opisać w odpowiednim czasie gdy wystawią ofertę na Libertadores ;)
Ja natomiast w tej kolejce chyba dam ostatnią szanse San Lorenzo... owszem grają z Belgrano, ale mecz u siebie, pora więć wygrać @1,8 wygląda godnie.
Do tego pewna wydaje się wygrana Boca, rywal kiepski, który dostaje ostatnio oklep od każdego niemal. A Boca jednak na La Bombonera, ale czekam też na opinię @BSNT i jego propozycję bo ma on ostatnio niesamowitą skutecznośc ;)
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Piszę z telefonu, takze proszę o troszku wyrozumiałości.
Pojedynek Tucuman-Huracan to jeden z dwóch hitów w tej kolejce, a jak hit to defensywne spotkanie. Huracan pięć bramek straconych, Tucuman bodajże osiem z czego tylko dwie u siebie, a to na prawdę świetne wyniki. Wrócił do gości Nervo i kwestia czasu jest kiedy ta formacja obronna jeszcze lepiej będzie wyglądać. U gości wiadomo ze wiele zależy od Abili, Gonzaleza, Montenegro czy Romero i jak któryś nie zagra na dobrym poziomie, to o bramki może byc ciężko, tym bardziej z takim rywalem. Co prawda do meczu w Copa jeszcze chyba cztery dni, ale za pewne juz dzisiaj nie zagrają na sto procent, bo jesli któryś wypadnie z liderów tego zespołu, to o dobre wyniki w Libertadores może być ciężko, bo moim zdaniem na ławce rezerwowych brak zmienników na poziomie pierwszego składu. Po dobrym spotkaniu z Temperley, przyszedł słaby mecz wyjazdowy z przeciwnikiem dużo słabszym niż dzisiejszy i zakończyli go bezbramkowym remisem... Tucuman ma dobrych grajków z przodu, ale na przeciw nich jest ta najlepsza defensywa ligi.. Natomiast rzadko tracą bramki u siebie, co tez przemawia za mala liczba bramek. Prócz chyba dwóch spotkań miedzy tymi zespołami padał over, ale znaczna większość kończyła sie underem. Widzę po prostu spotkanie, które bedzie raczej toczyło się w środku pola, a oba zespoły zagrają defensywie, bo remis jednych jak i drugich nawet nieźle urządza. Ide w under, bo jednak jedna badz druga drużyna może żądać decydujący cios.
Tucuman - Huracan - Poniżej 2,5 @ 1,70 bet365 ⛔ 2-1
Co do Rosario, to po raz kolejny powiem, tak jak miało to miejsce przy okazji meczu z San Lorenzo, ze słabsze zespoły, spinają sie na mocarzy ligi i w tamtym przypadku sie to sprawdziło. Rosario juz raz sie przejechało na takim zespole i to dość nie dawno, bo bodajże dwie kolejki temu, w meczu wyjazdowym z Patronato, gdzie ulegli 1-0, a też byli porównywalnie faworyzowanym zespołem jak i w tym spotkaniu. I mimo wszystko ten fakt, że Copa za niedługo.. Ja osobiście odpuszczam to spotkanie, ale ogólnie radze uważać z graniem na gości.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Boca - Rafaela

Boca dziś bez Osvaldo i na ławce ma usiąść Lodeiro bo jest zwyczajnie bez formy, ale za to wraca Cata Diaz na środek obrony. Ogólnie Boca jest wyraźnym faworytem w tym meczu. Raz, że Boca już nie może zalicząc wpadek, a tym bardziej wpadek z takimi rywalami jak Rafaela. Jeżeli na La Bombonera jeszcze się łudzą i myślą o mistrzostwie to trzeba wygrać.
Rafaela ostatnie 7 meczów to 6 porażek i 1 remis. Posadą zapłacił trener. ✅


Składy:
Boca Juniors: 4-3-3
Agustín Orion – Leonardo Jara, Daniel Díaz, Juan Manuel Insaurralde, Jonathan Silva – Fernando Gago, Adrián Cubas, Pablo Pérez – Cristian Pavón, Carlos Tevez, Federico Carrizo.

Atletico Rafaela: 4-4-2
Axel Werner – Leonardo Godoy, Rodrigo Colombo, Víctor López, Nelson Benítez – Esteban Orfano, Walter Serrano, Agustín Díaz, Mathías Abero – Ignacio Pussetto, Facundo Parra.




Patronato - River Plate

River dziś bez bramkarza Barovero, także jego zastępca Chiarini nie będzie w bramce bo zawiódł w meczu, w którym grał i River wtedy przegrało 1:4. Więc w bramce dziś 19 letni Batalla. W obronie nie ma Mammany, ale wraca Maidana, który nie grał od czasu Superclassico z Boca więc spory plus i to on stworzy duet z Mercado, który wraca na wielkim entuzjaźmie z kadry bo w obu meczach Argentyny wystąpił i w obu zdobył po bramce!
Ponadto Driussi i Mayada zostali w domu i nie pojehcali z resztą na mecz. Piti Martinez i Bertolo niby oszczędzani z kolei na mec w Libertadores.

Nie przkeonuje mnie River w ogóle w tym sezonie, ale zapodałem garść informacji o tym meczu, może ktoś jakieś wnioski sobie wysnuje i coś zagra, a także podzieli się z nami swoją sugestią ;)

Patronato de Paraná: Sebastián Bértoli; Abel Masuero, Iván Furios, Jonathan Ferrari y Ezequiel Garré; Marcelo Guzmán, Damián Lemos, Matías Garrido; Fernando Telechea, Matías Quiroga y Mauricio Carrasco

River: Augusto Batalla; Gabriel Mercado, Jonatan Maidana, Eder Álvarez Balanta y Leonel Vangioni; Leonardo Ponzio, Nicolás Domingo, Ignacio Fernández y Leonardo Pisculichi; Rodrigo Mora e Iván Alonso


Racing - Tigre

W Tigre nowy trener, forma po stronie Racingu, 4 wygrane z rzędu, ale sam nie wiem, niby La Academia faworyt, ale nie mam jakoś zdania. Może Wy macie?

Racing Club: Sebastián Saja; Iván Pillud, Sergio Vittor, Nicolás Sánchez y Leandro Grimi; Ricardo Noir u Oscar Romero, Francisco Cerro, Luciano Aued y Marcos Acuña; Lisandro López y Diego Milito

Tigre: Javier García; Leandro Marín, Erik Godoy, Juan Blengio y Emiliano Papa; Martín Galmarini, Kevin Itabel, Ezequiel Cirigliano y Jorge Rodríguez; Federico González y Lucas Janson.


Jak macie jakieś pomysły @BSNT, @majekx czy @kapszti to pisać śmiało ????
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,

na pewno Boca jeśli chce jeszcze coś ugrać - musi wygrać. Zgadzam się z @robson United Boca to dobry typ.

Dla mnie apetycznym kaskiem był mecz Racing - Tigre - ale już trwa - więc się spóźniłem.

na resztę dzisiejszych meczy zupełnie nie mam pomysłu. Dlatego swój wzrok kieruje na mecze jutrzejsze:

San Lorenzo - Belgrano Cordoba
- 1 -@1,8 - bet3.6.5✅✅3:2

średniak ligowy - San Lorenzo podejmuje zespół z dołu tabeli - Belgrano. Ostatnie mecze San Lorenzo u siebie 2-2-1 (bramki 7:7). Ostatnie mecze jakoś nie przemawiają za San Lorenzo.. ale liczę, że kiedyś muszą przełamać ta zła passę. Przechodząc do Belgramo - wyjazdy to 1-0-4 (bramki 2:8). Widać, że ten dla tego teamu mecze wyjazdowe nie są silna strona. W tym sezonie w lidze Belgrano zanotowało same klęski 4 porażki i tylko jedna bramka stracona. Tutaj nie przewiduje jakiegoś przełamania.

Druga propozycja:
http://pl.stat.futbol24.com/team/Argentina/San-Martin-San-Juan/
San Martin San Juan - Argentinos Juniors - 1 - @1,8 - bet3.6.5✅✅2:0

Tutaj po prostu gram przeciwko Juniors. Czerwona latarnia ligi i główny kandydat do spadku. Domowe spotkania San Martin wyglądają przyzwoicie 3-1-1 (bramki 6-4) - zwłaszcza dobrze wygląda urwanie pkt Lanus (2:2).
Wyjazdy Juniors natomiast tak się prezentują - 0-1-4 (bramki 3-9). Podejrzewam, że Juniors będzie się broniło i próbowało wywalczyć remis... ale sadzę, że w tym momencie jest po prostu za słabe i San Martin przynajmniej jedna bramkę - a to już wystarczy do odniesienia zwycięstwa.

pozdrawiam
m
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,

dziś mecz kolejki w Argentynie:

Banfield - Lanus - 2 - @2,3 bet3.6.5 ✅ (0:2)

Lanus to lider drugiej strefy, Banfield gra w strefie pierwszej i zajmuje 13 pozycję. Lanus ma 22 pkt (7-1-1), Banfield ma 8 pkt (1-5-3). Już tutaj widać różnicę klas. Dodatkowo ostatni wyjazd Lanus to wygrana z Union de Santa Fe (10 pozycja) 4:0 - wszystkie gole w pierwszej połowie. Zapewne Lanus zaatakuje od poczatku, natomiast Banfield będzie okopane na swojej połowie i będzie czyhać na kontry. Jeżeli tylko będzie grał w Lanus Sand - to myślę wynik może być tylko jeden. Wygrana Lanus.

pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli tylko będzie grał w Lanus Sand - to myślę wynik może być tylko jeden. Wygrana Lanus.
Będzie grał Sand i cała reszta.

Banfield: Hilario Navarro; Gonzalo Bettini, Claudio Pérez, Carlos Matheu y Alexis Soto; Thomas Rodríguez, Nahuel Yeri, Walter Erviti e Iván Rossi; Franco Colela y Santiago Silva.

Lanús: Fernando Monetti; José Luis Gómez, Gustavo Gómez, Diego Braghieri y Nicolás Pasquini; Román Martínez, Iván Marcone y Miguel Almirón; Lautaro Acosta, José Sand y Pablo Mouche

Przy typowaniu warto jednak mieć na uwadze, że to starcie to derby. Ostatnio Banfield oglądałem w wyjazdowym meczu z River Plate, wiadomo River słabe w tym sezonie (Wczoraj znowu remis i to ze słabym Sarmiento 2:2!), ale jednak Banfield miało naprawdę momenty dobrej gry na El Monumental. Lanus jednak gra znacznie lepiej, kurs faktycznie kusi, typ może być dobry, ale jak mówię mocno bym w to nie wchodził, jednak derby ;)


VS

Rosario - Velez
Typ; Rosario @ 1,58 b365
⛔2:3​


Rosario grałem w środę w meczu Copa Libertadores przeciwko Palmeiras... Niedosyt i niesmak targa po tamtym meczu mną do dzisiaj ;/ Rosario znacznie lepsze, a skończyło się ledwo remisem 3:3 i tamten wynik powoduje, że Rosario teraz jedzie do Montevideo na mecz z Nacionalem o awans,z moich wyliczeń wynika, że wystarczy im tam remis, ale wiadomo jest różnie.

Jednak trener Rosario nie odpuszcza ligi, są w czubie i dziś prócz dwóch wymuszonych roszad posyła to co ma najlepsze. A dwie roszady to zawieszony za kartki Damian Musto i mająco osobiste problemy Gustavo Colman.


Rosario Central: Manuel García; Víctor Salazar, Alejandro Donatti, Javier Pinola y Pablo Alvarez; Walter Montoya, Gastón Gil Romero, Franco Cervi y Giovanni Lo Celso; Marco Ruben y Germán Herrera.

Vélez: Alan Aguerre; Fabían Cubero, Cristian Nasuti, Lautaro Gianetti y Damián Pérez; Fabricio Alvarenga, Leandro Somoza, Leandro Desábato y Yamil Asad; Blas Cáceres y Maximiliano Romero lub Santiago Stelcaldo

Nie ukrywam, że uwielbiam oglądać mecze Rosario, grają naprawdę widowiskowo i z polotem, ich akcje miłe dla oka, dużo ekspresji, pasji. Świetni Lo Celso i Cervi. Wspomniany mecz z Palmeiras 3:3, ale ów niesmak wynikał z dominacji Rosario. Gol na 0-1 to fatalny błąd Musto, który wyłożył piłkę do Gabriela Jesusa na sam na sam. Zdarza się... Wyszli potem na 1-1, ale znowu stracili gola i znowu Gabriel Jesus gol do szatni na 1-2. Rosario jednak się nie podłamało, 2-2 to kapitalny gol Cervi, po super rozegranym rzucie wolnym (chapeau bas!), nawet na 3-2 wyszli bo Marco Ruben zdobył gola z karnego. Do tego dołożmy 3-4 sytuacje, które w świetnym stylu wybronił bramkarz Palmeiras, Fernando Prass. A jednak o wyniku zdecydował błąd sędziego, który uznał gola ze spalonego Lucasa Barriosa i stąd gorzki smak tego spotkania...

Rosario w ogóle czeka trudny tydzień, dziś Velez, środa/czwartek mecz z Nacionalem, a już w przyszły weekend mecz na szczycie, San Lorenzo - Rosario, który może wiele wyjaśnić w kwestii walki o mistrzostwo Argentyny!

Velez był rwelacją na początku rozgrywek, ale teraz już gra przeciętnie. Ponadto jak doczytałem to Velez dziś bez swojego największego skarbu, Hernan Toledo kontuzjowany. Ponadto Mariano Pavone i Jorge Correa też nie zagrają. A na tym cierpi atak.


Tigre- Boca Juniors


Warto mieć na uwadzę myśląc o tym meczu, że Boca dziś &quot;ekipa alternatywna&quot; jak to piszą w Argentynie ;) Powód prosty, już w środku tygodnia hit Racing - Boca w Copa Libertadores.

Tigre: Javier García; Leandro Marín, Erik Godoy, Juan Carlos Blengio y Emiliano Papa; Martín Galmarini, Lucas Menossi, Alexis Castro y Federico González; Sebastián Rincón y Lucas Janson. DT: Pedro Troglio.

Boca Juniors: Agustí*n Orión; Nahuel Molina, Fernando Tobio, Juan Manuel Insaurralde y Jonathan Silva; Pablo Pérez, Rodrigo Bentancur, Marcelo Meli y Nicolás Colazo; Sebastián Palacios y Andrés Chávez.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś mecze są ciekawe, ale dość trudne do typowania. W oko wpadł mi mecz:
Quilmes - Arsenal de Sarandi - un2,5 - @1,66 - bet3.6.5 ⛔ (1:4) to się obudzili... trzy bramki w przedziale 54-60min)
Quilmes - Arsenal de Sarandi - x2 - @1,8 - bet3.6.5 ✅ (1:4) było do przewidzenia
+ za drobne
Quilmes - Arsenal de Sarandi - 2 - @4 - bet3.6.5 ✅ (1:4) muszę przyznać, że wynik i rozmiar mnie zaskoczyły. Czasami ryzyko popłaca
Od razu mówię, że trzeba ta propozycję potraktować z lekkim marginesem błędu. Niby na papierze wszystko wygląda ok - bo:
Quilmes - 12 w tabeli, 10 pkt, 2-4-3, bramki 14:17 (w meczach w domu jest jeszcze gorzej)
vs
Arsenal - 4 w tabeli. 16 pkt, 5-1-3, bramki 11:6 (mecze wyjazdowe nie są tragiczne)
to przyglądając się bliżej najlepszą ofertą wydaje mi się under. Gole Arsenalu na wyjazdach to 5:4 w 5 meczach - czyli minimum. Quilmes dom to bramki 8:7 - czyli przy niewiele strzelającym Arsenalu mam nadzieję niewiele stracą goli. Na strzelaninę tutaj się nie zanosi.
Czemu zakłady na win Arsenalu? tutaj przekonuje mnie forma w ostatnich meczach - Quilmenes (dom) - 1-2-1 (trochę mnie niepokoi ostatnia wygrana z San Lorenzo 3:0 - ale biorę to za chwilowy fart - mecz się ułożył) kontra Arsenal (wyjazd) - 2-1-2 - tutaj po meczach takich sobie przyszły dwa ostatnie mecze wyjazdowe z Defensą (win 1:0) i San Lorenzo (2:0) - co przy zwycięstwie Quilmenes pokazuje że to San Lorenzo ma spadek formy.
podsumowując ten trochę chaotyczny post - moje typy i główne argumenty:
⛔ będzie under - Quilmenes niewiele strzela, Arsenal tez niewiele strzela + ma skuteczną obronę
✅ Arsenal nie przegra - w sumie ten sam argument co wyżej, + całkiem dobre ostatnie mecze
✅ Arsenal wygra - tutaj naprawdę delikatnie bym grał - kurs mnie przekonuje ;) + ostatnia forma Arsenalu, no i forma Quilmenes - kompletnie nie przekonuje mnie win z San Lorenzo.
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 6

udarr

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o graniu w stronę gości w poniższym spotkaniu?
Dep. Santamarina - Gimn. Jujuy
Kiepska forma u gospodarzy i informacja o dodatkowych osłabieniach: Castro 10/1, Miracco 8/2. Zaś jeśli chodzi o zespół Jujuy, poza dobrą forma, wracają Garnier i Vila, żadnych absencji. Kurs na DNB dosyć atrakcyjny. Jak uważacie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@udarr chętnie bym pomógł, ale niestety 2 ligi argentyńskiej to nie śledzę w ogóle więc musisz się zdać na swój nos typerski, albo poczekać na opinię @majekx ;)
Swoją drogą @majekx znowu wczoraj świetny typ na Lanus, gratulacje raz jeszcze.
Ja niestety wpakowałem się na minę z tym Rosario, szybka czerwona kartka dla Pinoli załatwiła mecz... A wiadomo, że Rosario teraz ma dwa mecze z gatunku o być albo nie być, pierwszy w Montevideo z Nacionalem, a już za tydzień hit San Lorenzo - Rosario! Ja już się tego meczu doczekać nie mogę.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Odrazu mówię, że 2 liga to nie mogą działka.. Ale z tego co sobie patrzyłem to bardziej bym był skłonny na un2,5 lub remis ht. Ale to tylko y takie moje luźne spostrzeżenia na podstawie wyników, tabeli i ostatnich meczów. A wracając do 1 ligi.. Rosario też mnie rozczarowało.. 2 bramki w końcówce.. powiem że takie porostu na własne życzenie. Mam tylko nadzieję że to efekt odpuszczenie przed meczem w copa. A co do późniejszego szlagieru, to podstawa będzie zależała od tego jak się mecz z Nacionalem poukłada.
Ppzdrawiam
m
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom