>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arsenal-Chelsea Darmowy zakład bet365

kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Ja tam idę na ryzyko, jak się bawić, to się bawić ????
1. Przedmeczowy: Arsenal za 40zł
2. Live - Chelsea za tyle samo
Jak wygra Arsenal jestem do przodu 60zł
Jak wygra Chelsea to jestem do przodu 40zł
Jeśli zaś remis, to jestem 40zł na minusie (otrzymuję 40zł zwrotu zakładu live, ale tracę 4 dychy z przedmeczowego.
Jakby nie patrzeć mam szansę 2:1 że wygram :p
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
To ja trochę pytanie z innej beczki (patrząc po tym co tu się dzieje w temacie ;D). Ten bonus jest dostępny dla wszystkich? Bo ja np. miałem zablokowany bonus do 100% od pierwszej wpłaty jak nie skorzystałem z niego. I czy np. jak skorzystam z tego bonusu to w przyszłości nie będę miał możliwości korzystania z innych?
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się myle. Przed meczem stawiam 1 zł na Chelsea, w trakcie stawiam 40 zł na Chelsea. Wygrywa Arsenal i dostaje zwrot zakładu przedmeczowego czyli 1 zł czy te 40 ?
 
B 0

bodziobanan

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się myle. Przed meczem stawiam 1 zł na Chelsea, w trakcie stawiam 40 zł na Chelsea. Wygrywa Arsenal i dostaje zwrot zakładu przedmeczowego czyli 1 zł czy te 40 ?
dostajesz zwrot 1 zł z tego 40 !
ja gram dosc bezpiecznie lecz z warunkami bet365 zgodnie ov 0.5 przed i na chealsi na live jedyna wtopa to 0-0
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się myle. Przed meczem stawiam 1 zł na Chelsea, w trakcie stawiam 40 zł na Chelsea. Wygrywa Arsenal i dostaje zwrot zakładu przedmeczowego czyli 1 zł czy te 40 ?
Dostajesz zwrot za zakład live, przy założeniu, że nie może ten zwrot live być wyższy niż postawiony zakład przedmeczowy i do max 40zł. Stawiasz przed meczem za 1zł, to z zakładu live dostajesz 1zł zwrotu.
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
dostajesz 1zł ale z tego zakładu na zywo czyli tego postawionego za 40zł, bo darmowy zakład to ten na zywo, wiec przedmeczowy=na zywo do 40zł wiec lepiej grac przedmoeczowy za 40 skoro na zywo chcesz za 40;)
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
a to nie będzie czasem łamanie regulaminu bet365? Bo jakby nie było to w takiej opcji niema szans wyjść na minusie ;)
Właśnie przeczytałem, na 99% będzie, dlatego wycofuje się z tego overa 0.5 i szukam czegoś innego.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Właśnie przeczytałem, na 99% będzie, dlatego wycofuje się z tego overa 0.5 i szukam czegoś innego.
Ale wynik 0:0 daje przegraną więc czemu nie zgodne z regulaminem? Tak pytam Panowie bo obstawiłem over 0,5 i teraz nie wiem co zagrać live, nie chce regulaminu złamać
Admin: 72 posty spamu! Ile można...? STOP! Co kogo obchodzą kupony w tym temacie? Każdy teraz będzie wklejał kupon? Jak chcecie się pochwalić to dajcie ogłoszenie do gazety!
Posty nic nie wnosząca będą usuwane i kartkowane!
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Tak na przyszłość radzę wszystkim najpierw skontaktować się z czatem czy dotyczy Was dana promocja. Mi on też wyskoczył przy zalogowaniu, a dziś na czacie dowiedziałem się, że:
Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
I ten bonus mi niestety nie przysługiwał. Dobrze, że to tylko 80 zł.
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Witam.
Wczoraj skorzystałem z bonusu live, zwrócono mi pieniądze a pytanie moje brzmi czy jeżeli dzisiaj też jest taka promocja to ona może mnie nadal obowiązywać ? Szukałem jakiś informacji czy przypadkiem nie jest to jednorazowe, ale nie natknąłem sie na takie info. Dodam że gram na bet365 i czekam na odpowiedź. Pozdro
 
Do góry Bottom