>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
AS Roma - Manchester United
1- 2.60
X- 3,10
2- 2.65
Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat tego spotkania.
:gool:
 
edge 0

edge

Użytkownik
Ja myślę, że bardzo ciężko wskazać tu faworyta. Obie drużyny robią w lidze każdego jak chcą(Roma załatwiła milan w 3 minuty). Poza tym szeroka kadra świetnych zawodników. Ostatnio Roma dostała od MU 7:1. Ale myślę, że u siebie są nie do pokonania. Moje typy to X w pierwszym meczu i chyba over 2.5.
 
H 0

herdek

Użytkownik
Ciekawy kurs na Romę, ale bardziej przychylałbym się do 1X..Roma u siebie nie przegra, grają bardzo dobrze..gorzej będzie w Anglii, gdzie Manu raczej minimalnie, ale pokona remis. Patrząc teraz..postawiłbym tak: W Rzymie 1X, w Anglii 2.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ciekawy kurs na Romę, ale bardziej przychylałbym się do 1X..Roma u siebie nie przegra, grają bardzo dobrze..gorzej będzie w Anglii, gdzie Manu raczej minimalnie, ale pokona remis. Patrząc teraz..postawiłbym tak: W Rzymie 1X, w Anglii 2.
ty chyba nie mówisz poważnie że grałbyś teraz 1x a potem 2 ... a może i tak uważasz nie wiem... ja bym zagrał teraz 1x a potem czystą 1 ... bo manchester u siebie nie przegra, a w rzymie najprawdopodobniej zremisuje :-D
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Uważam, że w obecnym sezonie Manchester United również pokona AS Romę. Jednak ja pierwszego meczu nie bede typowal. Chyba ze over2.5, natomiast drugi zdecydowana 1.
 
H 0

herdek

Użytkownik
ty chyba nie mówisz poważnie że grałbyś teraz 1x a potem 2 ... a może i tak uważasz nie wiem... ja bym zagrał teraz 1x a potem czystą 1 ... bo manchester u siebie nie przegra, a w rzymie najprawdopodobniej zremisuje :-D
Sorki..miałem na myśli:

W Rzymie: Wygra Roma lub będzie remis
W Manchesterze: Wygra Manchester..Zamiast dwójki miała być jedynka..;)..Nie ma przecież bata, żeby Roma wygrała w Manchesterze..
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Mysle iz Roma ma u isebie dosc odbre szanse na wygrana w okolicach 2-0 3-1 , MU gra sie ciezko z wloskimi druzynami , a od 7-1 minelo sporo wody w Tamizie.
Czerwona kartka w ktoryms z meczow jak najbardziej mozliwa , szcegolnie nogi jednego z pilkarzy Mu beda narazone na faul.
Kurs na Rome jka najbarziej oplacalny , bo jakos mi sie nie widzi zwyciestwo MU w Rzymie.
A to ze MU awansuje to nie extra peffka , kazda bramka Romy na wyjzedzie bedzie dla MU klopotem w przyopadku zwyciestwa Romy u siebie
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
jak dla mnie najbardziej wyrownana para z malym wskazaniem na MU. Jesli ASR utrzyma forme jaka na razie prezentuje to Angole bd mialy spory problem...
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
Jak na moje skromne oko, to Roma wyczerpała baterie podczas meczu z realem. Dostała dużo żółtych kartek, kilku zawodników nie zagra w następnym meczu. Na swoim boisku bedą się starać nie stracić bramki, wynik może być 1:0 być może 1:1 jęśli ManU przełamie obrone. Na więcej goli raczej nie licze, upewnia mnie w tym mecz z Lyonem. Anglicy na swoim boisku jednak poradzą sobie i awansują dalej. Bo jeśłi nie ManU to kto pokona barce w finale ???? ??
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
man utd pokona barce w 1/2 bo tam sie spotykaja, ale to teraz nie istotne, absolutnie nie wieze w to zeby roma mogla zagrozic united. juz w rzymie manchester pokaze wlochom gdzie ich miejsce. roma gra pilke ktora pasuje united. grali ostatnio ze soba 4 razy, raz wygrala roma bo miala przez 60 minut przewage zawodnika. united w tej formie nie da romie zadnych szans
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
man utd pokona barce w 1/2 bo tam sie spotykaja, ale to teraz nie istotne, absolutnie nie wieze w to zeby roma mogla zagrozic united. juz w rzymie manchester pokaze wlochom gdzie ich miejsce. roma gra pilke ktora pasuje united. grali ostatnio ze soba 4 razy, raz wygrala roma bo miala przez 60 minut przewage zawodnika. united w tej formie nie da romie zadnych szans
No jesteś pewny siebie zobaczymy jak Mu pójdzie w Rzymie ROMA to ROMA wygrała z Realem więc trochę rzeczywiście patrz na ten dwumecz.Co mogę dodać FORZA ROMA:spokodfhgfh:
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
No jesteś pewny siebie zobaczymy jak Mu pójdzie w Rzymie ROMA to ROMA wygrała z Realem więc trochę rzeczywiście patrz na ten dwumecz.Co mogę dodać FORZA ROMA:spokodfhgfh:
Nie jest sztuką pokonac Real, który gra ostatnio bardzo słabo; i nie mów, że Real to zawsze Real. Roma odgrażała się, że w fazie grupowej zrewanżują się MU, jak było każdy wie. Wystarczy niech MU osiągnie bramkowy remis w Rzymie, wtedy piłkarze Romy przyjadą na Old Trafford lekko przestraszeni ;] (do dziś pamiętam te pamiętne 7-1).
Fakt, że Roma to silniejszy rywal od Barcelony, więc jeśli MU przejdzie Rzymian to przejdzie także Katalończyków.
GLORY GLORY UNITED
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Nie jest sztuką pokonac Real, który gra ostatnio bardzo słabo; i nie mów, że Real to zawsze Real. Roma odgrażała się, że w fazie grupowej zrewanżują się MU, jak było każdy wie. Wystarczy niech MU osiągnie bramkowy remis w Rzymie, wtedy piłkarze Romy przyjadą na Old Trafford lekko przestraszeni ;] (do dziś pamiętam te pamiętne 7-1).
Fakt, że Roma to silniejszy rywal od Barcelony, więc jeśli MU przejdzie Rzymian to przejdzie także Katalończyków.
GLORY GLORY UNITED
Masz racje Real słabo grał,też pamiętam tamto 7:1.Ostatnio przegraliśmy w derbach 3:2 i to zahamowało nas optymizm co do meczu z MU i dobrze się stało,musimy poprawić naszą grę jeśli chcemy myśleć o równiej rywalizacji w dwumeczu.Dziś wygraliśmy z Empoli 2:1.
FORZA ROMA:spokodfhgfh:
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
Mysle iz Roma ma u isebie dosc odbre szanse na wygrana w okolicach 2-0 3-1 , MU gra sie ciezko z wloskimi druzynami , a od 7-1 minelo sporo wody w Tamizie.
osobiście uważam że MU do Rzymu przyjedzie solidnie zmobilizowane, nie może sobie pozwolić na porażkę a tym bardziej wyższą niż 1:0. Jeśli MU grałoby pierwszy mecz u siebie to w drugim Roma mogłaby się pokusić o zwycięstwo. Roma owszem jest w bardzo dobrej formie ale to na Manchester może być za mało. Według mnie MU wygra jedną bramką 0:1 ale dla pewności postawiłbym x2 . ✅ ✅ ✅
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Nie wiem dlaczego niektórzy ciągle przypominają to 7:1. Przecież Roma już jest całkiem inną drużyną. Niby większość piłkarzy ta sama, ale gra jaką obecnie prezentują Giallorossi jest o wiele dojrzalsza niż sprzed sezonu. Dlatego ja (myślę, że większość tak zrobi) postawię na czystą 1, lub 1x, w zależności od stawki. heh... obym się nie mylił ;)
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Nie wiem dlaczego niektórzy ciągle przypominają to 7:1. Przecież Roma już jest całkiem inną drużyną. Niby większość piłkarzy ta sama, ale gra jaką obecnie prezentują Giallorossi jest o wiele dojrzalsza niż sprzed sezonu. Dlatego ja (myślę, że większość tak zrobi) postawię na czystą 1, lub 1x, w zależności od stawki. heh... obym się nie mylił ;)
Masz racje osobiście będę stawiał 1 w końcu moja drużyna gra ROMA,nie spodziewałem się wypowiedzi kibica Milanu w tym temacie ???? Bronimy honoru Serie A jedyna drużyna która gra dalej w LM:spokodfhgfh:
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Fakt, że Roma to zespół grający najładniejszą piłkę z Włoch. Wg mnie to, że Rzymianie tracą już tylko 4 punkty do Interu może paradoksalnie źle na nich wpłynąc. Wiadomo, że dla włoskich kibiców liczy się scudetto więc Roma będzie musiała w lidze grac na maksa co może odbic się na ich kondycji. :cool:
Jeśli chodzi o pierwszy mecz w 1/4 uważam, że MU nie przegra. Roma strzeli maksymalnie 1 bramkę, pytanie czy trio Ronaldo-Rooney i Tevez postara się o jakąś bramkę :spokodfhgfh:.
Chciałbym żeby Manchester wygrał w Rzymie ale umysł podpowiada że mecz zakończy się remisem 1-1.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
A MU jak straci punkty ze złamasami tez bedzie srac i bedzie musiala odpsac z LM idac twoim tropem myslenia.
MU nie wygra w Rzymie , remis malo realny - mam wielka ochote by odpadlo z LM jak najszybciej.
C.Ronaldo jak tak bedzie grac to go skosza predzej czy pozniej , mimo ze Italia to najbardziej &#39;&#39;aktorski&#39;&#39; kraj.
3-1 dla Romy mozliwe jak najbardziej , no moze 2-0 , 2-1.
7-1 tez mozliwe ale jak sie sedzia wkurzy na wiecznego nurka :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jestem ciekaw czy Roma udźwignie zarówno rywalizację bardzo zaciętą w Serie A i w Lidze Mistrzów. Myślę że Manchester przyjedzie do Rzymu by nie przegrac, z drugiej strony Roma jeśli marzy o awansie do dalszej rywalizacji na własnym stadionie musi mecz wygrac. Ja osobiście kibicuje &quot;Czerwonym Diabłom&quot; i obiektywnie stwierdzę że drużyna z Wysp Brytyjskich ma większe szanse w dwumeczu. Pierwszego meczu nie tykam bo różnie może byc, Roma u siebie bardzo groźna.
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
A MU jak straci punkty ze złamasami tez bedzie srac i bedzie musiala odpsac z LM idac twoim tropem myslenia.
Te zdanie pozostawie bez komentarza.

MU nie wygra w Rzymie , remis malo realny - mam wielka ochote by odpadlo z LM jak najszybciej.

C.Ronaldo jak tak bedzie grac to go skosza predzej czy pozniej , mimo ze Italia to najbardziej &#39;&#39;aktorski&#39;&#39; kraj.

3-1 dla Romy mozliwe jak najbardziej , no moze 2-0 , 2-1.

7-1 tez mozliwe ale jak sie sedzia wkurzy na wiecznego nurka :p
Dawno się tak nie uśmiałem :-D. 3-1 dla Romy możliwe jak najbardziej ?? Oni ledwo wygrali z Realem u siebie i mają pokonac MU różnicą 2 goli ?? Widziałeś, co Liverpool i Arsenal zrobili z Interem i Milanem ?? MU po raz kolejny pokaże że liga angielska jest najsilniejsza i bez problemu wyeliminuje Romę.
Piłkarze z Rzymu niech nie myślą że powstrzymanie Ronaldo jest kluczem do sukcesu, bo może to się dla nich źle skończyc :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom