>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Piłkarze z Rzymu niech nie myślą że powstrzymanie Ronaldo jest kluczem do sukcesu, bo może to się dla nich źle skończyc :spokodfhgfh:
wezcie mnie nie zalamujcien jest jeden Ronaldo - pochodzi z Brazylii
Liga a Lm to roznica - a Liverpool z Milanem to hmm rmis jest 1-1 w finalach.
Tylko ze Arnsela i L&#39;pool wygrywaly bodazje u siebie , a na wyjezdzie bylo ciezko.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Te zdanie pozostawie bez komentarza.



Dawno się tak nie uśmiałem :-D. 3-1 dla Romy możliwe jak najbardziej ?? Oni ledwo wygrali z Realem u siebie i mają pokonac MU różnicą 2 goli ?? Widziałeś, co Liverpool i Arsenal zrobili z Interem i Milanem ?? MU po raz kolejny pokaże że liga angielska jest najsilniejsza i bez problemu wyeliminuje Romę.
Piłkarze z Rzymu niech nie myślą że powstrzymanie Ronaldo jest kluczem do sukcesu, bo może to się dla nich źle skończyc :spokodfhgfh:
Heheh co jeden post w tym temacie to coraz lepszy jak możesz porównywać Milan,Inter z Romą no wiesz Serie A to nie leszcze.Zobacz ile razy drużyny z Serie A wygrywały LM to wtedy pogadamy:spokodfhgfh:
 
R 37

robinho

Użytkownik
Troche smiesza mnie wypowiedzi ze MU jest bez szans w Rzymie ???? Z takim potencjalem w ataku MU spokojnie kilka razy groznie skontruje Rzymian ktorzy u siebie raczej na 0-0 grac nie beda (jak ktos celnie zauwazyl AS gra pilke dosc otwarta jak na wloski styl) a poza tym United rowniez z atakiem pozycyjnym problemow (jak nasza kadra) nie maja ???? . Nie znaczy to ze Roma nie wygra, ale spodziewam sie tu wyniku bliskiego remisu, max zwyciestwa jedna bramka ktorejs z druzyn (oczywiscie moze sie zdarzyc roznie.. fura szczescia jednej z ekip, bledy sedziego czy po prostu czyjs slabszy, lepszy dzien) Manchester ma wiecej indywidualnosci ktore 1 kwietnia moga przechylic szale zwyciestwa na ich strone, no a Roma..gra u siebie ???? troche inny ten stadion niz angielskie.. i ma lepsza defensywe, ale Diabelki ja pewnie troszke rozmontuja (kilku z nich moze to zrobic w pojedynke). Roma na pewno gra bez Perrotty (kartki), na biezaco trzeba sledzic info o kontuzjach etc. Jak bedzie :?: Wynik poznamy przed godz 23 i trzeba bedzie w niego uwierzyc, mimo Prima Aprillis ;)
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Heheh co jeden post w tym temacie to coraz lepszy jak możesz porównywać Milan,Inter z Romą no wiesz Serie A to nie leszcze.Zobacz ile razy drużyny z Serie A wygrywały LM to wtedy pogadamy:spokodfhgfh:
No właśnie Romie daleko brakuje do sukcesów Milanu czy Interu. Nie mówię, że drużyny z Serie A to leszcze ale obecnie dużo im brakuje do najlepszej czwórki Premier League. Nigdy w historii Champions League nie zdarzyło się, żeby w 1/4 grały 4 zespoły z jednego kraju. Manchester United jest najlepszą drużyną z tej czwórki dlatego po raz trzeci w ciągu roku udowodni wyższośc nad Romą :spokodfhgfh:.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mimo iz jestem fanem United to sie obawiam o wynik tego dwumeczu... AS Roma pokazala w meczach z Realem kapitalna gre. W lidze takze wygrywa mecz za meczem i goni Inter a wiec napewno bedzie ciezko ale ja wierze w swoja druzyne. Napewno nie bedzie latwo.. ale w LM nie ma latwo.
Pozdrawiam
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
piewszego meczu nie ma sie za bardzo co tykać. można obstawić ze zarówno roma jak i MU strzelą bramki. Roma jeśli wygra to tylko jedna bramką. 1x najbardziej prawdopodobne, wynik 2:1 albo 1:1. osobiscie licze na 2:1 dla romy, potem bedzie większy kurs na to że ManU awansuje;)
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
carnal z tego co pamiętam to AS ROMA i manu grały w tym sezonie 2 razy ze sobą i był remis i porażka GIALLOROSSI
w rzymie ROMA górą w manchesterze conajwyżej remis dla manu:p
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
carnal z tego co pamiętam to AS ROMA i manu grały w tym sezonie 2 razy ze sobą i był remis i porażka GIALLOROSSI

w rzymie ROMA górą w manchesterze conajwyżej remis dla manu:p
Jak grali w grupie to też pewnie typowałeś zwycięstwo Romy ??:-D.
Mówi się, że Roma to inny zespół niż rok temu, jednak skład mają taki sam jak rok temu gdy dostali lekcję futbolu (chyba tylko Wilhelmssona już nie ma) więc aż tak bardzo ich gra się nie zmieniła.
Rok temu Roma miała szczęście że wygrała pierwszy mecz, teraz w Rzymie osiągną maksimum remis a na Old Trafford dostaną baty.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Coś mam wrażenie że większość z komentujących będzie obstawiać swoje ulubione zespoły a nie potencjalnych zwycięzców...
Wiadomo że pierwszy mecz nie jest łatwy do typowania, Roma gra u siebie, ma bagaż doświadczeń [7-1 zawsze warto przypomnieć ???? ], MU jest mocny ale Rzymianie muszą wygrać...
Porównywać Liverpoolu i Interu nie będę bo jakoś nie widzę sensu... premier i serii A też nie... LM to kompletnie inne rozgrywki a zespołu potrafią grać nie do poznania.
MU pewnie zagra bardzo zachowawczo, na kontry bym nie liczył bo przy tylu indywidualnościach w zespole raczej na podania nie ma co liczyć;P Myślę że Roma będzie ostro cisnąć i nastrzela z dwie bramki. MU też może coś strzelić ale raczej nie w zamierzonej i przemyślanej akcji... podejżewam wygraną Romy a kurs jest bardzo kuszący... Ale jeszcze bardziej kusi wygrana Romy dokładnie jedną bramką. NA over ani oba zespoły strzelą bym się nie decydował bo może być różnie. Albo 1 albo dla zabawy za mniejszą stawkę tą wygraną jednym golem.
Drugiego meczy nie ma co opisywać bo wszelkie analizy będą podyktowame pierwszym starciem....
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Rok temu Roma miała szczęście że wygrała pierwszy mecz, teraz w Rzymie osiągną maksimum remis a na Old Trafford dostaną baty.
To mnie koles rozbawiłes...xD hah...ManU rok temu w Rzymie zagrało na poziomie mojego miejsowego FC...czyli zero, kompletne zero..jedna akcja i jeden gol dla ManU...Roma mogla wygrac wiecej niestety nie potrafili...teraz sie odgryzą
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
To mnie koles rozbawiłes...xD hah...ManU rok temu w Rzymie zagrało na poziomie mojego miejsowego FC...czyli zero, kompletne zero..jedna akcja i jeden gol dla ManU...Roma mogla wygrac wiecej niestety nie potrafili...teraz sie odgryzą
Hehe. To ty mnie rozśmieszyłeś :-D. ManU rok temu w Rzymie grało w osłabieniu od 30minuty więc nie ma się co dziwic że przegrali. Wielką sztuką jest jednak grac w 10 i strzelic bramkę (zwłaszcza że była to piękna akcja). Roma miała swoje sytuacje ale wygrała tylko 2-1 więc nie gadaj że MU grał tak słabo jak Kanonierzy którzy odnieśli 1 zwycięstwo w ostatnich 8 meczach ;].
Teraz ManU zagra w najsilniejszym składzie i po raz 3 udowodni Rzymianom swoją wyższośc.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Weż idz z tym MU , to Lm a nie Premierhip - nie zdziw sie jak Twoje wielkie MU odpadnie , śmieszą mnie tacy fani jak ty - Carnal , pewnie masz gacie pełne jak zobczysz Krystyne Ronaldo i jego zwody. Ciekawe co by bylo jakby twoje wielkie MU niewygrało od 10 spotkań ?? eee ?? zwalniałbyś Fergusona jaki inni onetowcy ?? Tylko że ja miałem największy śmiech jak odpadali z FA Cup z Portsmouth
Roma na pewno nieda sobie sztrelić tylu bramek co rok temu , na max. 4 w dwumeczu sie śkonczy , a Mu też pewnie coś straci , wiec wychodza karne w rewanzu.
Są userzy [fani MU] z którymi można pogadac na luzie , a sa tacy fanatycy jak ty z ktorymi normlanych argumentow sie nieda uzyc
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Hehe. To ty mnie rozśmieszyłeś :-D. ManU rok temu w Rzymie grało w osłabieniu od 30minuty więc nie ma się co dziwic że przegrali. Wielką sztuką jest jednak grac w 10 i strzelic bramkę (zwłaszcza że była to piękna akcja). Roma miała swoje sytuacje ale wygrała tylko 2-1 więc nie gadaj że MU grał tak słabo jak Kanonierzy którzy odnieśli 1 zwycięstwo w ostatnich 8 meczach ;].

Teraz ManU zagra w najsilniejszym składzie i po raz 3 udowodni Rzymianom swoją wyższośc.

Niezle..ale co mnie obchodzi czerwona kartka..liczy sie fakt ze Manu zagralo beznadziejnie...wiec nie gadaj o farcie Romy...

Co do tego
nie gadaj że MU grał tak słabo jak Kanonierzy którzy odnieśli 1 zwycięstwo w ostatnich 8 meczach ;].
Ciekawe...
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Niezle..ale co mnie obchodzi czerwona kartka..liczy sie fakt ze Manu zagralo beznadziejnie...wiec nie gadaj o farcie Romy...
To jak ManU zagrał beznadziejnie to jak zagrała Roma w rewanżu? To że MU grał w osłabieniu bardzo sie liczy, bądź obiektywny, niech nie przemawia przez ciebie nienawiśc do MU :spokodfhgfh:.

Jeśli chodzi o Arsenal to nie wygrali od 5 meczow w lidze, przegrali z MU 0-4 w Pucharze Anglii, zremisowali i wygrali z Milanem w CL a więc na ostatnie 8 meczów wygrali tylko jedno spotkanie ;].
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
To jak ManU zagrał beznadziejnie to jak zagrała Roma w rewanżu? To że MU grał w osłabieniu bardzo sie liczy, bądź obiektywny, niech nie przemawia przez ciebie nienawiśc do MU :spokodfhgfh:.
Jeśli chodzi o Arsenal to nie wygrali od 5 meczow w lidze, przegrali z MU 0-4 w Pucharze Anglii, zremisowali i wygrali z Milanem w CL a więc na ostatnie 8 meczów wygrali tylko jedno spotkanie ;].
No i rozbawiłes mnie kolejny raz..czy my mówimy jak zagrała Roma w Manchastarze? ja sie przyczepiłem bo gadales ze ManU zagrało dobrze na wyjezdzie;]...
Co do Arsenalu to z Milanem zdeczka sie pomyliłes...jezeli chodzi o mecz ManU - Arsenal to pogadamy po spotkaniu na OLD TRAFFORD
PS: To jest temat o LM..nie zmieniaj go...wiem ze masz gacie pełne jak widzisz Krystyne i jego zwody, ale tą ekstazę zachowaj na inną chwile
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
No i rozbawiłes mnie kolejny raz..czy my mówimy jak zagrała Roma w Manchastarze? ja sie przyczepiłem bo gadales ze ManU zagrało dobrze na wyjezdzie;]
Co do Arsenalu to z Milanem zdeczka sie pomyliłes...jezeli chodzi o mecz ManU - Arsenal to pogadamy po spotkaniu na OLD TRAFFORD
Po prostu nie mówi się, że drużyna grała beznadziejnie gdy potrafiła grając w osłabieniu strzelic bramkę a w ostatecznym rachunku wyeliminowac rywala. Jeśli masz trochę pojęcia o piłce to wiesz że najważniejsze są gole a nie noty za występ.
Wg mnie w Rzymie MU będzie w stanie nawet wygrac, choc i bramkowy remis będzie bardzo dobrym rezultatem. UNITED wyjdzie na ten mecz w najsilniejszym składzie, byc może będzie to ustawienie 4-5-1 z wysuniętym Rooneyem z Nanim i Ronaldo na bokach lub 4-4-2 z Rooneyem i Tevezem w ataku. Wydaje mi się, że Ferguson nie będzie ryzykował i wystawi skład jak na mecze z Lyonem.
Co do Arsenalu to z Milanem zdeczka sie pomyliłes...jezeli chodzi o mecz ManU - Arsenal to pogadamy po spotkaniu na OLD TRAFFORD
Z tego co wiem, to Arsenal u siebie zremisowal z Milanem 0-0 a na wyjeździe wygrał 2-0.
PS: To jest temat o LM..nie zmieniaj go...wiem ze masz gacie pełne jak widzisz Krystyne i jego zwody, ale tą ekstazę zachowaj na inną chwile
Te zdanie zostawię bez komentarza.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
A ja z wielką chęcia będę kibicował Romie , bo marketing nie gra , nazwiska też nie.
Ty widze nadal swoje , W Rzymie MU przegra tak jak rok temu , ty razem Milan zastąpi Roma [3-0 w 1/2 chyba nie pamietasz jak widze]
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
A ja z wielką chęcia będę kibicował Romie , bo marketing nie gra , nazwiska też nie.

Ty widze nadal swoje , W Rzymie MU przegra tak jak rok temu , ty razem Milan zastąpi Roma [3-0 w 1/2 chyba nie pamietasz jak widze]
Hehe, jak możesz porównywac Milan do Romy?? Nawet jak MU przegra jedną bramką w Rzymie to u siebie i tak zapewni sobie awans. Masz rację, że marketing nie gra, dlatego w CL nie gra już Real ;].

A pamietasz w ogóle fazę grupową w tym sezonie ?? Rzymianie też zapowiadali rewanż i przegrali na wyjeździe 0-1 a u siebie grając w najsilniejszym składzie jedynie zremisowali z drugim składem MU 1-1 ???? .
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Faza grupowa sie roznie od pucharowej , a Real i tak grał jak grał , wiec oni silni nie są.
Piszesz jakbys mial ustawke o meczu w MU , skad wiesz ze w najblizejs kolejce ligowej nie skosza C.Ronaldo czy Ronneya ?? A MU jakos forma spadla po pocztaku roku , wiec mozliwe wszytko. A Roma znowu niema nic do stracenia.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Dawno nie zaglądałem do tego tematu i widzę że cały czas pisane są tu posty dziś swoje mecze rozgrywała ROMA jak i MU.ROMA zremisowała z Cagliari 1:1 a Mu wygrało z Aston Villa 4:0 tak więc.Jak widać różnie może być z wynikiem pierwszego meczu,już we wtorek dowiemy się kto w pierwszym pojedynku będzie lepszy:spokodfhgfh:
Rzymskie Legiony nadchodzą FORZA ROMA ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom