>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
A ty pewnie wypiłeś 4 piwka i mecz ci się przyśnił :-D.
MU wygrał w Rzymie, czy Ci się to podoba czy nie to Manchester wygra Lige Mistrzów.
Moze widzielismy inne mecze , ale nudą wiało , działo sie mało , a jak Krytsyna z gazowni strzeliła ładną bramkę , to ten bramkarz co sztrelil Kuszczakowi bramke prezd MS to powinnien Nobal dostac.
Typowa głowka , wbiegl i sztrelil i sie nie jaraj tak. Tone ładnieszjych wiadziałem
A z tym LM to peffka czy ustawka ?? Finał w Moskwie wiec mozliwe wszystko
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
Gość o nicku grzesio powinien skończyć zabawe na tym forum moim zdaniem, masz tyle postów a piszesz takie idiotyczne wiadomości że jako moderator forum ośmieszasz sie tylko. Nie masz pojęcia o czym piszesz...Twoje posty są nie na temat... Zeby zwykły user zwracał uwage dla moda...


Moze widzielismy inne mecze , ale nudą wiało , działo sie mało , a jak Krytsyna z gazowni strzeliła ładną bramkę

Tutaj piszesz o jakiejś krystynie

Po pierwsze primo Ronadlo gra w Milanie
A po drugie CR7 w meczach o stawke gra słabo , przeciw Derby to i Rasiak gra dobrze

I przestańcie pisać RONALDO TYLKO PISZCIE C.RONALDO !!!!!!!!!!!!!!!!!


A dzień wcześniej upominasz jednego z poprzedników że nie tak pisze nazwy graczy...

Chłopie tak patrze że większość twoich postów to off topy...

Albo zaczniesz pisać normalnie albo większość ludzi z tego forum podziękuję za taką zabawę w posty...

Co do meczu, to po pierwszej bramce Man U grało spokojnie i odbiło się to na zorganizowaniu zespolu, najważniejsze że nie stracili bramki na wyjeździe a strzelili, i to dwie, więc na OT można myśle już świętować ;-)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Co pisać nie można ?? Jak taki chętny to zapraszam do działu MLB , ja sie z was bede śmiał :p. Jak byś chciał wiedziec to ja mam działy MLB i Premiership i moge sie tylko tam udzielać.
Forum chyba służy to rozmowy co ?? Na 20 osób popierających MU , zawsze znajdzie sie ktoś przeciw nim.
Tutaj piszesz o jakiejś Krystynie
Tłumaczyć musze o kogo chodzi ?? Co innego jakby grał Ronaldo [weż zgadnij o kogo mi chodzi tu - co ??] i MU grało by z innym włoskim klubem.
Offtop - zobacz sobie ile wyświetleń i ile postów nabiliśmy w rozmowie o C.Ronaldo :p
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
Powiedz mi teraz gościu, co w twoim powyższym temacie jest związanego z tematem. Lepiej zamknąć już ten temat bo wszystko co było do skomentowania już zostało omówione.
Do grzesiu: No moim zdaniem psujesz poziom na tym forum, jesteś moderatorem a robisz tu taki syf że szok.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No co do gry CR7 [Ronaldo, C.Ronaldo czy Krysi] to jest diabelnie skuteczny ostatnio, przyznaję. Ale jak każdy małolat w piłce nożnej jest egoistą i choć mu powoli przechodzi to nadal to widać a to wada! Drybling, kiwke ma dobrą, też przyznaje. Ale ostatni mecz z Romą to chyba nie powiecie że zasługa właśnie jego8) Przy bramce jaką zdobył warto było zwrócić uwagę na fantastyczne podanie Gigsa. Wbiegnięcie Krysi też było idealne ale sam tego gola nie zdobył! Roney również zagrał wyśmienicie, więc nie róbcie z małolata filaru MU...
Uważam że tak na prawdę to najlepsze co ma MU to nie C.Ronaldo tylko Alex Ferguson!

A co do kwestii która tak dręczy Grzesia to jest oczywistym o kim mowa w temacie poświęconym meczowi Roma-MU, więc po co ta afera??
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jak mozna krytykowac gre ManU ???? co ze niby moze nie graja dobrze w tym sezonie bo nie rozumiem co miales na mysli Godlike Cieslak?? wiec powiedz z laski swojej...


A te wszystkie wasze wypowiedzi po meczu sa tak zalosne ze ho ho !!!!!!!! Nie znacie sie chyba na pilce... Prawie kazdy z was przegina i Amarru ma racje .

A co do Grzesia to wiem ze on nie jest kibicem MU ale czasem takze mogl by sie powstrzymac i powiedziec cos sensownego bo ciagle mowi jaki to C.Ronaldo jest slaby. To niech mi pokaze aktualnie lepiej grajacego pilkarza ??
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
bo ciagle mowi jaki to C.Ronaldo jest slaby. To niech mi pokaze aktualnie lepiej grajacego pilkarza ??
Lewandowski ze Znicza Pruszków ???? ???? W prima aprylis czytałem gdzieś że MU jest nim zainteresowane ???? ????
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mecz sie juz skonczyl a Grzesio dalej ma kompleks ManU i C.Ronaldo, czyzbys mu zazdroscil umiejetnosci ???? ?
ps. zapewne napiszesz ze ich nie posiada
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
jak mozna krytykowac gre ManU ???? co ze niby moze nie graja dobrze w tym sezonie bo nie rozumiem co miales na mysli Godlike Cieslak?? wiec powiedz z laski swojej...
nie wiem jak inni ale dla mnie ManU gra nudą piłke...gdyby nie Ronaldo to te mecze bylyby na poziomie naszego drugoligowca...(nie mowie tego ze wzgledu na to ze ManU jest rywalem Arsenalu..bo Chelsea i Liverpool tez są a jednak szanuje te oba kluby)
Fakt Scholes zagrał ciekawe przy bramce Kryski z Romą...ale ile jest takich zagran? co z tego ze raz pokazą klase jak potem caly mecz zanudzają...
Nigdy nie bede za klubem ktory potrafi tylko grac z kontry...subiektywna opinia...
Fakt jest jednak taki ze ManU ma najlepsza na swiecie skutecznosc..oni potrafią oddac 2 strzaly i to bedą 2 gole..
(PS ManU gra bardzo dobrze...ale moim zdaniem bardzo nudno)
PS:
Pizarro
- To oczywiste, że losy spotkań zależą od kilku kluczowych momentów, ale musimy spojrzeć na to, ile strzałów na naszą bramkę oni oddali, a ile my na ich. Mecz nie ułożył się po naszej myśli, choć mieliśmy okazje bramkowe. Jeśli zdobylibyśmy gola, nie przegralibyśmy - uważa pomocnik Romy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Manchester gra nudno ??????? Prosze Cie obejrzyj ich chociaz jeden mecz i zobacz jak United graja bo napewno nie widziales zadnego i zgrywasz jakiegos znawce. Kazdy wie ze pilka jaka w tym sezonie gra MU jest najladniejsza i najskuteczniejsza i moze ona dorownywac grze Arsenalu chociaz ten ostatnio nie wygrywa... Wiec nie gadaj glupot bo az sie nie chce sluchac !!
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Przepraszam Cie bardzo ale nie oceniaj wszystkich ustaloną przez siebie miarą...mam sopcasta..ogladam mecze ManU...ogladam ich w LM rowniez...stwierdzam wlasne zdanie i tyle...Carnal zadał pytanie to odpowiedziałem...
Obrona i gra z kontry nie popieram tego...jedyne piekno tej druzynie nadaje Ronaldo...jedynie
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Mecz sie juz skonczyl a Grzesio dalej ma kompleks ManU i C.Ronaldo, czyzbys mu zazdroscil umiejetnosci ???? ?
ps. zapewne napiszesz ze ich nie posiada
:p:] Nie lubie CR7 i tyle. A chyba każdy pamięta jak była mania na punkcie Ronaldinho lub Zidane&#39;a
A po drugie po meczu nawet bym sie nie odzywal tutaj , 2-0 było i się skończyło , mam za subskrybowany temat po prostu.
Zamknij ktoś temat , bo mahną się i rewanż też tu bedą opisywać.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie ma takiej opcji :] Gol C.Ronaldo był drugim co do najlepszych bo żaden nie może się mierzyć z golem Davida :]
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Carnal, nie musisz mi opisywać jak to wyglądało bo wiem ale może powinieniem Ci opowiedzieć o bramce Davida... czy tobie to i tak wszystko jedno?
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Carnal, nie musisz mi opisywać jak to wyglądało bo wiem ale może powinieniem Ci opowiedzieć o bramce Davida... czy tobie to i tak wszystko jedno?
O bramce Deivida pisz na innym poście:-D, fakt że ładnie kropnął; w ogóle Fenerbahce kilka takich bramek już strzeliło w tym sezonie.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
godlike zanudzaja to liverpool, chelsea i Ty. jesli uwazasz ze united zanudza to masz chyba kompleks tego zespolu (w koncu to united kontrolowalo oba mecze z arsenalem w tym sezonie tylko ze w lidze arsenalowi udalo sie ugrac remis) a jesli uwazasz ze united sie broni i kontruje to wez moze o tym poczytaj bo moze jestes nie uswiadomiony i mylisz pojecia
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Przykro mi z ale Cie zawiode nie mam kompleksu i nie mam zamiaru miec...
Nie zazdroszcze ManU niczego;]...ani jednego piłkarza...jedyny piłkarz jakiego darze szacunkiem w tej ekipie to Owen H...no moze jeszcze Nani ale tak nie całkiem

Co do kontroli meczy z Arsenalem to 1 mecz wcale nie kontrolowali...zaraz zapewne zaczniesz gadac brednie ze Arsenal fartownie zremisował ???? ale to juz mnie nie obchodzi ???? ???? ...

Co do Chelsea to mi sie w miare podoba ich gra...moze dlatego ze uwielbiam ich skrzydła Joe i Wrighta...
Co do kłótni o bramke kolejki to David definitywnie wygrywa pojedynek z Ronaldo...fani ManU starajcie sie czasem spojrzec obiektywnie;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom