>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP 14.05-20.05.2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
[center:7501b285ac]


Oficjalna stronka turnieju &gt;&gt; http://www.dtb-tennis.de/AmRothenbaum_en/

Place: Hamburg, Germany
Date: May 14-20, 2007
Draw Size: 64
Surface: Clay
Prize Money: €2,082,500

Wyniki z zeszłego roku:
Singles Final:
(8)T Robredo (ESP) d (15)R Stepanek (CZE) 61 63 63

Doubles Final:
(4)Hanley / Ullyett d (3)Knowles / Nestor 62 76(8)[/center:7501b285ac]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Na poczatek nie widac jakichs specjalnych niespodzianek o duzych kursach.

Kohlschreiber P. - Baghdatis M 1.55 ✅

Zawodnicy spotkali sie calkiem niedawno;tydzien temu w Monachium i bardzo pewnie wygral Niemiec.Bagietka nie gra jeszcze na takim poziomie jak wszyscy od niego oczekuja,przegral ostatnio z Djokovicem oraz z Kohlschreiberem wlasnie.Philipa na clayu w tym roku pokonal tylko1 zawodnik,byl to Rafa Nadal.Niemcowi rowniez beda pomagac sciany gdyz pojedynek odbedzie sie w NIemczech,a jak wiemy umie on grac na swojej ziemi co pokazal chociazby w Monachium.Bagietka ma slaba psychike i nie jest obecnie w optymalnej formie,bez tego ani rusz to rownej walki z Niemcem.

Canas G. - Chela J.I. 2.50 ✅

Nie wiem czemu buki ustalily az taki kurs na to spotkanie.Po pierwsze Chela jest lepszym zawodnikiem na clayu niz Canas,ktorego domena jest hard.Guilermo gra troche zwariowanego tenisa,na ryzyko i czesto psuje pilki,ktore stara sie grac jak najtrudniej.Nie zawsze mu to wychodzi zwlaszcza ze latka leca i kondycja juz nie ta co kiedys.Chela natomiast gra bardzo spokojnie i pewnie co jest bardzow wazna cecha na tej nawierzchni.Rowniez fakt ze panowie grali na clayu ze soba dopiero eaz i gora byl Juan Ignacio swiadczy o tym,ze wtym meczu nie wygra ranking czy dwukrotne pokonanie Federera,ale wygra zawodnik ktory po prostu lepiej gra czyli Chela.

Olivier ROCHUS (BEL)vs.Paul-Henri MATHIEU (FRA) ✅

Nie wiem jaki kurs wystawia buki na ten mecz gdyz kursu jeszcze nie ma,ale tutaj morowanym faworytem jest Francuz Mathieu.Panowie spotkali sie raz do tej pory i gora byl Mathieu.Francuz gra bardzo dobrze w tym roku,zwlaszcza na clayu.Przed tym turniejem mial tydzien przerwy po wspanialym wystepie w Casablance oraz w Estoril.Mathieu przegrywa tylko z zawodnikami pokroju Gasquet,choc pokonal juz w tym roku Gonzalesa czy Acasuso.Te wyniki pokazuja ze Francuz jest bardzo dobrym tenisistom z ktorym kazdy musi sie liczyc.Rochus natomiast lepiej radzi sobie na hardzie,na clayu w tym roku wygral tylko jeden mecz z Lodrom w Rzymie.Mathieu gre tutaj rozpoczynal od kwalifikacji i pokonal tutaj Reistera oraz zawsze groznego Czecha Henrycha.Czuje juz ten kort i na pewno nie bedzie mial klopotow z malym Belgiem.

EDIT: ???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Widze, ze Sztywny chce byc modem, to nie bede tarasował drogi ;) A analizy bede pisal sobie dla przyjemnosci :p

TO na dzisiaj leciutko jedna analizka ????

???? Volandri F. (Ita) - Murray A. (Gbr)

Typ: 1 ✅ ???? coprawda nie zasłużył, bo Andy grał rewelacyjnie, ale skreczowal - nadgarstek
Kurs: 1.64
Bwin


Jutro jeden z najciekawszych pojedynkow. Przeswietny na hardzie Szkot, podejmuje rewelacyjnego Włocha, który ostatnio poczyna sobie coraz lepiej. W Rzymie dobrnął do półfinału, gdzie zatrzymał go Gonzalez. Ale tego ze wyteliminował Gasqueta, Federera i... własnie Murraya nie zapomną kibice tenisa na calym swiecie, atym bardziej w ojczyznie. 6-4 6-4, tak skonczyl sie ich pojedynek. Brytyjczyk nie czuje sie na clayu tak jak na hardzie, gdzie jest mistrzem. W rankingu ATP dzieli ich aż 43 pozycji ale dla Włocha to nie problem :p Zaimponowal mi w Rzymie i wydaje mi sie ze warto grac na niego. Andy wrócil po kontuzji pleców i na pewno nie jest na tyle ograny i w pelni dyspozycyjny co Filippo.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pierwsze mecze, start o 11ej

Juan Carlos Ferrero (ESP) - Stanislas Wawrinka (SUI) 2007-05-14 11:00 typ Ferrero - 1.17 ✅
Tzw. pewniak. Na clayu czuje się jak w wodzie, a Wawrinka? No cóż w tym sezonie nie zachwyca na razie i myślę, że teraz nie zachwyci bo w 1 rundzie zbyt mocnego rywala dostał. Wygrana Wawrinki byłaby dla mnie wielką niespodzianką

Radek Stepanek (CZE) - Arnaud Clement (FRA) 2007-05-14 11:00 typ Stepanek - 1.38 ⛔
Podbnie jak Ferrero Stiopa moim zdaniem najlepiej czuje się na cegle. Pamiętam go z kilku zeszłorocznych turniejów gdzie wygrywał ze światową czołówką. Clement gra dobrze na ziemi ale na Radka to nie wystarczy.

Marc Gicquel (FRA) - Gilles Simon (FRA) 2007-05-14 11:00 typ Gicquel - 2.20 ⛔
Troszkę wyższy kurs spowodowany ostatnio dobraą postawą Simona, jednak Marc to solidny gracz i łatwo skóry tu nie sprzeda. W tym roku obydwaj grają średnio i zadecyduje dyspozycja dnia. Ja stawiam na tego bardziej doświadczonego.

Olivier Rochus (BEL) - Paul-Henri Mathieu (FRA) 2007-05-14 11:00 typ Mathieu - 1.32 ✅
Oliver na clayu w tym roku nie może przejść bodajże pierwszej rundy. Mathieu natomiast pokonał już na cegle np. finalistę turnieju w Rzymie Gonzaleza. Jest mocny i nie ma co ukrywać, że powinien gładko wygrać z Belgiem.

kursy z bwin
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kolejne mecze, start ok. 13ej

Guillermo Canas (ARG) - Juan Ignacio Chela (ARG) 2007-05-14 12:15 typ Canas - 1.41 ⛔
Ciekawy mecz, bo w ostatnim turnieju Chela grał bradzo dobrze. Canas być moze dostał ostatnio lekkiej zadyszki ale to on w tym sezonie jest obok Nadala najlepszym clayowcem. Na początku sezonu pokonał np. Federera. Jest faworytem, mecz może trwać trzy sety.

Richard Gasquet (FRA) - Gaston Gaudio (ARG) 2007-05-14 12:15 typ Gasquet - 1.13 ✅
Mimo mojej sympatii do gastona (pamiętam go jeszcze przed trzema laty gdy potrafił ograć najlepszych) zdecydowanym faworytem jest tutaj Francuz. Argentyńczyk nie ma już tego sprytu i woli walki co kilka lat temu. Wydaje mi się, że Rysiek wygra gładko.

Dmitry Tursunov (RUS) - Igor Andreev (RUS) 2007-05-14 12:15 typ Andreev - 1.19 ✅
Każdy kto choć trochę śledzi wyniki tenisa wie, który Rosjanin gra w tym sezonie lepiej. Buki też to wiedzą, stąd takie kursy. Andreev powinien gładko wygrać.

Juan Monaco (ARG) - Dominik Hrbaty (SVK) 2007-05-14 12:15 typ Hrbaty - 2.65 ⛔
Ja tu upatruję swojakiej niespodzianki. Widziałem piękny mecz Dominika z Ferrero z turnieju w Rzymie i zaimponował mi wolą walki i silną psychiką. Przegrywając 2-5 potrafił się podnieśc i doprowadzić do 4-5, miał także piłkę na złamanie i doprowadzenie do 5-5 a później myślę, że wygrałby to spotkanie. Hiszpan wtedy obronił swój serwis i Dominik po ciężkim boju uległ 2-1 w setach. Monaco wygrał w tym sezonie kilka spotkań jednak bez rewelacji. Jeżeli Grbaty zagra tak jak w Rzymie z Frrero, bez problemu wygra ten mecz po dość wysokim kursie.

Florent Serra (FRA) - Simone Bolelli (ITA) 2007-05-14 12:15 typ Bolelli - 1.84 ⛔
Kursy są wyrównane, zawodnicy też. Młody Bolelli już w zeszłym sezonie zaznaczył swoją obecność. Serra to dobry claoweiec. Na bwin minimalnie faworyzuja Serrę z racji doświadczenia, jednak ja myślę, że młodość będzie tu atutem Włocha, który wygra, być może 2-1.
 
volky 0

volky

Użytkownik
Monaco VS Hrbaty Typ 1
Nie jestem specem od tenisa ale pozwole sobie wkleic info z jednej ze stron. I być może wcale tak łatwo nie bedzie z tym typem. Więc uwaga na ten typ na Hrbaty
&quot;Monaco ostatnio w coraz lepszejj do turnieju w Hamburgu dostal sie poprzez kwalifikacje pokonujac w nich Koubeka i Plessa w obu meczch zwyciestwo zapewnial sobie w dwoch setach .Hrbaty nigdy nie byl specjalista od gry na clayu. Ostatnio jest w bardzo slabej formie wiec licze tu na latwe zwyciestwo Monaco&quot;

PS. Jednak potwierdziły sie informacje ???? Jeszcze nie koniec ale 1 set 6-2 a drugi set jeszcze nie koniec a juz 5-0
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? Safin - Massu
Mój typ:2
Kurs: 1.80
Dziś spotykają się dwaj przeciętni ostatnio zawodnicy ... Szczególnie ten 1 zawodzi na całej linii. Gra na Clay&#39;u to nie jest specjalność Rosjanina który w ostatnich kilku turniejach maksymalnie osiągnął 2 rundę ... Nie grał z jakimiś tuzami liczącymi się w tenisie jednak wiele pojedynków przegrał .... Świadczy to o jego słabej formie i może jakiejś kontuzji :-? Wątpię żeby zawodnik takiej klasy jak Safin grał ostatnimi czasy tak słabo bez jakiegoś konkretnego powodu ... Massu gra na podobnym poziomie co Rosjanin jednak moim zdaniem cegła to jego nawierzchnia i dzisiaj to pokaże ...
 
W 0

wrobell

Użytkownik
SZTYWNY WIELKIE DZIEKI ZA TYPKI - DOLOZYLEM JESZCZE 1 MECZYK - SK Sigma Olomouc B - Bohemians 1905 I 120 ZETA WPADLO . OBY TAK DALEJ. ????

Na poczatek nie widac jakichs specjalnych niespodzianek o duzych kursach.

Kohlschreiber P. - Baghdatis M 1.55 1


Canas G. - Chela J.I. 2.50 2


Olivier ROCHUS (BEL)vs.Paul-Henri MATHIEU (FRA) 2
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? C.Moya - Fish M.
Typ: C. Moya ✅
Kurs: 1.35
Bukmacher: Bet-at-home
Hiszpan bardzo słabo zaprezentował się w Rzymie. Odpadł już w pierwszej rundzie z bardzo słabo grającym Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem. Odpadł po krótki dwóch setach. Tak samo Fish przegrana z Gastonem Gaudio bardzo słaba postawa Amerykanina. Widać że zawodnicy nie grają jak na ich możliwości szczególnie Hiszpan, ponieważ korty ziemne bardzo mu odpowiadają, jak każdemu Hiszpanowi, i dlatego stawiam na Moye. Fish nie za bardzo przepada za ziemnymi kortami, woli bardziej korty twarde takie jak te na Us Open. Dlatego nie daję mu większych szans, i liczę na to że Carol będzie chciał się zrehabilitować za 1 rundę w Rzymie.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
O.Hernandez-B.Becker 1.40 ✅

Panowie spotkali sie 3 tygodnie temu w Barcelnie i gora byl Hiszpan.Benjamin to dobry zawodnik tylko,ze na hardzie na clayu to on moze co najwyzej sobie tylko poserwowac,gdyz to jest jego jedyny atut.Hernandez Hiszpan jak Hiszpan pewne,mocne zagrania z FH,gra na lini i raz za czasu nieprzewidywalne Drop-shoty.A co na to Benek poaz bardzo dobrym serwisem nic nie prezentuje ciekawego na nawierzchni na ktorej liczy sie nie tylko serwis,ale rowniez kondycja,pewnosc zagran,spokoj.Tego ostatniego jeszcze troche brakuje Niemcowi i dlatego nawet meczy sie w wygranych meczach.Hernandez przebrnal tutaj przez kwale i na pewno lepiej bedzie czul kort niz rywal,ktory gra u siebie ale nie gra tutaj jeszcze jakiegos powazniejszego meczu.Dla Benjamina bedzie to debiut na Hamburskim korcie i wg mnie juz od jutra bedzie widywany tutaj tylko jako kibic.

David Ferrer (ESP) - Robin Soderling (SWE) 1.57 ✅

NO to juz jest chyba lekka przesada.Taki kurs na Hiszpana,ktory jest jednym z najlepszych zawodnikow na clayu.Na tej nawierzchni przegral tylko 3 mecze z Andreevem,Federerem i Nadalem czyli najwyzsza liga.Dawid nie gra slabo,widzialem go wczoraj w meczu z Jonasem Bjorkmanem i bylem pod duzym wrazeniem jak on wychodzil z opresji,wiadomo strata seta moze zdazyc sie najlepszym,a Hiszpanowi sie zdarzyla gdyz rywal gral bardzo dobrze i mial troche szczescia.DAwid gra bardzo dobrze z glebi kortu,troche slabiej mu idze przy siatce,ale watpie aby Robin chcial takiej gry.Mecz powinine obfitowac raczej w dlugie wymiany,a w tym Hiszpan jest najlepszy.Wg mnie H2H 4-0 na korzysc Soderlinga o niczymi nie swiadczy gdyz 3 z tych meczow byly rozgrywane na hardzie,a Dawid lepiej czuje sie na swojej ukochanej maczce.Soderling nie prezentuje sie ostatnio jakos nadzwyczaj dobrze,po przyzwoitym wystepie w Monte Carlo,spuscil z tonu.Obydwaj zawodnicy sa po wczorajszych 3 setowkach i na pewno beda chciali dzisaj tego uniknac,jesli Hiszpan odp sie skoncentruje to nie powinine miec problemow gdyz po prostu jest lepszym zawodnikiem.

Tommy Robredo (ESP) - Nicolas Almagro (ESP) 2.45 ✅

I znowu bardzo ciekawy kurs na dzisiaj.Tommy to nie ten sam zawodnik co chocby jeszcze rok temu gdy jego gra na clayu imponowala,a nawet zaskakiwala ekspertow.W tym roku prezentuje sie bardzo przecietnie.Popelnia mase nie wymuszonych bledow,jego zagrania nie sa juz tak mocne i dokladne,co pokazuja rowniez wyniki,strata seta z Hernandezem,Martinem czy Callerim w wygranych meczach.Almagro natomiast po znakomitym wystepie w VAlencii mogloby sie wydawac ze spuscil z tonu,ale przeciez w MC kontuzja,Barcelona-Volandri,Rzym-Federer.CZyli widac ze NIcolas jak przegrywa to z zawodnikami w wysokeij formie.Widzialem go w meczu z Federerem i naprawde przy niektorych zagraniach sam Roger wzruszal ramionami.Hiszpan jest bardzo dobrze przygotowany do sezonu,wybiegany,czesto wedruje do siatki,a Robredo tu juz nie te lata co kiedys.WG mnie ALmagro zagra bardzo agresywnie i jesli mu sie to uda to bedzie mial bardzo duze szanse na pokonanie bedacego bez formy Robredo.

???? ???? ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No Sztywny pełen respeckt :!: ????


Ja chociaż nie patrzyłem na analizy to pewniakiem było dla mnie spotkanie Kohlschreiber-Baghdatis-cypryjczyk to cień samego siebie sprzed roku dlatego zaserwowałem sobie na mańkuta Kohliego. A jutro Murray na pożarcie ????

 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Youzhnyi-F.Mayer 1.25

Kilka osób przestrzegało mnie przed graniem w tym meczu na Rosjanina...Ale ja jestem pewien,ze da sobie rade z Mayerem, który w zeszłym tygodniu przegrał w finale jakiegoś chalangera. Wczesniej b. szybko odpadał w turniejach ATP, moze odzyskał forme ale to i tak bedzie za mało na Rosjanina, który w Rzymie przegrał dopiero w wielkim Nadalem. H2H 3:1 oczywiście na korzyść Youzhnyego, dawno temu spotkali sie na cegle i tez wygrał 6-0 7-6(4)

Volandri-A.Murray 1.62

Najważniejsze pytanie to czy Włoch utrzyma dobra forme z poprzeniego tygodnia gdzie zaprezentował sie tak fansatczynie pokonując najwiekszych... Przegrał b. gładko z Gonzo i to mogły byc pierwsze objawy zmeczenia...Przed obcą publika tez inaczej sie gra, nie zapominajmy, ze gra teraz z 10 rakieta świata. Prawa, ze Andy najlepiej gra na hardzie i trawie i gra na cegle idzie mu jak rew z nosa :eek: Ale w Rzymie miał b. trudnego grajka- Simona i walczył b. dzielnie wygrał seta. Stawiam na Włocha ale nie zdziwie sie jak młody Szkot wygra. W H2H 1:1 na hardzie wygrał Andy w zeszłym sezonie spotkali sie na cegle w Rzymie i wygrał Włoch ale nie łatwo.... 6:4,6:4

Inne mecze juz wytypowaliście, wiec ja juz nie bede ;-)
 
M 0

misieq88

Użytkownik
???? Acasuso J. - Garcia-Lopez G. 1.48

Jest to spotkanie pomiedzy argentynczykiem a hiszpanem. Aktualnie Acasuso jest 32 w rankingu ATP a Garcia jest 59. H2H tych zawodnikow to 1-0 dla argentynczyka ( wygrał w 2005 roku w Buenos Aires na clayu ( 6-4, 6-3 ). Dodatkowym atutem jak dla mnie jest to, iz Acasuso gra dluzej czyli napewno jest bardziej doswiadczonym zawodnikiem.

Moj typ to: Acasuso J. ✅ ???? ( 6-3, 6-4 ) ✅ ????

P.S. Jest to moja pierwsza analiza nie wiem jak to wyjdzie ale prosze o wyrozumialosc.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? Gonzalez F. - Mathieu P.-H.
Typ: F. Gonzales ✅
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet-at-home
Sam kurs już mnie bardzo mile zaskoczył na Chilijczyka. Gonzales widać że jest w lepszej formie niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Bardzo ładny ostatni występ w Rzymie, gdzie przegrał dopiero w finale i to z Nadalem. Może być nieco zmęczony ponieważ przyjechał od razu z Rzymu do Niemiec, ale nie wydaje mi się żeby miał przegrać ze średnim Francuzem. Średnia Francuza na clay&#39;u to 9-2. Wiec wydaje mi się że Gonzales powinien wygrać z Mathieu.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dzisiaj typy z pierwszego rzutu pewne, ale tak pewne nie są więc ostrożnie.

Gonzalez F. - Mathieu P.-H. 16-05-07 11:00 1,60 2,10

Gonzo jak wiemy w ostatnim turze przegrał oczywisty emcz z Nadalem chyba nikt nie podejrzewał go o wygranie z Nadalem. Ale do rzeczy. Buki dają taki wysoki kurs, bo h2h to 3:1 dla Matje. A ostatnio Gonzo nie wygrywał. On dopiero się rozkręca i w RG moim zdaniem 1/4 to minimum Gonza. Fernando może odpaść z tego powodu, ze zaraz RG, ale nie wcześniej jak 1/8 czy 1/4. Typ 1

Andreev I. - Kohlschreiber P. 16-05-07 11:00 1,75 1,85

Każdego dziwi ten kurs po znakomitym turnieju w Niemczech. No ok. Ale h2h podobnie jak wyżej niekorzystne dla mojego typu. (3:0 :O dla ruska). Spójrzmy na staty Ruska... a dokładniej jego ostatnie mecze.... i? Fatalne prawda? Myślę, że warto grać Kohliego. Typ 2

Po napisaniu analiz moja pewność do wejścia typów wzrosła o wieeele ????
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Kohlschreiber Phillipp - Andreev Igor 1.87 expekt


A wiec niemiec gra u siebie a u siebie dwa tygodnie temu pokazal na co go stac i wygral turniej BMW w niemczech gdzie pokonal bardzo dobrego ruska Juznego...Philip wczoraj pokonal w 1 rundzie mocnego cypryjczyka Baghdatisa 2-0 a rusek andreev pokonal poprzez krecz swojego przeciwnika TUrsonova ...W rankingu niemiec 33 a rusek 164 w pojedynkach H2H 0-3 jest dla ruska lecz mecze byly dawno temu bo dwa lata temu a niemiec wtedy nie byl w takiej formie jak jest teraz !!!! Rusek gral tydzien temu w Rzymie gdzie odpadl w drugiej rundzie z argentyjczykiem Chela ...Mecz bedzie bardzo zaciety ale philip musi poprawic swoj bilans H2H i pokazac sie na drugim turnieju w niemczech ....


Gonzalez Fernando - Mathieu Paul Henri 1.7 expekt

W pojedynkach H2H jest 2-3 dla francuza Mathieu ...Na clayu grali dwa razy raz wygral arg a raz francuz ..Gonzalez jest w rankingu ATP na 5 miejscu a jego rywal na 37 ...Gonzalez w tamtym tygodniu gral w rzymie gdzie przegral w finale z Nadalem z mistrzem na cegle ...Przed tym turniejem gral z Mathieu w pierwszej rundzie turnieju w Estoril Portugalii gdzie przegral 2-0 w miami tez grali w 3 rundzie i tez Fernando przegral ...Francuz ostatnim jego turniejem byl wlasnie ten w portugali gdzie doszedl do polfinalu gdzie przegral z Gasqutem , potem w Casablance Maroko wygral ten turniej ale nie mial w nim zabardzo mocnych przeciwnikow....Fernando musi sie wkoncu zrehabilitowac francuzowi za te porazki w ostatnim czasie ...Sadze ze mecz bedzie ciezki ale wygra go mocny i w dobrej formie argentyjczyk.....

Acasuso Jose - Volandri Filippo 1.5 expekt



W pojedynkach H2H jest 4-0 dla acasuso i to wszystkie gry na clayu w rankingu argentyjczyk Acasuso jest 32 a rywal wloch 34 ...Acasuso gral tydzien temu w rzymie gdzie doszedl do 3 rundy pokonujac dobrego Ljubicica i przegrywajac z swietnym czechem Berdychem w casablance pokonal go Mathieu w 3 rundzie i gra z turnieju na turniej coraz lepiej...Wloch w rzymie pokazal na co go stac dochodzac do polfinalu i przegrywajac z Gonzalezem pokonujac swietnych przeciwnikow takich jak Federer Berdych czy Gasquet ....W barcelonie pokonal go dawidenko w 3 rundzie....Dzisiaj Volandri wygral poprzez krecz przeciwnika Murraya gdyby nie kontuzja to przegral by ten mecz prawdopodnie 2-0 bo gral slabo ....Acasuso dzisiaj za to pokazal jak dobry jest na cegle pokonujac 2-0 hiszpana Garcia-L. G. ....

???? ???? ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chela-Hewitt 1.49

Argentyńczyk w ostatnim czasie w b. dobrej formie, widać, ze clay to jego ulubiona nawieszchnia czego nie mozna powiedziec o kangórze, który najlepsze lata ma juz na pewno za soba a gra na tej nawieszchni nigdy nie szła mu tak dobrze jak na hardzie. W Rzymie porażka w I rundzie, tutaj nie pogra sobie II runda i koniec! W H2H co prawda 3:2 dla Hewitta ale wszytskie mecze na hardzie czyli w upodobaniach zupełnie inna sytucja niz tutaj. Nie mam watpliwosci, ze wygra typowy ziemniak- Chela!

Davydenko-Simon 1.29

Kurs na Rosjanina troche mały, gra z groznym zawodnikiem który jednak nie jest jeszcze na tyle dobry aby wygrac z zawodnikami z pierwszej 10. Simon przeplana dobre wystepy ze słabszymi- W Monte Carlo i Casablance odpadł w I rundzie w Rzymie całkiem niezle 3 rudna... Davydenko pozniej pewnego poziomu nie schodzi, w Rzymie półfinał i cheroiczna walka z Nadalem to własnie Davydenko był najblizej do pokonia cesarza na cegle, teraz na pewno zrobi wszystko aby spotkac sie z nim jeszcze raz.

Acasuso, Jose - Volandri, Filippo

Nie ma wiekszych wątpliwości, iz Filippo stracił swoja forme z Rzymu gdzie pokonał Federera... Dzisiaj Włoch powinien odpaść z turnieju, praktycznie nie istniał w spotkaniu z Murrayem który musiał jednak skreczowac przy stanie 5:1 z powodu kontuzji nargarstka. H2H 4:0 dla Argentyńczyka WSZYTSKIE mecze na clay&#39;u Włoch nie ugrał nawet seta ???? Ktos ma jakies pytania? Ja nie... :mrgreen:

Oprocz tego gram Gonzo ale tego meczu analiza juz jest....
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wybrałem 8 spotkań i mimo dużej przepaści kursowej w niektórych z nich, moim zdaniem w każdym z tych spotkań może paść każdy wynik:

???? Nikolay Davydenko (RUS) - Gilles Simon (FRA) 2007-05-16 11:00 Simon - 4.01
W żadnej z moich analiz nie posłużę się h2h bo za dużo wyczytałem tego w powyższych postach. Nie lubię Denko i niektórzy z Was powinni o tym wiedzieć. A że w typowaniu często posługuję się sympatią lub antypatią gram tym razem przeciwko Ruskowi. Poza tym Simon dobrze rozpoczął sezon na kortach ziemnych, pokonując Murraya i Canasa.

???? Fernando Gonzalez (CHI) - Paul-Henri Mathieu (FRA) 2007-05-16 13:30 Mathieu - 2.25
Większość gra Gonza i kursik na Mathieu rośnie, i dobrze. Ja gram Francuza ponieważ występ Gonza w Rzymie uważam za przypadkowy i jednorazowy. Moim zdaniem w tamtym turnieju powinien odpaść już z Massu ale jakoś z nim wygrał. Mathieu od zawsze był specjalistą od cegły, przynajmniej dla mnie, a Gonzo to taki hardowiec według mnie.

???? Juan Ignacio Chela (ARG) - Lleyton Hewitt (AUS) 2007-05-16 11:00 Hewitt - 2.87 ✅ ✅ ✅
Cały czas kursy na Lleytona są bardzo wysokie bo nikt nie docenia jego gry na cegle. Ja postanowiłem docenić i postawic przeciwko faworyzowanemu Cheli. Argentyńczyk po ciężkim boju pokonał swego rodaka Canasa ale w tym spotkaniu nie pokazał nic specjalengo (częściowo oglądałem). Być może zwycięstwo Australijczyka to będzie niespodzianka, ale nie dla mnie.

???? Philipp Kohlschreiber (GER) - Igor Andreev (RUS) 2007-05-16 13:30 Kohlschreiber - 1.69 ⛔ ⛔ ⛔
Już wiele o tym typie zostało napisane, ja dodam jeszcze, że jest to nadzieja niemieckiego tenisa.

???? Marat Safin (RUS) - Juan Carlos Ferrero (ESP) 2007-05-16 14:45 Safin - 1.91 ⛔ ⛔ ⛔
I znowu za wysoki moim zdaniem kurs na Rosjanina. Obserwując jego poczynania na cegle mozna stwierdzić, ze jest on cieniem siebie sprzed kilku lat, ale podobnie rzecz sie ma z Hiszpanem. W tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia i psychika, którą moim zdaniem Hiszpan ma gorszą.

???? Tomas Berdych (CZE) - Carlos Moya (ESP) 2007-05-16 11:00 Moya - 2.70 ✅ ✅ ✅
Jakoś nie przepadam za Czechem. Męczył sie z Verdasco w pierwszej rundzie nie pokazując nic niezwykłego oprócz siły. Natomiast Moya zachwycił mnie w dzisiejszym pojedynku z Fishem. Robił na korcie co chciał, widać, ze na clayu Carlos czuje sie jak ryba w wodzie. Kurs moim zdaniem także nie adekwatny do ryzyka, gdyż jest ono mniejsze niż ten ładny kursik.

???? Jose Acasuso (ARG) - Filippo Volandri (ITA) 2007-05-16 11:00 Volandri - 2.52
Wszyscy nagle grają na Argentyńczyka po fuksownym awansie do drugiej rundy przez Włocha. Ale co pokazał Acasuso w pojedynku z Garcią-Lopezem? Według mnie Volandri miał dzisiaj zły dzień a może tylko zły pierwszy set i mimo wszystko ograłby Szkota. Kurs także zawyżony po kiepskiej grze dzisiaj, ale z gema na gem Filippo zaczynał grać swoje. Następne gemy zagra z Acasuso i moim zdaniem będą to gemy zwycięskie. Przypomni sobie jak ogrywał Federera, Gasqueta czy Berdycha i wtedy Acasuso nie będzie dla niego żadnym problemem.

???? Jarkko Nieminen (FIN) - Florian Mayer (GER) 2007-05-16 16:00 Mayer - 2.20
Fin to dla mnie jeden z brzydziej, obok Ljuby i Denki, grających zawodników. Być może na hardzie coś tam pogrywa ale cegła to raczej nie dla niego. Mayer gra w swoim kraju i już dzisiaj pokonując Youzhnego pokazał, że będzie się liczył w tym turnieju. Aby się liczyć musi pokonać niewielką (a może wręcz przeciwnie?) przeszkodę, jaką jest dla mnie Jarkko. Doping miejscowych pomoże wygrać zwinnemu Florianowi.

To tyle moich wypocin a co z tego weszło będziemy wiedzieć na pewno jutro o tej porze (no chyba, że deszcz uniemożliwi rozegranie jakiegoś meczu).

kursy z bwin
 
W 2

wislak

Forum VIP
Heh jestem troche w szoku widząc twoje analizy :eek: ja stawiam w 90% dokladnie odwrotnie... moze sie na tenisie nie znam, ale Chela ostatnio w formie, Gozno i Davy takze poczynają sobie nieźle. Moze byc jakas niespodzianka, ale w tyle nie wierze. Mysle ze na 8 meczy wejda ci max 2-3 typy. Ale zycze powodzenia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Gusto smieszne analizy smieszne typy. Nie wierze, ze postwisz na te mecze wiecej niz 50zł, nie wierze ze grasz te wszytskie mecze bo w jeden dzien nie moze byc tyle niespodzianek. Watpie ze grasz te mecze no ale twoja sprawa....

Zgadzam sie jedynie co do meczu Mayera...

Niemiec w ostatnich tygodniach nie błyszczał forma, odpadał b. szybko w turniejach dlatego skusił sie i zagrał w zeszłym tygodniu w chalangerze gdzie przegrał dopiero w finale. To wiadac dodało mu wiary w siebie a dzisiejsze zwyciestwi nad Youzhnym spowodowało euforie...Mayer to moze byc taki Volradni z Rzymu... Dzisiaj Rosjanin jednak popełniał duzo błedów jak grał swoje to Niemiec nie miał za wiele do powiedzenia. Ale mecz był naprawde przednim widowiskiem, Mayer pokazał ze moze zdziałac wiele. Fin dzisiaj meczył sie strasznie z jakims Niemcem który dostał zapewne dziką karte.... Mayer musi na pewno zagrac swoj najlepszy tenis bo Jarko to nie byle kto. Szykuja sie trzy sety chyba. Ale licze na Mayera....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom