>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - French Open 25.V-08.VI

Status
Zamknięty.
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Tommy Robredo - Philipp Kohlschreiber
Data i godzina: 01.06.09 godz. 13:00
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
O godzinie 13:00 na paryskich kortach odbędzie się pojedynek pomiędzy sensacyjnym zwycięscą na Novakiem Djokovicem tj. Philippem Kohlschreiberem, a Tommy Robredo. Niemiec jest 31 w rankingu ATP, zaś Hiszpan jest 17. Kohlschreiber w pierwszej rundzie pokonał 17 latka z Australii Bernarda Tomica 3:0 (6:1 6:2 6:2), w drugiej rundzie po długim i cięzkim pojedynku który był rozgrywana na dwa dni pokonał Juana Carlosa Ferrero 3:2 (6:4 2:6 6:4 6:7 6:3), a w trzeciej rundzie wyeliminował niespodziewanie jednego z faworytów Novaka Djokovica 3:0 (6:4 6:4 6:4), lecz Serb grał fatalnie popełniając wiele nie wymuszonych błędów. Robredo radzi sobie bardzo dobrze w tegorocznym French Open. W pierwszej rundzie pokonał Adriana Mannarino 3:0 (6:2 6:1 6:2), w drugiej Daniela Gimeno-Travera 3:0 (6:4 6:4 6:3), a w trzeciej wyeliminował Maximo Gonzaleza 3:1 (4:6 7:5 6:1 6:0). Sądzę, że wygrana Niemca z Djokovicem to przypadek, tak jak pisałem powyżej Serb grał fatalnie, a Kohlschreiber grał swoje, dlatego twierdzę, że Hiszpan który gra o wiele lepszy i skuteczniejszy tenis wygra z Phiilipem tracąc co najwyżej jednego seta.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Del Potro - Tsonga
Typ: Over 39.5
Kurs: 1.86

Unibet
Analiza:
Może jakimś specem od tenisa nie jestem ale ostatnio coraz bardziej interesuję się właśnie tą dyscypliną, do tego dochodzi turniej RG który obserwuję z ciekawością oglądam na Eurosporcie i na necie. Może nie będzie to jakaś super analiza ale postaram się przekazać wam w tej analizie to co u mnie siedzi w głowie, do rzeczy. 4 runda turnieju w Paryżu, spotkają się w niej dwaj młodzi a zarazem bardzo zdolni gracze Argentyńczyk Del Potro oraz Francuz Tsonga faworytem bukmacherów jest Potro jednak czy Francuz jest bez szans? Jest on ulubieńcem publiki, na jego mecze przychodzi mnóstwo ludzi dopingując go bardzo głośno i to na pewno jest plusem dla niego, drugiem plusem jest na pewno bardzo mocny serwis którym miażdzy rywali. Del Potro jest uważany za jednego z faworytów tego turnieju, jest aktualnie piątą rakietą świata i chociaż ludzie mówieą że pierwsza wielka czwórka jest poza zasięgiem wydaje mi się że są w błędzie. Obaj tenisiści żadko kiedy tracą swój serwis a to może prowadzić do częstych TB w tym meczu jednak bukmacherzy są czujni i wystawili linie 39,5 czyli nawet jak któryś z zawodników wygra 7:6;7:6;7:6 to linia nie zostanie złamana jednak wydaje mi się że 4 sety będą w tym spotkaniu na pewno nawet zastanawiałbym się o pięciosetowym spotkaniu, obaj tenisiści na pewno dają z siebie wszystko a kto wygra? Szybko dobrze technicznie grający Argentyńczyk ( rozstawiony z numer 5 ) czy grający silny tenis przy wsparciu kibiców Francuz ( numer 9 ) ? Tego dowiemy się jutro jednak ja uważam że będzie to bardzo zacięte spotkanie z wynikiem overowym a kurs 1.86 biorę z pocałowaniem ręki :smile:
Przepraszam za składnie itp. ale to już ta godzina ^^ ( Było to dzisiaj około godziny 1 w nocy ???? )
pozdROWienia ????
⛔ 37 gemów ... To co zrobił Tsonga to aż żal komentować :]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Del Potro Juan Martin - J. Tsonga
Typ: Del Potro wygra 3-2 @ 6.50
expekt​
Bardzo interesująco zapowiada sie spotkanie 5 rakiety swiata z 9. Obaj gracze sa bardzo utalentowanymi tenisistami. Francuz bedzie mial za soba wspaniala publicznosc i da z siebie wszystko, dodatkowo ma bardzo mocny serwis z którym ciezko go bedzie przelamac. Ale czy to wszystko wystarczy na grajacego szybko i technicznie Argentynczyka ktory jest fawortytem tego spotkania. Obaj zawodnicy nie mieli wiekszych problemow z pokonaniem swoich przeciwkow we wczesniejszych rundach.
30/05-09 R32 Tsonga, Jo-Wilfried vs. Rochus, Christop 3:0 62 62 62
28/05-09 R64 Tsonga, Jo-Wilfried vs. Monaco, Juan 3:1 75 26 61 76
26/05-09 R128 Tsonga, Jo-Wilfried vs. Benneteau, Julien 3:1 64 36 63 64
30/05-09 R32 Del Potro, Juan Martin vs. Andreev, Igor 3:0 64 75 64
28/05-09 R64 Del Potro, Juan Martin vs. Troicki, Viktor 3:0 63 75 60
26/05-09 R128 Del Potro, Juan Martin vs. Llodra, Michael 3:0 63 63 61
Mecz napewno bedzie zaciety i widowiskowy. Kibice beda chcieli zapewne ogladac 5 setowy pojedynek, ale czy wygra ich ulubieniec? Ja uwazam ze jednak zwyciesko z tego pojedynku wyjdzie Del Potro, ktory stawiany jest w roli faworyta wygrania tego turnieju.
Tsonga i Del Potro spotkali sie ze soba dwa razy. Oba pojedynki wygral Argentynczyk i dzis po 5 setowym spotkaniu pokona Francuza po raz trzeci ????
 
P 195

porugalia

Użytkownik
spotkanie:Roddick-Monfils
typ:3-1
kurs:5,5
buk:bet365
analiza ???? zis o godzinie 18,30 na korcie Susene Lenglen odbędzie sie mecz 4 rundy pomiedzy amerykaninem Andy Roddickiem i faworytem gospodarzy Gealem Monfilsem.Zupełnie nie mogę zrozumiec dlaczego kurs na zwyciestwo na francuzxa jest mniejszy ito on jest faworytewm.W tym roku Roddick gra bardzo dobry tenis .W tym turnieju nie stracił jeszcze seta 30/05-09 R32 Roddick, Andy vs. Gicquel, Marc 3:0 61 64 64
28/05-09 R64 Roddick, Andy vs. Minar, Ivo 3:0 62 62 76
25/05-09 R128 Roddick, Andy vs. Jouan, Romain 3:0 62 64 62
Natomiast Monfils w tum roku równiez prezentuje wysoki poziom lecz mneij osiagnął niz Andy.W tym turnoeju nie miał jeszce powazniejszego rywala ale i tak radzi sobie dosc dobrze tracącv tylko jednego seta 30/05-09 R32 Monfils, Gael vs. Melzer, Jurgen 3:1 62 46 63 61
28/05-09 R64 Monfils, Gael vs. Crivoi, Victor 3:0 64 63 63
26/05-09 R128 Monfils, Gael vs. Reynolds, Bobby 3:0 62 63 61
Według mnie w tym meczu górą bedzie amerykanin ale francuz zdoła ugrac seta .Obaj zawodnicy spotakali sie już w tym roku i lepszy był roddick 31/03-09 Miami, USA R16 Ameryka Kort twardy otwarty Roddick, Andy 2:0 76 64
09/01-09 Doha, Katar Półfinały Azja Kort twardy otwarty Roddick, Andy 2:1 76 36 63
16/10-08 Madryt, Hiszpania R16 Europa Kort twardy w hali Monfils, Gael 1:2 46 63 36
24/05-07 Portschach, Austria Ćwierćfinały Europa Kort ziemny Monfils, Gael 0:2 57 36
12/05-06 ATP Masters Series Rome. Italy Ćwierćfinały Europa Cegła Monfils, Gael 0:2 26 36
11/01-06 AAMI Classic, Kooyong Australia Roddick, Andy 2:0 62 62
30/10-05 Grand Prix de Tennis, Lyon Finał Europa Twarda Roddick, Andy 2:0 63 62
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Wg mnie można spokojnie zagrać na Davydenke.Grają na korcie Suzan Lenglen ,który jest dużo wolniejszy od Chartier.Tak mówią sami zawodnicy,ale przede wszystkim widać to po wynikach.Na tym korcie problemy miały siostry Villiams(Serena 2 razy 3 setówki,Venus odpadła),a dziś sromotnie przgrał na nim Roddick.Fakt Soderling pokonał Rafę,ale nie jest to jakiś wirtuoz na mączce.Davydenko natomiast to bardzo regularny zawodnik, dobry na mączce,ale jakoś nigdy nie mógł odnieść na niej jakiegoś bardzo dobrego wyniku.W tym roku ma wielką szansę i powinien sobie poradziś z zawodnikiem kalibru Soderlinga.Na tym korcie gra również Szarapowa z bardzo regularną Cibulkova i również z tego powodu co wyżej myślę,że warto zagrać przeciwko Ruskiej lady,która gra tutaj kaszanę.Spotkanie Gonzalesa to wg mnie oczywistośc.Wszystko przemawia za Chilijczykiem a kurs 2,4 jest wzięty z nieba.Skoczył tyle bo po necie chodzą słuchy o chorobie Gonzalesa.Wg mnie to czysta ściema aby nie musieś grać debla i odpocząć na to bardzo ważne spotkanie.
A więc typki:
Davydenko 1,5 6/10
Gonzales 2,4 7/10
Cibulkova 2,3 4/10( nie lubię obstawiać kobiet dlatego średnia stawka.
Pozdro
 
P 15

panasik

Użytkownik
del potro - robredo

del potro -5.5 5/10 bwin

1.8

poki co tyl znalazlem na rynku, nie sadze aby ktos dal mniej, dla mnie del potro jest w tym meczu zdecydowanym faworytem, osobiscie wystawialbym 6-6.5, ogladalem dzisiejszy mecz del potro z tsonga i bardzo sie zdziwilem szybkosci del potro i sila zagran, nawet tsonga sie zdziwil;] bardzo dobry serwis, dobrze trzyma podanie, trzeba zaznaczyc ze maczka w tym roku jest tutaj duzo szybsza, spotkalem sie juz kilka razy z taka opinia i po obejrzeniu 5-7 spotkan musze sie zgodzic, mocno serwujacy maja tutaj solidny handicap, tsonga rowniez dobrze serwowal ale return i wymiany del potro kapitalne, robredo solidny, widzialem 2 seta z kohlim, gral swoje momenami z problemami, del potro zmobilizowany i w bardzo dobrej formie
ijeszcze za nizsza stawke -4.5 davydenko po kurs 2.31 w bwin 3/10 byly buki ktore startowaly od -3 (fonbet) teraz 5.5 nawet trzyma betway wiec amatorzy middla maja szanse, w mojej opini prawdilowa linia na ten mecz 5 przy info o ktorym napisal sztywny, mimo zaskakujacego h2h obu Panow, nie bede jednak gral 3.5 za wyzsza stawke a sprobuje za nizsza duzo lepszy kurs
 
F 0

filweb

Forum VIP
Moi drodzy, piszę to tutaj, bo pewnie gdzie indziej tylu z Was by na to nie zwróciło uwagi.

FERNANDO GONZALEZ NIE TRENOWAŁ DZIŚ I WYCOFAŁ SIĘ Z RYWALIZACJI DEBLOWEJ. POWODEM WIRUS.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Moi drodzy, piszę to tutaj, bo pewnie gdzie indziej tylu z Was by na to nie zwróciło uwagi.
FERNANDO GONZALEZ NIE TRENOWAŁ DZIŚ I WYCOFAŁ SIĘ Z RYWALIZACJI DEBLOWEJ. POWODEM WIRUS.
na ile są to prawdziwe informacje??
bo ja uważam tak jak sztywny, że Gonzo chce skupić się na singlu...
jeżeli to ściema, to gram Gonzo bez obaw, ale tak trzeba pomyśleć...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Oczywiście, że chce sie skupić na singlu.
Te pojedynki deblowe z jego udziałem pewnie same go zaskoczyły bo sądził, że odpadnie w góra 2 rundzie.
Gonzo wie, że gdy po jego stronie drabinki nie ma juz Nadala ani Verdasco i ma ogromną szansę zagrać w finale. Głupio by było nie skorzystać.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Robin Soderling - Nikolay Davydenko
Data i godzina: 02.06.09 godz. 14:00
Typ: 1 (+3,5 gemów)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 w French Open zobaczymy arcy ciekawy pojedynek. Pogromca Rafaela Nadala który nigdy nie przegrał aż do dnia wczorajszego. Tym pogromcą był Robin Soderling, a jego przeciwnikiem będzię fenomenalny Nikolay Davydenko. Szwed jest 25 w rankingu ATP, zaś zawodnik z Rosji jest 11. Davydenko w pierwszej rundzie pokonal Stefana Koubka 3:0 (6:2 6:1 6:4), w drugiej Diego Junqueira 3:1 (4:6 6:3 6:0 6:2), w trzeciej wyeliminował Stanislasa Wawrinke 3:1 (6:3 4:6 6:3 6:2), a w czwartej rundzie nie spodziewanie wyeliminował jednego z głownych faworytów turnieju Fernando Verdasco w trzech setach (6:2 6:2 6:4). Soderling w pierwszej rundzie pokonał Kevina Kima 3:0 (7:6 7:6 6:2), w drugiej Denisa Istomina 3:0 (6:4 7:6 6:4), w trzeciej Davida Ferrera 3:1 (6:7 7:5 6:2 7:6), a w czwartej tak jak wcześniej pisałem pokonał nr 1 światowego tenisa Rafaela Nadala 3:1 (6:2 6:7 6:4 7:6). Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Rosjanin. Ja sądzę, że mecz będzie bardzo wyrównany i stawiam że Soderling wygra ten mecz, ale z podpórką 3,5 gemów.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
W pierwszym ćwierćfinale na Court Suzan Lenglen Rosjanin Nikolay Davidenko zmierzy się ze szwedem Robinem Soderlingiem. Cięzko jest wskazać faworyta tego spotkania dlatego zdecydowałem się na zagranie overu na pierwszy set. Obydwoje dysponują znakomitym serwisem, Robin w meczu z Nadalem zaserwował dziewięć asów,popisał się znakomitą skutecznością pierwszego serwisu, podobnie zresztą jak Davidenko w spotkaniu z Verdasco wygranym w trzech setach, gdzie skuteczność z pierwszego serwisu wyniosła 83%. Robin bardziej specjalizuje się na szybszych nawierzchniach jednak na RG pokonał już chociażby Ferrera czy Nadala w czterech setach. Szwed bardzo dobrze czuje się na kortach w Paryżu w spotkaniu z Nadalem wykorzystał praktycznie każdą okazję do przełamania, dał się tylko dwa razy przełamać i co ważne kończył ogromną liczbę piłek. Rosjanin również w spotkaniu z Verdasco zagrał koncertowo nie dał się ani razu przełamać,popełniał bardzo mało niewymuszonych błędów i regularnie trafiał pierwszym serwisem. Panowie dwukrotnie grali ze sobą na kortach ziemnych i dwukrotnie góra był Soderling jednak każde z tych spotkań miało bardzo zacięty przebieg i kończyło się w trzech setach,d ziś również liczę na długi pojedynek i na pokrycie handicapu po pierwszym secie.

Davydenko N. - Soderling R typ:pierwszy set over 9,5 kurs:1,62
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Wg mnie można spokojnie zagrać na Davydenke.Grają na korcie Suzan Lenglen ,który jest dużo wolniejszy od Chartier.Tak mówią sami zawodnicy,ale przede wszystkim widać to po wynikach.Na tym korcie problemy miały siostry Villiams(Serena 2 razy 3 setówki,Venus odpadła),a dziś sromotnie przgrał na nim Roddick.Fakt Soderling pokonał Rafę,ale nie jest to jakiś wirtuoz na mączce.Davydenko natomiast to bardzo regularny zawodnik, dobry na mączce,ale jakoś nigdy nie mógł odnieść na niej jakiegoś bardzo dobrego wyniku.W tym roku ma wielką szansę i powinien sobie poradziś z zawodnikiem kalibru Soderlinga.Na tym korcie gra również Szarapowa z bardzo regularną Cibulkova i również z tego powodu co wyżej myślę,że warto zagrać przeciwko Ruskiej lady,która gra tutaj kaszanę.Spotkanie Gonzalesa to wg mnie oczywistośc.Wszystko przemawia za Chilijczykiem a kurs 2,4 jest wzięty z nieba.Skoczył tyle bo po necie chodzą słuchy o chorobie Gonzalesa.Wg mnie to czysta ściema aby nie musieś grać debla i odpocząć na to bardzo ważne spotkanie.
A więc typki:
Davydenko 1,5 6/10 ⛔
Gonzales 2,4 7/10✅✅
Cibulkova 2,3 4/10( nie lubię obstawiać kobiet dlatego średnia stawka.✅✅
Pozdro
Ogólnie dziś dzień na plus.Zawiódł mnie Davydenko,ale z tego co dziś widziałem wynika,że on jednak pozostanie już chyba na zawsze ,,tylko&#39;&#39; solidnym rzemieślnikiem.Co do meczu Gonzalesa to Fernando grał bardzo dobrze,a Murray z kolejii zagrał tyle dobrych punktów,że można je policzyć na palcach jednej ręki.Jak się okazało Fenha nie miał żadnego wirusa więc moje info było poprawne;)Cibulkova również się spisała.
Na razie widzękursy około 1.8 na Gonzo.Myślę,że warto zagrać oraz na jego wygraną w turnieju kurs 5,3 w 5dimes.Nie wierzę,aby Soderling był w stanie zagrać kolejny mecz na takim poziomie.Sam dziś w wywiadzie powiedział,że sam się sobie dziwi,że potrafił zagrać 2 mecze na swoim maksymalnym poziomie.
Jeśli chodzi o mecz Del Potro to widzę masakrycznie zbyt małe kursy na Potro.Robredo jest bardziej doświadczonym,dojrzałym graczem,bardziej regularnym.Grał tutaj już 3 razy w ćwierćfinałach, a dla jego rywala jest to debiut w tej fazie w tym turnieju i 3 dopiero w całej karierze w Szlemie.Zwłaszcza tegoroczny ćwierćfinał AO z Rogerem nie przekonuje mnie aby młodziak dał rady psychicznie tutaj.Wg mnie kurs 4,74 w Pinnacle musi być zagrany przynajmniej 3/10.
Kobiet nie lubię grać,ale kurs 2 na Kuzniecową w Bwin to śmiech na sali.O grze Sereny na Lenglen już pisałem i wg mnie to może być jutro ważny czynnik.Również wiatr na pewno nie pomorze Amerykance.Widziałem jej mecze tutaj i nic nadzwyczajengo nie gra.I tak zaszła już za wysoko tutaj.Sviety nie widziałem tutaj ,ale mając w pamięci jej grę z ostatnich lat na mączce to 70-80% wystarczy na Amerykańską lady.
Meczu Rogera nie ruszam bo nie potrafię być obiektywny.
Pozdro
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: 1
Kurs: 3,75 (Bet365)
Grający dosłownie u siebie Monfils spróbuje zmierzyć się z drugą rakietą, Federerem. Gael spisuje się na tej nawierzchni wyśmienicie, wczoraj w trzech setach wyeliminował Andy Roddicka, co wbrew kursom było dla niego nietrudnym wyzwaniem (wcześniej pewnie pokonywał kolejno Reynoldsa, Crivoi i swojego &#39;przyjaciela&#39; Melzera). Największymi atutami Monfilsa jest solidny serwis, świetne returny i znakomite wyczucie kortu (sporo asów, mimo wszystko stosunkowo mało błędów). O własnej dopingującej go publice nawet nie wspominam. Odważyłbym się stwierdzenia, że jest w życiowej formie i na pewno (łatwo :jezora ???? nie odda tego meczu, a więc kurs w granicach 1,25 na Ferdka jest po prostu żałosny, ale o tym za chwilę. Federer gra powiedzmy sobie szczerze kaszanę, jak na jego możliwości. W pierwszym meczu dosyć pewnie pokonał Martina, ale potem było już gorzej. Drugie spotkanie 3-1 z Acasuso, w tym dwa sety wygrane dopiero w TB, co nie świadczy najlepiej o Szwajcarze. Potem był gospodarz Paul-Henri Mathieu, z którym również stracił seta, ale generalnie grał dużo lepiej, więc nie mam tu nic do zarzucenia, jednak mecz z Haasem w 1/8 to już porażka totalna. Przegrał pierwsze dwa sety i gdyby nie doświadczenie mielibyśmy kolejną &quot;sensację medialną&quot;, jaką byłby brak kolejnego, po Nadalu, faworyta w ćwierćfinałach. Czy w tym meczu nie możemy liczyć na wygraną Gaela? Kurs 3,75 w Bet365 jest absolutnie godny ryzyka. Jednak Rafa to Rafa, kolosalna różnica osiągnięć (choć Federer jest słaby psychicznie i do formy z przed lat nigdy nie wróci) i doświadczenia + H2H na jego korzyść, może chcieć pokazać że on tu rządzi, stąd stawkę gram bardzo rozsądną. Ostrożnym z ręką na sercu polecam handicap +2,5 z kursem ~1,50, do którego jestem bardzo mocno przekonany.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Wyczytałem dzisiaj w internecie że mecz Monfilsa może być grany na korcie Suzane Lenglen a jak wiadomo jest to kort wolniejszy od kortu głównego_Organizatorzy zrobią wszystko żeby pomóc Gaelowi zeby kort był jak najwolniejszy polewanie kortu wieczorem nawet dosypanie maczki
Na 100% nie wiem czy na tym akurat korcie zagraja ale jesli tak to szanse Gaela sie zwiekszaja
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Zagrają na korcie Philippe Chatrier info z oficjalnej strony turnieju,co nie zmienia faktu,że Monfils ma dużą szanse na zwycięstwo Federerowi coś ostatnio nie idą pierwsze sety,gdyby powtórzyła się sytuacja z meczu z Haasem i 0:2 w setach to francuz na pewno nie zmarnowałby takiego prezentu...choć w h2h jest aż 4:0 dla Fedka to myślę że po kursie w okolicach 3.5 warto spróbować ????
 
B 30

boher

Użytkownik
Dobra analiza LubieKebaba ???? Osobiście jestem przekonany, że Federer wygra, ale pewnie znowu po mękach. Na Monfilsa +2,5 w granicach 1.50 jest spokojnie do grania. Dlaczego Roger wygra?
1) H2H 4-0 na korzyść Rogera, choć Monfils to niewygodny rywal, jednak repertuar zagrań, technike ma nieporównywalnie gorszą (jak wszyscy zawodnicy ATP)
2) Niepowtarzalna szansa dla Federera na zdobycie brakującego kawałka tortu - główne hasło przewodnie &quot;jak nie teraz to nigdy&quot;
Obawiać sie można po dotychczasowych meczach o psyche Federera, że może nie wytrzymać presji. Ale myśle, że tym meczem pokaże klase i udowodni, że powalczy w finale z Soderlingiem ;) W półfinale czeka go łatwiejszy wbrew pozorom rywal, bo Del Potro jest za mało doświadczony na gre na takim poziomie + strach gdy gra z Federerem.
Monfils będzie biegał do wszystkiego, skakał i walił bomby, ale tak naprawde wszystko będzie zależeć od Rogera. Jest lepszy w każdym elemencie i jeśli skoncentruje sie wreszcie od początku do końca to wygra na luzie. Jak nie, zwycięży po mękach.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Jeśli cokolwiek obstawiać w tym meczu to rzeczywiście opłacalne są jedynie bety na Monfilsa różnego typu - m.in. 1 set czy też handicapy, ale należy pamietać o tym, że gra z Federerem i wynik nawet 3-0 dla szwajcara nie będzie żadną niespodzianką. Dobre może być granie tego meczu na live, same oglądanie również zapowiada się fascynująco, z tym że Eurosport robi sobie jakieś kpiny ... mecze przerywane wywiadami, 1 set dziś meczu Dav - Sod po czym przenosimy się na mecz Aza - Saf ... brak słów ...
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Sorana Cirstea - Samantha Stosur
Data i godzina: 03.06.09 godz. 14:00
Typ: 1 (+2,5 gemów)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
3 czerwiec godzina 14:00 to data ćwiećfinału pomiędzy Samantha Stosur, a Sorana Cirstea. Ta pierwsza jest 32 w rankingu WTA, zaś Rumunka jest 41. Obie zawodniczki to rewelacje turnieju. Chyba nikt się nie spodziewał, że te zawodniczki dojdą aż tak daleko. Stosur w pierwszej rundzie pokonała Francesce Schiavone 2:0 (6:4 6:2), w drugiej Yanine Wickmayer 2:1 (6:3 4:6 6:4), w trzeciej wyeliminowała nr 3 światowego tenisa Elene Dementievą 2:1 (6:3 4:6 6:1), a w czwartej francuske Virginie Razzano 2:0 (6:1 6:2). Rumunka także radzi sobie bardzo dobrze. W pierwszej rundzie pokonała Carly Gullickson 2:0 (6:4 6:2), w drugiej rundzie Alize Cornet 2:0 (6:3 6:2), w trzeciej rundzie wyeliminowała zawodniczkę polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki 2:0 (7:6 7:5), a w 1/16 niespodziewanie pokonała jedną z głównych faworytek Jelene Jankovic w trzech setach (3:6 6:0 9:7). Myślę, że pojedynek będzię bardzo wyrównany, lecz Rumunka okaże się lepszą zawodniczką, gdyż po meczu z Jankovic znacznie podniosły się jej morale i pewność siebie. Typ stawiam z podpórką 2,5 gemów dla Cirstea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom