>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Kitzbuhel (Austria) Clay

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj z tego turnieju zagrałem

Operandi vs Gubasci 1.49
Tym taki troche na nos....teraz zaczynam sie go troche obawiac ale mam nadzieje ze szczescie mi dopisze :roll:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Waske-Kubot kursy 1,5 2,1 bukmacher sts
typ: 1 stake 9/10
✅ ✅ ✅ ???? ???? OLLLE !!!
Uzasadnienie: Kubot jak i większość naszych tenisistów (nie licząć Radwańskiej i Debla Fyrst/matk) to jedno wielkie dno!! Zobaczcie sobie porównanie tych dwóch panów, Kubotowi wystarczy grać proste piłki a on nie wie co z nimi zrobić. Asy serwisowe UWAGA TRZYMAĆ SIĘ MOCNO NA KRZESEŁKU!!

182-2

PORÓWNANIE

Bardzo dobra zagrywka Waske to jeden atut, drugi atut to że grają w Austrii (niedaleko do Niemiec) czyli publika będzie wspierać swojego pobratymca.

Uważam że to będzie łatwy meczyk dla Waske, sts się jeszcze nie połapał i dalej jest 1,5!!!!
Betandwin z kursu 1,55 zjecahło do 1,20 czyżby coś przeczuwali??

Aha jeszcze jedna uwaga: zawsze jak puszczałem mecze tenisa w baw i mi podwyższali kurs nawet o 5gr nigdy mi nie wlazło!!!! Nie wiem ale oni albo tak układają mecze i kupują zawodników czy co, albo mają takie info że szok, w kazdym bądź razie 10 razy mi podbijali kurs od 2gr do 5gr w górę i nigdy mi ten mecz nie właził!!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krzysztof1985 Ty.. swoja analiza obraziłes Kubota i mnie Polaka tez!!!! Zagrał znakomite spotkanie szkoda ze nie wygrał z tym niemiecem :zy3ou: Wiecej szacunku dla Polakow! Polak nigdy nie jest dnem! ZAWSZE WALCZY!!!CO POKAZAŁ DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
D 0

damian591

Użytkownik
Dzięki. !


P.S Wie ktoś dlaczego nie rozgrywa się mecz Smasznowa - Pous Tio ?? Miał się rozpocząć o 13:30 a jest 14:21 ?
 
drago 108

drago

Użytkownik
Pistolesi wygrała ????

Moi faworyci tournieju:

serb: Vemic
białorusin: Mirnyi
hiszpan: Verdasco

moim zdaniem tylko ci trzej moga wygrac szanse ma jeszcze Lapentti, Chela i Kohlschreiber, ale trójka powyżej ma największe szanse
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj właśnie spotaknie Mirnyi v Verdasco. Buki widzą tutaj faworyta Verdasco. Na Mirnyai jest ładny kursik. A co tam dałem na Mirnyia. Zobaczymy kto wygra.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Dzisiaj właśnie spotaknie Mirnyi v Verdasco. Buki widzą tutaj faworyta Verdasco. Na Mirnyai jest ładny kursik. A co tam dałem na Mirnyia. Zobaczymy kto wygra.
Niestety kupon już przegrałeś :? Verdasco wygrał 2:0 (6:4, 7:5).
 
drago 108

drago

Użytkownik
No to jest już 2 favorów ????

Kurde ale kursik 3 albo wiecej w profie mi ucekł ???? ( Kohli! Wygrał ???? ( 5 minut wcześniej i by kartka ładna szła zobaczymy czy by wesłza ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Krzysztof1985 Ty.. swoja analiza obraziłes Kubota i mnie Polaka tez!!!! Zagrał znakomite spotkanie szkoda ze nie wygrał z tym niemiecem Wiecej szacunku dla Polakow! Polak nigdy nie jest dnem! ZAWSZE WALCZY!!!CO POKAZAŁ DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzu, jakbyś był nieco mądrzejszy niż jesteś to byś zobaczył że polski sport to tylko MAŁYSZ, KORZENIOWSKI, JĘDRZEJCZAK i jeszcze kilka nazwisk, ja mam 22 lata i już taki głupi nie jestem żeby kierować się patriotyzmem!!!! :zy3ou: :zy3ou:

I zapamiętaj sobie jedno w sporcie nie ma litośi!! Ktoś musi przegrać, ktoś musi wygrać, a mecz Kubota no cóż bardzo dobrze chłopak sie pokazał powalczył ale dla mnie i tak pozostanie słabiakiem i tak.
Dam jeszcze kilka przykładów: Dulko-Domachowska kurs w sts 1,5 na Dulko 2,1 na Domaszkę i co mam grać na Polke, weź ty chłopie skończ to leniuchowanie i użyj tej przestrzeni co masz między uszami.
Jeszcze jeden mecz Polska-EQuador MŚ Germany 2006 wchodze do sts i gram że Polacy dostaną bęcki, nazajutrz ide odebrać prawie 50zł za 15 zł i czekam na te osoby które ze mnie szydziły wygwizdywały i mówiły że przegram, każdej z tych osób uścisnąłem dłoń i podziękowałem pokazałem kasę co wygrałem i śmiałem się im prosto w twarz że im wywalił mecz Polska-Equador.
Kolejny przykład, niedawno Domaszka grała w tenis gdzieś tam i przeszła pierwszą rundę, i gra z jakąś młodą amerykanką kurs na domaszkę 1,25 i ja mówię niespodzianka czy im się poje*** w tym sts i baw?? Zaglądam do statsów na stronie http://www.sonyericssonwtatour.com/players/ i biorę porównanie obu panienek i wychodzi czarno na białym grać przeciwko polce, i kurs 2,6 za 10zł (mało bo nie wierzyłem w ten cud) ale wszedł więc daj sobie spokój z dumą potriotyczną bo dla mnie w sporcie to nie istnieje i nie raz stawiałem przeciwko nawet Koronie na wyjazdach, a takie komentarze że obraziłem Polaka czy jakiegoś sportowca to są chyba lekko przesadzone...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Krzysiek ma racje niestety...;/ ale warto sobie popatrzec na staty ale nie zawsze wchodzi ???? no ale Polak to Polak i grac potrafi ale czy dobrze to ja już w to nei wnikam ???? A więc uderzmy się w pierś i pomyslmy co zrobic że takich jak Krzysztof walnać w zęby żeby przestał tak gadać bo nei ma racji (bez obrazy) Kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa a właściwie brak tego czegoś co ktos nazwał pięniędzmi... brakuje? czy są ale nikt nei chce ich udostepnić? Udostępnijmy kase szkolmy młodzików i walmy takich ludzi jak mój poprzednik ;)

Pzdr.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dopóki kilku bałwanków będzie nadal się łudziło nadziejami na bardzo dobrą grę naszych to życzę powodzenia, a co do walnięcia to możemy się spotkać na neutralnym terenie i zobaczymy kto wygra walkę wręcz :mrgreen:

Przejrzyjcie chłopaki i dziewuchy na oczy, POLSKA to bagno, POLSKI sport to dno!!!
Jedynie dla tenistów z Polski mam szacunek dla Fyrstenberga i Matkowskiego oraz dla sióstr Radwańskich, reszta dla mnie to cieniaki, na których tacy naiwni ludzie stawiają i potem przecierają oczy ze zdumienia że kurs na Domachowską za 1,2 w sts wywalił do reszty. Dopóki nie będzie wyników przyzwoitych to będę grał w tenisa i kilku innych dyscyplinach przeciwko polskim szarzyznom. Bo np Domachowska powinna mieć ranking w okolicach 300 miejsca a nie 64. A dla wytrwałych proszę o zrobienie sobie statystyk ile na polskich tenisitach ktoś zarobił stawiając na ich wygraną ( tylko singliści, nie brać Furstenberga\Matkowskiego oraz nie można było obstawiać turnieju PORSCHE OPEN)

Aha apropos tego brakuje kasy-odezwij się do mnie na gg to Ci pokażę komu brakuje kasy-wyślę CI na maila to i owo jak w parę dni z 50 stajesz sie posiadaczem podwójnej pensji pracownika TESCO (studenta :!: ), na niczym innym tak nie wychodze jak na tenisie, a ze względów niby patriotycznych nie zagrałem meczu WASKE-KUBOT, a na forum napisałem stake 9/10 czyli pewniak :!: i co wynik jak wynik a stawka 1,5 to jak zagrasz za grubą kasę to masz 35% zysku na samym tym meczu ( sts odejmuje 10% jako podatek)- mój mistrz tenisa u którego pobieram lekcje sam sie ze mnie śmiał że nie biorę pewnego kusu 1,5 :twisted: :twisted:

Powiem wam jesteście gruuuuuuubo w plecy, a jak stawiacie przeciwko nim to macie $$$
a 1 niepisana zasada wszystkich for mówi:
&quot;Jesteśmy tutaj żeby sobie pomagać, wymianą doświadczeń, myśli-celem jak osiągnięcia jak największych zysków z zakładów bukmacherskich&quot;

Jeszcze ktoś ma jakieś halo do mnie że gram przeciwko polakom w tenisa??
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Melzer - Youzhny typ: Melzer stake 10/10 :zy3ou: :zy3ou: ⛔
kursy :1,6 powinno być w sts

Uzasadnienie: Austriak gra przed własną publika, to napewno chce sie pokazać z jak najlepszej strony i robi to znakomicie. TO co zrobił z Robredo gdzie każdy go skazywał na pożarcie przez Hiszpana rośnie do roli kandydata na wygranie turnieju w Kitzbuehel (nr1 :!: ) Melzer bardzo dobrze gra u siebie, rozbija rywali jak chce, posyła znakomite krosy w same narożniki- tak że przeciwnicy biegają z lewej na prawą stronę kortu, dodatkowym atutem Melzera jest to że jest on LEWORĘCZNY :!: :!: Nie muszę mówić nikomu że ktoś taki w tenisie ma znacznie ułatwione zadanie, a jego serwis jest bardzo niewygodny w odbiorze dla rywala, niestety nie mam kursów, powinien oscylować w okolicach 1,5 lub 1,6 w sts a w innych sporo niższy. Polecam szczególnie za wysoką stawkę-Melzer nie zawiedzie i jestem przekonany że ujrzymy go w LA GRANDE FINALE


Młody Austriak zawiódł na całej lini, nie wytrzymał trudu i ciężaru spoktania kluczowym momentem była akcja przy stanie 4-3 Jużny, gdzie Melzer popełnił 3 podwójne błedy serwisowe!!!! TO mu się zdarzyło pierwszy raz-Rusek go złamał (co to za problem zdobyć 1 pkt jak rywal już dał 3 za free) i 5-3 i koniec. Mecz wyraźnie mi &quot;śmierdział&quot; bo znane są przypadki żę BAW przekupuje tenisistów, tutaj Austria i mogło być podobnie, no cóż wielka klapa :cry: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom