>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Kitzbuhel (Austria) Clay

Status
Zamknięty.
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
bardzo fajne analizy Krzychu ???? podajesz gdzieś swoje typy tak w jednym miejscu ? ???? Roger Morales ostatnio nic nie podaje swojego (nawet do teniska) ???? wiec nie ma sie na kim wzorowac :p

szkoda ze GameBookers ma taka licha oferte na tenisa ???? a w BAWie jest kurs 1.52 na Melzera (to tak gwoli informacji)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja piszę swoje typki tutaj, nie mam czasu na pisanie typków w kuponach, ale pewnie robiłyby niezłe zainteresowanie.
No wybaczcie musicie szukać, ja działam obecnie na 2 forach na waszym i XXX.pl no wiecie nie mogę podać- tam mam kumpli co mnie naumieli dobrze analizować tenisa, apropos-90% analiz jest moja i nie zrzynam od moich 2 kumpli z innego forum.
A skuteczność no cóż oceńcie sami- ja sporo meczy nie piszę co grać, ale powiem że z samego tenisa po 4 dniach spokojnego grania mam 1 tys zł z 50zł, jak ktoś nie wierzy, to wyślę mu skaniki kuponów, ważne!! patrzeć co piszę stake 6/10 oznacza ze jakbym miał zaryzykowac za 100zł to grałbym to max za 60zł a stake 10/10 no to wiadomo 100 poleci ;)


Jutro polecam Melzera i Brayanów-melzer i jego lewa rączka robią cuda w korcie-poczytajcie a zobaczycie ;)

Jak ktoś sie nie boi to polecam także deble
P. Kohlschreiber
S. Koubek
* ale zaznaczam tutaj jak Kohlschreiber (jak będą grali przeciwko Knowle/Melzer to nie puszczać :!: :!: :!: ) w przeciwnym raczie można zaryzykwać) będzie miał 3 setowy pojedynek singlowy to radzę nie ryzykować, choć Phillip Kohlschreiber jest w znakomitej dyspozyji i jest młody nigdy nic nie wiadomo*
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Fernando Verdasco- Nicolas Lapentti stake 8/10 ✅ ✅

typ: zwycięstwo Fernando Verdasco

kurs beznadziejny 1,35 OLLE :!: :!:

Fernando Verdasco jest 23 w rankingu ATP, jest bardzo dobrym zawodnikiem na calyu, jego atutem jest dobry serwis i to że jest leworęczny (czytaj powyżej co to zanczy)

Verdasco mknie przez turniej jak burza, pokonał już Waske, Mirnyja teraz kolej na Lapenttiego. Verdasco tylko w 1 meczu się nieco meczył (nie pamiętam dokładnie ale chyba 2 tie breaki z Gillesem Mullerem z Luxemburga (ok 120 rank w ATP) potem zdecydowanie lepiej z meczu na mecz sie rozkręcał.
Nie należy lekceważyć Ekwadorczyka bo swoje też zrobił w tym turnieju Zib, Davydenko ( nie polecam grać tego tenisisty jak jest w puli mało kasy, ruscy lubią grać jak jest powyżej 800 tys euro lub $ a jak jest milion to zasuwają jak szaleni) potem słabiutki Koubek i lapenti w drabince turniejowej spotka sie z Verdasco.

Moim zdaniem 1 set będzie nerwowy, ale Fernando ma jeszcze jeden atut po swojej stronie, mianowicie mocny choć niezbyt regularny serwis. W tym meczu obaj panowie nie mają przewagi wzrostowej, dzięki czemu żaden nie ma łatwiej jeżeli chodzi o asy(biorąć wzrost jako aspekt).

Obaj panowie sie już raz spotkali, ale to było dawno temu i jest nie prawdą, wygrał wtedy Verdasco, ale grali na dywanie, a ta nawierzchnia nie ma nic wspólnego z calyem.



ADIOS AMIGOS DO RANA ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Krzychu nie zgadzam się z tobą. Moim zdaniem Youznhy wygra ten mecz z Melzerem... Melzer wygrał z Pavelem a Mikhail wygrał z Massą (który wcześniej wyeliminował Seppi&#39;ego :/) Nie wiem czemu kusi mnie granie na ruska, ale zobaczymy po meczu kto miał racje ;)

Lapentti vs. Verdasco... napisałem, że Verdasco może wygrać turniej w Austrii... zgadza się ale na drodze teraz stanął Lapentti bardzo dobry tenisista może tu powalczyć o zwycięstwo z Fernandem, ale i tak stawiałbym na hiszpana, bo ekwadorczyk chyba już może przegrać, a zwłaszcza, że przeciwnikiem jego był Verdasco. Stawiam na Fernando Verdasco

Gaudio vs. Calleri Ciekawa sprawa skąd tu się wziął Calleri ranking przed turniejem 51 rozstawiony z 9 ograł po drodze kolejno od drugiej rundy - Eitzinger Massu a teraz Gustina? Nie stawiam na Gustina Gaudio który miał po drodze lepszych zawodników, a sam jest rozstawiony z 4 i przed turniejem zajmował 14 pozycje w rangingu ATP. Byli to Monaco (zwycięstwo po kreczu) i Gremalmuller. Gaudio vs. Calleri? 1

Teraz najciekawszy mecz z ćwierćfinałów turnieju:

Chela vs. Kohlschreiber. Chela pokonał po drodze Zabalete i Vemica..., Kohli Luczaka i Nieminena (niezdążyłem zagrać na niemca) teraz jest Juan Ignaco. Ja myślę że tutaj padnie 2. i to Holschreiber zagra z Youznhy&#39;em albo z Melzer&#39;em. Niemiec jest bardzo dobrym graczem i mozna było na nim już troche zarobic oprucz tych turniejów większej rangi niż taki i challanger. Stawiam na Kohlschreibera, a kursu są dosyć, dosyć duże ????



Pzdr. Drago
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Krzychu nie zgadzam się z tobą. Moim zdaniem Youznhy wygra ten mecz z Melzerem... Melzer wygrał z Pavelem a Mikhail wygrał z Massą (który wcześniej wyeliminował Seppi&#39;ego :/) Nie wiem czemu kusi mnie granie na ruska, ale zobaczymy po meczu kto miał racje

Chyba Drago wogóle nie ogląda tenisa tylko wali te typy na pałę po kursach 8)
radzę koledze pooglądać sobie mecze Melzera w tym turnieju, jak nie dociera do Ciebie że Melzer pokonał samego Tommyego Robredo w 2 krótkich setach na CLAYU :!: a rusek w tym turnieju ma nerwowe 3 setówki no to wybacz ale nie ujmująć Ci talentu-nie znasz się.
Radzę poczytać jak ostatnio Melzer gra, na bank awansuje z 50 miejsca w ATP okolice 30
A wynik to się zobaczy
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gaudio vs. Calleri Ciekawa sprawa skąd tu się wziął Calleri ranking przed turniejem 51 rozstawiony z 9 ograł po drodze kolejno od drugiej rundy - Eitzinger Massu a teraz Gustina? Nie stawiam na Gustina Gaudio który miał po drodze lepszych zawodników, a sam jest rozstawiony z 4 i przed turniejem zajmował 14 pozycje w rangingu ATP. Byli to Monaco (zwycięstwo po kreczu) i Gremalmuller. Gaudio vs. Calleri? 1

Tutaj się w pełni z Tobą zgadzam, mecz not bet, wynik bardzo nie pewny. Ja niestety nie oglądałem na tym Turnieju Gaudio jak i Callieriego w akcji i nie mogę powiedzieć który lepiej gra
 
drago 108

drago

Użytkownik
Krzychu a gdzie oglądasz mecze? w TV czy na internecie? A jak w TV to na jakich kanałach... ???? A co to Youzny&#39;ego to gram na ruska i kropa zobaczymy kto miał racje, ale jesli ty no cóż trudno... ja osobiscie w Melzera nie wierze...

Pzdr.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Mamypierwszego półfinaliste a jest nim

Fernando Verdasco! Zagra albo z Gaudio albo z Callerim



Pzdr. ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Krzychu nie zgadzam się z tobą. Moim zdaniem Youznhy wygra ten mecz z Melzerem... Melzer wygrał z Pavelem a Mikhail wygrał z Massą (który wcześniej wyeliminował Seppi&#39;ego :/) Nie wiem czemu kusi mnie granie na ruska, ale zobaczymy po meczu kto miał racje

Chyba Drago wogóle nie ogląda tenisa tylko wali te typy na pałę po kursach 8)
radzę koledze pooglądać sobie mecze Melzera w tym turnieju, jak nie dociera do Ciebie że Melzer pokonał samego Tommyego Robredo w 2 krótkich setach na CLAYU :!: a rusek w tym turnieju ma nerwowe 3 setówki no to wybacz ale nie ujmująć Ci talentu-nie znasz się.
Radzę poczytać jak ostatnio Melzer gra, na bank awansuje z 50 miejsca w ATP okolice 30
A wynik to się zobaczy
Hahaha I co? Melzer wygrał? Nie Rusek... kto tutaj się nie zna ok? Więc takie gadki schowaj se do tego banku albo w gacie, bo tym textem mnie wkur... zdenerwowałeś. Heh satysfakcja THE BEST :]


Pzdr. 4 @|| (bez krzycha) Drago
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Drago-jeszcze Ci nie raz udowodnię że się myliłeś, tym razem Ci sie fartnęło, jak oglądałem ten mecz to mnie skręcało (szczególnie 3set) bo coś ten mecz jest ustawiany-jak nie wierzysz że Baw (ma rocznie 25mld $ obrotu) ustawia mecze to sobie poczytaj na innym forum- n
A wracajać do Melzera-zajrzyj do statsów i pokaż mi człowieka z pierwszej pięćdziesiątki ATP który robi 3 krotnie podwójne błędy serwisowe pod rząd 15-0 30-0 40-0 :!: :!: , gdyby ten młody Austriak nie zrobił prezentu w postaci 40-0 za free dla rywla przy stanie 4-3 w gemach dla Ruska to być inaczej ćwierkał......
A teraz robię sobie wakacje-MAZURY a wszystko z kasy od buka ($T$)

ADIOS AMIGOS
 
drago 108

drago

Użytkownik
Krzysztof1985 zamknij pupe bo mnei denerwujesz? Expertem jesteś? Czy co? Nie możesz raz napisać, że sie myliłeś? tylko fartneło mi się? Wiesz co ja nie potrzebuje oglądać meczy bo to zbędny balast. Jak trafaiam kartki bez ooglądania to tego nei zmienie. Jakbym miał gruby tysiaki to z tenisa ogrywałbym buki z lewa na prawo i z moim znajomym ogrywalibyśmy ich. Mam gdzieś co myślisz o mnie. Ale denerwuje mnie to jak ktos nie może się przyznać do blędu bo to tchurz. Daleko nie zajdziesz. Nie jestem expertem ale to i owo wiem i z tego korzystam i nic nie zmieniam gram to co chce i kiedy chce więc nie denerwuj się i mnie ok? Wyluzuj.

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom