>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Los Angeles 4-11.08

Status
Zamknięty.
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Safin M. - Isner J. 2 2,70 DW 0:2 4,70

Po Wimbledonie Safin jest troche zagubiony, przegral w Bastad z Starace w II rundie, podobnie w Toronto gdzie nie dal rady Wawrince no i w Cincinnati gdzie przegral z Tursunovem w 2 setach. Nie wiem czego sie spodziewac po Isnerze - czy taka dobra gra przeciwko Andreevowi to tylk oi wylacznie zasluga... slabszego dnia Rosjanina czy rzeczywiscie mial swoj dzien Isner. Nie mniej jednak byl bliski wygrania tego meczu prowadzil juz 6:3 6:6 i 8:7 w tb... w Indianapolis przegral gladko w II rundzie z Haasem, w Newport katatsrofa z Levine i zaledwie 4 ugrane gemy, no i ta niesamowita walka z Gulbisem w Wimbledonie. W rankingu dzieli ich przepasc ale duzo wiecej spodziewalem sie po Maracie po tym co pokazal w Wimbledonie. Nawierzchnia tez nie bardzo pasuje Safinowi ktory w ciagu roku przegral na niej 7 z 10 meczow! jesli Isner nie spali sie przed meczem powinien spokojnie to spotkanie wygrac.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Delic A. v Sela D.
2 1.67
Isner J. v Safin
1 2.65
Fish v Falla A.
1 1.33
Odesnik W. v Reynolds B.
2 1.40
Young D. v Haas
2 1.12
Vemic v Warburg S.
1 2.02
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Odnośnie Safina i turniej w Cincinnati...
Safin przegrał, bo go sędzia zaczął drażnić przyznająć punkty Tursunovi za to, że Safin NIBY przekracza linie podczas serwowania. Dwa razy sędzia podjął taką decyzje i wyprowadził rosjanina z równowagi. Z drugiej też strony Tursunov grał dobrze, lecz lepsze wrażenie sprawiał na mnie właśnie Safin. kego słabym punktem jest psychika.
Ja jednak skłaniam się ku sportowej ambicji Safina, którego stać na TOP10 i postawie na niego.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. W sumie podobnie jak Slapi zupełnie nie rozumiem runu na Isnera. No duży facet, trochę asów wali, ale surowe toto jak tatar. No walczył dzielnie na Wimbli z Gulbisem, kiedyś niejaki Popp, równie wysoki, robił tam na trawie wyniki całkiem, całkiem i nigdzie indziej. Z tym że Isner przegrał, a na hardzie w tym roku na AOpen Safin Łotysza deko ośmieszył. Gdyby nie bardzoooooooo imprezowy i niehigieniczny tryb życia to pierwsze dwa miejsca w ranku ATP od dawna okupowaliby Safin i Malisse. Marat przegrać co prawda zawsze potrafi, czasem wyskoczy do kasyna na pół godziny, ale niestety do hotelu wróci narąbany rano. No potem jakoś gra na korcie nie idzie. Ale tenisowo porównywać Safina i Isnera to jak Kubota i Nadala. Nadal Marat jest tysiąc lat świetlnych przed ambitnym wykidajło. Pozdro.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Reynolds B.-Odesnik W. 1

Kunitsyn I.-Stoppini A. 1

Wg mnie są to 2 pewne mecze na dzisiaj. Reynolds grał z Odesnikiem 4 razy. Wśród tych 4 pojedynków 3 rozgrywane były na hardzie i te wszystkie 3 Reynolds wygrał. Reynolds jest bardziej doświadczonym zawodnikiem. Powinien wygrac spokojnie ten mecz.

Igor Kunitsyn sklasyfikowany jest na 87 miejscu w rankingu ATP a jego przeciwnik Andrea Stoppini na 221 miejscu. Już samo miejsce mówi kto jest faworytem tego meczu. Kunitsyn ma dobry serwis a to na hardzie ma bardzo duze znaczenie.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Vemic D. - Warburg S. (1 set)
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj to typowania postanowiłem wziąść pojedynek z turnieju ATP w Los Angeles...Do boju staną Dusan Vemic (178 miejsce w rankingu) oraz Amerykanin Sam Warburg (139 miejsce w ankingu ATP)...
Panowie grali ze soba raz:
11/08-07 Binghamton, NY, U.S.A. Półfinały Ameryka Kort twardy w hali Vemic, Dusan 2:0 64 76
górą był nieoczekiwanie Serb...dzisiaj zapowiada nam się ciekawy pojedynek, typ głównie mnie zainteresował ostatnimi występami obu panów...
Vemić nie prezentuje się najlepiej, po porażkach w kwalifikacjach:
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania, Kwalifikacje, Europa 16/06-08 R128 Vemic, Dusan vs. Snobel, Pavel 1:2 57 64 810 Roland Garros Kwalifikacje, Paryż, Francja, Europa 22/05-08 R64 Vemic, Dusan vs. Alves, Thiago 1:2 46 76 26 20/05-08 R128 Vemic, Dusan vs. Menendez, Adrian 2:0 61 76
odpoczywał ponad miesiąc..więcjego forma to wielka niewiadoma...Warburg natomiast grywał ostatnio lecz też ze słabym skutkiem:
Vancouver, Kanada, Ameryka 30/07-08 R32 Warburg, Sam vs. Bogomolov Jr, Alex 0:2 67 16 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania, Kwalifikacje, Europa 16/06-08 R128 Warburg, Sam vs. Peya, Alexander 0:2 26 46 Yuba City, USA, Ameryka 08/06-08 Finał Warburg, Sam vs. Yani, Michael 1:2 67 62 36 07/06-08 Półfinały Warburg, Sam vs. Ball, Carsten 2:0 75 62 07/06-08 Ćwierćfinały Warburg, Sam vs. Estrella, Victor 2:0 61 63 06/06-08 R16 Warburg, Sam vs. Mamiit, Cecil 2:1 16 76 61 04/06-08 R32 Warburg, Sam vs. Mankad, Harsh 2:0 60 61
Podsumowując...dzisiejszy mecz to będzie bój zawodników dla których ten turniej może być przepustką do 100 w rankingu, forma Serba jak i Warburga to wielka niewiadoma...jednak biorąc pod uwagę rankng oraz to, że Amerykanin wystąpi przed własną publicznością skłania do tego aby wytypować jego jednak w roli faworyta...ja stawiam na to, że Warburg wygra 1 seta...co nieco ułatwi mu granie, będzie to kluczowy moment tego pojedynku :wink: typ ryzykowny ale godny uwagi :smile:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Donald Young - Marc Gicquel 1 @ 2.37 ⛔ ( 3:6, 3:6 ) - po fakcie dowiedziałem się, że Young miał problemy z nadgarstkiem + zabrakło zimnej krwi w kluczowych momentach )
Ależ ładny kursik na młodego Amerykanina. Young jeszcze nie tak dawno był numerem jeden na świecie wśród juniorów, to ogromny talent bez cienia wątpliwości. W tym roku wkroczył w końcu w wielki tenis,powoli odchodząc od challengerów na rzecz większych turniejów. I idzie mu...tak sobie. Byc może odrobinkę za szybko wkroczył do turniejów rangi ATP...ale ja w chłopaka wierzę. A w tej wierze utwierdza mnie spotkanie, które zagrał w końcu na wysokim poziomie. Mowa o wczorajszej potyczce z Tommym Haasem, którą wygrał 6:2, 6:4, 4-krotnie przełamując serw doświadczonego Niemca. Do łatwych zadań to nie należy, szczególnie na hardzie. Donald najbardziej lubi grac na tej właśnie, co powinien jutro udowodnic.
Przeciwnikiem młodego Amerykanina będzie doświadczony, 12 lat starszy Francuz. Przyznam się bez bicia, nie za bardzo lubię ogląda grę tego urodzonego w Tunezji Francuza. 49 w rankingu ATP zawodnik raczej nie zwykł odpada w pierwszych rundach, stąd jego dośc wysokie miejsce w rankingu. Ale jako iż 1 rundę już przeszedł...to czas na niego ???? Przeciwnika miał bardzo łatwego, bo o Zacku Fleishmannie już dawno nikt nie słyszał. W tym roku Amerykanin rozegrał dopiero 4 spotkanie, wszystkie przegrał...a i tak zaserwował więcej asów od Gicuela. Francuz ma serw słabszy od Tommiego Hassa, sądzę więc, że Donald Young będzie w stanie przełamac jego serw nie raz i nie dwa.
Trzymam kciuki za Donalda Younga, mam nadzieję, że ten przedolimpijski turniej może byc dla niego przełomowy, może w końcu nabierze wiatru w żagle. A tym czasem próbka jego umiejętności :
http://pl.youtube.com/watch?v=Kh3yopcPEM4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom