>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 17-23.06.2012

Status
Zamknięty.
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Kubot - Sela 1.50 Expect

-Kubot 48 zaś Sela 108 , to najwyzsze miejsce Polaka w rankingu ATP.
-Kubot jest w dobrej formie , z dobrej strony zaprezentowal sie w Niemczech gdzie uległ Kohlschreiberowi w 3 setach.
-Sela nie lubi nawierzchni trawiastej woli zdecydowanie gline.
-Kubot dobrze serwuje i to moze byc istotny na tej nawierzchni.

Hard 8 8 .464 62 71 .466 0
Clay 1 4 .200 5 19 .208 0
Grass 0 0 .333 10 11 .476 0

statystyki na pewno wskazuja ze uwielbia gline ;)
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch
Spotkanie: Dudi Sela - Łukasz Kubot
Typ: Łukasz Kubot 2-0
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt

W pierwszej rundzie turnieju ATP Hertogenbosch rozgrywanego na trawie Łukasz Kubot zmierzy się z Izraelczykiem Dudim Sela. Na korzyść Kubota przemawia nie tylko ranking ( Sela 106, Kubot 48 ), ale przede wszystkim to, że Łukasz świetnie czuje się na trawie. Jego styl gry świetnie pasuje na tą szybką nawierzchnie. Rok temu to udowodnił sprawiając nie lada niespodziankę meldując się w R16 Wimbledonu. W tym roku rozegrał na razie 2 mecze na trawie w Niemieckim Halle. Pierwszy z tych meczy wygrał po bardzo dobrej grze 2-0 z faworyzowanym Nieminenem. W drugim meczu poniósł porażkę z Niemcem Kohlschreiberem 2-1. Warto dodać iż Kohla ograł w tym turnieju Nadala w dwóch setach więc jak widać Niemiec świetnie czuł się &quot;u siebie&quot; i nie łatwo było z nim wygrać. Dobry szybki serwis i świetny wolej to znak rozpoznawczy Polaka nic więc dziwnego że na trawie czuje się jak ryba w wodzie. Warto wspomnieć o świetnym returnie jaki posiada Łukasz. Dudi Sela w tym roku grał słabo. Porażki w pierwszych czy też drugich rundach przyczyniły się do znacznego spadku w rankingu ATP. Na trawie w tym roku zagrał 3 mecze, wszystkie w challengerze w Nottingham. Rok temu wygrał tego challengera, a w tym roku odpadł już w ćwierćfinale z Zemlja. Nie da się zauważyć wzrostu formy Izraelczyka, więc wszystko wskazuje że Łukasz łatwo pyknie go w dwóch setach. Moim zdaniem tylko fatalna gra Łukasza mogłaby tu dać szanse rywalowi. Jeżeli Kubot &quot; nie pomoże&quot; Seli to jego wygrana stanie się faktem. Fajnie się ogląda Łukasza w akcji, wzbudza sobie u publiczności duża sympatię ponieważ nie każdy zawodnik potrafi grać tak widowiskowo i ryzykownie. Moim zdaniem typ na wygrana 2-0 naszego rodaka jest wielce prawdopodobny, dlatego też po takim kursie aż grzech byłoby nie zaryzykować. Łukaszowi życzę powodzenia, a wszystkim co zagrają ten typ dużo kasiory ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
tutaj bym sie wstrzymal, niemiec lubi grac na trawie i to potrafi.doswiadczenie z gry deblowej pomaga. Hasse to typowy clay-owiec wiec nie dziwi mnie ze na trawie nie mogl sie odnalezc,a potem doszly nerwy . Jesli mlodzian bedzie solidnie serwowal(wyglada na wysokiego) to jest szansa na tie-breaki a tam moze sie wszystko zdarzyc,natomiast ja w to watpie by tym razem wygral.
Każdy ma swoje zdanie. Nad typem na czyste zwycięstwo też się zastanawiam ale +1.5 seta lub handi gemowe dla mnie wielce prawdopodobne.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no ale co wy zobaczyliście go z gościem, który słabo gra na trawie i w ogóle rozegrał słabiutki mecz wczoraj i już myślicie, że z każdym tak będzie wyglądała gra Pavicia? ????
Jak doprowadzi do jednego tb to będzie już dużo, wygrania seta do max, ale wątpię szczerze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja polecam dzisiaj Rogera-Vaselli około 1,40✅. Potrafi grać na trawie fantastycznie, Rojanin nie gapa, na każdej nawierzchni potrafi się odnaleść. Szykuje się wyrównany mecz jednak serwis poruszanie się po korcie zdecydowanie po stronie Francuza....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ja polecam dzisiaj Rogera-Vaselli około 1,40. Potrafi grać na trawie fantastycznie, Rojanin nie gapa, na każdej nawierzchni potrafi się odnaleść. Szykuje się wyrównany mecz jednak serwis poruszanie się po korcie zdecydowanie po stronie Francuza....
Dokładnie Edziu potwierdził swoją wartość na trawie podczas turnieju Queens, gdzie odpadł z późniejszym finalistą, Nalbandianem, który zawiódł każdego kto na niego w meczu z Marinem stawiał.
Co do dzisiejszego meczu to Rosjanin nie jest zawodnikiem, który potrafi trzymać równą formę, to jest swojaka sinusoida, Vasselin natomiast w ostatnim czasie znajduje się w równej formie, tak mi się wydaje. Więc kursy na Francuza jak najbardziej do pobrania.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sam Querrey - Andy Roddick ZWROT
Typ: Andy Roddick +2,5 gema; @1,80
Toto-Mix


Andy Roddick, jak wiadomo, gra już ostatnio coraz słabiej. W turnieju w Queen&#39;s przegrał od razu w pierwszym meczu. Pomimo tego myślę, że sezon na trawie to okres, w którym Roddick się jeszcze może zmobilizować (czerwcowo-lipcowa trawa plus wielkoszlemowy US Open - tutaj na pewno nigdy Andy nie odpuszcza). Jego rywalem będzie młodszy rodak, który to podobnie jak A-Rod, potrafi grać dobrze na grassie. Myślę, że to będzie wyrównany mecz. Co prawda w zeszłotygodniowym Queen&#39;s dużo lepiej zaprezentował się Sam, ale Andy na pewno nie zapomniał jak się gra na trawie (gdzie ma dużo sukcesów). Ostatnie wyniki A-Roda są słabe, ale tutaj liczę na przełamanie i pokrycie przez niego handicapu +2,5 gema.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP S-Hertogenbosch
Mecz: Malisse X. - Troicki V.
Data: 19.06.2012 16:35
Typ: 0:2
Kurs: 3.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo wyrównany pojedynek czeka nas dzisiaj podczas turnieju w Holandii, który rozgrywany jest na nawierzchnii trawiastej. Obydwaj zawdonicy dobrze czują się na trawie i obydwaj należą do czołówki światowej, zatem czekamy na bardzo dobre widowisko. Według mnie faworytem w tym meczu jest Troicki i na niego dzisiaj stawiam, że wygra bez straty seta. Kurs bardzo dobry. Troicki podczas rozgrywania turnieju na trawie w niemieckiej Halle wygrał 2:0 z Beckerem, bez większych problemów (szczególnie na własnym serwisie), a warto dodać, że Becker przed tym meczem miał bilans 5:0 na trawie po wygraniu turnieju w Nottingham, a pokonał on tam w finale Dmitriego Tursunova. W drugiej rundzie Troicki odpadł w starciu z Czechem Tomasem Berdychem, z którym przegrał 6:3, 6:2, a mecz trwał niewiele ponad godzinę. Serb jest teraz w dobrej formie i mam nadzieję, że zaprezentuje się tak jak przed tygodniem w pierwszej rundzie turnieju w Halle, kiedy to także stawiałem na Viktora. Tym razem także się nie zawiode! Xavier Maisse dla porównania w Roland Garros przegrał już w pierwszej rundzie 3:6, 6:7, 6:7 z Bakerem, nastepnie w Londynie pokonał 6:4, 6:4 Ungura, w 3 setach uporał się z Bogomołowem Juniorem, w 2 setach wygrał z Bollelim i w 3 setach przegrał walkę z Nalbandianem. Dzisiaj według mnie Troicki wygra spokojnie 2:0.
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP S-Hertogenbosch
Mecz: Malisse X. - Troicki V.
Data: 19.06.2012 16:35
Typ: 0:2
Kurs: 3.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo wyrównany pojedynek czeka nas dzisiaj podczas turnieju w Holandii, który rozgrywany jest na nawierzchnii trawiastej. Obydwaj zawdonicy dobrze czują się na trawie i obydwaj należą do czołówki światowej, zatem czekamy na bardzo dobre widowisko. Według mnie faworytem w tym meczu jest Troicki i na niego dzisiaj stawiam, że wygra bez straty seta. Kurs bardzo dobry. Troicki podczas rozgrywania turnieju na trawie w niemieckiej Halle wygrał 2:0 z Beckerem, bez większych problemów (szczególnie na własnym serwisie), a warto dodać, że Becker przed tym meczem miał bilans 5:0 na trawie po wygraniu turnieju w Nottingham, a pokonał on tam w finale Dmitriego Tursunova. W drugiej rundzie Troicki odpadł w starciu z Czechem Tomasem Berdychem, z którym przegrał 6:3, 6:2, a mecz trwał niewiele ponad godzinę. Serb jest teraz w dobrej formie i mam nadzieję, że zaprezentuje się tak jak przed tygodniem w pierwszej rundzie turnieju w Halle, kiedy to także stawiałem na Viktora. Tym razem także się nie zawiode! Xavier Maisse dla porównania w Roland Garros przegrał już w pierwszej rundzie 3:6, 6:7, 6:7 z Bakerem, nastepnie w Londynie pokonał 6:4, 6:4 Ungura, w 3 setach uporał się z Bogomołowem Juniorem, w 2 setach wygrał z Bollelim i w 3 setach przegrał walkę z Nalbandianem. Dzisiaj według mnie Troicki wygra spokojnie 2:0.
Wiecej suchych statystyk to by sie nie dalo?

Malisse ostatnio w miaré w formie, Troicki na trawie mistrzem nigdy nie byl. Kursy sa dobrze wystawione, sam sklanialbym sie lekko ku Xavierovi, ale meczu nie ruszam.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Warto wspomnieć,że Malisse broni punktów za SF rok temu,turniej dla niego niezły bo i dwa lata temu zameldował się w półfinale ;)
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Panowie, co robi STS w razie kreczu zawodnika?
Obstawiłem, że w Querrey - Roddick pierwszy set dla Querreya, przy wyniku 5-2 dla tego drugiego Querrey skreczował. Kurs zjeżdża do 1,0?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Ryan Harrison
Typ: 2
Kurs: 2,04
Lu w Londynie zaszedł zaskakująco daleko, ale to były zwycięstwa bardzo, ale to bardzo ledwo wywalczone. 4-6 7-6 6-3 z Kunitsynem, 6-7 7-6 7-6 z Karlovicem i 6-3 2-6 6-7 z Tipsarevicem, a w ćwierćfinale przegrana z Cilicem (krecz przy 4-6 0-2). Prawdę mówiąc oglądałem tylko jego spotkanie z Tipsą i tam pod koniec miałem wrażenie, jakby Serb chciał to przegrać, wpadał na naprawdę dziwne warianty zagrań w najistotniejszych punktach. Yen-Hsun nie gra nic wyjątkowego, popełnia dość dużo prostych błędów, serwis nie zawsze go ratuje, teoretycznie nie należy do groźnych zawodników - nie ma żadnej zabójczej broni. Ot spoko grajek, który jutro powinien pożegnać się z tym turniejem. Na dobrą sprawę, to powinno mieć miejsce już dzisiaj, gdy w trzeciej partii z Benneteau przegrywał 2-5, bronił 2 piłki meczowe, ale ostatecznie wygrał w tie-breaku. Jak na zawodnika z takim podaniem, coś za często dobrze radzi sobie ostatnio w &quot;trzynastych gemach&quot;. Teraz trafia na 20-letniego Harrisona, który zaczyna dobrze czuć się na trawie, a wszystko za sprawą solidnego serwisu. Rok temu na Wimbledonie, przechodząc kwale, dotarł do drugiej rundy, gdzie uległ Ferrerowi w pięciu setach. Zdecydowanie ma potencjał by co najmniej powtórzyć ten wynik w tym sezonie. W pierwszej rundzie miał spore problemy z Pospisilem, nie wykorzystał wielu break pointów (sam nie dając żadnych) i musiał załatwiać sprawę w ciężkim tb w finałowym secie. Gdyby to przegrał, byłaby to jedna z najbardziej niezasłużonych porażek w tym roku, no ale i takie rzeczy się w sporcie zdarzały, a przede wszystkim w naszym kochanym tenisie. Limit pecha się już chyba wyczerpał. Poza tym to był jego pierwszy mecz na korcie trawiastym od 348 dni i dzięki temu, że zagrał 3 sety, już się trochę oswoił, tym razem powinno być łatwiej. Zdecydowanie stawiam tutaj na młodą krew.
Wynik: ✅ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Istomin-Granollers 1 1,44 Bet365
Na moje to Granollers tutaj &quot;tankuje&quot;.W deblu z Lopezem gładko przegrali z przeciętną parą Inglot/Murray i nie sądze by specjalnie spinał się jutro by wygrać.Uzbek w R1 gładko ograł Llodrę i daleko może zajść w tym turnieju,jedynym,który może mu przeszkodzić w ostatecznym tryumfie jest według mnie Kolshschreiber.
Melzer-Ito 1 1,2 jakiś hc -2,5 max -3,5 na Austriaka Bet365
Melzer gładko ograł Kunitsyna w pierwszym meczu,Ito wymęczył wygraną z Węgrem (który poczyna sobie coraz lepiej) ale w starciu z Jurgenem szans mu nie daje.Dla Jurgena przyda się troche zwycięstw,to zawsze dodaje pewności siebie a Wimbledon już za pasem.Tenisowo Austriak o conamniej klasę lepszy,mam nadzieje,że jutro to udowodni na trawie ;)
Rochus-Sijsling 2 1,8 Bet365
Sijsling u siebie,na trawę papiery posiada i powinien to jutro wykorzystać.Belg owszem niezły ale w Holadnii wiele według mnie nie zdziała,Holender nieźle zagrał z Nieminenem w niedziele i jutro liczę na powtórkę.

Jeszcze Malisse z Normanem powinni spokojnie w debelku wygrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Melzer+Mallise+Seppi 1,85

Pobieram jutro taki tripel. Nie bede pisał analiz bo nie ma sensu, każdy z nich zdecydowanie lepszy od swojego rywala+ potrafią grać na trawie. Seppi broni punktów za wygranąw tym turnieju w zeszłym roku. Melzer zniszczył w 1r swojego rywala. On lubi sobie pograć przed ważnymi imprezami, pewniej siewtedy czuje np przed DC, przeszedł kwale w Zagrzebiu żeby się tylko ograć na hali, tutaj jest podobnie . Mallise na trawie jest poza zasiegiem wielu graczy, w tym okresie można na niego liczyć.

Popieram Istomina też może jutro pobiore do kuponu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alekno 4

alekno

Użytkownik
Ja jutro myślę o zagraniu bardzo ciekawego dubla. Mianowicie chodzi mi o zagranie na zwycięstwo Kubota [/B] i Baghtatisa . U niektórych bukmacherów kurs wychodzi ok. 2. Uważam, że ten kupon będzie miał dużą szansę, ponieważ Kubot ćwiczy grę na trawie przed Wimbledonem i Igrzyskami Olimpijskimi, które jak wszystkim wiadomo, zostaną rozegrana na nawierzchni trawiastej, która jest ulubioną nawierzchnią naszego najlepszego tenisisty. Łukasz będzie myślał o uzyskaniu podobnego rezultatu na Wimbledonie jaki miał rok temu i o obronie uzyskanych na tej imprezie punktów. Cypryjczyk natomiast zanotował dwa dni temu znakomity wynik. W pierwszym spotkaniu oddał zaledwie 2 gemy i myślę, że traktuje poważnie ten turniej.

kiepsko..., cobynie miał rację
 
T 0

tobijass

Użytkownik
Według mnie na jutro bardzo ciekawe kursy na Kubota i Istomina, odpowiednio 1.571 oraz 1,444. Oboje dobrze grają na trawie i w pierwszej rundzie bardzo pewnie, nic tylko grać można też dorzucić jeszcze Mallise, pewny ale kurs również nie powalający.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Ja jutro myślę o zagraniu bardzo ciekawego dubla. Mianowicie chodzi mi o zagranie na zwycięstwo Kubota i Baghtatisa . U niektórych bukmacherów kurs wychodzi ok. 2. Uważam, że ten kupon będzie miał dużą szansę, ponieważ Kubot ćwiczy grę na trawie przed Wimbledonem i Igrzyskami Olimpijskimi, które jak wszystkim wiadomo, zostaną rozegrana na nawierzchni trawiastej, która jest ulubioną nawierzchnią naszego najlepszego tenisisty. Łukasz będzie myślał o uzyskaniu podobnego rezultatu na Wimbledonie jaki miał rok temu i o obronie uzyskanych na tej imprezie punktów. Cypryjczyk natomiast zanotował dwa dni temu znakomity wynik. W pierwszym spotkaniu oddał zaledwie 2 gemy i myślę, że traktuje poważnie ten turniej.
Jak dla Ciebie Bagieta taki pewniak to gratuluje. Widziałem jego meczarnie w poprzednim tygodniu na trawie - to było coś strasznego. Darcis potrafi zagrać dobry mecz, a po kursie ponad 3 warto grać Belga.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch
Spotkanie: Benoît Paire - Łukasz Kubot
Typ: Łukasz Kubot 2-0
Kurs: 2,27
Bukmacher: Betsson
W drugiej rundzie turnieju ATP Hertogenbosch rozgrywanego na trawie Łukasz Kubot zmierzy się z Francuzem Benoît Paire. Na korzyść Kubota przemawia nie tylko ranking ( Paire 60, Kubot 48 ), ale przede wszystkim to, że Łukasz świetnie czuje się na trawie i w pierwszej rundzie udowodnił to demolując Dudiego Sele. 6-1, 6-2 w niespełna godzinę to pogrom jak na rozgrywki ATP. Łukasz pewnie wygrywał swoje podanie, a przy serwisie rywala miał bardzo dużo wygranych punktów. Przed meczem z Francuzem jest to dobry prognostyk. Łukasz trenuje solidnie przed Wimbledonem i IO. Trawa to jego ulubiona nawierzchnia i tu zawsze będzie groźny dla każdego. Rywal nie lubi szybkich kortów. To rasowy clayowiec, który całe życie spędził na mączce więc nie spodziewałbym się cudu w jutrzejszym spotkaniu. Niby w pierwszej rundzie wygrał gładko w dwóch setach z Goffinem, ale mnie osobiście to nie przekonuje. Młody Belg dopiero rozpoczął swoja przygodę z trawą więc to go usprawiedliwia. O Łukaszu dużo pisałem już w poprzedniej analizie do meczu z Selą, więc nie ma co się powtarzać. Styl Łukasza większość zna i wie, że na trawę pasuje on idealnie. Rywal nie potrafi grać za bardzo na szybkich nawierzchniach i tu jest przewaga Polaka. Co tu dużo pisać Łukasz jest zdecydowanym faworytem i jeśli nie przegra &quot;sam&quot; tego meczu to rywal go na pewno nie wygra. Nie widzę argumentów po stronie Paire, dlatego uważam iż po raz kolejny celowanie w DW 2-0 dla Łukasza jest idealnym wyborem. Oby Kubot nas nie zawiódł ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Malisse X. - Lorenzi P. 1,20 2:0 ✅
Belg na trawie sądząc po wynikach chyba najlepiej się czuje. Wczoraj zaprezentował się świetnie z Victorem Troickim. Do tego Malisse broni tutaj punktów z półfinału 2011.
Lorenzi wręcz przeciwnie, preferuje korty ziemne wolniejsze. Na trawie grał bardzo mało w swojej karierze, żadnej niespodzianki tutaj w tym meczu nie powinno być. Gładkie 2:0 dla Xaviera.
Malisse X./Norman D. - Emmrich M./Kohlmann M. 1,40 2:0 ✅
Też nie widzę tutaj żadnej niespodzianki. Malisse świetnie się tutaj czuje, do tego gra w deblu z doświadczonym deblistą Dickiem Normanem. Grali już parę razy ze sobą, mają na koncie parę zwycięstw, widać, że się rozumieją na korcie, a parę Emmricha i Kohlmanna powinni spokojnie odprawić.
Baghdatis M. - Darcis S. 1,20 1:2 ⛔
Bagieta rok temu przed Wimbledonem startował w turnieju &#39;s Hertogenbosch gdzie zaszedł aż do półfinału. W tym roku startuje w Eastbourne, gdzie już w 1 rundzie pokazał, że ten turniej traktuje poważnie wygrywając łatwo z &quot;clay&#39;owcem&quot; Andujarem. Teraz zagra z podobnym &quot;ziemniakiem&quot; Stevem Darcisem któremu w tym meczu nie życzę sukcesów. Taki turniej przed Wimbledonem Cypryjczyk traktuje jako rozgrzewkę i przystosowaniem się do kortów trawiastych.

Istomin D.
- Granollers M. 1,40 2:1 ✅
Granollers to ziemniak. Na trawie w swojej karierze bardzo mało co grał. On woli grać na ziemi i do tego najlepiej w deblu. Co prawda w tym sezonie prezentuje wysoki poziom, ale w dzisiejszym meczu większych szans mu nie daje. Skoro z Lopezem odpadli z debla to tym bardziej nie widzę jego zwycięstwa z Istominem który odprawił już znanego i doświadczonego Francuza Llodre.
Kohlschreiber P. - Baker J. 1,07 2:1 ✅
Niemiec lubi korty trawiaste, osiąga na nich dobre wyniki. Do tego jest znacznie lepszy od Jamie Bakera. Inna liga...
Ferrer D. - Mayer L. 1,10 2:0 ✅
Inna liga... Ferrer raczej nie odpuszcza turniejów (np. jak Murray) i gra do końca jak na dobrego sportowca przystało.
Petzschner P. - Pavic M. 1,15 ▶ Walkover
Paviv to rocznik &#39;93. Brak mu jeszcze doświadczenia by pokonać silnego Niemca który ten turniej traktuje poważnie, o czym świadczą już 4 wygrane mecze na tym turnieju. Do tego nie zapominajmy, że u siebie na turnieju w Halle grał jak równy z równym z piekielnie mocnym Raoniciem.
Lindstedt R./Tecau H. - Bogomolov A./Cerretani J. 1,20 2:0 ✅
Pierwszy debel to znana para grająca ze sobą dość długo. Znają się bardzo dobrze. Na trawie lubią grać, a ten turniej z przed roku wspominają bardzo dobrze. Grali tutaj w finale gdzie polegli w 3 secie 10:8 z parą Czesko-Włoską. Do tego na Wimbledonie zaszli mega daleko bo odpadli dopiero w finale... Z bliźniakami ze stanów braćmi Brayan.
Kubot L. - Paire B. 1,45 1:2 ⛔
Wysoki kurs na Kubota nie wiedząc czemu. Bukmacherzy chyba traktują go z dystansem. Na trawie Kubot osiąga bardzo dobre wyniki, do tego musi utrzymać formę i być przygotowany na Wimbledon gdzie broni masę punktów. Paire to typowy ziemniak, bardziej preferuje grę na kortach znacznie wolniejszych niż trawiastych. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Kubota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom