>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 17-23.06.2012

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Kubot L. - Paire B. 1,45 Wysoki kurs na Kubota nie wiedząc czemu. Bukmacherzy chyba traktują go z dystansem. Na trawie Kubot osiąga bardzo dobre wyniki, do tego musi utrzymać formę i być przygotowany na Wimbledon gdzie broni masę punktów. Paire to typowy ziemniak, bardziej preferuje grę na kortach znacznie wolniejszych niż trawiastych. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Kubota.
Paire przedwczoraj ograł łatwo pogromcę Kubota Davida Goffina. Dla mnie to zły omen, nie ruszałbym tego.
EDIT: Wykrakałem.
Jeszcze jedna rzecz - trzeba zauważyć, że we wszystkich turniejach przed Wielkim Szlemem jest masa niespodzianek, tzn. granie na faworytów się nie opłaca, bo dużo z zawodników rozstawionych szybko odpada.
 
S 378

songo

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka. Goffin to &#39;kurdupel&#39;, w dodatku słabo serwujący. To z mety dyskwalifikuje go na trawiastej nawierzchni. Paire jest nierówny, jego gra jest strasznie nonszalancka, koncentracja pozostawia wiele do życzenia, grywa agresywny tenis, ale jeśli Kubot zagra na swoim poziomie to powinien przejść do kolejnej rundy.
Kurs jest dobrze wystawiony. Francuz jest w dobrej formie i jego wygrana z Kubotem wielką niespodzianka nie będzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tzn. granie na faworytów się nie opłaca, bo dużo z zawodników rozstawionych szybko odpada.
tankują przed Wimbledonem
Paire ma dobry serwis oraz widać że jest w formie a z Goffinem się momentami bawił, wycieczki Kubota do siatki czasami powinien karcić , jak go nie złamie to mamy TB więc +3 na Paire jak najbardziej do grania
✅✅
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Xavier Malisse - Paolo Lorenzi 2-0 @ 1.50 Bet365 ✅

Malisse na swojej ulubionej nawierzchni , osiagal tutaj 2 razy z rzedu polfinal. Jest w formie i pokazuje to zarowno w deblu jak i w singlu. Serwis funkcjonuje zajebiscie co pokazal wczorajszy mecz z Troickim gdzie nie tracil punktow po pierwszym podaniu. Lorenzi ziemniak bez szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka. Goffin to &#39;kurdupel&#39;, w dodatku słabo serwujący. To z mety dyskwalifikuje go na trawiastej nawierzchni.
Widziałem Goffina w starciu z Rosolem jakiś czas temu i wcale słabo nie serwował,widziałeś choć jeden jego mecz czy po prostu wnioskujesz ze wzrostu?

Mass pick na Kubota,może Łukasz zrobi psikusa i będzie tankować przed Wimbledonem? :grin:
 
M 24

mony-makr

Użytkownik
Kubot - Paire
Kubot @1.51 Betfair
Dzisiaj o godzinie 11 w Holenderskim Hertogenbosh zmierzą się ze sobą Francuz Benoit Paire oraz Polak Łukasz Kubot kolejno 60 i 48 zawodnik rankingu ATP. Styl gry naszego rodaka najbardziej chyba pasuje właśnie do nawierzchni trawiastej ponieważ jego serv &amp; volley najlepiej sprawdzają się na szybkich nawierzchniach, a taką zdecydowanie jest trawa. Łukasz w pierwszym meczu bez problemów odprawił Izraelczyka Selę 6:1 6:2 tracąc zaledwie 4 piłki z pierwszego podania. W zeszłym sezonie Kubot zagrał tylko jeden turniej na trawie i był to ten najważniejszy, a więc Wimbledon, w którym to dotarł do 4 rundy i odpadł dopiero po niesamowicie zaciętym pojedynku z Hiszpanem Feliciano Lopezem. Na tamtym turnieju rozegrał 6 spotkań gdyż musiał przebijać się przez kwalifikacje i był to pewnie powód przez który zagrał jedynie na tym turnieju w sezonie trawiastym. W tym roku ma już kwalifikacje zapewnioną, a więc aby przyzwyczaić się do nawierzchni gra na innych turniejach, a że Wimbledon dopiero w następnym tygodniu i z Holandii za daleko nie ma to może pozwolić sobie na kilka spotkań i przygotowanie się do obrony punktów z zeszłego roku. Jego dzisiejszy przeciwnik jest wysokim zawodnikiem z dosyć dobrym serwisem ale nie obeznanym na nawierzchni trawiastej o czym świadczy fakt iż jego wczorajsza wygrana z Belgiem Goffinem była pierwszą wygraną na trawie w turnieju rangi ATP, zresztą jest to typowy ziemniak i rzadko kiedy grywa na innych nawierzchniach oprócz cegły. Deblistą też nie jest jakimś wyjątkowym, a akurat na tej nawierzchni umiejętności deblowe jak gra pod siatką, volleye czy loby bardzo przydają się zawodnikom w odnoszeniu sukcesów, a wszyscy wiemy ze nasz Łukasz jest świetnym debilistą i umiejętności te posiada.​
 
S 378

songo

Użytkownik
Widziałem Goffina w starciu z Rosolem jakiś czas temu i wcale słabo nie serwował,widziałeś choć jeden jego mecz czy po prostu wnioskujesz ze wzrostu?
Widziałem wiele spotkań Belga i serwis jest jedna z głównych przyczyn dlaczego nie jest jeszcze w top50 rankingu ATP. Wzrost wszystkiego nie tłumaczy, ale mizerne warunki fizyczne mocno ograniczają go w polu serwisowym. Ten element tenisowego rzemiosła musi koniecznie udoskonalać. Póki co w starciach na &quot;trawie&quot; z serwismanami będzie przegrywał zdecydowaną większość spotkań.
 
G 4

gladius

Użytkownik
Oglądał ktoś spotkanie Melzera z Ito? Jestem ciekaw czy stawił się w S-Hertogenbosch po wpisowe i poimprezować czy jest naprawdę w tak żenującej formie. Jeśli to drugie to już można go skreślić na tegorocznym Wimbledonie.
 
M 24

mony-makr

Użytkownik
Malisse - Lorenzi
Malisse @1.21
Belg raczej nie odpuści tego spotkania gdyż broni pkt z zeszłego roku za połfinał, dwa lata temu również dotarł tu do tej samej fazy turnieju, także na pewno lubi tu grać, a styl jaki preferuje idealnie nadaje się do tej nawierzchni. Pierwsze spotkanie z Troickim dosyć łatwo i zaledwie 2 przegrane piłki po pierwszym serwisie świadczą jaką przewagę miał na korcie gdyż oddał w całym spotkaniu przy swoim podaniu zaledwie 9 piłek przeciwnikowi. W Londynie ćwierćfinał przegrany dopiero z finalistą który z własnej głupoty go nie wygrał czyli Nalbandianem, w zeszłym roku na Wimbledonie 4 runda i bilans na trawie 23-11 w karierze co świadczy o tym jak lubi tą nawierzchnie i jak dobrze na niej gra. Jego przeciwnik czyli Włoch Lorenzi to typowy ziemniak i do tego na poziomie challengerowym, który w tym roku za bardzo w formie nie jest, bo bilans na ulubionej nawierzchni 3-6 najlepiej o jego formie nie świadczy, a ogranie w 1 rundzie Dodiga to wcale nie wyczyn, bo Chorwat często po dobrych spotkaniach gra bardzo źle, a w zeszłym tygodniu ograł Tsonge w Londynie i dotarł do 1/4 turnieju​
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Mecz: Tomic B. - Fognini F.
Data: 20.06.2012 15:00
Typ: 0:2
Kurs: 3.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Turniej w Eastbourne i według mnie Fognini w dobrej formie sprawi niespodziankę. Tomić ostatnio podczas turnieju w Halle z Haasem skreczował przy stanie 5:2 dla Niemca, więc niewiele mogłem zobaczyć jak się prezentuje, jednak stawiam dzisiaj trochę w ciemno na Fogniniego. Stawiałem na Włocha także w pierwszej rundzie, że wygra 2:0 z Hiszpanem Albertem Ramosem , jednak Włoch wygrał 2:1 (7:6,6:7,6:2). Dla Tomicia to pierwszy mecz na tym turnieju i zobaczymy czy da sobie radę. Na Roland Garros Tomic odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Santiago Giraldo 4:6, 1:6, 3:6. Wcześniej wygrał z Haider-Maurerem 7:6, 6:3, 6:3. Fognini w RG jak już wspominałem kilka dni wcześniej doszedł do rundy trzeciej, gdzie został wyeliminowany przez Francuza Tsongę 5:7, 4:6, 4:6. Tomic pochodzący z Asutralii jest 27 w rankingu ATP, podczas gdy mój dzisiejszy faworyt zajmuje nieco dalszą 64 pozycję. Statystyka tegorocznych meczy także przemawia na korzyść Tomicia. Nie ma on jednak takiego &quot;ogrania&quot; na swoim koncie co chociażby Fognini i w tym upatruje, że dzisiaj przegra. Sam jestem ciekawy jak zaprezentuje się Tomic, jednak nie trafił na słabego przeciwnika i właśnie dlatego postanowiłem dzisiaj zagrać przeciwko niemu.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ja rozumiem, że musisz napisać conajmniej 5 zdań żeby twój tekst nie został skasowany z działu typ dnia, ale po co to tu wrzucasz? Przecież wszyscy widzą, że nie napisałeś zupełnie nic istotnego... Gdybyś chociaż opisał ich ostatnie mecze, predyspozycje do gry na tej nawierzchni, no cokolwiek istotnego. Ale ty musisz napisać, że stawiasz w ciemno na fogniniego, że mecze na RG skończyły się tak a nie inaczej, kto ma jakie miejsce w rankingu. Zresztą i tak wiadomo, że chodzi tylko o to by zagrać wysoki kurs i liczyć na 100 zł za wygraną konkursu typ dnia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jeremy Chardy - Andy Roddick 1,45✅

Szybko bo mecz za około godzine. Roddick na pewno najepsze lata ma za sobą, ale trawa to ostatnia szansa na dobre wyniki. W Londynie miał pecha trafił na fantastycznie dysponowanego Francuza przegrał po walce. Tutaj druga szansa, wczoraj tylko kilka gemów z kontuzjowanym kolegą z reprezentacji, ale Andy był mega zmotywowany, pokrzykiwał po wygranych piłkach itp, dobrze jest nastawiony. Rywal? Jak ARod zagra swój normalny tenis to Chardy będzie tłem, może wywalczy TB, ale nic wiecej. Karty bedzie rozdawał Jankes...

J. Delgado/K. Skupski - P. Andujar/A. Ramos 1,45✅

Brytole zniszczyli tutaj nasz super debel, wiadomo frytka i matka najłabiej czują się na trawie jednak wynik zrobił wrażenie. To trzeci kolejny turniej tej pary na trawie w tym sezonie, zgrali się początkowe wyniki nie były rewelacyjne, ale tutaj mogą liczyć na świetny wynik. Zmotana para tylko na potrzeby tego turnieju dwóch Hiszpanów nie będzie chyba dużym zagrożeniem, a kurs bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 0

tobijass

Użytkownik
Fognini F. vs Roddick A. 1,2

Roddick nie powinien mieć w tym meczu dużych problemów, po dzisiejszym meczu gdzie nie stracił gema po swoim serwisie, pokazuje jego siłę na trawie, zaś Fognini bardzo szczęśliwie wygrał swój mecz z Tomiciem.
Harrison R. vs Istomin D. 1.666
Istomin pokonał dzisiaj turniejową 2, chociaż bronił już piłek meczowych udało mu sie wygrać , z kolei Harrison pokonał Lu Y-H. dosyć pewnie, ale ze względu na dobry kurs stawiam na Istomina.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Fabio Fognini - Andy Roddick
W ostatnich miesiącach opłacało się grać przeciwko starzejącemu się Andy&#39;emu, ale w tym turnieju jest inaczej.
Nie sądzę, żeby Andy wygrał ten turniej, bo dzisiejszy mecz pokazał, że mimo, że Amerykaninowi zależy na wygranej, to popełnia nadal dużo niewymuszonych błędów, dając w ten sposób przeciwnikom prezenty.
Fognini dziś wygrał z Tomicem, ale wyglądało to tak, że Tomic przegrał wygrany mecz. Włochowi ewidentnie nie zależało i tylko kiepska głowa Tomica pozwoliła mu na zwycięstwo.
Widzę, tu pewne zwycięstwo Roddicka @1,23 (Unibet) ✅
Ryan Harrison - Denis Istomin

Mój typ: Harrison +1,5 seta @1,43 (Unibet)
Bardzo wyrównane spotkanie. Oboje mają niezły serwis, choć czasem braknie im regularności, oboje też preferują szybką grę. Spodziewałbym się, że Harrison ugra przynajmniej jednego seta.
Mimo, że Istomin miał dziś przeciwnika rozstawionego w turnieju z 2 to był to przeciwnik preferujący grę na clayu, a Harrison grał z przeciwnikiem preferującym szybkie nawierzchnię i to ten drugi wypadł nieznacznie lepiej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Malisse X. - Muller G 1,65 2:1 ✅
Jak już pisałem wcześniej Malisse bardzo dobrze czuje się na tym turnieju gdzie broni punktów z 1/2 z przed roku i do tego lubi korty trawiaste. Kurs dość wysoki i warto zagrać. Malisse w meczu się rozkręca, gdzie w drugim secie gra znacznie lepiej. Wygrał już dwa tie-breki o czym świadczy dobry serwis tego zawodnika. Muller tutaj ograł jak na razie dwóch ziemniaków, Gilarda i Fallę. Nie ryzykowałbym w tym meczu dokładnego wyniku.
Ferrer D. - Sijsling I. 1,07 2:0 ✅
Tak jak pisałem wcześniej. Ferrer jak gra w jakimś turnieju to do końca. Tutaj po prostu inna liga, widzę pewne zwycięstwo Hiszpana.
Malisse X./Norman D. - Cabal J.S./Tursunov D. 1,65 0:2 ⛔
Malisse lubi ten turniej. Z Normanem znają się dobrze, nie raz grali ze sobą w porównaniu do przeciwników. Wczoraj gładko wygrali pierwszy mecz 6:1, 6:4. Cabal to słabszy &quot;clayowiec&quot;, Tursunov dobrze wspomina ten turniej z ubiegłego roku gdzie to właśnie on wygrał. Ale czy sam sprosta Belgom?
Lindstedt R./Tecau H. - Brunstrom J./Marx P. 1,40 2:0 ✅
O drugim deblu niewiele mogę powiedzieć. Lindstedt i Tecau to znana deblowska para, która o jakieś dwa poziomy przewyższa debel Brunstroma i Marxa. Rok temu Rumun i Szwed grali w finale na tym turnieju.
- - - - -
Z underdogów to widzę:
Roger-Vasselin E. 1,95 ⛔
Seppi A. 2,00 ✅ - Seppi wygrał ten turniej w tamtym roku. Niemiec Kohl&#39; męczył się w 3 setach z Jamie Bakerem.
Harrison R. 2,10 ✅
 
alekno 4

alekno

Użytkownik
Muller - Malisse

Na jutro zaplonowane jest spotkanie ćwierrćfinałowe turnieju w S-Hertogenbosch pomiędzy Gillesem Mullerem a Xavierem Malissem. Miasto to znajduje się w Holandii. Obydwoje dość pewnie awansowali to ćwierćfinału. Xavier, w dwóch poprzednich rundach, pokonał Victora Troickiego, rozstawionego w turnieju z dwójką i Pablo Lorenzi. W tych meczach Belg nie stacił seta. Co ciekawe, Malisse w obu pojedynkach, wygrywał pierwszy set w tie breku. Odpowiednio, 7 - 4 z Serbem i 7 - 3 z Włochem. W meczu z Troickim miał lekkie problemy, ponieważ przegrywał w tie breku 1 - 4, ale zdołał wygrać. Znacznie pewniej Xavier wyglądał w drugich seta, które wygrywał w identycznym stosunku 6 - 2. Nie oglądałem pierwszego pojedynku Belga, ale drugi pojedynek widziałem i stwierdzam, że wyglądał on bardzo dobrze. Spokojnie kontrolował spotkanie. Miał kilka piłek na przełamanie, ale ich nie wykorzystał. W tych dwóch pojedynkach Belg nie stracił jeszcze swojego serwisu. Faktem jest, że Włoch nie jest jakimś rewelacyjnym zawodnikiem, szczególnie w ostatnich czasie. Z kolei Serb jest niezłym zawodnikiem. Muller, w swoich dwóch osttnich pojedynkach, miał większe problemy. W pierwszym meczu męczył się z Gilardo, wygrywając dopiero w trzecim secie. W tym pojedynku były dwa tie breki. W trzecim secie Luksemburczykowi wystarczyło jedno przełamanie. Drugi pojedynek był znacznie łatwiejszy. Wygrał z Kolumbijczykiem w dwóch setach 6 - 3, 6 - 0. Trzeba jednak przyznać, że Falla jednak jest bez formy i niezbyt leży mu gra na trawie. W bezpośrednich pojedynkach tych dwóch zaowdników prowadzi Muller 2 - 1. Zwycięstwa Mullera nie były zbyt łątwe. Kończyły się dopiero w trzecim secie. Żaden jednak pojedynek nie został rozegrany na trawie. Nawiązując do nawierzchni, uważam ,że jest ona lepsza dla Belga. Jest to jego ulubiona nawierzchnia. Bardzo dobrze serwuje i pewnie się na niej czuję. w popednich latach osiągał największe sukcesy właśnie na tej nawierzchni. Trawa nie leży Luksemburczykowi, gdyż nie osiąga na niej dobrch rezultatów. Dla porównania, rok temu Belg osiągnął 1/8 Wimbledonu, natomiast Muller tylko 3. runda. Zdołał wygrać z Hassem będącym wtedy kompletnie bez formy ( 895 miejsce w rankingu) i Raonica, który oddał pojedynek w szóstym gemie pierwszego seta. Xavier pokanał na tym turnieju Zvereva, Melzera ( rozstawiony z 11) i Mayera (rozstawiony z 20) .W rankingu wyżej jest Giles (54), Xavier(95), ale myślę, że ranking nie ma tutaj tak dużego znaczenia. Małym atutem Belga może być publiczność, która w meczu z Włochem wspierała Belga. Obaj starowali w Londynie, który poprzedał ten turniej. Belg zaszedł dalej. Zagrał 4 pojedynki przegrywając w ostatnim z finalistą Nalbandianem. Muller w Londynie nic wielkiego nie pokazał. W pierwszym pokonał niedoświadczonego zawodnika. Natomiast w drugim uległ Bułgarowi Dimitrovowi w dwóch setach. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że Xavier jutro wygra jest to, że broni punktów zdobytych rok temu za półfianał tej imprezy. Lekkie problemy może sprawiać Belgowi to, że Giles jest zawodnikiem leworęcznym ,ale uważam, iż Xavier Mallise jutro sobie poradzi bez większych problemów.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dingsaller dla laika to jest ważne, a dla fachowca jak Ty nie bo wiesz swoje ;)
ps. Fognini wygrał

Dyscyplina: Tenis, ATP Eastbourne
Mecz: Matosevic, Marinko - Darcis, Steve
Data: 21.06.2012 17:00
Typ: Darcis 2:0
Kurs: 3.66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W trzecim meczu na tym turnieju dla obydwu zawodników będzie zapewne bardzo zacięty pojedynek, gdyż spotkają się ze sobą dwaj równorzędni zawodnicy. W tym pojedynku ja typuje jednak nieco gładkie zwycięstwo Belga, który według mnie nie straci nawet seta. W poprzednich meczach tego zawodnika na tym turnieju, wyeliminował on Matthew Ebdena 6:2, 6:4 oraz Marcosa Baghdatisa 6:4, 4:6, 6:4. Darcis gra teraz dosyć równo i jego forma rośnie, stąd też myślę, że ten mecz nie będzie dla nie zbyt trudny i udowodni to swoją dobrą postawą na korcie. Jego przeciwnikiem będzie o 10 pozycji niżej notowany Marinko Matosević z Australii. 82 w rankingu zawodnik w poprzednich rundach wyeliminował po dużych męczarniach Jamesa Warda 4:6, 6:1, 6:4 oraz sensacyjnie Gasqueta 1:6, 7:6, 7:6. Jak dla mnie jest to i tak dobry wynik dla Marinko Matosevićia i na tej rundzie jego występ się zakończy podczas turnieju w Eastbourne. Zawodnicy ci jeszcze nie spotkali się w zawodowej karierze ze sobą, więc jest jeszcze trudniej coś przewidzieć. Jak wiadomo dla Marinko Matosevićia pochodzącego z Bałkanów atutem będzie serwis, lecz jak pokazał mecz z Gasquetem różnie z tym bywa i liczę, że w kluczowych momentach będzie go zawodził.
 
T 0

tresciol

Użytkownik
Player To Win Unicef Open
D. Ferrer 2,04 pinnaclesports ✅
Tak, wiem, zaczyna się Wimbledon, jest masa niespodzianek. Mimo wszystko ufam Davidowi, on nie jest typem zawodnika odpuszczającym mniejsze turnieje. Mało tego, jeśli już w nich startuje, to przeważnie je wygrywa. Tym razem liczę, że będzie podobnie. Na razie rywale nie powalają na łopatki, łatwe wygrane z Duclosem i L. Mayerem. Patrząc na drabinkę trudno szukać rywali, z którymi David mógłby mieć poważniejsze problemy. Sijsling==&gt;Paire==&gt;Malisse, to chyba najbardziej prawdopodobna droga po tytuł. Obsada tak więc jest słabiutka jak na turniej ATP, poza Davidem wszyscy rozstawieni już odpadli i naprawdę zdziwię się mocno jeśli David tego turnieju nie wygra, bo jest zawodnikiem obecnie o dwie klasy lepszy od reszty. Kurs na pewno warty grania.
 
M 11

mody18

Użytkownik
Jak prezentuje się Ito na tle Paire? Wczoraj Kubot zjechał Paire 6:0 w drugim secie, a potem dał ciała, także nie wiem czego się spodziewać. Generalnie chodzi o typ na Ito, bo jest bardzo przyjemny kurs @ 1,97 a On grać potrafi, tylko czy na trawie ?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
C. Fleming/R. Hutchins - M. Ebden/D. Young 1,50

Jestem pozytywnie zaskocozny kursem. Brytole radzą sobie tutaj znakomcie, dwa mecze po 2:0. Wczorajsza wygrana nad Ramem i Erlichem zrobiła wrażenie. Wygrali swoje gemy serwisowe z niezwykłą łatwościa, załatwiając sprawe w TB do 2. Dzisaij spodziewam się dużo mniejszej walki, Ebden i Donald para na potrzeby turnieju jak na razie dwa mecze i trzy sety walka na śmierć i życie, dzisiaj nie widze dla nich szans...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom