>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Acapulco, Delray Beach & Dubaj, 25.02-03.03.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Llodra vs Tursunov
Typ:1
Unibet
1,52
Myślę, że kurs jest zadowalający biorąc pod uwagę małe ryzyko. Llodra gra świetnie ostatnio i w tym roku przegrywa tylko z mocnym rywalami i to po wyrównanych meczach (Tsonga, Paire,Ferrer, Del Potro), a czasem i pokonuje też graczy z topu (Tipsarevic,Tsonga). Wczoraj przełamał złą passę H2H z Tsongą i wygrał w dwóch setach , więc jest na pewno na wznoszącej fali mentalnej, a o jego formę fizyczną się nie martwię. Wyniki Tursunova też robią wrażenie, ale w tym wypadku są zdecydowanie lepsze niż jego miśkowata gra. Dobrze się pokazał w Marsylii (6 zw. 1 porażka), gdzie ograł Mullera i Tipsarevica. W dzisiejszym starciu liczę na aktywną, dobrą grę serve-volley Francuza i dużo błędów Rosjanina, który wczoraj miał już problmy ze średniakiem Hajkiem.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Bo mają wymóg określonej licbzy startów w sezonie. Inaczej ATP im się dobiera do tyłka. Taki totalitaryzm trochę, a kogo to obchodzi...

A kurs na Granoleersa jest zwariowany. A właściwie na Federera jest zwariowany. Oba są właściwie zwariowane. Pewnie Fed dostał kasę za sam udział w turnieju. Nie sądzę aby się tu spinał na maksa, a Granollers złapał formę.
lol, dlaczego ma sie nie spinac na maxa? wnosisz po tym, ze sie wypowiedzial, ze musi odpoczac? to ze z Jazirim ujebal seta? nie wiem co to za argument... fakt, ze dostal mega startowe to wszyscy wiedza, ale z drugiej strony zobacz sobie, ze Roger tutaj wygral w tamtym roku i broni punktow, wiec musial tu przyjechac i bedzie robic wszystko, zeby dojsc tu do finalu, wg. mnie -5,5 gema w Pinnacle @1.65 ⛔ jak dla mnie do gry ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Malisse - Munoz-De La Nava 1.40 betsson 7/10
Belg po kreczu w Mephis chyba już się dobrze czuje, bez problemów ograł zawsze groznego Falle. Hiszpan nagle w tym sezonie zaczął grać na hardzie i to z niezłym skutkiem. Przeszedł tutaj kwale, wcześniej walka z niezłymi rywalami, tutaj ograł zagubionego jak w tamtym sezonie Donald- Harrison po trzech setach. Xman raczej na porażke z takim rywalem nie może sobie poradzić, chodz spodziewam się wyrównanego pojedynku, Belg męczył się z takimi rywalami w ostatnim czasie, ale zawsze wygrywał, Hiszpan już swoje zrobił w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Dubai i ATP Delray Beach
???? Del Potro J.M. - Dev Varman S. 6:4 6:4 ✅
Dev Varman S. +6,5 gemów 1,60 Pinnacle
Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że Hindus jest o wiele słabszy niż JMDP, ale linia jaką oferują bukmacherzy jest bardzo wysoka i do prawidłowego rozliczenia typu wystarczy nam wynik 6:3 6:3. Tak jak już wcześniej pisałem, Argentyńczyk w swoich poprzednich meczach które wygrał w ani jednym nie pastwił się nad swoim rywalem i ze świecą szukać u niego wyników do 1, 2, 0 gemów.
Kolejna sprawa wygląda tak, że Del Potro wczoraj bronił 3 MB z Baghdatisem. Pojedynek był bardzo długi i wyczerpujący fizycznie, bo obaj gracze ciągnęli dość długie wymiany. To wszystko na pewno może w jakimś stopniu odbić się na fizycznej formie Juana Martina, bo Dev Verman miał &quot;spacerek&quot; z Igorem Kunitsynem.
???? Lu Y.H. - Anderson K. 1,48 Pinnacle 4:6: 6:3 3:6 ✅
Co tu dużo pisać, jedynie chyba to, że kurs jest niezwykle wysoki. Anderson od jakiegoś czasu prezentuje się znakomicie, w tym sezonie ma świetną formę, 10 zwycięstw i tylko 3 porażki (dwie z graczami top 10 i jedna z Tomicem u siebie który jest zawsze groźny). Rok temu wygrał ten turniej. Kevin prezentuje siłowy tenis, z mocnym serwisem. Lu to jednak nie jest ten poziom i większe sukcesy odnosi na poziomie Challenger niż ATP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Llodra M.(-2.5) v Tursunov D. ⛔
1.70 Pinnacle Sports

Spotkanie dwóch zawodników, którzy w ostatnich tygodniach zaskakują fantastyczną formą! Llodra wczoraj wspiął się na wyżyny i pokonał odwiecznego rywala Jo-Wilfreda Tsongę w dwusetowym pojedynki, robi wrażenie prawda? Tursunov powoli spuszcza z tonu po półfinale w Marsylii. Wczoraj zmierzył się z Janem Hajkiem i po pierwszym secie było gorąco. Jan Hajek wygrał 6:4 (było już 5:1 dla Czecha). Potem jednak Tursunov wziął się do pracy i w kolejnych dwóch setach stracił tylko dwa gemy. Llodra jest w niesamowitej formie. Ci, którzy oglądali wczorajszy mecz mogą tylko potwierdzić. Serwis na wspaniałym poziomie, akcja serve&amp;volley również - praktycznie nie widać wad. Sądziłem, że kursy na Francuza będą opiewać przy 1.20 - 1.25 a tutaj 1.45? Zdecydowanie polecam grać handicap -2.5! Myślę, że w tym meczu Tursunov nie zagrozi Llordzie i ten pewnie przejdzie do kolejnej rundy, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Llodra M.(-2.5) v Tursunov D.
1.70 Pinnacle Sports
Spotkanie dwóch zawodników, którzy w ostatnich tygodniach zaskakują fantastyczną formą! Llodra wczoraj wspiął się na wyżyny i pokonał odwiecznego rywala Jo-Wilfreda Tsongę w dwusetowym pojedynki, robi wrażenie prawda? Tursunov powoli spuszcza z tonu po półfinale w Marsylii. Wczoraj zmierzył się z Janem Hajkiem i po pierwszym secie było gorąco. Jan Hajek wygrał 6:4 (było już 5:1 dla Czecha). Potem jednak Tursunov wziął się do pracy i w kolejnych dwóch setach stracił tylko dwa gemy. Llodra jest w niesamowitej formie. Ci, którzy oglądali wczorajszy mecz mogą tylko potwierdzić. Serwis na wspaniałym poziomie, akcja serve&amp;volley również - praktycznie nie widać wad. Sądziłem, że kursy na Francuza będą opiewać przy 1.20 - 1.25 a tutaj 1.45? Zdecydowanie polecam grać handicap -2.5! Myślę, że w tym meczu Tursunov nie zagrozi Llordzie i ten pewnie przejdzie do kolejnej rundy, polecam!
Widzę, że idzie masówka na Llodre (może być gruba wtopa? Oj może...)
Ja byłbym tutaj ostrożny, wczoraj Llodra wcale nie grał tak super, to raczej Tsonga grał fatalnie - tak jakby mu w ogóle nie zależało na wygranej, psuł banalne piłki i w sumie Llodra &quot;wiele nie musiał robić&quot;, żeby pokonać Tsonge. Kto oglądał mecz ten wie o czym piszę. Tursunov, to nie jest jakiś tam pionek i widać, że w tym sezonie może znów się liczyć, co pokazał już w Marsylii gdzie wielu typerów nie dawało mu cienia szans ... Rusek już raz Llodre pokonał, fakt bardzo dawno temu ale jednak.
Moim zdaniem wcale ten kurs 1,40 na Llodre nie jest jakimś wielkim VALUE i wolę zagrać na WIN Tursunova po super kursie niż liczyć, jak wszyscy, że Llodra nie da ciała. Francuz poza kortami w Francji już taki rewelacyjny nie jest ????
Mój typ:
???? Michael Llodra v Dmitry Tursunov dla Mecz. WYNIK 67 62 36 ✅ ✅ ✅
KURS: 2.87
Stawka: 40 | Do wygrania: 75 PLN

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
M Llodra - D. Tursunov 1 @1,44 Sportingbet ⛔
Za jakieś 30 minut rozpocznie się pojedynek Francuza z Rosjaninem. Tursunov zaliczył ostatnio &quot;rewelacyjny&quot; turniej w Marsylii, gdzie przegrał dopiero z Berdychem dość sromotnie bo 2-6 1-6. Zaszedł daleko, ale czy jest aż tak mocny? Z lepszych zawodników pokonał Tipsarevica (blamaż wczoraj w meczu z Davydenko) oraz Mullera (0-2 wczoraj z mało znanym Francuzem). Wczoraj 2-1 z Hajkiem. Jak widać chłop ma trochę w nogach, co również nie jest bez znaczenia w typowaniu na Llodrę. Francuz odpadł w Marsylii przegrywając 1-2 z Del Potro już w drugiej rundzie, więc za bardzo się nie namęczył. Wczoraj po ładnym spotkaniu ograł kolegę Tsongę, który widać było odczuwał trudy turnieju w Marsylii. Moim zdaniem Llodra jest lepszym zawodnikiem i Serv&amp;Volley weźmie dziś górę.
X. Malisse - Munoz-De La Nava 1 @1,33 Sportingbet
Tutaj kierują się podobną taktyką. Hiszpan przebijał się przez kwalifikacje. Rozegrał już 4 spotkania w tym turnieju, w tym ostatni 3setowy. Belg wczoraj gładko pokonał Falle 6-3 6-3. Świeżość + zdecydowanie większe umiejętności powinny mu dać zwycięstwo.
Ja to gram w dublu. Jednak Sportingbet ma niski kurs w porównaniu z innymi bukami na Belga. Spokojnie można wyciągnąć powyżej 1,40 u innych.
Powodzenia sobie i tym co to grają ;)
 
midq 677

midq

Użytkownik
Granie na dogów w tym tygodniu daje dobre efekty, Fognini@5,06 i Brands@2,84 poradzili sobie bez najmniejszych problemów, warto to pociągnąć. Brands w następnej rundzie gra z JMDP, spodziewam się kursów w stylu 1.15 na argentyńczyka i najprawdopodobniej pogram jakiś dodatni handicap gemowy w stronę niemca.
Tak jak się spodziewałem 1,16 w bwinie, 1,17 w pinnacle na JMPD. 6,0 do wzięcia za grosze na Brandsa wsumie, neidługo indian wells a z Danielem odpaść to nie wstyd. Poczekam na gemowe jeszcze
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Fognini-Al.Bedene 1 @1.6
Acapulco...piekne miasto czyli zyc nie umierac. Ale to tez ostatni turniej konczacy poludniowoamerykanski Golden Swing, czyli serie turniejow w Chile, Brazylii, Argentynie oraz Meksyku zapoczatkowana mniej wiecej na poczatku lat 2000, ktory konczy najwiekszy turniej w Meksyku wlasnie. Ogolnie mozna sie tutaj spodziewac jak to co roku, ze ten turniej wygra ktos naprawde sie liczacy. Nadal, Ferrer, Almagro... Nie powinno byc filozofii i pewnie ktos z tej trojki skasuje tytul. Oczekiwac tez mozna dobrej dyspozycji graczy, ktorzy cos potrafia, wiec tutaj widze wygrana Fogniniego, ktory po pokonaniu Wawrinki ma teoretycznie latwiejsze zadanie. Sloweniec niezle w Buenos gral, ale Fognini to duzo wieksza renoma i jakos nie bardzo wierze, ze po trudniejszej przeprawie w 1 rundzie, przegra z rywalem teoretycznie slabszym, skoro tutaj mozna zarobic najwiecej Ameryce Lacinskiej.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Fognini-Al.Bedene 1 @1.6

Acapulco...piekne miasto czyli zyc nie umierac. Ale to tez ostatni turniej konczacy poludniowoamerykanski Golden Swing, czyli serie turniejow w Chile, Brazylii, Argentynie oraz Meksyku zapoczatkowana mniej wiecej na poczatku lat 2000, ktory konczy najwiekszy turniej w Meksyku wlasnie. Ogolnie mozna sie tutaj spodziewac jak to co roku, ze ten turniej wygra ktos naprawde sie liczacy. Nadal, Ferrer, Almagro... Nie powinno byc filozofii i pewnie ktos z tej trojki skasuje tytul. Oczekiwac tez mozna dobrej dyspozycji graczy, ktorzy cos potrafia, wiec tutaj widze wygrana Fogniniego, ktory po pokonaniu Wawrinki ma teoretycznie latwiejsze zadanie. Sloweniec niezle w Buenos gral, ale Fognini to duzo wieksza renoma i jakos nie bardzo wierze, ze po trudniejszej przeprawie w 1 rundzie, przegra z rywalem teoretycznie slabszym, skoro tutaj mozna zarobic najwiecej Ameryce Lacinskiej.
Po co próbujesz pisać analizę skoro nie przedstawia ona meczu tylko opisujesz Acapulco i Golden Swing? O samych zawodnikach napisałeś jedno zdanie więc zbyt wiele nam nie pomogłeś i myślisz, że jak ktoś pokona lepszego zawodnika od siebie to potem z teoretycznie słabszym rywalem musi wygrać? Nie podważam tutaj typu na Włocha ale taka analiza to bzdura - typ na sucho i nic więcej..
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Gulbis - Querrey @ 2.1
heheszki, mlody chlop majacy chlodna glowe vs drewniak w przebijaniu grajacy jedynie serwisem - tak mige nazwac inaczej to spotkanie. Kurs na Ernestsa rosnie, wiec zobaczy chlopak to sobie i wtopi ten, kto stawia na Amerykanczyka, a teraz calkiem serio. Gulbis to dobry grajek, ale jest strasznie dziecinny. Ma bardzo duzo zagran w swoim repertuarze, tyle ze czasami nie chce mu sie ich wykonywac. Forma dobra, pokonuje prawie kazdego kto mu najdzie w tym roku. Przebrnal przez kwalifikacje, w pierwszej rundzie tez pokonal gospodarza - Blake&#39;a. Po drugiej stronie siatki Querrey, ktoremu jak serwis nie siedzi to mozekilka razy poprzebijac na srodek, a za nastepnym razem uderzyc w siatke. Jeden mecz mu wyjdzie, drugi nie. Gulbis ma talent, ale jak sie ma bogatych rodzicow to woda sodowa uderza mu do glowy pamietamy przeciez jak wyeliminowal Berdycha w Wimbledonie po swietnym meczu. Obstawiam tu dwa scenariusze: calkowita olewka ze strony Gulbisa albo oddanie pierwszego seta, oddany brejk na poczatku drugiego i wtedy bedzie mozna grac na niego, bo kursy beda wysokie. Jak beda rownowagi przy podaniu Sam&#39;a to mysle ze Gulbis to wygra. Moze byc jeszcze tak, ze pelna kontrola ze strony Gulbisa bedzie, ale tego nie przewiduje.
Powodzenia.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Fognini to conajmniej półka wyżej na ziemi jest grożny jesli tylko mu sie chce jak podejdzie na powaznie to szybkie 2:0 to ze wczoraj Nalba oddał mecz nic nie swiadczy Bedene poziom chalangerowy jesli gra w ATP to 1-2 runda i out
W Buenos Aires ograł zmeczonego Zeballosa i dostał w czoło z Rejsterem dobrze cze wczoraj mecz oddsał mu Nalba bo jesli była by to 1 runda kurs byłby max 1,30
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Del Potro - Brands (Dubaj) Czekam na handicapy
Kurs na zwycięstwo Brands coś koło 6,5 (bet365)
Handicap +4 kurs 2,3 (Pinnacle) obecnie spadło do 1,66..​


Brands dobrze wszedł w ten turniej ma 4 zwycięstwa (8-0), Del Potro 2 mecze pierwszy bardzo zacięty na wyskokim poziomie wygrany z Cypryjczykiem, następny mecz to mecz z Indyjczykiem w moim odczuciu Potro zagrał średnie zawody dobrze się trzymał swojego serwisu i przełamał się 2 razy w meczu. Brands w meczu z Youzhnym zaimponował mi zagrał 2 solidne sety.​

Del Potro dla mnie jest lekko ociążałym zawodnikiem z wielką siłą, jego nie które proste błędy nie raz wyglądają przerażające, ale trzyma się siły co go według mnie ratuje. Obaj Panowie zagrali dotychczas jeden mecz i to też na powierzchni twardej gdzie padł wynik 2-1 dla Potro gdzie w całym meczu nie padło żadne przełamanie! naprawdę według mnie imponujące zdarzenie. Dlatego tutaj też wydaje mi się, że będzie zacięty mecz, gdzie w setcie może decydować jedno przełamanie. Dlatego też dla mnie dobrą opcją będzie handicap dodatni na Niemca​

@edit 3 break pointy i 3 przełamania...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Istomin v Haas over 22,5 @1,80 Bet365

Oglądałem wczoraj Haasa z Sijslingiem. Ogólnie dobry mecz, mimo iż w 1 secie sporo się łamali, Igor grał naprawdę bardzo dobrze. Do stanu 4/4 w 2 secie obaj utrzymywali gładko swoje podania, dużo akcji S&amp;V aż w końcu Sijsling doznał kontuzji kostki. Wziął medicala, wyszedł na kort i.. wywalił bodajże 3 piłki w trybuny, wyglądało to zabawnie jakby chciał kogoś ustrzelić z trybun. Zapewne był mocno sfrustrowany bo prowadził grę, był bliski zwycięstwa no ale cóż.. Istomin dobra dyspozycja w tym sezonie, bilans 12/5. Świetny mecz z Seppim w AO. Przychylałbym się ku Niemcowi ale wczoraj mnie nie przekonał, w San Jose grał dużo pewniej. 7/6 6/4 i typ siedzi a według mnie będziemy świadkami 3 setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
D. Istomin - T. Haas
Suma gemów - Powyżej 22,5 @1.8 Bet365 ⛔ 4:6, 1:6
Pierwszy mecz 1/8 finału turnieju w Delray Beach to pojedynek bardzo doświadczonego Niemca z trochę młodszym, ale również ogranym Denisem Istominem. Zdecydowałem się na over, ponieważ na przeciwko siebie staną dwaj mocni w ostatnim czasie gracze, obydwaj w niezłej dyspozycji. Uzbek w ostatnim czasie ma na koncie m.in. zwycięstwo z Isnerem, do tego bez problemu ograł Hewitta. Tommy także od San Jose w bardzo dobrej formie, ograł chociażby Isnera, tak jak jego rywal, wygrał też z groźnym Levinem. Myślę, że obaj panowie będą trzymać pewnie swoje podanie, nie będziemy świadkami zbyt wielu przełamań. Kort w Delray Beach jest dość szybki, będzie to sprzyjać serwującym i bardzo prawdopodobne, że sety mogą rozstrzygać się w TB. Żaden z graczy tutaj nie będzie odpuszczał, całkiem możliwe trzy sety, biorąc pod uwagę to, że w ostatnim czasie prezentują równy, solidny poziom. Raczej małe szanse są na to, by któryś z graczy gładko rozstrzygnął pojedynek na swoją
korzyść.
E: Widzę, że kolega mnie uprzedził ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Federer 2:0 @1,43✅ Unibet 6:2, 6:2
Już jutro Federer zmierzy się z Rosjaninem Davydenko. Szwajcar zaliczył falstart podczas pierwszego spotkanie i stracił jednego seta z Jaziri ale dzisiaj już w swoim stylu pokonał Hiszpana, nie forsując tempa spokojnie po jednym przełamaniu w secie. Ewidentnie ten turniej leży Federerowi, wygrał go rok temu. Na AO Ferdek pokonał Davydenko 3:0 i myślę, że jutro będzie podobnie tyle że 2:0, szczególnie, że będzie chciał oszczędzić siły przed spotkaniem z Berdychem @1,1✅ gdzie będzie już o wiele ciężej.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Fognini to conajmniej półka wyżej na ziemi jest grożny jesli tylko mu sie chce jak podejdzie na powaznie to szybkie 2:0 to ze wczoraj Nalba oddał mecz nic nie swiadczy Bedene poziom chalangerowy jesli gra w ATP to 1-2 runda i out
W Buenos Aires ograł zmeczonego Zeballosa i dostał w czoło z Rejsterem dobrze cze wczoraj mecz oddsał mu Nalba bo jesli była by to 1 runda kurs byłby max 1,30
Bedene to już nie jest poziom challengerowy. Przegrany mecz świadczy zawsze o czymś. Wygrany też. Ciekawe, że z Zeballosem Bedene także wygrał pomimo przegranej w pierwszym secie. Nalbandian to zawodnik enigma i taki wynik mnie nie dziwi. A czy wawrinka nie oddał meczu? Twoje informacje są sprzed 2 lat. Chyba takiego Fogniniego zapamiętałeś. Za to Bedene wchodzi do rozgrywek ATP bez pytania kogokolwiek o zgodę. Gra z najlepszymi bez strachu i nawet mu brew nie drgnie. Jego wygranej z Wawrinką i seta z Tipsarevicem też pewnie nie widziałeś, co? Jest bardzo solidny, a mącza mu nie straszna. Ani przegrana Wawrinki ani Nalbandiana mnie nie dziwią. Z obu lało się ostatnio jak z hydranta, a za tydzień Indian Wells na hardzie, więc prosto z mączki tam jechaś nie ma sensu. Bedene gra dopiero drugi turniej na mączce, a Fognini czwarty (wliczając Puchar Davisa), więc przegrana z Reisterem to głownie brak rytmu mączkowego. Nie widziałem niestety meczu Fogniniego z Wawrinką, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat aktualnej formy Fogniniego, ale tak jednostronna ocena tego meczu to tylko dowód Twojej ignorancji. Pisz bardziej rzetelnie, bo inaczej okazujesz brak szacunku dla innych userów.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Federer 2:0 @1,43 Unibet

Już jutro Federer zmierzy się z Rosjaninem Davydenko. Szwajcar zaliczył falstart podczas pierwszego spotkanie i stracił jednego seta z Jaziri ale dzisiaj już w swoim stylu pokonał Hiszpana, nie forsując tempa spokojnie po jednym przełamaniu w secie. Ewidentnie ten turniej leży Federerowi, wygrał go rok temu. Na AO Ferdek pokonał Davydenko 3:0 i myślę, że jutro będzie podobnie tyle że 2:0, szczególnie, że będzie chciał oszczędzić siły przed spotkaniem z Berdychem @1,1 gdzie będzie już o wiele ciężej.

Denko ograł tutaj Hanescu i Tipsę,formę jakąś tam zatem ma,Ferdek jak zechce to będzie 2-0 a jak strzeli jakiegoś focha jak z Jazirim (i da się złamać) to rusek na seta serwisem już powinien dowieźć więc nawet zważając na kurs wg mnie nie warto
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Proponuję pograć jutro mecz deblowy w Dubaju, mianowicie:

M.Granollers/M.Lopez - J.Erlich/M.Youzhny 2:0 w setach @2.1 expekt⛔

Hiszpanie to jedna z najlepszych par deblowych na świecie, wydaje się, że są w formie, Marcel przyzwoity mecz singlowy z Rogerem, żadnych plastrów, czy usztywniaczy, więc zapewne zdrowy. Odnośnie ich przeciwników - Erlich kiedyś dobry deblista w parze z Ramem, ale obecnie jego kariera dobiega końca. Youzhny nigdy wybitnym deblistą nie był, forma w singlu delikatnie mówiąc przeciętna. Jak Hiszpanie nie zlekceważą rywali powinno być szybkie 2:0.

//Było szybkie 2:0, ale nie dla tych co powinno...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kuznetsov A. v Mayer L. ⛔
1.95 Expekt

Spotkanie 1/16 turnieju w Acapulco. Z jednej strony dobrze zapowiadający się Kuznetsov z drugiej Argentyńczyk - Leonardo Mayer, który ostatnimi czasy gra bardzo słabo. Rosjanin w pierwszej rundzie pokonał Bellucci&#39;ego w trzech setach bo dobrym spotkaniu w jego wykonaniu. Mayer miał o wiele łatwiejsze zadanie bo trafił na numer 538 rankingu ATP - Miguela-Angel Reyesa-Varelę z którym rozprawił się szybko lecz nie bez problemów bo w jednym z setów był tiebreak, którego Argentyńczyk wygrał do sześciu. Obaj tenisiści nie zaliczą nowego sezonu do udanych ponieważ nie prezentują się zbyt dobrze. Kuznetsov rozegrał osiem spotkań z czego aż pięć przegrał. Leonardo Mayer rozegrał w 2013 roku tylko pięć spotkań - dwa zwycięstwa i trzy porażki. Myślę, że Kuznetsov w tej chwili jest lepszym tenisistom od Mayera i wygra dzisiejsze spotkanie, polecam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom