>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Acapulco, Delray Beach & Dubaj, 25.02-03.03.2013

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Almagro @6.50 b365 ⛔
Almagro +5.5 @1.7 sts ✅
Over 19.5 @1.9 sts
✅
Kurs jak dla mnie szokujący. Widziałem w WH był początkowy 9.00@. Nie rozumiem czasem buków - w meczu z Nalbandianem wystawili kurs na Rafe ok 1.44 a tutaj z Magro 1.10 a przeciez Almagro jest na chwile obecna graczem duzo lepszym niz Nalba (i to, ze ostatnio z nim przegral tego nie zmienia). Oczywiscie kurs jest taki a nie inny z tego wzgledu iz forma Nadala wzrasta, powoli ale wzrasta. Kiedy Rafa byl w wielkiej formie toczyl rowne boje z Nico a teraz takowej nie posiada i tu stwarza sie szansa wlasnie dzisiaj. Almagro gra bardzo agresywny tenis, mnóstwo winnerów, świetny serwis. Ciezko bedzie Nadalowi o przelamanie i ja tutaj widze zaciety bój a nie spacerek Nadala jak sugeruja nam kursy. HC to juz w ogole kosmos jak dla mnie, linia powinna byc pokryta na luzie i over to samo. Tie break nie wykluczony. Szykuje sie naprawde dobry mecz, szkoda ze o takiej godzinie!
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis ATP, Acapulco
spotkanie: Nicolas Almagro - Rafael Nadal ( 1.5 : 0 ) Kto wygra mecz doliczając handicap na sety?
typ: 1 (Nicolas Almagro) ⛔ A był setbol.
kurs: 2,45
Bukmacher: Betsson

Analiza:
O godzinie 22 czasu miejscowego (jutro 5-ta rano u nas) rozpocznie się drugi półfinał turnieju ATP rangi 500 w meksykańskim kurorcie Acapulco. Wszystkie dotychczasowe statystyki przemawiają za wielkim mistrzem Rafaelem. H2H – 8:0. Do tej pory Nicolas ugrał tylko 2 sety, i to dawno, bo po 1-nym w latach 2009 i 2010. Ale …

… Almagro to nie byle II ligowiec, z jakimi do tej pory Nadal miał w bieżącym roku do czynienia, a gracz ścisłej czołówki (aktualna rankingowa 12-ka). Zdaniem wielu tenisista z techniką i umiejętnościami sięgającymi pierwszej ósemki. Czego więc brakuje? Głowy! A głową właśnie w tenisie wygrywa się najwięcej. I tutaj tylko widzę zagrożenie dla swego typu. Wczoraj (właściwie dziś w nocy) Almagro nie tylko serwował jak natchniony, ale i dobrze grał, gładziutko rozprawiając się z Zeballosem, który nota bene ograł Nadala w jego tegorocznym chilijskim „debiucie” w finla turnieju Vina del Mar.

Wszyscy wiemy jakie olbrzymie kłopoty zdrowotne dopadły w ubiegłym roku Rafę. Fakt – fizycznie wygląda on już całkiem przyzwoicie, jednak ilość UE (jak na niego) wygląda już o wiele mniej ciekawie. Prawdopodobnie wynika to z braku ogrania turniejowego, więc będzie szło ku lepszemu. Jednak obecny Nadal jest jeszcze cieniem dawnego Nadala, który wówczas rozjeżdżał swego starszego rodaka jak chciał. Widać wyraźnie brak pewności uderzeń, odwrotny kros forhendowy, przecież jego zagranie firmowe, pojawia się na razie sporadycznie. Za to dobrze już funkcjonują zagrania po linii. Mimo to, do klasy Nadala - lidera ATP jest jeszcze bardzo daleko.

Reasumując, kursy na ten mecz wydają mi się być mocno przeszacowane. Gram za 2,45 (rano było 3,35) w Betssonie, że Almagro ugra chociaż seta. O ile się nie zagotuje i przystąpi do meczu z jako tako chłodną głową, widzę silne przesłanki powodzenia tego typu. Dlatego też dodatkowo, za drobne gram na Almagro jako zwycięzcę 1 seta ⛔ za 4,50 (rano było 5,00) w Bet365.

Jednak Almagro nigdy nie będzie topowym graczem. Gra dobrze do 30 w gemie i do 4 gema w secie. Potem zostaje mu głównie drewniana ręka.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Novak Djokovic v Juan Martin Del Potro (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 63 76 ⛔ ⛔ ⛔ tu było blisko ...
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 4.00
Stawka: 50 | Zysk: 150 PLN
Bet365

???? Tomas Berdych v Roger Federer (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 76 ... ✅ ✅ ✅
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.50
Stawka: 70 | Zysk: 105 PLN
Bet365

To może i ja wrzucę swoje propozycje ...
Zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu coś czuję, że będzie strasznie wyrównana walka i o końcowym WIN może decydować kilka szczegółów... Czytałem w powyższych postach, że DelPotro gra ospale, że tak jakby mu się nie chciało, no ale przecież Juan Martin ma taki styl!! Nie widziałem go jeszcze,żeby &quot;skakał&quot; po korcie z radości albo przeciwnie - żeby mega sie wkurzał na przegrane piłki. Jest to zawodnik mega opanowy a to, że ma taki styl poruszania się po korcie a nie inny, o niczym nie świadczy i wcale go nie wyklucza w starciu z Djokerem za kilka minut. Na takie spotkania DelPotro się potrafi się skoncentrować i na pewno tanio skóry dziś nie sprzeda. A Djoko jak to Djoko, odjebie szopkę w jednym secie, żeby później pokazać swoją dominację (bo nie wyobrażam sobie aby Djoko w finale nie zagrał) ????
Berdych, jak już wcześniej wspominaliście, jest niewygadny dla Rogera. To prawda, dodam że w ogóle Roger nie lubi grać z zawodnikami z bardzo mocnym serwisem (walka z Raonicem czy Isnerem jako dowód). Berdych może takiego jebnięcia z serwisu jak Raonic nie ma, ale na pewno serwis ma jeden z najlepszych w tourze. W tym meczu bardziej bym oscylował za Berdychem bo ostatnio na prawdę całkiem fajnie gra, ale po drugiej stronie Roger, który tutaj na pewno nie odda łatwo meczu.
Podsumowując, kursy na 3 setówki moim zdaniem mocno przesadzone, o wszystkim może zdecydować dyspozycja dnia - ja w to wchodze!

EDIT:
Brawa dla Tomasa że się nie podłamał po odrobieniu strat przez Fedexa z stanu 2:5, bo w sumie wiele nie brakowało a mogło się w drugim secie skończyć 7:5 dla Szwajcara... W tiebreaku mnóstwo emocji ale to Tomas przechylił szale na swoją stronę !! BRAWO !!
Del Potro również miał szanse, prowadził przecież 3:0 w drugim secie, później przegrał 5 gemów z rzędu i nagle się obudził doprowadzając do 5:5 - no ale poległ w tiebreaku, szkoda ... Ale do pełni szczęścia było blisko, bardzo blisko !!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Roger nie lubi grać z zawodnikami z bardzo mocnym serwisem (porażki z Raonicem czy Isnerem jako dowód)
Federer wygral wszystkie 4 pojedynki z Raonicem wiec cała twoja analiza na temat tego meczu bierze w łeb :]
Moim zdaniem jesli Delpotro zagra na wysokim % 1 serwu to ma szanse powalczyc o tb gdzie nie wykluczone jest urwanie seta przez Argentynczyka.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Roger V.-Berankis 2 @1.55
Moim zdaniem wygra Litwin...a wlasciwie reprezentujacy Litwe zawodnik, bo Berankis to i tak jest dziecko ameryklanskiego tenisa jak wielu chlopakow w jego wieku. Berankis spory talent, nazywany litewskim Federerem, chociaz to porownanie jest troche dziwaczne, bo gdzie tam Berankisowi ze swoimi warunkomi i nie najwieksza moca do Szwajcara. Niemniej jednka zawodnik o ogromnym talencie do gry z glebi kortu z sukcesami jako junior. Berankis najlepiej czuje sie wlasnie w USA conie dziwi, a ze spotyka zawodnika w miare podobnego pokroku, grajacego calkiem podobnie to wydaje mi sie, ze Berankis prolonguje swoj byt w tym turnieju.
Isner-K.Anderson 2 @1.9
Big Kev ma kilka argumentow, ktore moga przemawiac na jego korzysc. Po pierwsze jest ubieglorocznym triumfatorem. Po drugie gra duzo lepij od poczatku roku niz Isner, ktory jak narazie ten sezon ma najslabszy od 3 lat. I tutaj tez Andersonowi z pewnoscia nie robi sporej roznicy, ze gra w USA, bo Kevin od lat zoanty jest z Amerykanka i ciagle stara sie o obywatelstwo. Oczywiscie doping bedzie dla rodowitego Amerykanina, ale forma Isnera wciaz pozostawia do zyczenia i sklaniam sie raczej ku wygranej Kevina w tym meczu.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Isner J. v Anderson K.
Tie Break w meczu? TAK @ 1,50 (bet365) ✅
Obu panow chyba specjalnie przedstawiac nie trzeba. Wysocy, silni i potrafiacy bardzo konkretnie zaserwowac. Jednak to Kevin jest w mojej opinii mniej drewniany, potrafi duzo lepiej poprowadzic wymiane niz John, wiec jesli chodzi o zwyciezce meczu, To Kevin jest wg mnie faworytem. Jesli pierwszy serwis nie siadzie Johnowi, beda to raczej punkty dla Andersona. Inna sprawa, ze napewno John nie da sie przelamac w dwoch setach, o ile w ogole (vide ich ostatni mecz, dwa tiebreaki w ktorych zwyciestwo odniosl Anderson). Jesli chodzi o forme, ostatnio Kevin spisuje sie znakomicie, w tym roku powinien wskoczyc w rankingu ATP na wyzsze miejsce. Odwrotnie natomiast spisuje sie Isner, w ostatnim czasie duzo meczy przegrywal. Niby sie cos obudzil, ale zwyciestwo z Go-Soeda czy Levine nie robi jakiegos wrazenia, przeciez Isner to jest jeden z najlepszych graczy na swiecie wg rankingu wiec takie mecze to on wygrywac musi.
Czysto statystycznie wyglada to tak, ze w ciagu ostatnich 6 meczy tylko w jednym, ktory byl dawno temu nie doszlo do TB. Prawdopodobienstwo wejscia tego typu jest wieksze niz 1,50 dlatego warto to zagrac.
To taki pewniaczek, ale warto rowniez zagrac jak juz wyzej wspomnialem zwyciezce Andersona @ 1,90 (bet365) ⛔ (wczesniej bylo 2,00).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
E. Roger Vasselin - Ricardas Berankis
Berankis 1,60 Bet-at-home

Ćwierćfinał turnieju w Delray Beach. Na przeciw siebie staną doświadczony Francuz Roger Vasselin oraz młody Litwin Berankis. Ostatnie spotkania zdecydowanie na korzyść młodszego Berankisa - w tym roku 13 wygranych i 2 porażki, z czego jedna z nich z finalistą Australian Open Andym Murray&#39;em. Vasselin natomiast nie gra w ostatnim czasie nic specjalnego, co prawda z 6 ostatnich meczy przegrał tylko jeden, ale przeciwnicy nie byli wymagający praktycznie wcale. Do ćwierćfinału doszedł pokonując bardzo kiepskiego ostatnimi czasy Karlovica oraz Cipolle. Berankis za to w ostatnim meczu stoczył bój z dobrze zapowiadającym się Jackiem Sockiem wygrywając 2:1, a wcześniej z Bjornem Phauem nie tracąc seta. Daje dziś zwycięstwo ambitnego i dobrze prosperującego Litwina, który nie powinien mieć większych problemów z Francuzem bez formy.

W razie owocnego typu proszę o &quot;+dzięki&quot; :smile:
 
P 160

peter42

Użytkownik
Berankis/Donskoy-Blake/Sock 2-6,1-6✅
typ Blake/Sock
kurs 1,45 Tobet


Blake na koniec kariery zostanie wybitnym deblista-może i tak? W ostatnim turnieju w Memphis połaczyl sily z młodym Sockiem i na rozkladzie mieli takie tuzy z debla par jak Mirnyi,Tecau,Nestor czy Sa,przegrali dopiero w finale z Brayanami. James jak na grającego głownie singla ma 6tytułów deblowych wiec jakims laikiem w parze nie jest,Sock w 2011 w parze z Oudin wygrał mixta na Us Open,a to juz coś. Litwin i Rosjanin graja ze soba pierwszy turniej,w pierwszej rundzie ograli gładko Falle i Soede czyli typowy zlepek. Amerykanie ustawia poprzeczke wyzej i mam nadzieje ze dla zmeczonego singlem Berankisa i Donskoya bedzie to poziom nie do przejscia,zawsze tez mozna liczyc na super tb a w nim Blake z Sockiem nie maja sobie rownych.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Acapulco
???? Ferrer D. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10

Spodziewałem się kursów na Rafę w granicach 1,20-1,30, a tutaj mamy powyżej 1,50 i grzech by było tego nie zagrać. Jak gra Ferrer każdy wie, 100% zaangażowanie w mecz, skupienie przy każdej piłce, dobre i szybkie poruszanie się po korcie i systematyczna regularność w przebijaniu porównywalna do kłamstw wypowiadanych przez rząd Donalda Tuska.
Rafael Nadal po ponad półrocznej przerwie od gry w tenisa, powoli wraca na właściwe tory. Od turnieju w Chile z meczu na mecz się coraz bardziej rozkręca i pokonanie Almagro czy Nalbandiana nie sprawiło mu większych kłopotów. Z Ferrerem widzę podobny scenariusz, bo H2H wynosi 5:17 na korzyść &quot;Króla mączki&quot;. Od 2010 roku Nadal wygrał z Ferrerem 9 razy... 9 razy na korcie ziemnym... 9 razy Ferrer nie ugrał ani jednego seta... David Ferrer przez 3 ostatnie lata wygrał ze swoim kolegą z reprezentacji tylko 2 razy, raz w 2011 roku na Australian Open, ale wtedy Nadal był po prostu bardzo chory, zapomniał leków od Goździkowej i nie ugrał w tamtym meczu ani jednego seta. Pod koniec 2011 roku jeszcze raz wygrał Ferrer, ale grali na bardzo mało prestiżowym turnieju zaczynającego sezon tenisowy.
Ferrer to jest taki zawodnik który ostatnio stracił set z Fabio Fogninim, stracił też w finale z Wawrinką, nawet Nalbandian urwał mu set. Jak widać David ma swoje minusy. Vamos Rafa!
Wynik: 0:6 2:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Rafael Nadal zrezygnował z ATP 1000 Indian Wells i Miami
Masz nie aktualne wiadomości....
Hiszpański tenisista Rafael Nadal zdementował informacje prasowe na temat swojej rzekomej absencji w dwóch marcowych turniejach rangi ATP Masters 1000, które odbędą się na twardych kortach w Indian Wells i Miami.
&quot;Mam zamiar pojechać do Indian Wells, to mój priorytet. Jeśli nie będę czuł się dobrze, wtedy trzeba będzie podjąć decyzję. Media nie mogą tego wiedzieć lepiej ode mnie&quot; - powiedział Hiszpan, który uczestniczy w turnieju w meksykańskim Acapulco.
sport.pl
Co do meczu Ferrer triumfuje w tym turnieje od trzech lat i staje przed szansą wygrać tu po raz czwarty z rzędu. Ewidentnie gra mu się znakomicie w Acapulco. W dotychczasowych finalach pokonywał swoich kolegów z reprezentacji. W tym roku ponownie staje naprzeciw niego Hiszpański tenisista - Rafael Nadal, który wraca po kontuzji. Napisałem wraca bo chyba oczywiste jest, że jeszcze nie ma formy, która była przed problemami z kolanem. Ferrer to zawodnik, który gra bardzo dobry tenis i co ważne nie odpuszcza żadnej piłki przez co Nadalowi będzie bardzo cieżko o winnery i będą pojawiać się u niego niewymuszone błędy. Jeśli Almagro miał tyle BP i piłkę setową to tym bardziej Ferrer będzie miał takie okazje, które (w przeciwieństwie do Almagro) raczej wykorzysta.
Ferrer @2,62⛔ Bet365

e. by Aka Shakal Może przesadziłem z tym &quot;tyle BP&quot; ale bardzie chodziło mi o tego jednego BP w pierwszym secie, który dawał piłkę setową. Później już główka u Almagro się posypała i stracił od razu swoje podanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeśli Almagro miał tyle BP
Tyle to znaczy ile? W pierwszym secie cały (Uwaga!) JEDEN BP. W drugim trzy, ale wszystko było w jednym gemie od którego zaczął Nadal 0:40. Całe 4 BP (Foginini miał 12 BP z Ferrerem) na mecz przy 6 Nadala. Z Twojej analizy można odnieść wrażenie, że Nadal zagrał dość słabo z Almagro, ale przecież wygrał w dwóch setach z dwoma przełamaniami. Już nie wspomniałeś o tym, że Ferrer stracił set z Fogninim i Włoch dwa razy go przełamał w drugim secie. A w trzecim secie pierwszy gem zaczął się od trzech BP dla Fabio.
 
midq 677

midq

Użytkownik
zgadzam się z shakalem co do meczu nadala, kurs ponad 1,5 na rafę NA MĄCZCE w meczu z kimkolwiek innym niż djokoviciem jest na pewno do grania, a nawet i z samym serbem bym pewnie zaryzykował. Ferrer jak to Ferrer, na mączce również gra mu się najlepiej no ale gdzie Ferrer a gdzie Nadal. Rafa wraca do optymalnej dyspozycji i myślę, że po wpadce w finale turnieju z Zeballosem za punkt honoru obierze sobie wygraną z rodakiem, który jakby nie patrzeć wyprzedził go ostatnio w rankingu ATP ????
NADAL @ 1,53 PINNACLE✅ 6-0 6-2 :twisted:
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Derlay Beach
Spotkanie: Gulbis - Haas
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
Analiza:

Witam w tym meczu zauwazyłem lekko według mnie za wysoki kurs na Haas&#39;a. Zacznę od tego, że Gulbis jest strasznie nie równy, łatwo go wytrącić z równowagi dobrym przykładem jest mecz z Qurreyem gdzie wpadał w nerwy bił rakietą o ziemie. Suma sumar w tamtym meczu pokazał charakter z 4-0 wyciągnął na 6-6 i wygrał w TB, lecz w dużej mierzem pomógł mu Sam przestając praktycznie grać. Haas bardzo solidny Niemiecki gracz, grający bardzo fajny tenis .
Gulbis ma 3 mecze więcej tu rozegranych, ponieważ przedzierał się przez kwalifkacje gdzie bez problemu ogrywał swoich przeciwników.To może też działać na korzyść Haasa, choć tym bym się nie sugerował. H2H ostatnich 4 lat wynosi 1-1. Chodzi o to jak w głowie sobie to wszystko poukłada Gulbis bo talent ma, ale dość często nie wytrzymuje psychicznie i wtedy przeciwnicy to wykorzystują, dużo bardziej wydaje się być opanowany Haas.
Jeżeli Gulbis dobrze psychicznie wejdzie mecz, może być bardzo zacięty, a jak wejdzie słabo może być szybciutkie 2-0 dla Haasa.

Nie wiem jak to określić, ale napisze jednym słowem ŻENADA!!!!. Przy 4-4 prowadził Haas przy servach Gulbisa 40-15, później przy 5-5 prowadził 40-0
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nadal - Ferrer @ 1 (1.53) Pinnacle ✅
Taki kurs na Rafe z Ferrerem to trzeba brać i się nawet nawet nie zastanawiać. W ich ostatnich spotkaniach kursy 1.10 na Nadala to była norma, podobnie jak normą były gładziutkie zwycięstwa bardziej utytułowanego Hiszpana w stosunku 2:0. Ferrer nie ma argumentów aby wygrywać z Nadalem, regularność być może mają zbliżoną, ale jednak jeśli chodzi o grę ofensywną to Rafito zjada go na śniadanie.
Djokovic (-4.5) - Berdych @ 1 (1.76) Pinnacle ✅
Wczorajszy mecz z DelPo nauczył mnie, że stawianie na kogokolwiek przeciwko Novakowi mija się z celem. Mimo, że handi na Argentyńczyka weszło to więcej było w tym przypadku niż dobrego typu. Serb ma tak uderzająco dobre returny, że łamanie rywali to dla niego jak zabawa. Berdych wczoraj nie pokazał nic, Federer miał mecz wyłożony na tacy ale nie wytrzymał. Dla Czecha to drugi turniej z rzędu w którym dochodzi do finału i wyraźnie już wysiada, gra bardzo przeciętnie. Novak powinien go dziś ostro poobijać.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Federer wygral wszystkie 4 pojedynki z Raonicem wiec cała twoja analiza na temat tego meczu bierze w łeb :]
Moim zdaniem jesli Delpotro zagra na wysokim % 1 serwu to ma szanse powalczyc o tb gdzie nie wykluczone jest urwanie seta przez Argentynczyka.
No widać że JEDNAK miałem rację ... Raonic w każym meczu z Fedexem urywał mu seta, więc za każdym razem Fedex się meczył, tak jak wczoraj z Berdychem, więc może najpierw się zastanów a później wypisuj oskarżenia ...
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Absolutnie podbijam typ na Nadala. Oscyluje on w okolicach 1.50, naprawdę warto to pobrać. Ferrer tutaj nie bez kłopotów, początek z Lorenzim taki sobe, wczoraj długimi fragmentami Fognini solidnie ganiał Davida po korcie.
W &quot;normalnych&quot; okolicznościach tak jak piszecie kurs na Rafe pewnie oscylowałby w granicach 1.10, tutaj jest jednak mała wątpliwość w związku
z przerwą Nadala. Na pewno po powrocie nie mierzył się jeszcze z tej klasy rywalem co Ferrer, niemniej to samo można było napisać przed meczem z Almagro. Rafa tutaj w Acapulco gra o wiele lepiej, seta jeszcze nie stracił, gra o wiele agresywniej, widać że łapie powoli swój rytm. Nawet jeśli to nie jest jeszcze sto procent, to na Ferrera moim zdaniem powinno tutaj wystarczyć.

Nadal
1.48 Unibet
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic(-4,5)-Berdych 1 @1.75
Zwyciezca moze byc wlasciwie tylko jeden. Djokovic regularnie wygrywa ten turniej, a takze trenuje w Dubaju przed sezonem, co oczywiscie rok w rok przeklada sie na tirumfy Serba w tej imprezie. Trzeba ryzkowac handicap w takim razie, bo jakie sa kursy na zwykly triumf Serba chyba widac.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
David Ferrer - Rafael Nadal 1-szy set: 2
1,55 - Betsson
✅
David w dwóch ostatnich meczach miał w początkowej fazach problem z wejściem na właściwy poziom podania. Lorenzi go nawet przełamał, z Fogninim też były jakieś breakpointy. Pytanie - czy to tylko skutek braku należytej koncentracji na &quot;słabeuszy&quot;?
Jeżeli nie, to Rafa będzie bezwzględny i dowiezie przewagę do końca seta. Jeżeli tak, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie w wygraniu 1 seta przez Nadala, który wchodzi w mecz bardzo skoncentrowany i z miejsca agresywnie wsiada na rywala. Dodam, że progresja siły gry młodszego z Hiszpanów przejawia się w wyraźnie większej dokładności i skuteczności pojedynczych zagrań. Szczególnie dobrze wyglądają forehandowe kontry po linii.
Oczywiście także popieram typ na zwycięstwo Nadala w całym meczu. David Ferrer v Rafael Nadal : 2 za 1,50 w Bet365 ✅

Tak to sobie mniej więcej wyobrażałem ... no może nie aż tak ????
......................................................................................................
S.Bolelli / F.Fognini - L.Kubot / D.Marrero : 1
1,70 - Betsson
⛔
Włosi stanowią dobry, solidny debel szeroko rozumianej czołówki światowej. Widać, że odpowiada im gra na mączce (i nie tylko), co przejawia się bardzo dobrymi dobrymi tegrocznymi wynikami. Półfinału AO (porażka 1:2 z Bryanami), 3:1 z parą Cilic/Dodig w PD i ostatnio wygranej w Buenos Aires nie osiąga się przypadkowo. Obaj mają już z głowy singla, więc cała para powinna pójść w grę podwójną.
Eeee ... Dobrze mówią, by nie łazić w niepewny teren
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Z tym Nadalem po 1,5 bym nie szalał. Kto oglądał dziś rano mecz z Almagro widział, że przy trochę większym % wygranych winnerów Almagro mógł ugrać co najmniej seta, jeśli nie cały mecz. Nawet kursy w drugim secie oscylowały w granicach 5, a takie przecież były przed meczem. Ja pobrałem na otwarciu Ferrera, a teraz widzę, że był to błąd, bo ludzie grają ostro Nadala i kursy na Davida rosną ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom