>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad, Hamburg - 24.07-30.07.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 24.07.2017 - 30.07.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,499,940
Oficjalna strona turnieju: https://german-open-hamburg.de/en/
Lista startowa: https://german-open-hamburg.de/en/tournament/players-field/
Drabinka: https://german-open-hamburg.de/app/uploads/mds-2017.pdf
Plan gier: https://german-open-hamburg.de/en/tournament/scores-draws/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-hamburg/



Miejsce: Atlanta, USA
Data rozgrywania: 24.07.2017 - 30.07.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $642,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.bbtatlantaopen.com/
Lista startowa: http://www.bbtatlantaopen.com/players/2017_players/?intloc=headernav
Drabinka: http://www.bbtatlantaopen.com/draws/
Plan gier: http://www.bbtatlantaopen.com/daily_schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-atlanta/



Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 24.07.2017 - 30.07.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.swissopengstaad.ch/
Lista startowa: http://www.swissopengstaad.ch/
Drabinka: http://www.swissopengstaad.ch/
Plan gier: http://www.protennislive.com/lshd/main.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/atp-gstaad/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ante Pavic ₋ Dennis Novikov - Zakłady na mecz
Ante Pavic @ 3.25 WH | 3/10j
⛔

Argumentów sportowych próżno tutaj szukać. Gram pod spadki, bo u większości bukmacherów kurs już sporo poleciał. Szczególnym wyznacznikiem jest Pinnacle, gdzie mamy w tym momencie na to zdarzenie tylko 2,89. Pobieram 3,25 w WH, warte uwagi jest też 3,20 w Unibecie, czy 888sport.

Novikov wczoraj rozgrywał ćwierćfinał w Newport na trawie. Po tym spotkaniu musiał przemierzyć około 350km do Atlanty. Na to wszystko miał około 24 godzin, podejrzewam, że tej klasy zawodnik podróżował samochodem, czyli w podróży spędził przynajmniej 4 godziny. Do tego dochodzi zmiana nawierzchni, z trawy na hard.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Z jutrzejszych meczów 1 rundy na pewno rzucił mi się w oczy dobry kurs na Simona.
Pewnie ktoś puknie się w głowę czytając to, ale do cholery jasnej, gość musi coś zacząć kulać punktów i kasy bo w tym roku to cienkooo to wygląda. turniej już wyższej rangi bo 500 tka to powinien trochę też być zmotywowany no i jego nawierzchnia. Marterer to nie jest gość, którego nawet w kiepskiej formie nie można pokonać. Ani razu kwali nie przeszedł do tego turnieju w poprzednich latach. Sądzę, że Simon wygra ten mecz.
Następny kurs mniejszy, ale też do gry to Struff. Gość naprawdę nieźle zagrał ostatnio w Szwecji tuż po przestawieniu się z trawy z Kuznetsovem. Wiadomo, porażka to porażka, ale umówmy się: na Donskoja to powinno starczyć (to co pokazał w Szwecji spokojnie starczy na Donskoja) - a właśnie dla niego to będzie pierwszy mecz na ziemi od dawna. Ogólnie Donskoj żenujący jest na ziemi. 1 wygrana w tym roku. To jest żenua. Moim zdaniem Struff sie zepnie, bo mecz na głównym korcie i go ogra 2:0.
I jeszcze jeden ciekawy kurs rzucił mi się w oczy to Tunezyjczyk Jaziri.
Dla mnie Opelka to najbardziej przeszacowany przez buki zawodnik. Nie wiem z jakiej racji dają na niego 1.78 a na Tunezyjczyka 1.99? Tym bardziej, że pierwszy mecz Opela po zmienie nawierzchni, a Jaziri już 4 spotkania rozegrane. Widziałem Opelkę ostatnio w Newport z Lacko i oczywiście - pierwszy serwis osłabł i już nie było gry.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
24.07.2017, 17:00, Atlanta, 1. round, hard
Gojowczyk Peter (+1,5) - Pella Guido @ 1.37 sts ✅
Gojowczyk(131) to gracz twardych nawierzchni. W tym roku bilans 10/5. Dobrze pokazał się na trawie. Ostatnio w Newport ograł Karlovica(25) i Kravchuka (126).Mam wrażenie,że jest w dobrej dyspozycji.
Pella(94) preferuje ceglane korty. Bardzo dobry sezon na clayu.Na trawie nie wystąpił i plątał się po europejskoch chalengerach,gdzie też ostatnio odpadał w R1 z Otte(151),Fucsovics(99).Na tym etapie sezonu i na tak szybkiej nawierzchni stawiam na conajmniej jednego seta Gojowczyka
24.07.2017, 12:30, Hamburg, 1. round, clay ⛔
Cecchinato M (+1,5) - Mayer F. @ 1.37 sts
Florek(102) w tym sezonie fatalny bilans 7/15. Ostatnio pokazał się z dobrej strony na jego ulubionej trawie,jednak teraz już wracamy na mączkę. A tutaj jego gra wygląda bardzo przeciętnie 4/7.
Marco(105) gra głównie na clayu i to gra dużo. Jego bilans w tym sezonie to 46/17. Hamburg to turniej ze sporą pulą i mam wrażenie,że młody Włoch będzie chciał się tutaj pokazać. Ma spore szanse na zwycięstwo a już na pewno na ugranie seta
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Paire - Tursunov under 18,5 @1,96 ✅ Uni
Dima dzika karta, w ostatnich sezonach praktycznie nie grał na mączce. Zresztą to nigdy nie była jego ulubiona nawierzchnia, bilans z całej kariery 50/65. W tym sezonie dwa występy i dwie gładkie przegrane w szlemach ze Stepankiem i Fogninim. Szkoda, że Rusek nie gra z jakimś solidnym ziemniakiem, który zagrałby na sto procent, miałbym większość pewność. Wiadomo jak to jest z Paire, potencjał duży, umiejętnościami przewyższa większość tenisistów, jednak mentalna strona to największy minus brodatego dżentelmena z Francji. Mimo wszystko Tursunov nie ma czym zagrozić w grze Paire, jego tenis jest dosyć przewidywalny, mocny serwis i forhend, nie ma zmiany tempa, zbytniej rotacji. Francuz może grać drop shotami, akurat poruszanie po korcie to nie jest domena Tursunova.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Muller/Nys-Gonzalez/Lipsky 0-2
Gonzalez/Lipsky 1.87 Unibet✅✅✅ IZZI

Trochę zaskakujące kursy, ale nie ma co narzekać, tylko trzeba z tego skorzystać. Gonzalez z Wiewiórem masa wspólnych meczów, bo prawie 150. Bilans jakiś rewelacyjny nie jest, ale 83/61 wygląda solidnie. Tak samo nie powalają swoimi statystykami na hardzie w tym roku, ale ogólnie obaj są na plusie i można powiedzieć, że lubią ten typ nawierzchni. Nys kosmiczne 95/29 i 32/2 z poprzedniego roku na betonie. Nie można jednak dać się zmylić. Absolutna większość tych wyników to spotkania w futuresach. Francuz pokazywał się już w tym roku, dało się go m.in. zobaczyć na Mastersie w Monte Carlo, gdzie w parze z Arneondo wykręcili półfinał, ale kto oglądał ich mecze widział, że tam wszystko nie było rozegrane w sportowy sposób. Na podstawie tego dalej uważam, że Nys nie jest jakimś wielkim deblistą. To gość, który może dać sobie radę w challkach, ale na ATP powinien wypadać już blado. Tutaj za partnera będzie miał Mullera. Gilles ujemny bilans deblowy, ale to skutek tego, że stawia mocno na singla i wychodzi mu to świetnie. Predyspozycje do gry podwójnej ma ogromne. Lewa ręka, mocny serwis, niezły volley. W ważnych momentach Luksemburczykowi może jednak brakować ogrania. Ma na swoim koncie 20 rozegranych spotkań w tym sezonie, gdzie każdy z pozostałej trójki ma ponad 40 meczów w 2017. Podsumowując, za Wiewiórami moim zdaniem przemawia zgranie, jak i ogranie między liniami deblowymi. Do tego Santiago przejawiał w ostatnich tygodniach niezłą formę, gdzie m.in. doszedł do finału RG. Lipsky słabiej, ale na amerykańskim hardzie zawsze prezentował się co najmniej przyzwoicie. Wiadomo, ze dopiero powracamy na beton, ale w obliczu wszystkich wymienionych argumentów uważam, że przy wyrównanych kursach warto pójść w stronę bardziej zgranej pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tnf 253

tnf

Użytkownik
Witam. Pozwolę sobie wtrącić swoją mini analizę do tego meczu ???? Otóż jak wiemy wszyscy to kursy rządzą się swoimi prawami i jak widzę w tej parze wyrównane kursy i biorąc pod uwagę, że Muller/Nys nie zagrali ze sobą wspólnego meczu gdy ich przeciwnicy mają tych spotkań 144 to nie pozostaje nic innego jak zagrać na parę Muller/Nys. Nie wierzę po prostu w taki prezent od buków.
Muller/Nys @2,16 sbobet
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam. Pozwolę sobie wtrącić swoją mini analizę do tego meczu ???? Otóż jak wiemy wszyscy to kursy rządzą się swoimi prawami i jak widzę w tej parze wyrównane kursy i biorąc pod uwagę, że Muller/Nys nie zagrali ze sobą wspólnego meczu gdy ich przeciwnicy mają tych spotkań 144 to nie pozostaje nic innego jak zagrać na parę Muller/Nys. Nie wierzę po prostu w taki prezent od buków.

Muller/Nys @2,16 sbobet
Gdzie tutaj jest jakiś rzeczowy argument? Nie chcę od razu usuwać Twojego postu, bo co poniektórzy mogą potraktować to jako dziwną zagrywkę z mojej strony, skoro podajesz kontr typ. Jednak jeżeli coś się poleca, to trzeba to sensownie uzasadnić, a u Ciebie tego kompletnie brakuje.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Czy ktoś może mi powiedzieć co się odwaliło w meczu Chunga?
Miałem naprawdę fajne 4 zdarzenia na kuponie z fajnym ako i sporo do wygrania. Kończył kupon właśnie Chung. Pierwszego seta wygrał i zasnąłem. Teraz wstaje. Patrzę 1:2?!?!?
A jego rywal robił w 1 secie takie błędy, że głowa mała. Jak w ITFach. Co tam się odwaliło?!?
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Czy ktoś może mi powiedzieć co się odwaliło w meczu Chunga?
Miałem naprawdę fajne 4 zdarzenia na kuponie z fajnym ako i sporo do wygrania. Kończył kupon właśnie Chung. Pierwszego seta wygrał i zasnąłem. Teraz wstaje. Patrzę 1:2?!?!?
A jego rywal robił w 1 secie takie błędy, że głowa mała. Jak w ITFach. Co tam się odwaliło?!?
Witaj w klubie
Też mi kończył i tylko na nim poplynalem aż nie mogłem usnąć, w dodatku późno zaczęli więc nocka z głowy.
Wyglądało to tak jakby po wygraniu 1 seta chungowi już było wszystko jedno.slabe to bo to już 2 taki dziwny mecz u mnie w ciągu 2 dni.brak chęci skończenia w kilku meczowych andreozziego w Poznaniu też dziwnie wyglądał, bardzo dziwnie
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witaj w klubie
Też mi kończył i tylko na nim poplynalem aż nie mogłem usnąć, w dodatku późno zaczęli więc nocka z głowy.
Wyglądało to tak jakby po wygraniu 1 seta chungowi już było wszystko jedno.slabe to bo to już 2 taki dziwny mecz u mnie w ciągu 2 dni.brak chęci skończenia w kilku meczowych andreozziego w Poznaniu też dziwnie wyglądał, bardzo dziwnie
Argentyńczykowi to jeszcze można wybaczyć, bo sporo się nagrał w deblu i singlu w Poznaniu. Mógł być już zmęczony psychicznie i fizycznie. Natomiast co do Chunga to w życiu bym się nie spodziewał po 1 secie, że ten mecz przegra. I koleś jest wysoko w rankingu chyba to jest maxi ranking.

Swoją drogą może dzisiaj właśnie chung przegra w deblu skoro odpuścił tak 2 i 3 seta w singlu?
A po drugiej stronie na pewno będą mieli graczy zmotywowanych bo braci Sock. Co prawda tylko Jack jest pro, ale może to starczy na Chunga i Nedunchezhiyana?
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Kicker @ 2.00 WH - Haas przegrał kilka meczy z rzędu i jest za stary na bieganie po ceglanej mączce. Kicker solidny ziemniak. Jak przetrwa natarcie Niemca to powinien go zamęczyć. ✅
Olivo @ 3.50 Bet365 - bo Argentyńczyk to solidny gracz na ziemi i zwykle najlepsze mecze ma w pierwszej rundzie vide Tsonga na RG, ponadto musi ciułać punkt by podbić ranking do pierwszej setki; Haase jest w trybie wakacyjnym
Vesely @ 2.40 Bf - spodziewam się, że Czech zanudzi i wyprowadzi z równowagi Verdasco, który zacznie sypać UE seriami. Jiri edukację tenisową pobierał w Niemczech wiec powinien radzić sobie dobrze.
Laaksonen @ 2.25 Bet365 - własna publiczność H2h 1:0 na korzyśc Szwajcara, Belucci pięc porażek z rzędu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kuznetsov A. - Cuevas P.

Typ z mocnym kursem na dzisiaj to dla mnie Pablo Cuevas.
W zeszłym roku finał w Hamburgu, wcześniej ćwierćfinał z Nadalem. Gość lubi w Hamburgu grać i co najważniejsze chce grać, a nie jak ostatnio w Szwecji z Laaksonen, gdzie nie oszukujmy się, odpuścił meczyk. Ale to był turniej rangi jednak niższej, bo 250 tka. Teraz większy prestiż i większe pieniądze. No i obsada turnieju lepsza. Dla typowych ziemniaków to ostatni poważniejszy turniej w tym roku i nie sądzę, że ktoś tutaj odpuści. Np. Wczoraj było widać, jak bardzo zależało Simonowi. Kuznetsov fajnie zagrał ze Szwarcmanem ostatnio, ale już w kolejnym meczu z Dolgo nie za bardzo miał co do powiedzenia. Sądzę, że postawi trudne warunki do gry doświadczonemu Urusowi, ale to finalista z zeszłego roku wyjdzie zwycięsko z tego boju. No właśnie propo kursu i finalisty - taki kurs trzeba brać po prostu i tyle.

Cuevas, Pablo @1.72




Ramos-Vinolas A. - Mayer L.

Dodaje do tego Ramosa-Vinolasa. Gość rozstawiony z jedynką. Wydaje mi się, że w Szwecji też nie grał na sto pro. Bardziej potraktował to jako przetarcie przed poważniejszym turniejem w Hamburgu. H2H też wygląda korzystanie dla Hiszpana. Mayer co prawda zwycięzca tego turnieju, ale było to 3 lata temu. W zeszłym roku porażka 2:0 w 1 rundzie z Robertem, także no szanujmy się ???? A po za tym w tym roku nawet nikogo znaczącego na mączce Argentynczyk nie pokonał. Myślę, że Ramos-Vinolas się zepnie już na ten mecz i go wygra.

Ramos-Vinolas, Albert @1.37
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Spadł nieco kurs na Chiudinelliego - gospodarza (z 5.5 na 4.85 w fortunie). Może coś w tym jest, bo myślałem o tym meczu. Wiadomo, że Szwajcar jest już praktycznie na emeryturze, ale czy Lorenzi, mając za sobą finał w Umag, a przed sobą turniej w Kitzbuhel gdzie broni tytułu i patrząc na jego wiek (35 lat) nie będzie chciał przejść obok meczu?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Atlanta (USA), twarda
Godzina: 22:30
Spotkanie: Dudi Sela - Konstantin Kravczuk
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na tenisowym turnieju w Atlancie. Bardzo fajny kurs na Selę w 1xbet, bo aż 1,55 co dla mnie jest bardzo dużą promocją. Zawodnik izraelski jest zdecydowanie lepszym tenisistą od swego rywala. Sela po Wimbledonie, gdzie ograł Granollersa i Isnera a przegrał z Dimitrovem nie brał udziału w żadnym turnieju robiąc sobie mały odpoczynek. Wraca teraz tym turniejem w Atlancie i na początek zagra z rosyjskim tenisistą Kravczukiem. Jak najbardziej faworytem tego spotkania jest Dudi, który po prostu ma większe umiejętności od swego rywala. Sela w ostatnich 2 miesiącach był w dużo lepszej dyspozycji niż Konstantin, który szybko odpadał z kolejnych turniejów. Myślę, że odpoczynek zawodnikowi z Izraela wyszedł tylko na dobre i teraz wraca z mocno naładowanymi akumulatorami turniejem w Atlancie, gdzie te korty zna i lubi tutaj grać. Wprawdzie w tamtym roku Sela tutaj nie wystąpił ale w 2015 roku doszedł tutaj do ćwierćfinału ogrywając po drodze Fisha i Beckera a przegrał z Kudlą, w 2014 roku doszedł tutaj do finału wygrywając po drodze z mocnymi Amerykanami Youngiem i Querreyem a następnie w ćwierćfinale ograł też mocnego na hardzie Kanadyjczyka Pospisila i w półfinale pokonał Niemca Beckera, zatrzymał go dopiero w finale Amerykanin Isner, który wygrywał ten turniej 3 razy z rzędu w 2013, 2014 i 2015 roku. Dla Kravczuka będzie to debiut w Atlancie i ogólnie zawodnik ten na amerykańskich kortach twardych rzadko kiedy się pojawia a jak już się zdecyduje, to przeważnie szybko odpada zaraz po pierwszym swoim spotkaniu. Pod tym względem Sela jest dużo bardziej doświadczonym graczem i myślę, że na amerykańskim hardzie ma dużo wyższe umiejętności od swego rywala. Obaj panowie spotykali się ze sobą do tej pory 5 razy na korcie i stan tej rywalizacji to 3-2 dla Seli. Wszystkie spotkania miały miejsce własnie na nawierzchni twardej.

Na kortach w Stanach Zjednoczonych w Atlancie dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Sela, który myślę, że będzie się dużo lepiej czuł od Konstantina. On tutaj w przeszłości dochodził do finału ogrywając po drodze bardzo mocnych rywali. Dzisiaj myślę, że pójdzie mu dość łatwo i bez większych problemów odprawi Rosjanina.
✅ 2-0 (7-5 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
TODAY, 23:00, Atlanta, round of 16, hard
Chung H / Nedunchezhiyan J - Sock E / Sock J @ 2.35 expekt ⛔ przeszacowane
Co tu dużo pisać.Grzech by nie zagrać po takim kursie na braci Sock. Grają przed własną publiką w Atlancie. Jack wyśmienity deblista i ramie w ramie z bratem mogą tutaj zagrać dobre spotkanie,tym bardziej na tle przeciwników. Chung to żaden deblista,a i w singlu na tym turnieju odpadł w R1 z Paulem. Indyjczyk też ostatnio słabiutko i głównie turnieje w Azji. Widzę spore szanse dla pary gospodarzy. Jest niestety spora szasa na krecz
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Gstad
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lorenzi - Chiudinelli⛔7-6 6-3
Typ: Chiudinelli
Kurs: 5.14
Bukmacher: : Pinnacle
Moim zdaniem mecz turnieju ATP na kortach ziemnych w Gstad warty uwagi. Mecz mial być rozegrany wczoraj jednak deszcz przeszkodził. Spotykają się reprezentant gospodarzy Chiudinelli 314 w rankingu oraz 36 Lorenzi. Włoch po 30 osiąga najlepsze wyniki w karierze szczególnie na kortach ziemnych natomiast Szwajcar preferuje raczej szybkie nawierzchnie. Bukmacherzy faworyzują Wlocha jednak bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Chiudinellego ostatni mecz wygrany w 2010 roku. Jeden mecz rozegrali na nawierzchni ziemnej rok temu i wygrał Lorenzi po pieciu setach. Jednak nie w statystykach i umiejętnościach jest pies pogrzebany. Lorenzi w niedzielę grał w finale w chorwackim Umag z Rublewem natomiast za tydzień broni punktów w Kitzbuhel gdzie wygrał przed rokiem więc wnioski nasuwają się same ten mecz i turniej powinien odpuścić i jechać do Austrii. Moim zdaniem możliwy krecz dlatego lepiej szukać buka gdzie wygrana rozliczają po jedne piłce. Oczywiście ze stawka nie szalejemy , ale przedstawiony scenariusz bardzo prawdopodobny.
Nieudane podejście jutro również stawiam na porażkę Włocha.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Włodek zaufałem Ci, faktycznie chyba strasznie mulą w tym GSTAAD, co chwile leje, ciekawe bo turniej w Kitzbuhel zaczyna się w piątek według rozkładu. Co by było np. gdyby Lorenzi tu grał powiedzmy do półfinału a tam miał mecz ???? ? pytam znawców. Kursy lecą wszędzie, myślę, że warto spróbować.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Gstad
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lorenzi - Chiudinelli
Typ: Chiudinelli
Kurs: 5.14
Bukmacher: : Pinnacle
Moim zdaniem mecz turnieju ATP na kortach ziemnych w Gstad warty uwagi. Mecz mial być rozegrany wczoraj jednak deszcz przeszkodził. Spotykają się reprezentant gospodarzy Chiudinelli 314 w rankingu oraz 36 Lorenzi. Włoch po 30 osiąga najlepsze wyniki w karierze szczególnie na kortach ziemnych natomiast Szwajcar preferuje raczej szybkie nawierzchnie. Bukmacherzy faworyzują Wlocha jednak bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Chiudinellego ostatni mecz wygrany w 2010 roku. Jeden mecz rozegrali na nawierzchni ziemnej rok temu i wygrał Lorenzi po pieciu setach. Jednak nie w statystykach i umiejętnościach jest pies pogrzebany. Lorenzi w niedzielę grał w finale w chorwackim Umag z Rublewem natomiast za tydzień broni punktów w Kitzbuhel gdzie wygrał przed rokiem więc wnioski nasuwają się same ten mecz i turniej powinien odpuścić i jechać do Austrii. Moim zdaniem możliwy krecz dlatego lepiej szukać buka gdzie wygrana rozliczają po jedne piłce. Oczywiście ze stawka nie szalejemy , ale przedstawiony scenariusz bardzo prawdopodobny.
Jaki krecz, jakie punkty w Kitzbel ! Też zastanawiam się nad zagraniem Szwajcara, lecz on nie potrafi grac na cegle (rocznie jeden mecz) a jego ostatnie wyniki na trawie to jakaś parodia
Za to za porażką Lorenziego przemawia jedynie to że to handlarz czystej wody (odpuszcza mecze w konkretnym celu) i nie bez powodu kurs zbity z 8.00 do 5.00. Jakby co Włoch ma &quot;alibi tenisowe&quot;. Niby jest po ciężkim turnieju gdzie doszedł do finału i walczył z urazami. Post edytuje za chwilę bo myślę nad dzisiejszymi spotkaniami
Lorenzi jak ma dziś przegrać to dokończy mecz w wiadomym celu ;) . Tyle że on ładnie grał na returnie itp w poprzednim turniej, więc baaaardzo musi chcieć dziś przegrać.

Decyzja

Chiudinelli wygra 2:0 w setach vs Lorenzi @ 8.95 Pinnacle Sports
Jeden podstawowy argument: prawdopodoby tank Lorenziego (celowa wtopa..)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom