>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Australian Open (14.01.2024 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
CAZAUX - HURKACZ
CAZAUX / +35.5
@ 4.35 Fortuna


Nie siedzę w tenisie , jedynie sporadycznie oglądam niektóre mecze przy okazji turniejów Wielkiego Szlema natomiast bez większego zahamowania wejdę w powyższą opcję. Młody Francuz zajmujący 122 miejsce w rankingu ATP jest na razie dużą niespodzianką in plus . W drugiej rundzie pokonał faworyzowanego Duńczyka Rune w niezłym stylu 3:1 , w trzeciej ograł Holendra Griekspoora 3:0. To świadczy o niezłej dyspozycji , na pewno też nabrał Francuz w związku z tym większej pewności siebie.

Nasz zawodnik na razie planowo choć w drugim meczu turnieju musiał rozegrać 5-cio setowym mecz z młodym Czechem Mensikiem , by dzisiejszej nocy pokonać innego Francuza Huberta 3:1. Ile razy oglądam Hurkacza nie sposób odnieść wrażenia że Hubert bardziej mobilizuje się i lepiej gra z rywalami z czołówki rankingu , a spotkania z zawodnikami mniej znanymi , będącymi dużo dalej w rankingu traktuje trochę ulgowo co czasami sprawia mu kłopoty. Sądzę że podobnie może być i tym razem, aczkolwiek na pewno jest Polak świadom tego że dzisiejszy przeciwnik prezentuje niezły tenis i nie można go lekceważyć. Myślę jednak że rozpędzony Francuz może wznieść się na wyżyny i sprawić kolejną niespodziankę.

Podsumowując , nie wchodzę w jakieś zawiłości taktyczne związane z tym spotkaniem bo się na tym nie znam , zagram na Cazaux głównie z racji ciekawego kursu. Myślę że będziemy świadkami wyrównanego spotkania co powinno gwarantować 4 a może i 5 setów. Over 35.5 gema raczej w tym spotkaniu pęknie.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Thomson/Purcell-Zielinski/Nys

Widze tu win duetu Aussie. Australijczycy nie tylko bedą chcieli wygrać ten mecz, ale myślą o czymś więcej. Całkiem dobre gry grali tu singlowe, a i umiejętności deblowych nie
można im odmówić. Te same duet zagrały tutaj rok temu w 2 rundzie i Assie przegrali po tie breaku 3 seta. Bedzie chęć rewanżu. a ze para Zieliński/Nys znacznie obniżyła loty
to zadanie wydaje sie ciut łatwiejsze. Nie ma juz chyba chemii w tym duecie POL/MON, poprzedni sezon bardzo rozczarowujący.
Oglądałem ich tu pierwszy mecz i Janek był dość skwaszony po niektórych zagraniach Nysa. Z tej pary juz chyba nic nie będzie.


Ruud-Norrie

Norweg ogrywa Anglika bezlitosnie, czy to hala czy otwarty hard. Nie widze tu niczego, aby teraz było inaczej.
Czym ma tu Anglik straszyc Ruuda? Serwisem Nie, Regularnością Nie, Siła uderzeń Nie, Doświdczeniem Nie, Fizycznością Nie, Agresywnościa.....o moze ciągłe wypady do siatki, ale nie sądze.
Jakos super formy u Anglika i zjazdu u Norwega też nie widać. Jeśli tylko Ruud sie rano nie dowie o chorobie babci, lub że mu zdechL ulubiony pies, to weżmoe to na
mniejszym lub większym luzie.

AKO- @ 2,26
Chcialem tylko skomentowac pare Zielinski/Nys. W nocy pokazali sie z pieknej strony, Twoj typ mial sens, ale byli nie do ruszenia. W ogole, ze para Australijska wygrala TB w drugim to byl jakis cud.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rublev vs. De Minaur
Spotkanie o ćwierćfinał w Melbourne czyli o fazę, której nigdy nie przebrnął Andrey Rublev, lecz dziś zajmijmy się IV rundą, bo mecz zapowiada się znakomicie i dobrze, że organizatorzy ustawili go na sam koniec dnia, który będzie można w Polsce na spokojnie obejrzeć. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj 3-0 dla żadnej ze stron, bo będę lekko zawiedziony. Obaj sezon zaczęli znakomicie, bo Minaur po lekkim falstarcie z Norrie'm później wypadał bardzo dobrze lub znakomicie, a Rublev wygrał turniej w Hongkongu. Obaj też znają się bardzo dobrze, bo grali pięciokrotnie i trzy razy lepszy był Australijczyk. Dziś jednak faworytem bukmacherów jest Rosjanin, lecz nie chce mi się wierzyć, że wygra tak gładko jak choćby z niemobilnym Kordą. Alex jest jego przeciwieństwem, ponieważ rusza się po korcie najlepiej w całym tourze i jest zdecydowanie najszybszy. Głęboka defensywa to jego konik, ale na pewne rezerwy w ofensywie i na serwisie, choć jak na jego warunki robi to nieźle. Swoistym przeciwieństwem gospodarza jest Rublev, który gra jednowymiarowy tenis i da się go przewidzieć, dlatego pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i raczej tego nie zrobi. Minaur jednak może mu pod pewnym kątem pasować, bo jednak gra nieco wolniejszą piłkę, więc będzie miał czas by ustawić się do forhendu i narzucać presję. Na pewno de Minaur będzie przez większość czasu w defensywie i pytanie jak często będzie się mylić Andrey jak piłka będzie dość często wracać. Do tego kibice dodadzą swoje pięć groszy i będą chcieli podnieść ciśnienie faworytowi, na którym będzie dość spora presja. Pewnie nie raz będzie oglądać Rubleva rzucającego rakietą i mecz musiałby mu się znakomicie ułożyć, by zachował pełen spokój. Dużym zawodem będzie dla mnie scenariusz, w którym Rublev wygrywa do zera, wręcz nie chce mi się w to wierzyć po tym co oglądałem w wykonaniu kangura w tym roku, bo nawet w tym przegranym spotkaniu z Brytyjczykiem na start sezonu wyglądał dobrze. Podsumowując mamy do czynienia z dwóch całkiem innymi stylami, a historia mówi, że raczej powinniśmy się spodziewać dość równego meczu, a tylko raz zagrali mecz, w którym przegrany miał zero setów na koncie. Myślę, że jednak kwestie mentalne w takim zestawieniu będą kluczowe i jeśli Rublev pod tym względem podoła to może wygrać ten mecz, a jeśli nie, to otworzy się spora szansa dla pupila miejscowych. Wydaje się, że over setowy to rozsądny kierunek w tym meczu.

👉 powyżej 3,5 setów @1,55 ✅

Typ bez analizy:
👉 Zhang/Machac +4,5 gemów (ha) @1,72 (vs. Ram/Salisbury) betclic ✅

❗UWAGA: powyższy typ znajdziesz w zakładce Tenis 👉 Tenis by Dawid 🇵🇱

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1738
jaroslav_ 349K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Taylor Fritz - Stefanos Tsitsipas
powyżej 3.5 setów w meczu @ 1.46

Mecz pomiędzy Taylorem Fritzem a Stefanosem Tsitsipasem zapowiada się na zacięte starcie, które moim zdaniem może się rozciągnąć na więcej niż trzy sety. Obaj zawodnicy prezentują podobny styl gry, charakteryzujący się mocnymi serwisami, potężnymi uderzeniami z obu flank oraz dobrą mobilnością. Zarówno Fritz jaki i Tsitsipas nie mieli wymagającej drabinki do tej pory, oddając łącznie 3 sety każdy - liczę zatem, że na dzisiejsze spotkanie są w pełni wypoczęci i zmotywowani.

Obiecuje to emocjonujące widowisko, z dużą ilością wymian na najwyższym poziomie. Kluczowe będą tutaj serwisy, a także zdolności returnowe obu zawodników. Zważywszy na podobieństwo stylów obu graczy, można się spodziewać, że o setach będą decydowały detale tj. przełamania czy wygrane TB. Nie widzę tutaj możliwości dominacji jego zawodnika, zatem skłaniam się ku temu, że mecz potrwa dłużej niż trzy sety.

Alex de Minaur - Andrey Rublev
powyżej 3.5 setów w meczu @ 1.50

Starcie między Alexem de Minaurem a Andreyem Rublevem obiecuje podobnie zaciętą rywalizację, która również może przekroczyć trzy sety. De Minaur prezentuje dobrą formę w turnieju, zwłaszcza po wyeliminowaniu Milosa Raonica. Ostatni mecz Rubleva przeciwko Kordzie również napawa optymizmem i potwierdza to, że jest on w dobrej formie na tym turnieju.

Teoretycznie równorzędne umiejętności obu graczy powinny sprawić, że zobaczymy tutaj zacięty pojedynek, który potrwa więcej niż 3 sety. Na 5 spotkań pomiędzy zawodnikami, tylko raz padł wynik "do zera" dla De Minaur w zeszłym roku. Liczę tutaj na wyrównany mecz, z możliwością decydującego zwycięstwa de Minaura.

AKO @ 2.19
TOTALbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2415
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Alcaraz - Kecmanovic
Typ : C.Alcaraz poniżej 18,5 gemów.
Kurs : 2.25
Bukmacher: superbet

Chciałem pograć dw 3:0 Alcaraz, ale kurs to około 1,45 więc uznałem, że pójdę krok dalej i spróbuję takiego wariantu. Kecmanovic wyrównał swój szlemowy rekord - 4 runda, Serb na pewno chce zapomnieć o poprzednim roku, strasznie zmizernial i zlał się z tourową szarzyzna a szkoda, bo zapowiadał się bardzo dobrze. Szczególnie w 2022.
Jutro starcie z Carlitosem - ciężko wciąż cokolwiek o Hiszpanie powiedzieć pomimo że to już 4 runda, uważam że wciąż do optymalnej formy troche mu brakuje, dla mnie Carlos z pierwszych trzech rund jest trochę bardziej jednowymiarowy i bardziej przewidywalny co na pewno w dalszym kontekście będzie sporym ułatwieniem dla Djoko/Sinnera/Medvedeva.
Mimo wszystko sądzę, że na tym etapie to potknięcia na Kecmanovicu nie powinno być, czysto tenisowo to inne półki a i fizycznie Carlitos ma duuuzo mniej w nogach. Ciężko mi w ogóle wymyślić tutaj czym Serb mógłby zaskoczyć Alcaraza, jaką ma broń.
Wahałem się też nad opcją ilości przełamań, ale linia bukow trochę za wysoka jak dla mnie. Myślę, że Alcaraz to weźmie w 3 setach i w żadnym nie dojdzie do tb, Kecmanovic to nie ten level nawet pomimo dość zagadkowej formy Hiszpana. Kurs przyjemny, żeby spróbować.

Cazaux - Hurkacz
Typ : powyżej 36,5 gemów
Kurs : 1.65
Bukmacher: superbet

Nie ma sie co rozwodzić, Francuz jest na tym szlemie rewelacyjny, Hurkacz poradził sobie o dziwo dość gładko z Humbertem. Zwiastuje nam to ciekawy mecz, obaj siegna po swoją największa broń czyli serwis co zapewne doprowadzi do jakiegoś tb. Myślę, że ten over gemowy jest dość bezpieczny, po niezłym kursie.

Zverev - Norrie
Typ : Zverev (handi -2,5 gema)
Kurs: 1.47
Bukmacher: superbet

Norrie dość zaskakująco ograł Ruuda w 3 rundzie, myślałem że Norweg na tym szlemie zajdzie dalej bo wydawało się ze jest w formie podczas United Cup, a tu proszę. O ile Ruud był do złapania, to Zverev może być zbyt eksplozywny dla Brytyjczyka, jeśli Niemiec narzuci presję na Angliku to może być ciężko. Nie sądzę, żeby Norrie tu mocno postraszył. Może urwać seta, ale zdziwię się jeśli zrobi coś więcej. Nie oglądałem meczu Zvereva ze Słowakiem Kleinem, tam było na żyletki i o mało Sasza nie pożegnał się z turniejem ale słabsze mecze mieli tu i Djoko i Medvedev - taka specyfika szlema, po turnieju każdy o tym zapomni. Michelsen to może nie jest zbyt powazny rywal, ale ten mecz oglądałem i tam Sasza zagrał perfekcyjnie doprowadzając do zaledwie jednej szansy na przełamanie go w całym meczu. Idę tu w minimalny Handi gemowy żeby podbić sobie kurs.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Arthur Cazaux vs Hubert Hurkacz
Typ: Cazaux over 12.5 asów
Kurs: 1.75

Australian Open, 1/8 finału, 5:00. Młody Francuz jest wielkim objawieniem tego turnieju. Odprawił faworyzowanych Rune, Griekspoora i Djere. To dodało mu animuszu i myślę, że z Hurkaczem, który bazuje na serwisie a nie wymianach - poradzi sobie i wstydu nie przyniesie. Jego serwis też jest na wysokim poziomie, serwuje ok. 4-5 asów na set, a co za tym idzie nawet przy trzysetowym pojedynku powinien pokryć linię. Jednak węszę tu 4 albo więcej setów i stąd mój typ.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz vs. Cazaux
Spotkanie o ćwierćfinał w Melbourne, który jest ogromną szansą dla Huberta. Nigdy nie grał w tej fazie w Australii i na teraz wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie sprzed roku. Oczywiście to życiowy turniej dla Arthura, lecz on tutaj występuje w roli underdoga czyli w idealnej pozycji do ataku, a wiemy, że potrafi wiele. Ograł tutaj Djere, Rune i Griekspoora czyli zawodników groźnych, lecz na dziś wydaje się, że słabszych od Huberta. Dla obu zawodników serwis będzie głównym atutem, bo na nim bazują, a ciekawostką jest to, że średnia prędkość pierwszego serwisu jest wyższa u Francuza. Przewagą Polaka będzie niewątpliwie doświadczenie, bo już był w tych fazach szlemów, co prawda niewiele razy, ale jednak. Dla Francuza jest to bezwzględny debiut i ciekaw jestem jak zniesie ewentualną presję, więc nie zdziwi mnie over podwójnych błędów. Póki co zaliczył 3, 2 i 3, a Hubert 1, 2 i 3 podwójne błędy, więc jeśli obaj zaliczą średnią z poprzednich startów to idealnie pokryją linię, którą na najniższym poziomie ustawił betclic na moje życzenie. Jednak większy potencjał widzę w asach, bo także betclic ustawił najniższą linię na rynku z solidnym kursem. Jak już wspomniałem serwis to ich główna broń i jeśli mecz wyjdzie poza trzy sety to jestem przekonany, że pokryją. Francuz najmniej asów w turnieju zaliczył w liczbie 11, a Hubert 17 czyli jakby powtórzyli najgorsze swoje wyniki to już byliby tuż pod linią. Sumując ich najlepsze występy mielibyśmy aż 42 asy. Oczywiście mecz meczowi nierówny i to tylko suche liczby, ale Cazaux nie jest graczem, który szczególnie dobrze broni, więc mamy potencjał na over. Myślę, że by obie opcje specjalne miały sens wypada, by padło dość sporo gemów, więc trzecią opcją mogą być gemy. Oczywiście wszystkie są dość mocno zależne od siebie, ale scenariusz w wynikiem 3-0 dla któregoś z panów nie skreśla wejścia każdej zaproponowanej przeze mnie opcji. Wyobrażam sobie scenariusz, że obaj bardzo pewnie będą trzymać serwis i pograją co najmniej trzy bliskie sety.

👉 powyżej 29,5 asów @1,85 ❌ 29!
👉 powyżej 4,5 podwójnych błędów @1,6 ❌

Edit: problemy gastryczne Francuza.

👉 Dodatkowo boost: Medvedev, Hurkacz, Zverev i Alcaraz awansują do 1/4 finału @2,0 ✅

Zakład nr 2 i 3 znajdziecie w Betclic w zakładce Tenis 👉 Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 349K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Hubert Hurkacz - Arthur Cazaux
Hubert Hurkacz wygrana (-2.5 gema) @ 1.52

Hurkacz, po pewnym zwycięstwie nad Omarem Jasiką, stanął do pięciosetowego pojedynku z Jacubem Mensikiem, który zakończył się jego zwycięstwem. W trzeciej rundzie przeciwko 21. rozstawionemu Ugo Humbertowi, Hurkacz wszedł na wyższe obroty i odniósł zwycięstwo 3-6, 6-1, 7-6 (4), 6-3.

Z kolei Cazaux wyeliminował Laslo Djere i zaskoczył Holgera Rune, osiągając po raz pierwszy w karierze czwartą rundę wielkoszlemowego turnieju. Francuz prezentuje wysoki poziom gry, zwłaszcza w ostatnim meczu, gdzie pokonał Griekspoora 6-3, 6-3, 6-1 - zaskakując chyba sporą część użytkowników naszego forum.

Chociaż Cazaux pokazał swoją siłę w tym turnieju, wydaje mi się, że nasz rodak, dzięki większemu doświadczeniu oraz lepszej grze pod presją (a wydaje mi się, że ta na pewno wystąpi przed spotkaniem z młodym Francuzem), a także rosnącej formie w turnieju - odniesie zwycięstwo. Jeśli Hubert utrzyma skuteczność serwisu, powinien zdominować młodego Francuza, który nie ma returnu najwyższych lotów. Przewiduję zwycięstwo Hurkacza, a handicap -2.5 gema wydaje się być realistycznym scenariuszem, który może zostać pokryty w tym pojedynku.

Alexander Zverev - Cameron Norrie
Alexander Zverev wygrana (-2.5 gema) @ 1.50

Zverev prezentuje doskonałą formę, co potwierdza jego bezstratne zwycięstwo nad Alexem Michelsenem w trzeciej rundzie. Norrie z kolei, mimo imponującego występu przeciwko Casperowi Ruudowi, ma przed sobą trudne zadanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę swoje wcześniejsze porażki z Zverevem.

Kluczowym elementem tego starcia jest dominacja niemieckiego zawodnika nad topspinowym forhendem Norriego, szczególnie za sprawą swojego skutecznego backhandu. Pomimo tego, że Zverev nigdy nie stracił seta w wygranych pojedynkach z Norriem, można oczekiwać zaciętego starcia. Zverev prowadzi 4-2 w bezpośrednich pojedynkach z Norriem, a ich ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Niemca 6-2, 6-4. Zverev prezentuje się świetnie na kortach Australian Open, a jego doświadczenie na wielkoszlemowych imprezach stanowi dodatkową przewagę nad Brytyjczykiem.

Moim zdaniem zwycięstwo Zvereva i pokrycie handicapu -2.5 gema, nawet przy ewentualnej utracie seta, jest jak najbardziej realne w tym spotkaniu.

AKO @ 2.28
STS
 
Ostatnia edycja:
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cazaux o75,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 78%
superbet


Grałem przeciw Hubertowi taki zakład na Mensika, jednak tam linia była zdecydowanie niższa i Czech pokrył ją bez problemów. Młody Francuz grający z dziką kartą robi furorę na tegorocznym AO, eliminując po drodze wyżej rozstawionych zawodników. Dużym atutem w jego grze jest serwis. Pozwala on w łatwy sposób zdobywać punkty. Z Djere 11 asów i 85% wygranych pkt po 1 serwisie, z Rune 18 asów i 82% i Griekspoorem 14 asów i 85%. Hubert mistrzem returnu nie jest. Polak głównie skupia się na utrzymaniu własnego podania przez co dość często w jego spotkaniach dochodzi do TB. Jeżeli Francuz zagra to co prezentował do tej pory w gemach serwisowych to powinien tę linię pokryć. Już osiągnął życiowy rezultat a może go jeszcze wyśrubować.

Medvedev 3:0 @1,5 rusek z 5:2 na 5:7 po drodze narnujac MP
Alcaraz o74,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 lub 3:0 @1,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Nuno Borges vs Daniil Medvedev, Alexander Zverev vs Cameroon Norrie
Typ: Medvedev over 4.5 DF + Norrie over 1.5 breaks
Kurs: 2.64

Australian Open, IV runda, 3:30 i 6:00. Nuno Borges wraz z Francuzem Cazaux jest objawieniem tej edycji australijskiego Szlema. Borges rozegrał w tym turnieju tylko 10 setów, tracąc w tym jednego. Raczej nie posądzam go o zwycięstwo z Medwiediewem, ale szybkie 0:3 to będzie zawód. Zasłużył by grać tu trochę więcej. A każdy gem to szansa by jego rywal pokrył linię. "Zakolak" swoją siłę pokazał z Aliassime, gdzie odprawił rywala w trzech setach. Tu jednak chyba aż tak łatwo mu nie pójdzie. "Niedźwiedź" mimo dobrego serwisu też popełnia błędy( 4,4 i 8) zatem daje to 16 DF na 11 rozegranych setów, czyli ok, 1.5 na set. Zakładam optymistycznie, że mecz potrwa więcej niż 3 sety, a to powinno nam pokryć linię.

W drugim meczu wyraźnym faworytem do awansu do ćwierćfinału jest Zverev, który w ciągu ostatnich lat osiągnął tu najwyżej ćwierćfinał. Ma 26 lat, zatem czas wziąć się za wygrywanie. Po drugiej stronie siatki stanie Brytyjczyk - Cameroon Norrie. Podobnie do Niemca - ten turniej nie jest dla niego szczęśliwy ostatnimi laty. Jednak jego aktualna dyspozycja daje nadzieję, że coś z tym Zverevem zagra, nie ukrywam, że liczę na fajny, 4,5- cio setowy pojedynek. Wygrana z Ruudem daje nam nadzieję na dobry mecz ze strony Brytyjczyka. Statystycznie zdobył on 14 przełamań na 12 setów, także ok 1,15 na set. To daje nam ponad 3 w razie 3 setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +390
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Hurkacz - Cazaux

Over 3,5 seta, Hurkacz więcej asów z handicapem -1,5, powyżej 27,5 asów w meczu @3,15 go+bet

Hurkacz o ćwierćfinał AO zagra z rewelacyjnym Cazaux. Polak w tym turnieju pokonał Jasike, Mensika i Humberta. Dwa ostatnie mecze to wygrane 3:2 i 3:1. Cazaux natomiast pokonał tutaj już Rune i Griekspoora. Polak jest faworytem, ale nie spodziewam się, że ten mecz potrwa tylko 3 sety. Do tego asy. Hurkacz zdaniem wielu ma najlepszy serwis na świecie. Polak na tym turnieju 24,19,17 asów. Cazaux też serwuje ich dużo. Francuz w tym turnieju 11, 18, 14 asów. Powinno być overowo względem asów, ale jednak Hurkacz ma zdecydowanie lepszy serwis i o te minimum dwa asy powinien mieć więcej. Normalna linia meczowa na asy jest ustawiona na poziomie 29,5. Na Hurkacza 17,5, na Cazauxa 12,5. Moim zdaniem ten kurs na taki zakład łączony jest świetny i z tego korzystam.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Na jutro postawiłem już taki dubelek, więc się podzielę.

Djokovic - Fritz
Typ : Fritz powyżej 1,5 przełamania
Kurs : 2.55
Bukmacher: superbet

Rozumiem, że im dalej w las tym forma Novaka na szlemach rośnie, ale to chyba troszkę przesada z tym kursem. Panowie ostatnio zmierzyli się na US Open gdzie bardzo gładko wygral Novak (6-1,6-4,6-4), ale dwukrotnie stracił swoje podanie. Tak sięgam pamięcią do tego meczu i tam dużo więcej krzywdy mogło spotkać Djokovica, łącznie bronił sporo break pointow ale ostatecznie przejechał się po Jankesie. Djoko zmierza tu pewnie po final, ale nie byłbym w wielkim szoku jakby czekała nas 5 setowka, Fritz w formie to niewygodny rywal, niezle wszedł w turniej i odesłał w poprzedniej rundzie Tsitsipasa a to już był mocny sprawdzian.

Rublev - Sinner
Typ : Sinner powyżej 3,5 przełamań
Kurs : 1.55
Bukmacher: superbet

Sinner póki co robi tu mielonkę z rywali i nie bierze jeńców. Możliwe, że w półfinale będziemy mieli przedwczesny final, bo nikt z dolnej drabinki nie jest tak mocny jak Sinner i Djoko. Jutro na jego drodze stały bywalec ćwierćfinałow szlemowych Rublev, wahałem się czy nie pograć Sinnera z jakimś handi gemowym ale Rusek jest zbyt nieprzewidywalny na takie rozwiązania, dlatego zdecydowałem się iść w breaki. Gra Rubleva jest sinosusoidalna, ma wzloty i upadki na przestrzeni pojedynczych gemow - nie mowiac o calych setach a na dodatek szybko się frustruje - on i Sinner w aspekcie mentalnym to 2 różne światy. 4 przełamania nawet w 3 setowce zakładając gładkie zwycięstwo Sinnera jest absolutnie do pokrycia, bo Rublev też jakiejś świetnej skuteczności pierwszym serwisem nie ma. Jeśli mecz się wydłuży - to jeszcze lepiej. Nie sądzę, że Rublev to weźmie w 3 setach, czy nawet w 4. W założeniu widzę tu szanse na sporą ilosc przełamań w meczu ale bezpieczniej idę w breaki samego Włocha.
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Rublew 4.3 lvbet
Zgadzam sie ze w ostatnich miesiacach sinner prezentuje sie lepiej i jest faworytem tego spotkania. Tutaj rowniez rublew mial duzo wiecej męczarni niz sinner . Jednak mimo wszystko całościowo uwazam ze tu nie ma az takiej dysproporcji umiejętności zeby az tak rublewa skazywać na pożarcie. Pamietajmy ze gra 4 zawodnik rankingu atp z 5
 
jaroslav_ 349K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jannik Sinner - Andrey Rublev
powyżej 3.5 seta w meczu @ 1.67
TOTALbet

W nadchodzącym ćwierćfinale Australian Open, Jannik Sinner stanie do rywalizacji z Andreyem Rublevem w starciu, które moim zdaniem będzie zacięte i nie skończy się w trzech setach. Sinner prowadzi w bezpośrednich pojedynkach 4-2, gdzie swój ostatni mecz panowie rozegrali w październiku ubiegłego roku - w którym to Sinner wygrał 2:0 (7:5, 7:6)

Sinner prezentuje imponującą formę, zwłaszcza po udanych występach w 2023 roku. Wydaje mi się, że on jedyny może być realnym zagrożeniem dla Novaka Djokovica w tym turnieju. Jego droga do ćwierćfinału tegorocznego Australian Open była równie efektowna, z wygranymi każdorazowo w trzech setach nad Boticem van de Zandschulp, Jesperem de Jongiem, Sebastianem Baezem i Karenem Khachanovem - gdzie Sinner nie oddawał zazwyczaj więcej niż 3 gemy na set swoim przeciwnikom.

Rublev, mimo że miał trudniejszą drogę, szczególnie po wyczerpującym meczu z Alexem de Minaurem, ale także dość gładkim odprawieniu Kordy - zasłużył na swoje miejsce w ćwierćfinale. Rublev moim zdaniem z meczu na mecz w tym turnieju łapał formę co potwierdziło ostatnio spotkanie właśnie z de Minaurem. Jeśli Rublev uniesie spotkanie psychicznie grając jako "underdog", nie widzę możliwości przy jego obecnej dyspozycji fizycznej i umiejętnościach żeby nie urwał seta Sinnerowi. Chociaż Włoch wydaje się być zdecydowanym faworytem, nie można lekceważyć umiejętności Rubleva, zwłaszcza gdy chodzi o decydujące momenty meczu.

Ostatecznie przewiduję, że Sinner wygra to spotkanie, ale nie zakończy się ono w trzech setach.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Fritz vs. Djokovic
Spotkanie o półfinał w Melbourne, które patrząc po kursach i H2H zapowiada się niezbyt ciekawie. Zdecydowanym faworytem jest Novak, który króluje od lat w Australii i wygrał najwięcej razy w historii ten turniej - czuje się tu jak w domu, a w ostatnich latach przegrywał tu niezwykle rzadko, bo naprawdę trzeba się cofnąć mocno w tył, by znaleźć graczy, którzy go ogrywali (Istomin, Chung). Oczywiście kurs na Serba jest tak niski, że nie warto go ruszać, a z kolei do Fritza nie mam zaufania, który ledwo przebrnął pierwszą rundę, lecz z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej i z Tsitsipasem chyba wypadł najlepiej. Na początku turnieju miał problemy z kostką, lecz chyba ich już nie ma skoro potrafił ograć Marozsana czy wspomnianego Greka i to dość pewnie. Jednak jak spojrzymy w H2H to widzimy tam 8-0 na korzyść Nole i tylko dwa stracone sety (w jednym meczu). Co ciekawe było to na tym korcie, przed dwoma laty, lecz warto sobie przypomnieć, że Djoko walczył wtedy ze swoim zdrowiem i to bardziej Taylor przegrał ten mecz. Była to dla niego życiowa szansa, ale znów mental nie zadziałał i kto wie czy nie zobaczymy powtórki z rozrywki, skoro aż tak bardzo nie leżu mu gra z nim. Serb turniej zaczął spokojnie czyli typowo jak na siebie i wielkiego mistrza. Duże problemy sprawił mu Prizmic oraz Popyrin, a z kolei Etcheverry'ego i Mannarino ograł bardzo gładko. Zazwyczaj pasują mu rywale, którzy nieco gorzej serwują, a skupiają się na wymianach - na takich zawsze ma sposób i zaprasza ich do swojej gry. Fritz teoretycznie ma narzędzia, by rywalizować z nim, ale nigdy jeszcze tego nie pokazał i myślę, że mental jest największym problemem. Jakby się odblokował to mogłoby być bardzo ciekawie, ale Amerykanin na pewno nie jest w swojej najlepszej formie i nie mam dobrego przeczucia. Jak widać po H2H urwanie seta byłoby już czymś sporym. Osobiście pójdę w przełamania Serba, a wystarczą tylko cztery czyli dość mało jak na niego i wcześniej zazwyczaj pokrywał tę linię. Oczywiście istnieje obawa, że wygra w trzech bliskich setach i będzie tych przełamań trochę za mało, więc najlepiej jakby mecz wyszedł poza trzy sety lub chociaż Fritz zdołał raz lub dwa razy przełamać Serba. Jest to możliwe, bo nie zapominajmy, że faworyt miał w tym sezonie już ogromne problemy z nadgarstkiem. Przez co przegrał z De Minaurem i stracił seta z Lehecką. Na początku zawodów w Melbourne także narzekał na to, lecz później było już tylko lepiej. Myślę, że linia jak najbardziej do zrobienia, lecz przydałoby się, by Fritz nieco się postawił, szczególnie na returnie. Serb nie miał jeszcze tutaj prawdziwego testu, a Taylor to teoretycznie najlepszy z dotychczasowych rywali.

👉 Djokovic powyżej 3,5 przełamań @1,5 (betclic) ✅

Dodatkowa propozycja z Betclic: dział Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱
👉 Gauff, Sabalenka, Djokovic i Sinner awansują do półfinału – TAK @2,0 ✅

W betclic w dziale Tenis by Dawid 🇵🇱 znajdziecie więcej zakładów na Wasze życzenie TUTAJ!

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1624
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Czy Fritz ma jakies szanse z Djokovicem? Najgorsze jest to ze absouletnie wszystko przemawia za tym ze nie.H2H 8-0 xd Djokovic natomiast juz 36 lat i z kazdym rokiem powinen byv tereotycznie ciut slabszy i jakies niespodzianki powinny sie czasami zdarzac. Kazdy wielki to przechodzil. Tylko tutaj jest ta nadludzka wydolnosc Serba...
Fritz byly numer 1 juniorskiego rankingu jesli dobrze kojarze w ostatnich meczach sie mocno rozkrecil ,a skoro typuje ze Sinner/Alcaraz wygraja szlema to musze wierzyc nawet w dzisiejsza porazke Nole. Kurs 8 dziala na wyobraznie. W 2017 roku Djokovic przegral na Austrlaian Open z Istominem po kursie 22 :D Tez wydawalo sie to abstrakcja co nie?

Alcaraza mozna jeszcze brac po 3.60 kazdego rozjedza, Kecmanovic nawet break pointa nie mial.

Pierwsze 200 rozegranych turniejow na poziomie ATP

Alcaraz
157 wins
43 defeats
12 titles
Two Grand Slams

Nadal
158 wins
42 defeats
16 titles
One Grand Slam

Djokovic
144 wins
56 defeats
9 titles
One Grand Slam

Federer

124 wins
76 defeats
2 titles
Zero Grand Slam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Sinner powyżej 11.5 asa serwisowego @1.85 forbet Rublev pajac... 5:1 w TB miał... over na luzie by wszedł...

Do spotkania Jannika z Andrzejem jeszcze trochę poczekamy. Jannik imponująca forma już w zeszłym roku a w tym wydaje mi się, że może być jeszcze wyższa. Wydaje się, że obok Djokovica i Alcaraza to właśnie on jest najlepszym aktualnie zawodnikiem w tourze. Idę tutaj w jego asy, gdyż jest bardzo solidny na podaniu. Ciężko patrzeć na jego statystyki asowe w tym turnieju, gdyż gra najkrócej z wszystkich w tym turnieju, leje przeciwników niemiłosiernie. Dzisiaj jego rywalem będzie walczak Rublev. Mam nadzieję, że chociaż trochę powalczy I chociaż 2 sety będą wyrównane i myślę, że to może wystarczyć by zrobić te 12 asów. Idę w jego over gdyż spotkania Rubleva obfitują w dużą ilość asów. Ostatni raz spotkali się w Wiedniu w październiku i tam w zaciętych 2 setach Jannik posłał 10 asów. A dla przypomnienia tutaj pogramy conajmniej 3 sety a może i coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sinner - Rublow
Poniżej 37,5 gemów @1,90 Superbet


Dzień meczowy w Melbourne niemiłosiernie się przeciąga, dopiero co mecz rozpoczęły Sabalenka z Krejcikovą, a przed nami jeszcze pojedynek ćwierćfinałowy mężczyzn w którym zmierzą się Sinner z Rublowem. Obecnie jego start jest zaplanowany na okolice godziny 23 czasu miejscowego, więc Panowie zakończą rywalizację pewnie 2-3 godziny po północy, nie jest to wymarzona do gry i tu właśnie szukam szansy. Żaden z zawodników nie słynie z wyjątkowo skutecznej gry przy własnym podaniu, choć nie spodziewam się tu oczywiście kilku przełamań w secie. Uważam, że sety grane będą do pierwszego przełamania, a obaj gracze duży nacisk położą na początki setów, szczególnie gemy serwisowe rywala. Liczę, że nie będzie tu wielkiego przedłużania gry, a przy linii 37,5 ten zakład może wejść nawet przy 4-setowej rywalizacji. Szczególnie liczę tu na Rublowa, który stoczył 5-setowy bój w 1/8 z Minaurem i na pewno nie będzie się zabijał dziś o przedłużanie gry. Mam więc nadzieję, że pierwsze przełamanie ułatwi powodzenie tego typu.
Faworytem oczywiście jest Sinner, więc idealnie byłoby jeśli to właśnie on potrafiłby szybko wygrać gema przy podaniu Rublowa, jednak nie wykluczam, iż odda jakiegoś seta graczowi występującemu pod neutralną flagą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1747
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
A.Zverev-Alcaraz (-4,5 gema) 2 @1.55


Trudny bedzie to mecz dla Zvereva. Niemiec wszedl na bardzo dobre tory w ubieglym sezonie po tej swojej pamietnej kontuzji, bo zagral w ATP Finals, ale nie wydaje mi sie, by byla to forma z samego topu. Czasami zaciete mecze po drodze bardzo pomagaja, gdy trzeba wyciagnac sowj dobry tenis, ale jednak 5 setow z Kleinem, zaciety mecz z Koepferem czy taki mecz z Norriem, gdzie Zverev gral dobrze co drugi set to na Alcaraza bedzie zbyt malo w mojej opinii.

Ich ostatnie szlemowe spotkanie z wrzesniowego USO zakonczylo sie wygrana Alcaraza 6-3 6-2 6-4. Moze i Zverev wypadnie lepiej, ale by myslec o wygranej nie sadze. Mial Zverev w przeszlosc sowje 5 minut zemsty nad Alcarazem, gdy w Madrycie Alcaraz zdemolowal narzekajacego na obciazenia i harmonogram Zvereva, a w rewaznu Zverev grla go na French Open.
Oczywiscie byl jeszcze pojedynek grupwu z ostatniego ATP Finals wygrany przez Zvereva, ale jak specyficzne sa warunki w turynskiej hali to nie ma co porownywac.

Alcaraz tez tracil seta z Sonego czy o malo nie stracil go 1 rundzie z Gasqutem, ale na tym etapie rozgrywek koncentracja i ogranie jest juz duzo wieksze. Na moj gust nie ta forma Niemca w tej chwili i ogolnie styl gry Hiszpana Zverevowi tez nie odpawiada. Sam Zverev po meczu z Norriem zapytany na konferencji prasowej o jego mecz z Alcarazem stwierdzil, chociaz nie jest "dead", to jednak Hiszpan ma przewage z tego tytulu, ze nie zagral tylu setow. Zwyciestwa turniejowe Zvereva tez wydaja mi sie bardzo wymeczone. Na koniec tez chyba nalezaloby wspomniec, ze Zverev znowu nie ma "czystej glowy", bo wracaja jego sprawy sadowe wiadomo jakiego typu i juz jedne z dziennikarzy tez o to Niemca pytal. Czy bedzie to meic jakis wplyw trudno powiedziec. Z jednej strony kort niby moze byc taka odskocznia od tych zawirowan, z drugiej moze to rozbic jego koncentracje.

Nie szulalbym tu niespodzianki i sklaniam sie ku wygranej Alcaraza w maksymalnie czterech setach, ale kursy na to nie sa zachecajaco, wiec zapropnuje taki typ z handicapem sredniej wielkosci, ze tak to okresle.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz vs. Medvedev
Spotkanie o półfinał pierwszego szlema w sezonie 2024 i można rzec, że nadspodziewanie dobrze prezentuje się w nim Hubert Hurkacz, który zazwyczaj tu zawodził i najlepszym jego wynikiem była IV runda sprzed roku. Teraz jest rundę dalej z szansami na poprawienie rekordu, a już przed meczem wiemy, że nawet w przypadku porażki będzie na najwyższym miejscu w karierze – 8. Można mówić o dość dużej szansie, bo z całego zestawu ćwierćfinalistów Rosjanin leży mu najbardziej i ma z nim dodatni bilans 3-2, a ostatnie dwa z nim wygrał. Co ważne w każdym spotkaniu urywał mu co najmniej seta, więc widocznie jest dla niego wygodny. Daniil gra dość pasywny tenis, ale za to pracuje w obronie jak mało kto i wyciąga arcytrudne piłki, więc trzeba być bardzo precyzyjnym w ataku. Także bardzo ciężko punktować z nim samym serwisem, gdyż ustawia się bardzo głęboko i wszystkie piłki wracają, więc raczej warto go wyrzucać i napierać na siatkę. Potrzebny będzie urozmaicony serwis, ale Hubert to jak najbardziej potrafi. Może asów nie będzie tak wiele jak zawsze, ale może wypracować sobie dogodną pozycję i zamykać akcje w dwóch lub trzech kolejnych uderzeniach. Polak na serwisie jak i w wymianach wygląda bardzo dobrze, a największe problemy w turnieju sprawił mu Jakub Mensik. Z pozostałymi wygrywał raczej gładko, choć oczywiście nie zabrakło zaciętych partii. Mam wrażenie, że wrocławianin poprawił się, jeśli chodzi o forhend, który stał się bardziej agresywny, ale także wzmocnił się mentalnie i już nie oddaje tak wiele końcówek setów. Medvedev miał nieco trudniejszą drogą, bo męczył się już od samego początku, a jego forma była swoistą niewiadomą, gdyż przed szlemem jako jeden z nielicznych nie zaliczył żadnego przetarcia. Pierwszego seta turnieju przegrał z kwalifikantem Atmane, który niedługo później kreczował, następnie wrócił ze stanu 0-2 z Ruusuvuorim, pewnie ograł leżącego mu Augera-Aliassime, a stracił seta z jedną z rewelacji turnieju Borgesem. Tak naprawdę nie miał jeszcze prawdziwego testu i Hubert może być niewątpliwie najtrudniejszą przeprawą dla niego. Myślę, że Hubert ma nawet szansę nawiązać walkę w dłuższych wymianach, choć raczej na jego miejscu bym w nie nie wchodził. Jeśli serwis będzie działać to jestem spokojny, że Polak urwie chociaż jedną partię, a może powalczy o coś więcej. W szlemie spotkali się tylko raz i był to ich pierwszy oficjalny pojedynek. Był to także pierwszy tak duży sukces Hurkacza, który wrócił ze stanu 1-2 i awansował do debiutanckiego ćwierćfinału na wielkim szlemie. Korty są dość szybkie, co powinno sprzyjać naszemu rodakowi. Jestem ciekaw czy Hubert zaistnieje na returnie, który zazwyczaj był jego piętą achillesową.

👉 powyżej 3,5 setów @1,54 (fortuna) ✅
👉 Hurkacz wygra @3,4 (LVBET) ❌

W betclic w dziale Tenis by Dawid 🇵🇱 znajdziecie więcej zakładów na Wasze życzenie TUTAJ!

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom