>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Australian Open (14.01.2024 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hubert Hurkacz v Daniil Medvedev
w h2h 3:2 dla Hubera i dwa ostatnie ostatnie mecze wygrane przez Huberta , ba nawet bez straty seta.W Hale były podobne kursy a Danil był świerzo upieczonym "po kowidowym" Nr1.
Mało kto może na serwisie zaoferować tyle co On tak o Hurkaczu mówi Medvedev , choć w tych meczach z H2H w niektórych serwował lepiej , jak na przykład w Toronto.Ale to dlatego że niewielu na returnie może zaofetować tyle co Medvedev.
W tajbrekach też 3:2 dla Polaka i większość tajbreków ciasna o te 2 ostatnie pc w secie , jeden tajbrek wygrany z decydowanie przez Polaka.Trudny mecz do typowania bo obaj są trochę nieobliczalni.Mętalnie też.Niewielu może ograć Novaka 3:0 w finale US open na ostatniej prostej do kalendarzowego szlema.Niewielu może prowadzić 2:0 i przelamanie w finale AO z Nadalem i niedojechać.
Na szlemach i w tych fazach turnieju bardziej doświadczony jest Danill.Nawierzchnia też najlepsza z możliwych dla niego.
Na szlemie spotykali się raz na Wimbloedonie 2021 3:2 wygrał Hurkacz i ta wygrana dodała mu skrzydeł , bo w kolejnej rundzie pokonał pewnego Szwajcarskiego tenisisę 3:0 w osatnim secie 6:0.
Tutaj w kolejnej rundzie Alcaraz lub Zverev i obu raczej dużo jeszcze brakuje do tego Szawajcara .Niewielu może o sobie powiedzieć pokonałem Federera 3:0 na Wibledonie a potem nie dojechałem w półfinale z Berettinim.
To jest taki momęt że trzeba zagrać odważnie , może ciut zaryzykować
zagram delikatnie dla lepszego oglądania

Hurkacz handicam -1.5 seta kurs 5.00 unibet

i jeszcze coś z odrobiną szaleństwa Hurkacz - 2.5 seta kurs 11.00 unibet

to tak w 2 wyważone kupony ako za drobne.Pod te osatatnie wyniki bez straty seta w h2h.
W Turynie dostał od losu tylko jeden mecz ....pechowo i czuję że dziś możę mieć więcej szczęscia.
3:0 w poprzedniej rundzie z francuską niespodzianką też wygląda trochę lepiej niż 3:1 z portugalską niespodzianką.
Nie poszaleję ze stawkami more for fun
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Są to dwie pary dogow i to takich, ktorych nie wielu postrzega jako debla, ktory awansuje do kolejnej rundy, wezcie to pod uwage :)

Hanfmann/Koepfer - Nys/Zielinski
Hanfmann/Koepfer wygra
Kurs: 2.75

✅

Debel niemiecki na tym AO, gra skutecznie, i jest niespodzianka. Potrafia w kluczowych momentach przewazyc spotkanie na swoja strone. Widac, ze koncentracja jest na wysokim poziomie, a jakosc i solidnosc niemiecka, sklania mnie do grania w ich strone. Wydaja sie skupieni na swojej grze, nie byli w swoich potyczkach faworytami, a mimo wszystko ogrywali rywali. W parze z Nysem gra Zielinski. Nie postawie przeciwko Niemcom, debel z Polakiem w parze z monakijczykiem, gdy jest duzym faworytem. Kto zna mnie wie dlaczego :)


Gonzales/Molteni - Bopanna/Ebden
Gonzales/ Molteni wygra
Kurs: 3,25❌



Uwielbiam pare argentynska, obserwuje i czesto gram w ich strone gdy sa underdogami :) Jedna z moich ulubionych par do grania na nich. Kurs fantastyczny, mimo ze sa skreslani ja widze szanse na ich zwyciestwo. Potrafia zaskakiwac, i oby tym razem rowniez mnie milo zaskoczyli. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hurkacz H. – Medvedev D.
Liczba tie-breaków: Powyżej 1.5 @ 3.00 1 (6-7 6-2 3-6 7-5 4-6) blisko i daleko
Liczba tie-breaków: Powyżej 2.5 @ 9.00
sts

Chyba dość ciekawa opcja na ten mecz. Hurkacz to jeden z gorszych returnerów w top10, z kolei Medwiediew w ostatnich meczach ma problem z podaniem Polaka, sporo przegranych setów, meczów nawet, wyraźnie serwis Hurkacza sprawia mu problem i ciężko mu się dobić nawet do breakpointa, nie mówiąc o przełamaniu. Dość powiedzieć że w 4 na 5 ostatnich bezpośrednich meczów dogrywka tiebreakowa była i liczę na podtrzymanie tego trendu na dłuższym dystansie wielkoszlemowym. W tym turnieju obaj już rozegrali sporo tiebreaków: Hubi 5x w 4 meczach, Medwiediew 3 sztuki. Myślę, że dzisiaj jest szansa na przynajmniej dwa tb, kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Hubert Hurkacz - Daniil Medvedev

Typy:
Daniil Medvedev wygra 3:2 @5,50 Fortuna
w meczu będzie rozegranych pięć setów @3,60 Fortuna

Pokonać Medvedeva na hardzie w wielkim szlemie w tej fazie turnieju to jest bardzo trudne zadanie, ale Polaka stać na postawienie solidnego oporu. Wyraźnie widać, że Hubert Hurkacz trafił z formą, dobrze się prezentuje w tegorocznym AO. W swoim ostatnim spotkaniu rozpoczął słabo, ale zdołał odwrócić losy pierwszego seta i wygrał cały mecz 3:0 z rewelacyjnym na tym turnieju Cazaux. Daniil Medvedev nie jest w swojej optymalnej formie, męczy się w swoich meczach, traci sety. Mimo wszystko większe doświadczenie Rosjanina na tym etapie rozgrywek powinno dać mu zwycięstwo po bardzo zaciętym meczu. Co ciekawe w Fortunie kurs na pięć setów to 3,60, a na powyżej 4,5 seta 3,10, trochę to bez sensu, ale cóż...

I jeszcze typy na drugi dzisiejszy ćwierćfinał:

Alexander Zverev - Carlos Alcaraz

Typy:
w meczu będzie powyżej 43,5 gemów @3,20 Fortuna
Carlos Alcaraz wygra powyżej 23,5 gemów w meczu @3,05 Fortuna

Faworytem jest Alcaraz, łatwiej wygrywał swoje mecze, zachował więcej sił. Mimo wszystko Zverev jak ma swój dzień, to może być bardzo groźny, wiadomo jak dobrze ten zawodnik potrafi serwować. Moim zdaniem początek meczu może należeć do Niemca, ale potem zabraknie mu sił, co świeższy Hiszpan powinien wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3540
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Hubert Hurkacz vs Daniil Medvedev
Typ: Hubert Hurkacz powyżej 1.5 przełamania
Kurs: 1.60

Australian Open, ćwierćfinał, 3:30. Swoją analizę opieram o to, że mój nos mi mówi o jakimś 3:2, chociaż typowanie zwycięzcy to dla mnie wróżenie z kart, choć delikatnie przychylam się do stawiania "Meda" jako faworyta. Kursy są trochę niesprawiedliwe dla Hurkacza ale ryzyko stawiania na jego zwycięstwo jest spore. Idę zatem za matematyką a właściwie statystyką. Serwis obu Panów to "rumianek dla oczu", stoi na wysokim poziomie ( HH 15 setów/ 71 asów, Med 16 setów/53 asy). Daje to ponad 4 asy każdego z Panów na set. Idą też za tym przełamania, których Polak uzbierał 16, a Rosjanin 25. Statystycznie nasz Rodak zdobywa 1 break na set, natomiast Med jest łamany ok. 0.75 raza na set (13 razy w turnieju). Zarówno jeden, jak i drugi aspekt da rade przykryć linię 1.5 breaks w ciągu 3 setowego pojedynku, jednak tak jak wspomniałem - liczę na 4-5 setów. Jednak najbardziej liczę na dobry mecz i dobrą dyspozycję HH.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2183
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Alcaraz 3:0 2,28 Fortuna
Nie trzeba chyba tego zbytnio argumentować.
Carlos gra tutaj swój najlepszy tenis, a Zverev powinien już ze dwa razy odpaść. Ślizga się z meczu na mecz i tym razem się już z tego nie wygrzebie. Nie wierzę ,że będzie w stanie sobie chociażby seta wyserwować.
To samo grałem na Us open I Alcaraz wygrał gładko 3:0. Dzisiaj przewiduje powtórkę z rozrywki.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Zverev - Alcaraz
Typ : Zverev
Kurs : 5.50
Bukmacher: superbet

Wszystkie znaki na niebie mówią, że Carlitos melduje się w półfinale, ale po kursie 5.50 grzech nie spróbować. Ostatnio na finałach ATP Masters Niemiec znalazł receptę na Hiszpana, chociaż tam otwarcie trzeba powiedzieć że forma fizyczna Alcaraza nie była najwyzsza, tu wyglada to lepiej, tymbardziej że ma mniej w nogach ale Zverev to jednak typ walczaka, zaprawiony w szlemowych bojach. Wciąż pomimo 4 gładkich zwycięstwach nie jestem przekonany aż na tyle do Alcaraza, żeby tu stawiać gładkie 3:0, Zverev potrafi narzucać presję, na twardych kortach to jest naprawdę wazny aspekt na takim poziomie, żeby nie iść na wstecznym. Znając Alcaraza będzie sporo gry w korcie, dwumetrowy i całkiem dynamiczny jak na swoje warunki Zverev to nie jest idealny rywal pod taką grę. Dużo więcej przemawia za Carlitosem, ale to szlem a grają ze sobą zawodnicy ze ścisłego topu, dużo może zmienić dyspozycja dnia - pokuszę się o niespodziankę i będę z wielką ciekawością śledził przebieg meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5111
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Zverev WIN
@5.11 pinn


Czy Niemiec powinien być aż takim dogiem? Mam wątpliwości. Jeśli Sasza będzie miał dobry dzień na serwisie to spokojnie jest w stanie doprowadzać do TB a tam już może być różnie. Alcaraz wygląda bardzo dobrze to fakt, ale tak naprawdę nie miał jeszcze godnego rywala w drodze do QF, którym na pewno jest Zverev.

Jeśli kondycyjnie z Niemcem będzie wszystko ok, to możemy być świadkami ciekawego widowiska. Ja osobiście, aż takiej dysproporcji między tymi zawodnikami nie widzę, co pokazuje zresztą H2H gdzie mamy 4:3 na korzyść Zvereva.

Mamy 5.11 na Zvereva czyli oddsmakerzy zakładają, że gdyby doszło 5 razy do takiego pojedynku to za każdym razem wygrywałby Alcaraz. Ja sądzę inaczej - że chociaż 1 z takich pojedynków padłby łupem Niemca i liczę, że to będzie dzisiaj.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis: ATP- Australian Open
Godzina: 09:30
Spotkanie: Medvedev - Zverev
Typ: mecz/liczba gemów: Medvedev i powyżej 31,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
O ile obecność Medvedeva w półfinale turnieju w Melbourne była spodziewana, to dotarcie tutaj Alexa Zvereva jest pewną niespodzianką. Zverev w ćwierćfinale zaskakująco gładko pokonał Alcaraza chociaż rundę wcześniej mocno męczył się z Brytyjczykiem Norrie. Alex w meczu z Alcarazem miał 85% skuteczność pierwszego podania, co jest znakomitym wynikiem. Danił szczególnie w meczu z Hurkaczem imponował spokojem w decydujących momentach pojedynku, co ostatecznie dało mu wygraną. Obydwaj gracze w roku 2023 spotykali się sześciokrotnie i z tego aż pięć pojedynków wygrywał Medvedev, w tym ostatni listopadowy w finale turnieju w Turynie. Typ zatem na kolejną wygraną Medvedeva, którego gra tutaj jednak bardziej przekonuje, chociaż Zverev z pewnością postawi trudne warunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Jako, że nie mam zbyt wielkiego zaufania do singlistek to już dzisiaj puszczam dubelek na jutrzejsze mecze po stronie panów i podzielę się przemyśleniami.

Djokovic - Sinner
Typ : Djokovic
Kurs : 1.50
Bukmacher: superbet

Żarty się skończyły, na taki pojedynek na tym szlemie wszyscy czekali. Tak jak społeczność tenisowa czeka w końcu na kolejny po Wimbledonie powiew świeżości na scenie, bo Novak, ile można wygrywać, jaki jest jego szklany sufit to wie chyba tylko on sam. Idę mimo wszystko w stronę Serba, żeby pokonać Novaka na szlemie trzeba maksymalnej koncentracji i odwagi, troche sprytu, pomysłu. Sinner w meczu z Rublevem był dość pragmatyczny, dość powiedzieć że to Rosjanin pomimo sromotnej porażki wydawał się trochę cięższy do odczytania podczas konstruowania punktów. Sinner z grubsza dał się Rublevowi wystrzelać, często grał na ciało przy serwisie, prowadził grę w głębi kortu i generalnie widowisko nie porwało, ale trzeba mu to oddać że ten pragmatyzm i skrupulatność poplacily, bo sobie maksymalnie skrócił czas na korcie i zameldował się w półfinale.
Dla mnie Sinner to nie jest w dalszym ciągu tenisista na wygranie szlema, jakkolwiek dziwnie to brzmi bo mamy do czynienia z chłopakiem który przegrał 1 mecz, właśnie z Novakiem od października 2023. Pomimo wielkich możliwość brakuje tam trochę pazura, sądzę że Novak w swojej optymalnej wersji jest przeszkodą nie do przeskoczenia bez wzniesienia się kilka półek wyżej na serwisie i w wymianach i jeśli byłby to mecz z cyklu atp tour to może i widziałbym tu większe szanse Sinnera, ale w bo5 bedac o krok od finału jakoś nie sądzę ze Sinner to dźwignie.

Medvedev - Zverev
Typ : Medvedev
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

I tutaj znowu idę w kierunku faworyta bukmacherów, pomimo wielkiej klasy Zvereva w ćwierćfinale. Sądzę, że ten mecz mocno podbił notowania Saszy, ale tak na chłodno patrząc - wiadomo, żeby pokonać Alcaraza to trzeba wejść na swoje maksymalne obroty, ale czy tam Hiszpan wydatnie nie pomógł? 45 ue, mnóstwo chaosu, Forehandy w siatkę przy prostych sytuacjach? Z królewskiego uderzenia Alcaraz zrobił wczoraj więcej krzywdy niż pożytku, mial w tie breaku 3 seta naprawdę fenomenalne zagrania gdzie z akcji obronnych wychodził takimi zagraniami, że przecierało się oczy - ale generalnie raczej spore rozczarowanie. Sasza nie chcial wchodzic w grę na noze z Alcarazem, robił swoje, rzadko popelnial bledy a w newralgicznych momentach odpalał rakiety z serwisu i to na gorzej dysponowanego Hiszpana starczyło.
Z kolei Danil, pomimo że Hurkacz zrobił mu dużo więcej problemów niż Alcaraz Zverevovi i jest nazwiskiem z niższej półki niż Hiszpan - pozostawił bardzo dobre wrażenie. Medvedev jest pewnie obok Djokovica najbardziej inteligentnym tenisista na korcie. Hurkacz ma najlepszy serwis w tourze? No to wejdźmy trochę głębiej w kort przy returnie, nie dajmy piłce po kozle nabrać tej wysokiej rotacji. Hurkacz ma słabszy odbiór? To wrzućmy mu maksymalnie jak się da akcje serw&wolej. I tak krok po kroczku pomimo bardzo dobrej dyspozycji Huberta, Danil zameldował się w półfinale.
Jutro stają na przeciw siebie dwaj tenisowi "wrogowie", mecz pełen podtekstów i myślę że Danil znajdzie sposób też na Sasze, myślę że to będzie długi zacięty pojedynek ale w finale drugi raz z rzędu zobaczymy Djoko i Medvedeva.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Sinner
Spotkanie o wielki finał w Melbourne, w którym rzecz jasna faworytem jest lider rankingu, lecz kursy wystawione są powiedzmy, że dość bezpiecznie i to mnie w ogóle nie dziwi. Djokovic to oczywiście najlepszy zawodnik w historii Australian Open, ale także dyscypliny. Zna ten kort jak własną kieszeń i bardzo rzadko tutaj przegrywa. Ma jednak w tym sezonie pewne problemy, głównie zdrowotne, bo co jakiś czas odzywa się nadgarstek, choć przez większą część kariery dokuczał mu łokieć. Przez to zaliczył dość niespodziewaną, bo gładką porażkę z de Minaurem, a wcześniej stracił partię z Lehecką. W samym Melbourne też miał wiele kłopotów od samego początku, bo stracił seta z Prizmicem, Popyrinem i w ostatnim meczu z Fritzem, a mógł znacznie więcej, a w kluczowych momentach ratował się swoim spokojem, doświadczeniem i nerwowością rywali. Sinner póki co wygrywa bardzo pewnie, nawet nie traci setów i już pokazał, że potrafi z Novakiem wygrywać. W końcówce sezonu grali ze sobą aż trzy razy i dwa mecze wygrał Jannik, więc wygląda to obiecująco. Oczywiście były to warunki całkiem inne, bo halowe, ale tu i tu jest dość szybko. Na pewno nie będę go skreślać, bo Włoch ma wszystko by w przyszłości być liderem rankingu. Jeśli głowa popracuje jak należy, a zazwyczaj wszystko z nią jest dobrze to szanse są spore, by urwać tu chociaż seta. Sinner jest wypoczęty, nie stracił jeszcze seta w turnieju i nie ma nic do stracenia, a wie, że Nole jest do ruszenia. Presja będzie na Novaku, choć to jest tak doświadczony zawodnik, że raczej jej już nie odczuwa i jeśli jakąś ma to tylko od siebie lub swojego zespołu. Poprzedni oponenci Serba pokazali, że można spokojnie podjąć rękawice, ale potrzeba regularności i spokoju. Włoch to ma i trzeba to tylko przekuć na kort. Zwycięstwo nad Rublevem może nie było w znakomitym stylu, ale i tak spotkanie zdołał zamknąć w trzech setach, a przecież Andrey był w wysokiej formie. Poza nim poprzednicy byli jednak klasę gorsi, więc prawdziwy sprawdzian przyjdzie dopiero teraz, zresztą dla obu. Widzę tu furtkę na co najmniej seta, a przy dobrym dniu nawet na zwycięstwo na co już mamy porządne kursy.

👉 Sinner +1,5 seta (ha) @1,79 (betclic) ✅
👉 Sinner powyżej 0,5 przełamania w 1. secie @1,72 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Można ewentualnie pójść najmniejszą linią oporu czyli powyżej 3,5 setów ✅.

Zakład nr 2 znajdziecie w Betclic w zakładce Tenis 👉 Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sinner @2,55
22bet


Ja z kolei idę w kierunku Włocha. Mam jego wygraną w turnieju, ale trochę dołożę jeszcze na mecz z Djokovicem. Jak wiadomo Serb to mistrz turniejów wielkoszlemowych, ma ich wygranych 24 i będzie je wygrywał dopóki będzie grał i nikt inny nie ma do niego podjazdu. Jednak zdarzają się takie przypadki jak ubiegłoroczny Wimbledon i porażka w finale z Alcarazem czy US Open i porażka z Medvedevem, gdzie Djokovic był jedną wygraną od kalendarzowego szlema. Pokazuje to że są dni gdzie GOAT jest do pokonania. Teraz czuje, że otwiera się taka szansa dla Jannika. Nie ma Nadala, Alcaraza czyli dwóch mocnych rywali dla Włocha. Został ostatni czyli Djokovic. Uważam że potencjalnie finał może być dla Włocha lżejszy niż ten mecz półfinałowy choć stawka będzie większa w finale. Sinner mocno podbudował swoja pozycje w czołówce ATP w zeszłym sezonie. Potwierdził to wygrywając duże turnieje w Pekinie czy Toronto. Zaliczył 1/2 Wimbledonu. Finał w Miami czy 1/2 w IW. To są wyniki, które budzą szacunek i pokazują jak regularny był na przestrzeni całego sezonu. W ATP Finals doszedł do finału, gdzie uległ właśnie Novakowi, pokonując go jednak w grupie. Pokonał też Serba w DC tydzień później, zapewniając tym samym Włochom wygraną w całych rozgrywkach. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w wielkim szlemie i awans do finału, którego jeszcze nie ma w swoim CV. Djokovic jaki jest to każdy wie. Po raz kolejny zdążył nam zaprezentować kilka aktów dramatu jaki musiał rozgrywać na korcie. Sygnalizowanie mikro urazów, które mijają nagle i znów Serb pokazuje całemu światu jak świetnym jest zawodnikiem. Do finału miał wręcz autostradę. Dawno nie pamiętam by miał tak mało wymagających rywali. Poza Fritzem w 1/4, który wraca pomału do lepszego grania. Włoch natomiast musiał sobie poradzić choćby z Rublevem czy Kacznovem. Do tej pory nie stracił nawet seta. Jednak poprzeczka idzie wysoko i aby pokonał Djokovica będzie potrzebował utrzymanie wysokiego poziomu na przestrzni kilku setów, bo najdrobniejszy kryzys w grze Serb wykorzysta bez skrupułów. Zapowiada nam się przedwczesny finał i mam nadzieję, że panowie grą na korcie to udowodnią. Chciałbym, aby wreszcie następowała zmiana warty w męskim tenisie. Było wielu, którzy próbowali jednak nielicznym sie to udawało, czyli Alcaraz i Medvedev byli w stanie wygrac w finale WS z Nadalem, Federerem czy Djokovicem. Tsitsipas, Thiem, Ruud próbowali jednak bezskutecznie. Djokovic młodszy nie będzie i mam nadzieję, że tym meczem Sinner tak na dobre zagości w tym ścisłym topie i pokaże swoje wielki umiejętności, które posiada.

Zakłady poboczne:
najdłuższa wymiana o30,5 uderzen @1,85
Dwa przełamania z rzędu NIE @2,1
Gracz połamie rakietę @9,0 tu licze na Serba który niejednokrtonie w przypływie irytacji potrafi uszkodzic sprzęt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1244
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Sinner 1 @1.5

Nie chce niczego sugerowac, bo po prostu poza sobota i niedziela tego szlema nie mialem mozliwosci ogladac, a to klucz do dobrego typowania, ale pojde w strone Djokovica i tej jego Australii, chociaz wiadomo ze nie bedzie to tak, ze Serb bedzie wygrywac zawsze.
Jakby nie patrzec to Sinner wygral dwa z ostatnich trzech meczow, ktore gral z Djokovicem (mianowicie pojedynek grupowy podczas ATP Finals i decydujacy mecz w fianel Pucharu Davisa). Powiedzialbym nawet, ze Djokovic tu w pierwszym meczu nie zachwycil (akurat ten mi sie udalo zobaczyc z Prizmicem), ale jednak to jest dla Djokovica najwazniejszy mecz biorac te wyzej wymienione. I wlasnie na to licze. Gdy Djokovic przegral z Sinnerem mecz grupowy na ATP Finals, ale pozniej wzial rewanz w meczu finalowym podczas tych samych finalow.

Ogolnie zwyciestwo Sinnera jest mozliwe, co pokazuja chcoiazby wspomniane wyzej mecze, ale z drugiej strony Djokovic te to wie, ze to moze byc najtrudniejszy mecz dla niego, wiec powinieien swoj poziom dzwignac. Mimo wszystko licze, ze Djokovic w tej swoje magicznej Australii wygra w niedziel stanei przed sznasa wygrania w Melbourne po raz jedenasty. Wydaje mi sie, ze ten polfinal moze byc ta najwieksza przeszkoda. Problemy zdowortne Serba odkladam na bok, bo on to co roku w tej Australii na cos narzeka, a ostatecznei wygrywa. Reasumujac, Zwyciestwo Sinnera jest mozlwie e, ale z drugiej strony Djokovic majac w pamieci te ostatnie boje z Sinnerem i ze to najwazniejsze starcie indywidualnie dla niego, to moze zagrac najlepszy mecz turnieju.

Medvedev-A.Zverev over 3,5 seta @1.5
Tu mi sie wydaje, ze to jest dobry mecz na wieksza ilosc setow niz standardowe trzy. Ten turniej obfitowal w wiele naieszpodzanek i dlugich meczow w turnieju meskim. Zverev pozytywnie zaskoczyl w cwiercfinale, Medvedev jest jakim tam faworytem. Obydwaj mieli swoje historie pomiedzy soba i gdy saja naprzeciwko to u obydwu pojawia sie dodatkowa mobilizacji, wiec jest szansa, ze troche pograja.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Djokovic Sinner 2/+33.5 gema @3.05 Fortuna

O tym meczu zostało już napisane bardzo wiele. Czekałem na ten mecz i się doczekałem. Uważam, że Włoch to jedyny z obecnych tutaj w półfinale ma szansę pokonać Novaka. Chłopak jest niesamowity. Utrzymuje bardzo wysoki poziom od wielu miesięcy. Można go porównywać do Djokovica. Novak lepszy już nie będzie. Natomiast Jannik może się jeszcze bardziej rozwinąć chociaż już ma bardzo duży repertuar zagrań. Djokovica tak na dobrą sprawę jeszcze nikt nie przetestował. Owszem miał problemy na początku turnieju, ale wiadomo przetrwał nawałnice młodych gniewnych. Każdy liczył, że Jannik już ogra Novaka w Turynie jednak Novak pokazał mu, że jeszcze musi poczekać. Teraz mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tamtego spotkania I zagra lepiej, bo stac go na to. Dorzucam do typu gemy, gdyż nie wierzę, że Sinner jeśli wygra to 3:0, więc przy 4 zaciętych setach 34 spokojnie będą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1198
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Novak Djokovic - Jannik Sinner niestety wszystkie typy na

Typy:
w meczu będzie rozegranych więcej niż 42,5 gemów @2,02 Fortuna
w meczu będzie rozegranych więcej niż 47,5 gemów @3,00 Fortuna
w meczu będzie rozegranych pięć setów @3,35 Fortuna
Novak Djokovic wygra 3:2 @5,60 Fortuna
Novak Djokovic wygra i w meczu będzie powyżej 40,5 gemów @3,05 Fortuna
Novak Djokovic wygra i w meczu będzie powyżej 44,5 gemów @4,15 Fortuna
Novak Djokovic wygra powyżej 24,5 gemów w meczu @3,00 Fortuna
zwycięzca meczu wygra mniej punktów niż przeciwnik @13,00 Fortuna

Jest to mecz półfinałowy, ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że kto wygra to spotkanie ten wygra cały turniej po tym jak Carlos Alcaraz został wyeliminowany przez Zvereva. Do niedawna uważałem, że Jannik Sinner wyeliminuje Novaka Djokovica, ale teraz sądzę, że Serb jednak wygra, ale po morderczym spotkaniu.

Jannik Sinner gra kapitalnie od dłuższego czasu. Końcówka zeszłego sezonu była świetna w jego wykonaniu, udało mu się pokonać Djokovica w fazie grupowej ATP Finals, ale w finale z nim przegrał. Na początku tego sezonu Włoch gra chyba nawet jeszcze lepiej. Tutaj w Australian Open Sinner idzie jak burza, wszystkie swoje mecze wygrał wynikiem 3:0. Włoch jakieś problemy miał tylko w drugim secie z Rublevem, ale ostatecznie udało mu się wyjść ze sporych tarapatów i wyciągnął tamtego seta wygrywając cały mecz 3:0.

Novak Djokovic nie imponuje formą w tegorocznym Australian Open, w drodze do półfinału przegrał w sumie trzy sety, choć rywali miał dość łatwych, gdyż jedynym poważniejszym przeciwnikiem był Taylor Fritz. Chciałbym, żeby wygrał Sinner, ale trzeba o jednym pamiętać- im wyższa stawka meczu tym Novak Djokovic jest groźniejszy. Serb przez wiele lat udowadnia, że niezależnie od formy potrafi wejść na odpowiedni poziom w tych najważniejszych meczach. Weźmy chociażby ostatnie ATP Finals, kiedy to Novak w fazie grupowej grał przeciętnie, a w fazie playoff najpierw zdemolował Carlosa Alcaraza, a potem w finale wziął rewanż na Janniku Sinnerze, któremu nie dał żadnych szans. Obawiam się, że w tym spotkaniu zobaczymy znacznie lepszą wersję Djokovica niż we wcześniejszych meczach.

Według mnie Novak Djokovic będzie cierpiał, będzie miał spore problemy, ale koniec końców jego niesamowita psychika, determinacja i doświadczenie wezmą górę i po pięciu setach Serb awansuje do finału. Nie będę zdziwiony jeśli to Jannik Sinner wygra więcej punktów w całym spotkaniu, ale te najważniejsze piłki padną łupem Novaka Djokovica, stąd kurs 13,00 na to, że zwycięzca meczu wygra mniej punktów niż jego przeciwnik wydaje się kuszący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Novak Djokovic - Jannik Sinner
Djokovic więcej asów + Sinner więcej podwójnych błędów: Tak @ 3.70
Betfan

Statystycznie to się spina aż miło. Djokovic w 3 z 4 ostatnich bezpośrednich meczów (2023) wbił więcej asów od Sinnera, z kolei Włoch w każdym z ich sześciu meczów robił więcej podwójnych błędów serwisowych. I myślę, że właśnie staty z bezpośrednich spotkań są bardziej miarodajne, zwłaszcza w serwisowych typach, bo przecież zarówno na asy jak i dfy ma duży wpływ kto odbiera ten serwis, jak masz Djoko na przeciwko to drugi serwis nie możesz grac na alibi, a wtedy pojawiają się błędy itd. Ale statystyki z tego turnieju też się bronią: obaj zrobili po 9 podwójnych, przy czym Serb grał o 3 sety więcej, w asach Djokovic dużo lepszy 69 - 38. Dla mnie typ bardzo kuszący, zwłaszcza po takim kursie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na drugi półfinał proponuję tylko taki typ:

Daniil Medvedev - Alexander Zverev
Typ: w meczu będzie co najmniej jedna kara 15 pkt.
Kurs: 15,00
Bukmacher: Fortuna

Stawka meczu jest bardzo wysoka, obaj gracze należą do tych bardziej nerwowych, zwłaszcza Medvedev. Żeby dostać karę 15 pkt. to trzeba trochę nabroić, ale uważam, że tych dwóch panów na to stać ;) Pamiętam, że kiedyś zagrałem taki typ w meczu Medvedeva i trafiłem kurs 20,00(chyba grał z Kyrgiosem o ile dobrze pamiętam), więc za drobne czemu nie spróbować?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
jaroslav_ 348,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
powyżej 3.5 seta w meczu @ 1.56
TOTALbet

W nadchodzącym finale Australian Open mamy do czynienia z niezwykle interesującym pojedynkiem pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy doszli do tej fazy turnieju w imponującym stylu. Jannik Sinner, po imponujących występach w poprzednich rundach, staje do walki o pierwszy tytuł wielkoszlemowy w swojej karierze. Jednakże jego przeciwnik, Daniil Medvedev, również nie zamierza ustąpić pola łatwo, mając na swoim koncie już sześć finałów wielkoszlemowych.

Sinner, po efektownym zwycięstwie nad Novakiem Djokoviciem w półfinale, może być uważany za faworyta tego spotkania. Mimo to, Medvedev jest doświadczonym zawodnikiem, który potrafi wykorzystać słabsze momenty swoich przeciwników. Mecz zapowiada się na zaciętą walkę, a Sinner będzie musiał wykazać się zarówno umiejętnościami tenisowymi, jak i odpornością psychiczną, zwłaszcza w pierwszym wielkoszlemowym finale w swojej karierze.

Chociaż Medvedev prowadzi 6-3 w bezpośrednich pojedynkach, to Sinner wygrał ostatnie trzy spotkania, co daje mu pewnego rodzaju przewagę psychologiczną. Niemniej jednak, Rosjanin to groźny rywal, który potrafi skutecznie neutralizować mocne uderzenia Sinnera i sprawić mu trudności na korcie. Widać to zwłaszcza w ostatnich 5 meczach pomiędzy oboma zawodnikami, które były naprawdę zacięte, a o zwycięstwie decydowały detale (w ostatnich trzech spotkaniach decydowały TB, a ostatnie dwa to wyniki 2:1 dla Sinnera).

Medvedev może liczyć na swoje doświadczenie i hart ducha - co pokazał w meczu z naszym rodakiem oraz Zverevem, ale Sinner jest w doskonałej formie i gotowy na wyzwanie. Mimo że Sinner może wydawać się faworytem tego spotkania, nie można lekceważyć potencjału Medvedeva do stawienia mu oporu. Spodziewam się zaciętej walki, która potrwa więcej niż trzy sety, a ostatecznie przewiduję, że Sinner wyjdzie zwycięsko z tego starcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Medvedev vs. Sinner
Wielki finał pierwszego szlema w sezonie 2024 i można rzec, że dość niespodziewany, bo jednak bukmacherzy bardzo wyraźnie faworyzowali Djokovicia, którzy poległ z kretesem w półfinale. Jego pogromcą był Sinner, który nawet nie musiał bronić żadnego break pointu z zawodnikiem, który przecież triumfował tu już dziesięć razy, przymierzał się do kolejnego skalpu i ten kort jest niewątpliwie jego ulubionym. Włoch jednak pokazał pełną klasę i wszedł do finału tracąc tylko jedną partię, a do tego jest wyraźnym faworytem bukmacherów z czym muszę się zgodzić. Jest kilka argumentów, które wyraźnie przemawiają za nim. Po pierwsze bardzo wysoka forma, czego nie można powiedzieć o Medvedevie, który od początku do końca turnieju męczył się ze swoimi rywalami (Atmane, Ruusuvuori, Borges, Hurkacz, Zverev), a bez problemów ograł tylko Augera-Aliassime, który mu bardzo leży. Po drugie spędził na korcie kilka godzin mniej od Rosjanina, który w dwóch poprzednich fazach zagrał na pełnym pięcio-setowym dystansie, co musi odczuć mimo znakomitej kondycji. Po trzecie to argumenty ofensywne Jannika, który potrafi narzucić swój rytm gry i nie boi się pójść do przodu, co było grzechem Zvereva, który wdał się w grę Daniila i mimo prowadzenia Niemca 2-0 to czuć było, że jego wygrana wisi na włosku i z minuty na minutę tracił świeżość. Sinner dobrze wie, że nie może wejść w gierkę oponenta i raczej tego grzechu nie popełni, co zresztą widać było po ich ostatnich starciach, gdyż trzy z nich wygrał (mimo, że początkowe H2H wynosiło 6-0 dla Rosjanina). Pod względem fizycznym, z biegiem czasu powinien zyskiwać Sinner, a ten mecz może przegrać jedynie w głowie. Mam nadzieję, że pod kątem strategii nie popełni żadnego błędu i nie cofnie się do defensywy, co by mnie bardzo zdziwiło. Ciekaw jestem jak sytuacja z odciskami Medvedeva, na które narzekał w drugiej rundzie, a mając taki przebieg w nogach to tam może być kolejny problem, choć to tylko moje przypuszczenie. Rosjanin z meczu na mecz się rozkręcał i grał coraz lepiej i raczej po dwóch pierwszych rundach nikt nie typował go jako poważnego kandydata do finału, ale pokazał ogromny charakter, wolę walki i także sporo jakości, mimo koślawej i specyficznej techniki. Wiele przemawia za Włochem, ale pamiętajmy, że to wielkoszlemowy finał i główną rolę odegra mentalność, a to dla niego debiut i presja roli faworyta. To jemu wypada ten mecz wygrać, ale Medvedev grał tu już dwa razy w finale i ma ogromny bagaż doświadczenia, więc nie skreślam tutaj opcji większej liczby niż trzy sety, choć kluczowy będzie początek, gdy obaj będą mieli stosunkowo wiele sił. Jak Sinner nie prześpi startu to powinien ten mecz wygrać.

👉 Sinner wygra @1,43 (betclic *Super Kursy*) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,55 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Więcej zakładów na życzenie klasycznie w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1554
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom