>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, Bukareszt 18.04-24.04.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Miejsce: Barcelona, Spain
Data rozgrywania: 18.04.2016-24.04.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,428,355
Oficjalna strona turnieju: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/es
Lista startowa: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/article/document/lista_bcnopenbs_2016.pdf
Lista kwalifikantów: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/article/document/barcelona_q-2.pdf
Drabinka: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_atp/completed/mds.pdf
Drabinka deblowa: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_atp/completed/mdd.pdf
Plan gier: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/sites/default/files/bcnopenbs_atp/completed/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/atp-barcelona/
Zwycięzca singla 2015: Kei Nishikori
Zwycięzcy debla 2015: Marin Draganja i Henri Kontinen
Miejsce: Bukareszt, Rumunia
Data rozgrywania: 18.04.2016-24.04.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €520,070
Oficjalna strona turnieju: http://brd-nastase-tiriac-trophy.ro/2016/
Lista startowa: http://brd-nastase-tiriac-trophy.ro/2016/en/jucatori-3
Lista kwalifikantów: http://www.menstennisforums.com/4545-brd-nastase-tiriac-trophy/776722-bucharest-qualifying-entry-list-updated-march-29-2016-a.html
Drabinka: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2016&amp;amp;wkno=16&amp;amp;eventid=0773&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=en&amp;amp;ref=http%3A//brd-nastase-tiriac-trophy.ro/2016/en/
Plan gier: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2016&amp;amp;wkno=16&amp;amp;eventid=0773&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=ro&amp;amp;ref=http%3A//brd-nastase-tiriac-trophy.ro/2016/en/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/romania/atp-bucharest/
Zwycięzca singla 2015: Guillermo Garcia-Lopez
Zwycięzcy debla 2015: Marius Copil i Adrian Ungur
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dustov Farrukh-Mayer Florian 2, Pinnacle Sports 1.95
7:6, 6:3 ⛔
Masa niewykorzystanych breako. ..
4 typ z rzędu w plecy :/
Panowie nigdy ze sobą nie grali, będzie to ich pierwsze spotkanie. Bukmacherzy nie widzą tutaj bitego faworyta i nie ma się co dziwić. Dustov obecnie jest na 227 pozycji gdzie jego rekord to 98 pozycja. W obecnym roku spisuje się fatalnie!
Wygrał sześć meczów i osiem przegrał gdzie nie wygrał ani jednego meczu na typowym korcie twardym czy też mączce. Grał w kwalifikacjach do Monte Carlo gdzie odpadł na dzień dobry z Gimeno Traverem 6:1, 6:2. Co ciekawsze rok temu na kortach ziemnych na dziesięć spotkań nie wygrał żadnego.
Uzbek od zawsze słyną z mocnego serwisu i potężnego forhendu. Niestety dla niego od dłuższego czasu jego największe bronie nie funkcjonują tak jak trzeba. Nigdy nie był herosem zwinności, a teraz to porusza się jeszcze gorzej. No i bekhend jeszcze gorszy od Grotha. ...
Jego rywalem będzie wracający po kolejnej kontuzji Florian Mayer który był kiedyś na 18 miejscu a teraz po plagach kontuzji jest na 218 lokacie. Najbardziej mnie martwi to, że w swoim ostatnim meczu który rozegrał we wrześniu poprzedniego roku przegrał z jakimś no name w dwóch setach. Lecz sporo czasu minęło i teraz dyspozycja Niemca może być znacznie inna.
Mayer zawsze był tenisistą uniwersalnym, potrafiacym grać na szybkich jak i wolnych kortach. Stawiane na tenisiste który wraca po przerwie zawsze jest ryzykowne. Ale gra z drewnianym Dustovem....który na mączce od dłuższego czasu gra jedna wielką patologie. Stawiam na wygraną Niemca.
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Garin vs Stepanek
Stepanek @1.58 Pinnacle
✅
Typuję tu w stronę Czecha. Może i Radek to już tenisowy stary pierdziel (rocznik 78), ale moim zdaniem powinien sobie poradzić z kimś takim jak Chilijczyk Garin. Latynos z rocznika 96 ograł w pierwszej rundzie eliminacji Kennego de Scheppera, czyli tenisistę, który na clayu delikatnie mówiąc grać nie potrafi. I to by było na tyle jeśli chodzi o zwycięstwa młodziana w meczach, w których uchodził za doga. Jeśli by szukać pojedynku, w którym Chilijczyk mierzył się z kimś o zbliżonych umiejętnościach do jutrzejszego rywala z Czech to najbliżej chyba byłby Andreas Beck, z którym młody ugrał 2 gemy. Na prawdę nie widzę tutaj opcji żeby Radzio przegrał. Z formą Czecha z resztą wcale nie jest tak źle! Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Garin-Stepanek 2 @1.52 exp
Stracie dwoch zupelnie innych generacji tenisa. Tez sadze, ze Stepanek ma wieksze szanse. Stepanek bardzo fajnie zaczal rok w Australii (Brisbane i AO), ostanio duzo gorzej (Dubai). Teraz przejscie na cegle, turniej ATP 500, wiec powinno byc niezle. Dawno chyba tutaj Stepanek nie gral, ale byl tez polfinalista. Stepanek ma slabiutki ranking caly czas, zreszta skoro jest rozstawiony dopiero z &quot;dziewatka&quot; w kwalifikacjach do ATP 500. Wypadaloby sie poprawic, poniewaz Madryt i Rzym powoli na horyzoncie. Christian Garin to jeszcze bardzo mlody tenisista. Na pewno talent, ktory wygrywal juniorski French Open 3 lata temu, pokonujac w finale wtedy Alexandra Zvereva. U mlodego Chilijczyka na razie jednak nie przelozylo sie to na lepsze wyniki w seniorskim tenisie i poza jednym niezlym turniejem w chilijskim Vina del Mar i sukcesow w turniejach futures nie ma sie czym nadto chwalic. Stepanek faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 676

mmichael83

Użytkownik
Edmund Kyle Rosol Lukas
bet 3 6 5
1,83


Spotkanie 1 rundy na mączce w BUkareszcie.
Każdy zawodnik ma Swój jeden,dwa lub 3 ulubione turnieje w ciągu roku, miejsca gdzie gra z dużą pewnością Siebie, ogrywa wyżej rozstawionych i nie przegrywa ogórkami. Na pewno takim turniejem dla Rosola jest turniej w stolicy Rumuni.Ostatnie 3 lata to :
2015- QF - porażka GGL ( zwycięzca turnieju ) zaciety był mecz 6:7,4:6
2014- finał i porażka z Dimitrovem 7-62, 6-1
2013 - Win Garcia-Lopez 6-3, 6-2

Naprzeciwko staje bardzo mocny fizycznie Edmund którego progres jest bardzo widoczny, ale brytyjczyk dopiero wchodzi na arenę ATP, ranking zrobił na turniejach niższej rangi, gra bardzo ofensywnie na każdej nawierzchni,
Ale żeby w taki zestawieniu dawać 50% na zwycięstwo??
moim zdaniem lekka przesada. Rosol jak jest pewny siebie bije bardzo mocno, bo ma z czego uderzyć ( 195cm ) głownie bazuje na mocnych płaskich uderzeniach.

Stawka 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Baghdatis vs Cecchinato
Baghdatis 2:0 |1,83| bet365
Z góry mówię, że proszę o zaufanie i zagranie tego typu bo, że tak powiem, &quot;buki rozdają pieniądze&quot;. Jutro w Bukareszcie Baghdatis spokojnie pokona o klasę gorszego rywala, jak nie o dwie. Baghdatis w tym roku na ziemi grał w USA gdzie kompletnie był nie doceniany przez bukmacherów i zarobiłem sobie niezłe pieniądze na tym. Chodzi mi o spotkania z Schwartzmanem gdzie kurs 2,50 na Cypryjczyka to było jakieś totalne nieporozumienie i pewnie wygrał 2:0. Następnie kurs 2,30 z Verdasco gdzie również pewnie wygrał 2:0. ostatecznie odpadł w ćwierćfinale z Sockiem przegrywając dwa razy do 4 i wcale nie zasłużenie, ale to już inna bajka. Na przeciw Cypryjczyka staję 24letni Włoch, który jest po prostu przeciętnym zawodnikiem, jak nie gorzej. Przegrywał na ziemi spotkania z totalnymi pionkami jak np. Majchrzakiem dostając jednego seta nawet do jednego. Albotem, Celzarem, Gilardo itd. W Mont Realu odpadł w 1 rundzie, co nie dziwi bo dostał Raonica. Jego zwycięstwa? mógł bym wymienić ale wątpię by chodź kilka osób znała tych panów. Sprawa jest banalnie prosta, Baghdatis jutro go szybko poskłada 2:0 i innej możliwości nie widzę. Jeszcze raz proszę o zaufanie i wszyscy okrójmy jutro buki!

Dzumhur vs Copil
Dzumhur 2:0 |1,90| bet365

Na jutro widzę drugą promocję od bukmacherów. Młody Bośniak, który z bardzo dobrej strony pokazał się w Monte Carlo, podejmuje pionka totalnego. (oczywiście ktoś może się z tym nie zgodzić ale takie jest moje zdanie). Dzumhur w Monte Carlo w pierwszej rundzie pewnie pokonał Robina Hasse do 2 i do zera! Następnie pokonał Berdycha 2:1 ulegając tylko w tb a w pozostałych setach pokonując go do 4 i 3. Ostatecznie odpadł z Ranoicem przegrywając 2:1 po na prawdę świetnym spotkaniu i odważę się powiedzieć, że nie zasłużenie przegrał w starciu z Kanadyjczykiem. Chłopak gra na prawdę dobry tenis. Nie najgorszy serwis, dobrze rusza się po korcie i wcale nie odstawał. Zagra z reprezentantem Rumunii, który jest bardzo przeciętnym zawodnikiem. Nawet nie ma po co wymieniać z kim grał bo to jakich on porażek na cegle ostatnimi czasy doznawał i z kim to woła o pomstę do nieba i jego pozycja w rankingu ATP będzie tylko spadała. Również polecam tutaj 2:0.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Rafa @1.97 fajny kurs na wygranie ATP w Barcelonie
A ja absolutnie nie polecam. Ludzie napalaja sie bo mysla, ze Hiszpania itd., a to nie jest tak wazny turniej dla tych najwiekszych, bo to &quot;tylko&quot; ATP 500. Nadal w ostatnich sezonach tu nie blyszczal. Rok temu przegral z Fogninim, dwa lata temu z Almagro. Nadal nie porywa sie moim zdaniem na operacje wygrac 5/5 (Monte Carlo, Barcelona, Madryt, Rzym, French Open). Juz nie te czasy.
Przeczuwam, ze Nadal sie wycofa z tego turnieju. Wydaje mi sie bardzo prawdopodobne.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Gimeno Traver D. - Mannarino A. @1.4 efortuna
2:0 @1.9
Mannarino typowy ogór na cegle 54/74 staty, Gimeno-Traver gra właściwie tylko na mączce. Oglądałem jego mecz z Cuevasem, przegrany 2:1, bardzo zacięty bo 3 tb. Ogólna forma od początku roku jak również w ostatnim okresie oceniam na wysoką. Rok temu odpadł tutaj po 3-setówce dopiero w ćwierćfinale z Veselym, wcześniej ogrywając Troickiego czy Simona. Kursy pewnie będa spadać, 1.4 to dość zawyżony kurs w takim przypadku moim zdaniem. Gimeno w meczu z Cuevasem miał w 2 secie na początku bandażowaną nogę, ale to raczej nic nie groźnego, bo przecież rozegrał do końca seta i następny będac na prawdę blisko zwycięstwa. Wytrzymywał wymiany, popełniał mało błędów i generalnie to każdy wynik w meczu z Francuzem inny niż 2:0, bedzie zaskoczeniem. Mannarino przyjechał tu po wpisowe.
Kubot L./Matkowski M. - Klaasen R./Ram R. @1.75 efortuna
Obie pary w takich zestawieniach grały tylko 1 mecz w karierze na cegle, teraz w Monte Carlo i obie przegrały. Z tym, że jeżeli spojrzeć przez pryzmat pojedynczych zawodników to para polska prezentuje się lepiej na cegle. Matkowski jeszcze niegdyś z Fyrstenbergiem to właśnie na tej nawierzchni grali najwięcej meczów, a w 2012 roku wygrali cały ten turniej. Ram to zawodnik który na cegle nawet w singlu ma &quot;wspaniały&quot; rekord 9/16. Kubot zarówno w karierze singlowej jak i deblowej, również rozgrywał wiele meczów na mączce. Dla mnie Polacy ten mecz biorą, może i nawet 2:0 jeśli dobrze wejdą w mecz.
Dodig I./Melo M. - Cuevas P./Granollers M. @1.57 efortuna
Doświadoczona i znana para, turniejowa &quot;jedynka&quot; przeciwko sklejce 2 singlistów. Co prawda Dodig i Melo przegrywali z nimi w styczniu w Melbourne, warto podkreślić, że to był początek sezonu. Chorwat z Brazylijczykiem rozegrali teraz całkiem spoko turniej w Monte Carlo i wydaje mi się, że odegrają się za ostatnią porażkę, a Cuevas i Granollers skupią się bardziej na meczach singlowych.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Doświadoczona i znana para, turniejowa &quot;jedynka&quot; przeciwko sklejce 2 singlistów.
Yyy, ale jak?! Jak można patrzeć na Marcela jako &quot;tylko&quot; singlistę? Kto był w finale RG w parze z Lopezem, gdy Benneteau z ERV wygrywali tego Szlema? Kto wygrywał Mastersa kończącego sezon 2012? Co do Cue, to kto w tamtym sezonie wygrywał sporo meczów deblowych na cegle biorąc Masters w Rzymie w parze z Marrero? Nie można tak deprecjonować umiejętności w grze podwójnej zawodników, nawet gdy często występują w singlu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
a Cuevas i Granollers skupią się bardziej na meczach singlowych.
Szczególnie Granollers, na którego w drugiej rundzie czeka Nadal. Barcelona to rodzinne miasto Marcela - to raz, dwa - Dodig też gra w singlu, a jego tak nie nazwałeś. Dlaczego? Sklejką dwóch singlistów można by nazwać duet Troickiego z Paire.
Wiadomo, że najważniejszy jest końcowy wynik, ale w perspektywie czasu nie da się daleko zajechać na zakłamywaniu faktów.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Dodiga nie widziałem i nie widzę rozstawionego póki co w drabince, więc pominąłem ten fakt, zwłaszcza, że często jak gra w deblu to pomija singiel. W rozpisce graczy występujących w turnieju go nie ma. Bardziej chodziło mi o to, że Cuevas i Granollers nie grają zbyt często razem, nazwałem ich sklejką singlistów bardziej biorąc pod uwagę doświadczenie w grze razem i to, że obydwaj grają singla w przeciwieństwie do ich przeciwników. Dodiga nigdzie nie widze, żeby był w drabince. W 2 rundzie czeka Nadal ? No i bardzo dobrze, bo być może będzie to szansa dla Granollersa na przejście do kolejnej rundy. Tak jak napisał dx2 Nadal z reguły olewa ten turniej, teraz jeszcze wygrał w Monte Carlo więc tym bardziej widzę tu szansę dla drugiego z Hiszpanów.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Kukushkin-Estrella 1 @1.7 oonibet
Ogolnie obydwaj nie wygladaja na pierwszy rzut oka zbyt dobrze po debiutach na cegle odpowiednio w Monte Carlo (kwalifikacje Kukushkina) i Houston (Etsrella). Estrella gral calkiem niezle rok temu w tej czesci sezonu i w Barcelonie byl w 3 rundzie. Barcelona to jednak chyba jeden z tych nielicznych turneijow, gdzie Kukushkin gra na cegle dobrze. Kazach statuje tu juz 7 czy 8 sezon i chyba jeszcze nie bylo przypadku, ze przegral w 1 rundzie. Kukushkin potrafi zagrac tutaj lepiej, srednich rywali ogrywa, a nawiazywal tutaj walke z Ferrerem czy Nishikorim. Dobre kusry, sklaniam sie w strone Kukushkina i tyle.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Kubot/Matkowski - Klaasen/Ram - 1 @1.70
Ungur - Pella - 2 @1.32
Dzumhur - Copil 1 @1.37

@3.07

Bukmacher:
Betsson

Długo myślałem jak ugryźć skromną ofertę na początek tygodnia. Nasza eksportowa para deblowa nie zalicza dobrego sezonu, lecz są przebłyski w postaci zwycięstw nad Nestor/Stepanek czy będących również daleko od swojej dyspozycji Rojer/Tecau. W Monte Carlo obie pary szybko pożegnały się z turniejem. Zważając na formę i dobry występ afrykańsko-amerykańskiej pary w Miami, Polaków czeka ciężka przeprawa, jednakże rywale na kartoflu tracą sporo swoich atutów. Jeśli nie zawiedzie serwis, Klapkomatki powinny zameldować się w drugiej rundzie. Tam liczę na pojedynek z Bryanami i dobre kursy. ;)

Mówi się, że Pella w tym sezonie dobra forma. Przekonał mnie do tego swoimi występami w Rio oraz Indian Wells. Nawierzchnia bez dwóch zdań Argentyńczyka. Grający u siebie Ungur w tym sezonie na clayu pokonał jedynie Sidorenko (martwi mnie ten rewelacyjny tytuł w deblu sprzed roku w Bukareszcie :razz ???? . Pella w spotkaniu z Herbertem sporo niewykorzystanych break pointów. Myślę, że niżej notowany Rumun ma niewielkie szanse z solidniejszym i leworęcznym tenisistą. Ostatni ich pojedynek miał miejsce ponad rok temu. Wygrał Argentyńczyk 2:1.

O Dzumhurze napisał kolega wyżej i całkowicie się z nim zgadzam. Występ w Monte Carlo bardzo dobry. Copil również reprezentant gospodarzy. Do czasu aż serwis będzie funkcjonował może on postawić opór. W końcowym rozrachunku nie widzę inne rozstrzygnięcia niż triumf Bośniaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ak jak napisał dx2 Nadal z reguły olewa ten turniej, teraz jeszcze wygrał
heh, dla mnie &quot;z reguły&quot; oznacza chyba jednak coś innego... bo z reguły to Nadal tego turnieju nie olewał, wygrał tu aż 8 razy, ostatnio 3 edycje temu. Ubiegły rok w ogóle miał z dupy, dwa sezony temu też nie był wybitny, więc bym wagi nie przywiązywał do odpadnięcia z Allmagro i Fogninim. Choć jestem zdania jak dx2, że na 5/5 się nie porwie, to jednak myślę, że Barcelonę weźmie.
 
R 37

rosomak1986

Użytkownik
Kukushkin-Estrella 1 @1.7 oonibet

Ogolnie obydwaj nie wygladaja na pierwszy rzut oka zbyt dobrze po debiutach na cegle odpowiednio w Monte Carlo (kwalifikacje Kukushkina) i Houston (Etsrella). Estrella gral calkiem niezle rok temu w tej czesci sezonu i w Barcelonie byl w 3 rundzie. Barcelona to jednak chyba jeden z tych nielicznych turneijow, gdzie Kukushkin gra na cegle dobrze. Kazach statuje tu juz 7 czy 8 sezon i chyba jeszcze nie bylo przypadku, ze przegral w 1 rundzie. Kukushkin potrafi zagrac tutaj lepiej, srednich rywali ogrywa, a nawiazywal tutaj walke z Ferrerem czy Nishikorim. Dobre kusry, sklaniam sie w strone Kukushkina i tyle.
Nie wiem czy to taki turniej gdzie gra dobrze i nie odpadł w pierwszej rundzie.Wyniki od 2008-1/16,2r,1r,1r,2r,q1r,2r.Bardziej skłaniam sie w kierunku Estrelli
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Khachanov v Bedene
Bedene @1.44
Pinnacle
Bedene wprawdzie lubi czasami odwalić jakiś głupi mecz, ale tym razem mu zaufam. Gramy na cegle, a jest to nawierzchnia na której Aljaz ma świetny bilans 227/88. Oczywiście bilans ten w głównej mierze zawdzięcza licznym występom w turniejach rangi challenger, ale i tak co sezon jest w stanie odprawić kilka &quot;ciekawych nazwisk&quot; grając właśnie na clayu. Khachanov to też nie jest jakiś straszny ogórek, żeby go Bedene zlekceważył, więc liczę, że chęci będą. Jeśli chodzi o Rosjanina, to wiadomo - młode pokolenie, nieprzewidywalność, ale jego styl gry dużo bardziej pasuje do kortów twardych. Myślę, że w tym spotkaniu wygra doświadczenie Bedene. Przyznam, że spodziewałem się nieco niższych kursów w jego kierunku, więc można grać.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jak Nadal ma się niby porwać na 5/5? Nawet jakby chcial to jest ktos taki jak Djokovic w Rzymie i Paryzu a Nadal bedzie chcial wygrac co sie tylko da na maczce wiec na pewno postara sie o triumf w Barcelonie bo o inne moze byc ciezko.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Bagnis @ 1.46 Pinnacle ⛔

O 11 to mozna spokojnie Bagnisa zagrac.....gosciu zyluje na maczce niemilosiernie. Poprzebijal sie do ATP 100 , wiec czas cos w duzym turnieju ugrac. Rywal odpowiedni , Donskoy serwisem i brakiem cierpliwosci tego nie ogarnie , to nie jego klimaty.
Uwazalbym na Chunga , bo taki neptyk na cegle jak Jaziri moze go ograc....Koreanczyk gral raz na europejskiej maczce i sie moze zdziwic.


hmm twarde te korty jak beton....pilki niezle smigaja.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Carballes Baena R. - Montanes A.
Montanes A. -2 gemy ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ✅

Carballes Baen to Hiszpan, typowy ziemniak, 23 lata, ale poza setką rankingową, dla mnie to tak zwany przeciętny mocno zawodnik. Niby H2H 1:1 z lat 2014-2015, ale w tej jednej porażce Montantes musiał skreczować. Zresztą Albert już skupił się ostatnio tylko i wyłącznie grze na mączce. 35 lat na karku, zamieszany w afery &quot;hazardowe&quot; i jakoś to się kręci. W Casablance fajnie wyglądał, zagrał dobry turniej, odpadł jedynie ze zwycięzcą turnieju leworęcznym Delbonisem który grał bajkę. Myślę, że wygra ten mecz na spokojnie o ile nie odstawi jakiegoś cyrku.

Wynik: 3:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 15

dabrosik

Użytkownik
Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat typu Marcel Granollers - Munoz de la Nava 2:0 @1.80 bet365 ? ✅✅✅

Według mnie typ dość dobry, Granollers gra spowrotem fenomenalny tenis, potrzeba naprawde dobrego zawodnika żeby przegrał. W Irving wygrał Challangera, potem Miami gdzie też grał dobrze póki nie spotkał świetnie dysponowanego Goffina a teraz fenomenalna gra w Monaco i znowu odpadniecie ze świetnie dysponowanym Gaelem. Mączka to jego żywioł, gra w Barcelonie czyli jego rodzinnym mieście, wszytsko przemawia za tym że powinien dośc łatwo wygrac mecz a kurs dość spory

Udało się, Marcel nadal w dobrej formie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom