>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Brisbane, Chennai & Doha, 30.12.2012-06.01.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Informacja
Te szejki to widać, że jadą po taniości, budują im korty Chińczycy czy inni Wietnamczycy i mamy takie oto efekty. Zrobiła się dziura w korcie i przerwano mecz Ferrera z Brownem.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Troicki zaliczył kolejny sezon w kratkę tworząc właściwie swój ranking poprzez wybrane turnieje. Ogółem jest to tenisista już w pewnym sensie określony, który moim zdaniem nie wyjdzie poza pewien &quot;level&quot;. Potrafi grać solidnie, silnie uderzyć, wspomóc się serwisem , jednak często brakuje mu regularności oraz zimnej głowy na korcie. Lacko to na pewno nadzieja słowackiego tenisa, z resztą on umiejętności posiada spore i potrafi niewątplieiwe swój skill wykorzystać, do tego dochodzą dobre warunki fizyczne i co za tym idzie - sprawny serwis. Szanse obu tenisistów tym meczu oceniam po równo, z lekką nawiązką wobec Lukasa, który przy optymalnej formie ma spore szanse na pokonanie nieprzewidywalnego Troickiego.

Victor Troicki - Lukas Lacko +3 games @ 1,73 PinnacleSports ✅ (3-6, 5-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Chennai (Indie)
Stebe vs Wawrinka Kurs:5.0 Buk: Unibet e: jednak za wysokie progi dla Niemca

Mam dziś przeczucie, że Niemiec wygra ten mecz. Póki co, w nowym sezonie prezentuje się dobrze- przebrnął w Indiach przez kwalifikacje ogrywając 3 zawodników bez większych nazwisk, a w 1. rundze pokonał w dwóch setach mocno bijącego Holendra Sijslinga (6-4, 6-4) mimo, że nie był faworytem (1,5 na Holendra, a 2,5 na Niemca). Dziś zagra z zawodnikiem ze światowego topu, jednak Wawrinki nie widziałem na korcie od przełomu października i listopada i ciężko powiedzieć w jakiej znajduje się formie. Biorąc po uwagę, że to dopiero start sezonu, a utalentowany Niemiec jest w niezłej dyspozycji i dłużej przebywa w Indiach (aklimatyzacja itp) myślę, że warto spróbować ten typ.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
panowie mam pytanie co oznacz Most games won ?? to pewnie sa handicapy tylko moje pytanie czy np troicki-lacko +2 to jest ze ma 2 gemy dodane w kazdym secie czy na caly mecz ?? i jak np przegra seta 6-4 to wtedy jest 6-6 wiec jak to rozliczaja ? prosze o konkretna odpowiedz
 
zlatek 0

zlatek

Użytkownik
Liczba gemów w trakcie całego meczu.
Przykład. Załóżmy, że postawiłeś Lacko +2.5 gemy.
Mecz kończy się wynikiem 6:4, 4:6, 6:4 dla Troickiego. Łączna ilość zdobytych gemów przez Serba wynosi 16, jego rywala 14. Ty masz handicap +2.5 na Słowaka, więc buk rozlicza to jako 16:16.5 i mimo przegranej Lacko typ wchodzi.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Gael Monfils – Philip Kohlschreiber 1 2,4 (Pinnacle) ✅
Jeszcze wczoraj to Monfils był faworytem bukmacherów, jednak masowe granie na Kohlschreibera doprowadziło do takiego kursu na Francuza. Gael w sezonie 2012 grał mało, kontuzje wykluczyły go z ponad połowy rozgrywek. W Doha broni punktów za finał, rok temu m.in. w półfinale pokonał Rafaela Nadala! Z Kohlschreiberem miał okazje grać w Madrycie i Metz. Oba te spotkania były bardzo zacięte, ale oba wygrał w 3 setach Monfils.
Niemiec wygląda na dobrze przygotowanego do sezonu, co pokazał bardzo dobry mecz w 1r. przeciw Dodigowi. Mimo świetnej pracy nóg i bajecznej technice to Francuz powinien być faworytem tego meczu. Możliwości ogromne, talent nieprzeciętny, no i głód gry po straconym sezonie. Może być bardzo zacięte spotkanie, ale po takim kursie warto pograć Monfilsa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Bolelli – Kubot 1 2,52 (Unibet) ✅✅✅ e: tak jak myślałem, zaczęła się walka i Kubot wymiękł

Po wygranej z Lopezem niektóry uwierzyli, że Kubot to klasowy gracz, ale prawda jest taka, że miał farta, a Feliciano jest bez formy. Dziś rywalem Polaka Włoch, który jest bardzo solidnym zawodnikiem i w 1. rundzie też ograł Hiszpana Gimeno-Travera 2-1. Kubot to chimeryczny gracz i dziś jak tylko trafi na opór to się pewnie pogubi, bo psychika to nie jest jego mocna strona. Ranking 74-84 na korzyść Polaka, ale to oznacza równy poziom i kursy powinny się kształtować na poziomie 1,8 na obu, a nie tak faworyzować Polaka, no... ale to efekt masówki chyba.

Poza tym popieram granie na Monfilsa ✅, bo to dla niego wymarzony teren do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Bolelli – Kubot 1 2,52 (Unibet)
Po wygranej z Lopezem niektóry uwierzyli, że Kubot to klasowy gracz, ale prawda jest taka, że miał farta, a Feliciano jest bez formy. Dziś rywalem Polaka Włoch, który jest bardzo solidnym zawodnikiem i w 1. rundzie też ograł Hiszpana Gimeno-Travera 2-1. Kubot to chimeryczny gracz i dziś jak tylko trafi na opór to się pewnie pogubi, bo psychika to nie jest jego mocna strona. Ranking 74-84 na korzyść Polaka, ale to oznacza równy poziom i kursy powinny się kształtować na poziomie 1,8 na obu, a nie tak faworyzować Polaka, no... ale to efekt masówki chyba.

Poza tym popieram granie na Monfilsa, bo to dla niego wymarzony teren do gry
Złapałeś chyba najniższy możliwy kurs. Też miałem zamiar grać Włocha, ale po tym co robią kursy. Urosły z 2.00 do prawie 3.00 to jednak chyba odpuszczę i może na live coś spróbuję. Bolelli woli clay, ale na hardzie też sobie radzi. Serwis na bardzo przyzwoity, z linii końcowej to po prostu miażdży Kubota. Rewelacyjny jednoręczny beckhand, forhend też nie gorszy. Także nie wiem czy Kubot miałby tutaj pokonać Włocha, bo potrafi on dobrze mijać i jakieś nieprzygotowane ataki Kubota do siatki raczej nie będa mu przynosić punktów. Także jak dla mnie wszystko przemawia za Włochem, ale te szaleńczo rosnące kursy mnie trochę niepokoją i na początku sezonu jestem w stanie odpuścić takie spotkanie, ale życzę powodzenia.
 
R 72

ratek3

Użytkownik
A Kubot zagrał coś lepszego? Lopez ewidentnie odpuścił ten mecz. Postawiłem na Bolelliego i mam nadzieję, że zobaczymy go w kolejnej rundzie. Kubot nie potrafi równej formy utrzymać i to dzisiaj będzie widoczne
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
A Kubot zagrał coś lepszego? Lopez ewidentnie odpuścił ten mecz. Postawiłem na Bolelliego i mam nadzieję, że zobaczymy go w kolejnej rundzie. Kubot nie potrafi równej formy utrzymać i to dzisiaj będzie widoczne
Tak zagrał, nie chodził do siatki w co drugiej akcji co zdarzało mu się w tamtym sezonie. Zagrał na prawdę mądrze. Grał z linii końcowej, mając dopiero na tacy Lopeza podchodził do siatki i kończył przeciwnika. Na plus też był jego serwis, wchodził mu po prostu, z drugiego nie popełniał tylu podwójnych. No i grał spokojnie, nie kończył szybko tych akcji.
Co do Lopeza nie trafia to do mnie, że dwie nic nie znaczące decyzje sędziego mogą tak wkurzyć zawodnika, że od razu mu się nie chce grać. Hiszpan był wczoraj gorszy od Łukasza i tyle.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
nieprzygotowane ataki Kubota do siatki raczej nie będa mu przynosić punktów
Miał to trenować zimą, niestety nie wiem na ile mu to wyszło, bo nie oglądałem meczu z Lopezem.. Piszecie, że temu się nie chciało, ale jak prowadził 3:0 w pierwszym secie to mu się chciało? Pisanie takie jest bezsensu, zagrałem sobie under 23,5g, sadzę, że Łukasz wygra to 2:0, serwis bardzo dobry to fakt, siła po jego stronie, jeśli się w jakiś sposób nie podpali to będą 2 sety w granicach 6:4. ????

Typ: under 23,5g @ 1,66
 
M 28

mitch

Użytkownik
Dziwnie zachowuja sie kursy przed tym spotkaniem.
Bolelli to zawodnik, ktoremu nie zawsze chce sie grac, ale moim zdaniem jesli juz przeszedl pierwsza runde to raczej moze mu sie chciec ????
Value jest po stronie wlocha.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Troicki - Lacko @2.20 ✅
Zaraz zaczyna się mecz, także w kilku słowach. Troicki to zawodnik bardzo chimeryczny i często gra jakby mu się nie chciało, szczególnie gdy mu nie idzie. Lacko bardzo dobra końcówka sezonu, Troicki zaś ostatnie turnieje kończył w I rundach (Moskwa, Bazylea, Paryż) w tym mega wpadka z Jazirim. Szanse w tym meczu bardzo wyrównane, nawet moim zdaniem z lekkim wskazaniem na Słowaka, po takim kursie próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kubot pokazał to co zwykle. Spalił się i przegrał
Nie wiem, nie było transmisji. Do wyniku 6-2, 3-1 wyglądało to jak powinno, potem widocznie wróciły mroki z zeszłego sezonu gdzie Łukasz przegrywał zwycięskie spotkania. Zagrał dwa nierówne spotkania i wyszło jak wyszło.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Francuz Paire zrobił w ubiegłym sezonie znaczne postępy wskakując do top50 stając się tenisistą coraz częsciej rozpoznawalnym w całym cyklu. Chociaż wychował się na cegle, to na pewno nie można odjąć mu skilla na szybszym korcie, z resztą jego agresywna gra zza lini końcowej to na pewno atut, który tutaj w Indiach powinien zdać egzamin. Po drugiej stronie tenisista, który można powiedzieć nawet bardziej lubuje się na tego typu nawierzchniach, jednak Sela ustanowił sobie permanentną poprzeczkę na turniejach challengerowych i tam głównie inkasuje punkty do rankingu, tak więc więcej lekcji i doświadczenia z poprzedniego sezonu można przypisać tutaj francuzowi. Warto również podkreślić fakt, że rok temu obaj spotkali się w tym turnieju i górą był właśnie izraelczyk, ale jak już wspominałem - Paire zrobił spory krok w przód i sądze że dogodna przed nim okazja by zgarnąć rewanż na swoją korzyść. Kursy nieco poleciały w dół, ale dla mnie nadal oscylują w granicy opłacalności.

Dudi Sela - Benoit Paire @ 1,68 PinnacleSports ✅ (1-6, 0-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 31

nazz

Użytkownik
Też myślę, że Paire ma wiekszy potencjał i lepiej przepracował poprzedni sezon, ale Sela swoje potrafi, a Paire zbyt regularny nie jest. Kurs na Paire jest wg. mnie zgodny z szansami, więc nie ma wartości w tym zakładzie. A ogólnie to nie polecam obstawiaćniskie kursy na poczatku sezonu w turnieju rangi 250 gdzieś w Indiach. W indiach są ładne indyjki i taki ładny chłopec jak Paire może niekoniecznie przyjechał tam grać w ...enisa. Wiecie przecież, że hindusi rąbią się jak wiosenne króliki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 2

janskrzetucki

Użytkownik
Cilic M. (Cro)Stakhovsky S. (Ukr) Staszek 4.00 Bet365
Gorąco polecam ten typ na jutro z kilku podowów. Marin Cillic ostatnio jest w dołku psychicznym. Przez tydzień nie trenował, jak wszyscy jego fani wiedzą ma problemy rodzinne..z grzeczności nie napiszę jakie. A jak wiadomo to przełoży sie i na gre. Cillic jest graczem nie radzącym sobie z presją. Będzie popełniał dużo DF, będzie walił po autach i w siatkę.....Staszek to sprawdzona firma pokonał pewnei serwisem Bemelmansa. Polecam gorąco ten typ grać nawet i za grubo pozdrówka
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Grigor Dimitrov v Milos Raonic (Wygra mecz) WYNIK 63 64 ✅ ✅ ✅ :cool:
KURS: 2,50
Bet365
Witam. Na wstępnie zaznaczę, że kursy znacznie spadły i niestety już nie zdarzyłem się załapać na te wyższe ale nawet ten w granicach 2.50 jest spokojnie do grania ...
Raonic??? Każdy kto interesuje się tenisem wie dokładnie jaki ten młody Kanadyjczyk na styl - piekielnie mocny serwis, piekielnie mocny serwis oraz piekielnie mocny serwis z kończącym uderzeniem !! ???? Osobiście nie lubię takiego stylu jaki prezentuje Raonic, gdyż w momencie kiedy ten zawodnik ma słabszy dzień serwisowy, to w zasadzie nie istnieje na korcie i może przegrać z znacznie niżej notowanym rywalem. Jeżeli chodzi o grę z głębi kortu to moim zdaniem lepszy jest Dimitrov, który jest znacznie bardziej &quot;elastyczniejszy&quot; i lepszy technicznie. Nie wiemy w zasadzie co Raonic pokaże na początku sezonu i ten typ trochę grany w ciemno, ale wydaje mi się, że dokonałem dobrego wyboru.
Jeżeli natomiast chodzi o Dimitrova to jak zerkniemy w staty meczu z Bakerem to Grigor zaserwował aż10 asów i miał 83% wygranych piłek z pierwszego podania. Jak tak zagra z Raonicem to Kanadyjczyk nie powinien mieć wielu argumentów (poza jebnięciem z serwisu).
Dla mnie kursy znacznie przesadzone i jak najbardziej do grania i korzystania z okazji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Brisbane
Raonic M. - Dimitrov G. 1,40 bet-at-home 0:2 ⛔
Raonic to w końcu top 13 i z każdego roku w rankingu pnie się w górę. Jak będzie w tym? Czas pokaże. Do turniejów potrafi się zmobilizować, a granie w finałach turniejów o randze ATP nie jest dla niego czymś nowym.
Rok temu sezon 2012 zaczął bardzo dobrze, brał udział w turnieju w Indiach Chennai którego wygrał po pojedynku z Tipsarevicem w 3 tie-brekach.
W tym roku wybrał Australię, sądząc po tym ruchu można wywnioskować, że chce się dobrze zaaklimatyzować przed wielkim szlemem Australian Open 2013.
Dimitrov miał być wielkim Bułgarskim talentem, a na razie nie zanosi się na żadne wyskoki formy. Z zawodnikami swojego pokroju jeszcze może powygrywać, ale z czołówką nie ma większych szans. Rok temu zaliczył bardzo kiepski start sezonu.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Dimitrov pomimo pełnego gracji stylu bardzo przypominającego grę Federera nie za bardzo okazuje jakoby miał na stałe wejść w szeregi top 30 i powtórzyć choć kawałek tego, co osiągnął Federer, skoro tak bardzo się go do Federera porównuje. Jakby się przyjrzeć szczegółom technicznym, które są kluczowe w genialnej grze Federera to Dimitrov odstaje w tej kwestii bardzo i to podobieństwo stylu jest tylko wizualne. Od strony praktycznej nie jest to nawet część tego, co miał Federer, dlatego uważam, że Dimitrov jeszcze ma duuużo pracy przed sobą jeśli chce się mierzyć z najlepszymi i z ogromnym dystansem podchodzę do wszystkich &quot;och&quot; i &quot;ach&quot; na jego temat. To tylko złudzenia. Sądzę, że jeszcze ze 2-3 sezony musi rąbać miskę kaszy dziennie żeby tłuc najlepszych. Przeciwko Raonicowi rozważałbym granie na niego przy kursie 3,5 i wyżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom