>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Brisbane, Doha, Pune - 31.12.2017 - 07.01.2018

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Zgadzam sie, ze Monf jest nie w sosie. On wrocil po dosyc dlugiej przerwie (kontuzja kolana) i dostal od szejkow wc. Jeden maly problemik: on bardzo &#39;lubi&#39; ten turniej, dwa razy chyba byl w finale wiec szanse na jakis tank sa mniejsze, prawdopodobnie bedzie biegal dopoki mu sil starczy. Ale tak jak bylo powiedziane z taka forma, trudno bedzie ograc Thiema.
Z innej strony, przypominam sobie jak Verdasco gral znakomicie tutaj w tamtym roku, prawie ogral Djokera (ktory jeszcze niezle pogrywal wtedy). Wiec patrzenie na historie wydaje sie miec raczej znikome znaczenie.
Kursy zachecaja, ale mimo to Paire to bym sobie darowal chyba, lepiej sie nie denerwowac ???? .. kilka razy mial medicale w tym tygodniu na kostke i blisters dloni.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Tenis - ATP DOHA
Thiem - Monfils
Typ: Monfils
Bukmacher: fortuna

Kurs: 2.65

Zwrot

Ogladałem wczoraj mecz Gojowczyka z Francuzem i francuz pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywajac 2-0. Trochę nerwowo było w drugim secie ,ale Monfils poradził sobie w tie-breaku.Kolejne zwyciestwo z Stuffem w trzech setach oraz z Lorenzim ,rowniez w trzech setach. Krecz Monfilsa z Goffinem po pierwszym secie. Zwyciestwo z Youngiem po 5-setowym pojedynku.Monfils lubi grać z zawodnikami ,którzy są wyżej w rankingu ATP.
Jeśli chodzi o Thiema to ma naprawde dobra formę. Zwyciestwo zTsitsipasem,Bedene,Donskojem oraz Carreno Busta wszystkie te mecze skończyły się w dwóch setach ,ale jak widzimy zawodnicy poza Carreno Busta ,który jest w słabej formie nie byli zbyt wymagający. Porażka z serwisantemAndersonem w dwóch setach oraz porażka ,rownież w dwóch setach z Goffinem. Tutaj juz wyzsza półka ale odnosi gładkie porażki.
Myśle ,że dzisiaj Monfils powalczy i wygra ten mecz. Bardzo dobry kurs. Dla mniej lubiacych ryzyko polecam pograc typ handicap +1.5 seta w stronę Monfilsa.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Nie wypowiadam się za często na forum, choć śledzę wiele wątków już od dawna, tak teraz czuję, że muszę.
gliwiczanin tak jak bardzo cenię sobie Twoje wpisy z działu siatkówki, tak teraz nie mogę nie skomentować tej &quot;analizy&quot;. Nie chcę się czepiać Twojego odbioru meczu Monfilsa z Gojowczykiem, każdy może mieć na to inne spojrzenie, w zależności jakie ma wymagania do poziomu meczu, dla mnie Gojowczyk zagrał 4 solidne gemy, wychodząc z 0-2 na 4-2 w drugim secie, akurat wtedy kiedy nie musiał biegać do siatki, co zresztą już opisywałem.
Jednak chciałbym się spytać, jakie według Ciebie mają mieć znaczenie spotkania Monfilsa z Youngiem na zeszłorocznym US Open, notabene jeszcze z przed kontuzji, którą leczył kilka miesięcy. Co mają wnosić mecze Thiema z Goffinem w ATP Finals, które rozgrywane były w hali na zupełnie innych, szybszych kortach. Zakładając już, że widziałeś ten wczorajszy mecz Francuza odnoszę wrażenie, że swój wpis oparłeś jedynie na okienku flashscore i bez patrzenia na daty spotkań i co się działo w życiu tenisistów w tym okresie wypisałeś po pięć ich ostatnich meczów. Niezależnie od wyniku spotkania, bo oczywiście może się zdarzyć, że wygra Monfils, proszę o jakieś sensowniejsze analizy, to forum ma służyć nam wszystkim. Niestety często się zdarza, że ludzie grają coś o o czym nie mają w ogóle pojęcia, takim też pomóc musimy ;)
Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; gdziemojnick
Nie wypowiadam się za często na forum, choć śledzę wiele wątków już od dawna, tak teraz czuję, że muszę.
@Gliwiczanin tak jak bardzo cenię sobie Twoje wpisy z działu siatkówki, tak teraz nie mogę nie skomentować tej &quot;analizy&quot;. Nie chcę się czepiać Twojego odbioru meczu Monfilsa z Gojowczykiem, każdy może mieć na to inne spojrzenie, w zależności jakie ma wymagania do poziomu meczu, dla mnie Gojowczyk zagrał 4 solidne gemy, wychodząc z 0-2 na 4-2 w drugim secie, akurat wtedy kiedy nie musiał biegać do siatki, co zresztą już opisywałem.
Jednak chciałbym się spytać, jakie według Ciebie mają mieć znaczenie spotkania Monfilsa z Youngiem na zeszłorocznym US Open, notabene jeszcze z przed kontuzji,którą leczył kilka miesięcy. Co mają wnosić mecze Thiema z Goffinem w ATP Finals, które rozgrywane były w hali na zupełnie innych, szybszych kortach. Zakładając już, że widziałeś ten wczorajszy mecz Francuza odnoszę wrażenie, że swój wpis oparłeś jedynie na okienku flashscore i bez patrzenia na daty spotkań i co się działo w życiu tenisistów w tym okresie wypisałeś po pięć ich ostatnich meczów. Niezależnie od wyniku spotkania, bo oczywiście może się zdarzyć, że wygra Monfils, proszę o jakieś sensowniejsze analizy, to forum ma służyć nam wszystkim. Niestety często się zdarza, że ludzie grają coś o o czym nie mają w ogóle pojęcia, takim też pomóc musimy ;)
Pozdrawiam
Powiem tak pogralem czysta dwójkę na Monfilsa. Pograłem także handicap handicap +1.5 w jego stronę. Wczorajsza gra Monfilsa była naprawde bardzo dobra. Mam spore nadzieje ze Francuz powalczy w tym meczu. To prawda opierałem na wynikach z tego roku i wynikami z konca zeszlego roku. Pisalem rowniez ,ze Gael miał kontuzje wiadomo po kontuzji zawodnik zazwyczaj wraca w slabszej dyspozycji ,ale Monfils zagrał kilka meczy i wyglada bardzo dobrze. Nie ukrywam kibicuje mu poniewaz podoba mi sie jego fantazja w grze. Kazdy ma swoje zdanie. Krytyke przyjmuje i nadal polecam ten typ.Pozdrawiam
 
D 0

delapena84

Użytkownik
Powiem tak pogralem czysta dwójkę na Monfilsa. Pograłem także handicap handicap +1.5 w jego stronę. Wczorajsza gra Monfilsa była naprawde bardzo dobra. Mam spore nadzieje ze Francuz powalczy w tym meczu. To prawda opierałem na wynikach z tego roku i wynikami z konca zeszlego roku. Pisalem rowniez ,ze Gael miał kontuzje wiadomo po kontuzji zawodnik zazwyczaj wraca w slabszej dyspozycji ,ale Monfils zagrał kilka meczy i wyglada bardzo dobrze. Nie ukrywam kibicuje mu poniewaz podoba mi sie jego fantazja w grze. Kazdy ma swoje zdanie. Krytyke przyjmuje i nadal polecam ten typ.Pozdrawiam
Monfils zagral bardzo dobry mecz wczoraj hahahha nie rozmieszaj mnie chlopie, sami komentatorzy na Eurosporcie smiali sie z Gojowczyka ze nie potrafi skonczyc prostych pilek przy siatce, ktore poskutkowaly tym ze majac TB na wyciagniecie reki przegral caly mecz. Chce sie sie odniesc do kolegi wyzej ktory wkleil link ze Thiem ma goraczke i powinien odpuscic mecz hmmm ciekawe ile w tym prawdy, normalnie to bez mrugniecia oka zagralbym Dominicka , bo Monfils w meczach z Lorenzim jak i Struffem nie przekonywal mnie mial chwile slabosci co wykorzystali przeciwnicy i wygrali 2 seta czego nie potrafil wczoraj Gojowczyk. Po przeczytaniu wiadomosci o niedyspozycji Thiema chce zagrac +3.5 gema na Monfilsa ale jak pisalem ze Francuz nie przekonuje taki wiec odpuszzam ten mecz ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Monfils zagral bardzo dobry mecz wczoraj hahahha nie rozmieszaj mnie chlopie, sami komentatorzy na Eurosporcie smiali sie z Gojowczyka ze nie potrafi skonczyc prostych pilek przy siatce, ktore poskutkowaly tym ze majac TB na wyciagniecie reki przegral caly mecz. Chce sie sie odniesc do kolegi wyzej ktory wkleil link ze Thiem ma goraczke i powinien odpuscic mecz hmmm ciekawe ile w tym prawdy, normalnie to bez mrugniecia oka zagralbym Dominicka , bo Monfils w meczach z Lorenzim jak i Struffem nie przekonywal mnie mial chwile slabosci co wykorzystali przeciwnicy i wygrali 2 seta czego nie potrafil wczoraj Gojowczyk. Po przeczytaniu wiadomosci o niedyspozycji Thiema chce zagrac +3.5 gema na Monfilsa ale jak pisalem ze Francuz nie przekonuje taki wiec odpuszzam ten mecz
Powiem tak każdy typuje i analizuje każdy mecz według swojej wizji. Jesli chodzi o komentatorow sportowych z Eurosportu to tez mam wszelakie o nich zdanie. Mecze Piasta ogladam wszystkie i nie raz mówiono na Piasta jak grają piłkę. Doczekałem się momentu kiedy w roku 2015/16 zajeliśmy Vicemistrzostwo Polski wiec na komentatorami bym sie zbytnio nie koncentrował.Wiadomo nie wszystkie sezony były po naszej myśli ,ale juz któryś raz z kolei wytykam błedy komentatorow z europortu w skokach narciarskich także itp. Mecze Monflisa znam nie od dzis czy wczoraj jest to gracz tak jak juz pisalem ,ktory skupia się bardziej z przeciwnikami z wyzej półki. Nie przesadzajmy ogladalem mecz wczorajszy i i Monfilsa był o klase lepszym zawodnikiem takie jest zdanie oczywiscie moje. Uważam że handicap +1.5 seta oraz zwyciestwo sa jak najbardziej w Jego zasiegu. Pozdrawiam trzymajcie sie i powodzenia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Thiem+Rublov ako 2,35 Unibet
Ja ide w strone faworytow. Gael wiadomo jakie mozliwosci ale wiadomo tez jaka głowa. Thiem jest solidny i zawsze ma zdecydowanie lepsza pierwsza czesc sezonu. Dziwne spotkanie sie zapowiada ale ide w strone faworyta. Rublov z kolei wydaje sie byc w bardzo dobrej formie juz teraz. Pokonał o wiele lepszych rywali bo Coricia i Verdasco podczas gdy Pella odprawił Basicia i Travaglie czyli połowe drugiej setki ATP. Pojedynek na forehandy gdzie jednak Rublov ze swoim pierwiastkiem szalenstwa powinien dac rade
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Połowa świata dzisiaj gra dubel Rublev i Thiem hmmm Jeśli chodzi o wczorajszy mecz Monflisa to on tego nie wygrał tylko Gojowczyk przegrał jak on jest w pierwszej setce nie wiem do tej pory.Poziom tragiczny. Kursy w obu meczach wystawione prawidłowo bez żadnego value. Jeśli już to pograłbym coś w stronę Monflisa bo ten Thiem pomimo formy tez potrafi się zaciąć. Monflis jeśli nic mu nie &quot;odwali&quot; powinien to wygrać (po takim kursie warto według mnie) ps. kursy wystawione prawidłowo nic do gry tym bardziej że wszyscy grają na faworytów. Prędzej zagrałbym Rublowa który według mnie już niedługo będzie takich &quot;kołków&quot; jak Roanic wciągał jedną dziurką od nosa. Pozdrawiam.
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Jezeli Rublow wygra gema na 2 do 2 w 3 secie mozna smialo ladowac na Pelle ze wygra mecz, rudy pajacuje i nic juz nie gra widac bez sil polecam
Jeszcze mozna zlapac kurs 2 na live na Pelle polecam!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Słuchajcie, niestety nie oglądałem meczu Simona z Cilicem, ale te kursiwa wystawione na finał śmierdzą coś mi. Warto ryzykować na Simona? Anderson wygrywał spotkania, ale w każdym z nich było róźnie, raczej każdy mecz wyrównany i wymęczone zwycięstwo. Paire widać było osłabł już w 3 secie stąd też taki wynik, ale dwa pierwsze sety bardzo wyrównane. Simon może nie ma takiej ręki do grania jak Benoit, ale jest też znacznie bardziej regularniejszym zawodnikiem i solidniejszym. Zeszły sezon fatalny jednym słowem, ale spotkanie które widziałem tj.z Bautista Agutem napawa optymizmem przed finałem. No, ale nie widziałem meczu z Cilicem, więc nie wiem sam. Może ktoś doradzi jak ugryźć ten mecz? ????
Natomiast co do drugiego finału w Doha to jednak skłaniam się ku Monfilsowi. Dużo mu zrobi dodatkowy jeden dzien odpoczynku, natomiast Rublow dzisiaj bardzo wymagający mecz 3 setowy. Monfils stary byk już i każdy finał dla niego pewnie na wagę złota, więc nie odpuści i ogra Rosjanina.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Rublev Monf trudny do wytypowania, Rublev gral 3-setowki i wczoraj ten mecz byl bardzo wyczerpujacy. Gdyby mogl zagrac na wczorajszym poziomie to rozniesie Mofilsa ale Monfils dostal prezent jakiego potrzebowal od losu i po dniu odpoczynku moze powalczyc..
Nad Simonem mozna sie zastanowic.. Anderson mial bol nadgarstka wczoraj, juz myslalem ze po nim, no i troche przypomina Cilicia jakby.. Tylko nie podoba mi sie troche, ze Simon gra do nocy jeszcze deble.
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Jeśli chodzi o spotkanie Simon-Anderson to ja tu widzę tylko over. Oglądałem ostatnie mecze obu i ciężko wskazać mocnego faworyta. Jeżeli Gilles nie będzie wymęczony i nie zaleje tego meczu zbyt wieloma UE to powinien ugrać przynajmniej seta.
Tak więc powyżej 2.5 seta @2.50 bet365
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kyrgios - Harrison typ 1 kurs 1.20 Fortuna ✅
Pozostałe turnieje zakończone. Do lini jak komuś brakuje to można dołożyć. Nick prowadzi 2/0 w H2H. Ograł Bułgaria w debiucie w Brisbane. Publika za nim stanie oczywiście Nawet z koszykówki rezygnuje.. Nie narzeka na biodro, zabrał się ostro do treningu tylko rano nie lubi wstawać ???? Murray mu w tym tygodniu proponował trening o 8.00, a młody odmówił bo za wcześnie i zaproponował 9.00 ???? Czuję, że w tym roku namiesza mocno...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom