>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bukareszt & Barcelona, 23-29.04.2012

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeszcze jeden typ na dzisiejsze kwalifikacje, tym razem mężczyzn w Barcelonie.
Korolev - Vagnozzi 1.67 paddypower
Nigdy Korolev nie pasował mi ze swoim stylem na ziemię, po licznych problemach z kontuzjami nie może wrócić do dobrej dyspozycji, obecnie spadł do czwartej setki rankingu ATP. Ostatnie dwa występy na ziemi tragiczne, porażki: 1:6 1:6 z Bautistą-Agutem w kwalach Casablanki i 4:6 6:7 z słabym Martim w kwalifikacjach challengera w Rzymie. Vagnozzi natomiast to specjalista od tej nawierzchni, gra na niej praktycznie na okrągło, kiedy tylko może, starcza to na drugą setkę rankingu, dziś według mnie zdecydowany faworyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Barcelona - Kwalifikacje
To już jutro, wielki finał turnieju w Monte Carlo, rewanż za finałowe spotkanie Australia Open czyli mecz pomiędzy Novakiem Djokovicem, a Rafaelem Nadalem, jednak mój typ nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem.
Przeglądając ofertę na jutro wpadł mi do głowy jeden ciekawy typ z kwalifikacji do turnieju rangi ATP 500 w Barcelonie. Mianowicie jest to spotkanie pomiędzy Portugalczykiem Joao Sousa a Kazachem Evgenyem Korolevem. Poniżej słów kilka o obu graczach.
Joao Sousa to młody ciągle rozwijający się tenisista. Obecnie znajduje się na 146 miejscu rankingu ATP, jednak z ciągle pnie się w górę. Zawodnik ten wygrał tydzień temu turniej rozgrywany w tureckim Mersin. W tym turnieju wcale nie był faworytem. Sousa to zawodnik, który na cegle czuje się świetnie. Stara się dopierać turnieje właśnie pod kątem tej nawierzchni. W pierwszej rundziej kwalifikacji do Barcelony odprawił dużo słabszego od siebie Stevena Dieza. Podsumowując, moim zdaniem Joao Sousa to taki typ zawodnika, który wygrywa z tym z kim wygrać powinien - aby to zauważyć wystarczy spojrzeć na jego kilkanaście ostatnich spotkań. ????
Evgeny Korolev to z kolei zawodnik pochodzący z Kazachstanu. Ostatnimi czasy radzi sobie baaardzo przeciętnie. W większości turniejów, w których brał udział odpadał już w kwalifikacjach bądź pierwszych rundach. Nie jest to również specjalista od gry na cegle - zdecydowanie częściej występuje on na twardych nawierzchniach. Co do turnieju w Barcelonie, to Korolev sprawił już jedną niespodziankę pokonując faworyzowanego Simone Vagnozziego.
Joao Suosa z pewnością będzie chciał teraz coś osiągnąć na wyższym szczeblu niż challengery i właśnie takie mecze jak ten jutrzejszy Portugalczyk musi wygrywać. Co do Kazacha to myślę, że to i tak dużo, że znalazł się w Q2. Moim zdaniem właśnie na tym etapie skończy się jego przygoda z tym turniejem.
Kupon 47
???? Joao Sousa vs. Evgeny Korolev ▶ 1 @ 1,38 ✅
5/10
Bwin
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co myślicie jutro o meczu Falla - Raonic? Każdy chyba wie kto się trochę interesuje tenisem, że Kanadyjczyk na mączce nie jest wybitnym graczem, w MC przegrał z Montanesem już w I rundzie. Falla IMO jest lepszym zawodnikiem niż Hiszpan. Za Alejandro przemawia wiele ważnych czynników, w wymianach jest regularniejszy, nie popełnia dużo UE. Na tej nawierzchni są to 2 najważniejsze czynniki. Wszystkiego nie da się nadrobić serwisem, który wiemy, że Raonic posiada znakomity. Milos może zagrażać jeszcze kończącymi FH, ale nie wierze w to, żeby wygrał ten mecz, dlatego kurs 2,75 na doświadczonego Columbijczyka jest bardzo dobrym sposobem na pomnożenie zysku ????
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Co myślicie jutro o meczu Falla - Raonic? Każdy chyba wie kto się trochę interesuje tenisem, że Kanadyjczyk na mączce nie jest wybitnym graczem, w MC przegrał z Montanesem już w I rundzie. Falla IMO jest lepszym zawodnikiem niż Hiszpan. Za Alejandro przemawia wiele ważnych czynników, w wymianach jest regularniejszy, nie popełnia dużo UE. Na tej nawierzchni są to 2 najważniejsze czynniki. Wszystkiego nie da się nadrobić serwisem, który wiemy, że Raonic posiada znakomity. Milos może zagrażać jeszcze kończącymi FH, ale nie wierze w to, żeby wygrał ten mecz, dlatego kurs 2,75 na doświadczonego Columbijczyka jest bardzo dobrym sposobem na pomnożenie zysku ????
Myślę podobnie, ale Kto mi powie z jakiego powodu Falla nie przystąpił do meczu z Goranem Tosiciem w Perreirze w Kolumbii 13 kwietnia?? Jakaś poważna kontuzja? Jeżeli nie to można próbować ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Barcelona, 17-00, 23.04.2012
Ramirez Hidalgo - Stepanek
typ; 2-0
5.4
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w Barcelonie, reprezentant gospodarzy, Ruben Ramirez Hidalgo spotka sie z Czechem Radkiem Stepankiem. Zdecydowanym faworytem bukmacherow wydaje sie byc doswiadczony Czech, ja mam jednak nieco odmienne zdanie. Radek Stepanek to zawodnik preferujacy zdecydowanie korty szybsze, jego gra opiera sie na serwisie i szybkim konczeniu akcji, najczesciej wolejowym. Na takiej nawierzchni nie daje mu to wiekszych szans na zwojowanie turnieju. Hiszpan to typowy zawodnik na ceglana maczke, lubi dlugo przebijac. Sadze, ze dzis, wiekowy juz Czech moze tego po prostu nie wytrzymac. W Monte Carlo Czech przegral juz w pierwszej rundzie z Jaarko Nieminenem w dwoch partiach. Hiszpan natomiast ma za soba bardzo udane tygodnie. Wygral challengera na ziemi w Saint Luis Potosi, byl w finale challengera w Kolumbii. Ponadto dzis wystapi przed wlasna publicznoscia, bedzie podwojnie zmotywowany. Mysle, ze ma dzis ogromne szanse na sprawienie niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Myślę podobnie, ale Kto mi powie z jakiego powodu Falla nie przystąpił do meczu z Goranem Tosiciem w Perreirze w Kolumbii 13 kwietnia?? Jakaś poważna kontuzja? Jeżeli nie to można próbować ;)
Według mojego źródła był to problem z kolanem. ;) Jak stawiasz tenisa graj zawsze tam gdzie krecz=zwrot ???? Tego się nie da przewidzieć. Choćby ostatni turniej. Benek upadł na rękę i sezon ma już z głowy praktycznie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Anderson-Jaziri 1 1,22 Totomix
Wiadomo,że domeną Andersona clay nie jest ale mimo wszystko z Jazirim powinien sobie poradzić.Widziałem Tunezyjczyka niedawno w akcji przy okazji meczu z Bedene i wrażenia na mnie nie zrobił,Kevin powinien sobie spokojnie poradzić.
Garcia-Lopez-Rochus 2 2,05 Totomix
W h2h 4-0 dla Belga może dawno ale zawsze to coś.GGL słabo ostatnio,mimo,że z Hajkiem wygrał pierwszego seta 6-0 to przegrał mecz,wcześniej porażka z Andreevem w Casablance oraz Troickim w Miami też za dobrze nie wyglądają.Rochus ostatnio powalczył z Verdasco w Monte Carlo urywając seta Hiszpanowi i jutro według mnie jest w stanie spokojnie wygrać.Garcia-Lopez bez specjalnej formy i jakoś mnie nie przekonuje.Value na Belga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tomic, B - Gulbis, E 1,40✅
Jeszcze dwa lata temu można byłoby napisać, iż to spotkanie dwóch młodych i mega utalentowanych zawodników, którzy niedługo podbiją świat. Teraz już wiemy, że sprawdziło się to tylko w przypadku Tomica. Gulbis jakiś rok temu wyraznie sie pogubił. Ma ogromny potecjał który pokazał pokonując Federera i grając naprawdę świetne spotkania. Pozniej kilka kontuzji, grał bardzo rzadko i teraz są tego efekty. W zeszłym tygodniu kompromitująca porażka z Greulem w 1r challangera. Tomic pokazał się z bardzo dobrej strony w MC, niektórzy tutaj pisali, że nie ma On pojęcia o grze na cegle, kto widział mecz nie ma wątpliwości, że radzi sobie na każdej nawierzchni. Mam nadzieję, że jutro zobaczę fantastyczne spotkanie dwóch grajków o ogromnym potencjale, ale obawiam się, iż będzie to teatr tylko jednego aktora i najprawdopodobniej nie będzie nim Łotysz...
Polecam Kukushkina 1,55✅...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thma 43

thma

Użytkownik
Tomic, B - Gulbis, E 1,40
Jeszcze dwa lata temu można byłoby napisać, iż to spotkanie dwóch młodych i mega utalentowanych zawodników, którzy niedługo podbiją świat. Teraz już wiemy, że sprawdziło się to tylko w przypadku Tomica. Gulbis jakiś rok temu wyraznie sie pogubił. Ma ogromny potecjał który pokazał pokonując Federera i grając naprawdę świetne spotkania. Pozniej kilka kontuzji, grał bardzo rzadko i teraz są tego efekty. W zeszłym tygodniu kompromitująca porażka z Greulem w 1r challangera. Tomic pokazał się z bardzo dobrej strony w MC, niektórzy tutaj pisali, że nie ma On pojęcia o grze na cegle, kto widział mecz nie ma wątpliwości, że radzi sobie na każdej nawierzchni. Mam nadzieję, że jutro zobaczę fantastyczne spotkanie dwóch grajków o ogromnym potencjale, ale obawiam się, iż będzie to teatr tylko jednego aktora i najprawdopodobniej nie będzie nim Łotysz...
Polecam Kukushkina 1,55...
Wyprzedziłeś mnie, zgadzam się ze wszystkim tutaj. Dodam jeszcze że, w Montecarlo, Tomic urwał Seta Dolgopolov który urwał seta Djokovicowi... . Wcześniej Australijczyk pokonał Istomina, gdzie temat niżej wszyscy pisaliśmy że Tomic nie ma szans...
Sam zagrałem 2-0 w setach dla Tomica. ✅ - Łatwa kasa ????
Bukmacher - Bwin
Kurs - 2,05
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jeszcze parę miesięcy temu ślepo wierzyłem pomimo wielu wpadek Gulbisa,że w końcu pokaże swój potencjał i zacznie sportowo piąć się w górę ale boleśnie się myliłem.Łotysz okazał się kolejnym niespełnionym talentem,który zamiast iść naprzód,zatrzymał się a ostatnio mam wrażenie,że zaczął się cofać.Rok temu jeszcze rzekłbym value na Gulbisa,dzisiaj mówię,że szanse Ernesta to jakieś max 20%.Te porażki Łotysza z Fucsovicsem oraz z Greul tylko mogą utwierdzać w tym typie,Tomic nie powinien mieć żadnych problemów.


Jeszcze chciałbym ustrzec przed graniem faworytów w Bukareszcie,poprzednie lata pokazują,że niespodzianek w R1 nie brakuje,nie zdziwie się jak taki Kamke,Fognini czy też Lacko dadzą ciała.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jeszcze parę miesięcy temu ślepo wierzyłem pomimo wielu wpadek Gulbisa,że w końcu pokaże swój potencjał i zacznie sportowo piąć się w górę ale boleśnie się myliłem.Łotysz okazał się kolejnym niespełnionym talentem,który zamiast iść naprzód,zatrzymał się a ostatnio mam wrażenie,że zaczął się cofać.Rok temu jeszcze rzekłbym value na Gulbisa,dzisiaj mówię,że szanse Ernesta to jakieś max 20%.Te porażki Łotysza z Fucsovicsem oraz z Greul tylko mogą utwierdzać w tym typie,Tomic nie powinien mieć żadnych problemów.


Jeszcze chciałbym ustrzec przed graniem faworytów w Bukareszcie,poprzednie lata pokazują,że niespodzianek w R1 nie brakuje,nie zdziwie się jak taki Kamke,Fognini czy też Lacko dadzą ciała.
Nie dadzą ciała ;) Oni zarobią pewnie więcej niż za awans, w takich krajach lepiej nie grać turniejów. Rok temu było kilka niespodzianek, po prostu sport nie jest czysty. Też odradzam grać tego turnieju.

Co do typów to na jutro potwierdzam Tomica i dorzuciłbym Kukushkina, pokazał się z bardzo dobrej strony w MC, nie powinien mieć problemów z ograniem Travera, chociaż gra u siebie, więc trochę ma znaczenie. Można spróbować jeszcze Cipolle, gra regularnie, a Lorenzi wczoraj jeszcze o 22 grał fianł w USA z Querrey&#39;m (3 setówka, porażka Lorenzi&#39;ego).
 
thma 43

thma

Użytkownik
Jeszcze parę miesięcy temu ślepo wierzyłem pomimo wielu wpadek Gulbisa,że w końcu pokaże swój potencjał i zacznie sportowo piąć się w górę ale boleśnie się myliłem.Łotysz okazał się kolejnym niespełnionym talentem,który zamiast iść naprzód,zatrzymał się a ostatnio mam wrażenie,że zaczął się cofać.Rok temu jeszcze rzekłbym value na Gulbisa,dzisiaj mówię,że szanse Ernesta to jakieś max 20%.Te porażki Łotysza z Fucsovicsem oraz z Greul tylko mogą utwierdzać w tym typie,Tomic nie powinien mieć żadnych problemów.

Jeszcze chciałbym ustrzec przed graniem faworytów w Bukareszcie,poprzednie lata pokazują,że niespodzianek w R1 nie brakuje,nie zdziwie się jak taki Kamke,Fognini czy też Lacko dadzą ciała.
a co sądzicie o meczu
Andreas Seppi (ITA)1.50 Guillaume Rufin (FRA)2.45 ? Rufin w Rumuni eliminacje przeszedł bez straty seta. Może nie grał z najlepszymi, ale zwycięstwo do zera to zwycięstwo pewne. Kusi mnie grać na Rufina, Seppi ostatnio tylko zwycięstwo z krętaczem Hanescu a tak same wtopy. Ma ktoś jakieś informacje lub zdanie na ten temat?
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj lubią bardziej hard niż nawierzchnie pokroju tej w Barcelona, ale z drugiej strony czy tak niepewny gracz pokroju Andersona może tutaj odprawić gładko odkrycie zeszłego sezonu? Anderson, który poza często ratującym go serwisem, nie dysponuje jakimś znaczącym arsenałem i nawet w przypadku wygranej Afrykanina, ten Handicap jest do pokrycia. A szczerze wątpie, by był tutaj pogrom. Start o 11:00

Kevin Anderson - Malek Jaziri +5 @ 1,91 // Pinnacle ⛔
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP Barcelona
Spotkanie: Granollers M. - Gil F.
Typ: 2
Kurs: 2.75

Spotkanie pomiędzy zawodnikami, których uważa się za specjalistów gry na nawierzchni ziemnej. Pomimo, że Granollers gra u siebie, jego ostatnie wyniki nie przemawiają za jego zwycięstwem (3 porażki z rzędu w tym dwie ze średnio notowanymi graczami Roslol i Benneteau). Gil pomimo faktu, że nie rozgrywa najlepszego w życiu sezonu, jest w stanie przy maksymalnym zaangażowaniu wygrać. Ostatnie trzy zacięte wygrane spotkania w Monte-Carlo mogły trochę podbudować Portugalczyka. Z H2H wygląda, że Granollares nie radzi sobie w bezpośrednich pojedynkach 1-4 w tym 3 spotkania wygrane przez Gil&#39;a na ziemi. Myśle, że przy pomyślnym przebiegu spotkania Gil okaże się mocniejszym w tej fazie seoznu zawodnikiem.
2:0 w setach 6:2 6:2 po kursie 2,75 dobry kurs, latwa kasa, buki nie maja szans ????
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
panowie powie mi ktos czemu na Lacko sa takie kursy z ogorkiem?
Ten ogórek tak jak nazywasz Balazs przeszedł Kwale (3 mecze) bez straty seta i to nie z byle kim : Kraila,Klizan,Chvojka najbardziej utalentowanym na tej nawierzchni wydaje mi się jest Klizan Słowak który miesiąc temu wygrywał 2 chalengery w Rabacie, i Marakeszcie finały z Volandrim 2-0 i z Ungurem 2-1 nie wiem może odpuścił ten mecz klizan choć nie wydaje mi się.
Przechodząc do tematu meczu z Lacko który grał ostatnio miesiac temu w Miami jest możliwe że nie ma ogrania na tych kortach w Bukareszcie Balazs ma za sobą 3 mecze wiec może akurat mu się bardzo dobrze tutaj gra.Ja bym próbował grac na węgra ponieważ może zaskoczyć swoją formą 2.30 Betsson:razz:.
Po walce 2-1 Balazs ✅
 
L 28

ludwik666

Użytkownik
czy to tylko ja będę mógł Seppi&#39;emu zawdzięczać dodatkowe siwe włosy? ???? Co za nierówny mecz... ale dobrze że wygrał. Choć Ruffi też szacun za walkę do końca.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Ten ogórek tak jak nazywasz Balazs przerzedł Kwale (3 mecze) bez straty seta i to nie z byle kim : Kraila,Klizan,Chvojka najbardziej utalentowanym na tej nawierzchni wydaje mi się jest Klizan Słowak który miesiąc temu wygrywał 2 chalengery w Rabacie, i Marakeszcie finały z Volandrim 2-0 i z Ungurem 2-1 nie wiem może odpuścił ten mecz klizan choć nie wydaje mi się.
Przechodząc do tematu meczu z Lacko który grał ostatnio miesiac temu w Miami jest możliwe że nie ma ogrania na tych kortach w Bukareszcie Balazs ma za sobą 3 mecze wiec może akurat mu się bardzo dobrze tutaj gra.Ja bym próbował grac na węgra ponieważ może zaskoczyć swoją formą 2.30 Betsson:razz:.
tak tylkoteraz pytanie sie pojawia dlaczego kursy byly wystawiane 1.15 a teraz sa 1.65 skoro nic sie nie wydarzylo szczegolnego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom