>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bukareszt & Barcelona, 23-29.04.2012

Status
Zamknięty.
thma 43

thma

Użytkownik
czy to tylko ja będę mógł Seppi&#39;emu zawdzięczać dodatkowe siwe włosy? ???? Co za nierówny mecz... ale dobrze że wygrał. Choć Ruffi też szacun za walkę do końca.
Chciałem zagrać ten mecz, na zwycięstwo Ruffina, ale się powstrzymałem, za to zagrałem pewne zwycięstwo Tomica i się opłaciło.
A co do meczu, Seppi pokazał coś wielkiego. Być może idzie na wygraną turnieju..., bo Ruffin jest w gazie a Seppiemu strasznie nie szło i ten 2 set, Przełamanie potem sam został przełamany, Rufin miał gem przy własnym serwisie na mecz i po kilku przewagach Seppi wygrał. Ale powiem Ci że nie chciałbym być w twojej skórze :p Jeszcze jak zagrałeś za sporą stawkę to już w ogóle :p
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
tak tylkoteraz pytanie sie pojawia dlaczego kursy byly wystawiane 1.15 a teraz sa 1.65 skoro nic sie nie wydarzylo szczegolnego
Stąd że buki przeanalizowały to spotkanie i były przygotowane na taką otóż sytuacje w której może byś taki czarny scenariusz jak był 1 set tie break 6-1 prowadzenie balazs i przegrywa 7-9 dla mnie jest to wielką x jak to jest możliwe choć to jest prawie że nie znany gracz.2 set znowu tie break tym razem szczęście pozostaje przy wegrze 7-2 i w 3 secie zadecydowało jedno przełamanie i skończył się set 6-4:].
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
X. Malisse vs F. Mayer 1 @ 2.55✅
Pinnacle

X-man w formie Coś mi mówi, że zajdzie w tym turnieju daleko. We wczorajszym meczu z Dimitrovem wiele naprawdę dobrych, można nawet powiedzieć spektakularnych akcji. H2H 2:1 dla Belga, jest underdogiem w tym meczu - po takim kursie myślę, że warto. Mayer szału nie robi, bardzo przeciętna forma. Ostatnie wyniki Malissa też nie powalają na kolana, ale oglądając jego wczorajszy mecz z Dimitrovem (6:2, 6:4) pomyślałem &quot;to stary dobry XMan&quot;, czyli dla osób nie kojarzących Belga - świetnie technicznie grający zawodnik, który potrafi na korcie wiele. Bardzo wiele. Jak do tego dołoży determinację i wolę walki (co widać było wczoraj) to powinien odprawić Mayera. Ja atakuję dość grubo.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
X. Malisse vs F. Mayer 1 @ 2.55
Pinnacle
X-man w formie Coś mi mówi, że zajdzie w tym turnieju daleko. We wczorajszym meczu z Dimitrovem wiele naprawdę dobrych, można nawet powiedzieć spektakularnych akcji. H2H 2:1 dla Belga, jest underdogiem w tym meczu - po takim kursie myślę, że warto. Mayer szału nie robi, bardzo przeciętna forma. Ostatnie wyniki Malissa też nie powalają na kolana, ale oglądając jego wczorajszy mecz z Dimitrovem (6:2, 6:4) pomyślałem &quot;to stary dobry XMan&quot;, czyli dla osób nie kojarzących Belga - świetnie technicznie grający zawodnik, który potrafi na korcie wiele. Bardzo wiele. Jak do tego dołoży determinację i wolę walki (co widać było wczoraj) to powinien odprawić Mayera. Ja atakuję dość grubo.
O myślałem że tylko ja widzę Malisse zwycięzce w jutrzejszym meczu. Gdy zobaczyłem kursy to byłem lekko zaskoczony. Według mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie. Malisse może jakoś ostatnio świetnie nie gra, ale Mayer jest od niego na ten moment o wiele gorszy. Ostatnie spotkanie Niemca, to istna tragedia. W ostatnich dwóch spotkaniach miał olbrzymie problemy by utrzymać swoje podanie. Bardzo często dawał się łamać. Liczę że Malisse podejdzie do tego spotkania tak samo jak do spotkania z Dimitrovem i spokojnie ogra Mayera. Myślę że warto grubiej wejść w to spotkanie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mertinak/Sa-Emmrich/Siljestrom 1 1,57 Bet365

Mertinak z Sa odkąd się połączyli wykręcają niezłe wyniki,zwłaszcza w Ameryce Południowej,teraz czas na podbój Europy.W Casablance im nie wyszło,musieli uznać wyższość pary Bracciali/Starace (choć mieli meczowe).Teraz ich rywalami będzie Niemiecko-Szwedzka,która trzeba powiedzieć jest mocna ale na poziomie challengerowy.Teraz Emmrichowi oraz Siljestromowi przyjdzie zmierzyć się z doświadczonymi graczami jakimi są Mertinak oraz Sa i wątpie by sobie poradzili,ja tutaj widzę zdecydowane zwycięstwo pary Słowacko-Brazylijskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
villa16 32

villa16

Użytkownik
O myślałem że tylko ja widzę Malisse zwycięzce w jutrzejszym meczu. Gdy zobaczyłem kursy to byłem lekko zaskoczony. Według mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie. Malisse może jakoś ostatnio świetnie nie gra, ale Mayer jest od niego na ten moment o wiele gorszy. Ostatnie spotkanie Niemca, to istna tragedia. W ostatnich dwóch spotkaniach miał olbrzymie problemy by utrzymać swoje podanie. Bardzo często dawał się łamać. Liczę że Malisse podejdzie do tego spotkania tak samo jak do spotkania z Dimitrovem i spokojnie ogra Mayera. Myślę że warto grubiej wejść w to spotkanie.
Nie zgodzę się z tym Mayer zwyciężał ten turniej rok temu liczę w tym turnieju na powrót formy niemca ostatnio przeplatał dobre występy z gorszymi np pokonując miesiąc temu kolejno dodiga i isnera po 2-0 z tym drugim spotkanie z Amerykaninem mi bardzo za plusował , ale wracając do ostatnich porażek z tsongą w 3 rundzie w Miami , oraz później w Casablance z chardym 0-2 i kukushkinem w monte carlo 1-2, Malisse też nic specjalnego ostatnio nie grał porażka z tsongą 2 rundzie w Miami , i z kunitsynem 0-2 w houston w 1 rundzię
Liczę na odblokowanie się Floriana i dobrą grę w tym turnieju gdzie zwyciężał rok temu 1.55 Mayer Unibet .
I jeszcze bardziej ryzykowny typ Mayer -1,5 seta 2.35 Unibet:razz:
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zopp-Brands 1 2,10 Bet365 ⛔

Przesadzili z tym kursem.Dzieli ich miejsc w rankingu,obaj podobny potencjał ale wiadomo Brands dużo częściej gra na clayu no i ograł Dodiga przez co chyba jest takim faworytem ale Chorwat czasem lubi olać jakiś turniej i niezbyt poważnie podchodzę do tego wyniku Niemca.Zopp tutaj podobnie z resztą jak Daniel od kwali,bez straty seta,ba raz stracił więcej niż 4 gemy w secie (4).Zopp opiera swój tenis głównie na serwisie,na clayu niby nie powinien dużo zwojować ale Brands nic nadzwyczajnego nie gra w tym sezonie i jest zdecydowanie do ogrania.Po takim kursie warto.

Malisse-Mayer 2 1,5 Bet365 ⛔

Wiele osób za Belgiem ale co on takiego gra?To,że ograł Dimitrova to dla mnie o niczym nie świadczy bo Bułgar zamiast iść do góry spada w dół i to z tygodnia na tydzień.Malisse ostatnio przegrał z Kunitsynem,który rok ma słabiutki więc Mayerowi na clayu też raczej nie podała.Mayer ostatnio L3 ale z Tsongą Chardym i Kukushkinem ale Tsonga poza zasięgiem,Chardy ostatnio zrobił spory progres,zwlaszcza na mączce a Kuku też jakąś formę złapał.Teraz przychodzi zagrać z Xavierem,który na clayu jakimś mocarzem nie jest i wypadałoby wygrać.Rok temu tutaj wygrał i uważam,że to idealne miejsce by zacząć odbudowywać formę i według mnie warto zagrać na Niemca.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nawierzchnia może nie odpowiada do końca Berniemu tak jak w przypadku Montanesa, ale mimo wszystko młody wilk z Australii to level nieco wyższy i w dodatku udowodnił ostatnio ,żę na cegle coś zademonstrować potrafi i radzi sobie tutaj całkiem okej.

Bernie Tomic - Albert Montanes @ 1,91 // Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Falla/Giraldo-Granollers/M.Lopez 2 1,30 Bet365 ✅

Na podbitkę Hiszpański debel jak najbardziej.Granollers i Lopez to solidni debliści,ostatnio w Monte Carlo półfinał gdzie przegrali z Bryan/Bryan ale mimo wszystko dzielnie walczyli.Falla to dla mnie przez wielu przeceniony grać,często grający na poziomie challengerów,gdzie nabija sobie punkty,owszem zdarzy mu się wygrać z kimś lepszym ale to rzadko się w sumie zdarza i w ogóle mnie nioe przekonuje jako gracz.Para Kolumbijska byłaby solidna ale na turniej challengerowy,tutaj solidny debel Granollers oraz Lopez,którzy w grze podwójnej grać potrafią co nie raz udowadniali,licze,że dzisiaj podtrzymają formę z Monako i sięgną po zwycięstwo przed własną publicznością.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info czym są spowodowane spadki na Giraldo w meczu z Hasse.....wczoraj było 1,80 do 1,80 a dziś spada kurs od rana i jest teraz 1,50-2,50. Ze sportowego punktu widzenia nie widzę uzasadnienia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Granollers, M/Lopez, M - Cermak, F/Polasek, F 1,50✅
Nie mam zaufania do meczy deblowych i raczej ich unikam, ale teraz nie mogę się powstrzymać. Nie wiem skąd ten kurs. Gramy w Hiszpanii, mamy Hiszpańską parę- może nie zaliczają się do czołowych par w turze, ale ostatnio sporo ze sobą grają i wygląda to coraz lepiej. W MC porażka dopiero z blizniakami w półfinale, tutaj mają na pewno duża ochotę na tytuł. Przeciwnicy też nie grają razem pierwszy raz, ale ostatnie 3 turnieje to porażki w 1r. Obie pary spotkały się w Acapulco i Hiszpanie wygrali spokojnie w dwóch setach, dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza. Vamos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lindstedt/Tecau-Hanley/Kerr 1 1,35 Fortuna
Kursów jeszcze nie widze ale warto według mnie na Szweda i Rumuna pograć.Hanley oraz Kerr mam wrażenie,że lepiej sobie radzą na szybszych nawierzchniach,w Bukareszcie clay ale Australijczycy nieźle sobie radzą ograli niezłą parę Bracciali/Starace oraz Dodiga z Melo,oba spotkania nieco wymęczone po super tie-breakach ale mimo wszystko należy im oddać dobre mecze.Lindstedt oraz Tecau to klasa światowa,dodatkowo Tecau u siebie więc finał to minimum choć myśle,że ta para sięgnie po ostateczny trumf w tym turnieju.Tutaj na rozkładzie mają już Daescu/Marea choć nieco wymęczone po STB zwycięstwo ale to rumuni więc można nieco zrozumieć tak długi mecz a dzisiaj 2-0 bez większych problemów ograli Mertinka z Sa.Dla mnie zdddecydowanie Szwed z Rumunem.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Typ trochę z innej beczki i raczej na podstawie statystyk oraz ze względu na ofensywny styl Milosa Raonica - ale myślę, że pomimo tego że po drugiej stronie siatki będzie stał jeden z lepiej returnujących zawodników w całym tourze - Andy Murray warto zerknąc w stronę tego typu.

Typ: Milos Raonic over 4.5 gema w pierwszym secie 2.30 Bwin ✅

I wspomniane wcześniej statystyki:
Milos w trakcie trzech dotychczasowych spotkań w Barcelonie (a grał z Fallą, Andreevem i Almagro) został złamany tylko raz - w pierwszym meczu z leworęcznym Allejandro Fallą.

Ogólnie Kanadyjczyk prezentuje się w Barcelonie bardzo dobrze i świetnie działa jego mocny serwis. W całym turnieju musiał bronic tylko 6 break pointów - co świadczy o jego dobrej dyspozycji serwisowej.

Do tego Andy Murray ma problemy z grą z zawodnikami, którzy opierają swój tenis na mocnej zagrywce i mocnemu forehandowi i grze z głębi kortu - patrz Tomas Berdych czy Juan Martin Del Potro oraz Marin Cilic (gdy był w formie). Właśnie z takimi zawodnikami Andy&#39;emu grało się ciężko i albo przegrywał albo spotkania były bardzo zacięte.

Z drugiej strony Szkot świetnie returnuje i bardzo ważnym dla powodzenia tego typu będzie szybkie wejście w mecz Milosa Raonica. Niemniej jednak - liczę na dobrą dyspozycję serwisową Kanadyjczyka i całą masę łatwo zdobywanych punktów bezpośrednio po serwisie. Moim zdaniem lekkie value - typ godny rozpatrzenia.​
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Almagro zagral FATALNIE wiec ten wynik nie moze szokowac. Sam mowisz, ze duzym atutem Szkota jest return wiec z 2 podania Kanadyjczyk moze miec klopoty. Spotkanie w Monte Carlo z Ferrerem pokazal braki Milosa na clayu. Juz w poprzednim sezonie Raonic troche na cegle trenowal pod okiem Hiszpanskiego doradcy. Chodzilo glownie o poruszanie sie po korcie i drobne inne elementy. Efektow nie bylo w Monaco ale tutaj wyglada to inaczej. Napewno trzeba uwazac na tego gracza chociaz nie sadze aby w Barcelonie odegral dlugo wazna role.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Może się ktoś wypowiedziec na temat nawierzchni w Barcelonie? W Monte Carlo podobno było kilka bardzo wolnych kortów - tutaj z racji tego, że taki Raonic sobie dobrze radzi można wnioskowac, że korty są jednak szybsze niż te w Księstwie Monako. Czy tak jest rzeczywiście?​
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Bukareszt, 29.04.2012r, 14-00
Simon - Fognini
typ; 2
4.72
Pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu finalowym turnieju ATP w Bukareszcie, Wloch, Fabio Fognini spotka sie z Francuzem Simonem Gillem. Bukmacherzy praktycznie nie daja wiekszych szans na zwyciestwo w tym spotkaniu nizej notowanemu Wlochowi. Ja jednak daje mu spore szanse na zwyciestwo w jutrzejszym spotkaniu. Fabio Fognini bardzo dobrze czuje sie na korcie ziemnym, to zdecydowanie jego ulubiona nawierzchnia. W tym turnieju Wloch stracil zaledwie jednego seta, w pojedynku z rodakiem, Andreasem Seppim. Bez straty seta Wloch ogrywal Balazsa, Souze i Baghdatisa. Francuz podobnie, rowniez stracil zaledwie jednego seta, w spotkaniu z Lukaszem Kubotem, bez strat ogrywal Bachingera i Sele. Francuz mial ogromne klopoty w spotkaniu z Kubotem, po przegraniu pierwszego seta byl bliski odpadniecia z turnieju. Francuz nie jest wiec w swojej najwyzszej dypozycji. W tym upatruje szansy Wlocha, ktory jest w moim odczuciu zawodnikiem regularniejszym. Mysle, ze ma on jutro ogromne szanse na wywalczenie tytulu w Bukareszcie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Radomiak1910 oglądałeś, któryś z meczów w wykonaniu Simona? Bez formy powiadasz, zastanawiające, bo w MC pokonał Tsonge i Tipsarovica. Moim zdaniem nie warto grać meczu, spodziewam się wygranej Simona, ale po takim kursie nie jest warte ryzyka, tym bardziej w jakimś podrzędnym turnieju.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Powiem szczerze że oglądałem tutaj jednego i drugiego i przed finałem rzuciła mi się jedna rzecz w oczy. Mianowicie Fabio moim zdaniem jest w lepszej formie tutaj ale on ma bardzo duże problemy z głową. 1.20 na finał to moim zdaniem przesada. Ciągle zastanawiam się nad graniem albo że będzie 3 sety po kursie 3.00 albo dodatni HC +4,5 na Fognini.
Widziałem jak od miesiąca rośnie forma Włocha i naprawdę właśnie ją złapał. Gra z pasją co można było widać w starciu z Marcosem który do łatwych pojedynków nie należał. Potem Seppi który już go miał przełamanego w decydującym jednakże Fabio wrócił.
Ogólnie zapowiada się długi mecz w których niedoceniany Włoch może namieszać.
Przytoczone mecze przez Arcesa była w MC więc moim zdaniem nie mają aż tak wielkiego znaczenia bo tutaj Simona gra już trochę gorzej, przeciwników też nie miał najcięższych a mógł się wyłożyć w naszym rodakiem.
W Bukareszcie piękna pogoda więc liczę na dobre widowisko.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Granollers, M/Lopez, M - Frystenberg, M/Matkowski, M 1,75
Stawiam od początku na Hiszpańską parę, przewidywałem im zwycięstwo w tej imprezie i jest to bardzo możliwe. Są świetnie dysponowani w tym tygodniu, w miarę pewnie pokonują swoich rywali. Tego nie można powiedzieć o Polskiej marze, która ma na pewno dużo szczęścia każdy mecz wygrała po STB. Polacy mają złe doświadczenie w meczach z Lopezem, nie dawno w parze z Nadalem ograli Polaków odajac im dwa gemy(jak się nie mylę). Tutaj takiego pogromu nie przewiduję, ale Hiszpanie są dla mnie zdecydowanym faworytem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom