>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 16.08-23.08.2015

Status
Zamknięty.
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Berdych + Federer @ 1,37 ⛔
Kurs trochę mały, ale co zrobić. Berdych zagra z Dolgopolovem. Berdych w Montrealu przegrał z Youngiem i wielu się obawiało, że jego forma spadła, ale czy na pewno? Murray też przegrał w Waszyngtonie z Gabashvilim, a później wygrał w Montrealu. Tomas postanowił postawić na dobrą grę w Cinncinati i jak narazie idzie mu bardzo dobrze. Dolgopolov to zbyt niestabilny gracz by mógł całe spotkanie grać na najwyższym poziomie, a Czech to mistrz solidności i wykorzysta słabości Ukraińca.
Federer powalczy z Lopezem, który pokonał nieoczekiwanie Nadala. Rafa zawiódł w tym meczu, popełniał za dużo błędów i wykorzystał to drugi z Hiszpanów. Lopez nieźle serwował i jego forma trochę wzrosła ostatnio. Nie wystarczy to jednak na Federera, który jest głównym faworytem do wygranej obok Djokovica. Wczoraj szybkie 6-1 6-1 z Andersonem, a dziś jego ofiarą zapewne będzie Lopez. H2H 11-0 dla Federera i tylko czasami udawało się Lopezowi wygrać seta.
Gra w kierunku Gasqueta też może być ciekawą opcją. Murray osłabł po Montrealu, z Dimitrovem łamali się jak w WTA, dziś Rysiek może powalczyć.
Z Berdychem wielka pomyłka.
 
S 378

songo

Użytkownik
Dolgopolov - Berdych 1,25 bet365 ⛔Czech totalnie olal mecz...

Bardzo pewny typ godny polecenia do zagrania w dublu. W H2H 4-0 za Czecha. Nie wierze ze Czech ulgowo, treningowo potraktuje dzisiejsze spotkanie. Do US OPEN zostalo 10 dni, to wciaz szmat czasu. W Montrealu Tomek odpuscil mecz z Youngiem. Tu wydaje mi sie, ze gra na powaznie. Wczesniejszych spotkan z poprzednich rund nie ma co przywolywac, bo Belluci to zaden rywal na hardzie, a Robredo calkowicie olal spotkanie. Ukrainiec prezentuje sie tu tak sobie. Nie potrafi utrzymac wysokiego poziomu gry przez caly mecz. TB jezel zagra na swoim poziomie spokojnie go wypunktuje. Nie gram dokladnego wyniku, bo ostatnio jest wysyp masy dziwnych spotkan, wynikow. Handelek kwitnie, a ja nie potrzebuje zbednego ryzyka.

Zagram to z typem na Czeszke Safarova, skadinad byla dziewczyna Berdycha, Kurs 1,57 wg mnie nadaje sie do gry. Doswwiadczona 28 -latka, rankingowa 6 rozgrywa swietny sezon. Wydaje mi sie, ze musiala w przerwie miedzy sezonami mocno poprawcowac na sfera mentalna, bo to zwykle byla jej pieta achillesowa. Pokonala tu w pewnym stylu zawsze grozna na hardzie Vandeghwe, czy ostatnio rewelacje ostatniego czasu, Bencic. Owszem bvl krecz, ale w pierwszym secie Szwajcarka nie byla nawiazac wyrowanej walki. Svitolina to bardzo dobra zawodniczka, ktora z gorszymi lub rownymi sobie zwykle wygrywa. Z tymi teoretycznie lepszymi najczesciej przegrywa. Wyniki nie kalmia. Mozna sobie sprawdzic na tenislive. Dzis zejdzie z kortu jako przegrana, bo dysponuje mniejsza sila ognia i generalnie jej tenis nie jest jeszcze na poziomie TOP10 WTA.

Razem daje nam to ako: 1,96 warte zagrania
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Wawrinka Stan 2:0, Pinnacle Sports 1.88
6:4, 6:1 ✅✅✅
VS.

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 20:4. Będzie to rewanż za finał French Open gdzie to Szwajcar wgrał 3:1. Novak jak i Stan w tym turnieju nie zachwycają jak na swoje możliwości. Wawrinka był blisko odpadnięcia w pierwszej rundzie z Coricem gdzie wygrał w trzech setach. W drugiej rundzie kilka elementów szczęścia albo błysk geniuszu zadecydowało o tym, że Stan przeszedł dalej, bo Stan wygrał 7:6, 6:7, 6:7 z Karlovicem. Dokonania Serba można odczytać jako jeszcze gorsze ponieważ w pierwszej rundzie pomęczył się nieco z Paire. Lecz w meczu z Goffinem był bardzo blisko porażki ponieważ Belg w trzecim secie prowadził 3:0 i miał serwis lecz David stracił 6 gemów z rzędu. Djokovic tego turnieju jeszcze nie wygrał, może w końcu to nastąpi w tym roku? Był tutaj 4 razy w finale i nie udało mu się tutaj wygrać. Djokovic od lat jest super gladiatorem tenisa a Wawrinka od 2 sezonów (?) także mimo wszystko różnica między nimi jest ogromna. Szwajcar pokonał Serba w tym roku na mączce a wiadomo, że na hardzie Novak prezentuje się lepiej. Moim zdaniem Djoko wyga bez straty seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
albert1986 0

albert1986

Użytkownik
witam, co do meczu Stan-Djoko widze wygraną szwajcara...dlaczego? juz raz to w tym roku zrobił, czemu nie po raz 2gi... Djoko nie wygral z Gofinem,to belg przegral sam ze soba... takim zawodnikiem jak belg,Stan nie jest. co beda mieli w glowie to sie za niedlugo przekonamy. ja tu widze 2przelamania Stana i szybkie 2-0 dla szwajcara DW:2-0 dla Stana Wawrinki
co do 2go meczu Rysio lepiej zagra od bułgara i widze ze i on wygra DW:2-1 dla francuza dlaczego? tak uwazam po wczorajszym dniu jak zagrali obaj zawodnicy...i jak to sie mowi posluchalem serca a nie rozumu...;P
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
To lecimy dalej z typami. Mecze wkrótce wiec krociutko, jak to mam w zwyczaju mały doubelek, które jak na razie nie wchodzą źle. Na dzisiaj Djoko + Berdych 1,61. Djokovic i Wawrinka w całym turnieju dają plamę, jednak zauwazam jedna różnice. Wawrinka wygrywa na styku, a djoko jak mu sie zachce to potrafi jak wczoraj z 0;3 zrobić 6;3. Dla mnie na hardzie przewagę ma Serb, zdecydowanie. Berdych jak to Berdych, nie przepadam za nim, ale Dolgopolova wciąga dupa ???? Dla mnie tutaj 2:0, ale bez ryzyka gram zwykły win. Kurs w AKO naprawdę przyjemny jak na tych zawodników, polecam i mam nadzieje, ze się uda. Martwilbym się jedynie o podwójne błędy dzisiaj Serba, ale kurde, ten człowiek jest naprawdę niemożliwy, jaki by pojedynek nie był to wychodzi zwycięsko. Nawet ostatnio z Murrayem był juz bliski odbicia się po męczarniach. Trzymam dziś kciuki i jak zawsze polecam! ⛔ I w pizdu. Czech od zawsze lubil mi psuć bety ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lopez F. - Federer R.✅
Under 21,5g @1,96 Pinnacle Sports


Szwajcar, się wręcz tutaj bawi!!
Jest w doskonałej formie, a 2 swoich pierwszych rywali po prostu zjadł ????
I nie spodziewam się aby Lopez który niespodziewanie się tu znalazł mógł coś udowodnić, tutaj po prostu nie ma prawa być sensacji.
Pisałem o tym już wczoraj że Roger jest w fenomenalnej formie, i jego priorytetem jest wygranie tego turnieju.
Lopez wygrał z Nadalem ale nie ma co się jarać Rafa gra kupę, w obecnym czasie.
H2H wynosi 11-0 dla Rogera.
Federer ładnie wypoczęty pewnie wczoraj się nie namęczył, za to jego rywal nie będzie w pełni sił ( wczoraj długi bój).
Mógłbym się rozpisać, napisać jaki to Roger jest zajeb... jego dobre i słabe str. oraz coś dobrego o Lopezie, a może ostatnie wyniki??
Mi to co wiem wystarcza, i jestem tego typu pewien jak tego że, Dołgo wygra seta ????
Ten pojedynek to formalność.
Roger win
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gasquet Richard - Murray Andy, 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 1.87

6:4, 1:6, 4:6 ⛔⛔⛔
Dlaczego nie handicap setowy ah...

VS.


O Szkocie pisałem wczoraj tak:

&quot;Po drugiej stronie siatki stanie świeżo upieczony mistrz z Montrealu który o dziwo w pierwszej rudzie miał sporo problemów jak na siebie z wracającym po kontuzji Fishem. Większość z nas oczekiwało pogromu a tutaj Amerykanin postawił się i przegrał 6:4, 7:6. Co ciekawsze Fish połamał Szkota w pierwszym secie dwa razy i w drugim również dwa gdzie mógł serwować na seta lecz przegrał ten gem a co za tym idzie mecz. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Andy 5:2 gdzie ostatni raz spotkali się w tegorocznej edycji Australian Open i wygrał Murray w czterech setach.Murray lubi grać w Cincinnati ponieważ od dłuższego czasu notuje tutaj dobre wyniki tj. wygrana 2008 i 2011, półfinał 2009 oraz ćwierćfinały 2006, 2010, 2013 oraz 2014. Andy to już znacznie bardziej utytułowany tenisista, z większym doświadczeniem i mimo wszystko nie ma tyle zastojów w grze to Bułgar. Dodatkowo sezon jak i forma Szkota w tym sezonie niszczy dokonania Grigora. Dimitrov w tym roku miał więcej meczów beznadziejnych niż bajecznych.&quot;

Owszem, Panicz wygrał lecz może to zawdzięczać Bułgarowi który spartaczył sprawę. W pierwszym secie Dimitrov grał kapitalnie, bardzo agresywnie i dzięki takiemu tenisowi Murray przegrał pierwszego seta. W drugim secie Andy stracił dwa razy serwis aby później odrobić straty i wygrać seta w tie breaku. W trzecim secie były jeszcze większe jaja bo Andy przegrywał 5:2 a wygrał 5:7. Dla większości Panicz zagrał genialnie odwracając mecz i to dwa razy lecz jak dla mnie to Bułgar przegrał wygrany mecz.

Gasquet natomiast idzie w tym turnieju jak burza ponieważ nie stracił jeszcze seta na trzy mecze a podanie stracił tylko raz. A Kyrgiosem wygrał 6:2, 6:1 lecz Australijczyk nie był w pełni sprawny. Kolejno pokonał Kokkinakisa 7:6, 6:2 gdzie rywal mimo wszystko do najgroźniejszych nie należał. Lecz pokonanie Cilica 7:5, 6:3 na pewno napawa optymizmem. Panowie ostatni raz spotkali się w Miami 2013 gdzie wygrał wyżej notowany w trzech setach. Ich mecze w większości przypadków były zacięte i na taki mecz tutaj liczę. Według mnie Francuz ma ogromne szanse na wyrównaną walkę z Murrayem. Oczywiście, że było mnóstwo takich turniejów gdzie Andy grał poniżej swoich możliwości a je wygrywał. Stawiam, że Rysiek nawiąże walkę ponieważ nie jest chłopcem do bicia.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Lopez F. - Federer R.
Under 21,5g @1,96 Pinnacle Sports


Szwajcar, się wręcz tutaj bawi!!
Jest w doskonałej formie, a 2 swoich pierwszych rywali po prostu zjadł ????
I nie spodziewam się aby Lopez który niespodziewanie się tu znalazł mógł coś udowodnić, tutaj po prostu nie ma prawa być sensacji.
Pisałem o tym już wczoraj że Roger jest w fenomenalnej formie, i jego priorytetem jest wygranie tego turnieju.
Lopez wygrał z Nadalem ale nie ma co się jarać Rafa gra kupę, w obecnym czasie.
H2H wynosi 11-0 dla Rogera.
Federer ładnie wypoczęty pewnie wczoraj się nie namęczył, za to jego rywal nie będzie w pełni sił ( wczoraj długi bój).
Mógłbym się rozpisać, napisać jaki to Roger jest zajeb... jego dobre i słabe str. oraz coś dobrego o Lopezie, a może ostatnie wyniki??
Mi to co wiem wystarcza, i jestem tego typu pewien jak tego że, Dołgo wygra seta ????
Ten pojedynek to formalność.
Roger win

Sorry, ale muszę zareagować na taki wpis... Ostatnio w chellengerze pisałeś z równą pewnością siebie o meczu Krajinovica z Crepaldim &quot; Nie widzę takiej przepaści, pomiędzy oby ma zawodnikami. &quot; a skończyło się gładziutkim rowerkiem 60 60 dla Serba. Wg mnie więcej pokory i szacunku, a podsumowania, że ten pojedynek to formalność proponuję między baśni schować... Zbytnia pewność siebie często człowieka gubi...

???? Feliciano Lopez v Roger Federer(Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK 36 46 ⛔⛔⛔
KURS:
4,50
Bet365

@edit
Szkoda niewykorzystanych break pointow Lopeza w drugim secie, bo mogło być lepiej...

Może i Roger to wygra, ale czy Lopez będzie dla niego formalnością? Oj na pewno nie! Lopez po pokonaniu Nadala po niesamowitym boju na pewno będzie bardzo zmotywowany, a i pewność siebie Hiszpana powinna być wyższa. Niecodziennie pokonuje się takich zawodników jak Nadal i na pewno osiągnięty tutaj wynik już go mocno podbudował psychicznie. Teraz staje na przeciw &quot;ściany&quot; z którą przegrał wszystkie dotychczasowe mecze, ale większość z nich była rozgrywana w czasach gdzie Roger dominował niepodzielnie. Ja w tym spotkaniu widzę światełko w tunelu dla Lopeza i jeśli na serwisie zagra jak do tej pory (po kilkanaście asów na mecz i okolice 80% 1st Serve Points Won) to szansa na walkę jak najbardziej jest! Roger z super serwującymi zawodnikami często gra na jednego breaka w secie, a jak uda się Lopezowi dociągnąć dobrą grą do tiebreaka, to może być różnie. Roger często potrafi stracić seta z super serwującymi zawodnikami (Groth, Kyrgios, Kohli, Raonic) a serwis Lopeza to przecież najwyższa światowa półka. W mojej opinii walki w tym spotkaniu nie zabraknie i odważnie próbuje w 3 sety po super kursie. Bezpieczniej, polecam również zagrać OVER 22.5 w Pinku po 2.39

???? Richard Gasquet v Andy Murray(Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK 64 16 ... ✅✅✅ easy :razz:
KURS:
2,62
Bet365

Szybko, bo mecz już za chwilkę... Wiele ich spotkań było bardzo zacięta i często mecz kończył się w 3 bądź 5 setach. Ba, tylko jedno spotkanie na 8 rozegranych zakończyło się wynikiem jednostronnym a to już o czymś świadczy... W dodatku Rysiu wyłapał fajną formę i na pewno da z siebie 120% w walce o Sf Mastersa. Andy też przecież jest w gazie i o odpuszczaniu nie ma mowy. Na odpoczynek przed US OPEN jeszcze jest sporo czasu, a stawka przecież duża. Wg mnie mecz ten rozstrzygnie się w trzech setach a po takich kursie wchodzę w to z pocałowaniem ręki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Lopez Feliciano - Federer Roger, under 21.5 gemów, Pinnacle Sports 1.97

3:6, 4:6 ✅✅✅

VS.


Federer w tym turnieju wygrywał 6 razy z czego ostatni raz rok temu. Roger mimo swojego nie najmłodszego wieku ciągle spisuje się fenomenalnie. Po przegranym finale Wimbledonu udał się właśnie do Cincinnati gdzie gra kolejny raz dobry tenis. Najpierw bez większych problemów pokonał Bautistę-Aguta 6:4, 6:4 a kolejno rozgromił Andersona 6:1, 6:1. Pokonać Kevina który bazuje na serwisie w takim stosunku to robi wrażenie. Jego przeciwnikiem będzie Lopez który sezon ma bardzo kiepski lecz w tym turnieju gra wyśmienicie. Na dzień dobry pokonał Ronica 7:6, 6:4 gdzie umiejętnie rozrzucał swoim slajsami Kanadyjczyka po korcie, lecz gdyby Milos nie miał &quot;drewnianych&quot; kolan mecz mógłby potoczyć się inaczej.

Później pokonał Seppiego 7:6, 6:2 i na pewno cieszy to, że nie stracił seta czy też podania. No i wczoraj pokonał Nadala 5:7, 6:4, 6:7 czy była to wielka niespodzianka? Oczywiście, że nie....o wielkiej niespodziance można byłoby pisać ze 2 sezony temu jak Rafa był w bajecznej formie, bo teraz to pokonują go tenisiści którzy kiedyś tylko mogli sobie o tym pomarzyć. Lecz Felka na pewno to podbudowało ale też i w nogach trochę wysiłku zostało. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Federer 11:0 gdzie ostatni raz Lopez urwał seta w 2011 roku na mączce a wcześniej w 2007 podczas US OPEN. Oczywiście, że mecz meczowi nie równy...lecz stawiam, że Szwajcar wygra pewnie w dwóch setach. Gdybym miał milion dolarów również postawiłbym tak samo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
Muszę wam powiedzieć, że dla mnie Lopez może urwać ten mecz Federeowi. Wczoraj pokazał dojrzały tenis przeciwko Nadalowi i nie zdziwię się, jesli ugra dzisiaj ten mecz ze Szwajcarem. Kurs naprawdę kusi, lekki bet na hiszpana (7.75) kusi i chętnie go zagram. Będą trzy sety bez dwóch zdań, podczas których Hiszpan będzie prowadzić swój serwis, na niewiel pozwalając Rogerowi. Liczę na BARDZO wyrównany mecz z lekkimi szansami na przełamanie w kluczowych momentach dla &quot;Szybkiego&quot;. Zaryzykuję i zagram po takim kursie. Powodzenia! ???? ???? ???? ???? ????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
A.Murray-Federer 2 @1.6
Andrew Barron Murray jest lepszym tenisista niz Roger Federer w obecnym punkcie swojej kariery, ale w Cincinnati szesciokrotny triumfator (to własciwie mowi wszystko) jest zawsze w stanie wygrac. Najwieksza roznica jest taka, ze Murray obecnie cierpi fizycznie na korcie, a Federer jest swiezy. Za duzo Murray te dwa poprzednie mecze kosztowaly z Dimitrovem i Gasquetem plus oczywiscie wygrany Montreal. Jak Roger dorzuci jeszcze swoj serwis to Murray tego nie nabiega w tym meczu moim zdaniem i wyjda bledy. Federer nie powinien miec w tym meczu zadnych skrupulow. Poza tym panowie raczej srednio daza sie sympatia, moze sa jakos wielce skonfliktowani, ale mieli tez swoje docinki w przeszlosci w wypowiedziach dla mediow. Ciekawy bilans bezposrednich pojedynkow 13-11 na korzysc Fedexa. Ciekawy glownie z tego wzgledu, ze Murray jeszcze niedawno ten bilans mial lepszy, ale Federer wygral od ubieglego roku az cztery ich ostatnie mecze. Rozumiem czemu Federer jest faworytem, tez bym typowal jego wygrana, ale ze stawka bym na pewno nie szalał i tak.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Murray A. - Federer R.
Federer R. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
H2H 11:13 z lat 2005-2015 czyli dobre 10 lat gry. Ostatnie 4 mecze wygrał Federer, w tym jedno to ostatnio dość ważne na Wimbledonie 3:0 gdzie Roger serwował niczym buddysta w transie. Spotkali się dokładnie rok temu podczas ćwierćfinału tego turnieju, wynik 6:3 7:5. Teraz co prawda Murray gra znacznie lepiej odkąd się ożenił, wygrał przecież ostatnio Masters w Kanadzie, ale widać, że złapał powoli zadyszkę. Z Dimitrovem mógł tak naprawdę już dawno pożegnać się z turniejem, o przebiegu meczu już pisałem i nie ma sensu się powtarzać. Później solidny Gasquet i znowu 3 sety. W tych dwóch meczach spędził razem ponad 5 godzin na korcie, a teraz rywal o jeszcze poziom jak nie dwa wyżej. Ostatni schodek do finału który mierzy 185 cm wzrostu i Szkotowi będzie niezwykle ciężko na niego się wdrapać. Federer swoimi przeciwnikami wycierał tutaj kort, zero problemów w każdym z meczów.
Wynik: 4:6 (6)6:7 @Edit: Roger bardzo słabo na serwisie, chociaż skutecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Federer - Murray ---- Federer 1,59 Pinnacle ✅
Szwajcar zmierza do finału w Cincinnati, a na jego drodze staje jak dotąd najgroźniejszy przeciwnik Andy Murray. Ostatnio Szkot prezentował dobrą grę w Montrealu, ale w Cincinnati opadł z sił i męczy się z przeciwnikami. Na pokonanie tenisowego emeryta - Fisha potrzebował tiebreaka, potem o mało nie odpadł z Dimitrovem, a wczoraj kolejna 3-setówka z Gasquetem. Zmęczony jest Murray i to widać w jego grze. Federer nie grał w Kanadzie i skupił się tylko na Cincinnati. Swoje mecze wygrywa bez problemów. Jest to jeden z ulubionych turniejów Szwajcara, nawierzchnia jest szybka, forma jest wysoka, a ostatnie 4 mecze z Paniczem wygrał Federer i dlatego on jest tu faworytem. Czekam na finał Federer - Djokovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Federrer - Murray
1 @ 1,53 Bet365

Zgadzam się w 100% z kolegą wyżej, Roger w rewelacyjnej formie, oglądałem jego spotaknie z Lopezem w nocy i grał prawie że bezbłędnie. Nie widzę tu szans dla Szkota który meczył się i z Dimitrovem i z Gasquetem. Szwajcar w finale zmierzy się prawdopodobnie z Djokiem i licze na jakiś fajny kurs na niego bo Novak też bez większej formy.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Federer - Murray 1 @ 1.61 SUPEROFERTA Milenium ✅

Koledzy wyżej praktycznie wszystko napisali.

Dolgopolov wygra seta z Djokoviciem @ 3.1 Milenium ✅

Zdaję sobie sprawę ze stopnia chimeryczności Ukraińca, ale trzeba przyznać, że jak ma dzień i pokazuje swój talent to ręce same składają się do oklasków. Berdycha wczoraj zdeklasował, choć oczywiście Tomas to nie Djoko, a i forma jakoś niższa of French Open, ale Dolgo grał z duża lekkością.
W tym toku urwał już seta Novakowi w pięknym i niezwykle zaciętym meczu. Wątpię czy starczy mu pary na cały mecz, ale przy jego niesamowicie szybkiej ręce i dobrym dniu spokojnie może napsuć krwi Serbowi,podobnie jak to zrobił Goffin.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
ATP Cincinnati - Zwycięzca
Roger Federer @3.25
Unibet

Roger gra wg. mnie fenomenalnie, bardzo solidnie. Na jego drodze dziś Murray z którym myślę że powinien wygrać, jest w dużo lepszej dyspozycji, Szkot jest już trochę zmęczony. W finale prawdopodobnie Djokovic który w tym turnieju wprawdzie wychodzi zwycięsko, ale był już niejednokrotnie w dużych opałach, myślę że Federer w takiej dyspozycji powinien pokonać Serba, a w przypadku niespodzianki - Ukraińca. Myślę że warto po takim kursie w tym momencie.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Djokovic - Dolgopolov✅
Over 19,5g @ 1,70 Pinnacle Sports


Djoko miej się na baczności bo dziś będziesz podejmował ukraińskiego wojownika!!!!
Ward, Giraldo, Tomic, Janowicz i Berdych w 2 setach, tak wyglądają pokonani przez Dolgo.
Dolgopolov jest trudnym przeciwnikiem do pokonania lubi korzystać z wielu zagrań slajsem który w jego wykonaniu jest niezwykle efektowny.
Posiada też bardzo nieprzyjemny serwis dla rywali, i co można zaobserwować posiada szybką rękę dlatego przeciwnikom trudno przewidzieć gdzie zagra następnym uderzeniem.
Dzięki temu zdobywa dużo pkt.
Ukrainiec wydaje się lubi grać na tych twardych amerykańskich kortach.
Widać że, dobrze mu się na nich gra. Jego gra bardzo do nich pasuję , dobrze się zaadoptował.
Dobrze sobie ogarnął precyzję jak i tempo gry spotkań oraz nieprzewidywalność.
Ten chłopak ma ogromną technikę, oraz umiejętności na wysokim poziomie.
Wiadomo że, miewa gorsze momenty i potrafi odpuścić, ale po tym co przeszedł i jak sobie radził np: kiedy miał za rywala Jerzyka ( 3 sety ) lub ostatnio kiedy z łatwością ograł Berdycha !!
Jak dla mnie jak by miał odpuszczać zrobił by to już wcześniej.
Djoko średnio mi się podoba, ponieważ w pierwszej rundzie pomęczył się z Paire, a w pojedynku z Goffinem był bardzo blisko porażki.
Widać że, Novak jest do złamania ????
Djokovic tego turnieju jeszcze nie wygrał, ale 4 razy grał w finałach tej imprezy.
Co prawda Novak nie prezentuję nadzwyczajnej formy, i przeciwko agresywnym zawodnikom nie gra mu się tak łatwo.
Ale to nr.1 rankingu i to do czegoś zobowiązuję, spodziewam się długiego spotkania.
Za sprawą nieprzewidywalnego Dolgo i doświadczonego Djoko.
Ostatni pojedynek zakończył się w 3 setach ( pojedynek odbył się w USA, nawiązuję do wcześniejszej wypowiedzi gdzie podkreśliłem jak Ukraińcowi dobrze się tu gra)
Na pierwszy rzut oka faworytem jest Djoko, ale jak dla mnie to nie będzie jednostronny pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 378

songo

Użytkownik
Djokovic - Dolgopolov
suma gemów:
ponizej 20,5
1.80 bet365

Nie widzi mi sie zaciety mecz. Djoker zapewne przystapi mega skoncentowny do pojedynku i bedzie chcial stracic jak najmniej sil przed jutrzejszym finalem z duzo bardziej wymagajacym przeciwnikiem. Byc moze bardzo szybko dostanie szanse rewanzu z Murrayem. Kto wie...

Przywolywanie poprzednich spotkan obu zawodnikow nie ma sensu. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala albo tak jak sie zaplanowalo. Przy czym ta druga alternatywa dotyczy Serba, ktory zdecydowana wiekszosc zawodnikow jest w stanie ograc, grajac na pol gwizdka.

Co prawda w h2h czarno na bialym jest napisane, ze byly 3 sety w 3 na 4 rozegrane przez nich spotkania, ale ja mam to gleboko gdzies. Dzis widzi mi sie latwy mecz Serba.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Djoko v Dolgo (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK 46 76 62 ✅✅✅
KURS:
4,33
Bet365

@edit
Zero reputy za najwyższy trafiony kurs dzisiejszego dnia :razz: Bywa :grin:


Konsekwentnie jadę w trzy sety. Dog prezentuje się tutaj bardzo dobrze. Oglądałem jego mecz z Janowiczem i Berdychem i trzeba obiektywnie przyznać, że w końcu Ukrainiec gra na miarę swoich możliwości i talentu. Berdycha zamiatał niemiłosiernie w wymianach i Tomcio często musiał ratować się serwisem. Z Djokiem Dolgo grał cztery razy i w dwóch przypadkach urywał seta faworytowi. Przypomina mi się pamiętny mecz z Miami z tego roku gdzie Dog miał już Serba &quot;na deskach&quot;, ale ewidentnie nie wytrzymał psychicznie... Oby z tamtego meczu wyniósł jakąś naukę, bo dziś w walce o finał folgowania z strony Serba nie będzie. Szykuje nam się dobre spotkanie i wg mnie o wiele bardziej wyrównane niż wskazują to kursy. Nie pamiętam kiedy ostatnio Aleksandr doszedł do SF takiej imprezy (jak w ogóle kiedykolwiek dotarł?) i na pewno już osiągnął 200% normy, ale skoro jest szansa na finał a może i końcowy triumf to czemu miałby nie powalczyć??

PS
Kurs aktualnie spadł do 4,00 ale ja grałem to zdarzenie rano, gdzie było jeszcze 4,33. Tak czy tak, kurs mocno zawyżony ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Novak Djokovic – Alexander Dolgopolov
Typ: Al. Dolgopolov (+1,5s)@2,72
✅✅✅
Jestem pod wielkim wrażeniem skuteczności gry Ukraińca. Jest nietuzinkowy i nieprzewidywalny na korcie i tylko ktos taki może napędzić stracha najlepszym.
Dolgopolov gra dobry turniej, a w szczycie formy jest zawodnikiem niebezpiecznym nawet dla nr 1. Osoby interesujące się przebijaniem żółtej piłeczki z filcu pamiętają niezwykły mecz z Miami sprzed kilku miesięcy. Ukrainiec wtedy zaatakował i miał Serba na łopatkach, ten cudem wybronił się przed porażką, a potem kontuzja Alexandra.
Stawianie na porażkę Djoko to jednak dość ryzykowna zabawa, bo on przegrywa baaaaardzo rzadko i raczej z zawodnikami z wyższym rankingiem niż Ukrainiec. Co innego przegranie seta. Może pierwszego seta??? Serb czasami wygląda trochę gorzej i seta spokojnie z dobrze dysponowanym rywalem może przegrać. Gdyby grali do trzech wygranych setów, to szanse Dolgo maleją znacznie, ale w tradycyjnej formule może się zdarzyć wszystko tym bardziej, że to nie finał US Open.
Dziś moim zdniem czeka Serba bardzo trudny mecz. Niesamowita szybkość i intensywność gry, którą preferuje Ukrainiec nie podoba się wielkim mistrzom. Serwuje z niskiego wyrzutu, szachuje serwisem, popełnia mało błędów z głębi kortu. Świetnie podcina piłkę i biega do siatki. Ma wszytsko, żeby nękać najlepszych.
O wygraną będzie trudno, bo przestoje Ukraińca mu mogą na to nie pozwolić. W dzisiejszym meczu chwila dekoncentracji będzie go kosztować bardzo dużo.
Tie-break@2,5✅✅✅
liczba setów, pow. 2,5@4
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom