>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Düsseldorf (World Team Cup) & Nicea, 20-26.05.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Power Horse World Team Cup

Miejsce: Düsseldorf (Niemcy)
Data: 20.05.2012-26.05.2012
Rozmiar drabinki: 8 reprezentacji (S-RR D-RR):
Argentyna, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Japonia, Rosja, Serbia, USA
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €800,000
Oficjalna strona: http://www.power-horse-world-team-cup.com/
Składy reprezentacji: http://www.power-horse-world-team-cup.com/en/spieler/all


Open de Nice Côte d’Azur

Miejsce: Nicea (Francja)
Data: 20.05.2012-26.05.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €398,250
Oficjalna strona: http://www.opennicecotedazur.com/
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
KWALE-&gt;NICEA
Baker-Bozoljac 1 1.54 Panbet ✅
Brian na clayu wprost wymiata,bilans z ostatnich lat to 50/12,w tamtym roku 8/0,w tym natomiast 20/3[!],porażki na początku sezonu z Ballertem i Patiencem +L z Querreyem,ogrywał w tym roku graczy znacznie lepszych na ziemi niż rywal Gennse,Russell,Sweeting,Sousa czy R.Williams. Wygrał już 1 Futersa oraz na końcu kwietnia czelka w stanach,to wszystko zaowocowało otrzymaniem WC to Rollanda i tydzień może spokojnie potrenować w niedalekiej Nicei. Rywal w tym roku nie błyszczy,szczególnie patrząc na jego występy na kortach ziemnych,zwycięstwa z Comanem[638ATP],Obradovicem[628ATP] czy cieniującym Cacicem były dość oczywiste,tak samo jak porażka z Bedene,przegrał też z &quot;dziadkiem&quot; DiMauro. W ostatnich na ziemi rok w rok miał ujemny bilans 11&#39;[4-5],&#39;10[6-10].Obecna forma jak i nawierzchnia za Brianem,grzech nie spróbowac po takim kursie.
Mannarino-Gonzalez 1 1.45 Panbet⛔
Adrian także ma wolny tydzień,bo również otrzymał WC do MD.Choć na ziemi to on nigdy nie błyszczał,nie wydaję mi się aby miał problemy z grającym strasznie średnio Gonzalezem.Coś tam go niby bolało,choć jak dobrze wejdzie w mecz to powinien Alejandro w 1h z hakiem spakować.Kolumbijczyk gra swoje,nie wybiega poza swój poziom,wygrywa co ma wygrywać i solidarnie przegrywa z kim ma przegrywać.Do tego serwis nie jest jego mocną stroną,a Adrian pewnie będzie chciał mocniej potrenować przed Rollandem,został ponad tydzień,więc spokojnie może tu posiedzieć jakiś czas.Forma=,umiejętności znacznie na korzyść Adriana. Biorę.
Becker-Stebe 2 1.58 Panbet✅
Niemiecki pojedynek,gdzie wszystko wskazuje za tym młodszym,a kurs miód. Benjamin &quot;coś tam&quot; gra w tym roku,lecz jego staty na kortach ziemnych od zawsze są...fatalne. W &#39;10[3-5],w &#39;11[0-1],w tym roku jeszcze ziemi nie powąchał. Obaj są w głównej drabince,więc tydzień na treningi. Stebe natomiast na ziemi bdb, 30-16,19-10 to wyniki z ostatnich lat. W tym roku 1/2 i porażki z Seppim oraz Stakhovskym,czyli dość zrozumiałe,jedyni win z [strasznie chimerycznym] Chvojką.Obaj spotkali się w tym roku już raz na hardzie, gdzie wygrał Stebe. Czy na ziemi może być inaczej?jest to bardzo mało prawdopodobne.Dodając iż w rankingu też ma przewagę wychodzi jasno.STEBE!
edit: co zrobił manarino 63 *32 i odpłynął,czarna lista panie nibygrajku bo taki kelnerów powinien pan zjadać????
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
kwale Nicea
Baker-Gonzalez 1 1.60 Panbet ✅
O obojgu pisałem wcześniej,więc brak sensu powtarzania ich wyników,prześledźmy zatem ich wczorajsze rezultaty,Baker ograł w 37min Bozoljaca 6161, w drugim meczu w 1h5min ograł Gueza 6362 w obu tych meczach łącznie bronił jedynie 4bp.
Teraz słów kilka o Gonzalezie,powinien już odpaść z Mannarino,ale on wolał połamać się 2 razy z rzędu by potem grać piach,wygrał kolumbijczyk po 3 setach,spędzajac na korcie 2h3min,potem znowu kolejna 3setówka z Cervenakiem i kolejne 2h na korcie. Bronił aż 15bp.Zagrał wczoraj łącznie ponad 4h,zatem 2 razy więcej niż Brian. Zmęczenie napewno wyjdzie tymbardziej że grają już o 10....Zatem co może pokryżować plany kwalifikacji do MD Briana? Wszystko przemawia za amerykaninem i tak gram.
Prodon-Dimitrov 2 1.65 Panbet ✅
Eric po świetnym początkusezonu mocno spuścił z tonu,porażki z Trungelitim,Metkicem czy Romboli zdarzyć mu się nie powinny. Tutaj wygrał 2x po 2-0 ze słabym Ballertem i solidnym De Schepperem,który to &quot;przypadkiem&quot; przegrał..po prostu spieszy mu się na kwale które startują na początku tyg. Zatem ten wynik nie robi na mnie żadnego wrażenia .Młody talent z Bułgari także szybko 7575 ograł Sidorenke,by w 2R spakować do domu Souze.Dobrze wygląda procent 1szego podania bułgara odpowiednio 62 i 72 %.Jeśli utrzyma podanie to umiejętnościami ogra w lekko ponad godzinę starszego już Prodona. Nawierzchnia preferowana bardziej przez Prodona,lecz to również Grigor na clayu ma bdb wyniki. Kurs jak najbardziej atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Carlos Berlocq - Andy Roddick @ 1,48 Pinnacle ✅ [6/2 6/2]
Będący w najlepszym momencie swojej kariery Argentyńczyk w tym roku zamiast turnieju w Nicei wybrał Drużynowy Puchar Świata. Po zeszłorocznym znakomitym sezonie, szczególnie w cyklu challengerowym, w tym roku kontynuuje wspinanie się w rankingu poprzez regularne notowanie bardzo dobrych wyników. Ze swoim charakterystycznym rzemiosłem (penetrujący forehand + jednoręczny backhand) jest jednym z czołowych claycourterów w tourze. Warto zwrócić uwagę, że Carlos jest zawodnikiem bardzo przewidywalnym. Wygrywa to co ma wygrać, nie sprawia niemiłych niespodzianek. Jego profesjonalizm urósł już do miana legendy
I like Berlocq, he´s a living proof of where hard work can get you

Berlocq nigdy nie odpuszcza, nie można w meczu z nim liczyć na fory, trzeba po prostu wyszarpać zwycięstwo.
Czy jest do tego zdolny Andy Roddick? Roddick, który ostatni raz w oficjalnym meczu zagrał ponad 2 miesiąc temu? Roddick, o którym nie bez powodu mówi się że ma alergię na clay? Roddick, który rok w rok olewa nawet Mastersy na mączce? Nie, IMO nie jest. W tym sezonie jako powód nieprzybycia do Rzymu podał kontuzję kolana (co w połączeniu z wycofaniem się Fisha wywołało napinkę z Ljubicicem ale to temat na inną dyskusję). Nawet w swoich najlepszych dniach Amerykanin miewał ciężkie mecze na cegle. Nawet rok temu zanotował kompromitującą porażkę z Cipollą. Teraz jego ranking spadł do poziomu jakiego nie miał od lat, podaniem nie zdobywa już tak wielu punktów.
W takich okolicznościach miałby ograć rasowego claycourtera jakim jest Berlocq? Nie wierzę i pobieram Argentyńczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Dusseldorf- tenis mężczyzn
Spotkanie: L. Mayer- R. Harrison
Typ: R. Harrison -1,5 seta
Kurs: 2,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 12 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Argentyńczykiem- Mayerem a Amerykaninem- Harrisonem. Kursy na obu zawodników są dosyć wyrównane, jednak ja tutaj skuszę się na zawodnika z USA, który w moim odczuciu powinien wygrać ten pojedynek w dwóch setach. Ryan to zawodnik który najlepiej się czuje na kortach szybkich. Mayer to typowy zawodnik mączki. Jednak nie znaczy to, że Harrison nie potrafi grać na tej nawierzchni. W madrycie doszedł do 2 rundy na mączce, pokonując wcześniej w dwóch setach Stakhovskiego, a następnie uległ z swietnym Tsongą. W kolejnym turnieju na mączce w Rzymie odpadł już w kwalifikacjach ulegając w dwóch setach Rumunowi- Hanescu. Dlatego dzisiaj na pewno da z siebie wszystko aby pokonać swojego przeciwnika, bo nie po to przyjechał do Europy, żeby przegrywać w takich turniejach w pierwszych rundach. Mayer ostatnio wystąpił w Challengerze w Bordeaux (turniej na mączce), gdzie odpadł szybko w pierwszej rundzie z Mahutem, który również jest ekspertem od kortów twardych. Dlatego widać, że nie jest w dobrej formie i moim zdaniem Ryan dzisiaj to wykorzysta odprawiając Argentyńczyka w dwóch setach.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Nicea
Sela-Dimitrov 2 1.40 Panbet
O Bułgarze napisane wyżej,wczoraj znowu świetnie pracował serwis-&gt;15asów 71%1stserve.Izraelczyk na clayu gra od święta,od 2002 bilans ma 36/46.Ostatnie lata kończył zawsze z ujemnym bilansem. Wyniki z tego roku też nie powalają choć porażki z Simonem czy Zeballosem wstydu nie przynoszą,przegrał także ze Schwankiem.Nie ma co się za bardzo rozpisywać bo przy takiej formie serwisowej bułgara powinno skończyć się szybkim 2-0 dla Dimitrova.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Florian Mayer @1.50 ✅✅
nie raz wspominałem ze Niemcy grający u siebie podchodzą pod inną galaktykę. Z każdym następnym turniejem moje zdanie nie gaśnie i tu jestem pewny wejścia na wyższy poziom Florka Mayera.
Mayer bardzo lubi grać na cegle, ale coby nie pisać pod typ Andreev &quot;żyje&quot; i czuje tenis również najlepiej na ziemi. Obaj w tym roku skaczą z turnieju do turnieju i co następny to znowu rozczarowanie. Igora trzeba pochwalić za solidny występ w Buenos Aires, Casablance no i za ogranie bądź co bądź JCF-a na jego terenie.
Mayer kompletnie pod formą. W Rzymie pojawiła się iskierka po pokonaniu Raonica i w czasie drugiej partii z Nadalem. Tam był już dobry, poczciwy Florek. Ten turniej to dobre miejsce do odbudowy formy. Ja i tak jestem zdania, że tacy (podam tu przykład Kolby) mogą przegrywać całym rokiem w pierwszych rundach, a podczas imprezy u siebie będą nie do poznania. Ja jestem pewny bardzo solidnej gry Mayera i z pełną odpowiedzialnością polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 212

synpresleja

Użytkownik
Tipsarevic-Karlovic 1 1.37 Panbet
Janko w tym roku gra bdb,na rozkładzie ma m.in Djokovica i Simona,z tym drugim raz też przegrał.Serb wszedł w sezon bdb i mimo,że co roku na ziemi nie gra zbyt wielu spotkań to i tak bilans jego spotkań jest dodatni.Wiadomo,że zaangażowania i walki nie braknie, wszak jest to pojedynek Serbsko-Chorwacki,wiec o odpuszczaniu mowy niema. Ivo na ziemi traci wiele ,więc i on grywa sporadycznie,bilans ma ujemny a wtym sezonie przegrał z Reynoldsem,Davydenką,GarciaLopezem, jedyne zwycięstwo nad strasznie biedującym w tym sezonie Peczną;). Gdyby mecz był grany na hardzie,typowy Nobet. Na ziemi więcej atutów ma Janko i w pełni to wykorzysta.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tipsarevic-Karlovic 1 1.37 Panbet Janko w tym roku gra bdb,na rozkładzie ma m.in Djokovica i Simona,z tym drugim raz też przegrał.Serb wszedł w sezon bdb i mimo,że co roku na ziemi nie gra zbyt wielu spotkań to i tak bilans jego spotkań jest dodatni.Wiadomo,że zaangażowania i walki nie braknie, wszak jest to pojedynek Serbsko-Chorwacki,wiec o odpuszczaniu mowy niema. Ivo na ziemi traci wiele ,więc i on grywa sporadycznie,bilans ma ujemny a wtym sezonie przegrał z Reynoldsem,Davydenką,GarciaLopezem, jedyne zwycięstwo nad strasznie biedującym w tym sezonie Peczną. Gdyby mecz był grany na hardzie,typowy Nobet. Na ziemi więcej atutów ma Janko i w pełni to wykorzysta.
Wiesz ze Tipsa dopiero dzisiaj dojedzie na turniej po wczorajszym finale debla w Rzymie ? Po co ryzykowac 1,37... ? Ludzie nigdy nie naucza sie jednak tego tenisa.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wiesz ze Tipsa dopiero dzisiaj dojedzie na turniej po wczorajszym finale debla w Rzymie ? Po co ryzykowac 1,37... ? Ludzie nigdy nie naucza sie jednak tego tenisa.

Znow argumentacja dotyczaca zmeczenia? Zmienia strefe czasowa czy co? Jedzie 30h z Rzymu? Przestancie bo to juz smieszne. Karlovic jest zupelnie bez formy i Janko rozjedzie go nawet gdyby mial jechac 12h.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Z Rzymu to predzej dojedzie na miejsce niż jakby jechał z Wrocławia do Warszawy ;) Tipsak zniszczy goscia bez problemu, nawet jeżeli będzie w trakcie myślał jaką tu sobie kolejną pozycję filozoficzną przeczytać. Ehh niektórzy to nigdy sie nie nauczą tego tenisa.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Florian Mayer @1.50

nie raz wspominałem ze Niemcy grający u siebie podchodzą pod inną galaktykę. Z każdym następnym turniejem moje zdanie nie gaśnie i tu jestem pewny wejścia na wyższy poziom Florka Mayera.

Mayer bardzo lubi grać na cegle, ale coby nie pisać pod typ Andreev &quot;żyje&quot; i czuje tenis również najlepiej na ziemi. Obaj w tym roku skaczą z turnieju do turnieju i co następny to znowu rozczarowanie. Igora trzeba pochwalić za solidny występ w Buenos Aires, Casablance no i za ogranie bądź co bądź JCF-a na jego terenie.

Mayer kompletnie pod formą. W Rzymie pojawiła się iskierka po pokonaniu Raonica i w czasie drugiej partii z Nadalem. Tam był już dobry, poczciwy Florek. Ten turniej to dobre miejsce do odbudowy formy. Ja i tak jestem zdania, że tacy (podam tu przykład Kolby) mogą przegrywać całym rokiem w pierwszych rundach, a podczas imprezy u siebie będą nie do poznania. Ja jestem pewny bardzo solidnej gry Mayera i z pełną odpowiedzialnością polecam.
Jak najbardziej się zgadzam z powyższym typem. Również gram na Floriana, może ostatnio zbytnio nie błyszczy ale w poprzednim tygodniu w Rzymie pokazał, że jego gra wchodzi na prawidłowe oborty. Jak już wcześniej kolega wpomniał zwycięstwo z Raonicem, czy drugi set z Nadalem ukazały nam Mayera z bardzo przyzwoitej strony. Dodatkowo gra przed własną publicznością, korty mu sprzyjające, gdzie w zeszłym roku zwyciężył w turnieju z cyklu ATP. Rosjanin rzeczewiście ostatnio odniósł sporo zwycięstw ale nie byli to zbytnio wymagający tenisiści może prócz Verdasco. W Madrycie oddał mecz z Monflisem na rzecz kontuzji. Nie mam żadnych dokłaniejszych informacji na ten temat ale może jeszcze nie jest w 100 % dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Dusseldorf
21.05.2012 15:00
Tipsarevic - Karlovic
typ: Karlovic +1,5 seta
kurs: 2.16
buk: Pinnacle

Spotkanie dwóch zawodników którzy nie przepadają za kortami ziemnymi, no ale grać trzeba i na tej nawierzchni. Myślę że mimo nawierzchni ziemnej w której to serwis teoretycznie ma mniejsze znaczenie niż na szybszych kortach, to Karlovic i tak powinien przynajmniej jeden tiebreak wyserwować a w nim wygrać seta. Faworytem jest Tipsarevic, który dobre występy lubi przeplatać słabymi, jak np ostatni mecz w Rzymie z Wawrinką. Karlovicowi udało się pokonać w Rzymie Petzschnera, uległ natomiast będącemu w niezlej formie Guillermo Garcii-Lopezowi. Jak wszyscy wiemy najsilniejszą bronią Chorwata jest serwis, również bardzo mocny forehand i oczywiście gra przy siatce, z racji swojego zasięgu. Może i Karlovic tego spotkania nie wygra, raczej przegra ale myślę że jeśli przegra to w 3 setach.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Nicea
Spotkanie: Sela - Dimitrow
Typ: Sela
Kurs: 3.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz turnieju na kortach ziemnych w Nicei. Moim zdaniem bukmacherzy ostro przeszarżowali z kursami. Spotykają się 71 w rankingu Sela oraz 94 Bułgar Dimitrow.
To wielka nadzieja Bułgarskiego tenisa miał już kilka ciekawych turniejów jednak narazie m apojedyńcze spotkania n adobrym poziomie. Przy jego warunkach fizycznych 1.88 wzrostu grę opiera na mocnym serwisie dlatego większe rezultaty osiąga na kortach twardych oraz na trawie.Natomiast korty ziemne to straszna mizeria w tym sezonie druga runda w Monte Carlo porażk a wI rundzie turnieju w Pradze przeciwnicy z ktorymi przegrywał raczej średni poziom Malisse oraz Bedene. Dziś spotyka sie z doświadczonym Dudi Selą , który również nie błyszczy formą II rundy w Bukareszcie lecz porażka z wracajacym do formy Simonem oraz porażka wPradze z zeballosem , ktory potrafi zagrać na kortach ziemnych. Do tej pory Sela oraz Dimitrow spotkali sie raz i gora był Sela 6-4 7-6 było to w Izraelu na hardzie. Moim zdaniem kurs 3.94 na Selę to zdecydowana przesada dlatego biorę ten kurs w ciemno.
 
G 92

granger

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Ivo Karlovic 2 @ 4.00 Bet365
Moim zdaniem kurs w tym spotkaniu zdecydowanie przesadzony. 2.5 to maksimum jakiego spodziewałem się na Ivo. Karlovic nie gra ostatnio najlepiej, cegła to nie jego żywioł, ale atomowy serwis jest zawsze wielkim atutem i utrudnieniem dla rywala, Kolba na tyle klasowym tenisistą by na pewno sobie z tym poradzić nie jest, co udowodnił choćby w Rzymie (porażka z Isnerem), czy MC (z Tsongą). Historia ich poprzednich pojedynków także pokazuje, że zawsze były wyrównane (H2H 2:1 dla Karlovica), w trzech meczach rozegrali 8 setów, z czego 6 kończyło się po tie-breakach. To chyba jasno pokazuje, że mecz może a nawet powinien być bardzo zacięty, prawdopodobnie dojdzie do rozgrywek tie-breakowych. Ważnym aspektem jest też to, że to turniej drużynowy, reprezentowanie kraju dodatkowo powinno zmobilizować obu do solidnej gry i liczę na to, że przede wszystkim Ivo będzie pilnował podania co przy odrobinie szczęścia może dać mu zwycięstwo w tym meczu. PS. Wszystkie moje typy i konkretne kupony podaje w temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f...i-74888-4.html
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Istomin - Davydenko 2.55
betclic

Zdecydowanie ten kurs to duży błąd. Systematycznie spada i do południa może zejść nawet poniżej 2. Nie mam pojęcia czym poza nazwiskiem sugerowano się stawiając Davydenke w roli zdecydowanego faworyta - dla mnie nie jest on nawet faworytem. Obecna forma ociera się o dno - Davydenko ostatnio przegrywa z każdym (Farah, Lorenzi), prezentując przy tym tenis godny 2giej setki rankingu. Nawet wygrana z Ebdenem który kompletnie nie radzi sobie na mączce nie została podpart dobrymi statystykami serwisowymi. Gdyby Australijczyk miał wyższa celność 1go podania losy spotkania mogłyby potoczyć się inaczej. Istomin rozegrał w tym sezonie kilka cięzkich i wyrównanych pojedynków na nawierzchni ceglanej. W 1R tego turnieju ograł Falle po 3 setowym pojedynku, mając dobre statystyki serwisowe. Wcześniejsze turnieje to porażka z Seppim 1:2, który w Rzymie rozegrał świetny turniej, w Madrycie pokonał go Verdasco 0:2. Seppiego przy odrobinie szcześcia mógł ograć, mecz stał na wyrównanym poziomie. Davydenko nie ugrałby z tak dysponowanym Wlochem nawet 8 gemów, a Uzbek umiał postawić mu wysoko poprzeczkę. Tak samo wysoko postawi ją jutro Rosjaninowi i wątpię by ten ją przeskoczył.

Szanse oceniam na 60%, co daje megaaa value = 1,53
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber @1.22
Philipp Kohlschreiber -1,5 @1.76 zwroty

No to pierw nudne ale wciąż prawdziwe - Niemiec u siebie, to inny poziom. A Kolba jest tego najlepszym przykładem.
Choćby turniej w Halle rok temu, czy też porażająca forma na cegle w Monachium.
Grali ze sobą trzy razy, lecz każdy na twardej, a tam serw Karlovica naprawdę czy mu się chce czy nie działa piorunująco. Lecz fakt ze ostatni mecz grali rok temu jest mega ważny. Po prostu ten rok doktora pokazuje, że koniec jego kariery zbliża się nieubłaganie. Przypomina mi w ostatnim czasie Ljubę, co turniej to bardziej wakacyjnie i po odebraniu wpisowego out. Jedynie w Davisie z Japonią przytrzymał jakiś poziom, no ale tam nie ma że boli.
Mozi, skoro chcesz 2.50 na Ivo to musiałoby być 1.50 na Kolbę, a buki to nie debile.
Poza tym porażka z Tsongą była przed Monachium i złapaniem formy. Ale naprawdę to aż taki wstyd z nim przegrać? Bo nie kumam co to ma do rzeczy. Francuz to klasa wyżej, czy ziemia, czy twarda tu też inna dywanowa.
Mecz w Madrycie z Monfilsem (któremu o dziwo zachciało się wygrać i biegał) był dwa dni po finale z Cilicem.
Jak zwykle jak większość takich typów liczenie na to ze nie da się przełamać Karlovica i może jakimś fartem, albo w TB wygra. To debilizm, on jest kompletnie pod formą i pokonanie Kolby u siebie na cegle gdzie wciąż czuje ten świetny dla siebie turniej, byłoby ostatnią możliwą rzeczą w jego wykonaniu.
Fakt, reprezentuje tu się swoje barwy krajowe. IMO to handicap po stronie Kolby, który nie ma takiej kariery jak doktor. Chorwat swoje w Davisie (aj, piękne czasy) przeżył i nie będzie wypruwał żył żeby tu wygrać. Natomiast Kolba mierzy inaczej i z pewnością obroni swojej ziemi.
Poza tym warto dodać też coś o stylach. Kolba gra szybko i ofensywnie, do tego dobrze działający jednoręczny BH z mocno zarysowanym ruchem (fajnie to wygląda) którym umie dobrze wcisnąć rywala do ostrej defensywy - a Karlovic - nadaje się do niej jak Isia do pokonania Azarenki.
Ostatnio polubiłem Niemców, ale nie grać ich kiedy grają u siebie to byłby spory błąd. Dawaj Kohli.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kohlschreiber + Berlocq 2-0

Philipp Kohlschreiber - Ivo Karlovic
Typ: Philipp Kohlschreiber; @1,22

Carlos Berlocq - Go Soeda
Typ: Carlos Berlocq 2-0 w setach; @1,36

Kurs ogólny: @1,66 (ZWROT + ✅ = ✅ @1,36)
Bet365


Tak jak już tutaj w temacie było wcześniej napisane, Niemcy u siebie zawsze prezentują się bardzo dobrze. Kohli, jak wiemy, wygrał w tym roku turniej w Monachium, poza tym więcej porażek niż zwycięstw na clayu, ale te porażki z dobrymi przeciwnikami (w tym trzysetówki - z Monfilsem i Isnerem). Karlovic ma przeciętny sezon, na mączce ledwie jeden wygrany mecz. Faworytem jest tutaj Philipp i myślę, że wygra ten mecz. Jeśli chodzi o drugie spotkanie, to wystarczy napisać, że Berlocq rozegrał w swojej karierze PRZEOGROMNĄ liczbę meczów na clayu, natomiast Soeda wręcz przeciwnie. Nawet bywały sezony, w których to Japończyk ani razu nie powąchał mączki. Typuję pewną wygraną Carlosa. Te dwa typy dają kurs ogólny @1,66, który wydaje się być do zaakceptowania.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Kohlschreiber + Berlocq 2-0

Philipp Kohlschreiber - Ivo Karlovic
Typ: Philipp Kohlschreiber; @1,22

Carlos Berlocq - Go Soeda
Typ: Carlos Berlocq 2-0 w setach; @1,36

Kurs Ogólny: @1,66
Bet365


Tak jak już tutaj w temacie było wcześniej napisane, Niemcy u siebie zawsze prezentują się bardzo dobrze. Kohli, jak wiemy, wygrał w tym roku turniej w Monachium, poza tym więcej porażek niż zwycięstw na clayu, ale te porażki z dobrymi przeciwnikami (w tym trzysetówki - z Monfilsem i Isnerem). Karlovic ma przeciętny sezon, na mączce ledwie jeden wygrany mecz. Faworytem jest tutaj Philipp i myślę, że wygra ten mecz. Jeśli chodzi o drugie spotkanie, to wystarczy napisać, że Berlocq rozegrał w swojej karierze PRZEOGROMNĄ liczbę meczów na clayu, natomiast Soeda wręcz przeciwnie. Nawet bywały sezony, w których to Japończyk ani razu nie powąchał mączki. Typuję pewną wygraną Carlosa. Te dwa typy dają kurs ogólny @1,66, który wydaje się być do zaakceptowania.
Zapomniałeś, że Ivo jest kontuzjowany?


christopher48 // Gdyby było pewne, że Karlovic nie zagra, to by nie było tego meczu w ofercie różnych buków. Pozdrawiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bellucci, T - Simon, G 1,45
Gdyby nie fakt, iż w niedziele zaczyna się RG, polecałbym zagrać ten mecz grubo. Jest tak jest więc polecam ostrożną stawkę, mogą się dziać cudna(jak porażka Monfilsa). Mimo wszystko Simon nie powinien odpuścić, finał spokojnie w zasięgu. Bellucci wielki niespełniony talent, w najbliższych miesiacach to się nie zmieni. Ostatnio lepsze wyniki bo cegła, ale bez szału z takimi grajkami jak Simon nie ma obecnie czego szukać. H2H 2:0 na korzyść Gillesa, jutro dwa szybkie sety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom