>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Düsseldorf (World Team Cup) & Nicea, 20-26.05.2012

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Florian Mayer @1.53 ⛔⛔
no, czas na jakiegoś rywala w końcu. Troicki jest specyficzny, ja określam Viktora jako gorszą wersje Berdycha. Serba nie wyróżnia nic szczególnego, po prostu jest bardzo solidny. Z drugiej strony nie jest to też typ Simona. Zwykły dobry średniak z rozpoznawanym nazwiskiem.
Trojan na cegle grać nie lubi. W dotychczasowych 3:1 dla Niemca. Co ciekawe rok temu grali również w Dusseldorfie i Florek po prostu &quot;kopnął&quot; Serba w tyłek wynikiem 6-2 6-2. Przewidywać ponownie chyba nie ma co, ale faworytem jest i po tym kursie warto.
tu tylko Czechy (Czechy - jeden Berdych) może podskoczyć do Niemców grających u siebie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Bellucci, T - Simon, G 1,45
Gdyby nie fakt, iż w niedziele zaczyna się RG, polecałbym zagrać ten mecz grubo. Jest tak jest więc polecam ostrożną stawkę, mogą się dziać cudna(jak porażka Monfilsa). Mimo wszystko Simon nie powinien odpuścić, finał spokojnie w zasięgu. Bellucci wielki niespełniony talent, w najbliższych miesiacach to się nie zmieni. Ostatnio lepsze wyniki bo cegła, ale bez szału z takimi grajkami jak Simon nie ma obecnie czego szukać. H2H 2:0 na korzyść Gillesa, jutro dwa szybkie sety...
typ popieram, jednakże zalecałbym ostrożność jeżeli chodzi o porównywanie Simona do Monfilsa, który dzisiaj pokazał w jak lekceważący sposób podchodzi do niektórych spotkań. Gilles zawsze przykłada się do wymian, ostatnio pochwalić go należy za serwis. Pobrałem Simona i przyłożyłem nawet nawet, miejmy nadzieję, że ogarnie.

Simon @ 1,44 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
warto także zaznaczyć, że Simon to chłopak z Nicei, tu się urodził, więc możemy raczej odrzucić tezę o możliwości dziwnych wydarzeń w związku ze zbliżającym RG. Simon u siebie będzie chciał się jak najlepiej pokazać i wygrać turniej.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
W turniejach przed szlemami warto grać dogi, wiadomo, że nie każdy odpuszcza ale często jak faworyt nie wejdzie w mecz to wiemy jak to się kończy.

Steve Darcis v Nicolas Almagro 1 @6,5

W normalnych okolicznościach pewnie nie tykałbym tego meczu, choć kurs i tak moim zdaniem przesadzony. Darcis solidny, czasami jak ma dzień to ciężko się z nim gra. Cygan rok temu wygrał w Nicei i doskonale pamiętamy jak to się skończyło w Rolandzie :razz: wtopa z Kubotem. Dziś Nico męczył się z Rogerem Vasselinem, myślę, że jest szansa na trochę nonszalancji w jego jutrzejszej grze. Nie ma co lać wody na siłę, po prostu czuję wtopę Almagro.

Isner v Davydenko 2 @3,05

Hm, kto by się spodziewał jeszcze rok temu takich kursów na mecz Niko z Jaśkiem na mączce. Cóż, wiadomo Denko szuka formy, szkoda komentować jego wyniki dotychczasowe ale też wydaje mi się, że z kursem przesada. Panowie w tym roku już grali razem, Isner wygrał 2/1 w Miami i wtedy wydaje mi się, że Rosjanin był w jeszcze gorszej dyspozycji, a udało mu się nawiązać walkę choć w sumie nic się od tamtego czasu w jego grze nie zmieniło. O odpuszczaniu przed French Open ze strony Davydenki raczej mowy nie ma, bo pewnie ma świadomość, że nic w Paryżu nie ugra. Co innego Isner.. on już markę wyrobioną ma, i może jutro zagrać luźniej. Zależy, spodziewam się dwóch wersji albo szybkie 2-0 Jasia albo jednak zwycięstwo Nico.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
warto także zaznaczyć, że Simon to chłopak z Nicei, tu się urodził, więc możemy raczej odrzucić tezę o możliwości dziwnych wydarzeń w związku ze zbliżającym RG. Simon u siebie będzie chciał się jak najlepiej pokazać i wygrać turniej.
zgadzam się i typ popieram, ale taki kurs to min, bo raczej nie powinien przegrać, ale po niższych lepiej sobie darować
warto wspomnieć o żywiołowej publice, która mocno dopinguje SImona, atmosfera niemal jak na stadionie piłkarskim
widziałem Simona dzisiaj i zagrał solidnie, Dimitrov pomógł (~40UE), mało błędów, bardzo solidne podanie i return
Bellucciego widziałem 2-3 gemy i jak to on zdążają mu się UE w liczbie dużo za dużej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Gilles Simon - Thomaz Bellucci 2-0 @ 1.90 Bet365

Simon ze swoim stylem gry powinien pokonac czesto niecierpliwego Bellucciego. Strata seta z Youngiem przez Brazylijczyka podchodzi troche pod kompromitacje i dzisiaj z Francuzem ktory gra u siebie nie powiniec miec zbyt wiele do powiedzenia. Panowie do tej pory grali ze soba 2 razy i wynik w setach to 5-0. Mysle ze Francuz poraz kolejny zachowa czyste konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tomas Berdych - Carlos Berlocq
Typ: 2
Kurs: 6
Dzisiaj moją uwagę zwróciło to spotkanie po super kursie. Carlos świetnie gra na clayu i ostatnio nie ma niespodzianek - wygrywa, co ma wygrywać. Wielki solidniak, przyjemnie się ogląda jego grę na cegle. Berdych niby spoko, ale wiadomo jak się traktuje tego typu turnieje - raczej na relaksie. Dwa spotkania temu stracił seta z Soedą, który do Berlocq nie ma podjazdu. Później wygrał z Roddickiem bez formy (antyclaycourterem), bo wiadomo, że wygrać z taką legendą jest zawsze fajnie i można poprawić niekorzystny dla niego bilans H2H. Swoje zrobił i myślę, że dzisiaj zagra na luzie, co się może dla niego skończyć przegraną. Argentyńczyk z kolei na pewno zagra na full możliwości. Zarówno Soeda i Roddicka pokonał gładko w dwóch setach. Value!
Wynik: ⛔ 2-1
 
C 334

copper

Użytkownik
A-Rod zwany squadem lub tomahowkiem powinien dostać dzis lanie od Soedy. Roddick bez formy po długiej przerwie, męczy sie na ziemi. Przegrał łatwo i szybko po 0-2 z Berdychem i Berlocqiem notując bardzo niski procent wygranych z pierwszego i drugiego podania dając dużo breakopintów rywalom. Soeda urwał seta Berdychowi i był blisko doprowadzenia do trzeciej parti z Berloqiem. Kurs 2,50 do grania. Tych co jeszcze nie zagrali zapraszam do kas...warto.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Baker mnie zaskakuje, facet wyskakuje znikąd, na 18 ostatnich spotkań wygrywa 17, dochodzi do półfinału turnieju w Nicei. What the **** chciałoby się napisać, bo nie często widuje się takie wybryki tzw. &quot;nołnejmów&quot;. Co ciekawe, żeby wygrać challka w Savannah Brian musiał rozegrać aż 8 spotkań...Gość jest w formie, we Francji zmiażdżył Bozoljaca, Gueza, Gonzaleza. Zwycięstwo z Monfilsem też robi wrażenie, ale widziałem końcówkę drugiego seta i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Gaelowi niezbyt zależało na końcowym triumfie. Nie umniejszam zasług Jankesa, dzisiaj stoczył prawdziwą bitwę z Kukushinem. Fajny mecz, czasami dobrze jest odpocząć od Nadalów, Federerów i innych Djokoviców i pooglądać sobie w akcji takich graczy. Sporo emocji, równie dobrze to Kazach mógł wygrać, ale nie wykorzysta meczowej. Jutro gra z Davidienką. Heh, nie tykam tego meczu, od razu mówię. Z dwóch względów. Po pierwsze nic co piękne nie trwa wieczne i ta niesamowita passa Bakera prędzej czy później się skończy. Jutro ? Może tak, a może nie. W końcu na przeciwko niego wybiegnie Davidienko, któremu jak już wielokrotnie wspominałem nigdy, przenigdy nie zaufam ; ) Nie gram spotkań z jego udziałem i jak na razie wychodzi mi to na dobrze. Niby jest faworytem, ograł dzisiaj Isnera, ale Big John także chyba oszczędzał się na RG. Rosjanin wygląda tutaj solidnie, niby jest faworytem, niby powinien wygrać i zameldować się w finale, ale... No właśnie, przecież to jest Davidienko. W tym meczu nic nie jest pewne. Jeżeli obaj zagrają na maxa bez żadnego kombinowania to Nikolay powinien być górą. Bakera może zjeść trema, ale z drugiej strony co ma do stracenia ? On i tak już dokonał wiele. Troszkę się nabiegał w ostatnich dniach, może odczuwać już będzie zmęczenie ? Niby więcej atutów po stronie Davidienki, ale ten mały harcerzyk potrafił płatać o wiele większe figle. Stawiającym życzę powodzenia, ja mam nadzieję, że wyrobię się na mecz bo naprawdę z miłą chęcią go obejrzę. Będę kibicował słabszemu. Rozum jednak podpowiada, że niespodzianki nie będzie. Zobaczymy ; )
 
G 92

granger

Użytkownik
Niesamowity tenis gra Baker w tym turnieju, ale czeka go jutro ciężki mecz i nawet przy takim kursie nie zaryzykowałbym typu na jego zwycięstwo... Tym bardziej, że Davydenko także czuje się tu dobrze i jakoś nie sądzę by odpuścił ten turniej pod French Open, skoro zaszedł już do 1/2 co w tym sezonie mu się raczej nie zdarzało.

W drugim półfinale zobaczymy za to świetny mecz. Simon i Almagro teoretycznie powinni oszczędzać siły przed RG, bo na pewno liczą na co najmniej tydzień solidnego grania. Bardziej podoba mi się tu Almagro, Hiszpan imponuje serwisem, widać, że jest odpowiednio zmotywowany, ten element powinien dać mu zwycięstwo nad Gillesem. Tylko ten Paryż mnie zastanawia cały czas, bo zwycięzce czeka jeszcze finał w sobotę a już w poniedziałek ewentualny mecz 1 rundy w Paryżu. Trudno więc coś przewidzieć w jutrzejszych półfinałach...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Może Mugro broni tutaj tytułu z poprzedniego roku, jednak to właśnie Simon gra praktycznie u siebie w domu i jest zdecydowanie niewygodnym jeśli chodzi o styl graczem dla dość niecierpliwego na korcie Hiszpana. Myślę, że swoimi zdolnościami do ciągłego &quot;przebijania&quot; z jednej strony na drugą, będzie tutaj konsekwentnie doprowadzał do frustracji Nikolasa i krok po kroku zrealizuje swój plan. Kurs niezły, ponadto gra we francji oraz korzystne h2h w którym od 2010 roku Gilles prowadzi 2:0.

Nicolas Almagro - Gilles Simon @ 2,26 // Pinnacle
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
2012-05-25 14:30, ATP (Nicea/FRA) - ziemne, Świat
Dziś o godzinie 14:30 zmierzą się ze sobą Nicolas Almagro vs. Simon Gilles , niektórzy upatrują tutaj Simona jako zwycięzcę ponieważ gra u siebie, wygrał już dwukrotnie z Almagro.. Dlatego ciężko typować w jakąkolwiek stronę wynik tego meczu, dla mnie bezpieczną opcją mimo iż jesteśmy tuż tuż przed RG to Ci zawodnicy na pewno łatwo się nie poddadzą i stoczą tutaj zacięty bój, a tym bardziej Almagro łatwo skóry nie sprzeda.. ponieważ wydaje mi się , że chciałby odegrać się za dwie wcześniejsze porażki.
Mój Typ : Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu? Więcej niż 22.5 ⛔ 6:1 ; 6:3 brawo Nicolas!! ????
Kurs: 1.80
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Davydenko-Baker
Typ:1
Kurs:1.5
bukmacher:Expekt
W półfinale turnieju w Nicei spotka się dziś Baker z niobliczalnym... Nikolayem, jeśli Davydenko podejdzie w tym meczu na poważnie lub go nie sprzeda czego nie możemy być absolutnie pewni niestety, nie widzę innej możliwości jak czysta 1,wczoraj zagrał całkiem niezły mecz z drewnem Isnerem choć widać było że tamten nie grał na poważnie w 100%, pozatym Baker jest już podmęczony i taki Davydenko powinien to wykorzystać i bez większych problemów pokonać a jak będzie już niebawem zobaczymy, tak jak wspominałem zależy tylko od tego czy się nie podłoży dla prawdopodobnie większej kasy, pozdrawiam.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Kolega wyżej wspomniał o zmęczeniu Bakera, Nikolay również musi być podmęczony. Wystarczy spojrzeć jakimi wynikami kończyły się mecze Rosjanina. Z Istominem w trzeh setach a z Isnerem sporo punktów, długi wymiany. Osobiście gram na Nikolaya, zatem oby to Rosjanin ogarnął Bakera, który już raz napsuł mi krwi.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Davydenko - bardzo niepewny typ. Zobaczcie na ostatnie poczynania Bakera. Wygrane ostatnie 10 meczy i challenger w USA. Nie byli to wprawdzie zawodnicy czołowi, ale wygrana z Monfilsem i Kukushinem już tutaj w Nicea daje trochę do myślenia. W każdym z 3 meczy Bakera w tym turnieju był tie break. Dlatego uważam, że jedyna słuszna opcja na ten mecz to over 22,5.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Davydenko - bardzo niepewny typ. Zobaczcie na ostatnie poczynania Bakera. Wygrane ostatnie 10 meczy i challenger w USA. Nie byli to wprawdzie zawodnicy czołowi, ale wygrana z Monfilsem i Kukushinem już tutaj w Nicea daje trochę do myślenia. W każdym z 3 meczy Bakera w tym turnieju był tie break. Dlatego uważam, że jedyna słuszna opcja na ten mecz to over 22,5.
tylko Monflis podszedł do tego meczu na pół gwizdka, RG się liczy
a z Kukułką podobno bronił MP, więc mogło pójść w drugą stronę
fakt, że wygrał ze słabymi zawodnikami, to jakoś nie działa na mnie w konfrontacji z Denko (że Rosjanin ograł Isnera nie wspomnisz?)

dla mnie Rosjanin, który może powalczyć o tytuł, chociaż wg mnie przegra w finale z Simonem ????
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Monfils w RG nie wystapi z powodu kontuzji kolana.
Dla mnie faworytem jest napewno Rosjanin, moze najlepsze lata ma za soba, ale jak ktos slusznie wspomnial dawno nie bylo go w 1/2 finału w turniju rangi ATP, napewno zagra o final z determinacja i spokojem, jest doswiadczony tak wiec trema napewno go nie zje ????
Natomiast Baker, nic jak dla mnie wiele nie pokazal. Tak wygral Challengera, i co z tego, pokonal Mofilsa, ktory gral z kontuzja i przecietnego Kukuszkina, ktory gdyby nie KURIIOZALNE bledy Tomica, napewno by tu nie dotarl. Mysle ze limit szczescia dla Bakera dobiegł konca. Moj typ 2:0 dla Ruska ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nikolay Davydenko - Brian Baker ( 0 : 1.5 ) Kto wygra mecz doliczając handicap na sety?
Typ : Nikolay Davydenko
Kurs: 2.29 @ Betsson

Szczerze mówiąc nie rozumiem szaleństwa jakie w ostatnich dniach rozpętało się wokół Briana Bakera. Amerykanin wygrał cztery tygodnie temu challenger w Savannah, a następnie w Nicei pokonał Monfilsa, który zmagał się z kontuzją kolana oraz niestabilnych ostatnio Kukushkina i Stakhowskiego. Jednak w mojej ocenie w żadnym wypadku nie uzasadnia to obecnej wyceny przed spotkaniem z Davydenko. Ok. racja Rosjanin ostatnio na pewno nie czarował dobrą dyspozycją i ewidentnie szuka formy. Jednak po kilkunastu chudych tygodniach Kola prezentuje siębardzo dobrze i ma nawet szansę na wygranie turnieju (co ostatni raz przydarzyło mu się nieco ponad rok temu w Monachium). Davydenko jest na pewno tenisistą o wiele bardziej doświadczony, który potrafi przedłużać wymiany i zmuszać rywala do błędu. Dlatego też spodziewam się, że odprawi swojego mało rutynowanego rywala w dwóch setach.
 
C 334

copper

Użytkownik
Denko książe zakulisowych rozgrywek wynik zapewne juz zna a Wy bedziecie musieli jeszcze na niego poczekać ze 2 godzinki. Wszystkie opcje prawdopodobne....może zagrać jak z nut i roznieśc w pył Bakera w pierwszym secie po czym skreczować w drugim (Opcja live zakłady.....gruba kasa po pierwszym secie na porażke Denki lokowana np w Singapurze i innych miejscach na świecie), może przegrac pierwszy set i wygrać dwa następne, może skrecić dokładny wynik 2-1 też dobrze płatny. Wszystko zalezy jaka opcje przyjmie i jak bedzie chciał przechytrzyć buków tak żeby kasa sie zgadzała i najlepiej żeby do tego awansować dalej.
I znów nas oszukał i zadrwił z całego świata....naiwni ci co mu ponownie zaufali. Obstawił swoja porażkę przed meczem i grał tak żeby wygrać ewentualnie pierwszego seta żeby ustawieni ludzie mogli poprawić na live po świetnym kursie pewnie w okolicach 7-8, do tego dokładny wynik 1-2. Mam nadzieje, że dobrze sie obłowił i skończy szybko ta swoja parszywą kariere.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Copper, masz rację i to całkowitą , Denko to taka sprzedajna dzi*ka ???? a odnośnie spotkania jutrzejszego Brian Baker (USA) - Nicolas Almagro (ESP) i granie na Nicolasa jest zdecydowanie nie na miejscu.. nie przy takich kursach a zagranie w tym meczu Czy Brian Baker (USA) wygra co najmniej jednego seta? ???? Jest chyba jak najbardziej na miejscu i uważam , że stać na to Amerykanina , na tego jednego seta.. ????
Czy Brian Baker (USA) wygra co najmniej jednego seta? Tak! ⛔ 6:3 ; 6:2 ????
Kurs: 2.95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom